Új privát üzeneted érkezett!

Annus,
biztos van valami a levegőben is, mert Bogi meg viszonylag sokat alszik ma.

emese1979
 
 


http://www.wallies.hu/products/gyereksz ... r_gyar_328

http://www.emartgaleria.hu/index.php?pa ... &Itemid=32

nagyon cukiiiii. total nemtudom milyet vegyek. annyi szep van.
mozza,ez a te hibad :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, vagyok, kozben a gepem lefagyott, igy most US klav.laptoprol nyomom....ekezetek nelkul. :?

Netti!
Szerintem a wallies matricaiban az a jo, hogy kimondottan gyerekeknek csinaljak, figyelemfelkelto nagyon. Lili total beleesett, letettem a pihiszekbe ele es nezegeti....cuki :lol:

Nekem meg a pillangosok tetszettek nagyon.

Kép
mozza
 
 

 
 

Jaj, még akartam írni, hogy Donát haverunk 1 éves múlt, és még nincs foga! Szóval ebben igazán nagy egyéni eltérések lehetnek. Van, aki ugye foggal születik.

Csani ma fogta először egyedül a kis csörgőjét, nagyon büszke vagyok rá!

Emese, köszi a tippet! Annus, a tehenes rongyit honnan szerváltátok?

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


mozza, nekem meg a nyalokas jon be! de hat nem araszthatom el az egesz szobat :lol:
szoval hetvegen kitalalom milyen kene :roll:
pillangos nagyon cukki,total tanacstalan lettem :lol:

nem megyunk vasarolni. apa megjott mar de meg itthonrol is dolgozik :( ma annyira kivoltam mikor elment reggel, total semmi kedvem nem volt itthon maradni. Aztan mondta menjunk be vele irodaba. na de ott nem tudtam volna altatni.... na mindegy. alig vartam h haza jojjon. most meg mar mindegy,mert Boro megnyugodott es alszik.... :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!
Én is itt,túl vok a temetésen,szörnyű volt. :(

Jó vásárlást!!
Mozza nagyon szupi a szoba.
Holnap megyek fodrászhoz,hát remélem csinál valami normális fejet.Jön az uram is,(na ja ő kopasz) :lol: :lol: azért,hogy nézzek is ki valahogy,mert ugye mindig hátrakötöm és kész.Ő így nem szereti.Így most ő mondja milyen legyen.Szülinapomra ezt kapom tőle.Hogy ebből mi fog kisülni????

Annus fogzás:Grétinél 3 hós korától ez volt,mindennap kentük.De csak 13 hósan jött ki az első foga.Na de aztán kb 4 hó alatt mind.Volt olyan hogy 4 jött egyszerre.Lázas volt,enni sem tudott.

Pumukli jó pihit!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Lili hátáról oldalára fordult...nem korai ez még? :shock: jajj olyan ügyes ez a gyerek :oops:

Kép
Kép
mniki84
 
 


Szoi!
Rongyit mi kaptuk,de van egy bohócos is,azt is kaptuk....nem kell vkinek?Nekünk minek kettő....

Anita!
Kíváncsian várom apa milyen hajat álmodott meg neked!!!

Iza végül 6 előtt meg lett fürdetve,aztán alvás....most megint vacakol a tejem,pedig már azt hittem minden oké,de lehet csak azért mert össze vissza evett mostanság....lefejtből eddig még elég voot pótolnom.

Poén:kérdik mért nem adok tehéntejet neki :shock: azt hittem csak viccelnek,de komolyan kérdezték...anyósom 6 hetesen már adott a nagyobbik gyerkőcnek :shock: :roll: Mondtam h inkább várnék még....így is tök nagy az esélye h örökli az allergiát tőlünk.....

Csani nagyonm ügyi már!!!

Jók ezek a szobadíszek,de egyenlőre ilyet nem tehetek fel...valószínű h kistesóval 1 szobába kerülnek....szóval max ha eldőlt h fiú v lány majd úgy dekorálunk!

Anita!
Remélem h nem ez lesz 10 hónapig :shock: :shock: 8)

annus11
 
 


ezt meg kell mutatnom, Ancsika Julcsija fürdőruciban nyomja :D 8) :lol: Kép

Kép
Kép
mniki84
 
 


Hello,


szerintetek ez miért lány szoba kép? :roll: www.wallies.hu/products/gyerekszoba_dek ... jtasaink_4

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Pechemre én is szétnéztem a linkekben. Kell tapéta, csak mondja meg nekem valaki, hogy mikorra szállítanak, hogy ha most még itt megrendelem, akkor kiér-e amíg otthon vagyunk!!! SOS!!! Mozza tőled már kérdeztem a múltkor a kekpandát. Nem tudod, hogy az mennyi idő? Mert onnan meg kellene az a 3in1 zsiráf!
tehát ez:

http://www.kekpanda.hu/product.php?bid=stzoo110&begin=0

Annyira édes!!! Csak kiér-e kb. 3 hét alatt!!!??? Falmatricákbók is választottam a Herceg úrfi szobájába is, meg a fürdőbe is, mert az nagyon ótvar, szóval ez legalább ewgy kicsit feldobná, ha tudnám, hogy ez is mikorra ér házhoz!!

adraci-érdekes felvetés, szerintem kutyultak ezen az oldalon, mert sok oda nem illő van össszerakva szerintem.

Niki-Ügyes Lili nagyon! :wink:

Anita-jó neked fofrászatilag, nekem még várat két hetet magára. :shock: NA de ami késik nem múlik! :wink:

Esztó-ha úgy vesszük nekem is sokat alszik Vili. Akármikor kel reggel egy óra múlva már alszik, alszik akár 4-5 órát, kajál, majd megint egy fél-egy óra ébrenlét után alszik megint legalább 2-2.5 órát, majd megint kaja, és még egy negyed órát biztos, hogy mindennap szunnyad /ez egy hete van kb./ fürcsi előtt! Hogy ez az uccsó mire jó nem tudom, de így legalább vigyorog!

Szofi-Csani nem hergeli be magát, ha nem tudja elengedni a csörgit? Vagy az is megy minden gond néllkül?

NA AKKOR SOS VÁLASZT VÁROK, HOGY MIKORRA SZÁLLÍTANAK!!!! LÉGYSZI-LÉGYSZI!!!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Niki

Milyen édes a baba! Mentek majd babaúszásra? :)

Apor mindjárt 2 éves és még nem kap tehéntejet. Minél később kap egy gyerek annál jobb.

Adri
Szerintem uniszex. :D nekem tetszik egyébként

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Adraci, sztem is lehet fiunak meg lanynak is. neztem en is h ezek milyen okosak :roll:
apanak nem tetszik a nyalokas. de meg probalkozom..szoval ha nem jon ossze akkor viragos lesz meg pillangok is lesznek sztem. az is nagyon bejon :D na majd a vegeredmenyrol hozok kepet. :lol:
erre a viragosra gondoltam :)
http://www.wallies.hu/products/gyereksz ... viragok_12

Niki, nagyon ugyes a kiscsaj :D

Annus, a tehentej mizeriat en is hallgatom :roll:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára maumau 2009.08.07 19:36-kor.

Netti
Kép
maumau
 
 


Na megtaláltam, hogy 7-14 nap, akkor irány a rendelés!!! :wink: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Tud valamelyikőtök valamit erről a zsiráfról? Nem nagyon kicsi, nem valami sz*r? :roll: :?:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Mozza,nagyon szuper lett a szoba.Irigy vagyok a szopi fotelod miatt!!! 8)
Na manó beájult.Annyit evett,míg el nem aludt.Pedig nem volt ma kevés tejem,DE.Kiszívta mindkét cicit,és utána a reggeli fejésből megevett 110g-ot. :shock: Ez rengeteg ám!!!!!!Na mindegy,ki is dőlt tőle. :lol: Megyek én is,van végre időm Danizni. :lol:
Jó éjt!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


na mivel nem válaszoltok megrendelem és majd lesz valamhogy. Mondjuk a matricákat már megrendeltem! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Juhú, gépem röpke 1 óra alatt magához tért! :shock: :? :D

Hú, látom ti is rákattantatok a tapétára! :roll: Olyan cukik vannak!!!!
Adraci!
Az állatkás a fiú szobánál is ott van! Én is néztem azt Lilinek.

Nóri!
A kékpanda 7-14 nap alatt szállít ki. Nekünk 8 napra jött meg. :D

Kép
mozza
 
 


nori, en nem tudok segiteni benne. nem rendeltem meg onnan!!
matricat milyet rendeltel?? teljesen rakattantam :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Allatkastol annyiban paraznek, h nehogy feljen tole :D

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti, a gyerekszobába ilyet:

http://www.wallies.hu/products/gyereksz ... kocsik_108

a fürdőbe pedig ilyet:

http://www.wallies.hu/products/gyereksz ... _halak_212

Azért válaszottam a kicsiket, mert ebben több van, jobban eltudom szórni! Meg jó szinesek, így a szoba is, meg a fürcsi is vidám lesz!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ja és majd én is dobok képet, de valószínű, hogy ez csak egy hónap múlva lesz, mert ugye jövő héten hazamegyünk, és három hét múlva jövünk vissza! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hú, ezek nagyon jók! Benevezek erre az állatosra! :D

Nóri, jókat választottál!
A virágoskertes is teccik Netti! A Mozzáé meg már kész is van! 8)

Kép

Kép
adraci
 
 


Netti-Igen az állatkástól én is ezért álltam el. Még vacilláltam a sima repülőkön, de az szerintem nem babás, hanem inkább nagyfiús már. Te végül melyiknél lyukadtál ki? Virág vagy pillangó!

Mozza-köszi. rem annyi nap tényleg elég lesz nekik kiküldeni, nyugodtabb leszek ha már fogom.. :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Ja, képzeljétek, nálunk ment a sírás délután. Nem tudtam mire vélni, de nekem olyan kaja-gyanús volt. Gondoltam utána járok a dolognak: Marci este leszívta mind2 cicimet (máskor 1-ből vacsizik), aztán bekevertünk neki 30 ml Milupát és azt is benyomta :shock: Átvittük az ágyába és hang nélkül elaludt 2 perc alatt (máskor is elalszik, csak kell neki 5 perc is... :D ) Na most ez mi lehet :?:

Kép

Kép
adraci
 
 


adraci-a nagy állatfejekre gondolsz? Szerintem is aranyos, bár elég groteszkek az állatok, szerintem.., de ez csak az én véleményem :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


adraci, nálunk ugyanez volt két napja, még fürdeni is üvöltve fürdött, pedig az általában megnyugtatja. FRONTOLnak a legények! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Igen, arra a 6-os csomagra. Nekem nagyon kedvesnek tűnnek. :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Frontolnak? És attól eszik 2x annyit, mint máskor? :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Ja, mert már tegnap is kevertem neki egy Milupát, de akkor nem kérte... :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


Na megkérdeztem a szakembert. :D Azt mondja a férjem, hogy később simán félhet tőle. Szóval vmi mást kell keresnem. :roll:

Kép

Kép
adraci
 
 


na :arrow:

jó éjt!

Kép

Kép
adraci
 
 


Ilyenek ezek a kis Manók! Nekem pl ma Vilcsi nem tudom, hogy mitől ijedt meg a játszószőnyegen, de végtelen üvöltésbe kezdett, alig bírtam megvigasztalni. :cry: Kaja nálunk is több egy két napja! Ki is vagyok rajta akadva. Legfrissebb súlymérésünk ma esti: 5445 gramm!!! Hízunk mintha muszáj volna! Kis husigombóc most már, nagyobb tokája van, mint nekem... :roll: :lol:

Hú, indítani kellene a 2010. májusi topicot, mert már áprilisi van!!!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Adraci,
szerintem 3 hós növekedési ugrás lehet :)

emese1979
 
 


jó éjszakát mindenkinek! Cupp! Kimerítő a matricabújás, majd rendelés... :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Helló!

Jók a falmatricák, nekünk nem kell, mert nekünk ugye festve van a kis állatvonat meg a magasságmérő zsiráf - anno tettem róla képet. Ha valaki festetni akar pesten, ismét örömmel ajánlom Andris nagynénjét, aki dekoratőr, szuper ügyes, bármit megcsinál, és olcsó.

Emese, ez kb. a 20. eset, amikor megkérdezed vagy megválaszolod előttem azt, amit én is kérdezni/válaszolni akaratm! Ilyenkor mindig úgy örülök, olyan, mintha teljesen egy rugóra járna az agyunk!

Igen, Adraci, tuti, hogy ez a 3 hós növekedési ugrás! A magasságmérő zsiráftól félhet a gyerek a férjed szerint? (az álltavonatocskától sztem ki van csukva...) vagy ez mitől függ?

Annus, a kövi babatalin megnézhetem a bohócos morzsikendőt? Mondjuk előrebocsátom, hogy ebben borzasztó finnyás vagyok, már a brendon egész kínálatát lefikáztam... :oops:

Anita, én is nagyon kíváncsi vagyok, mit alkottat a férjurad! Feltétlen dobj képet!!!

Na, megyek szundikálni, nektek is jó éjt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jut eszembe, jövő héten babatali lesz esetleg valakinél? Akár ismét be is vállalom!? Vagy van más jelentkező?

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Marci is aludt ma délután 3 órát, és utána kajcsi után visszazuhant...

Igen, igen, Szofi, nálunk lehetne a tali jövő héten:) Holnap kora délután megírom. hogy melyik nap, a párom délelőtt kapja meg a beosztását, hogy mely napokon dolgozik... szerintem a kedd vagy szerda lehetne, délelőttől...

Szuperek a tapéták!

Szofi, A festés is nagyon tetszik nekem. Ami nektek van az is állati jó... Én olyan zsiráfot nagyon szeretnék, ami nektek van... meg tudnád adni az elérhetőségét a néninek?
vanni
 
 


Nóri

Mi történt? Most látom a vonalzódat. :( Sajnálom. Tudsz beszélni róla?

Ne is ijesztgessetek a 3. hónappal. Az az utolsó tejpangási hullám. Előre félek. Most elég a tejem, nincs tápszer. No meglátjuk.

Kutyafüle
Értek mindent :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anika78 2009.08.08 07:29-kor.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Jó reggelt!
Jóka falmatricák!
Adraci,tényleg lehet a 3 hós "ugrás".Jut eszembe nálunk is van,volt,csak épp hátrafelé!! :lol: Mivel nem igazán eszik.Kis lüke.
Majd 9-re megyek a fodrászhoz.Képet hozok,csak lehet este,mert anyuék is megyünk..Ő vigyáz a csajokra.
Éjjel Hanna aludt a kis 90 ml-vel végig,Grétihez meg keltem vagy 3x.Mosott s.....r vok.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt.Na, nálunk hajnal óta légkalapácsoznak, meg konténerbe téglát dobálnak...Lassan 4 hónapja megy a sétálóutcs építése a környéken, már csúszásban vannak, gondolom sietni kell, hogy szombaton is ezt csinálják :evil: :evil: :evil:

Böbi, igen én kérdeztem, tulajdonképpen a tápszerrel etetésnél is kb ugyanaz az infó, szóbval egy kis házi magánstatisztika kéne, hogy a babák megeszik-e a nagykönyvi mennyiséget, testsúlykg-ként 150-et egy nap...Csak úgy kábé.A kisfiam 6 kiló, neki 900-at kellene enni-inni, de harmada, fele kell neki.De tök jól elvan vele, jókedvű, nem éhes, elégedett, gagyarászik, pisil-kakil.Nem értem :shock: :shock:

Nem ragaszkodnék nagyon a pontos mennyiséghez, csak tényleg kb, nagyságrendileg megközelíthetné, azért nem hasraütésszerű a könyvi mennyiség...

Kép
Kép
zili
 
 


Annyit még, lenne mit ennie, tejem az van, mondjuk nem fejek, úgy nem jön már könnyen.

Kép
Kép
zili
 
 


Na itt!
Iza 6kor fürdótt,evett,megkapta az összes tejet ami le volt fejve...és aludt reggel fél7ig :shock: Aztán most evett,de én azt hittem elég neki,tök elégedett volt,minden jel arra utalt h jól is lakott.Ere büfi után ahogy fogtam pólón át rácuppant a cicire!!!!! :shock: Kiszívta mindkettőt még csurig...

Tegnap este is fejtem amúgy,meg ma reggel is...valószínű a 3 hós ugrás még nem ért véget.Gondolom most h nincs olyan meleg mégtöbbet eszik...Csak ugye otthon van csomó tej,itt meg csak az amit lefejek...Remélem elég lesz!!!

Amúgy lehet h tegnap is vmi ilyen baja volt?Nem evett eleget?De volt h 2 óra se telt el és kapott!Meg nem ordított h éhes,pedig ha az akkor tud ám ordítani a kajáért!!!Na fene se érti,várom mi lesz ma....

Tök jó,mert apci kinn alszik esténként!!!Olyan jó!!!!!

Babataliból valószínű kimaradok :( Még mindig vidéken ugye...


Szofi!
Persze h megnézheted a bohócost!Remélem elnyeri a tetszésedet! :lol: :lol:

Úgy gondoltam h 10én nyitom meg a májusi topicot,akkor fogant Iza ha minden igaz :oops: :lol: :lol: Remélem nem előz be vki más 8) Mondjukmegy 2008as májusi :wink: :lol:

annus11
 
 


Zili :? Jó korán kezdik ott is!
Nekem fogalmam nincs mennyit eszik Iza...itt még mérleg sincs,de tuti hízott!Az apja is mondta ma reggel h egyre hosszabb ez a gyerek :lol:

annus11
 
 


Szia Annus, ja, aztán hétközben még a körúti villamossín felszedés zaja is ...

Mérlegfüggő vagyok sajnos, de megyünk itthonról 2 hétre mi is, nem lesz mérleg, 2 választásom van, belenyugszok, vagy megőrülök:)
De kitaláltam ám, hogy konyhai digitális mérleget tálcával betárázok, és azon fogom mérni :D :D :D

Kép
Kép
zili
 
 


Jó reggelt!

Hanna esti mérlegelés szerint 5570 gramm!!!! :) Olyan nagy már.

Nekem is tetszenek a matricák. De nem tudjátok ez a 3500-as ár hány darabra vonatkozik? Mert én nem jöttem rá. :oops:

Télen magára hagyjuk Hannát, övé lesz a kis szoba, és kéne oda valami dekoráció.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Susycat!
Én úgy láttam h alul le van írva h mennyi van benne!!!

Zili!
Mi január óta hallgatjuk a kopácsolást...meg kb mióta ott lakunk mindig hol bontanak hol építenek vmit....de lassan csak kész az utca!!! :roll:

annus11
 
 


Ok, majd megnézem! Köszi Annus!
:)

Hanna tegnap este fürdés után elkapta az ujjamat és azt kezdte el rágni. :shock: Olyan édes volt.

Nekünk is van ilyen állatrongyink. Egy elefánt és egy egérke. Úgy öleli őket magához, tök édi velük. :D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Nálunk, pontosabban nálam lányban a Jázmin és a Lili tetszett még.
Fiúnak a Milán, régebben a Szabolcs is.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Jó reggelt!
Lili ma is f8kor kelt! 8)
Este f9től szundizott, szopizott és most ismét szundi. :D

Esztó!
Én tegnap Lilivel rajzfilmeket néztem. Tökre tetszett neki. Álmi nem tudja miből marad ki. :lol:

Matricák!
Én azért preferálom, mert leszedhető és újrahasználható. Ergo, ha át kell rendezni majd a szobát, akkor ahhoz idomíthatom a dekort és nem kell újrafesteni a falat. (férjem nyünyükéje, hogy ne 'rongáluk össze' a falat pl. tiplikkel stb.- 1 fúráshoz kb. 3 hétig kell győzködni :? )Nekem még ez jön be:
http://www.wallies.hu/products/gyereksz ... langok_332
Sztem attól, aminek nincs arca talán nem fog félni Lili. :roll:

Ja, tegnap vettem szappanbuborék fújót....Lili totál nem értette mik ezek az izék, csak úgy kapkodta a fejét és nem értette, hogy hova tűnnek. :lol: Olyan kis cukika.
Egyre jobban figyel és raktároz a kis fejében, imádom, kis okoska! :roll:

Rongyi:
Én olyat kerestem ami 100%pamut. Olyanokat láttam amik plüss-pamut kombók, tök jól is néztek ki, de nem értem miért nem sima-igazi-pamutrongyiból csinálják.
1 olyat találtam csak ami egy fair trade díjas handmade pure cotton, persze ez elég egyszerű, sima 1 színű kis hímzett szemmel- nózival...de lánykámnak bejön, ma úgy ébredt, hogy a nyusziját szorongatta és nyalogatta a fülét. :lol:

Julcsi nagyon cuki a fürcsidresszben! Nem is tudtam, hogy van 62-esben! :roll: :lol:

Na, teszek pár képet a tegnapi 'ketrecharcról'. :lol:
Kép Elkaptalak eperkocsis :)
Kép ....és most jól lenyomlak :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.08.08 08:13-kor.

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: