Új privát üzeneted érkezett!

Nyulasz, ez marha jó! Apa is jót röhögött és benne lenne nagyon!

Büfében én is már próbáltam a kínálatot. Ettem már téliszalámis szendvicset, tarjásat, és nagy sajtos kiflis sonkásat. Hambit még nem próbáltam. Pedig imádom!

skrisz72
 
 


Skrisz,ezt hívják végső visszaszámlálásnak :lol: 9...8...7...6(óra)...5(perc)...4(a negyediken)...3(óra alatt)...2(ágyas VIP szobában,mondjuk velem)...1 gyönyörű Eszter születik :D
Vendég
 


Krisz,
oks, legyen gyors szülésed, akkor ehhez drukk! :wink:

Nyulasz,
neked meg legyen szombat! :D
hú, dokibácsinkat nekem is fel kéne hívnom :oops: de lehet, hogy már majd csak mutatás lesz... :wink:

Tilli,
mi lenne, hát fészekrakás! :D
azóta kipróbáltam ám a sajtburgert is! :wink:

amúgy a Mensben milyen a büfé? :wink:

na engem már régóta érdekel a mei tai!! próbáltam utánanézni, de eddig csak netes rendelőset láttam, azt nem szeretem. :roll:
kérek privit!!


szuri megvolt, majd szétdőlt a rendelő :roll: :( :D
egész addig minden tökjó volt, a hülye esőt leszámítva, azóta kb most ájult csak be. a borogatást meg ahogy ráeszkábáltam :roll: :oops:
angel37
 
 

 
 

Nyulaszkám,
most végeztem! :lol: Címed megvan, indulhatok? :lol: :lol:

Skrisz,
a hambi télleg jó! :lol: sajnos :oops: :P
Uticsomag kész? :wink:

Angel,
privi ment! :P

tillidian
 
 


Nyulasz, bárcsak igazad lenne!!!!! :lol:

Tilli, csomag kész. Anyám is, már két napja nem alszik. :lol: :wink: Mondtam neki, ne izguljon, nem neki kell szülni.

skrisz72
 
 


Tilli drága hozám is jöhetnél suvickolni, vasalni és takarítani. :roll:
Nekem is kéne de lepkefing erőm sincs.

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko,
Te címed is megvan!!! :lol: :lol: :lol: megbeszéljük! :wink:

Én sem vok ám mindig ilyen lelkes háziasszony, de ha néha rámjön a "takaríthatnék", nem tudom abbahagyni! :lol: (mondjuk elég ritkán jön rám :mrgreen: :lol: )

Skrisz,
Nagymaminak megnyugtató drukkok :lol: (ilyenkor náluk is nyilván feltörnek a saját szüléseik emlékei :roll: - mi Vackornál sem szóltunk senkinek, meghitt kettesben intéztük Apával :wink: Most annyi lesz a különbség, hogy Vackort átszállítjuk a barátnőmékhez aludni, - mert Lencsit is éjszakára saccoljuk :wink: - persze aztán ki tudja, hogy lesz? Te tudod most már a legjobban, hogy megy ez: kiszámíthatatlan :roll: - de családot most sem avatjuk be, csak utólag :wink: )
Naaagy kalappal Nektek holnapra, aztán üzizzél!!! :D

tillidian
 
 


Elköszönök lányok, pár napig nem írok. Baba majd hozza a híreket. Meg persze Nyulasz, ha nem tartják bent. Csókdoslak benneteket!

skrisz72
 
 


Hűűű, rendeset írni nem tudok,
Most csak a névnapos Lányoknak,
Csajok, millió drukkot küldök Nektek!! :D :D

Skrisz!

Neked csodás szülést!! Remélem sikerül jó élményként megélned!! Szívből kívánom!!! :D

Nyuszi!

Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen szépen kihúztad eddig és milyen szép nagy babáid lesznek! :D

Na szóval várlak Titeket IDEÁT, ahol már nincs "túinván", viszont van szotyorgatás és szeretgetés dögivel :wink: :wink: :wink:

Pusszantás!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Remélem Skrisz nem kerültelek el.... :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt Lányok!!

Skrisz mennyek nagyon a drukkok, remélem találkoztok Nyulasszal!

Én ma nem tudtam aludni izgatott vagyok. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz: könnyű és gyors szülést kívánok!

Rani: nyugi! Olyan jó lesz! Majd meglátod! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Krisz-ek, mennek a drukkok, könnyű-gyors szülést kívánok és várjuk a jó híreket és a baba fotókat! Annyira kíváncsi vagyok a babákra már!!!

Raniko miért nem tudtál aludni? A Krisz-ek miatt? Vagy más miatt?

Timi, most ugrott be, hogy régebben még emlékszem, amikor a vonalzódra az volt írva, hogy kisszundik beköltöznek x nap múlva... És most már 20 hetes vagy! Hogy repül az idő!!! :wink:

Na, köszönöm a büfé tippeket, legközelebb sajtburgert kérek puffancsban, hmmmm, imádom! A SOTE-n is mindig hambit ettem, ott szintén puffancsos van, csak széles és két db hús van egymás mellett, különleges. De az is nagyon fincsi volt:)
Vendég
 


Twist: bizony! Nagyon megy az idő, még most drukkoltam neked, aztán te is már hol tartasz! :D

Imádom a hagyományos, régi fajta hamburgert, de felénk nem lehet kapni. :cry: Most irigykedem rendesen!
Ahol nyaraltunk (meg az elmúlt 4 évben is) tavaly még volt egy büfé, ahol volt, de idén már nem nyitott ki. Pedig úgy ki vagyok rá éhezve!

IR-es Lányok! Kérdésem lenne! Én elhagytam a metet úgy a 16. hétre és azóta egyre inkább megveszek a csokiért. Képtelen vagyok megállni, hogy egyek, de ha eszek, akkor rengeteget. Nem tudtok helyette valamit, amivel átverhetném magam? Gyümit is kilószámra eszek, mégis a csoki kell töményen. :evil:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Krisz!
Gyors,könnyű szülést kívánok én is!Lesem majd a híreket!

Twist!
Raniko szerintem a mai kombinált teszt miatt izgatott.Legalábbis abból következtettem,hogy ott van,hogy ma lesz ez a vizsgálat Neki. :wink:

Ranko!
Nyugi,minden rendben lesz a babókáddal! :wink:

Nyulasz!
Hogy vagytok?

Én majd 26-án megyek erre a komb. tesztre....jujj,de sokára van még. :roll: Viszont pont 1 hét múlva a dokimhoz megyek és akkor láthatom is a Kistesót. :D Még így az elején,amikor nem érzem a babát,akkor mindíg az uh-k nyugtatnak meg 1-2 hétre. :roll:
De szerintem most venni fogok 1 szívhang hallgatót.Az ikreknél nem tettem,nem is tudom,hogy miért. :roll:
Viszont a pocim szép nagy már.Simán látszik,hogy babát várok. :) Azért kicsit elgondolkodom,hogy ha már most ilyen nagy (ahhoz képes,hogy pénteken töltöm a 10. hetet),mekkora lesz a végére? :roll: Be fogok-e tudni hajolni a gyerekekhez a kiságyba? :roll:

Szép napot mindenkinek!

Ági

pálgi
 
 


Be :wink:
az elején sokkal gyorsabban nő, mint utána, mert belül már könnyebben nyúlik, attól nagyobb.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
Köszi,megnyugtattál. :wink: De ahogy így mondod,visszaemlékezve az ikreknél is gömbölyödtem már a 9. héten és pont volt is bennem kis félsz az óóóriási pocak miatt,aztán félidősen mindenki csodálkozott,hogy 2-en laknak odabent. :D Na,mindegy,ez legyen a legnagyobb gondom,nem igaz? :wink:

Timi!
Én ugyan nem vagyok IR-es,csak eszembe jutott egy tipp.Nem vagyok ilyen bio-fan,de a közelünkben van egy bio piac és ott a múltkor felfedeztem ilyen aszalt gyümikből préselt cuccokat.Nem kívánom az édességeket,de néha vagyok úgy,hogy úgy ennék valami nasit...na ezekre az alkalmakra vettem egy rakással.Tudom,hogy az aszalt dolgok is iszonyat szénhidrátot tartalmaznak....de ajánlom csoki helyett.Azok is jó édesek és ráadásul egészségesek.Kedvencem a Zsanna-Manna....
Hát,nem tudom,segítettem-e? :roll:

Ági

pálgi
 
 


Plági igen ahogy írtad a vizsgálat miatt izgulok.
Olyan lassan telik ma az idő, főleg, hogy igen rosszul vagyok megint. :roll:
Én kb a 10-11 héttől vagyok ennyire rosszul kb mióta nem kapom a progiszurit. :roll:
Nyugi nálam is simán lehetett látni már a pocit a 10. hét körül, és ahogy Icsilya is írja talán csak az elején látványos ennyire.

Rám még holnap vár a nőgyogyi és most nem a magánrendelőbe hívott így csak remélni tudom, hogy gyorsan bekerülök (esetleg megemlítem rókakomát, hogy vegyék fenyegetésnek akár taccsolhatok is) :lol:
Olyan jó nektek, hogy írtok ki mit szeret a büfébe én most a főzőműsorokat se tudom nézni pedig a kedvenceim! :roll:

Hétfőn terheléses vércukor na még ahogy kell erő, hogy bennem maradon az a cukros izé.
Valaki tud rá tippet esetleg?(a kis citromlevet azt tudom) :roll:

Nyulasz te hol vagy?

Kép

Kép
raniko
 
 


Krisz,
várjuk a híreket! :)

Nyulasz,
akkor szombat? :wink:

Timi,
hú, nagyon édességes lettem én is a Makival a hasamban, sajna nem találtam tökéletes csokipótlót... :? (szerencsére IR-ám sincs)
a diabetikus csoki nyilván sz@r :roll:

Rani,
nyugi, nuygi, redben lesz minden!
élmény lesz az UH :wink:
ja, vagy mondták ezt már mások is? :lol:

citrom az egyetlen tipp, és gyorsan húzd le.
szerintem nem vészes, mint egy elcseszett limonádé :wink:
angel37
 
 


Ági: az aszalt gyümi csak akkor jó, ha étcsokiba van mártva! :wink: Olyan lettem, mint egy csokoholista, pedig eddíg még csak nem is kívántam, akár az orrom előtt is lehetett, ha nem kellett, akkor nem ettem, most meg... :cry:

Rani: nem irigyellek! Nekem még nem volt cukorterhelés, majd a huszonakárhányadik héten lesz, de már most undorodom a cukros löttytől. Én nem voltam hányós sosem, de azt mindíg undorral ittam citrom ide vagy oda. Nyulasz is ma ment kórházba, nem?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel: a diab. csokiból is kilókat bírnék most enni, inkább étcsokit eszegetek, azzal tovább bírom.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Angel igen már mondták csak én ilyen nagyon parás vagyok! :roll:
Azért köszi a megnyugtatást.

Timi nekem is csak egyszer volt akkor még nem voltam babás és akkor mondta a dokim, hogy a 12 hétre haggyam el a Metet így teóztam neki, hogy megtörtént és behívtak kontrolra.
Háááááát nekem múltkor kb 1,5dl vízbe tették bele a 75g cukot (gyógyszertári szőlőcukor) és abba bizony szinte a kanál is megállt! :?

Kép

Kép
raniko
 
 


Én nem az édességet,hanem a savanyú dolgokat kívánom.Naponta több db. savanyú almát kell megegyek,akkor nyugszom meg. :lol:
Cukros lötty :arrow: nekem is annó csak a 23-24. hét környékén kellett mennem....hú,de sz@r.Mondjuk én elég cukrosan iszom a tejeskávétmat,teámat,még a megivással nem is volt gondom,hanem utána. :shock: Tök rosszul voltam...kivert a víz,szédültem... :roll: ,de szerncsére az eredményem az jó lett. :D

Raniko!
Szegény,sajnálom a rosszulléteidet. :cry: Nekem,kopp-kopp már múlóban.Reggelente nem émelygek,nem öklendezem....mondjuk 2 napja kijött a vacsi...,de ennyi.
Én a progit (utro) pár napja kezdtem csökkenteni.A 10. hétre be is fejezem. :? Kicsit koránlottam,de azt mondta a dokim,hogy ha a 8. héten abbahagytam volna,akkor sem lett volna baj.Ha ő mondja.

Timi!
Hmmm,jó ötlet az aszalt gyümit csokiba mártani. :wink:
Apa szokott is hozni nekem aszalt almakarikát tejcsokis bevonóval.Nyami....na,azt szívesen bevágom bármikor. :lol:

Én magamnál fiút érzek.....Anikó,Neked van vmi tipped a Te babácskáddal kapcsolatban a nemét illetően?

Ági

pálgi
 
 


Sziasztok,mennem kell,lejárt az alvásidő..... :D

Ági

pálgi
 
 


Sziasztok, csak egy gyors bekukk...

Krisznek boldog sip-sup szülést kívánok!

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Till: Tök jó hogy ennyi energiád van a 31. héten és takarítasz, pakolsz. Legyen is szép fészke a picinek, mire jön:)

Skrisz, nagyon meghatót írt a naplójában, teljesen elérzékenyültem, nagyon szép!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi,délelött nem voltam...4 körül indulunk majd,nem tudom,hogy benn tartanak-e...mindenesetre pusszancs!
Vendég
 


Nyulasz: Ó, azt hittem már megint hazaküldtek- Így legyen! Ha bent fognak, akkor ügyesek legyetek! :)

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok! :)
Idáig piacoltam, konyhában talpaltam: eredmény: óriás fazék frankfurti leves és számtalan palacsinta - Vackor és Haverok be is puszilták rendesen! :)

Nyulasz, Skrisz,
akkor Ti most épp taliztok! :wink: (irígy-irígy! :lol: )
Jövök majd, meglátogatlak Titeket!!! :D

Timi, nekem is az aszalt gyümivel sikerült némiképp pótolnom a csoki-éhséget :oops: (Diabetikus csoki: csak a Milkát szeretem, táblás, mogyis. A Norbi féle táblás diab-csokitól a múltkor tök rosszul lettem! :twisted: Igaz, 2 sort ettem meg, mert nem láttam: apró betűvel rá van írva: max 3 kocka :shock: - én ennyiért ki sem nyitok egy csokit :roll: :lol: )

Nna, a mensbe aug. 19-re kaptam időpontot, még 1 terheléses cukit + pajzsmirigyet nézetek...Remélem, ha eddig nem volt bibi, eztán is rendben leszek :P

tillidian
 
 


Sziasztok!!

Na végre itthon vagyunk és hála az égnek minden eredményem kiváló! :lol: :lol: :lol:
hajdú diktornő végig dícsérte a kicsit és tényleg nagyon jó volt TV-getni! :lol: :lol:
Kaptunk DVD-t is!
Jipíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!

Plági de jó neked az én émelygésem reggel szörnyűűű, de most képzeljétek sikerült egy kis rizst ennem tejfölös gombás husival na hús nélkül és még bent van!
Ez is jipíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí!!!
Mád nadon éhes vagyok/voltam/és leszek. :roll: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Till: ha én kinyitok egy tábla csokit, akkor az max. 5 percig bírja, 3 kockáért én sem nyitom ki! :wink: Nekem anno Breyer doktornő azt mondta inkább étcsokit egyek, mint diabetikusat. Nem esett nehezemre szót fogadni, mert én meg azt szeretem nagyon! :lol: Igaz ő csak 1-2 kockát mondott, dehát a tábla is egy kocka, ha az én szemszögemből nézem! :oops:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Ja és 12 hét 3 napra sacccoltak minnket! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: szuper! :) Képet kapunk?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi persze csináltam egy párat a DVD-ről is azok jobbak lettek.
Ide is felteszem meg a mailre is.
Kép Túrógombóc 12+4

Kép Túrógombóc 12+4

Kép Túrógombóc 12+4


Bocsi a képekért! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko, nagyon éééééédi a babád!!:)) És a nemét nem mondta meg a dokinő? Kislány vagy kisfiú gyanú? Vagy nem akartad tudni?
Vendég
 


Nyulasz,
hajráhajrá! :wink: :wink:

rólad ki fog híradózni??

Tilli,
csak óvatosan azért! :wink:
bár látom, lehet itt rengeteget tevékenykedni nagy meg még nagyobb hassal, nekem ez elmaradt...
menshez majd drukk! :)

Timi,
juj, most eszembe juttattad a csokis aszalt almakarikát... :shock: van is itthon, tejcsokis 8)

Rani,
most már megnyugodtál? :wink:
aha, szóval ő Túrógombóc személyesen! :D
grat az eredményekhez!

Pálgi,
na kíváncsi leszek, bejön-e a fütyi! :wink:
én nem éreztem semmit... :roll:
angel37
 
 


Köszönöm a gratulációkat!
Igen Ő Túrógombóc! :lol:

A doktornő nem tudta még megmondani ugyanis baromira ficánkolt vagy törökülésbe takargatta magát! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Szénhidráttal csak óvatosan, ezt főleg metet elhagyó lányoknak mondom, könnyen befigyel a terhességi diabétesz :?
Aszalt gyümölcsökben is rengeteg a CH.
A friss gyümölcsöket is csak mértékkel, inkább többször kevesebbet. A diabetikus csoki meg a sima csoki egykutya, CH tartalom szempontjából. Inkább egyetek olyat amit szerettek, ha már muszáj, csak mini adagot belőle.
Bocsi az észosztásért, én nagyon paráztam végig a terhességi diabétesztől, főleg mikor olvastam a szövődményiről, szóval én inkább igyekeztem önfegyelmet gyakorolni :roll:

Rani!
Gratulálok a jó eredményekhez, a Gombóckád gyönyörű!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rani, szép baba.Grat!!!!!!!!!!!!!!

Csajok, aki ires és nem szedi a metet, most felejtse el a csokit, meg az aszalt gyümiket!!!!!!!!!!!!!!!!!!A met visszatartott titeket mindentől, a cukorbajtól,minden szövődménytől, de met nélkül azért ez igen nehéz lesz.

Aki met elhagyása után csokit kíván, ott vagy hipó fordulhat elő vagy problémáka cukorral.ha hipó, akkor ugye mindig ájuldozás, verejztékezés stb, ekkor napi többször keveset kell enni, de nem csokit, kiv. ha nagyon szarul vagy, akkor egy kocka cukker mehet befelé vagy egy kis tejecske, ha cukor problémák vannak, azt azonban cukormérő nélkül nem lehet tudni.

Ilyenkor (ireseknél alapesetben kéne) 12. hétig ( ha ez elmúlt, természetesen minél hamarabb , jóval hamarabb mint a protokoll szerint) kell egy terheléses cukrot csináltatni.Ha rendben van, oké, de akkor is végig figyelni kell, nehogy tól sok cht vigyetek be, ha baj van, akkor diéta és/ vagy methez vissza (nődoki nem fog engedélyt adni rá, tehát ezt suttyomban, mint itt -is- egyesek tették :lol: ) és kell cukormérő is. dchont példul.

Nem akarok senkit megijeszteni, de a terhességi cukor ritka szar tud lenni a hétköznapokban, én sajna tudom.

Ha csokit akartok, egyetek, nem gond, lehet bűnözni, én is tettem, pedig cukros voltam, ettem dinnyét is és lángost is és lekváros kenyeret is, mert én vagy a gyerek megkívánta, de gondolom, én.Tehát bűnözni lehet, terhesen kötelező, DE ir- terhesen tényleg oda kell figyelni mindenre.
Vendég
 


Hunci,
dehogy ijesztgetsz minket, ne viccelj, rengeteget köszönhetünk Neked!!! :P
(Nálam a bűnözés most a kopasz baracknál kimerül :lol: Igaz, a napi 5x kaja néha 6-ra sikerül, vagy van, hogy vacsi után benassolok hajnalban 1 barackot :oops: )

Angel :P
ok, visszafogom magam :lol:

Raniko,
gratulaaaa!!!! :D

Na, Skrisz és Nyulasz odabent :roll: De izgi! :roll: :P

tillidian
 
 


Nyulasz idekinn :D Teljesen jó lett a ctg,megint hazaküldtek.Szombaton újra kell menni,és valószínű hétfőn reggel befekvés...persze Angellel megbeszéltük,szombaton szülünk :D

Skrisszel sikerült találkoznom,elég vicces volt kideríteni hol van,és ki ő,mert a telefont nem vette fel...a nővér meg kérdezi,szőke?Hm,azt nem tudom :oops: Aztán minden kismamát megkérdezett a folyosón,meg az nst szobában,hogy ő e az...na,végül csak megnézte,melyik szobában lehet,ott meg két lányt láttam,egyikőjük babázott,így kizárólagos alapon integettem az ajtóból Skrisznek.Holnap reggel fél7-kor indítják :D És nagyon cuki pocija van :D

Drukk,Eszter és Krisz!!!Holnap találkoztok :D

Ja,most hogy a sajtburgert említettétek,hogy finom a büfében,nagyon megörültem,erre ma nézem,aug 24-ig szabadság miatt zárva :twisted: hogy tud egy kórházi büfé így bezárni?Miért nem raknak oda valakit,még ha a felét el is lopja a bevételnek,a másik fele haszon csak megmaradna :x

Rani,örülök,hogy minden jó volt ma,ügyes-szép kis Túrógombóc :D
Vendég
 


Nyulaszom,
hát Te szabadlábon? :lol: :lol: Akkor mehetek kétszer látogatni :lol:
Tudod mit? Viszek én majd Neked igazi puffancsos hambit, istenit tudok készíteni!!! :lol: (és még meleg is lesz, mert a Péterfy mellett lakom :lol: - majd egyeztetünk, mikor tudod megenni! :wink: )

/nem bírtam magammal, és írtam Skrisznek sms-t :P
Azt írta, 2 újszülöttel van egy szobában, de szurkolunk, hogy tudjon azért pihenni szegény a hajnali kezdésig...jujj, olyan izgi, de jó, mindjárt Anyuci lesz :lol: )/

tillidian
 
 


Till,te egy tündér vagy :D mindjárt szólok apának,vigyen azonnal vissza a kórházba! :lol:

Véreredményem is tök jó lett,vasat sem kell szednem,24 lett,a hgb meg 132. :D szterpto pedig nega :D
Vendég
 


Nyuszika
:lol: :lol: :lol:
ráérsz visszajönni, én még hétfőn is itt lakom :wink: :lol: (sajna, nem túl jó környék :? )

tillidian
 
 


Tilli,
na azért! :wink: :lol:

Nyulasz,
hú, tökjó a vasad! hogy csináltad??
(nekem most is a béka segge alatt van :roll: pedig teszek róla...)

akkor hajrá szombat!! ha nem, akkor hétfő! :wink:
a vasárnap teljesen lehetetlen? :oops:

csajok, kezd nosztalgiám lenni a Péterfy iránt! :roll: :D pedig szeptemberig nem megyünk.
angel37
 
 


Sziasztok!
Krisz,sokat gondolok rátok :D Remélem már nem kell sokat várni Eszterbabára :D

Till, :lol: okés

Angel,fogalmam sincs,szedtem a neo-ferro folgammát napi 2x1-et,jó,néha kimaradt,mert eltolva kellett bevenni a magnéziumtól,és elfelejtettem...ja,nekem a vasárnap is jó,a hétfő is...csak csütörtökig történjen valami :D
Vendég
 


Skrisz,
gondolok rád, remélem tudtál pihenni, és minden szépen halad :)

Ez a vas meg a vérkép dolog nagyon aljadék, a szülés előtti utolsó leletem volt a legjobb az összes közül, de a szüléskor a vérképem teljesen hanyatt vágta magát, és másnap ott tipródtak az ágyamnál, hogy akkor hoznák a vért húdegyorsan, én meg így csináltam: :shock: :shock: :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

Skrisz reggel rögtön miattad és Nyuasz miatt jöttem fel.
Gondolok rád sokat és gyerünk Esztibaba anyát ne "nyúzd" meg annyira!

Nyulasz hajjjjjráááá szombat!!! :wink:

Én most reggel megyek a Sz.Imrébe a nődokimhoz remélem hamar végzek :lol: :lol: :lol: (jó vicc!).

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok!

Krisznek mennek a drukkok!Remélem én is,hogy szépen halad.....

Rani!
Gratula a jó eredményekhez!A babóca pedig nagyon kis formás. :D Lehet,hogy csajszi,hogy takargatja magát. :wink:

Angel!
Bennem egyre erősebb az érzés a kisfiúra.De a környezetem is ezt érzi. :D

Nyulasz!
Hatalmas drukk holnapra!

Képzeljétek!Tegnap kértem ip-t Nagy Hajnihoz és okt. végén megyek a gyerekekkel és csinál hármonkról képeket.Addigra már szép pocim is lesz. :D Nagyon kiváncsi leszek a végeredményre.Nagyon kreatívnak tartom a lány,nemcsak a képei alapján,hanem amiket mondott nekem is.Fog csinálni ilyen művészibb pocis képet is rólam. 8)

Na,most mennem kell.....
puszi mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Lois,na,én meg hogy örültem a jó vérképnek :roll: ...és végül kaptál vért?

Rani,jó dokizást :D reggeli bennmaradt?

Ági,köszi.
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: