Új privát üzeneted érkezett!

Rana:
szerintem is észre veszed, ha komolyan keményedik. Az elején nekem is volt olyan, hogy csak keményebb volt a pocim, de az igazi keményedéssel szerintem nem keverhető össze. Amíg nem vagy benne biztos, addig szerintem nem is volt igaz keményedés, azt érezni fogod.

Édes két kis dudor lesz a pocid helyén, amitől lehet nem is fogsz tudni egy pillanatig kényelmesen mozogni.

De legyen szerencséd és ne érezz ilyet!!

t-pk
 
 


Rana: na, akkor az én jeleimből olvasson valaki: kerek pocak, de esküszöm néha átmegy csúcsosba, egyik nap édeset, másik nap savanyút kívánok (bár utóbbit mindíg tudnám enni), a szexel is hasonlóan vagyok, hol megveszek, hogy a hátam közepére sem kívánom, most nem is lehet, mert legutóbb véreztem picit és a gyomrom mindíg ég.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi, akkor lehet hogy tényleg egy fiú-egy lány felállás, és hajasok a babák! :lol: :lol: :lol:

T-pk, olyan szokott lenni, hogy kis dudorok jönnek-mennek a bőröm alatt, néha megállnak egy pár percre, aztán eltűnnek. Ez lenne a keményedés? Én inkább kis hátacskának vagy fejecskének érzem őket, és mindig megsimogatom őket! És sose akadályoznak semmilyen mozgásban, ha nem teszem oda a kezem vagy nem figyelek, nem is érzem meg őket....

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 

 
 

Amikor keményedik, akkor nagyon nem látsz mozgást, mintha két követ raktak volna a pocidba.

t-pk
 
 


Két NAGY (teljes babanagyságú) követ? És mindig kettőt (mármint nálunk, ikreseknél)? Mert most is mintha egy kis dudorocska (kicsit nagyobb, mint az új 200-as) keményedne a köldököm mellett. De aztán odébbvándorol.... Most vagy tényleg én vagyok ennyire hülye, vagy sose keményedtem még (ami a doki szerint kizárt, és akkor meg ő a hülye????).... :roll:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


rana: nekem ez furi, hogy a 28. hétben kapsz már tüdőérlelő incit. Ezt most miért is csinálják? Elvileg még van időd, nem?
Egyébként ha szedsz magnéziumot, lehet hogy nem is keményedik! Nekem pl múlt héten sokat keményedett, de most sokkal sokkal jobb, és nagyon ritkán fájdogál már csak.

nyulasz: bocs ha értetlenkedek, de te most elakarod adni ezeket a hordozókat, mert újakat vettél?

Kata
labkat
 
 


Tigriske
Gratulálok!
Munkától és állapottól függ, hogy meddig lehet. Én még most is dolgozom...
Kettőnk súlyát átlagolni kellene :oops: :wink:
Nekünk teljesen spontán vegyes párosunk lesz :lol:

Labkat
Szépen nő a pocid!

Babakocsi
Megvettük, amit legelőször kinéztem :lol: :lol: :lol: :lol:

Nyulaszka
Nyúlbogyók nagyon jól érzik magukat a pocakodban :lol: :lol: :lol:

Rana
Nem vetetjük le....
Keményedés nekem van... magnéziumot javasoltak rá...

Reunion
Nekem nem is néztek AFP-t...

Timi
Babonák ezek... majd az UH-n kiderül, ha megmutatják magukat :lol: :wink:
Vendég
 


Twins: az uh szerint két lány van a pocakban, csak én valahogy mást érzek. Vagy lehet, hogy ezek csak a vágyak? :?

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Kata, van olyan doki, aki automatikusan adja ikreseknek, hogy ha ne adja Isten megindul a szülés, ne akkor kelljen kapkodni és tüdőérlelőt adni meg visszatartani a szülést. Azt mondja, ez olyan, mint a biztosítás, hogy inkább feleslegesen legyen meg minthogy szükség legyen rá, de hiányozzon...

Andi, miért, most hány kg vagy? ( Hátha itt nem esnek neked, ha megmondod... :roll: :wink: )
Mi is megvettük a b.kocsit, de a miénk nem olyan szupi, mint a tiétek... :oops:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


rana: aha értem. Kíváncsi vagyok rá, hogy a dokim mennyire másképp bánik majd velem, mint az eddigi dokik. Pl erre hogy s milyen tekintettel lesz. Egyébként ez nem árt? Mármint ilyen korán beadni???

Csajok, tudnátok iker babakocsi márkákat ajánlani??? Keresgetek, de nem nagyon tudom mi lenne jó.

Kata
labkat
 
 


Timi
Ha nem látszik a kukika, akkor az eléggé biztos, nem? :roll: :wink:

Rana
175 cm és most vagyok olyan 65-66 kiló... :wink:
Ebből kellene fogyóznom :roll: :wink:

Labkat
Mi innen néztünk ki egy babakocsit...(Babyline ZRS 6 )http://www.mehrlinge.de/artikel.php?rubrik=3
Vendég
 


Kata, állítólag ilyen korán van igazán értelme, mert ha netántán megszületnének ilyen korán, akkor egész jó esélyeik lennének az életbenmaradásra, kivéve, hogy a kis tüdejük még nagyon éretlen. A doki végülis rám bízta a döntést, és eddig minden rendben is volt (lekopogom), de nem merem nem beadatni.... :roll:
Ez meg a mi babakocsink (Timi is ilyet vesz), de most nem kapható. Mire te odakerülsz, hátha ismét kapható lesz:

http://babyfun.axiomarket.hu/item/chipo ... -babakocsi
Bár ez neked nem biztos hogy jó, mert írtad, hogy macskaköves az utcátok, és ez meg bolygósítható kerekű.

Andi, te jó ég, lehet, hogy ezt az adatot kellett volna nyilvánosságra hoznod! :lol: Én 10 cm-rel alacsonyabb vagyok, és minimum 3 kilóval több.... :oops: :oops: :oops: :oops:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana
:oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Twin: nagyon jópofa babakocsik vannak ott, de németül nem tudok. Egyáltalán hol kapni ezt Magarországon?

Árakat tudnátok mondani? Ti használtat vesztek vagy újat?

Kata
labkat
 
 


Sziasztok!

Rana,szerinted a dokid hányszor volt terhes? :evil: Nehogymá ő mondja meg,hogy te keményedtél...tuti megéreznéd,egyszer asszem Skrisz fogalmazta meg nagyon jól,ezt lenn érzed a hasad alján,olyan mintha elkezdenék feltölteni vízzel,feszít,majd néhány másodpercig kőkemény,és mensis fájáshoz hasonló érzés,majd elmúlik...a dudorok azok kezek-lábak,popsik-hátak :D
...magándokihoz járok,de mostmár a kórházba,nem a magánrendelésre.

Én nem kaptam tüdőérlelőt,de ha adtak volna,szívesen fogadom...mégse olyan lüke ez a doki :D

Tpk,én nem tudok a pierre hordozóhoz talpat,nekem nincs.Azt se tudom,hogy lehet-e kapni hozzá :roll:

Kata,nem,nem akarom eladni,csak feltettem,hogy ilyeneket vettem.
Nekem a Herqules twin raptor volt a favorit babakocsi,de nehéz találni itthon,aztán a hartan ZII is nagyon jó,mi hoco monteirot vettünk,mert nagyon jó áron sikerült.
Vendég
 


Nyulasz :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana, én végig nem tudtam, hogy keményedek, vagy a gyerekek. Nekem volt olyan torz a hasam, hogy magamtól rosszul voltam. Azok tuti a lányok voltak. De ha minden más a keményedés, akkor nekem az már 22. héttől kezdődött. Elég korainak tartottam volna. De ha nem fáj, akkor azt nem hinném keményedésnek Nálad.

Nyulasz, nem tudom, mikor fogok legközelebb tudni jönni, és ha jól emlékszem holnap mész újra dokihoz. Nem tudom, ismét szabadlábon maradhatsz-e, de ha nem "találkoznánk" addig, akkor nagyon sok sikert, kitartást, és azonnali lábraállást kívánok a csaszi után. Sokat gondolok Rátok, jeletkezz, ha a Manók engedik.

És néhány kép a habcsók lányaimról:

Kép Szerelmeim

Kép Indulóban ünneplőben a nagyihoz

Kép Hinta híján lábinga

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Timi, elfelejtettem írni, nekem a 18. héten megmondták, hogy 2 lány. Nem akartam elhinni, én 2 fiút vagy vegyespárost éreztem az elejétől fogva. És ahogy a 2 babát is megéreztem, ebben is végig hittem. Meg voltam győződve, hogy a dokik tévednek, és nekem lesz egy kukisom is. Ehelyett lett egy művésznős-hercegnős lányom, és egy dömdödöm zabagép... másik lányom. Ő pótolja apjának a fiút :lol:
Egy biztos, csak akkor lesz tuti, ha kibújtak, azzal meg még sokat sokat várjunk :D :roll: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Törpi: na, én is pont így érzek az elejétől kezdve, onnan, hogy megingathatatlanul tudtam, ketten vannak. :) És valahogy most úgy gondolom, hogy hasonló leosztásban lesznek a lányok-egy nagyon erős csajszi és egy törékeny hercegnő. Azért én decemberig bízom a kukacosodásban! :wink: Gyönyörűek a csajok! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Törpikém,köszönjük a képeket tündérlánykáidról :D Ja,és a jókivánságot is elteszem,én sem tudom,hogy hazaengednek-e :roll:
Vendég
 


T-pk,hajrá,már betöltötted a 35.hetet...csak így tovább,ügyesen,utánam majd te következel :D

...megkérdezhetem mit jelent a nickneved?
Vendég
 


törpilla: nagyon édesek a lányaitok :)

Kata
labkat
 
 


Igazából a rendes nevem kezdőbetűi.

Én még nem szülök-aug.15 elött :)
Küldtem naptár a lányoknak, hogy tudják mi elött ne jöjjenek.

t-pk
 
 


T-pk,én 13-ra vagyok beírva csaszira...akkor is utánam szülsz :D De ha megszülök még ma,akkor is te következel utánam :wink:
Vendég
 


Persze, persze, csak azért írtam, hogy még magamat is nyugtassam. :lol:

t-pk
 
 


Nyugi,15.-ig még van bő 10 napod :lol: ...na,most nyugodt lettél? :lol:
Vendég
 


őőőő,és nem volt túl papír íze a naptárnak? :shock: :lol:
Vendég
 


T-pk, Nyulasz: :lol: :lol: :lol:

A naptárt én csak mutogatom a pocaknak és közben mondom, hogy mit is kell ezen érteni! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Andi! A súlyt felezhetnénk. Benne vagyok.

Törpilla! Nagyon szépek a gyerekek.

Ma nálunk is felütötte a para a fejét. Délután elkezdtem vérezni, na nem nagyon csak épp annyira, hogy kitörjön a frász. Hívom a dokit ki van kapcsolva. Lesz ami lesz alapon elindultam a rendelőjébe és szerencsére rendelés előtt fél órával már ott volt. Gyors UH. Két baba ugrál, bukfencezik, egy nem mozdul. Szerencsére a kis lusti, csak alukált és eltakarta a szívhangot, de aztán meglett. Szóval babák jól vannak, de sajna van egy vérömleny az egyik baba mellett, úgyhogy azt mondta a doki, hogy térjek át a nyugdíjas/szanatoriumszerű életre. Se házasélet, se emelés, se megerőltetés semmi. Jobban nem fejtette ki, de el tudom képzelni.
Odafelé mondtam a babáknak, hogy bármit megteszek azért, hogy mind megmaradjanak, úgyhogy itt a lehetőség, és fekhetek jó sokat.
De a lényeg és a legjobb, hogy nincs semmi komoly baj.

Kép
tigriske1978
 
 


Tigriske,jaj gondolom mennyire megijedtél :shock: Bizony,a vérömleny felszívódik,de tényleg pihenj sokat!!!Szorítok nektek,hogy ne legyen több ilyen! :wink:

Timi,hihi,és hol?A köldöködön keresztül? :lol: Jajjj,de gonosz vagyok ma...bocsesz,és innen üzenem minden pocakban levő törpének,tessék anyucira hallgatni,mert ő a legjobbat akarja nektek!Ja,ez vonatkozik a pocakon kívüliekre is :wink:
Vendég
 


tigriske: vérömleny egy másik fórumon egyes kisbabás anyukáknál is volt, és szépen felszívódott. Ne aggódj, de a vérzés mindig azt jelzi, hogy állj le a dolgokkal, és pihenj sokat! Szóval írogass ide, oda, vagy bambuld a tv-t vagy olvass ki néhány könyvet :D

Kata
labkat
 
 


Aha sokkal, bár én már nagyon várom, csak miattuk nem akarok még szülni. Ja, meg még szegénykéimnek nincs nevük.... :cry:

Nem jutunk dűlőre a kérdésben, lehet majd a szülőszobában kitaláljuk :? :)

t-pk
 
 


Törpi, édi habcsókok! :D

Kata, nincs még nevük??? :shock:

Tigriske, vérzés monnyon le, te meg pihizz sokat!!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nevek, túl sok is...

Kicsi férjem minden héten mással állít haza. De lassan majd már kitaláljuk, nem szabad semmit elkapkodni :lol:

t-pk
 
 


Nyulasz: úgy valahogy! :lol: :lol: :lol: MIndíg lapozom a pocak előtt a naptárt és közben mondom, hogy hol kell még türelemmel nyugton lenni és honnantól szabad a vásár! :wink: :lol:

T-pk: hát tényleg nem kapkodjátok el a neveket! :lol: Nekünk már megvan két lány és két fiú, biztos, ami biztos! :wink:

Van egy ismerősöm, nem bírtak kiegyezni a kislány nevén, 5 név volt egy cetlire felírva és amikor megszületett a kiscsaj a doki kezébe nyomta a cetlit és közölte, hogy válasszon, mert otthon nem jutottak dűlőre. :lol:

Megvan az egyik autós-hordozónk! :D :D :D Úgy örülök neki! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


A nevek:

Gergő + Mátyás

Sára + ???

Lányok. Van egy kis érdekes érzés odalent. Tegnap délután éreztem, hogy a csiklóm nagyon érzékeny és kissé viszket. Este óta kenegetem Canestennel, de most mintha a szemérem ajkakat érezném, hogy kellemetlenül égnek. De már már az az érzésem, hogy ez a CAnestentől van! Vagy most mi van???

A pisim nem csíp, bár kissé erősebb. Mintha fájna az alhasam... De nem tudom már mit beszélek be magamnak, meg mi az ami valós.

A dokim - akinél még nem is voltam, bizony a hónapban már nem elérhető, de ha felhívnám, biztos fogadna valahol.

Szerintetek?

Arra gondoltam, hogy ha hétvégén nem javul, akkor felhívom a hét elején, és meglátogatom.

Kata
labkat
 
 


Kata, ezzel mindenképp menj dokihoz, már csak a magad megnyugtatására is. Barátnőmnek is volt valami hasonló, de asszem nem canestennel kezelték. Ha mégsem fogad a dokid, csak ajánl valakit maga helyett!

T-pk, vagányak vagytok! Bár a második csajszi neve nekünk is csak 3 héttel a születésük előtt lett biztos. Vicces férjed lehet, jó fej! :lol:

Timi, én valószínű itt szúrtam el a dolgot! Nem lapoztam a naptárt "hangosan". Én mindig meglesegettem, hogy hol jöhetnek már, de sosem mondogattam nekik a hónapot. Ezért nem várták meg a májust, és bújtak ki áprilisban. Ha ezt előbb írod! :shock: :D

Tigriske, nyugi, én elég rendesen véreztem, úgymond loccsant a 8. hétben, és mégis itt vannak a lányok. Bár igaz, ami igaz, még kajálni sem keltem fel az ágyból 6 hétig (orvosi utasítás), fekve, tálcán nyomtam, annyira beparáztam. Csak wc és fürdés alkalmával keltem fel. De a többiek megmondhatják, én egy kicsit hajlamos vagyok túlzásba esni. :oops: :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fifth Birthday tickers
törpilla812
 
 


Kata!
Nem akarlak rémisztgetni,de ezzel azonnal orvoshoz tessék menni!!!!Nem hétvégén,hanem holnap!!És anélkül el se gyere,hogy hüvelykenetet ne venne!!!Ez nagyon veszélyes tud lenni,mert beindíthatja a szülést,ha egy bizoyos tipusú fertőzésed van.

Kép

Kép
edit73
 
 


Tigris!
100%-os fekvés!!Hidd el,muszály!Tudom,hogy megijedtél.Én 8hetesen kezdtem el vérezni az éjszaka közepén.Nálunk is volt nagy para,meg rohanás a kórházba.Serencsére nálam csak hüvelyi vérzés volt hormonális alapon (pont mensi nap lett volna).De onnantól kezdve szigorúan betartottam a doki kérését.Szó szerint értsd:semmit nem csináltam.Nem takarítottam,nem emeletem.Ha mostam,azt úgy,hogy a férjem a felügyeletem mellett bepakolta,kiszedte,kiteregetett.Én csak lehajtogattam a szárazat és elraktam.Vasalni csak 1-1darabot.
Napközben többször aludtamÁltalában 3szor.1,5-2óra ébrenlét után 1/2 -1óra lavás.14hét után naponta fél óra séta volt a mozgásom.Rengeteget olvastam,neteztem,tv-ztem.Abszolút kibírható és minden kínt megért az,hogy most itt rosszalkodom 3ördögfióka! :lol:

Kép

Kép
edit73
 
 


Törpi!
Gyönyörűek a csajok!!! :lol:

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Hát azt mondta a doki, hogy nap 4 óra számítógépes munkát végezhetek, de nincs emelés, szex, megerőltetés. Azt mondta, mint egy szanatórium. Direkt rákérdeztem, hogy tényleg nem egész napos fekvést írt elő? Mert ha azt akkor fekszem, de nem. Azért mindenképp most egy ideig a nap nagy részét fekvéssel fogom tölteni. Jövő héten kell visszamenni és addig marad a nyugi. Azt is hallottam már, hogy az egész napi fekvés sem tesz túl jót. Otthon nincs túl sok gondom, mert apa mosogat, port töröl, porszívózik, tehát nagyjából rendben a lakás. Az meg, hogy nincs 100 % tisztaság most nem izgat, csak a babák jól legyenek. Este beköti nekem az internetet a tv-re, így az ágyból tudok dolgozni és netezni. Szóval felkészültem, ha 5 hónapot kell feküdni, akkor jöjjön aminek jönnie kell. :lol:

Kép
tigriske1978
 
 


Sziasztok Lányok!

Már idejét sem tudom, mikor írtam ide utoljára :oops: .
Remélem, azért még valamennyire emlékeztek rám :shock: és nem haragszotok túlságosan, hogy így eltűntem :roll: :?: . Magam sem tudom az okát :? .
Olvasni szoktalak Titeket, tehát képben vagyok Rólatok, hogy kivel mi van.

Rólunk annyit, hogy minden rendben van velünk, már betöltöttük a 26. hetet. :) A két Babó is jól van. Egyikük kislány, másikuk kisfiú. Úgy néz ki, teljesen egészségesek szerencsére. Rengeteget mocorognak, úgyhogy minden ok. :lol:

Látom Tigriske is bekapcsolódott a topikba. :lol:

Próbálok majd minél többet jönni a közeljövőben és kérdezgetni a tapasztaltabbaktól ill. a nem annyira tapasztaltaktól is :wink: :lol: .

Egyébként akik már babások vagytok, mindegyikőtöknek nagyon aranyos és szép Babáitok vannak :wink: . A képek is ezt bizonyítják. :lol:

Szóval később még jövök majd...persze ha szívesen láttok
:wink: és mégegyszer bocsika.

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Tigris!

Ez jól hangzik! :D Ilyen hozzáállással tuti rendben lesz minden!!!! :lol: :lol:

Trix!
Gratula a vegyespároshoz!

Kép

Kép
edit73
 
 


Mára elmúlt a viszketés, úh úgy néz ki, csak vaklárma volt a dolog.

Viszont éjjel újabb kellemetlenség jelentkezett: hasmenés lepett meg erős görcsökkel, meg is ijedtem, de mivel még mindig megy a hasam, csak arról lehet szó, nem pedig a babákkal van gond! Most pihenek, és felhívom a védőnőt, hogy kérjek némi tanácsot tőle a kezeléssel kapcsolatban!

Kata
labkat
 
 


Védő néni azt mondta, hogy teljesen jól tettem, hogy a Canestent használtam. Na és hogy akkor menjek feltétlenül dokihoz, ha ez a viszketés erősebb, és zöldes, vagy erősen sárgás sok folyásom van. De most nincs folyásom!

Viszont ez a görcsölés nagyon nagyon rossz, a hasmenés miatt! Nem hiányzott :(

Kata
labkat
 
 


Kata: jobbulást!

Trix: gratula a vegyespároshoz!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Köszi a gratulációt!

Timi: neked is gratulálok a kislányokhoz! :wink:

Kata: mielőbbi jobbulást kívánok! :wink:

Egyébként a keményedésekhez én is hozzá szólnék.

És bár ebben még én sem vagyok tapasztalt, utánanéztem a neten és ezt találtam:

Alhasi fájdalmak, pocakkeményedés

Furcsa alhasi fájdalmak, enyhe mensesre emlékeztető görcsök mindhárom harmadban előfordulhatnak, nem kell foglalkozni velük.

A pocakkeményedés és a fájás szavak nem fejezik ki pontosan azt, amit takarnak, ezért sokan félreértik őket. A pocakkeményedés nem azt jelenti, hogy 1 ponton megkeményedik a hasad (ezt a baba mozgása okozza), sem azt, hogy az egész has akár órákon át kemény (ezt is a baba okozza), hanem azt a periodikusan ismétlődő, derékba kisugárzó görcsös fájdalmat, amit csakis a méhizomzat összehúzódása tud előidézni, és ami jóslófájásként vagy vajúdáskor jelentkezhet.

A fájás sem azt jelenti, hogy fáj a hasad. A fájás mindig periodikusan jelentkezik, legalább 30-60 másodpercig tart és általában a derékba is kisugárzik. Ha 60 mp-nél tovább tart, akkor az nem fájás (a tolófájások tartanak ennyi ideig, a jóslófájások sosem).


És most a kérdés azokhoz, akiknek van már Babája, tényleg igaz amit leírnak?
Akkor eddig nekem is csak egyszer volt, az is a 22-23. hét környékén. Bár én szedek Magnerot tablettát orvosi javaslatra, mivel lábikragörcseim voltak.

Köszi, Bea

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Kata! Igyál sokat nehogy kiszáradj. Jobbulás!

Kép
tigriske1978
 
 


trixi: jó a leírt anyag. A keményedések tényleg csak akkor jelzik a szülés kezdetét, hogy ha periodikussá válnak. Nem lehet összetéveszteni. Nekem előző terhességemnél volt egy periodikusan beindult fájás sorozatom kb félidőben, de aztán hónapokig semmi. A méhszájam nem nyílt ki, csak kb 3-4 20 perces fájás volt. Aki tudja mit nézzen, szerintem már hajlamos beképzelni, hogy ezek azok a fájások.
Mellesleg nekem a hasmenéses görcseim igen csak kisugároztak a derekamba az éjjel, de nem volt periodikus, és egy szülési fájdalom nem társul azzal, hogy lever a víz.
Az is igaz, hogy a méh folyamatosan keményedget. Ha egy dudort észleltek, az az lehet csak, hogy a baba ide vagy oda kibújik a méh hasfalához, vagy kidugja valamijét.

Kata
labkat
 
 


Törpilla: el is felejtettem! Párom elolvadt a lányaidtól! Tátott szájjal bámulta őket és egyfolytában kérdezgette: "Nálunk is ilyen két szép baba lesz hamarosan?" Még ő sem hiszi el! :D

Az előbb hívtak a bababoltból, feladták a babakocsit, elvileg holnapra ide kell érnie! Juhééééé! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?