Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok, névsorolvasásra jelentkezem :lol:

Raniko,
köszi a Nagy Hajnis linket, megnéztem, naggyon cép!!! :D Árak nincsenek, meg hogy hol csinálja a képeket, de majd írok én is e-mailt neki, a címet megtaláltam.
Szerintem a tartós tejet nem kell forralni - én piacon veszek friss tejet, mert nagyon szeretjük :)

Keny,
cölibátus :lol: - mi végigpoénkodtuk Apával, mert nekem ő szúrta épp 12 hétig a progeszteront, szóval röhiztünk, hogy szúrás-szúrás, végülis mindegy, az eredmény ugyanaz: terhes maradok tőle :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol: (a többit megoldottuk másképp :wink: )

Skrisz,
hogy vagytok ma??? :roll: Isten éltessen!!! :D

Nyulaszka,
Téged is!!! :D

(És Mindenkit, aki ma ünnepel! :wink: )

tillidian
 
 


Skrisz, Nyulasz, és aki még ma ünnepel: Boldog névnapot kívánok!

Nyulasz: csak megvárjátok a szülinapomat! :wink:

Hanna: köszi, nagyon jó volt a nyaralás, csak kicsit rövid.

Most hogy hozzánk is elért a hűvös, akkorát aludtam, amilyet régen sikerült! :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz, Twist, boldog névnapot!

Kép

Éccaka fájásokkal telt, de nem volt olyan szörnyű, mint az előző éjszaka. Az ágyban aludtam, nem a kanapén. :wink:

Hanna, én úgy emlékszem, hogy odáig voltam a kispasidtól és csak szépeket írtam róla. Te most komolyan aggódsz, hogy nem elég szép a kisfiad? :?: :?: Ne legyél már dinnyebogár! Talán még sorszámot is téptem Olivérhez Eszternek. :D

skrisz72
 
 

 
 

Raniko!
Köszi a linket,mindjárt nézem. :D

Hanna!
Köszi!

Krisz!
Hál'Istennek nem volt olyan szörnyű éjszakád!

Nekem is sokkal jobb a közérzetem,hogy hűvös van. :D Az utóbbi napokban egész nap aludtam volna....szegény gyerekekkel sem bírtam úgy hancúrozni,ahogy Ők szerették volna. :cry:
Remélem a fáradtság mint terhestünet is kezd elmúlni. :D

Ági

pálgi
 
 


"Egyik" Krisz, nagyon boldog névnapot kívánok neked!:)) És köszönöm szépen a virágcsokrot!:))
Nyulasz, te is Kriszta vagy? Akkor mindenképpen nagyon boldog névnapot kívánok!

Krisz, örülök, hogy tudtál pihenni és olvastam, hogy pénteken mindenképpen baba lesz, na ez megnyugtató! Rendes a főorvos, máris szimpi:)
Vendég
 


Tilli árakat én sem találtam de az is lehet, hogy személyre szabott árak vannak ki mit akar.
Én is írni fogok neki. :D

Timi mikor lesz a szülcsinapcsid? :lol:

Plági rajtam délután van az aludhatnék csak az a baj ha alszom akkor tuti a fejfájás, így ébren tartom magam. :roll:

Azt hiszem pénteken megemltem a nőgyogyimnak, hogy inni alíg birok és amit eszem (nem sokat) az is kijön. :roll:
A piritóst se birom úgy néz ki. :roll:
Mindíg azon gondolkozom a nagy fehér ölelgetése közbe, hogy szegény gyerek mi érzékel ebből. :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko, szegénykém:(( Nekem is nagy hányinger volt jó sokáig, nemcsak a 12. hétig. Ne félj a babó, nem érez ebből semmit.
Nekem annak idején a gyümölcsök maradtak meg. Pár szelet alma vagy barack. Gyorsan felszívódik és mégis ettél valamit. A piritós és a keksz nekem is szinte kirobbantak a gyomromból, erősítették a hányingert.
Vendég
 


Timi, gratulálok, hogy félidős lettél! Nagyon szépek a pocakfotóid!:O))))
Vendég
 


Twist: köszi szépen és neked is boldog névnapot! :)

Rani: hát nagyon sajnálom, hogy ennyire nem marad meg benned semmi! Szerencsére én megúsztam émelygéssel.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi gratulálok én is hogy 20 hetes múltál!!! :lol:

Háááát a gyümivel én is próbálkozom attól meg ég a gyomrom! :roll: :?

Kép

Kép
raniko
 
 


Köszi lányok :D
Krisz,Twist nektek is :D

Most olvastam az előző oldalt,de olyan dekoncentrált vagyok,semmire sem emlékszem :shock:

...az elöbb viszont hirtelen baromi rosszul lettem...nem tudom mitől,olyan volt,mint a gyomorégés,egész fenn,nagyon intenzíven,úgy fél percig tartott,de azt hittem belepusztulok.Most már jó.

Hányingert sajnálom,engem megkíméltek a gyerekek,nem volt még émelygés sem,meg álomkór sem...vagyis egyszer 12 hetesen visszaküldték a kávét,fogmosás közben,bele a csapba...de ennyi.

Keny,ez teljesen jó hcg,mostmár maradj itt köztünk :D
Vendég
 


ÚÚÚ Naulasz te szegény!
Még jó, hogy ilyen rövid volt! :roll:

Jó neked sajna nálam most erősebb kb 2 hete. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko, és ha reszelt almát enni darált keksszel? Mint a babák? Vagy babapiskótát? Hátha....

Mostanában nekem a vékony szelet kenyéren a sonka jön be reggelire, vajjal. Egy pici szelet kenyér és a hányingert okozó sav felszívódik. Na, de ha kihagyom, mert nincs időm........... hajjaj! Egész nap hániynger:(

Ja, még végső esetben inkább megkönnyebbültem és akkor 1-2 óráig jól voltam. Ha már semmivel sem tudtam leszorítani. Megoldottam és kész:) Utána simán jól lettem.
Persze 2 óra múlva megint jött. Még a víz is kijött belőlem, mert ugye inni kell a kiszáradás ellen hányás után.....

Nyulasz, a fronttól is lehet a rosszulléted, hallottam a rádióban, hogy ez az erős hidegfront hányingert is okoz. Nekem ma amúgy is az van, és hulla sápadt vagyok és szédelgek. Szép névnap:(
Vendég
 


Twist köszi ezt is kipróbálom.
Most egy óra alatt megettem egy fél banánt és 2db babapiskótát és még bennem van! :wink: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


sziasztok!

Nyulasz, Krisz, Twist,
sok boldog névnapot! :) :) :)

Krisz,
most már nem is tudom, mihez drukkoljak... jönnön ki már Eszter v. akkor legyen pénteki indítás :roll:
alakuljon minden jól!! az a lényeg.

Nyulasz,
rosszullét :(
Bogyók 3 nap múlva jöhetnek! :D szerintem sokági ne várassanak már! :wink:

Hanna,
:D :D
Diócsók Olivérnek! :wink:

Timi,
félidőhöz gratula! :)

Keny,
üdv itt :)

ó, nekünk végig tilalom volt, de úgyse mertem volna :?


hányinger: durva ritkán volt, porcelánistenig sose jutottam, és 12.hét betöltéssel elvágólag elmúlt.

megyünk ma doktornénihez, sztem szuri is lesz, kíváncsi vagyok :roll: :wink:
angel37
 
 


Nyulasz, nekem tegnap és tegnapelőtt volt egy percekig tartó erős gyomorégésem. Nagyon fura és kellemetlen volt, de hamar elmúlt. Mert ugye a gyomrunk ilyenkor jó fent van, egészen a torkomig éreztem.

Angel, szerintem most már mindegy! Így is, úgy is kijön. Most már csak ahhoz kell drukkolni, hogy néhány óra alatt túllegyünk az egészen. Kolléganőm egyik reggel kapta meg a tágító zselét, és MÁSNAP este 5-kor született meg a kislánya... :shock: Na ezt nem szeretném.

skrisz72
 
 


Angel,szurihoz+++++++++++++++++ja,ez a dátum az alsó vonalzómon aug 08,szép szombati nap,gondoltam jó lesz szülésre :D

Twist,ja szép és boldog névnap :roll: ...de legalább tudjuk miért szenvedünk,erre vártunk sokáig :wink:

Rani,mond meg Túrógombocodnak,hogy már ne rendetlenkedjen,elmúltál 12 hetes...úgy látszik Ő nem olvas szakirodalmat :wink:

Skrisz,ha neked is volt ilyen,akkor megnyugodtam. :D Holnap végre randizunk :D Kiváncsi vagyok engem benntartanak-e :roll:

Én napok óta,sőt,a múltkori rosszullét óta kívánom a tejszines-gombás husit rízzsel(asszem akkor is írtam),na ezt kértem apától,menjünk ma étterembe vacsizni,gondolom ezután sokáig nem lesz ilyen programunk.
Vendég
 


Nyulasz igen ez a büdös kölök tuti ezt a részt csak max átfutotta!! :lol:

ÚÚÚ nyami gombás husi na most azt megenném én is. :roll:
Lehet, hogy rendelek anyutól?

Most én szilvás gombócot csinálok kíváncsi leszek a reakcióra odabenn! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Szilvás gombóc is tuti :D

Skrisz,én megszavazok neked egy péntek reggel 6 óra 5 perckor született Esztert... :D na,kitalálod,miért???
Vendég
 


Rani,Istenhegyire mentek holnap?
Vendég
 


Krisztik, akkor kellemes beköltözést kívánok a kórházba!:) És gyors, könnyű szülést, mielőbbi baba kézben tartást!
Aztán nem összekeverni a 3 babát: a két egyforma Nyulaszé!:)))))))))))))))))))

Raniko, szuper, hogy a banán és babapiskóta koktél bent maradt!!!! Közben éhes is vagy, igaz? Nekem is ez volt, hogy hányás, rosszullét, de közben korgott már a gyomrom....
Vendég
 


Twist :lol:
Vendég
 


Nyulasz igen holnap 1-re oda megyünk.
Mondanom se kell mennyire ideges vagyok már! :roll:

Twist igen még bennem van.
Hogy éhes?
A vas szöget is megennyém annyira! :lol:
Csak bármi elém kerül már is rosszul vagyok. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,ideges? :shock: Holnap egy csudajót moziztok,ne tessék parázni :D
Vendég
 


Az az igazság, hogy azt se tudom holnap mi fog történni. :roll:
Tudom, hogy vért vesznek és mindent megmérnek a babán.
Megnézik, hogy minden rendbe van e.
Ott az UH az milyen?
Jobban lehet látni mindent?
Hasi UH már?
:roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist,
Te is Kriszta? :D Téged is Isten éltessen!!! :lol:
(Te is Péterfy? :wink: Kilógok majd a Krisztinák sorából :lol: )

Skrisz,
máris holnap van!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++

Megyek, én meg padlizsánkrémet gyártok :D

Hanna,
Olivér tényleg gyönyörűűűűű!!!!! :D :D :D

tillidian
 
 


Nyulasz, gondolkodom.... :roll: De akkor már csütörtökön meg kell induljon magától a szülés... :roll:

Twist, :mrgreen:

Rani, tök jó lesz neked holnap! Nyugi! Szilvásgombócból küldjél, nagyon szeretem! :D Úgy látszik a gyerekednek a bébiételek jönnek be. Vegyél magadnak egy pár üveggel. Hátha azt bírja! Vagy egy kis tejbegríz? :wink:

skrisz72
 
 


Rani, hasi ultrahang lesz, és nagy plazmatévén nézhetitek a babát. Tök jól lehet látni mindent, nagy élmény lesz!

skrisz72
 
 


Skrisz nagyon szívessen küldök neked nyizsd az ablakot! :wink:
Lehet, hogy bepróbálom a babahamikat a tejbegríz nem rossz ötlet! :wink:


Tilli padlizsánkrém nyami imádom ahogy az avokádót is.
Padlizsánból én is kérhetek? :roll:

Én úgy gondolom, hogy Nyulasz és Skisz tuti együtt szülnek.
Gyerünk lányok!

Kép

Kép
raniko
 
 


skrisz72 írta:Rani, hasi ultrahang lesz, és nagy plazmatévén nézhetitek a babát. Tök jól lehet látni mindent, nagy élmény lesz!


Szupi szupi szuip!!! :lol: :lol: :lol:
Ki tudja talán sejteni lehet a nemét is. :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani: tényleg nagyon jó lesz az uh! És közben mindent mondanak! Hatalmas élmény lesz! :wink:

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Az RTL-en most megy, hogy a baba hol aludjon.
Mamával vagy ne.
Érdekes nagyon.
(bááár szerintem ezt döntse el mindenki maga :roll: )

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko :D
gyerek itt is fog aludni meg ott is :D
(ketten vagyunk Lilivel, hétfő óta velem alszik :oops: )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Rani,bizony nagyképernyős tv-n nézitek. :D A nemét nem tudom,hogy mennyire lehet majd sejteni,nekem 14 hetesen mondták tutira a fiút,és talánra a lányt...de mi a 12.héten ugyan Hajdú dr-nőnél voltunk,de a volt MÁV kórházban,és ott nem volt olyan nagy élmény az uhu,eléggé futószalagon ment...de a 18 hetin az Istenhegyire mentünk,ott már ő is jobban nézelődött,bár akkor már tudtuk a lényeget,de ott magánban több időt szánnak rád :D Hátha... :wink:

Skrisz,de gondolom nem bánnád,ha csütörtök éjjel megindulna Eszter :?: Na,segítsek az időpont miatt,vagy még rágódsz rajta? :lol:

Till,tiszteletbeli Krisztinánk leszel :D Nem is tudtam,hogy Twist is péterfys :roll:
Vendég
 


Icsilya tuti én se fogom kibírni, hogy néha néha ne aludjon velünk.
Én az ágyunk mellé gondoltam egy kis bölcsöt az első időszakra.

Nyulasz hát mi ugye az Istenhegyire megyünk és remélem több idő lesz és részletes UH. :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Nyulasz, akkor született valaki?
Twistnek én ajánlottam a dokimat. Így lett Péterfy-s. :lol:

skrisz72
 
 


Nyulasz :D
Twisttel együtt írogattatok a Péterfys topikba, ott láttam tegnap :wink: (De majd Twist erre jár és tisztázza Ő maga :lol:)
Köszi, úgyis mindig tetszett a Krisztina név :wink:

Raniko,
szerencséd, sok padlizsánkrém lett, küldöm virtuálisan :wink:
Baba ágya mellettem karnyújtásnyira van. Vackoré is így volt, csak így vagyok nyugodt :roll:

Icsija,
:lol: :lol: így igaz, gyerek átköltözik ám gyakran :wink:
(Vackorom most átvackolt, épp "ilyenje" van, a vendégágyon alszik mellettünk :lol: - mondtam, most használja ki még ezt az időszakot, mert ha Lencsi is olyan éjjel ordítós lesz, mint ő volt, akkor tutira nem akar majd nálunk aludni :mrgreen: )

tillidian
 
 


Kép Mei tai

Ilyen Mei tait varrt nekem Gremese, nagyon ügyes!!! :D Itt, a babaneten hirdette! (alvócsuklyával volt 5300.)
ha valakit érdekel - sokféle mintából választhattam - dobjon privit :P

tillidian
 
 


Till,ja megnéztem a péterfys topicot,tényleg írt Twist...csak akkor még nem figyeltem a nevét,mire ide kezdett írni,meg már elfelejtettem :lol:

Skrisz,még nem született senki akkor,mert még nem tartunk ott :lol:
Vendég
 


Nyulasz, passz! :lol: :roll: Agyam zokni. Mi a megoldás?

skrisz72
 
 


09.08.07. 06:05 :D
Vendég
 


Nyulasz, Skrisz,
milyen társasjátékot játszotok? :lol: Mi is akaruuunk!! :lol: :lol:

tillidian
 
 


Ya :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ez tetszik! :lol:

tillidian
 
 


Nyulasz, igen, én is Péterfys vagyok! Krisz szokott mindent elmagyarázni nekem, hogy mit hogy merre hány m....:) Sőt még a dokink is azonos. Nekem a doki nagyon, nagyon szimpi, és alapos és rendi, odavagyok érte! (más dokival rossz tapasztalataim voltak már, így látom a különbséget)
A Péterfy is nagyon tetszik, nem volt még sosem tömeg, kellemes hely és jó a büfé (lényeg!).))))))))))))))
Vendég
 


Till,neked meg 09.10.11. 12:13 :lol: bocsi a 3 nap túlhordásért :lol:

Gondoltam felhívom Krizsa dokit,hogy hol tartunk,de nem a mobilt hívtam,hátha szabin van,hanem a recepciót...erre Harcika vette fel,így vele is tudtam beszélni,és utána bekapcsolt Krizsa dokihoz,és vele is tudtam beszélni,hogy milyen ügyes kis gyerekeket gyártottunk :D Jó volt hallani a hangját,és az őszinte örömöt benne...kár,hogy szülést nem vállal...
Vendég
 


Twist,akkor van másik büfé is az épületben? :shock: :lol: nekem nem jött be...mit érdemes ott enni?Mert a rántotthusis szendvics,meg az extra szendvics is elég ócska volt :evil:
Vendég
 


Nyulasz, hát a szülészet épületében van egy büfé, azt szoktam megcsapolni. Van olyan szendvics (a kirakatban), hogy sonkás, körözött van alatta és aszem díszként lilahagyma, paradicsom, tormakrém. Nekem nagyon öröm volt bezabálni belőle, én "ezért járok oda":)

(Hello, a szokásosat kérem!)
Vendég
 


-
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:11-kor.
seszi
 
 


Nyulasz-Skrisz-Twist :lol:
a péterfys büfében mi is jól bekajáltunk múltkor Angellal, Ő valami rozsos szalámisat próbált, nekem meg csúcsra bejött a sajtburger, igazi puffancsban :lol: (adtam a diétának :oops: - de néha bűnözni kell, ezt mondták a Mensben :wink: )

Képzeljétek, rámtört a "fészekrakó ösztön"! :lol: Egyfolytában takarítok, suvickolok, vasalok, porszívózok, nem tom, mi van velem :lol:

Vackornál "ittalvós" buli van, 3-an vannak, de ezek a 8-10 évesek már egész jól elmulatnak magukban, nem kell csőszködnöm :lol:

tillidian
 
 


Seszi,jaja,klikkesedünk :lol: ...egyébként a számokhoz nem értek,csak jól hangzik :lol:

Twist,pont azt a szendvicset ettem én is hétfőn,az az extra szendvics nevű,nekem nem jött be,a múltkori meg már száraz kenyéren volt...viszont ha van sajtburger,akkor kapnak mégegy esélyt :D

Till,ha végeztél,jöhetsz hozzánk is :wink:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: