Új privát üzeneted érkezett!

Szépek a babók a képeken! Mindenki!

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Ja, terhességem áldott hatása elmúlt...megint allergiás kezdek lenni a samponokra. :evil:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Még vmi eszembe jutott. Ne nyissunk mi topikot a 2010 májusi babáknak? Olyan stafétaátadás-kedvesgesztusként...

Na, lelövöm magam.

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 

 
 

jó sokat írtatok.

ma megkérdezték tőlem, hogy Álmos az fiú név? :shock: :shock: :shock: :shock: nem barátom...gondoltam magamban persze... :lol:

na visszaolvasok

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó! :shock: Szivattak! Ez nem lehetett komoly kérdés!
Megjött ma Liló visszapillantótükre!
Nagyon nagyon jóóóóóó! Hatalmas nagy rózsaszín röfi....alig várom, hogy bevethessem! :D
Meg még rendeltem pár dolgot....leteszteljük és majd megírom melyik jön be, újabb babaszórakoztató bigyók! :lol:

Kép
mozza
 
 


Mozza,
neeem és ez a szomorú. halál komolyan kérdezte.
kedvem lett volna megkérdezni , hogy mi lenne a másik tippje :D :lol: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


mozza, linkeld be a rozsaszin rofiiiit :lol:
megneznem, nekem is kell :roll:

Eszto, ezt tolem is megkerdeztek mar. marmint h FIU nev e a Boroka :lol:

ja meg a kedvencem,h "kar h nem kislany,olyan vastag szaja van"
(ez alt akkor van amikor talpig rozsaszinben viritunk,meg szoknyaban :lol: )

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Böbi, házt nekünk is csak sikerült tucat nevet választani. Az áprilisiban is van 2 Csanáűd, és azóta rengeteg piciről tudok, akit így hívnak! Én meg azt hittem, hogy milyen különleges, ritka név! :shock:

Ági, édesek a gyerekek!

Panndi, Zsófit meg kell zabálni! Hiába, mint már oly sokszor, ismét kiderült, hogy a Zsófik a legjobbak! :lol: :wink:

Ami a rokon kérdést illeti:
Nekünk szerencsénk van, és nem nagyon csinál senki baromságot a gyerekkel, pláne nem engedély nélkül. Arról nem beszélve, hogy Csani tök nyugis, imádja, ha puszilgatják, fogdossák, beszélnek hozzá - nagyokat nevet. Az a pár alkalom, amikor felforrt az agyvizem, nos az meg nem számít! mindig megbeszéljük Andrissal, hogy milyen szerencsések vagyunk, hogy ilyen pici a gyermekünk, és máris ennyien szeretik.
Az elvvel viszont egyet értek: a szülők a főnökök, ha valami nem OK, szólni kell (kulturáltan lehetőleg), és ha valaki ezen megsértődik, akkor egészségére, így járt!

A mi házassági évfordulónk meg elég vicces lett! A történtek után tesómat áthívtam, Andris meg megfőzte a kedvenc kajáját, hármasban vacsiztunk, miután Csani lefeküdt, meg megnéztük az esküvői dvd-t. Kicsit rendhagyó, de nagyon jól éreztük magunkat, és szerintem neki is jól esett.

Na megyek, puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, Anikó, szerintem ez aranyos ötlet. Annusnak kéne a 2010est a nevünkben megnyitni, és feltehetné a táblinkat, meg azt, hogy itt 50 egészséges gyönyörű gyerek született, és hasonló jókat kívánunk, meg ha kérdés van jöjjenek!
Mit szólnak a többiek?

Jajj, a fiú-lány témára! Köztudott, hogy én 2 lányos családmodellre gyúrtam, de komolyan persze mindegy volt. Most meg nyilvánvalóan úgy érzem, hogy nem cserélném el ezt a drága kis krapekot 100 lányért sem!!
De örülnék, ha a második kislány lenne, és akkor mindkettőt megtapasztalhatnám!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi, sztem az a lenyeg h jol ereztetek magatokat. mas nem is szamit :wink:

En a Csanad nevet csak itt hallottam kb eloszor mert nem volt tul gyakori,aztan mostanaban meg tobb helyrol. biztos megtetszett sokaknak :)

Borokarol meg sokrol nem hallottam. leszamitva kitty bogyojat :wink: ( de ami kesik.. nem mulik )
Nalunk ki volt irva parom munkahelyen is meg itthon is egy A4es lapra harom nev,es az utolso ket honapban veglegesitettuk. mindennap raneztunk h melyik lenne a legjobb. Apa vegig elvetette a Borokat,aztan egyik nap felkeltem,kigurultam az agybol es ott vart egy cetli h "Balázs Boróka?!" tudta h ahoz huz a szivem. ) :oops: :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


En meg fiura gyurtam. erre kislany lett,de mar sose cserelnem detto :lol: sot lehetne a kovetkezo is lany :lol:

2010es mehet,sztem kedves dolog. remelhetoleg lesz ra kereslet :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Böbi: nagyon szépek a lányok :)

Nálunk anyósomnál van nagyon sokat ölben Zsófi, pici korától fogva. Tegnap is mentünk érte, és úgy szerettem volna, ha hagyják elénk szaladni, és úgy ölelhetem át, de nem, ölben volt, pedig jött volna már hozzánk :? Amikor Fruzsi a hasamban volt, a férjem mindig rájuk szólt, hogy feleslegesen ne legyen ölben, mert utána napokig velem is cipelteti magát, és erhesen nem olyan jó móka az. Amúgy már tényleg segítségek is, ez is tény. De én is változtam, ha valami nem tetszik, közbelépek minden gondolkodás nélkül :)
Vendég
 


Netti,
az se semmi, hogy talpig rózsaszínben, Boroka névvel rákérdeznek :D


Böbi,
király lett a ház ügyik vagytok.

Szofi,
Hugid hogy van?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


panndi, Zsofi hogy erezte magat nagyieknal egesznap? mikor megy ottalvosra? :D
mar en is szolok, hiaba van megbeszelve h az o csaladjanal o szol,marmint apaval. persze tephetem a szamat :D

Eszto, rengeteg idiota van mar rajottem :)

Netti
Kép
maumau
 
 


lanyok, most jutott eszembe. azt almodtam h Boroka alatt le szakadt a kisagy :lol: :lol: nekem faj a derekam tole. total nehez.... :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jól érezte magát, de nagyon-nagyon örült nekünk :)

Ottalvósra? Hááát, meglátjuk, maaaajd... :)
Vendég
 


panndi :lol: "majd" :lol:
en el se engednem, de ennek mas okai vannak :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti :lol:
Vendég
 


Hát, egy éve még én sem engedtem volna, de Zsófi szereti őket, Zsófit szeretik, innentől kezdve nagy baj nem lehet :)
Vendég
 


Na sziasztok!
Én is Vilcsit kislánynak vártam, egészen 18 hetes magazti koráig "Annácskáztuk". Aztán jöttek a vadabbnál vadabb ötletek fiú nevekre. Szofi én nagyon Csanádod szerettem volna, csak a család lebeszélt mondván az nagyon Zalános!
A következő babót már nagyon bízok egy Annácskában, de ha fiú lesz, sem lesz baj. A kegyszerrel már egész jól tudok bánni, a nuni lehet, hogy bajt okozna! :roll: :wink:
Egyszerűen nem értem az idősebb generációt, hogy miért jó nyúzni a babákat, és ezáltal az anyukák idegrendszerét is. Fura! Nem az, mert én is elmondtam egy párszor már magamban anyósommal kapcsoltosan, hogy végülis felnevelt egyet... de hogy hogy??? :lol: Szabályosan rossz volt nézni ahogy fogta Vilcsit, na mindegy!

na de a lényeg, már három napja este lent vacsizunk a tengerparton és olyan jó!!! 6kor kivonulunk, összekészítem a kaját, itthon még melegítjük, és uzsgyi. Negyed 8 fele jövünk haza, fél 8kor már fürcsike, vacsika és csicsis reggelig! Nagyon jó!

Ez a 2010-es topic tényleg aranyos ötlet! Csak tényleg legyen rá "vevő"! Na jó éjszakát, puszi mindenkinek, megyek csicsis, hosszú volt a mai nap is! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nori,irigy-irigy :roll:

panndi, persze, semmi baj nem lehet :wink:
majd egyszer leirom nekem mi a gondom ezzel :lol:
csak nem ide :lol:

Anna nagyon szep nev! csak nekem tul gyakori. evek ota elso helyen szerepel a leggyakoribb nevek listajan,engem meg vonzanak a ritka nevek :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ó, ezek a Szabó lyányok igazán édesek! :D

Én reménykedtem (nem, inkább tudtam! 8) ), hogy első gyermekem fiú lesz. Miután apa Andris, nem is kérdés, hogy ő is az, csak még én kibuliztam a Marcit is. :lol:
A következő lány lesz. Ő Roxi lesz, meg kapja az én nevemet is. Ezvan! :D

Khm, nos, akkor most megismertetnélek titeket néhány ismerősünk gyerekeinek nevével: Aba, Vazul, Magor, Kincső, Tádé.

Anikó, bakker, unatkozni? :roll: :lol:

Ez a 2010-es indítás jó 5let! Tavaly ezidőtájt... :idea:

Kép

Kép
adraci
 
 


Sziasztok!

Na jó téma, rokonyok :)
Nekem édesanyám hatalmas segítség, heti 1-2szer jön. Imádja az unokáját, alig várja, hogy megbüfiztethesse, meg ölbe vehesse kicsikét - de tiszteletben tartja, hogy én minél kevesebbet próbálom ölben tartani Bogit (így is van eleget teszem hozzá...), mert a kisasszony imád ölben lenni, és 7-8 kilósan nem fogom tudni már cigölni a popiját.. És anyum nagyon jól elvan a gyerekkel, hogy beszél hozzá, játszanak stb.
Szóval szerintem lehet egy gyereket úgy is imádni, szeretni, babusgatni hogy azzal az anya nevelési nézeteit, elveit a másik fél tiszteletben tartsa.

Majd ha nagyobb lesz a gyerek, megy anyumékhoz nyáron, jó nagy kert van, közel az erdő is, apám már tervezi, hova teszi a homokózót, a hintát meg a kismedencét :wink:
Anyósom is tervezi, hogy viszi majd a gyereket el napokra, ha nagyobb lesz - csak az egy nagykörútra néző sötét lakás, ahol 3-an bagóznak a lakásban, és még a falaknak is füstszaga van... pont ideális hely egy pici gyereknek :? :shock:

Adraci,
a Kincső szép, nekem is szerepelt a listán. Én szeretem a régi magyar neveket, ha fiúnk lett volna, akkor szerintem Hunor :) A Csongor is nagyon tetszik, csak azt uncsitesóm már kilőtte :wink: A Botond is tetszik, csak az meg öcsém.
Lányneveknél a Kéra tetszik még, az is ősi magyar név, csak azt kérvényezni kellett volna...

Panndi,
Zsófi édes!! Hogy bekummantott :) :)

Nóri,
de jó lehet ez a tengerparti vacsi :) Engem meg asszem egy kuki hozna zavarba :) Mármint pucolálás stb. szempontból :D

Esztó,
nagy az isten állatkertje... azért ez nem egy olyan hű de bonyi név, meg azért történelem órán alsótagozaton talán már tananyag is Álmos :)

Anikó,
blanki akkor ügyi volt a szurival...
nincs vmi hobbid, amit régebben csináltál?

Napirend- hát nálunk sincs fix, 6-7 körül ébredés, kaja, utána kajcsi van még 10 körül, 13.30-14 között, 17.00-17.30 között meg este 20.45 körül. Alvás, játék igány szerint - mondjuk pelenkázás, átöltöztetés közben minidg dumálunk10 percet. Ami fix még, az a 19 órás kutyasétáltatás, ami kb. 40 perc -1 óra.

Na asszem megyek hunyni :)

emese1979
 
 


Még valami - a 2010 májusi babás topik sztm is tök jó ötlet, akár azt a képet is be lehetne csatolni, amit Annus összerakott az utolsó kockaként a videónkon :)
Mondjuk néhány hetet mg várhatunk vele :)

emese1979
 
 


Sziasztok!
Hannától megőrülök.Kb 4.napja a napi adagjának a 3/4-ét eszi meg.Komolyan olyan,mintha nem ízlene neki a tápszer,csak épp annyit eszik amennyit kell,hogy ne legyen éhes. :shock: Létezik ilyen???Mindjárt robogok valami másik tápot venni,csak itt rendelésre van,meg választék sincs.Na meg ugye néztem,de az ízesített meg jóéjt vackok 4-6 hótól vannak.De majd remélem a védőnő okosabb lesz mint én.
Az normális hogy néha zöld a kakija????Normál állagú,olyan igazi tápszeres szagú,(bocsi).Védőnő szerint sokat eszik.De mostanában ez már nem igaz rá.

A 2010-es topik jó ötlet!!!Szerintem is Annus csinálja!!

Rokonok:Én is lazább vok Hannussal most,de még így is sokszor vannak kirohanásaim,bizonyos dolgok miatt.Pl:Tegnap előtt Anyós a büfit,letörölte róla a morzsikendővel

Napirend:Már nálunk is jól meg van mi mikor következik,de általában minden nap más időpontban,mert még igény szerint eszik.

Délután Anya lesz a lányokkal,megyünk a temetésre.

Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt!!!
Már túl is vagyok a reggeli szopin,fejek,aztán menek furminálni. :lol:
Nem semmi kérdések vannak név ügyileg. Rikiről is állandóan megkérdik lány e.(a kék kantáros gatyójában) Aztán valaki felhomályosított,hogy a nagy haj zavarja meg az embereket.Miért?Nem lehet egy kisfiúnak nagy haja egy kislány meg kopi????? :roll:
Én csatlakozom Nórihoz.Tudjátok,hogy 18 hetes koráig én rettentően lányt vártam,és szörnyen csalódott voltam,mikor kiderült,hogy fiú.De milyen butaság volt!!!!Én sem cserélném el kis kukisomat 100 lányra sem. Másodjára lényegében mindegy mi lesz.3 érv szól a lány mellett:1.Lenne ki megörökölje a félretett babáimat. 2. Ki szeretném próbálni milyen lányt nevelni. 3. A Lara név gyönyörű,és nagyon jól hangzana Csató Lara. Egyszerű,rövid és cuki. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kincso nekem szerepelt a listan.de apa tetszeset nagyon nem nyerte el :roll: Magor is szerepelt volna, csak 1 nem lett fiu, 2 bnom fia lett magor. en imadom a regi neveket es a ritka neveket... :roll:

Anita, ha jol emlekszem milupaztok. Boro sem kedvelte. persze sztem izlesek kerdese. teny h izetlen, beba meg edesebb. mi nem bukunk tole en azert maradtam ennel :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jaj lányok!!!Nagyon elérzékenyültem! :oops: Én nyissam a 2010es májusi topikot :wink: :oops: ŐŐŐŐ,hát oké :wink: :lol:
Remélem sikerül! :wink: :lol:


Isteniek a képek a babákról!!

Böbi!
Szupi a felújítás!!!

Én is imádom a naygmamám!!!!


Amúgy ahogy írtam is nem az a gond h babusgatják!!!Iza is imádja,vigyorog mindenkire!!!Nekem csak az a baj ha mondom h most már aludnia kéne,mert látom h fáradt,akkor még tovább dögönyözik....de így a 3.napra elég jól beállt!Én azért szépen szoktam szólni :wink: :lol:
Hozzánk már az első 2 hétben ott olt mindenki,azzal nincs gondom.Ha csak gatóba jön vki.De így több napig....amúgy meg annyira örülnek nekünk!De felfogta mindenki h van Izusnak is saját kis rendje.Tegnap pl nem audt 3 után....az esti szopinál a kezemben aludt el!Ilyet se igen csinált még!De olyan édi volt!!!!!Ma meg később is kelt!És akkora hurkái vannak!!!Jót tesz a frisslevegő! :lol:


Vanni!
Én is azt akartam kérdezni h éjszaka ő tényleg éhes e,mert lehet h nem is éhes!És ezért van délután egy kis káosz!Próbáld ki,hátha már nem kell neki éjjel! :wink:

annus11
 
 


Na jól elírtam pár dolgot :oops: hiába,nem ehhez a billentyűhöz vagyok szokva!

Anikó!
Hogy hogy unatkozol????Adjak pár ötletet mivel üsd el az időt? :lol: :lol:

Szofi!
Szerintem nagyon szép évfordulótok volt így is!!!!

Nóri!
Szerintem is meható a vonalzód!

Amúgy mi is sokáig azt hittük h fiú,de nekünk mindegy volt ugye.Ha fiú akkor egyértelmű h Miklós lett volna,nem tudom erről lebeszélni az uram....

A lánynév meg...nagyon sokáig gondolkoztunk...vagy 50szer átlapoztuk a névkönyvet.Ami nekem tetszett az nem tetszett apának...meg én hangosan felolvastam ő meg mondta h jó nem jó.Aztán erre mindketten azt mondtuk h oké :lol: Ez se olyan mindennapi név! :wink: Bár nekem az Anna is tetszik!Anna örök 8) :lol:


Na megyek eszek,majd jövök!

annus11
 
 


Netti köszi.Igen Milupások vagyunk.Grétivel mi is bebát ittunk,szerette.
Most a védőnő mildibé receptet tud adni,olyan van neki.A dokink nincs ma.De a védőnő szerint csak a meleg.Hát engem azért idegesít.

Nóri nekem is tetszik a vonalzód,így teljes!!!!

Anikó,pár napra elvigyem Grétit???Még ha hazajönne utána sem unatkoznál jó pár napig a pakolás miatt. :lol: :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anikó,amúgy normális.Én is éreztem ilyet mikor csak Grétike volt.De kb 6 hós korától,mikor már ült,meg jobban mozgott,többet kellett foglalkoznom vele,el is múlt.Meg lefoglalt a főzés neki.Mindig újítottam hogy ne legyen egyhangú neki.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt mamik!

Szerintem is szuper ötlet a stafétabot átadás, nagyon várni sem kell vele, mert kb a napokban fogan meg az első 2010-es májusi baba. Hihetetlen, hogy mi már most beszélünk róla, az anyukája meg még csak reménykedik benne, hogy babája lesz! :lol:

Szofi, nektek is évforduló volt???? Sok gratula!! A mienk is rendhagyó volt, semmi vacsora vagy utazás, gyerekekkel fél 10-ig, utána dvd és ágybabújás. :oops: :lol:
Hogy van hugid?

Netti, írtam a lánynak üzit ruci ügyben! Sajnos nincs kéznél baba képem, pedig megnézném magam, hogy néztem ki 3 hónaposan. A bátyám első feleségének a 3. házasságából született kislánya Boróka! :-)

Anikó, szerintem nem gáz, hogy unatkozol. Blanka még pici és főleg, ha jó baba, nem sok dolgod van vele. Majd a 2.-nál már nem unatkozol! :lol: Én anno, ha már unatkoztam és nem kötött le a net, az olvasás vagy egy film, akkor elővettem az angolt és ismételtem. Iszonyat hamar felejtek angolból - sajnos.

Esztó, ez tényleg komoly, hogy megkérdezték, hogy fiú név-e??? Könyörgöm, a 7 vezér talán NŐ volt????
Vendég
 


Anita, tegnap elfelejtettem írni, hogy nagyon nevettem azon, hogy Hanna rámozdult a tesód cicijére! :-)

Panndi, én 6 hónaposan hagytam először anyósomra a gyereket 2 napra. Jegyünk volt az EB-re Svájcba. Végig a gyereken járt az eszem, de nem bántam meg, jó helyen volt.
Jövőhétvégén van VIP jegyem a MotoGP-re (hallod Esztó....), szívem szerint simán ráhagynám a 2 gyereket, mivel már nem szoptatok és Iringó hihetetlenül jól alkalmazkodik mindenkihez, Gyöngy meg imád a maminál lenni, de tudom, hogy ilyen pici baba még sok 2 napra valakinek, ezért a férjem megy csak Gyöngyvirág keresztapjával.
Otthon is volt, hogy egész nap Praktikereztünk Nyíregyen, ami 60 km és Iringót nem cipeltük magunkkal, a nagynénémmel volt, evett, aludt, no problemo.
Vendég
 


Sziasztok!

Hűű, annyira fáj a gyomrom, teljesen készen vagyok :(

Pedig el kell mennünk bevásárolni, hétvégén vendégek jönnek. Áááá, legszívesebben visszafeküdnék aludni EGYEDÜL!

Na összekaparom magam és jövök majd.
Vendég
 


Sziasztok!

Megint nem voltam. :( Igyekszem visszanézni legalább az előző oldalt.

Képzeljétek az egyik ismerősöm sznob ruhamániás. Egy vagyont költött ruhákra. Benetton, Nike stb. A lánya 4 éves, és most fog születni a babája, szintén lány. Erre ő leselejtezte a nagyobbik lány ruhatárát. Mindent elküldött nekünk. Most képzeljétek el. A leselejtezett ruhák újnak néznek ki, csodaszépek. Indok. A 2. baba is megérdemli az új ruhákat. :lol: Ennek én csak örülök! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára anika78 2009.08.07 07:59-kor.

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Anika!
Ez tök jó!!!Nekem is jöhetne pár leselejtezett ruha!!! :lol: :lol:

Jut ezsembe!Tegnap beszabadultam atescoba,vettem pár ruhát Izának :lol: Igaz nem a cherooke,csak tescos,de csak nem lesz olyan gáz :lol: 3-4 db volt 1 csomagban,vettem rugit,bodyt,meg ujjatlan bodyt is.Volt amelyik csak 570 volt!A legdrágább 1250,de abban már 4 volt :lol: Szóval very happy most Annus :lol: :lol:

annus11
 
 


Anika,épp a blogod néztem. :) Akkor jó kis rucikat kaptatok!
Panndi sajnálom,jobbulást!
Na a védőnő adott receptet,de szerinte a meleg.Bár azt mondta van olyan baba aki 2-3 hó után is képes megunni egy tápszert.Szerinte még várjak 1-2 napot,mivel folyadékot is iszik.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nevek

Jesszusom! Hát nekem is ámultak az Apor néven. :( Az ilyeneknek szoktam mondani az Erik, Alex stb. jobb volna? :D

A Boróka az egyik legszebb magyar lánynév.
A magyar lánynevek kedvenceim: Emese, Réka, Enikő, Boróka, Boglárka, Bíborka.
Idegen lánynevek szebbek: Gréta, Eszter stb.
Az utóbbin mondjuk mi nem gondolkoztunk a névadásnál. :)

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Panndi, jobbulást!! Elrontottad valamivel?

Anika, mázlista! :-)

Anita, a zöld kaki normális tápszernél. Én sem váltanám még ki, nálunk is vannak ilyen időszakok, hogy kevesebbet eszik. Várj még egy picit, ha nem nyűgös az éhségtől, akkor nagy baj nincs.

Annus, a tescos cuccok jó minőségűek, nekünk pl mindig tescoc pizsamarugink van, nagyon jó minőségű. A fehér tescos bodykat is szeretem.
Vendég
 


Vendég
 


Na még valami, aztán dugulok, mert Gyv felébredt. Ez nagggggggyon jóóóóóóóóó, a Sziget reklám hosszúban (remélem még nem csatolta más, ameddig nem voltam, ha igen, sorry)

http://www.youtube.com/watch?v=2p2qKK49pFM
Vendég
 


Anita, jót nevettem- elhozod Grétit! :lol: Hát: hozd!

Emese, igazad van, lehet, h elő kellene venni a festőkészletet. Bár az olaj, asszem, anyuéknál van.

Anika, ruhák :D Szerencsére mi is kapunk eleget, tesóm Pannija most lesz 16-án 1 éves. Meg azért a fiúktól is maradt még ruci. A különbség csak évszakok miatt van, kell kicsit pótolni.
Jövő héten megyünk Heim Pálba csípőellenőrzésre, akkor lehet, h benézek a turiba...

Nevek- bizony az Anna gyönyörű, de télleg irtó gyakori. Meg ugye Panni baba=Anna. Meg nekünk nem ment volna úgysem a vezetéknévhez. Zsófi is tuti, de az is népszerű mostanság (meg szomszéd kutyája). Blankát meg már gimiben kitaláltam. És mivel férjem a Bétát (!!!!) tudta ajánlani össz-vissz, amivel mindenki körberöhögte, így Blanki lett. :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Sziasztok!

Bogi még alszik, fél7-kor kelt, aztán visszaaludt :) nem nagyon szokott :)

Vanni,
azt én is szerettem volna kérdezni, h bizos éhes-e hajnalban Marci? Mert Bogi is sokszor felébreszt olyan 3-4 körül, de nem nyitja ki a szemét, csak feszeng meg nyöszörgél percekig, biztos puki stb..

Anika,
jók az ilyen ismik :) Az ikrek akkor örülhetnek a sok rucinak! :wink:

Annus,
meddig lesztek Karcagon?

Böbi,
Gyöngyvirág édes!!! Tök jó kis rugija van :)

Anita,
Bogi is nagyon keveset evett tegnap, csak ímmel-ámmal nyammogott napközben, az esti kajcsinál mondjuk bepótolta, tiszta hordó hasa lett.
Lehet, a nagy meleg miatt annyira nem éhes Hanna, a felnőttek is jóval kevesebbet esznek, mikor ilyen meleg van!

emese1979
 
 


Bobi, sziget klipp hatalmas, iden eloszor nem megyek :lol:
rucit koszii :D
GyV nagyon szeep,es csini a pizsije :wink:

Anika,ezek nagyon szep noi nevek sztem is. nekem meg nagy kedvencem a Villő is :roll:

panndi, en 4korul keltem arra h szur a gyomrom :shock: azota is fajdogal..... de mar jobb azert. ugy erzem magam mint a mosott ...... :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Jó reggelt mindenkinek.
Na, szóval tegnap ott hagytam abba a nagyszülő-szülő-gyerek.para okfejtést, hogy ha anya csinált valami hülyeséget, neki minden további nélkül szóltam. Anyósoméknak nem mindig, csak magamban puffogtam, meg a férjemnek.Ha szóltam is nekik, nem úgy, ahogy jól esett volna..Nem durván, hanem úgy, mint amilyen én vagyok, de nem "lehetett"azért csak moderáltam magam , ez meg iszonyú frusztráltságot okozott.Aztán meg született Bálint, vele is kb ugyanazt csinálják(rosszul is), de Peti esetekből okulva nem figyelek rájuk. Már nem akarom megmondani, ha akarok valamit a kisfiammal, kiveszem a kezükből, elviszem, szoptatáskor magamra csukom az ajtót, stb. Mondjuk lazább is lettem néhány dologban, de nem mindenben.Megtanultam "kizárni"Arra jöttem rá a nagy eszemmel, hogy elsőgyerekes anyukaként titkon azt hittem, engem kritizálnak és én hülye felvettem a kesztyűt és csak fortyogtam, ahelyett, hogy babáznék.Hajmeresztő dolgok pedig voltak. Pl ne adjak a lázas gyereknek vizet, az felviszi a lázat :shock: :shock: :shock: Mi vaaan?Akkor mit adnék???Hát TEÁT!!!!Jött a válasz :shock: :shock: :shock: Na, ilyesmin már röhögök, nem foglalkozom vele.Peti felnőtt az én "elveim" szerint, Bálint is így fog,Kész.

Név. Amikor eldöntöttük a férjemmel, hogy Peti Peti lesz, az anyósom megkérdezte: Miért nem adtok modernebbet? :shock:


Kaja. kisfiam napok óta nem eszik-iszik eleget. 6 kiló, gyarapodik szépen, jó a kedve, rötyög nagyokat, de nem eszi meg az adagját. Este 7 után nem is hajlandó enni...Sír a cickótól. A lefejt tejet meg elfogadja. Írátok egypáran, kinek mennyit eszik és hányszor egy nap a babája??Már teljesen megőrjízt. Vítz sem kell neki. Éhen és szomjan fog halni. Tejem van.

Kép
Kép
zili
 
 


Böbi,köszi.Gyöngyvirág olyan cuki!
Anikó,egyszer elviszem!!!!Majd ha eljutunk valamikor ,de sajna nem mostanában.Pedig olyan jó lenne veletek talizni.
Zili,nem hal éhen,szomjan.Hanna napi adagja 750 ml lenne,na ez megvan,de 250 ml víz vagy tea.Ez van.Nem éhes.Sokszor ki tudna meredni úgy üvölt a tápos üvegtől.De azért én is parázok.
Mesi neked is köszi!!!
Nálunk a nevek:Ivett,Boglárka,Franciska,Petra,fiú:Marcell,Bence,Sebestyén

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Zili: na igen, megírtad a tutit. Szerintem sokunknál volt, van ez így, hogy elbizonytalanodunk és ezért a másik beszólásait kritikának vesszük, azért dühít annyira. Persze valaki tényleg kritikának gondolja... Amúgy a nagyszülők is idomultak nálunk, már nem kérdezgetik félpercenként, hogy miért nem adok teát Csonginak, meg hogy mikor kezd már el enni mást is. Tücinél folyton kérdezgették, a végén már annyira felidegesítettek, hogy mikor ők vigyáztak pár órára Tücire, csináltam teát, hogy végre megnyugodjanak, hogy adhatnak neki valamit. Igaz, akkor már fél éves elmúlt a kiscsaj. Mondjuk részben igazuk volt, mert egyszer elmentünk moziba az urammal, jó hosszú film volt (talán Harry Potter), kint elég meleg, és hát én nem teáztattam Tücit, úgyhogy nem hagytam ott teát. Állítólag üvöltött a gyerek, nem tudták megnyugtatni, mert biztosan szomjas volt. Akkor mondtam, hogy nem hiszem, hiszen a film előtt megszoptattam, de amúgy meg lehetett szomjas. :roll:

Hát az biztos, hogy Csongi nem volt éhes az éjjel, mivel óránként szopott megint. :twisted: Á, én nem tudom, mitől változott meg hirtelen az emésztése. 3-4 hete még simán ettem lecsót, nyomtam befelé a sárgabarit, meg a ringlót és semmi baja nem volt. Most meg ugye tisztára kiütötte a töltött paprika, tegnap meg szilvás sütit sütöttünk, befaltam fél tepsivel legalább. :oops: Monjduk az én pocim is fájt már, és ennek örömére megint ez a rémséges éjszaka...
Nos, Vanni Marcija sem bizti, hogy éhes, nem valószínű, hogy azért ébred éjjel, de szoptatni nemcsak az éhség csillapítására lehet! :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Böbi: a lányok tényleg nagyon szépek! A tesód meg nagyon ügyes már!
És Böbi, Szofi: én is már megfigyeltem, hogy amint elkezd tetszeni egy név, kiderül, hogy másnak is ugyanaz tetszik. :lol: Pedig előtte sose hallottam. Ez valami korszellemféle lehet, vagy nem tudom. Ilyenkor elgondolkozom rajta, hogy tényleg létezhet a közös tudattalan. Csanád nálunk is van már a családban, a bátyója meg Zsombor. (Unokatesóm kisfiai.)
Amúgy Borókát is ismerek jópárat. Kicsit és nagyot is. Úgy értem felnőttet is, pedig akkoriban biztos nem volt ennyire gyakori, mint mostanság.
Nekem vannak tuti favorit fiúneveim, de sajna az uramnak egyik sem tetszik. Bár én már eldöntöttem magamban, hogy a következő gyerekemnek mi lesz a neve. :lol: Ha lány lesz, akkor Csilla Anna, ha fiú lesz, akkor Árpád Mikes.

Kép
Kép
tinu
 
 


Anikó: nekem is újra zsírosodik a hajam, pedig a terhesség alatt egy héten csak egyszer kellett hajat mosnom és még akkor sem volt igazán zsíros.
Uff, Csongi nyávog.

Kép
Kép
tinu
 
 


Anita!
Unokaöcsim Sebestyén :lol: Nekem fiúnak a Máté jön be pl.

Emese!
Vmikor jövőhéten megyünk vissza,de még nem tudom mikor.Aának 2 hét szabija van,de lehet mi előbb megyünk...passz!Amíg ki nem dobnak,ezt szoktam mondani! :wink:

Én sajna nem tudom mennyit eszik Iza...de olyan jó húsban van :shock: Szerintem most többet hízott,nem volt olyan meleg.Legalábbis itt tök hüvi van....

Böbi!
Nagyon szép a tesóka!!!Jó ez a csíkos rugi!Majd lefotózom milyet vettem!Anyira jók,és nagyon megérte.Én már 6-9 hósat vettem :lol: Meg egy 9-12ig.De mivel rövid a lábunk.....sose fogjuk végigérni ezeket,előbb kinövünk belőle felül.indennel így jártunk eddig aminek lábrésze is van! :? No,hát rövid a lábunk!

Anikó!
Blogolj :lol:

Ja tőlem is kérdik h mit kap,mondom tejcit.Erre h mást nem?Tea???Mondom nem.De eddig nem akaratoskodott senki h adjak neki :lol: Csak csodálkoznak h nem kap,de mondom minek,ha iszik tejcit???Aztán ebben maradunk :wink:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: