Új privát üzeneted érkezett!

Mrsparis nagyon jó kis ismerkedésetek volt. :D ,és a folytatás a legszebb.Gratula.
Mi viszont fogadásból jöttünk össze.Vidéken laktam cukrászdám volt,és a férjem látogatóba jött le a rokonokhoz,haverokhoz mert ő Pesten lakott.Sokat hallottam már róla és azt mondtam nekem ő soha nem kellene.Egy pultosnak ugye nyomják a pasik a dumát,és én általában leépítettem őket ezért a férjem fogadott az egyik sráccal,hogy összejön velem.Zárás után elmentünk bulizni külön társasággal,persze ott összefutottunk,és haza már együtt mentünk.Nem egész 3 hónap mulva összeköltöztünk vidéken,és rá 1 évre költöztünk fel Pestre.Szeptemberben lesz 10 éve,hogy együtt vagyunk :D ,és szerdán ünnepeljük 4.házassági évfordulónkat,és ami a legszebb ugyebár a baba. :D :D akire már nagyon vártunk.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

itt dühöngünk reggel óta, mert csőtörés van, nincs víz!!! :twisted:
Nem tudtunk még tusolni se, Apa őrjöng, mert így nem ment melózni - mondjuk megteheti épp, mert maga főnöke :roll: .
Se főzés, kaját kell rendelni, és még a wc-t sem tudjuk lehúzni :evil: :evil: :evil: (ilyenkor jön rá az ember, mennyivel jobb falun: pl. ha van egy kút a környéken :roll: )

Ha 3-ig nem lesz víz, elmegyek így büdösen vásárolni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kerüljétek el az Aréna plázát, míg ott leszek :mrgreen: :lol:

tillidian
 
 


összejövős történetek fantasztikusak!!! :D :D :D

ParisEszti,
kitartás!!! (én is döglött vagyok :? )

tillidian
 
 

 
 

[b]Pocok,[/b] köszi! Ez a pihentető lebegés érzés most nagyon jól esne 8) A víz milyen hőmérsékletű? Szerintem jövő csütörtökön csatlakozom én is.

Tilli, csőtörés :evil: Jó plázázást :-)

Eszti, enerváltság...ja, ismerős. Azon kívül, hogy lassan lecsúszom a székből és néha írok ide, semmihez sincs erőm itt az irodában...de hála istennek az utód-fiúm olyan lelkes, lassan megold mindent egyedül :roll:

Kép
kkia
 
 


Sziasztok!!!!!!
tegnap megkaptam a strepto coccus tenyésztésem eredményét....POZITÍV.........
és kiderűlt több mindenre is érzékeny vagyok mint pl:.penicilin...meg még vagy 4 dologra!!!!!

kaptam hüvely krémet de most nézem van benne olyan amire érzékeny vagyok....a szülésznőm azt mondta semi képpen ne használjam!!!!!!
mehetek vissza a dokihoz!!!!!!!!!!!brrrrrrrrrrr

ma meg kicsit nem jól vagyok.....reggel óta ha jobb oldalon fekszek iszonyat elkezd görcsölni a vesém::Sad
csak baloldalt nem érzem......ennyire nyomna a Barnikám?!

Kkia én leütöttem volna vagy a kezibe nyomtam volna a nyanyának a csekkeket!!!!!!!!

bobóbaba én a helyedbe vissza könyököltem volna az ő hasába...és arrébb löktem volna.....a jó k......va anyukáját.....hu de ideges lettem most!!!!!!:(

Patogó nagyon ügyes vagy!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska nagyon sajnálom,hogy ennyi mindenre érzékeny vagy.A penicilinre én is de ez tudom nem vígasztal.
A görcsök biztosan attól vannak,hogy Barninak nem tetszik a testhelyzet.Nekem is szokott reklamálni a babócám,ő azt nem szereti ha jobb oldalamon fekszem ,de mostmár sokmindenért reklamál. :D

Tilli csőtörés :evil: nyugalom ,vásárolj sokmindent az lenyugtat kicsit és eltereli a figyelmedet.Írd meg miket sikerült beszerezned.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!

"ezer" éve nem voltam, szval most hosszú leszek. :oops: bár Én mindig hosszú vagyok. :oops: :lol:
Hát ma van a nagy nap. :D ma 5 éve vagyunk házasok...és ez az első év, hogy nem megyünk sehova. :( Mindig ilyenkor szoktunk elmenni 3 napra kettesben valahova. :roll: De szerintem Ákos ma is készül valamivel mert egy fél órája rejtélyesen eltűnt. :P :lol:

Sziszkó
Remélem jól telik a nyaralás,vigyázz magatokra! :wink:

Őzike
Nem te vagy a béna, nincs fönt a tábli. :wink: Mert azt várom, hogy mindenki elküldje a képet, és akkor megcsinálom, mert nagyn macerás, mindig újracsinálni, ha valaki elküldi. :roll: Így szerintem szeptember közepe körül, megcsinálom aki bújt,aki nem. :lol:

Till
Nagyon szép formás Lencsi lak! :wink: És a szoba is nagyon klassz lett, meg a rucik is nagyon kis csajosak. :wink:

Cosmic
"szerintem a gyereknek elég egy Barbie-s vagy Wallie-s ágyhuzat, nem szükséges az egész ágyat cserélni a pillanatnyi mesetrendnek megfelelően! Vagy nagyon naiv vagyok?"
háát...igen :mrgreen: :mrgreen:
de nembaj, az első gyerekesek mindig naívak. :lol: :lol:

homeopátiás szülés: az milyen? :oops: a zenés,gyertyás,vizes?

Kicsike
nagyon szép álom volt. :D lehet kék szeme, ha a Párodé zöld, a Tied meg barna. :wink: Nálünk a Páromnak kék, nekem barna és így is több az esély arra, hogy zöld szemű gyerekünk legyen,minthogy kék. :shock: :shock:

sütirecept. :lol: :lol: :lol:

Kkia
Akkor kitartást, még ehhez a hónaphoz! :wink:

hízás: én +8 kilónál tartok. :oops: :roll: és most vagyok 68 kg. :roll:

Betty
Szép love story a Tiétek! :wink:

Ginuska
jajj ne haragudj!! :oops: :oops: :oops: :oops:
de most mindjárt elküldöm az tuti!! :oops:

ismerkedős sztorynk: óó a miénk egy nagyon régi sztory. 14 évesen jártunk fél évet, de a szerelem az vagy 3 évig tartott mindkét félről. :D És aztán 18 éves voltam, mikor egy buliban találkoztunk, felidéztük, a "milyenszépekvoltunkmiegyütt" témát, és megbeszéltük, hogy nagyon megbántuk mindketten, hogy akkor annak vége lett, és hát újra kezdtük, és a végét már tudjátok. :lol: :lol: :lol:

folyt.köv csak Charlottenak adok inni. :lol:
Vendég
 


Tündér
tapizáás :evil:

"kedvenc" beszólások:

amíg még terhes vagy: -Nem túl kicsi a pocid?
-Nem túl nagy a pocid?
-Mennyit híztál?
-Fiú lesz vagy lány? (és mikor megmondod, hogy fiú, akkor nem lányt akartatok? és fordítva)
-Hol fogsz szülni? (és mikor megmondod akkor ilyen fej: :shock: áá az nem túl jó, mert ott szült sógornőm,anyósom,szomszédom,kiskutyám stb. és nagyon rossza tapasztalata.)
-Te még egyben vagy? (nem b.meg szétestem :evil: )
-És ha esetleg túlhordtad akkor: Nem akarsz már szülni? (mintha rajta múlna.. :evil: )

Ha már megvan a gyerek: -Kislány? (nem csak személyiség zavarban szendevek, azért öltöztetem a fiamat rózsaszínbe. :evil:
-Nem maradt rajtad túl sok a szülés után?
-Tudsz szoptatni?
-Mennyit eszik a gyerek egy nap??( :shock: ) és mikor megmondod áá az túlkevés/túlsok.

És még sorolhatnám :evil:

öregek: úútálom az egész bagázst úgy ahogy van. :evil:
mondjuk, hál'istennek terhesen vagy kisgyerekkel nem kellett tömegközlekednem, de még emlékszek középsulis koromból, hogy néha elég heves szócsatákba kerültem nénikkel. :oops: :lol: :evil: Mert én meg, ami a szívemen az a számon típus vagyok.

Kicsike
hogy ne maradhatnál ne viccelj!!! :lol: háát a nov.1 az télleg elég húzós szülni.. :roll:

Ti sztorytok is jóóó :wink: :lol:

Télleg Pocoknál a 100ak. :shock: :shock: :shock: Én babaonás vagyok szval.. :lol:

Zsrit
munkahelyed :(

Sztkba pasi. :evil: :evil:
Remélem fiaid jobban vannak.

Kopee
Kaptál már jelszót?

Pattogó
Nénis sztoryd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A rucik meg nagyon menőők. 8)

bugyi: én már hozattam húgommal, eggyel nagyobb tangákat. :lol:

Screen
fürdőlepedő :mrgreen: :mrgreen:

turi: életemben nem voltam még turiban. :oops:

Kkia
C&A sztory. :mrgreen:
Nekem Charral volt, hogy elfelejtettem,hogy terhes vagyok. :oops: Pedig akkor is már sztem voltam vagy 30 hetes terhes. :oops: :lol:
Postán volt egy kismama, kb akkora hasa volt, mint nekem, és előreengtem azzal a szöveggel: "hogy nyugodtan menjen előre a kismama" erre ő így néz rám: :shock: :roll: :lol: és nézi a pocimat. én meg lenéztem piros lettem, és elkezdtem nagyon röhögni, majd ő is. :oops: :lol:

Eszti
jóó a sztorytok! :lol:

Tilli
csőtörés. :evil: :evil:

Nita
:( :(

sajnos én is szinte mindenre allergiás vagyok, inkább nemis mondom mikre. :roll: :?

[color=green]Éss beléptem tegnap a 30. hétbbeee!!![/color :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


azt hiszem megkapom a topic leghosszabb hozzászólása címet. :oops: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok Kismamák!!!

Emlékeztek még rám? :oops:
Ezeregy éve nem jelentkeztem......
Bevallom őszintén eleinte a lustaságom miatt, aztán meg jött a jóidő, és ha lehetett mi ki is használtuk. :wink:
Visszaolvasni meg sem próbáltam, de igyekszem lépést tartani veletek.
Mi jól vagyunk, Laura szépen fejlődik ahogy kell. :wink:
Voltunk a 26. héten 4D uh-n.:

Kép
Kép
Kép

Próbáltam a gmailre is fellépni, de nem tudtam. Vagy már nem is él? Vagy szokásomhoz híven elfelejtettem a jelszót. :roll: :lol:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Gnemoni
De jóóóó,hogy újra itt!! :lol: :lol: :lol:
Laura csodaszép, be is teszem az UH tablónkba ha nem haragszol! :oops:

új jelszónk van a gmailen mindjárt küldöm prviben! :wink:
Vendég
 


Monica! dehogy! Mi így szeretünk, hogy sokmindenre tudsz válaszolni. Különben is te is hiányoztál nekünk! Rég olvastunk téged. :)

Pocakos Story: Lipóti strandon Vasárnap a lehető legtöbb ember volt. Sztem rekord. Ami ugye a Wc telítettségével jár, főleg a nőinél kígyózik a sor. Szőke előttem toporog, maj eltűnik. Bement a mozgáskorlátozottakéba. A WC-s néni meg kedvesen oda akar engem beengedni. Szőke csak mutogat, hogy ő nem ért semmit. Szerencsémre senki sem szőlt be, hogy hamar végeztem. Kis idő múlva újra kellett mennem ugye, még hosszabb sor. Már mentem is majdnem be a mozgáskorlátozottakéba, de gondoltam megkérdezem a csaj, aki épp a közelben állt. Megfordult és még nagyobb pocija volt mint nekem. Láttam már alig bírhatja, mondtam neki menjen, a Wc-s néni megengedte :). Mindernki csak nézett, mi meg pocakosan mindenki előtt sikeresen elvégeztük a dolgunk. Na persze a csajtól köszönömöt nem hallottam
:evil: :evil:

Nita! Sajnálom az allergiát, és a bacit. Gyógyulj meg hamar!
Vendég
 


Moni megváltozott a jelszó.csajok majd megadják az újat!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Monica!

Köszi szépen a jelszót. :wink:
Hát nagyon sok szép babát és pocakfotót láttam. :D
Ja!
Sok-sok boldogságos évfordulót kívánok Nektek!!!!

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Monica: Nagyon-nagyon boldog évfordulót Nektek!!! :D Charlotte-nak pedig sok puszi! :D
Gnemoni: Tündéri kislány Laura már most! :D
Nita: Én is nagyon sajnálom hogy ennyi mindenre érzékeny vagy. :cry: Máté baba jól van? :D
bobóbaba
 
 


Sziasztok, megjöttünk! :D

Éééés: mostanra VAN VÍZ!!! :lol: :lol: :lol:

Monica,
annyira kedves vagy, hogy mindenkihez van egy-két jó szavad!!! :D
(mennyi idő, mire mindent végigolvasol és válaszolsz? :roll: )

Gnemoni,
na végre!!! :D Te is itt vagy!!! :wink: naná, hogy emlékszünk, hiányoltunk! :D Csodaszép a Csajszid! :wink:

Kicsike,
igazad volt: jó ez a vásárlás-terápia! :lol:
(most csak Vackornak vásároltunk: úszónacit (Hervis: 2500), 1 bermuda, 1 hosszúnadrág, 1 póló, 1 ing (C&A összesen 2370!!!)
szóval örülök, mert imádok célirányosan vásárolni, és persze olcsón! :wink:
Ja, és ne kövezzetek meg: megkapta első mobiltelcsijét :roll: Tudom, korai egy 8 évesnek, de most 2 hétre táborba megy, és én para-mami vagyok :roll: )

tillidian
 
 


Lányok,
nem akarok ám reklámozni (úgysem fizetnek érte :lol: ), de a C&A-ban olyan leárazások vannak, hogy csak néztem! :shock:
Apát is elcígolom a jövő héten és ruhatárat cserélünk :lol:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Hoztam az ismerkedős sztorinkat, meg egy haláli vicces akármit, aminek teszem hozzá van valami valóságalapja.. :lol: :lol:

Mi apával a melóhelyen ismerkedtünk meg. Nekem egy 3 éves car kapcsolatom volt, apusnak meg egy 10 éves car házassága +1 gyerek. Egy idióta pasi össze akart jönni velem, ezért apust uszította, hogy szerezze meg a telefonszámomat. Persze levágta, hogy nekem a másik srác nem jött be. Viszont mindkettőnknek olyan car volt a kapcsolata, hogy egy futó kapcsolatra vágytunk. Találkoztunk, engem elbűvölt a humora. Szépen lassan beleestem. Lassúnak tűnik az egész, de egy hétre rá, hogy megismerkedtünk összejöttünk, rá egy hétre összeköltöztünk, rá 2,5 hétre tervezetten ott lapult Vivike a pocakban. Tehát az első pillantástól számítva egy hónap alatt családot alapítottunk. :roll: :lol: A melóhelyen meg keverték alattam a szart, hogy úgyis ott fog hagyni, mert a feleségét is otthagyta. Ennek már 5,5 éve. Tavaly áprilisban volt az esküvőnk, útban a 3. gyerkőc. Asszem rácáfoltunk a logikára. :lol: :lol:

És amin behaltam.

Az anyuka ruhái
1.Első gyermek esetén: Azonnal kismamaruhákat kezdesz hordani, amint megállapítják a terhességet.
2.Második gyermek esetén: Ameddig csak lehet, a rendes ruháidat hordod.
3.Harmadik gyermek esetén: A kismamaruháid a rendes ruháid.

Felkészülés a szülésre
1.Vallásos áhítattal gyakorlod a légzéstechnikát.
2.Nem gyakorolsz, mert emlékszel, hogy a múltkor sem segített.
3.A 8. hónapban előjegyzed magad epidurálra.

Babakelengye
1.Előre kimosod, színek szerint rendezed, és precízen összehajtogatod a babaruhákat.
2.Ellenőrzöd, hogy még tiszták-e, és csak a legsötétebb foltokat tartalmazóktól válsz meg.
3.Miért NE viselhetnének a fiúk is rózsaszínűt?!

Aggódás
1.Az első nyugtalan nyösszenésnél vagy fintornál felkapod.
2.Akkor veszed föl, ha üvöltése felzavarná az elsőszülöttet.
3.Megtanítod a hároméves elsőszülöttet, hogyan tologassa a babakocsit.

Cumi
1.Ha a cumi leesik a földre, elteszed, majd otthon elmosod és kifőzöd.
2.Ha a cumi leesik a földre, a cumisüvegből vett folyadékkal leöblíted.
3.Megtörlöd a pólódban és visszadugod a szájába.

Pelenkázás
1.Óránként bugyrot cserélsz, akár kell, akár nem.
2.2-3 óránként pucolod a dedet, ahogy szükség van rá.
3.Igyekszel még azelőtt kicserélni a bugyrot, hogy a többiek a szag miatt panaszkodni kezdenének vagy kifolyna.

Pelenka tisztítás
1.Mosás, szárítás, vasalás.
2.Mosás, szárítás.
3.Szárítás.

Babaprogramok
1.Eljártok babatornára, babaúszásra, babazenére és babamese-klubba.
2.Eljártok babatornára.
3.Eljártok a közértbe. Mert kell a kimozdulás!

Kimozdulás
1.Első alkalommal óránként rácsörögsz a bébiszitterre.
2.Mielőtt elmennél otthonról, még meghagyod a számodat, ahol elérhetnek.
3.Meghagyod a bébiszitternek, hogy csak akkor hívjon, ha vér folyik.

Otthonlét
1.Hosszú órákat töltesz el naponta csupán azzal, hogy a gyermekben gyönyörködsz.
2.Naponta többször rájuk nézel, nehogy az idősebb összenyomja, böködje vagy megüsse a kicsit.
3.Minden nap igyekszel némi időt eltölteni a gyerekek látókörén kívül.

Lenyelt pénzérmék
1.Ha elsőszülötted lenyel egy pénzérmét, rohantok az ügyeletre és vered az asztalt röntgenért.
2.Ha másodszülötted lenyel egy pénzérmét, gondosan figyeled a pelenka tartamát, hogy távozott-e. (És csak akkor aggódsz, ha a lenyelt 2 Ft-os helyett két 1 Ft-ost találsz.)
3.Ha harmadszülötted lenyel egy pénzérmét, levonod a zsebpénzéből

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


till: Erik most a 9. szülinapjára kapott mobilt tőlünk. A mi szemünkben korai, de a mai generációnak már 5-6 évesen van mobilja. Jóltetted. Én is paramami vagyok.. :roll: Apus azt mondta, Eriknek, hogy azért minden carért ne hívjon fel senkit, de én szerintem inkább hívjon fel minden kis hülyeséggel, minthogy egyszer amikor baj van ne hívjon. :wink:

gnemoni: nagyon édes a kicsilány. :D

nyanyák: Múltkor az orvosi rendelőben vártam, hogy 2 beteg között bejussak egy beutalóért. Hátbassszus... Miért nem jövök vissza rendelés után? Miért nem várom ki a soromat. Már reggel óta itt vár. stb... És azt bírom, hogy az ilyen öreglányok minden nap mennek dokihoz egy db vérnyomásmérésre, csak azért, hogy az összes betegségükről pletyizzenek a többi hipohonderrel. :evil: :evil: Itt a faluban azért szerencsért normálisak. A postán is előre engednek, a boltban a pénztáros segít felrakni a kosaramat, előreengednek a sorban. Itt szerencsém van. Pesten azért sokkal másabb a mentalitás. Ott a plafont mossa a bunkóság. Nem véletlenül költöztünk vidékre. :)

monica: vannak ott kinnt turik egyátalán? Én imádom őket. Borzalmas, de imádok vásárolni. Főleg ruhát. Nem magamnak, hanem a gyerekeknek. A turi az egyetlen olyan hely ahol kevesebb lelkiismeretfurdalással tudok költeni. :D :roll: :roll: Nagypapámtól örököltem a vásárlási mániámat.. :lol: :lol: :lol:

Juuuj ma olyan bátor voltam.... Vettem apusnak kinnt a piacon díszpaprikát. Ezt a kis macskapöcse fajtát. ( cserepes ) Az eladó szerint eléggé csípős. Mondom dejó apus úgyis szereti a csípőset. Ma csináltam lecsót. Szóltam apusnak, hogy szedjen egy kis lilát le, csípje le a tetejét és nyalja meg, hogy milyen erős, hogy elég lesz-e egy db, vagy kettő kell. Áááhh ő nem nyalogat, elég lesz egy. Mondom jó. De én azért megnyaltam a tetejét. Baszki. Először a nyelvem elejét csípte veszettül, aztán hirtelen szétterjedt az egész nyelvemre. Lángolt a pofám, nyeltem a vizet, apus leszólt, na erős? Nem bírtam válaszolni, mert elzsibbadt a szám.. :lol: :lol: :lol: :lol: Bírom az erőset, de ez brutál volt. És csak megnyaltam... :lol: :lol:
Aki egyébként bírja az ilyen csípős dolgokat, azoknak nagyon merem ajánlani a nyers torma reszelését. :D Itt a kertünkben van nagyon jó minőségű torma. Télen, ha tombol a nátha akkor összeszedem a kehes bandát, beültetek mindenkit a konyhába, és elkezdek tormát reszelni. Igaz turmixgépben, de abban a pillanatban ahogy leveszem a turmix tetejét lefordul mindenki a székről. De másnapra seniknek nincs eldugult orra. :lol: És isteni ecetes tormát csinálok. :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Na mára eldugulok.. :oops: :oops: monica kezetfoghatunk. Te sem hagyod szóhoz jutni a férjed?? :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Jó estét!

Szoktam olvasgatni egy másik topicot, a "II. női klinika mamás élményeit" és jó látni benne, hogy 3-4-5 hónaposak már a babáik. Nemsokára mi is itt tartunk. :) :) :)

Holnap asszem a C&A felé veszem az irányt :)

Jó sok fénykép van már a gmailon :)
Mindenki naggggyon szép :)

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de az én porontyom egész nap mozog. Remélem ha megszületik nem ez lesz.
Most hajnalban ébreszt és hajnalban alszik el és egész nap kapirgál. Legalábbis úgy érzem, de lehet, hogy álmában mocorog.

A nagyfiam nem bírja ki, hogy néha ne másszon rám :)
Kép
anyabebi
 
 


Pattogó: Tavaly a mamámmal (nagyon jól tartja magát pedig 70 lett az idén) mi is raktunk el tormát.
A robotgépben reszeltük (ketten:)) a nyitott ablaknál, taknyunk, nyálunk egybefolyt sikítva röhögtünk a konyhaablakban a szomszéd meg nyírta a füvet szemben és nézett hülyén.
anyabebi
 
 


anyabebi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: akkor tudod miről beszélek. :D
Nagyon édes a kép. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Fekvés, alvás: hát aludni már én is csak a jobb oldalamon tudok. Ami azért baj, mert a Tomi tőlem balra alszik és utálok neki hátat fordítva aludni. Eddig vagy én bújtam hozzá, vagy ő én hozzám. Most nagykanál-kiskanál pozicióban alszunk, ez is jobb a semminél…

Nitácska, szerintem simán nyomhatja a baba a vesédet. Nekem a bordáimat feszegeti! :roll:

Naív első gyerekesek
… azért még én is próbálkozom. Most éppen azt találtam ki, hogy a sima, bükk színű bútorokat matricafestékkel díszíteném. Nézek néhány aranyos figurát és lemásolom. Egy darabig csak jó lesz… :D

Huh, Monica, én meg fogom fojtani azt, aki a szülés után meg meri kérdezni, hogy nem maradt-e túl sok rajtam… :twisted:

Gnemoni, nagyon jó a 4D-s képek. És a lányod igazán nem szégyenlős. :lol:

Vásárlás, én már nem akarok őszig magamnak venni semmit sem, elég lesz megvenni a kiságyat, a pelenkázót, a mellszívót, a sterilizálót, a kiskádat, meg fel van írva a többi… Ruhácskából is van már egy csomó 56-62-es méretben.

Pattogó, ti aztán jól belehúztatok a családalapításba. :D
És erős paprika :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Szép Jó reggelt mindenkinek!!!

gyors leszek, mert a kicsim még csicsikál, de bármelyik pillanatban felkelhet, na meg megyek cukrot mérni és reggelizni ( elhiszitek, hogy a diéta csak egy pohár tejet és két kis kétszersültet enged??? eddig minden reggel nestle fitnesst, vagy cukormentes alpen müzlit ettem, de ezek felemelték a cukromat. Pedig ez a kedvenc étkezésem a napból, talán mert hasonlít egy kicsit az édességre??)

Gnemoni!! Örülök, hogy jelentkeztél, gratula a gyönyörű kislányodhoz!!!!!
Gyere sűrűbben, ha tudsz!!!!
Monica: BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT NEKTEK!!!!!!!!! Legyetek továbbra is nagyon nagyon boldogok együtt immáron a kis Alexis Noel-el !!!!!!!!!!!
Pattogó: tök jók amiket írtál és milyen igazak!!! :D :D tényleg mennyire "rutinossá" válik az ember a második, harmadik gyermek után!!!

Zsrit: nagyon sajnálom a rossz leleteket, de nyugodj meg, kiküszöbölhetőek, csak próbálj egy kicsit vigyázni magadra és hallgass az orvos utasitásaira. A koleszterinnél az étrendedet kell egy kicsit átrendezni, a vizeletnél pedig talán valami megengedhető gyógyszer segít majd. Nekem vérszegénységem van, ami itt köztünk is olyan gyakori, de tudod, a legnagyobb problémám a cukor. Ha egy érték magasabb lesz, máris a plafonon vagyok.Meg ez a diéta!!!!!
Lányok, én sem értem az embereket s azt vettem észre, hogy 2 év alatt (amióta a kisfiamat szültem) még inkább rosszabbodott a helyzet. Akkor még sokkal udvariasabbak voltak, most meg már a buszra sem engednek fel, mindenki tolong, a fiatalok a nagy hátizsákokkal ütögetik a hasamat (ami ugye a hátukon van és nem vennék le véletlenül sem).Az orvosnál meg aztán kész lehetetlenség, hogy előre engedjenek. A diavitológosnál jártam így és majdnem lekéstem emiatt a buszt. Végül egy olyan öregasszony engedett maga elé, aki a férjét (kb.80 éves,totyogó, öregember) hozta orvoshoz és ő is csak azért, mert hallotta, hogy ha nem érem el a buszt, bent ragadok a városban ebben a dög melegben. Lelkiismeretfurdalásom volt, mert általában én engedem be az időseket magam elé, de nem volt más választásom, ráadásul kb.10 percet voltam bent, amíg ők egy órát lettek volna. Na mindegy, szóval itt is borzasztó a helyzet..teljesen magunkra maradtunk.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok!

Betty,nem irigyellek ennyi bunkó között!!Itt Gödöllőn,azért elég rendesek az emberek,bár néha.néha össze lehet akadni egy jófajtával is.

Pattogó,gyors,és határozott családalapítás! :D

Nekünk igazából nincsen ismerkedős sztorink:mi a középiskolában jöttünk össze immár 13 éve,és azóta is nyúzzuk egymást :)
De az esküvőt nem kapkodtuk el: a 10 éves évfordulónkon házasodtunk össze.Nem pasiztam ki magam kamaszkoromban,de az az igazság,hogy nem is hiányzik így utólag.

Vcsibe,én néha csillagokat látok,amikor a bordámat rugdossa Tamara.
Anyabebi,nagyon szépek vagytok a fiaddal!
Till:A kedvenc üzletem a C&A.És te vayg a hibás,ha holnap elköltöm ott az összes pénzem!!!


:D

Kép
Kép
zanikó
 
 


Hahóóóó lányok!!!
Sehol senki??? :( :cry: :( :cry:
bobóbaba
 
 


Sziasztok Lányok!

Bobó, én is úgy látom, hogy nagyon nyugis ez a szombat, sehol senki rajtunk kívül...

Tegnap elmentem egy lányhoz, hordozókendő ügyben, nagyon klassz volt. Tudom, sokan nem értetek egyet ezzel a módszerrel, de engem meggyőzött. Megtanultam egy kötést, ún. elöl kengurut. Egy homokkal kitömött babán gyakoroltam, „aki” 3,5 kg volt: azért kissé beparáztam, amikor arra gondoltam, hogy szeptemberben már az én kislányom is kb ilyen súlyú lesz és aztán még ki is kell passzíroznom magamból... :shock: :shock: :shock:

Zsrit, koleszterin+baktériumok :evil: Nekem egy időben szintén magas volt a koleszterinem, fogalmam sincs mitől... Lehet, hogy nincs direkt összefüggés, de akkoriban kezdtem el napi szinten zöld teát inni, 1-2 csészével, ami állítólag jót tesz és egy fél év múlva jobb lett az eredményem...

Betty, szegénykém, ez a cukor mekkora szívás... Még a reggeli Fittness-edtől is megfosztottak... :( Kitartás, már nincs sok hátra!

Nitácska, jobbulást neked is.

Azért ahogy haladunk előre az időben, kezdünk nyamvadni rendesen... Nekem most már két hete baromira fáj a derekam, már a leülés és felállás is kihívás, de kedden megyek masszázsra (hála Zsritnek :) ), ettől várom a megváltást. Szeptember végéig nem tudom hogy bírnám ki.

Pattogó, zseniális a nátha elleni praktikád :lol: :lol: Elképzeltem, ahogy az asztal köré parancsolod a göhös bandát és kinyitod a turmix tetejét...

Mónica, azért majd írd meg, volt-e valami évfordulós meglepi a férjed részéről!

Csajok, van valakinek olyan listája, amiben fel vannak sorolva a felszerelési tárgyak a bébinek? Olyanokra gondolok, hogy pelenka, popsitörlő, cumi, mellszívó, cumi fertőtlenítő...

Kép
szilveeaa
 
 


Csak gyorsba Szilveeának
G-mailen ott van a doksik között a kelengye lista. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok,hogy ilyen ritkán írok,de közben elkezdtem besegíteni anyósjelöltemnek adminisztrációs munkában és nagyon el vagyok havazva.......persze fekve gépelek az adatrögzítésnél is így sokkal lassabb...:(
De néha be szoktam kukkantani.

A kelengyelista engem is érdekelne, lassan be kéne szerezni a hiányzó dolgokat.

Puszi

Kép

Kép
bébinyuszi24
 
 


Sziasztok!

Csak annyi időm van épp, hogy bekukkantsak, de akartam életjelet adni.
Szerencsére jól vagyunk, 17-én megyünk dokihoz legközelebb. Már nagyon várom! :wink:
Hát, úgy le vagyok maradva, esélyem sincs visszaolvasni.
Szülinaposoknak, névnaposoknak, házassági évfordulót ünneplőknek utólag is sok boldogságot kívánok! :D
(Nekünk is az 5. lesz 14-én)

Nagyon jók az új képek a gmailen, mindenki nagyon szép! :D

Képzeljétek, a héten ketten is mondták, hogy olyan lent van a pocim. :evil: Egyik még azt is mondta: meglesz az hamarabb. A második beszólás után annyira lelombozódtam, hogy alig vártam, hogy hazaérjek, és jól kibőgjem magam. :(
Bosszant, hogy miért gondolják a terhességről, hogy olyan, mint foci: mindenki ért hozzá, és miért kell egy kismamát folyton stírölni?
Ennyi erővel a fenekem formájára is tehetnének megjegyzést! Persze örülök, hogy nem tudja mindenki, min mentünk keresztül tavaly, ha tudnák, talán nem szólogatnának be. Viszont én nem állok le magyarázkodni, hogy ezért meg ezért bánt a megjegyzése, és hogy úgy érzem, a falra festik az ördögöt, és rettegek, hogy tényleg hamarabb jön. :?

Szóval néztem a képeiteket, és örömmel látom, hogy nektek sincs igazán fent a pocitok, szóval nem vagyok kóros. :wink:
Azért teszek fel egy képet a gmailre, kíváncsi lennék a véleményetekre.

Mindenkinek további szép hétvégét!
Magatokra, babákra vigyázni! Cupp! :D
Vendég
 


Sziasztok, én is jelentkezem! :P

Bobóbaba,
igen, tényleg pangás van, biztos mindenki pihizik! :P
(én is most ébredtem fel :P )

Judy,
ne foglalkozz a pihent-agyúakkal!!! Monnyanak le!!! :twisted:
Tudja a Te babád, mikor akar majd jönni!!!

Hogy a has hol van, tök mindegy!!! Én úgy mentem 41 hetesen szülni, hogy teljesen fent volt!!! És 6 óra alatt meglett Vackor!
Másnak meg végig lentebb van, nem mérvadó...

Betty, Sünci,
kitartás a diétához!!! :oops: (nekem is kéne, és bizony csokit, sütit nem eszem, de most 2 gyümijoghurt és 3 gombóc fagyi csúszott le délután! :oops: annyira megkívántam! :oops: )
Hogy méritek a cukrot?

Anyabebi,
annyira édetek vagytok Fiacskáddal! :D
Vackorom is megcsodálta a képet, majd megkísérelt ugyanígy felkúszni az ölembe a 36 kilójával (mikor alapból én vok 48 :lol: ) szóval lelógott :lol: . Azt mondta, nagyon szeretne megismerkedni Barnabással :D - mondtam, megoldjuk :wink:

(Nekem tegnap egy szomszéd idősebb pasi szólt be: Látom, szaporodnak! Mikor fognak szaporodni??? - mondom: Anyád szaporodik!!! :twisted: Én babát várok, vagy méginkább: áldott állapotban vagyok!!! :P )

Pusza, Lányok! :P

tillidian
 
 


Judy: Egyik füleden be, a másikon meg ki az ilyen megjegyzések! :wink: Engem azzal paráztattak be, hogy túl kicsi a hasam, és biztos hogy rendesen fejlődik-e a baba... :? :evil: Aztán amikor mondtam apának, azt mondta hogy maximum az agyam nem fejlődött ki rendesen... :D :D
Kopee: Nagyon boldog születésnapot!!! :)
bobóbaba
 
 


(vénpasinak több fantáziája is lehetett volna, ha már sérteget: mondjuk: lefialok, kölykedzem, megellek, stb :mrgreen: :lol: )

tillidian
 
 


Koopee,
Isten éltessen! :D

tillidian
 
 


Judy: Megnéztem a képedet, szerintem teljesen normális a pocid, egyáltalán nincsen lent! :) Úgyhogy elmehetnek a beszólogatók a sunyiba!!! :twisted:
bobóbaba
 
 


Till: Jó reggelt!!! :D Szomszéd pasit megsütötte a nap??? :lol: :lol: :lol:
bobóbaba
 
 


Minden szüli-névnaposnak, házassági évfordulósnak sok boldogságot! :D
(mi 13. évfordulónk 10-én lesz :wink: )

hogy ki épp melyik "lakodalmát" ünepli, erre ezt találtam:
http://gportal.hu/gindex.php?pg=15541881

tillidian
 
 


bobóbaba írta:Till: Jó reggelt!!! :D Szomszéd pasit megsütötte a nap??? :lol: :lol: :lol:


Bobóbaba :D
kösziiii :lol:
Szomszédpasinak "belóg a léc" az tuti! :? Annyi sok pihent agyú szaladgál, hogy döbbenet :shock:

Te hogy vagy? :D

tillidian
 
 


tillidian írta:Bobóbaba :D
kösziiii :lol:
Szomszédpasinak "belóg a léc" az tuti! :? Annyi sok pihent agyú szaladgál, hogy döbbenet :shock:

Te hogy vagy? :D


Köszi szépen, jól vagyok. Legalábbis ebben a pillanatban. :D :D
Főleg most, hogy röhögtem egy jó nagyot, ezen a "belóg a léc"-en! :lol: :lol: :lol:
És Te, Ti hogy vagytok?
bobóbaba
 
 


Akkor Ti a Rózsa lakodalmat ünneplitek 10-én. :wink: Így előre is gratulálok, csak mert elég valószínű, hogy elfelejtem. :oops: :roll: :)
bobóbaba
 
 


Kopee
Kép
Vendég
 


Mrsparis
Doktorok nem fogják sokkal tovább engedni, hogy 3in1 maradjak. A babák keresztben fekszenek, nem akarják megvárni, hogy spontán induljon be a szülés, nehogy nagy baj legyen. Azt persze szeretnénk megvárni, hogy elég érettek legyenek!
Tesód lányai mennyivel, hány hétre születtek?

Ismerkedés
Vendéglátóipar jó terep az ismerkedésre :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nitácska
Streptococcus :cry:

Monica
Boldog évfordulót!

Bugyi
Én tangát sose tudtam viselni :oops: A "francia" stílusúakat szeretem :lol: :wink:

Gnemoni
Nagyon szép Laura :lol: :lol: :lol:

Till
Nem árt ha van Vackornál telefon! Jó táborozást neki!

Pattogo
És aki egyszerre szüli 1-2. gyereket, arra melyik vonatkozik? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Ecetes torma :lol: :lol: :lol: meg hozzá a főtt sonka.... :wink:

Anyabebi
Szépek vagytok!

Betty
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Szilveeaa
Felállás...apa nehezen bírja nevetés nélkül nézni, ahogy felállok... :lol: :lol: :lol: :lol:

Judy
Korlátoltakkal nem kell foglalkozni!

és... mindenkinek legyen szép estéje!
Vendég
 


Kopee Boldog szülinapot!!

Kép
Vendég
 


Twinsmonna

szia. :)

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy bepofátlankodtam ide, csak az egyik ismerősöm okt.re vár babát és kíváncsiskodtam. :)

Monica
A homeopátiás szülés nekem azt jelenti, amit én csináltam. A szülés előtt 1 héttel kb. kell szedni 2féle bogyót naponta váltva, majd a szülőszobában fél óránként váltva. Én így szültem az ikreimet 2 óra alatt. :) Csak azért írtam, mert láttam nem írtak neked erről.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó estét! :D


Először is: Kopee boldog szülinapot!!!

Twins, Lili és Dorka a 31. héten született sürgősségi császárral 1590 és 1690 g-mal!
A csajszinak, akit írtam egyébként ma születtek meg az ikrei; vegyespáros, mindketten 2,2 kg felett!!! :D

Tegnap voltunk partyzni :D jobban mondva elvittem a fiúkat, én meg ücsörögtem :lol: odafele menet igazoltattak (a buli helyszínétől kb. 200 méterre), csóri rendőr bevilágított az elemlámpájával, jól meglepődött, hogy a kormányig ér a bulis csaj hasa-így a szonda nem került elő :lol: :lol: :lol:

Reggel 8-kor keltem, gyorsba megsütöttem a csirkecombjaimat ebédre, hozzá összedobtam egy vitaminsalit, be a hűtőbe, 10-re jött a vendégem, dolgoztam kicsit, aztán ebédeltünk és szunya. Délután anyukáméknál voltunk LiliDorkáztunk meg elbúcsúzkodtunk, mert holnap mennek nyaralni. Mi meg hétfőn megyünk "nyaralni"; mi vigyázunk a házra egy hétig.

Húúú ez a "látom szaporodnak"-beszólás :evil: hát anyja picsája! Nekem szerencsére parasztságokat nem szóltak be eddig, de azt én sem értem, hogy miért kell FELTÉTLENÜL szóba elegyedni velem csak mert kismama vagyok :roll: a hülye kérdésekről meg ne is beszéljünk...a mennyit híztál? kinél szülsz? mikor szülsz? stb. mi a szar köze van hozzá boldog-boldogtalannak?! Ma felhívott egy volt kolléganőm valami miatt és mellesleg beszúrta a beszélgetésbe a következő kérdést: te megszülté' má'?
NO COMMENT!
Vendég
 


bobóbaba írta:Akkor Ti a Rózsa lakodalmat ünneplitek 10-én. :wink: Így előre is gratulálok, csak mert elég valószínű, hogy elfelejtem. :oops: :roll: :)


Bobóbaba,
köszi 8) :D (neeem, a rózsa lakodalom a 10 éves, az már megvolt :wink: . Mi már 13 éve "fárasztjuk" egymást :lol:

Twins,
puszi Nektek!!! :D

ParisEszti,
szerintem a végén gyűjteményre való kijönne a beszólásokból :? (kiadhatnánk, a bevételen meg megosztozunk!!! :lol: :lol: :lol: Úgysincs ilyen könyvből konkurrencia a piacon :mrgreen:

Lányok, zizinek fogtok hinni, de én már úúúgy szülnék! :roll: :D - mához pont 2 hónap még hátra :shock:

tillidian
 
 


Till: Ne haragudj, nem tudom honnan szedtem, hogy 10. :oops: Ja, megvan, szerintem a dátum miatt keveredtem bele. Bocsi még egyszer. :oops: :oops: :)
bobóbaba
 
 


Sziaszatok!

Till! Dehogy! Én is szülnék már, nekem viszont kicsit több van még hátra mint neked.

Twins! A keresztbefekvést átgondolva eszembe jutott vmi. Ha az én kicsi lányom egész nap képes rugdosni, hójagjátszás, stb, akkor az ikrek miket művelnek a pocidban???? :shock: :shock:

Beszólás: Ez a "szaporodtok" nekem is volt már, csak olyan ember szólt be, aki alapba egy TAPLÓ, így nem foglalkoztatott nagyon.

Pocaméret: Sztem ez is alkati dolog. Akinek volt kisebb plussz a pocakján annak máshogy van. Bár ez a teoriám is megbukott, mikor osztálytalálkozón az egyik csajszi 6 héttel van előttem és akkora pocija volt, mint nekem és a dokija szerint tökéletes méretű a pici :shock: :shock: A férjem tegnap a fürdőben megjegyezte, (mikor egy bugyiban álltam,) vigyorog, irgalmatlan nagy a hasad :evil: :evil: Sokat nem tudtam válaszolni neki mérgemben, hozzávágtam egy törölközőt és kiviharzott röhögve!
Vendég
 


Jé! Bobó most nézem, 2 nap van köztünk! :)
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: