Új privát üzeneted érkezett!

Vicuska(és többiek).

háát azt hittük, h már most kell, de aztán elég lesz januárba:)

nagyon nagy gyomoridegem van, a korházból hazafelé végig sírtam.most meg itt ülök a munkahelyemen, és takargatom a szemeim.belefáradtam ebbe az egészbe, nem bírom tovább. szerdai eredmény(összehasonlításkép) jobb o. 1db 16, 1db 11, 1db 10. balon semmi.endo 7mm
mai eredmény, más volt az uhus doki: jobb o. 1db 13, 6db 5mmes.
bal o. 4db 8mm 3db 5mmes. endo 9mm :shock: :twisted: SZAAAR!
hova tünt a hétfői, h alakulhatott így át???megőrülök!
a dokival nem is találkoztam.... :twisted: , nem tudtam neki megmutatni a leletet, az uhus mondta h pénteken menjek vissza. persze, aztán hogyan??(munka)kimerítettem a hazugságaimat!
szóval abszolut nem tudom mi lesz mikor megyek vissza, mikor tudok a dokival beszélni! :cry: valami kurvára nincs velem renden.eddig szépen a 12. 14 napon volt pé most meg 3.hónapja elhúzódik most talán ha lesz majd a 20.on.ott vagyok ahol eljezdtem másfél éve. 40napos ciklusoknál lassan, 10napos mensivel. :cry: és nem tudok a dokimmal kommunikálni, h mi a bajom, kéne vmi vizsgálat (vér)stb..semmit.már arra is gondoltam, h ebbe a hónapba se csinálom meg az inszemet, mert annyira ideges vagyok, és semmi értelme.talán az a legnagyobb bajom h a munkahelyen hazudoznom kell, meg stb.. és ezért idegesít, h ne haladok...mert ma is türelmesen megvártam volna a dokit(vártam egy 45 percet azért)de sajna műteni volt), ha nem forog az a fejembe h már 2 órája eljöttem mit fognak szólni stb...(mert ugye kocsival kell bejárnom fehérvárra 2 naponta, az csak 45 perc)
nagyon levagyok törve kilátástalan az egész, még soha nem viselt meg ennyire mint ma.a dokim nagyon elfoglalt,nincs ideje rám úgy ahogy én szeretném, és nem tudunk haladni,kommunikálni. :cry:

azért nem lesz több inszem, mert májusba esküvő.ha jövő hónapba még lenne és terhes lennék akkor májusba szülnék. tehát direkt (inszemmel) nem akarok az lenni de ha spontán becsúszik nagyon boldog leszek!!!!!akkor tolódik az esküvő.májusba meg majd folytatjuk tovább az inszemmel(bár én már mennék lombikra),azt h itt és ennél a dokinál azt még nem tudom.nagyon nagy szakember, szimpatikus, és szeretem is, de nagyon kevés ideje van, és nekem is feljárkálni.ha lehetne 4 után semmi gond nem lenne.

gaby! nekem is az utolsó tetszik.

KépKép
dike
 
 


Dike!

Hát ezek a peték érdekesek feletébb, szerintem félvállról veszik a dokik az UH-t. Nem hiszem, hogy egy szép petécske el tudna tűnni, vagy összemenni. Ez kicsit fura.
A dokid pedig nem jó így. Ha nem ér Rád, akkor hagyd a fenébe, van még jó orvos ez 100%. De az is lehet, hogy most jobb lenne tényleg inkább az esküvővel lekötnöd magad és azzal foglalkoznod, aztán ha becsúszik a baba, becsúszik, ha nem, akkor mehetsz tovább az úton... Nem vagy jó lelkiállapotban már régóta és így nagyon nehéz lesz. Még egy UH-t próbálj meg intézni, ha úgy érezed nincs értelme, akkor hagyd. Otthon párnák közt "inszemeztek" majd. :) Mérd a hődet, hogy tudd, mi a helyzet, szedj természetes cuccokat (méhpempő, cickafarkfű, palástfű stb.) és bízz magatokban. Kösd le a figyelmedet az esküvővel a házzal, magatokkal. Kívánom tiszta szívemből, hogy rendbe jöjjél lelkileg és testileg is és hidd el, úgy könnyebben becsúszik a baba. :)
Esetleg itt babaneten nincsen környékbeli topik, ahol orvosok után tudnál érdeklődni? Nézted már?

Gaby, nekünk is narancssárga a babakocsink. :) Graco-ról nem tudok nyilatkozni, nekünk nem volt sosem. :? Hordozótok nincs amúgy, hogy mind hordozóval együtt van?

Voltam ma cukorterhelésen (tejzsömle). Bent volt a szülésznőm is, beszéltem vele, nézettem méhszájat, tök zárt. :D Oh je. :D Mondta, hogy menjek majd fel hozzá UH után (kb. 1 hét múlva) beszélünk, aztán majd valamikor Ő is csinál egy UH-t nekem. :) Imádom ezt a nőcit! :) Egyből megismer, puszi, hogy vagyok stb, tudja ki vagyok, nem csepp vagyok a tömegből...

Kép
Kép
sleepin
 
 


mindenkinek a narancssárga tecc? :shock: már elfogadta a szürkére a 32 ezres ajánlatot, nekem az tűnt fiúsabbnak :wink:

sleepin
de van hordozónk, de azt el akarom adni a kocsival és mózessel

dike
hajrá esküvő vagy spontán bébi :wink:

Kép
gaby25
 
 

 
 

Sleepin!
szuper a méhszájad :D

Gaby!
ja, azt nem néztem, h fiús vagy lányos-e, a szürke is jó :D

Dike!
írok privit :wink:
Vendég
 


sleepin!köszönöm a szép szavakat!

mondtam ennek az uhusnak h két napja volt egy 16os,azt mondja ja lehet de h hosszúkás a tüszöm és keresztbe 13.a másik meg hosszába mérte a 16ot.gyönyörűű egyik így másik úgy méri. :twisted:
ha pénteken eltudok menni valahogy kiváncsi leszek milyen új adatok születnek.a dokim az reggeltől 4ig bent lesz,tehát meló után is tudnék menni(pénteken csak 2ig vok)de délután meg nincs uhu, aztán lehet hazaküld mint multkor.

KépKép
dike
 
 


Gaby :)

A Peugeot 206ba nem fér más mellé...
De a Renault Megane combiba bőven van még hely...
Jó kis kocsik ezek, csak a mérete nem tecc :wink:
Vendég
 


képek :P
Kép anya kezembe adta csörgőt, de klassz :D
Kép hisztis vagyok
Kép Gabcsi unokatesóm kényeztet :P

Kép
gaby25
 
 


Kata
na, hamar elkezdett sokat aludni éjjel :D szépen hízott ő is, biztos jól mértétek a hosszát? :roll:

Zsu
nem semmi ami vérvétellel volt :shock: csak ámulok és bámulok :x hát nem könnyű, de biztos kimászol, mert erős vagy

Kukac
fantasztikus, hogy ilyen szépen esznek és híznak a picik :D nagyon örülök nektek

dike
hát tényleg nem lehet jó ilyen sokáig a menzi :? nekem mindig rövid volt, úgy 4-5 nap

krisz
mikorra kel elkészülnie a szakdogának? gondolm még szülés előtt befejezed :wink: szép poci :D

na most eddig jutottam, jelenésem van

Kép
gaby25
 
 


sziasztok!

Krisz!
boldog névnapot!!!!!

Kata!
nagyon sok boldog szülnapot Dávidnak!!!

Gaby!
gyönyörű ez a gyerek gratulálok hozzá!!!!
nekem is a narancsos jön be!!!

dike!
sajnálom a helyzetedet és megértelek. de biztosan kialakul a helyzet de azért érdekes hogy kétféleképpen mérnek az orvosok!
gratula az esküvőhöz!

sleepin!
de jó neked hogy csak tejzsömle volt én annak idején cukros vizet ittam na az nagyon rossz volt!

vicuska!
rég láttam már a kishercegnőről képeket!
hogy vagytok a fogacskákkal ???? csak nem kínozza már??

gyugyi!
sziaaaaaaaaaaaaaa!
na és hol maradnak a képek a tanáriról????
szép lett??

én is megvettem ma a tapétákat a két azobára a hétvégén neki is esek a nagymunkának na nem mintha eddig nem dolgoztunk volna egyfolytában csak építkezünk na én is így phenek eközben meg a gyerekeim élvezik a mamival a nyarat!!!

na lépek mert fáradt vagyok !
jó éjt!!
tündi23
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Tündi :)
Tapétázol? :) Na, olyat még nem csináltam! Festésben viszont profi vagyok!!! :lol:
Tanáriban még van egy-két apróság, amit meg kell csinálni. Pl. a számítógép!!! :wink: Ja, meg rossz lámpákat raktak fel a munkások...(Teljes lámpacsere van most bent!) A papírjukon ugyanis "szertár" szerepelt, nem "tanári"....

Gaby :)
Mekkora már ez a legény!!! Igazi kispasi! :D
Nekem is a narancsos......
:wink:

Dike :)
Huuu, nem is tudom, mit mondjak...... Ez így semmiképpen nem jó... Talán tényleg az lenne most a legjobb, ha az esküvőre fókuszálnál és boldogan készülődnél!!! Helyrebillenne a kis lelked és még a csoda is megtörténhet! :wink: A tested jelez, hogy NYUGI!!!!

Vicuska :)
Meglestem a csajszit iwiw-en! Gyönyörű!!!!! :D

Sleepin :)
De jó, hogy minden "de jó"! :D Már 23 hetes vagy?? Rohan az idő!!

Krisz :)
Boldog névnapot!!!

Haga :)
Régen mutattál képeket!!! Minden rendben? Remélem! :wink:
Nekünk focus kombink van! Belefér a nagyszekrény is! :lol:

Keresek képeket...

KépKép
zapáné
 
 


A szertár...
Kép

A tanári :D
Kép

Gyerekkuckó a lépcső alatt
Kép

A termem....

KépKép
zapáné
 
 


Kép

Elküldtem véletlenül... :lol: :lol:

KépKép
zapáné
 
 


na megmondtam a főnöknek h anyum beírt nőgyógyászhoz már 3 hónapja a holnapi napra délre....és h el e mehetek, ha kell hozok igazolást.ha lecsuszom elmehetek.jövőhéten 3szor fél órával tovább kell bentmaradnom

az a bibi h a jövő héten is még tuti mennem kell, ennyit kamuzni te istenem! :)

gaby!annyira édi!

KépKép
dike
 
 


Gaby!
nagyon édes Máté :P

Gyugyi!
szupi lett minden :D köszi :wink:
rég hallottunk a macsról :lol:

Dike!
holnapra tüszőnövelők mennek :D

tegnap este 1,5 órát sétáltunk apával 3asban :lol: majdnem eltévedtünk! :lol:
Vendég
 


Helloka!

Köszi a köszöntéseket csajok! :D

Dike
Neked hormonok nélkül nődögél ennyi petikéd? :shock:
Sok sikert péntekre!+++

Gaby
Szép "kis"fiad van. :D

Kata
Dávidnak boldog szülinapot!!!

Apa tegnap hazajött. :D Tele van élménnyel.Ma már ment is dolgozni az új helyére. Én boltoztam 11-ig, du meg tanítok 4 vagy 6 órát...húzós nap lesz ez még. :?

Pusszancs mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

KépKép
zapáné
 
 


krisz! igen :shock:

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Krisz!

Utólag is Nagyon Boldog Névnapot! :D

Dike!

Szerintem is kezdj az esküvővel foglalkozni,eltereled a gondolatokat és...háta.Nagyon szorítok Neked!

vicus!

Ez a laptetűűű szerencsét hozhatna már. :lol: még nem érzek semmit pedig két nap múlva kéne megjönnie.Remélem csak kéne!
Vendég
 


ZSU :)
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Zsu!!!!!!!!!!!!!! :P

Kép

Gyugyi!
jó a maccccccccccccs :lol:
Vendég
 


Zsu!
Kép

Ezt meg szerintem Kukac küldené :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


Zsu!


Boldog Születésnapot! :D :D :D
Vendég
 


zsu! boldog születésnapot!

ma 2 és fél órát töltöttem a korházba. 13mmes endo balon csak 5mmesek jobbon egy 18,5es de a nő a papirra csak 16ot írt..áh nem mondok semmit!!!meg még egy pár db a jobbon.
nem lesz inszem már most sem.közösen döntöttünk így a párommal.nagyon szeretem, és úgy is mindig az van amit én akarok és igaza van,hogymost itt a ház,esküvő,ezer elfoglaltság,stressz stb..utána meg kényelmesen semmi másra nem kell koncentrálni csak a babára. szóval spontánkodunk. már most olyan megkönnyebbültnek érzem magam, h azt el se tudjátok képzelni!
megvettük ma a karika gyűrüket :lol: olyan boldog vok!!!!!!!
ja, meg megvettük az új házunkba az első bútordarabot, nagyon szép és olcsó volt egy dohányzó asztalt a nappaliba.:)

azért majd irogatok ám, de nem olyan sűrűn!

KépKép
dike
 
 


dike
azért lehet, h igy is pocakkal házasodz, márcsak dacból is babás leszel, h anyos akkor is kismama menyet kapjon :lol:

nagyon szép menyasszony leszel!!!!!!!
Vendég
 


Kép
6 hetes vagyok
Vendég
 


Sziasztok!
Csak egy gyors és önző bekukk :roll:

Először is! Mindenkinek, aki most tartja vagy tartotta, nagyon boldog szüli és névnapot!

És a legfontosabb és legjobb hír, hogy megjött, így indul ez a ciklus és a stimu inszemmel egybe kötve :)
Egy gyors kérdés: Ti mikortól számolnátok az első napot?
Péntek este láttam, hogy meg fog jönni, mert (bocsi) wc után a papíron már látszott vmi. De szombatra tutira megjött. Én így most szombattól számolom. :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


haliho, fél kézzel írok, manó szopizik. Látom minndenki jól van, holnaptól már nincs több csavargás, többet leszek. Addig is puszi mindenkinek.
fenci
 
 


Princzi, szombat az első nap.
fenci
 
 


Sziasztok!

...megint megjött... :cry:
Vendég
 


princi
nagyon szoritok az inszemhez, remélem, többet nem jön meg a kistesó elött :)

lili
jaj, neee :( mennyi idöt adsz még magatoknak a természetes rásegitéshez?

dike
azért akciozzatok ám :D
Vendég
 


Sziasztok!

Gyugyi, Vicsuka, Lami, Dike, Lili

Köszönöm mindenkinek a szülinapi jókívánságot!

Kata :D

Milyen ügyesen tartja magát Ági. :wink:

Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Pálinkásat :!:
Kép

Búcsúcsók Mindenkinek, megyünk táborozni! :D

Kép

KépKép
zapáné
 
 


sziasztok,

mi is megvagyunk...

Zsu, Isten éltessen így picit megkésve! Látom megvan a fagyibabás időpontotok? A régi helyre mész végül?

Princzike, igen szombattól számold!

Zapáné, jó utat és jó táborozást! Alkohollal csak óvatosan!!!!!!!!!!! :lol:

Lili, RMPPB :evil: :evil: :evil:

Dike, azért spontán babó még simán lehet! :wink:

Kata, gyönyörű Ági! És nagyon ügyes!

Kukac, hogy vagytok? Gondolm már rooming-inben ezért nincs egy szabad perced sem! :wink: :lol: azért ha olvasol, sok puszi nektek!!! És a képekről ne feledkezz meg, nagyon várjuk!!!!!

Hoztam én is egyet a kis örökmozgómról:
Kép

Kép
vickybabe
 
 


Halihó!

Gyugyi :D

Jó táborozást!

Vicky :D

Köszi. A fagyibabás beülti konkrét időpontja még mincs meg, de kb ekkor lesz. Ha most megjön, akkor hívom a dokit, s megbeszéljük a dolgokat. Akkor lesz konkrét válasz mindenre.
Nagyon helyes Levi! Kis huncut, s milyen édes hurkás combja van. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Vettem az adást! Szombattól számolom :lol:
BRRR.... akkor ma lesz az első hasba szúrásom. De hamar túl leszek rajta és remélhetőleg többször már nem kell ilyenekkel szurkálnom magamat. :roll:

Gyugyi
Jó táborozást

Vickybaby
Zabálni való a kis örökmozgótok :lol:

Zsu
Hajrá fagyibabák! :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok csajok!

Megint csak gyorsban vagyok. Manóm ma kapta a 4 hós oltást és most szundikál.

Princzi :D Mindenem keresztben, SIKERÜLNI fog!!!! :wink:

Zsu :D Sok-sok boldogot így utólag is! :wink: Másfél hónap hamar elrepül. :wink:

Vicky :D Szuper aranyos Levi! :P

Gyugyi :D Jó táborozást, merre mentek?

Lili :D A fenébe... :cry: :cry:

Kata :D Ági nagyon szépen tartja a fejét! :P Képzeld, sokszor eszembe jut a kislányod, mert Márk állandóan azt hajtogatja, hogy Áááággiiiiiii :lol: :lol: :lol:

Dike :D Gratulálok, hogy összekötitek az életeteket! :wink: Aztán tessék ám majd beszámolni, hogy miket intézgettek éppen! És sok-sok drukk a spontánbabóhoz! Tégy úgy mint Krisz, most a "lemondott" petikékkel babásodj! :D :P :wink:

Gaby :D Nagyon nagyot nőtt a kiscsávód! :wink: Nagyobb mint Márk! :shock: :roll: Márk most 6,5 kg.

Képzeljétek manómnak nem kőőő már a hozott anyatej. Születése óta issza szó nélkül, erre most ordít, meg tolja ki a szájából a cumisüveget. Inkább cicizik, ilyet sem hallottam még, de örülök, hogy a cicit válassza és nem fordítva. :D Ha tápszert adok, azt meg betolja rendesen. Még pár napig tesztelem, aztán lemondom a tejet.
Na megyek teszek-veszek, amíg alszik a kisfickó. Majd hozok friss fotót.

Puszi mindenkinek!
fenci
 
 


Princi!
nagyon drukkolok! :D

Lili!
sajnálom :evil:

Kata!
hogy milyen ügyes már Ági baba :lol:

Viki!
nagyon helyes fickó Levente 8)

Dike!
hajrá spontánkodás!mindent bele :wink:
muti képet a gyűrűkről :lol:
azért el ne tűnj :shock:

Gyugyi!
jóóóóóóóóóóóó táborozást!be ne rúgj!!!!!!!! :lol:

Fenci!
hogy vagytok?milyen volt a csavargás? :D

hű, mi volt még :oops: :roll:

mi jól vagyunk, Lilla már mindjárt 6 kiló és próbál felülni ha az ölemben van :D gügyögés , sikoltozás megy ezerrel :wink: ezt már az apja is nagyon élvezi!nagyokat sétálnak minden nap :D
Vendég
 


lili! sajnálom! :twisted:

vicuska! a párom eltette már a gyűrüket, csak szept.4.én láthatom legközelebb. :( majd akkor mutatok képet róla!

fenci!okés majd írok a szervezkedésről. :D

olyan boldog vagyok!!!! :D

tényleg valaki nem tud ajánlani egy k..va jó vőfélyt??olyan sok múlik rajta, és a legutóbbi lagzikba ahol voltam olyan bénák voltak.jó lenne max 50km-en belül.

KépKép
dike
 
 


Kata!

Ezt az évet mindenképp,mert fél évet ajánlottak az ágy használatra.
Aztán majd meglátjuk...
Vendég
 


Na, az előbb kifagytam...

Elvesztem megint, hosszú, takarítós-dolgozós-kidöglős, de ezért lazítós hétvégém volt. Felnyaltuk a nappalit Apával A-tól Z-ig. 4kézláb persze. Oh je... Apa a végén már közölte, hogy Ő nem bírja nézni, álljak le. :roll: Másnap pihiztem is, ki is voltam, mint a disznó... Ma meg sütöttem máglyarakást, erre most este akartam rádobni a habot a tetejére és ahogy kevertem kicsúszott a kezemből a pohár és aogy a gép tekerte szépen nagy ívben kirepült a hab. Fasza...

No kérem.

Kata, gyönyörűséges Ágitok van Nektek és tényleg nagyon ügyike, így tartja a fejét!!! Hogy mennek a hétköznapok (azon kívül, hogy gyorsan).

Dike, szerintem jól döntöttetek. Írj mindenképp, nem csak témábavágóan lehet!!!! :) Szept 4.? Az a dátum? Nem májusról volt szó??? Vőfély, barátnőmék esküvőjén nagyon jó fej, fiatal vőfély volt. Én merem ajánlani!!! Ha gondolod, szólj, elkérem az elérhetőségeit! Passz, hogy hova valósi.

Fencikém, HAJRÁ CICI!!! :) :lol: Tudja, mi a jó Neki! Most nem iszol tejet és szép az arca Márknak, vagy mizu azzal???

Gyugyi, végre pihizzél is már... :) Túlpörögsz... :)

No és akkor fingom sincs, mi volt még...

Ja, Vicuska, tesó???? Laptetű???? :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


JAJJJJJ

ZSU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ISTENKE ÉLTESSEN, kívánom, hogy a következő már babaillatos felhőben teljen!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Jó reggelt banyák!

Látom a szokásos nyári pangás jár errefelé is... 8) :roll: :lol:

Susy, gyere, már régen írtál!!! MIZUUUU????

Sleepin :D Képzeld most meg a fején a haja alatt jött elő ilyen ekcémás szar. :evil: Tejterméket nem eszem még mindig. Tegnap este lázas lett a kicsi az oltástól, meg ma reggel is még az. :( Kapott kúpot, de a reggeli után 5 perccel kakilt. Remélem addig már felszívódott, mert naponta csak 3x lehet neki adni. :roll: :? Látom a mostani terhességed sem más, most is sürögsz-forogsz ezerrel. :lol: :lol:

Lili :D Ez az ágy a női bajokra is jó??? Azt hittem csak csontozati/ izületi dolgokban segít.

Vicus :D A mostani lázon kívül köszönjük jól vagyunk. Bár én lelkileg nem annyira, rágom magam még mindig ezen a melón... :( Talán belekezdünk, aztán meglátjuk mi lesz. Jó lenne egy lottó 5-ös, akkor leszarnék mindent. :wink: Friss kép Lilláról? :wink:

Dobok friss képet Márkról.

Kép
fenci
 
 


Lányok!
Köszönöm a szorításokat! Én is szorítok ezerrel magamnak :lol: VAgyis nekünk! :)

Fenci
Márk már hatalmas :) Remélem ma már jobban lesz.

Lili
Az ágyat most akkor babásodáshoz használnád, mint alternatív terápia?

Sleepin
Hát nem kíméled magad, ahogy olvasom :shock: :lol:

Vicus
Nem dobsz friss képet?

Hát... tegnap meg volt az első szuri. Most már csak 4-et kell kibírnom.

Kép

Kép
princzike
 
 


Sziasztok!

Fenci!
Köszi a hiányolást! Valami gyönyörüséges Márk baba!!!! :wink: :wink: :lol:

Igazából azért nem jövök sürün,mert mégis csak "megint megjött"es topik és néha azon agyalok, hogy biztos elriasztjuk az ujjakat is, ha itt kismamiként írokatunk,meg képeket rakunk a babákról! Tök jó,hogy a régi társaság nagy része babázik már,de valahol hiányolom innen a högörbéket, teszteket stb. ès hát elég kevés új reménykedö csatlakozott mostanság!

Mi jól vagyunk amúgy. Vini már kúszik ezerrel, nem lehet megállítani és magára hagyni,mert életveszélyes. Virágföld már megkostólva, szekrénybe bemászva. szóval zajlik az élet. :lol: :lol:
Már vettük bababiztos szekrényzárat,meg cseréprácsot,hogy azért nem virágföldön nöjön fel a agyerek!!! :D :D
Már ügyesen felhúzza magát ülésböl állásba,de mászni még mindig nem tud! Na röviden ennyit, és hozok pár új képet! :P

Sleepin!
Már irni akartam,hogy Vini is dec 1-én született!!! :) :)
Azért pihenj is egy kicsit!

Vicuska!
Lilla is de nagy lány már. Nagyon ügyi! :wink:

Mofly!
Mi újság veled?

Zsu!
Drukkolok a következö beültihez!!! :wink:

Zsófi!
jelentkezz ha tudsz!! Pusszantás a babákoknak!!! :P :P

Mami??????
susy75
 
 


Kis palántám:
Kép
Àcsingózok:
Kép
Az a fránya cékla:
Kép
A legédesebb fönök:
Kép Kép

Kép
susy75
 
 


Sleepin:D

Remélem úgy lesz, köszi. Azért pihenj is!

Fenci:D

Márk is nagyon édes.

Suzy :D

Vini igazi huncut kisfőnök. :wink:

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Suzy :D

Ne aggódj, én imádom nézni a gyerkőcök képeit, olyan édesek,s erőt is adnak a további küzdelemhez.Úgyhogy még képeket!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja, rólam:
ma reggel beköszöntött piri.Csak holnapra vártam. 8)
Nem baj, csütörtökön legalább mehetek vérvételre........ismét. :roll:

Pusz mindenkinek!

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Suzy
Szerintem nyugodtan írj ide, még akkor is, ha babáról van szó.
Ahogy Zsu is mondta, erőt ad, és jó látni, hogy ennyi szép baba született már az itteni topikosoknak és van remény :lol:
Vinzent nagyon édi baba :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Hehe, azt még nem is írtam, hogy kisikáltam a szőnyeget is. :) Hála az égnek még a rossz idő előtt megszáradt. Féltem...

Az a baj, hogy állandóan lenne mit csinálni (főleg Bendusom mellett). Ha épp nekiesünk a nappalinak, akkor mire végzünk a fürdő csupa mocsok... ÚGY UTÁLOM!!!!!!!!!!!! Bejárónőt akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

Fenci, a nyakánál van ekcéma? Mert az lehet a melegtől is. Szerintem várj picit, most amúgy is hűlt a levegő... Hátha elmúlik.

Suzy, láttam iwiwen is az új fotokat, nagyon helyes csávó még mindig a fiad. És kis kópé is!!! :D

Az enyém szerintem most mászott le az ágyáról... Megyek csekkolom... Nem. De szerintem járt lent. :)

Princzike, hajrá inszem! Ez kimaradt az előző hszemből.

Zsu, magától jött meg? Hány napra? Írj majd, mi volt a dokinál, hogy döntöttetek, maradtok a dokinál / intézménynél?

Képzeljétek, eddig csak reggelente tapasztaltam, de mától (vagyis ma) már egész nap érzem, hogy lent a csontom, minta szét akarna szakadni, úgy fáj. Persze ez természetes, alakulnak át a dolgok odalent, de basszus, nem kell 1 nap alatt... Alig bírok mozdulni néha. Ráadásul ma egyedül mentünk babakocsival Bendussal és néha csillagokat láttam. :? Remélem nem tart sokáig... Nameg ez a hólyagbanyomulás... ez Bendusnak is mániája volt... Néha attól félek bepisilek. :roll: Na kipanaszkodtam magam. :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


sleepin! szept 4 az eljegyzés...mert engem "kikér" apától :D

szeretném ha átküldenéd az elérhetőségét a vőfélynek!

fenci! az a fránya láz, és ekcéma! :twisted: annyira szép Márk!! :D

princzike! drukkkk! :D

susy! de kis huncut! :D

az előbb voltunk az ügyvédnél..,megírtuk a végleges szerződést. :D

KépKép
dike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?