Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boldog Nénapot és Szülinapot! ez elmaradt. Őzike és akit kihagytam. :oops:

Nitacska! Éjjelre lehül, de napközben sajna tényleg melegszik keddig 27-30 fokokat mond. És fülledt az idő. Ez a legrosszabb.

Till! Szuperül néz ki a Mai tai. És a színe....ennivaló.

Twins! tényleg hol is az a sok kg? Ja, ikrek, dupla súly, azaz nem is híztál olyan sokat.

Na én ma össze ettem mindent. Kolbis szendvics 11 kor, Barackos gombóc 12.30, aztán karalábé leves, majd dió és mazsola, majd barack. Szóval.. eléggé ramatyul lettem. Meg ez a fülledt idő.

Palacsintát sütöttem, ESZTI csinált egyik nap, annyira megkívántam.

meló: [/b]Nekem se lesz, mostanában sajna ez lesz mindehol. Senkit se akarnak visszavenni.


Kicsike! Az a pár nap..lehet meg is lesz októberben, vagy mi húzzuk ki novemberig. Maradj ám!!!!!

Screen! Homeo bogyók! Jó ötlet!
Vendég
 


Csajok Sziasztok!

Valaki el tudja küldeni a gmail-es belépéshez a dolgokat! Mert ugye megváltoztak, nem?

Most csak rövid voltam.

Szép enyhe estét Kismamik! :lol:
hajnalocska
 
 


sztercsi mondjuk jobb ha éjjelre hűl le..jobban tudunk aludni.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Hajnalocska,
privi ment! :P
(A Pantaleon anyakönyvezhető, vagy kérvényeztétek? Nagyon szép, egyedi név!!! :) )

Nitácska,
itt hűvös volt ma, esett is :roll: :P Küldöm Nektek holnapra! :wink:

Sztercsi,
én is gyakran csinálok ilyen "görbe" napokat, sajnos este szokott rámjönni a zabálhatnék :lol:
Mei tai - ugye tényleg szép? :) A piros pántokkal nagyon feldobta az alkotó! Gremesének arany keze van! :) :) :)

Kicsike,
majd csak akad munka!!! Aki keres, az talál, tuti! Nekem sem fix annyira a helyem, de cseppet sem érdekel, max elmegyek a McDonaldsba hambit gyártani :wink: :lol:

tillidian
 
 


Tilli, nem rántottára gondoltam :lol: a tojáspörkölt egy nagyon finom, laktató és könnyen-gyorsan elkészíthető kaja, ennyi:

Kell hozzá 10 tojás, olaj, só, bors, pirospaprika, 1 nagy vagy 2 kisebb fej vöröshagyma, 1 paradicsom, 2 dl tejföl, 1 csomag szarvacska tészta.
Hagymát, paradicsomot (én lehúzom a héját) apróra kockázom, közben a tojásokat meg a tésztát felteszem főni. A hagymát olajon megdinsztelem, fűszerezem, rádobom a paradicsomot is, kis vizet engedek rá és főzöm, míg a tojásokat megpucolom, felkockázom. Aztán a tojásokat is beledobom, ettől jól besűrűsödik, ha kell még öntök rá vizet, picit főzöm, aztán rá a tejfölt, még egyszer összerottyantom az egészet és kész. Én szarvacskatésztával tálalom, mi azzal szeretjük.
Kb. 20 perc alatt megvan mindenestül, ha tudsz párhuzamosan dolgozni a hozzávalókkal.
És nagyon fincsi!!!
Vendég
 


sziasztok csajok!

Nálunk hűvös van, talán még 20 fok se... Még bagolykodni is kellemesebb, mint melegben... :lol:

Kicsike, azért nem semmi az 5 kiló hízásod... Ez jóformán mind a babó!

Sztercsci, ma én délután csaptam bele a jóba: névnapot ünnepeltünk bent és két kolleganőm is sütött... Hát nem részletezem miket ettem össze. Az a jó a mi helyzetünkben, hogy nem kell behúznunk a hasunkat egy kiadósabb evészet után... :lol:

Till, mei tai tényleg szép. Én még nem döntöttem el, milyen lesz a hordozóeszköz, de ha ezt választom, tutira csináltatok én is.

Kép
szilveeaa
 
 


mostmár nagyon jó hűvös jön kintről!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


sziasztok :)

sztem elkaptam a fiúktól a kórságot!!!!! :shock: :shock:
fáj minden csontom + torkom ... ettől lehet valami baj a babával szerintetek??????????????????

tojáspörit én is kérek!!!!
ha lesz erőm kipróbálom ... legalább lesz ami felváltsa a terhesség alatti slágerkajámat a tojáslevest ... tojásmániám van :)

szilvi :)
én hosszas tanakodás és tanulmányozás után végül manduca-t vettem ... háát majd meglátjuk :shock:


r

Kép
zsrit
 
 


Zsrit, tesómnak volt ultrabrutál megfázása a terhessége alatt, nem lett a lányoknak semmi bajuk, de azért orvoshoz menj el, mert nem mindegy mit szedsz be. A tartós betegség többet árt, mint ha bekapsz egy-két gyógyszert és hamar jobban leszel!
Vendég
 


Rita, jobbulást!!! Sztem is mielőbb próbálj túllenni rajta, de úgy tudom így az utolsó trimeszterben már elég limitált a szedhető gyógyszerek választéka...
Manduca?!?! :shock: na erről még nem is hallottam...

tojásmánia: én a tojáskrémre esküszöm ilyenkor... friss bagettel... nyami.

Kép
szilveeaa
 
 


Köszönöm a névnapi köszöntéseket :D

Paris
Ez a tojáspöri tök jól hangzik, még sosem próbáltam :lol:

Zsrit
Hát C vitamin nagy mennyiségben, méz biztos mehet..ha lázad is lenne, akkor lehet kell algpoyrin...azt jobb levinni

Szilveeaa
Tetszett ez a "kimegyek a hajam alól" beszólás valamelyik nap... merre laktok egyébként? Itt a lakásban sajna még mindíg legalább 28 fok van :?

A különféle okos kérdésektől, megjegyzésektől már én is falra tudok mászni, csak felénk a sztenderd, hogy hogy bírod ezt a meleget, mikorra jön a baba, jó nagy pocid van már.. de legalább napi 5 ilyen... nehéz mindíg készségesn felelgetni..

A helyátadás kapcsán szerencsére nekem nem volt sok negatív élményem...

Kicsike
Nem túl alacsony a vérnyomásod? Nem szoktál szédülni?
Igaz, így még mindíg jobb, mintha magas lenne..

Betty
Hát tényleg klassz a történet és romantikus...mindenesetre bátor csaj vagy, hogy így kimentél utána.. 8)

A homeós bogyók használhatnak.. én próbáltam az előző szülés után is. Ártani biztos nem ártott 8)

Őzike
Kép
Kép
Õzike31
 
 


Na végre eljutottam oda, hogy visszaolvastam. :) Mindent, amivel le voltam maradva. :) Reagálni most nem fogok már egy csomó mindenre, mert nem aktuális, de legalább képben vagyok. :)

Sziszkó, nagyon köszi!! :) Baromira jólesett amikor láttam. :) Remélem sok élménnyel jöttök majd haza. :)

Tilli, neked is köszi. :)

Paris, a tojáspörit én is ki fogom próbálni. :)

És most végre ráveszem magam és megnézem a gmailt, meg pótlom a hiányosságaimat (ha a fiam is engedi... :)

Kép
Kép
kopee
 
 


uppsz, nekem is csak a régi jelszó van meg... Majd valaki küldje már át az újat. Köszi. :)

Kép
Kép
kopee
 
 


Jó reggelt kismamik!

Mostanában kevesen vagyunk...mindenki nyaral???

Ma újabb nyanya-sztorim volt: beugrottam a postára munka előtt, már nyitás előtt voltam, így is 3. voltam, előttem-mögöttem nyugdíjasok, 1-1 db csekkel. Nekem meg 8 db csekkem volt. Erre egy mama a hátam mögül elkezd jó hangosan dünnyögni, hogy micsoda dolog korán reggel (???) ennyi csekkel ideállítani....az eszem elhagyom! Még jó, hogy jólnevelt úrilány vagyok, mert különben megkérdeztem volna tőle, hogy a mi a ló..sz köze van hozzá... :evil:

Úgyis vidám hajnalunk volt, az uram egyik alkamazottja lerobbant teherautóval az M7-esen és 4 órakor felhívott az uram, aki az ország másik végén volt éppen, hogy nem-e mennék el Velencéig 3 db villáskulccsal és egy kombinált fogóval, ja és útközben vegyek egy hidegindítót is (ehhez fel kellett keltenem a benzinkutast is itt a faluban :roll:

Mi jön még ma???

Zsrit, remélem, hogy már jobban vagy! Én kétszer is voltam jól megfázva, amióta babci a pocakban van. A legrosszabb a köhögés volt, mert attól nagyon keményedett a hasam. Egyébként valóban max. C-vitamin, Stodal-szirup (homeos, nyugodtan szedheted), ha náthás is vagy, akkor kamilla tea+tengeri sós inhalálás. Jobbulást a családnak!

Kép
kkia
 
 


Jó reggelt!

A pocakbeszólásokhoz fűznék hozzá:
-hogy bírod? - mást nem is kérdeznek már de ezt napjában 10X
-nincs hányingered? - párom fogyatékos anyja kérdezi ha felhív, mondjuk már 2 hónapja fel se veszem, nem tudom ő biztos végighányta, de nekem egyszer sem volt, persze ezt elmondtam már 20X
-Mi lesz? Megint fiú? Nem baj majd a harmadik! - MIből gondolják hogy akarok e egyáltalán lányt? Pláne harmadiknak?
Én igenis örülök hogy 2 fiam lesz!!!

Szép napot nektek! :wink:
anyabebi
 
 


Sziasztok Lányok.
Mit szóltok nincs kánikula?
Én nagyon örülök neki és a babám is.

Zsrit menj el orvoshoz szerintem jobb ha megnéz.Én akkor voltam nagyon megfázva lázam is volt és minden ami még kell,amikor a 4.hétben jártam.Ráadásul akkor még nem is tudtam a babáról.

Mrsparis jól hangzik a tojásporkölt,ezt még én sem ismertem. :D

Őzike valóban alacsony a vérnyomásom de nekem ez a jó,így érzem jól magam.Nemrég volt,hogy felment 110/75-re és akkor nagyon szédültem.

Kkia nyanyákból kijutott neked is.Szerintem én nemtudtam volna megállni szó nélkül.
Jó lehetett olyan korán kelni :? .
Napközben próbálj meg pihenni ha van rá lehetőséged.

Szilveeaa valóban jó,hogy csak 5,5 kg .jött rám és az is szinte a hasamra,de ahogy a képeket nézegetem szerintem senki nincs elhízva mindenki jól tartja magát.Ez mondjuk alkat kérdése is.Az egyik barátnőm az első terhessége alatt 25kg.ot hízott a másodiknál 20-at.azóta sok lement róla de azért még küzd vele rendesen.

Sztercsi palacsinta mmmmmmm :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Anyabébi pocakbeszólásokból jut nekem is rendsen,az utcán is a szoszédaimtól ismerősöktől,és itt az üzletben is.Mindig ugyanazok a kérdések kicsit unalmasak,de gondolj bele ha meg nem kérdezné senki akkor az lenne a problémánk. :D
Fogdosni nekem nagyon ritkán szeretnék de akkor elfordulok vagy hátralépek és akkor veszik a lapot,hogy itt bizony nem tapperolhatnak :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Sziasztok!
Most értem haza a védőnőmtől. Minden ok, csak írt fel D vitamint, mert a Gravidát már szedem. És 20 deka híján 13 kg plusznál tartok... :oops: :oops: :D :D
Az öregasszonyokat én is rühellem (tisztelet a kivételnek)! Ma is összevesztem egyel a gyógyszertárban. Berohant, nekemjött, mondom neki: "elnézést", erre ő: "semmi gond", ja mondom bocs bazze'... :lol: :lol: Utána átáll a másik sorba, hogy ott hamarabb végez, de azért a biztonság kedvéért még belekönyököl egyet a hasamba, mert neki nagyon fáj a feje. A gyógyszertáros nő mondta neki, hogy engem szolgál ki előbb, mert én voltam ott, hát erre: őt nem érdekli, mert neki szétrobban a feje, meg a kismamákat különben is leszarja, túl sokat képzelnek magukról, stb... :twisted: Mondtam, hogy csak nyugodtan, de szerintem neki nem fájdalomcsillapítóra lenne szüksége... :D Valamit még motyogott a nyanya, aztán mondtam neki, hogy jobban jár, ha eltakarodik, mert lerúgom a fejét aztán akkor majd nem kell neki már a gyógyszer!!! :twisted: :twisted: :twisted: Bocsi, ha durva voltam, de ez már nagyon kijött belőlem. Egészen idáig csak nyeltem tőlük, elegem van már!!! :oops:
bobóbaba
 
 


Zsrit: Nagyon vigyázz magadra, és mielőbbi jobbulást!!!
Kicsike: A lehűlésnek nagyon örülök Kevinnel együtt. De sajnos már melegszik is az idő, már most ömlik rólam a víz. Tegnap tök jó volt! Olyat akarok! :D
Kopee: Örülök, hogy végre újra köztünk! Megnéztem a blogodat, nagyon tetszik! Gratula Eliotnak, nagyon ügyes kisfiú! Sok puszi neki! :D A jelszót küldöm priviben.
bobóbaba
 
 


Őzike!
Én mostanában kezdek jobban szédülögni! És a legrosszabb az, hogy meg is vagyok ijjedve tőle!!! Hívnám a dokimat, aki épp vhol az Adria közepén tarthat a hajóval :) Olvasom a kiskönyvet, a netet, ahol látom nem baj, de.....akkor is!!!!! :x :cry: :cry: :cry: Mindíg alacsony volt a vérnyomásom. Most az ijjedségtől lett jobb 107/67

Pocakbeszólás! Néha elviselem, mert a meleget rosszul bírom. De amikor látják rajtam, folyik a víz róla, kánikula tombol, nyúzott vagyok és megkérdezik, Hogy bírod a meleget............a falra tudnék mászni!!!!!!!

Zsrit! Jobbulást. Sok vitamin!!!! Sztem a bogyóknál ez fontosabb.

Eszti! Tojáspöri! Köszi!!!!!Meg KELL csinálnom.
Vendég
 


Bobó szerintem nem voltál durva csak keményen ezekkel a banyákkal. :D :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Csilla, nyanyák :evil: :evil: :evil: Jól megmondtad neki :D Az a baj, hogy én tényleg jó sokáig nyelek, mire egyszer kirobbanok...

A "hogy bírjátok?'" kérdések...no comment. Nekem mostanában azzal jönnek a kolléganők ebéd előtt, hogy "Kristóf nem éhes?"...Dehogynem, hát még az anyukája :lol: Tényleg az van, hogy egy várandós nő elveszíti az indivídumát?

Sztercsi, iszol elég folyadékot? Nekem a védőnő a 86/54-es vérnyomimra azt mondta, hogy napi max. 1 kávé, ha ez nem elég, akkor emeljem a víz fogyasztást. Könnyű ezt mondani, miközben babci így is a hólyagomon püffeszkedik és 5 percenként kell pisilni járni :roll:

Kép
kkia
 
 


Kkia! Azt hiszem mostanában nem iszom sokat. Ez is baj mi???
Megyek is inni....
Vendég
 


Képzeljétek, esik az eső!!!!!! :shock:
Vendég
 


sziasztok!

Kihasználom, hogy Lara az ölemben alszik. Legalább tudok írni. :lol:

Csak az utolsó oldalt sikerült elolvasni, de majd mindjárt a többit. :lol:

Itt a faluban az általános kérdés ( bár ahogy látom mindenhol ) a Hogy bírod ezt a meleget? Válaszom 1: szarul, de büszkén. 2: büdösen.
Mást már nem tudok kitalálni. A másik kedvenc beszólások egy kissé szenilis nénitől jöttek. Álltunk az állomáson. Vivi seggig érő szőke haj, rózsaszín fülbevaló, világoskék rövidnadrág. Lara alszik a babakocsiban. Rajtam rövidgatya, póló, amiből kilóg a hasam, mert már mindenből kilóg. Néni jön. Magáé mindkettő? Mondom igen. Odamegy Vivihez. Lány? :shock: :shock: Mondom, hát annak készült... Odajön hozzám. Terhes? Mondom: igen. Néni: Mi lesz? Mondom: fiú. Néni: nem baj. :shock: :shock: Itt elegem lett és arrébmentünk. Apus fuldoklott a röhögéstől.. :lol: :lol: :lol:

Ja és mégvalamik amiket nem tettem meg én bunkó.. :oops: :oops:

A szüli-,és névnaposoknak nagyon boldog szüli-, és névnapot.
És Monica: a tábla szuper. :) Képet nem tudok rakni, max a kukiról. De azt mégse.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na visszaolvasok, míg Lara alszik

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT,ÉS NÉVNAPOT AKIK A NAPOKBAN ÜNNEPELNEK.
bocsi de elfelejtettem én is kiírni.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


jut eszembe lányok elmaradtak az ígért ismerkedős sztorik :shock:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Nézzétek miket turiztam Bencusnak. :D 2800 ft-ot fizettem értük cakkpakk. A kék takarót és a zsebes tárolót én varrtam. A tároló mögötti részt nem kukkolni, mert a kiságy egyenlőre ruhatárolóként szolgál.. :oops: :roll:

Kép Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó nagyon ügyi vagy,hogy ilyen jó kis cuccokat tudtál beszerezni.Az egyik szomszédom próbál rábeszélni,hogy menjek el vele turizni mert ott jó cuccok vannak olcsón és szinte újak.
Szeptemberben megy megint állítólag a Blahán van egy jó hely oda szokott járni,és azt mondta ha nem is vásárolok csak menjek el vele,meglátom milyen jó.
Én még soha nemvoltam turiban,de annyira mondja ,hogy elfogom kísérni.

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Pattogo: Nagyon ügyi vagy!!! :D
bobóbaba
 
 


kicsike: nekem a gyerekek ruháinak 90%-a turikból való. Örököltünk is sokat, teszveszeltem, vateráztam. Minimális ruhát vettem újonnan boltban. Meg párat kaptunk újat. Jobb szeretem a turis ruhákat. Szinte újak és tizedéért adják, mint a boltban. Érdemes felkeresni pár turit.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Pattogó!
Tök szépeket túrtál. Nálunk én vagyok a turikirálynő. Imádok turizni.És igazad van tök jó minőségű ruhák vannak. Mi most is a Barni 7 éve túrt, hordott ruháit fogjuk használni. Talán ha 6 bodyt vettem újonnan és nem is tervezek többet venni, mert úgyis kinövi 1 hónap alatt a komód meg már most csurig van. Jó napot. :)
anyabebi
 
 


Kicsike, nem irigyellek, hogy ilyen helyen dolgozol. Az nagyon gáz, hogy a szabi idejére még fizut sem kaptok… Én is dolgoztam egy-két érdekes helyen, de legalább ilyen nem volt. Ez milyen üzlet?

Ennyi homeós bogyót! :o Én ennyi ismeretlen izét nem szívesen szednék be, még ha homeópátiás is… Mondjuk nálunk itthon csak ragtapasz van, meg a kedvesemnek fejfájáscsillapító…

A csudába, kezdenek kényelmetlenek lenni a bugyijaim… Eddig simán jó volt az eddig használt tangák és sortok, de most elkezdték vágni a pocim alját… :evil: Ti ezt hogy oldottátok meg? Nem szeretnék nagyi-bugyikat venni…

Zsrit, szerintem a babát nem érinti, hogy te lebetegedtél, csak komolyan lázas ne legyél. És főleg próbáld kipihenni.

Okos kérdések?
Most mondta a sógornőm, hogy a végén az „egyben vagytok még?” volt a csúcs. Már ki kis kapcsolta a telefont, csak a legszűkebb rokonságnak vette fel.
Ma meg a kedvesemmel voltunk beszerző-körúton (számtech vállalkozó a drága) és az egyik nagykerben egy pocakos fickó örömmel konstatálta, hogy nem neki van már ott a legnagyobb pocakja… :lol:

Bobóbaba, igazad van, tényleg nagyon durva, amit az a vénasszony megengedett magának. Mondjuk én eleve tudok úgy nézni, hogy az ilyenek nem is próbálnak belémkötni. (talán látszik rajtam hogy anitszociális vagyok?)

Tyű, Győrben esik az eső? De jó, az idokep.hu-n írják, hogy hamarosan itt is vihar lehet! :D (de aztán keddig semmi, csak 30 fokok) Még jó, hogy ma nem mentem Dújvba, pedig az öcsém hívott oda strandra, de a mai kismamajóga miatt nem mentem.

Pattogó, ez a sztori nagyon jóóóóóóóóóóóóóó… :lol: :lol: :lol: Csóri néni tényleg nem lehetett a helyzet magaslatán agyilag. Apust pedig meg tudom érteni… :lol:
A beszerzett cuccok pedig nagyon jók! Én most azon agyalok, hogy ha veszek Nünükének egy levegőztető zsákot vagy ilyesmit, a kabátkára lesz-e egyáltalán szükség? És ebből az izéből milyet vegyek? anorákot, vagy bélelt pamutot, lábfejeset, vagy zsák formát, megy ilyenek? Köszi

Ja, a sok negatív sztori mellé: a sógornőmmel eddig igen kimért volt a viszony, mivel eléggé undok velem már évek óta. Most hogy babát várok viszont már nem csak hogy szóba áll velem, de tegnap kaptunk ajándékba babaruhákat!!! :shock:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Vcsibe biztosan ismered az üzletet,Brűder bútorbolt,a Gyári úton.
Bugyi dolog:nekem is kezdenek bevágni és szorítani leginkább a csípőmnél.A tangáról nem mondok le viszont lehet,hogy bekellene szereznem 1 mérettel nagyobbat. :? :D legalább a babavárás idejére. :D

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 


Bugyik: Én is tangapárti vagyok. Egy mérettel nagyobb csípőtangákat vettem, éjszakára meg a tescoban vettem vékony pamut anyagú sortbugyit, mert aludni viszont tangában nem szeretek, szorítja seggly..kam. :oops:
anyabebi
 
 


Sziasztok lányok!!!

már két napja próbálok belépni, illetve reagálni a hozzászólásokra, de csak olvasni maradt időm....azt is olyan gyorsan!! de látom nem is írtatok olyan nagyon sokat mint szoktatok ezalatt a két nap alatt!!!

Hogy van mindenki??? A kismértékű lehülés itt is bekövetkezett a Mistrál szélnek köszönhetően, ami Északi, Olaszországból jön. Pont jókor, mert már nagyon nem bírtam a meleget-legalább délután meg éjszaka tudunk így aludni!!!!

Ez a diéta egyre borzasztóbb, ráadásul a kisfiammal 3-szor szurkáltam csak magamat, most meg négyszer kell. A reggeli utáni mindíg magas (akkor nem volt 2órás reggeli utáni), pedig csak Fitness-t eszem sovány tejjel. Ráadásul ez a kedvenc kajám egész nap, mert hasonlít egy kicsit az édességekhez. Most pedig erről is lemondhatok. De mindegy, kibírható azért a dolog!!

Kicsike: Te írtad, hogy novemberre lettél kiírva végül is?? Elvileg én is novemberben szülnék, de már az elejétől megmondták, hogy október közepétől számítsak a császárra, ezért jöttem ide az októberiekhez!!!!

Pattogó: szupik a turis cuccok, bárcsak itt is lenne ilyesmi, biztosan csak oda mennék ruhákért!!! Sajnos még annyira kevés cuccunk van, itt senki nem ajándékozott meg még használtakkal sem, pedig van a faluban egy-két kislányos anyuka s tudják is, hogy lányunk lesz. Na mindegy. Fiú cuccokból rengeteg van, de majd kiválogatom a fehéreket, meg a sárgákat, amik a kicsi lányomnak is jók lesznek. Csak már tartanék ott!! minden a padláson van és a férjem kell hozzá. Ő meg egyelőre még nem foglalkozik ezekkel a dolgokkal. Majd egy héttel szülés előtt-ennyire ráérősek a görögök!! :D :(

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Sziasztok :)

köszi a tippeket ... voltam dokinál, egyenlőre vitamin csak emiatt de ami ennél szarabb hogy megvannak a vér és vizelet leleteim ami röviden szólva katasztrófális ... :(
úgyhogy mivel a vizeletem tele van baktériummal arra kapok vizeletfertőtlenitőt (antibioutikum 1szeri), plusz a koleszterinem az egekben jár ...
bocsi h. itt panaszkodom de b@sszus nem hiszem el hogy ennyi bajom lett és fogalmam sincs mitől:evil: :evil:

Pattogó :)

szuperek a cuccok ...
sajna nekem nincs turis lelőhelyem DE majd az összes rucit használtan vettem egy lánytól akinek tavaly októberben született kislánya és nagggyon jó dolgaik voltak ...
egész jó áron adta!! bár nem ennyire :) :)

Jó fej emberek storym tegnapról:

délután Bencus elkezdett nyüglődni majd kitartóan sírni hogy fáj a füle. okés mondom menjünk az sztk-ba fülészetre. elindultam két gyerekkel akiből az egyik feszt sírt. megérkeztem, ezer ember bence még mindíg sír ergo sajnálkozó tekintetek és beszólások hada :evil: :evil: mintha én a görény anya nem akiarnék segíteni rajta.
Kb ezren voltak előttünk, de a sorszámos csajszi látván hogy két kicsivel akiből az egyik bömböl plusz nagy pocakkal vagyok, beszólt a rendelőbe így soron kívül hívták a számunkat úgy 10 perc után ...
DE mire az ajtóhoz léptem volna egy pasi se szó se beszéd becsörtetett előttem (miközben a mi számunk volt kiírva :shock: ) és rácsapta az orromra az ajtót :shock: :shock:
Na de így mielőtt beslisszolhattunk volna az emberek kiszúrták, hogy a mi sorszámunkat előre vették HÁÁÁÁt ne tudjátok meg milyen beszólásokat kaptam!!! Naggyon durvákat ...
Én tényleg nem értem az embereket .... bár lehet bennem van a hiba. Mind1 kerek 3 perc alatt ki is jöttünk úgyhogy remélem nem szenvedtek maradandó lelki sérüléseket miattunk hogy eléjük
kerültünk.

Betty :)
sok kiatartás a diétához!!

nem is értem hogy bírjátok ... szegény Sünci is meg Te is ...
Én megbolondulnék...



R

Kép
zsrit
 
 


Sziasztok!

Szilveeaa
Kérdések :evil:
Utca embere utolérhetetlen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mrsparis
Egyesek szerint így is sokat híztam :shock: :roll:

Pocaksimogatás apának engedélyezett csak!

Kicsike
Nekem valószínűleg szept. második felében megszületnek a babáim legkésőbb.
Átlagoljuk az időpontjainkat és az akkor október :wink:

Zsrit
Munkahely :cry:
Jobbulást nektek!

Evés
Én folyamatosan eszem...orvosi utasítás!

Tojáspörkölt :lol: :lol: :lol: :lol:

Pattogo
Klassz holmikat vettél!

Betty
Kitartást a diétához, a szurihoz!
Vendég
 


Zsrit, remélem legalább az undok pasit kifelé elgáncsoltad! :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Na látom, "udvarias" embertársakból kijut mindenkinek :?
De legalább itt jól kipanaszkodhatjuk magunkat! :) :) :)

Pattogó,
ügyesen vásár'tál! :D

(én a gmailre tettem fel képeket az első szerzeményekről. Corából vadásztuk, piszok olcsón!!! A kis ingeket 200 ft-ért vettük, az euro ára is rá volt írva: 1.90 :shock: )

Zsrit,
sztori, hát igen! :? Remélem, Kicsid jobban van!!!

(én sütöttem, főztem egész nap: ma frankfurti levest és palacsintákat gyártottam, nyammmmm :P - persze csak módjával...
)
ParisEszti,
isteni a recepted, kipróbálom! :wink:

tillidian
 
 


Sziasztok!
Csak egy rövid bekukk: voltunk "bálnabaletten" :) (valaki szavaival élve) egyébként aquanatalon és nagyon tetszett! Pocaklakó is jól elringatózott. :) Mindenkinek bátran ajánlom!
pocok001
 
 


jó estét lányok,

Kkia, Pocok, voltatok Aquanatal-on? Ha igen, milyen volt?
Én sajnos nem értem oda. Vidéken voltunk és nem jött össze időben.

Zsrit, basszus, h milyen tukók az emberek... Komolyan, én ha meglátok egy kismamát vagy időst, akkor tuti azonnal átadom a helyem. Kérdés sem merül föl.
Koleszterin: nekem a doki azt mondta, h a terhességi érték nem baj, ha jócskán a referenciaérték felett van.. háááá,nemtom.

Betty, neked is kitartás a diétához. :?

Nekem tegnapi sztori (vicces) :D : bemegyek egy bababoltba, eredetileg fürdőlepedőért. De mire beérek, már ezer másik dolgot látok - nézek -gyönyörködök. Közben kérdezi az eladó, h segíthet-e. Mondom, ja, fürdőlepedő kéne. Eközben egy pihipuhi hálózsákot markolászok. Kérdezi, h kislány vagy kisfiú.. ezen a ponton filmszakadás, majd nézem, h veszi elő a rózsaszín fürdőlepedőket. Basszus, magamban, akkor biztos kislányt mondtam, deciki :D :D . Már nem akartam totál hülyét csinálni magamból, mondtam, h áááá, ne rózsaszín legyen, inkább zöld vagy sárga :D . Így lett egy nagyobb zöld és egy kisebb sárga kapucnis törölköző....

Vaterán lőttünk elektromos avent sterilizálót 8200-ért. Ma át is vettem személyesen. Boltban új kb 18-20e.

Holnap megyek kismamajógára. A mai Aquanatal mulasztást bepótolom.

Kép
screen
 
 


Jókat vigyorgok magamban a nyanyás, és bkv-s történeteken. :lol: Szerencsére ezekből egyik sem jut ki nekem, mert már idejét sem tudom, mikor ültem utoljára tömegközlekedési járművön. A fiammal mindenhová gyalog megyek, kivéve persze ha nagyon sok a cuccom, akkor marad a kocsi- így nem kell lihegő, beteg és egyébként is hülye, idegbeteg emberekkel konfrontálódnom.

Bugyi kérdés: muszáj lesz egy számmal nagyobbat vennetek. Az még a szülés után is jó szolgálatot tesz majd egy ideig. Azután meg úgyis kidobjátok.

Varrás: én is úgy szeretnék szépen varrni, de sajnos mivel nem tudok, így nem is füllik hozzá a fogam, hogy megpróbálkozzam vele, Sajnálnám rá az anyagot. :? Már gondolkoztam, hogy veszek egy varrógépet, azzal csak nem olyan nagy művészet, de a szabásmintát akkor is tudni kell kezeni. :shock: Így lemondtam erről. Marad a késztermék vásárlás.

Kép
Kép
tündér09
 
 


Varrás: hát én tudok egyenesen varrni, és amúgy is elég bátor vagyok. Így vettem egy nagyon aranyos anyagot (kék és cicák vannak rajta), amiből majd paplanhuzatot, fejvédőt és zsebes tárolót szeretnék varrni Nünükének.

Lassan pedig babaágy is lesz. No nem azért, mert a kedvesem végre nekiugrott az asztalosmunkának. Hanem mert Taksonyban találtam egy használt-babacucc boltot. Van bent egy bükkfa babaágy, kicsit kopott, de jó stabil. És elég olcsó is. Holnap bemegyünk a kedvesemmel, jól szemügyre veszi ő is. Ha jó, már visszük is. Lecsiszoljuk, átlakkozzuk és már van is babaágyunk! Még annyiba se fog kerülni, mint ha házilag barkácsoltuk volna össze. És tiszta fa! :D Remélem jó lesz...

Kép
Kép
vcsibe
 
 


Sziasztok!

Amíg fő a csirkepörkölt,addig bekukkantok!A lányom most a nagyapjával játszóterezik.

Bugyiban nálam is a tanga a nyerő.Viszont a kórházba még be kell szereznem néhány "tundrabugyit",tudjátok,olyan nagyis fajtát,mert az óriás betétekhez az elengedhetetlen lesz.

Twins,még meg sem dícsértem a múltkori pocakfotódat,tényleg nagyon formás.

Zsrit,tényleg bunkók az emberek.Ráadásul egy pasitól ilyenkor még több udvariasságot várna el az ember.

Pattogó,jók a rucik!Én még akarok venni egy-két új darabot,hogy ne csak használt legyen szegénykémnek.De azért nem viszem túlzásba.

Kép
Kép
zanikó
 
 


Sziasztok!

Kiélvezem, hogy végre a párom is otthon van 4 nap 12 munka után.
Tegnap Tesco bevásárlás volt. 30ezres kajajegyünk volt és sikerült pont annyit fizetnünk :) Na most jó darabig nem is kell menni, csak tej, stb dolgokért.
Viszont vettünk rózsaszínű bodyt+alvórucit Micky Mousosat. Tündériek. Meg textilpelust. Lassacskán veszegetünk dolgokat. :)

Turi: A mostani kismamis bővebb szabású ruháim onnan vannak és a picinek is ott fogok majd vásárolni. A környékbeli kismamák tapasztalata alapján.
Varrás:
papírom van róla.....csak annyira jó kézügyességem nincs hozzá, de varrni fogok az bizti.

Diéta: Kitartás hozzá mindenkinek! Egy kismamát nagyon nehéz diétáztatni, jobban kívánja a kaját mint egy nem kismama.

Bugyi: Szerencsére pár M-es tangám csípő így azokat fel tudom venni, plusz vettem 2 pamutot, ami már L-es. De tangánál maradok én is. Ezek a nagy bugyik 14 éve nem voltak rajtam. Majd szülés után talán....

Látom mennyi udvarias ember között élünk. :evil: :cry:
Vendég
 


szia kismamik!

[b]Zsrit,[/b] bunkó pasi no comment.... :evil:

Tegnap nálunk is megint vicces sztori (úgy látszik, ez már mindennapos lesz?). C&A-ban vásároltam, sorban állok a kilométer hosszú sorban kezemben a vásárolt ruhák, légkondi nuku, szédelgés. Mögöttem szintén kismama, picit nagyobb pocakkal és szűkebb ruhában. Én kerülök sorra. 50 körüli pénztárosnő jó bunkón rámförmed: "nem engedné maga elé a kismamát a nagy pocakkal???" Hátranézek bűnbánóan, hátralépek, dehogynem engedem...A másik pénztároscsaj is felszabadul közben, odahív, hogy fizessek nála. Közben lerakom a ruhákat, előbukkan pocak. Idősebb pénztároscsaj nem kevésbé bunkón ismét rámförmed: "maga is pocakos? Méééér nem szólt?"

Apropó C&A: tök jó leértékelések vannak, vékony kismama farmert vettem 12.000 helyett 3.790ért! És tök jó felsőket is 1000-2000 Ft-ért. És Kristófnak is megvettem első ruhácskáját, egy bélelt plüss világoskék-fehér együttest (naci, felső és kiskabát), szerintem ebben fog hazautazni a kórházból :D

Pocok: aquanatalról részletesebb élménybeszámolót is kaphatunk?

Szép napot!

K*

Kép
kkia
 
 


Természetesen :)
Külön medence, nagyon kultúrált hely segítőkész emberekkel.
Az oktató,nagyon szimpatikus, kedves.
Vizitorna, jóga elemekkel :) Meg pihentető lebegés.
Ha van még kérdésetek, szívesen válaszolok.
pocok001
 
 


Sziasztok Lányok!

Örülök, hogy ennyi mindenkinek bejött a tojáspörköltem! :D Főzzétek meg és egyétek jó étvággyal!!!

Reggel voltam a 30. heti UH-n, Tofival minden rendben, fejecskéje 78 mm, pocakja szintén 78 mm, combija 56 mm és még mindig koponyavégű fekvésű. Kérdeztem a dokit, hogy megfordulhat-e még, azt mondta, elvileg igen, de nem jellemző. Úgyhogy ügyes kislány!
Megkaptam a beutalókat is, úgyhogy hétfőn mehetek korai kórház-járatra :roll: teljes vérkép, vizelet, toxoplasma, vércsoport, ellenanyag. De ez már az utolsó, ugye?

Twins, tesóméknál van egy ikres csajszi, már túl a 36. héten és még mindig egyben, úgyhogy Te se aggódj, hogy sokkal korábban szülsz!!!

Szülinaposoknak és névnaposoknak utólag is sok boldogságot!!!

Az ismerkedős sztorik tényleg elmaradtak, de akkor kezdem én, úgyis az én ötletem volt :D szóval mi kollégák voltunk egy újonnan nyíló kávézóban (két suli között elmentem dolgozni nyárra, 20 éves voltam), én pultos, férjem pincér. Amikor először megláttuk egymást, már "volt valami a levegőben", de egyikünk sem volt szabad. Aztán telt múlt az idő, egyre jobban összemelegedtünk, persze csak módjával, inkább barátilag (mondjuk ha rajta múlt volna... :roll: ), én közben szakítottam a pasimmal, de hamar össze is kerültem mással, ami Neki már akkor nem tetszett, pedig még mindig megvolt a csaja (akivel mellesleg úúútáltuk egymást :lol: ). Aztán nyár végével én felmondtam, mentem suliba, de tartottuk a kapcsolatot, aztán egyszer csak egymásba szerettünk :D és végül mindenki letisztázta a kapcsolatait és belevágtunk...5 év után összeházasodtunk, idén vagyunk együtt 6 éve és gazdagodtunk a mi kis Tofinkkal :D :D :D

Naaa, ki a következő??? :D

Csajok, nem tudom Ti hogy vagytok vele, de én olyan enervált vagyok napok óta :roll: bármikor el tudnék aludni, hulla vagyok, akár hűvös van, akár meleg, tök mindegy...
Vendég
 


Pocok ezt csak véletlenül vettem észre ,100.oldalra írtál,a 100.üzenetedet,és a neved mellet visszafele a számok 100.
Szerintem ez jelent valamit.Vagy csak én vagyok ilyen lökött. :shock:

Kép
url=http://picibaba.hu]Kép[/url
kicsike1
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: