Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,

Panny,
Ez tényleg jó hír, hogy most már csak egy kis barna van. Amúgy műtét után mennyivel kell megint megjönnie???
Kicsit mehetne az idő gyorsabban. Még bírom tesztelés nélkül, ami nálam nagy szó. :lol: :lol: :lol: :lol:
Yusz,
Még mindig sajnos csak a 7. dpo-n, 25. napon. Ez a ciklusom most 32 napos lesz, mert később volt pé-em. Keddig remélem kibírom tesztelés nélkül, bár már nagyon szemeztem vele. :lol: :lol: :lol: :lol:
Nálad mi újság??Hányadik ciklusnap???

Itt is lehült egy kicsit, bár már sütögél a nap és kezd újra meleg lenni. :lol: :lol:
Bazsi meg megint belázasodott. Délután leugrok a dokihoz vele, meg újra elkezdjük a Béres-cseppet neki.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Nekem ez a 27. napom. Eddig nincs barnázás. (lekopogom)
Pénteken kellene megjönnie, eddig minden alkalommal legalább 3 napig barnázgattam mensi előtt. Vagyis kedden kellett volna kezdeni a barnázgatást. :shock:

A hasam is kicsit másképp fájdogál, inkább húzódik, mint mensi görcs.
Én is nagyon tesztelnék már, de rettegek az eredménytől ezért inkább még nem. Sőt, ha nem jön meg, akkor is várok pár napot. Talán jövő hét elején megpróbálom, ha addig nincs változás. De nagyon izgulok. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Nagyon ígéretes a dolog :wink: Drukk!!

De mi is gondolkodtunk már a kúton de a szomszédok szerint nagyon-nagyion mélyre kéne ásni..többen fel is adták pedig próbálkoztak vele..
Valószínű jövőre csináltatunk egy mellékvízórát amiről csak locsolunk és nem kell pluszban a csatorna díjat is megfizetni.

Judy!

Bírd ki és ne tesztelj korán :wink:
Szegény Bazsi :( Olinak is vasárnap meg hétfőn 40 fokos láza volt..de ez nála megszokott...nagyon hamar nagyon magsra kúszik a láza.Én már meg se ijedek..először frászt kaptam :shock:


Amúgy ilyenkor műtét után ugyanúgy 30-32 napra szokott megjönni mintha mensi lett volna.Mindenki így mesélte akinek volt..meg nekem is így volt anno Olika előtt.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 

 
 

Yusz,
Húúú...ez tényleg nagyon ígéretes, főleg hogy eddig tényleg mindig barnáztál. :lol: :lol: :lol: Akkor holnapra mennek a nem megjövő energiák. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
De jó lenne már ha pozitívat tesztelnél. :lol: :lol: :lol: :lol:
Panny,
Hát igyekszem kibírni. Nagy erő kell hozzá, főleg hogy itt vannak a tesztek. :lol: :lol: :lol:
Bazsinak nem magas, csak 38 a láza és nem fáj semmije. Jól érzi magát, szóval nem hiszem hogy komoly baj lenne. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Panny,
Most olvastam a másik topic-ban, hogy Olika 16kg. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Hát nem semmi súlya van.Igazi kis vasgyúró lehet. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Köszi lányok a drukkokat!

Nagyon nem merem beleélni magam, mert félek a pofára eséstől. Az jobban a padlóra küldene. Igy inkább csak csendben tudomásul veszem, hogy még nem jött meg.

Panny, nem semmi lehet Olikát emelgetni! Gondolom ő is folyton felkéredzkedik. Gina legalábbis naponta ezerszer alkalmazza. Igaz, ő csak 9,8 kg, de így sem tudom sokáig tartani.

Judy, jobbulást a lázas kis betegnek!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Judy!

Igazából kinézetre nem is olyan vasgyúró típus Olika..sztem azért is ennyi mert elég magas és nezek a csontjai.

Yusz!

Iegn,Olika is sokat felkéredzkedik és ezért is gondolom h a súlya miatt nem tesz/tett jót a terehsségnek :shock: De ez van...

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Képzeljétek Bazsinak estére lement a láza, csak 37 most, pedig nem adtam neki semmit, még lázcsillapítót sem, mert nem ment 38 fölé, így úgy gondoltam küzdjön egy kicsit a szervezete. Úgy néz ki küzdött, valszeg nincs semmi komoly baja. Délután levittem a dokihoz, de összevont rendelés volt délelőtt, mert a mi dokink szabin van, a másikat utálom. Ha holnap nem lesz hője el sem viszem. Legfeljebb ha hétvégén gáz lesz, akkor elugrunk az ügyeletre. :roll: :roll: :roll: :roll:

Panny,
Hány centi Olika??Én nem tudom Barbika mekkora, de lehet holnap megmérem kiváncsiságból. :lol: :lol: :lol:
Yusz,
Hát igen, a pofára eséstől én is félek. Pont ezért nem tesztelek most. :lol: :lol: :lol:

Azt nem is meséltem, hogy Barbika tegnap délelőtt leesett az éjjeliszekrényről és jól lenyúzta a bőrt az alkarjáról. Aztán éjszaka meg leesett az ágyról és egy szép nagy monokli lett a bal szeme alján. :oops: :oops:
Reggel 7-kor meg felébredtem, Barbika sehol nem volt. Aztán motoszkálát hallottam az erkélyről, hát ott volt. :oops: :oops: Ki tudja mióta.
Délelőtt meg felszívódott, mire a fürdőben találtam meg, könyékig turkált a wc kagylóban és az illatosítóval játszott, ami a wc oldalán van. :oops: :oops:

Szóval nagyon kiakadtam. Mindig csinál valami hülyeséget, mindig történik vele valami. :lol: :lol: :lol: Olyan kis ördög, szerintem a fiúkkal nem volt ennyi baj, mint vele. :lol: :lol: :lol:
Ráadásul a Dani megtanította vele, hogy "béna Balázs", meg hogy "csicska" :oops: :oops: :oops:
Szerintem lesz vele gond az oviban rendesen. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Nem semmi Barbika :lol:
Olika dettó ugyenez!!Nekem a srácokkla nem volt ennyi bajom mint vele...állandóan felmászik mindenhova,de szó szeint..egyik nap az étkező tetejéről szedtem le :lol: A WC-ben ő is turkál,ő is előszeretettel játszik az illatosítóval és a WC kefével..lóbálja ide-oda :lol: gondolhatod nekem meg ilyenkor mekkora az agyam :shock:
Az etetőszék tetejére feláll és ott táncol..szal nekem is a hajam szála égnek áll a kis zsiványtól :wink:

Hogy hány centi lehet??Fogalmam sincs, de megmérem a napokban.Amúgy simán 24 hóbapos babákra való cuccokat hord. :shock:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


jó reggelt,

Panny,
Akkor megnyugodtam, hogy nem csak Barbika ilyen rosszcsont. :lol: :lol: :lol: Minden pillanatban rajta kell hogy legyen a szemünk, nehogy valami komoly baleset érje őket. :lol: :lol: :lol:

Lányok,
Úgy néz ki szerdán megyek Pestre. Ha ráértek, vagy akár csak Yusz, őt tuom hogy Pesti, talizhatnánk egy fagyi erejéig. Sok időm nem lesz, de ha már ott vagyok, akkor jó lenne legalább valakivel személyesen is találkozni. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hát, lányok el sem hiszitek, tényleg nem utánzásból, de Gina is detto ilyen.
Én még ilyen eleven, minden lében kanál, kíváncsi és akaratos gyerekkel nem találkoztam.
A fiam meg sem közelítette!!

Férjem elnézegette egyik este Ginust, amint éppen a lopott kiskanállal a kedvenc növényem földjét kanalazta ki a cserépből, és nagy sóhajjal megszólalt: "Úristen ez az én lányom :?: " :lol:

Mindent ledobál az erkélyről, minden játékot szétszed, ha nem tudja akkor hisztirohamot kap, ellopja a mobilokat az irányítókat, mindent megkóstol, írás közben kiveszi a dvd-t a laptopból.....
És sorolhatnám! :evil:
Mindenhová felmászik, bebújik, állandóan van rajta valami folt, horpadás, horzsolás. Olyan, mintha ütnénk a gyereket. :shock:

Judy, jó ötlet a tali! Elküldöm privibe a telcsiszámom, a tied megvan iwiwről. Aztán egyeztetünk! Ok?
Panny, ha tudsz, gyere te is!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,

Egyébként azt mondják, hogy a lányok sokkal rosszcsontabbak tudnak lenni mint a fiúk és állítólag ha nagyobbak lesznek is több a gond velük.(pl nem mindegy mit adsz rá, egyedül nem tudsz neki rucit venni, mert ha nem tetszik neki fel sem veszi etc...) Neked van már lányod, igaz ez???? :lol: :lol: :lol:

A 30-as számot mentetted????Tiedet elmentettem, köszi. :lol: :lol:
Jó lenne valamit összehozni, még ha csak rövid időre is. Panny?????? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Yusz,
Most jut eszembe, hogy neked ma kellene nem megjönnie. Mi a helyzet???? :lol: :lol: :lol: Nem csináltál tesztet??? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Általánosságban azt mondhatom, hogy kamaszkortól (kb. 11-17 év) mindkét nem az őrületbe kerget.
A lányom csendes típus, de vannak olyan húzásai, hogy csak meresztgetem a szemem! :shock:
Ha összeveszünk, akkor nagy patáliát tudunk csapni, lehet, hogy azért mert mindketten Vízöntők vagyunk.
Ő mostanában kezdte a divatozást, régebben mindegy volt neki, mit adok rá.
Ha pedig együtt van a barátnőjével akkor tényleg idétlen és idegesítő tud lenni.
Fiam szokta akkor úgy hívni, hogy Debil. :lol:

Talán a lányokkal akkor kezdődnek az igazi gondok, amikor már érdekli őket a másik nem. Szerencsére a lányom még nem mutatja jelét. :oops:

De hidd el, a fiúkkal is rengeteg a gond kamaszkortól. Most kitalálta, hogy mivel két hete elmúlt 16 éves, lemegy a barátaival Balatonra egy hétvégére. Persze én nem engedtem.
Durci bevágva, meg hogy én milyen szülő vagyok, mindenkit elengednek. :(
Viszont nem vagyok hajlandó egész hétvégén rettegni, mit csinál 4-5 idétlen kamasz a nagy szabadsággal. :shock:

Igen, a 30-as szám van meg. Meg a Mártié.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Még semmi jele a pirinek, de nem teszteltem. Még nem merek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Na akkor felköthetem a gatyám asszem. :lol: :lol: :lol:
Bár Bazsival már kezdem megtapasztalni a kezdeti kamaszkor első jeleit, de Dani még azt hiszem kisfiú. Nála csak a szokásos hiszti van, amit sajna nem nőtt el. :lol: :lol: :lol:

Amúgy Bazsi tegnap este jó hangosan megszólalt, hogy "anya szőrös a hónaljam!"Mondtam neki, hogy az még csak a kezdet. :lol: :lol: :lol: Majd ha alul is kezd nőni, akkor kezdesz nagyfiú lenni.

Amúgy nem ide való téma, de állandóan azon gondolkodom, hogy mikor kellene beszélni vele arról a nagyfiúvá válás dologról, nehogy váratlanul érje egyik éjjel. Csak az a baj, hogy nem tudom hogy adjam elő. :roll: :roll: És hogy mikor??

De jó, ez jó jel, hogy nincs piri. :lol: :lol: :lol: És mikorra tervezed pontosan a tesztelést???Mostanában mindig 28 napra jött meg??

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Mindíg 28 nap. Április óta. De a mensit minden alakalommal barnázás előzi meg. Már kamasz koromtól. Minimum 3 napig. Szóval ez hozzám tartozó tünet. :roll:

Nem akarlak megrémíteni, de szerintem Bazsi már kapisgálja a dolgokat. Mi szülők nem is hinnénk mi mindent tudnak a gyerekek anélkül, hogy beszéltünk volna róla. :shock:

De azért próbálj vele beszélni erről, mert ha még nem tudja, sokkal jobb, ha te világosítod fel. Vagy az apja. :?

Nálunk mindkét gyerek már tudta, mire rászántam volna magam a beszélgetésre.
Plussz megbeszélik egymással. Biztos lehetsz benne, hogy Danika is hamarosan képben lesz, amint Bazsit felvilágosítod! :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Igen, ettől én is félek, hogy már sejt valamit, de azért muszáj lenne vele beszélni. Az apja nem fog, ő sajna ilyen típus, hogy ilyen dolgokról nem beszél. Nekem kell, csak nem tudom hogy adjam elő. :roll: :roll: :roll: :roll:

Csupa jó híreket hozol, szerintem tuti nem fog megjönni, főleg hogy most nuku barnázás, ami mindig szokott lenni.
Nagyon drukkolok.+++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Talán kezd azzal, hogy szokott-e érezni valamit, ha lányokra gondol.... :oops:, vagy valmai hasonló módon.
Tudom nehéz feladat, de valahogy bele kell vágni. :roll:

Esetleg vedd meg a Gólya hozza? című könyvet. Kimondottan gyerekeknek készült, szemléltető rajzokkal. Nem tudom, hogy hol kapható, lehet, hogy csak antikváriumban. Elég régi könyv.

Köszönöm a drukkot és is küldöm neked!!!!!! Szép lenne, ha egyszerre sikerült volna mindkettőnknek! :lol:

De még félek gondolni rá, lehet, hogy csak most áll vissza a ciklus 33 naposra. Az jól becsapna. :cry:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Ilyenekre ne is gondolj. Most babás vagy, ezt erősítsd magadban. Most én is ezt mondogatom minden nap!!!! :lol: :lol: :lol:

Köszi a tippet, lehet tényleg utánanézek, hogy milyen könyvek vannak amik leírják, hogy hogyan világosítsuk fel e gyereket. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tegnap megjött a mosógép, csuda klassz! Egész este mostam.
A végén már nem volt helyem és mindenhová teregettem, még a járóka szélére is. :lol:

Ma nem leszek, anyósékhoz megyünk névnapozni. De este feltétlen bekukkantok.

Piri még nincs és egyenlőre jelét sem érzem, nem fájdogál a hasam a megszokott módon. :lol: :lol:
Remélem tényleg babóca miatt és nem más okból. :?

Legyen szép napotok!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz!

Ne csaináld már h nem csináltál tesztet??!! :wink:
Annyira bízom h most babás vagy!!++++++++

Mikor csinálsz tesztet?

Benne vok a taliban!Részletek?
számom elküldöm priviben.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Jó reggelt,

Yusz,
Mi a helyzet???Remélem piri elhúzott jó messzire és egy darabig nem jön vissza. :lol: :lol: :lol:
Panny,
Megkaptam a számod, elmentettem. :lol: :lol: :lol:

Még várom a hívást ami alapján mennék Pestre, de még nem jött. Majd szólok mindenképpen és feltétlenül talizzunk. :lol: :lol: :lol:

Tegnap délután nagyjából megvettük Danikának a cuccokat a suliba, még egy-két dolog van hátra amit nem kaptunk. Azt majd pótoljuk jövő héten valamelyik papírboltból. :lol: :lol:

Bazsinak úgy döntöttem, hogy a tolltartón és a ceruzákon kívül nem veszek most semmit, mert ugye ő felsős lesz és listát nem kapott. Minden tárgyat más fog tanítani és majd ők megmondják, hogy kinek mi az óhaja. Fölöslegesen meg nem akarok vásárolni. Beszéltem egy-pár anyukával is és ők is ugyanezen az állásponton vannak. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!

Hát igazad van..majd ráértek akkor megvenni ha az ényitón közlik az igényeket.

A hőd nagyon-nagyon ígéretes!!

Őszintén...nem teszteltél még?? :lol: :lol: :lol:
Én már nem bírnám ki a helyedbe :oops: :oops: :oops:

És miért kell amúgy Pestre jönnöd?Vagy titok? :roll:

Yusz!

Annyira izgulok érted(is)!! :wink:

Nálam már teljesen elmúlt a barna is....leglább előre léptünk egy fokkal.Várom pirit...ennyire még soha nem vártam(vagyis de,Olika előtti műtét után..talán Judy emlékszik is :) )

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Panny,
Igen, emlékszem amikor tükön ülve vártad pirit. De rég is volt. :lol: :lol: :lol:
Őszintén?????Teszteltem, de atomnegatív, de még korai. Ma még csak a 10. dpo-n vagyok. Ilyenkor még Barbit sem mutatta. Ha van baba, akkor kedden már mutatnia kellene egy halovány csíkot. Holnap nem tesztelek semmiképpen, majd csak kedden. :lol: :lol:

Egy tesztírásra kell majd mennem, bevállalok egy kis melót, mert nagyon kell a pííííííííííz. :lol: :lol: De még semmi nem biztos, a nő még nem csörgött vissza, pedig már szerda este elküldtem az önéletrajzomat neki. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Panny, ez nagyon jó, akkor egy lépéssel előrébb vagy a célhoz! :lol: :lol:
Most lehet, hogy butát fogok kérdezni, de a piri előtt nem lehetséges peteérés?
Küldtem én is privit!

Judy, nagyon ügyik vagytok, hogy már ennyi mindent megvettetek. Mi még semmit, és a hideg ráz előre az egész tortúrától.
Különben itt lép képbe, amit nemrég beszéltünk, hogy a lányok hisztisebbek, válogatósabbak. :?
Melinek nem mindegy, hogy milyen füzetet, ceruzát, tolltartót veszek. Felhívja a barátnőit (fél órát vihognak egymással), hogy kinek milyen lesz a cucca. Pl Hanna Montanás (lehet, hogy rosszul írom) vagy, a sellőlányos, stb... :evil:
Nekem meg fogalmam sincs, hogy melyik mi, ezért elviszem magammal, nehogy hiszti legyen belőle. :shock:
Persze ezek jóval drágábbak, mint a sima társaik.
A fiamnak elég, ha fiús színeket választok, a többit lesz@rja. (bocs) :lol:

Piri még nincs, de más jel sincs. Se mellfeszülés, se hasfájás, se hányinger. Ugyhogy nem tudom mi van :?: :roll:
Szédülés van, de az alap, mivel elég alacsony a vérnyomásom.
Jövő héten fogok tesztelni, muszály kibírnom. :?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Na nálunk a tolltartóvásárlásból lett cirkusz. Végülis nem vettünk. Mintásat nem akartak, a "fishbone"-os meg 2000ft volt, csak azért mert szar minőségű filctollak és színesceruzák voltak benne. Azt meg én nem vettem meg. Alapból ez a tolltartó kb egy ezres. Majd ezt is megnézem a papírboltban. :lol: :lol:

Nem is kell hogy legyen jel. Nekem sem volt Barbinál, az a jó ha nem érzel semmit. Melyik napra tervezed a tesztelést???Húúú én már nagyon izgulok miattad. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy, szerintem a teszteléssel megvárlak! Te mikorra tervezed?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Legközelebb kedd reggel tesztelek. Az lesz a 12. dpo és 10-es tesztem van. Akkorra már egy halovány 2. csíknak lennie kell. Ugyanolyan a teszt mint Panny-é volt és neki is akkor lett egy halovány csíkocskája. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Oké, akkor kedden reggel tesztelünk. :lol:

Nekem is 10-es tesztem van, de nem kazettás, hanem a lapka.

Szerinted mikor érdemes tesztelni? Én ált. hajnali 2-3 körül szoktam először wc-re menni, utána meg 8-9 felé. Eddig mindíg a későbbi időpontot választottam, de lehet, hogy a hajnali jobb lenne. :roll:

Klassz az avatarod!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Nekem is lapka van. Én reggel 6-ig nem megyek wc-re, megmérem a hőmet és utána megyek ki pisilni. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Áááá, én addig nem bírom ki! Legalábbis mostanában. Meg Ginus is ébreszt kettő felé, akkor meg muszály kimenni pisilni.
Lehet, hogy akkor kellene tesztelnem?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Mindegy mikor pisilsz, de legalább 5 órát tartogasd és ne nagyon igyál. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ok! :lol:

Nagyon kíváncsi vagyok :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Yusz,
Én is kiváncsi vagyok, bár nekem már görcsölget a hasam sajna. :oops: :oops:
De azért remélem hogy neked sikerült. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Csajok!

Most izgulhatok értetek keddig :lol:

Yusz!

Sztem se kell semmit érezned még..hányingert pl.tuti még nem.Valakinek egyátalán semmilyne tünete nincs.De még ha lesz is,ilyenkor még nem szokott...szal nyugi!!

De lehet a mensi előtt is pé-m a műtét után...(sztem ki is fogjuk használni).Nem tudom hallottál-e itt a Hariveráról...ő pont így járt mint én a 5.gyerekével..lett egy üres petezsákja,egy műszeres befejezése és rá rögtön terhes lett még az első mensi előtt..és egészséges, szép lánya lett(a 4 fiú után):)

Nem kaptam privit.

Judy!

Tényleg klassz az új avatarod.

És milyen tesztírás?Milyen fajta meló?Én is keresgélek....Nekem is kéne valami meló..nekünk is köll a pííííízzzzz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igen,a 12.dpo-n volt már egy nagyon-nagyon halvány,de határozottan látható két csíkosom :wink:

Képzeljétek az én fiam még csak most kezdi a sulit és még csak nem is lány :wink: és így is válogat :shock: Jégkorszak 3-as cuccokat akart...egy párat megvettem neki, ami nem volt horror áron.

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok lányok!
Hogy vagytok? Jajj, látom lehet min izgulni!!! Nagyon szorítok nektek!
Én brutál sz.rul vagyok. Nem hányok, de ott tartok, hogy csak a fagyi és a nagyon hideg innivaló, hűtött gyümölcs segít az émelygésen.
Remélem, a 12. héten abbahagyom ezt a rosszullét-sorozatot.
Kukkolok időnként, kinek lesz poz. tesztje!
Puszi
Vivi
Vendég
 


Panny, megpróbálom újra a privit!

Judy, a mensi ideje előtti napokban nekem is fájdogált a hasam! :shock:

Vivi, jó hogy jelentkeztél! Nagyon sajnálom a rosszullétet, remélem hamarosan elmúlik! :wink:

Milyen munkáról van szó????????????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Panny,
Szerintem értem nem kell szorítani, mert eddig mindig fájdogált a hasam mensi előtt, mint most is. Szerintem nem sikerült most sem. :oops: :oops:
Viszont biztos vagyok benne, hogy Yusz babás, neki már késik. :lol: :lol: :lol:
Vivi,
Te aztán jól eltűntél, ejnye-bejnye.Azért ide is tessék ám írogatni, bár én mindig megkukkantalak hogy mi a helyzet veletek. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Judy, mikorra nem várod? Holnap lesz a 30. napod, ugye? Én nagyon szurkolok, hogy együtt legyünk babásak! :wink:

Tegnap este vérzett az orrom, nem nagyon, de látszott a zsepiben. Ginusnál elég gyakori volt, talán ez az első jel, ami babára utal. :?
Viszont éjjel görcsölgetett a hasam. :roll:

Szóval nem tudom.

De a holnap teszteléstől tartok. :(

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Vivi!

Jó h jöttél!Én is szoktalak nézni a régi topicomban :( ..remélem hamar jobban leszel!!!

Yusz!

Az orrvérzés tipikusn tünet lehet..mostmár nagyon kiváncsivá tettél!! :wink: A görcsölgetés tök normális babásan!!!

Judy!

Még te se add fel!

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Yusz,
Péntekre kellene nem megjönnie. :oops: :oops: :oops: Ez a ciklusom 32 napos, mert később volt pé-em.
Remélem nem fog, bár a reményeim kezdenek elszállni. :oops: :oops: :oops:
Az orrvérzés tényleg lehet babás tünet. Nagyon szorítok holnapra.
:lol: :lol: :lol:
Panny,
Köszi a drukkokat, nagyon rámfér. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok!

Mindkettőtöknek nagyon drukkolok!

Panny!

Neked meg még külön is, tudod!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Nagyon drukkolok mindkettőtöknek! Jol bírjátok hogy még nem teszteltetek, főleg te Yusz úgy hogy már késik is :lol:
Ne félj a teszteléstől, én nagyon szoritok, hogy baba álljon a késés hátterébe!

Szép napot!

Kép
Kép
chlarissa
 
 


Nagyon köszi lányok a drukkokat! :lol:

Holnap reggel tesztelek, bár már ma is nagy volt a kísértés. :wink:

Judy nem bizti, hogy 32 napos lesz a ciklusod, mivel előfordul késői pé-kor, hogy a luteális fázis rövidül meg. Különben mennyi szokott lenni a ciklusod?

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 


Én is köszi a drukkokat. :lol: :lol: :lol: (bár szerintem fölöslegesen, érzem. :oops: :oops: :oops: )

Yusz,
Változó a ciklushossz, egyszer 28 egyszer meg 32. Attól függ mikor van pé, ezt én tudom pontosan, mert ugye LH-zok meg hőmérőzök, és azon látszik. Amúgy 14 nap a luteális szakaszom. De valamikor 13. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Yusz!

Úgy izgulok érted...alig várom a reggelt :wink:

Márti!

Nagyon köszi :wink: aranyos vagy!

Nagyon bízom és hiszek tudod miben?! :wink: :wink:

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Yusz,Judy!

Hol vagytok?????

Panni

Kép
Kép
Kép

Kép
panny
 
 


Sziasztok,

Az én tesztem tök nega, egy halványka 2. csík sincs rajta. :cry: :cry:
Már meg sem lepődök. :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Kép

Az enyémen egy halványka csík látható. Ez eddig haladás, mert folyton csak nega teszteket láttam. De még ez sem pozi teljesen.

Judy, amit írtam arra gondolj, és a pénteki teszted már jó lesz!

Nekem a pé-m valószínűleg júl. 25.-én volt. Aznap esküvőn voltunk és másnap este kaptam el a párom.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
yusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?