Új privát üzeneted érkezett!

Annus, kíváncsi vagyok mit alakítottak a rokonok! :D

Én gyerekem 2 napja játsza azt, hogy ébred éjjel 1 körül, hasra fordítom és alszik tovább. Csak azt nem értem mire ébred fel? :shock: Persze nekem a visszaalvás már nem megy 5 perc alatt...

AndrisMarci kb. 1 hónapos kora óta nyáladzik, pár hete pedig úgy eszi a kezét, hogy majd' eltűnik a szájában.

Na, egy pillanat. Álmi hány órát alszik naponta? :lol:

Jó ez a kis lehülés, a gyerekem most is kikövetelte magának a kintlétet. És most alszik. Mind1 hogy 35 fok vagy 20... :lol:

Anita, biztos minden ok lesz, küldök energiát!

Kép

Kép
adraci
 
 


Nóóóóóóri, te dilis vagy! :lol:
Kifekszem a röhögéstől! :D :D :D

Kép

Kép
adraci
 
 


g_reny: hogy csinálják ezt a könnycsatornás dolgot? altatás vagy hogy ?

Kép
Kép
mniki84
 
 

 
 

Sziasztok!

Lilinek boldog 2. hónapot :)

pumukli: a 330 grammot két mnellből ette, igen :)

Zsófi ma mamázik, kettesben vagyunk Fruzsival :)
Vendég
 


mniki-Lilinek boldog 2. hófordulót! :D ,egyébként ugyanaz a monogrammod, mint Tesómnak, elvileg ő is M. Nikoletta, nálunk Molnár-t takar az M!

panndi-nem semmi 330 gramm!!! Én meg kivagyok akadva ha néha 200-at eszik! :lol:

Mozza-köszi a privit. Egyébként elkezdtem úgy tornásztatni Vilcsit ahogy leírtad, hát, hangosan rötyög neki, főleg a box-nak! :lol: Ahogy eddig tornásztunk az nem nagyon tetszett, na jó nem is ellenkezett, de ebben vannak momentumok amik még jobban tetszenek neki.

Adraci-ugye, milyen dilis??? :lol: De nagggyyyooon tetszik!! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri, bakker, kész vagyok :lol: Az első is haláli, na de ez a beat-csirkébe oltott Nóri :lol:

Csatlakozom a Mozza-köszönethez, Marci is imádja a talp-kéz bokszot :D És azért is nagyon jó dolog, mert apa tornáztatja és nagyon jókat mosolyog neki (ő meg retttttentő büszke, hogy csak neki mosolyog a kicsi fia) Köszi Mozza. :D

Babamasszázsolni szoktatok?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Na a szomszédba megint hepaj van... A kissrác 3 éves és sikítva hisztizik vagy 5 perce (közben meg megy a "hüüüüüüülye aaanya" meg az "aaaaanya gyeeeeere vissza"...) Hűűűűű, fel lehet erre készülni valahogy? :shock:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi-mit takar a masszázs? Mert ha az olajos tornát, akkor igen. Sőt, én itt kint csak olajat használhatok, hintőport egyáltalán nem, mert így is legalább 4 hetes volt amikorra azt mondtam, hogy szép a bőre. Itt olyan kemény a víz, hogy megáll benne a kanál! :lol: Nekünk is Sanyival öt hónapba telt, hogy hozzászokott a bőrünk, eddig mindig viszkettünk, ááá.

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hülye anya felkiáltásra nincs s*ggre pacsi??? Lehet, hogy drasztikus vagyok, de erre én lehet, hogy odacsapnék! :oops: :?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hű, Nóri, remélem akkorát nem kap, hogy ideát is meghalljam :shock:
De volt, hogy szomszédasszonyom már magából kikelve ordított: "Megöllek...megöllek, ha nem hagyod abba!!!!!!" Egyébként rendesek, nincs velük semmi gond, csak valahogy a hisztit egyikük sem bírja kezelni... Én meg nem ítélkezem, majd csak ha mi is benne leszünk, tudjuk meg, milyen ez.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Hát, nekem már tudod volt egy ilyenben részem Zalcsikám által, igaz ő még nem beszélt, kis lustaság, de rosszalkodni azt bizony mindent. Néha azért volt, hogy odacsaptam, amikor már 100-szorra sem azt csinálta, illetve már csak azért is csinálta amit nem szabad, de ilyet, hogy megöllek, megöllek, ááááá, ki nem ejtenék a számon! Esetleg olyat, hogy agyoncsaplak!! :lol: :lol: :lol: :lol: Értelmezzük jól a dolgokat! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hű, Nóri, bocsánat, ahogy elküldtem a hsz-t már rájöttem, hogy másként kellett volna fogalmazni :oops:

A babamasszázs egyébként egy konkrét masszázs gyakorlat-sor. Én szeretném megtanulni, csak még nem kezdtem neki :oops:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


futakolos :

Kép

Imádják mindketten, meg a boxot is. Köszi a tippet Mozza!
pumuklii
 
 


Gyöngyi-hallottam már róla, meg indult is anno Makón ilyen tanfolyam, de lemaradtam róla! Én így csinálom, olaj-torna és kicsit a hátát, meg az izmokat erősebben - na most képzelheted, milyen erővel :lol: - megmasszírozom, de ez a torna része!

http://babamasszazs.linkem.hu/ de talán ezen érdemes körülnézni!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


pumukli-gyönyörűek!!!!! Maja az egyszerűen mesébe való! Kolos is, de azért kiránylány több mesében van... :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri
de aranyos vagy! A te mozgásod se semmi :-)
pumuklii
 
 


Hahó!

Anita, sajnálom a szomszédotokat.

Mozza, húúúúú, ez durva sztori. Nem tudom elképzelni sem. Nem értem, h 3 év alatt nem volt semmi gyanús? Nem éltek együtt? Akkorra már úgy ismered a másikat, minden percéről, gondolatáról tudsz, mondhatni, szal: hogyan???? Nekem ez kínai.

Blanki visszatér a gyökerekhez, éjszaka-átalvás elfelejtve... Nem értem. És fáradt vagyok. :(

4-re megyünk a védőnőhöz+dokihoz, az első oltást kapja Muci.

Nóri, jó a beat-Te-csaj! :lol:

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Anita! Boldog szülinapot! :)

Gyöngyi!
Ez a szomszéd azért elég durva! Nálunk 4 gyerek van, de én soha nem mondtam/mondanék ilyet egyiknek sem! Még ha totálisan kikészítenek, akkor is max. annyi, hogy: "most már tényleg megtéplek!" -de eddig max. a fülhúzásig jutottunk... :)

Kép
szkitty
 
 


Barátnőm következetesen, minden nap, az esti fürdésnél csinálta a babamasszázst, járt tanfolyamra is. Szerinte nagyon megnyugtatja a babákat. Nem tudom, hogy ezért-vagy nem ezért, de a most 8éves lánya tényleg egy merő nyugalom :)
Én csak úgy "össze-vissza" szoktam gyömöszölni Bogyót. Nagyon szereti, ha "gyurmázom" :)

Kép
szkitty
 
 


Niki! A könnycsatorna átmosásnál nem altatnak. Lefogják a gyerek kezét, lábát, beszúrják a könnycsatornába a tűt, és addig nyomatják bele a folyadékot, ameddig meg nem hallják, hogy kiürült a trutyi. Olyankor kb. bugyborékolást lehet hallani. Nem tart sokáig, de tény, hogy rosszul tűrik a babák. Már a lefogásnál jön az ordítás.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Sziasztok!

Hanna is eléggé nyálzik. Pár napja meg eszi a kezét,az ujjait nyalogatja,stb. :lol: Még a cumi sem kell neki ilyenkor.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Na Iza meg van bolondulva az időtől.....6kor kelt,ma már 4szer evett :shock: (mi egész nap 5ször szoktunk).Fél 11kor még pótolnom is kellett a lefejtből 80ml :shock: fogalmam nincs mennyit ehetett...azóta meg alszik :shock: Lehet fel se kel már ma :lol: :lol:

Még nem tudtam írni a blogba,de igyekszem :roll: :lol: Max részletbe írom...folytatásos kisregény lesz :lol:


Képek szupik!!!!

És boldog hófordulót a legkisebbnek!!! :wink:

annus11
 
 


Nekem meg van egy mormotám. Az amúgy is jól alvó babámat ma még csak egy órát láttam ébren (még szopi közben is csukva tartotta a szemét).

Boldogságos hófordulót Liliennek és szülinapot Anitának! :D

Egy fotó a melankolikus esős naphoz:

Kép Melankolikus beach boy :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi, úgy látszik, hogy a szigetszentmiklósi szomszéd gyerekek már csak ilyenek. :lol: A férjem testvéréék ilyen lakópark szerűségben laknak, ahol van 1 közös fal a szomszéddal. No, mi is sok okosságot hallottunk már a szomszéd gyerekektől, meg a szüleiktől. Ilyenkor mindig elképedek. :shock:

Édes Marci!
És Kolos&Maja is!

könnycsatorna átmosás :(

Kép

Kép
adraci
 
 


tejóóóóóóég, az a könnycsatornaátmosás...én meg fogok halni közben...lehet apa viszi... :shock: ezt magánba is megcsinálják, vagy csak a kórházban? mert novemberre van időpont...

Kép
Kép
mniki84
 
 


Helló!

Mozza, lécci nekem is küldd el a boxos tornát - lemaradtam, pedig muszáj tornázni, szegény Csaninak iszonyatos kötött az izomzata, a lábikáját a mai napig nem tudja teljesen kinyújtani (így még mindig csak 56 cm).

Gyöngyi, Annus, hát akkor mostmár én sem értem! Tuti, hogy heti 1 cm-t mondott, de nekem is vadnak tűnik. Csani 32-vel született, 38-nál tart, és egyáltalán nem látom, hogy aránytalanul kicsi lenne a feje a testéhez képest! Szerintem beveszem a leszarom tablettát a téma kapcsán...

Lilinek boldog 2. hófordulót!

Ma van a 3. házassági évfordulónk! Durva, ahogy repül az idő...

Emese, köszi a körforgót. Lehet feljelentkezek Vateráea, mert még csak Tesz-veszen vagyok.

Képzeljétek, hugicámat Liszabonban két férfi megtámadta, kirabolta és MEGVERTE! Teljesen ki vagyok borulva! A gyönyörű pofikája úgy néz ki, mint a matyóhímzés, mint akit a részeg férje eltángált. Többször is ököllel az arcába vertek! Egyszerűen nem tudom felfogni!!!OK, vegyék el a táskáját (10 eró volt benne meg az összes irata), de miért kell két megverni? És még ennél rosszabb is történhetett volna!! Totál kivagyok!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Köszi a dicséreteket Csani nevében is!

Tinu, mi is egy hete atomra nyáladzuk, és az öklünket zabbantjuk be nagy elánokkal! Szerintem ez még nem fog, de valami biztos, mert ilyen előtte nem volt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi, ez nagyon brutál!!!! Hogy van? Te jó ég, még szerencse, h "más" tényleg nem történt...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Jaj, Szofi...ez nagyon embertelen! Hogy voltak képesek....Sajnálom...remélem megveri a sors ezt a két gyalázatot.
Húgod kint tanul, dolgozik vagy nyaral?

Adraci, hol laknak a sógorodék?

Niki, könnycsatorna átmosás nagyon rosszul hangzik, azt hiszem én se nagyon bírnám ezt látni. De lehet, hogy a jelenléted azért sokat segítene a manónak (rögtön ugorhatnál vigasztalni, ahogy abbahagyják) :cry:

Annus, tényleg, Iza felhagyott a sírósnegyedikszopással?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


szofi :shock: :cry:

Fruzsi ma hónapos :) 3 hónapja ilyenkor még itthon lebzseltem, hat óra múlva meg már a karjaimban tartottam Fruzsit :)
Vendég
 


Szofi,
nagyon nagyon sajnálom a hugodat :cry: :cry: hogy van?
elkapták őket? vagy esélytelen?

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szofi!
Úristen! :shock: Hogy mik vannak! :roll: Tényleg gyalázatos egy világban élünk!!! Hugod hogy van? Gondolom testileg még csakcsak, de lelkileg? :cry:


Panndi-boldog 3. hófordulót Fruzsinak! :D

ez a könnycsatornamosás tényleg nagyon brutál! ááááá! Szegény Manócska! És mire kell ez? Nem sír? Vagy mi? Bocsi a hülye kérdésekért, de tényleg nem tudom!

Gyöngyi-nagyon édes Marci! Alkatilag tiszta Vili! Kis husigombolyag! Alapjáraraton nem dagi, de azért tokája akad! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nem tudom magánban megcsinálják e az átmosást. Nekünk a szemklinikán csinálták, de mivel én ott dolgozom, ezért nem kértem időpontot, csak megbeszéltem a kolleganőmmel, hogy megyünk.

Gyöngyi! Azért kell csinálni, mert el van dugulva a könnycsatorna, így nem tud rendesen jönni a könny, folyton csipásodik meg üveges tekintetű a baba szeme. Sőt reggelre brutál össze is ragadhat.

Szofi! Nagyon sajnálom a tesódat. :( Ezek után szegény gondolom az utcára sem megy ki szivesen. Pláne egyedül.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Szia Reny!
Pont akartam Neked írni!Megkaptam a cuccost.Millió köszönetem és hálám érte mégegyszer.Nagyon brutál!!!!!!!Remélem tartós is lesz.Ma furmináltam Stellt egy órán át,és egy zacsi szőr jött ki belőle úgy,hogy minden nap szoktam fésülni. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Lilinek boldog 2. hófordulót, Panndi Nektek boldog 3-at, és Szofi Nektek pedig boldog házassági évfordulót.Sűrű nap van ma. :lol:
Nagyon sajnálom a tesódat.Szörnyű,ami történt.Remélem hamarosan jobban lesz,mind testileg mind lelkileg.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nagyon drágák a gyerekek így együtt Pumukli!!!!Rikivel triatlonozni szoktunk,és persze mindig ő nyer.Imádja,hatalmasakat kacag közben. :lol:
Marci gyönyörű!!!Ritka szép kisfiú Gyöngyi!!!!!Komolyan.Nem tudok betelni vele. :D

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle! Szivesen! Remélem tényleg beválik. Ha sok pénzem lesz én is veszek a macskámnak. Örülök, hogy gond nélkül odaért!

Kép
Kép
g_reny
 
 


Hát Reny,az árát ne is mond!!!!Szörnyű.Egy hónapig merengtünk Danival,aztán eldöntöttük kiszorítjuk,mert tarthatatlan az állapot. Olyan helyről is szed ki szőrt,ahol azt hittem nincs már elhalt.Na holnap reggel kiderül mennyit használt egy alkalom.Elvileg eleinte heti 2-3x kell,majd heti egyszer.Aztán elég vedlésnél többször csinálni maradhat egyébként a heti-kétheti egy alkalom.
Na megyek etetek,meg befejezem az elmaradt házimunkát. Olyan vacak hangulatom volt de,hogy nem volt kedvem semmihez.Aztán a furminátor feldobott kicsit. :lol:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szofi :shock: Atya ég!!! :evil: :( Mielőbbi gyógyulást neki!
Csanit esetleg vidd el egy dévényeshez!!!!!Én is gondolkozom h megnézetem,biztos minden oké e a kis mozgásával,izmaival!Ugye picit kötött a jobb csípője,azt meg akarom mutatni h javult e.

Fruzsinak is boldog hófordulót!

annus11
 
 


sziasztok!

segitsetek nekem lécci!!
Volt régen egy magyar film a cime:Cimborák hegyen völgyön.
Az istennek sem tudom letölteni mert nem találom sehol.
Valaki belinkelhetné nekem mert másként nem megy.
kb.1.5 orás film.Két kutyáról szól..
előre is köszi.

Kép
KépKép
csorna
 
 


hogy telik az ido :roll:

panndi, boldog hofordulot Fruzsinak :wink:

szofi,sajnalatom.. eleg durva, en tok nem ertem az ilyen embereket miert.. :shock: :(

reny
ez a konnycsatorna atmosas mennyire durva eseteknel alkalmazhato?!
nalunk mondjuk nem csipasodik igazan,meg nem is ragad ossze, viszont amikor sir akkor van h nem csak konny jon a szemen hanem ilyen atlatszo darabka is!


furminatort macskakra is hasznalhato? :roll:

Annus, mikor irsz blogba? :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Lilinek is boldog hofordulot :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Csorna,sajna én nem tudok segíteni.
Tényleg!Van valakinek közületek HBO2-je? Aki esetleg tud DVD-re felvenni TV-ről filmet? :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Netti,igen használható!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szofi, ez nagyon szomorú! Remélem hamar feldolgozza! Mi tavaly voltunk Lisszabonban, mindenféle emberekkel találkoztunk-beszélgettünk-meccset néztünk; hát ezt nem gondoltam volna :shock:

Gyöngyi, a Hunyadi elején laknak.

És miért váratnak egy 2 hónapos kisgyereket novemberig, ha át kell mosni a könnycsatornáját :?:

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci, arra szoktunk sétálni járni :-D Kb. 10 percre laknak tőlünk.

Kutyafüle, nagyon aranyos vagy, köszi a dicséretet.

Fruzsinak is boldog negyedévfordulót. Panndi megszültél már? :D Mármint ilyenkor...

Namost...mit tegyek, ha a kicsifiam nem hajlandó cumisüvegből inni? Merthogy három napja próbálom, de azt az ordítást....:roll: Nem feltétlen erőltetném, de ha esetleg muszáj lenne a lefejtből pótolnom, akkor meg lennék lőve rendesen. Itt fagyasztgatom neki a tejet, aztán meg nem kő...Szóval váltsak cumifejet? Most szilikonos Avent van. Eddig kb. 4-5 alkalommal kapott fagyós tejet cumisüvegből és gond nélkül beszlopálta. Akkor most mi van????

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Netti! Hát nem vagyok orvos, de szerintem elmondásod alapján talán nem olyan durva, vagy nagyon durva. Megmagyarázom: talán nem olyan durva, mert nem csipásodik. Vagy nagyon durva, mert annyira el van dugulva, hogy absz. nem jön ki a trutyi. Szóval elég nehéz megmondani. Esetleg az orrnyeregnél, a könnycsatorna alatt próbáld neki ujjal masszírozni. Vani amikor hatásos.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Adraci! A kérdésed jogos. Minél nagyobb annál nehezebb vele. Szerintem. :roll:

Kép
Kép
g_reny
 
 


Na néha félregépelek. Itt a pöttöm az ölemben. Mindjárt :arrow: pancsizni.

Kép
Kép
g_reny
 
 


Gyöngyi, lehet egyszerűen nem szomjas.
Ha éhes/szomjas lenne sztem tudná mit kell csinálni.
Én Marcimmal is így volt.

Kép

Kép
adraci
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: