Új privát üzeneted érkezett!

oké, tőlem csordásodhatunk :lol: :lol: :lol:

Rodina,
már korábban is akartam írni, lehet hogy másnál is így van, hogy ha innen nyitom meg a blogodat, akkor utána minden internetes ablakom lefagy.... de azért bőszen nyitogatom ám :lol:
Vendég
 


Nati én pcos voltam de műtöttek utánna 2 inszem második sikeres ez most pedig 22 - 26 hetes vércukor terhelés és nekem magas lett a terhelt.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nati!

Nem tudom nálad mitől lehet, hogy lefagy a géped, de én, ha a gépemről megnyitom a blogomat, akkor nekem minden működik tovább.

Bikfy!
Ez jó jel! Szurkolok!

rodina74
 
 

 
 

Sziasztok!

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/8 ... 44000_.png


Ilyen a mai görbém.

Rodina te hogy állsz? Hőgörbe? Teszt? :wink: Nagyon várom.

Nati! Te mérsz hőt?

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy!

Ez a hő nagyon biztató! :lol:
Nagyon örülök, hogy ilyen jól alakulnak a dolgaid!
Nagyon- nagyon szurkolok! :lol:

Ma nem mértem sem hőt, és nem csináltam tesztet sem. Majd holnap reggel, és ha megint lassan színeződik el, akkor valószínű tényleg annyi. Nem láttam értelmét hogy ma is csináljak tesztet, úgy gondoltam, hogyha kétnaponta csinálok tesztet, annak már markáns különbségnek kell lenni. HA nem, akkor....így jártam.

rodina74
 
 


Bikfy, zseniális a hőd, csak így tovább!!!!

Rodina, holnap reggel akkor reménykedve várjuk a teszt eredményt és a magas hőről szóló beszámolót!:)

Nati, most néztem meg igazán, hogy milyen édes-aranyos Bencéd van és még csak 1 éves!:))) De tündér!!! És gratulálok a szülinapjához!:)
Vendég
 


Lányok!

Nekem mindig ilyen a hőm, amióta szedem a Met-et. Itt az a kérdés, hogy leesik, vagy marad a helyén. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok!

Bikfy!
Az a lényeg, hogy jól működsz, már ennek is örülni kell. Hát ha még jön a ráadás pozi teszt is...
Canesten vagy az utro is okozhat rózsaszínes cuccot, mert felmarja a hüvelyt. Ha egyéb kellemetlen tünet nincs, akkor szerintem várhat még a doki. Mikor lesz a teszt?


Rodina!
megy a drukk tovább, és várom a teszted!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nati!
neked is megy a drukk!

Többieknek pusz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bikfy!

Kívánom, hogy NAti legyen a zebrapárod!
Nekem úgy néz ki ma délutánra be is köszön Piroska!

Nati, Bikfy!
Hajrá! Megy a drukk, sokat gondolok rátok!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

rodina74
 
 


Bumi!
Aranyos vagy! De már nem hiszem, hogy tesztelni fogok! :cry:
Nálatok is most már mindent megteremtettetek a kicsi fogadásához!
Hajrá babásodás!

rodina74
 
 


Rodina,
ne írj ilyet!!!! Én még akkor is drukkolok, hogy csak megint érzed, de aztán nem jön meg és lesz holnap teszt!!!!!!!!
Vendég
 


Rodina:(((((((((( De hátha megint elmúlik egy pillanat alatt....

Bikfy, nem is tettél fel babaszoba képeket, nem ér!!!! :wink:
A párom ma ment parkettát venni, elvileg festéket is: De szerintem nem vette meg, mert akkor hívott volna a szín kiválasztása miatt. Úgy tervezzük, hogy az aug. 20-a körüli 4 napos hétvégén elkészítjük a babaszobát.
Hogy lehet a falra nagy zsiráfot festeni? Van rá rablon, vagy ragasztani lehet, vagy szabadkézi rajzzal csináljam? (rámjött a kreativitás).

Drukk csajok!
Vendég
 


Rodina!
Ne add fel!

Twist!
Diavetítővel szokták felvetíteni a falra, és átrajzolni a körvonalakat.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Twist!

Milyen babaszobát? Bikfyéknél még nincs babaszoba. :shock:
Bízzunk benne, hogy ez egy isteni elszólás volt tőled. :lol:

Tudod, én tegnap néztem babakocsit. De nem kérdezte meg a csaj, hogy kinek lesz, így nem kellett hazudnom.
Amúgy a kocsi mese szép, pont olyan, mint az ára. :lol: 77.000 Ft., de én nem bánom, akkor is ez lesz az enyém.

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist!

Pont a bricostore-ban láttam a hétvégén egy nagy zsiráf matricát! Szép volt, de nem volt olcsó, mert 6000 forint körül emlékszem. De volt még valami virágos matricák is benne.

Bikfy!
Remélem én is, hogy isteni elszólás volt.

Lányok van valakinek navigációs rendszere a kocsihoz. Most szeretnénk venni apunak, és nem tudom, milyet! Van valakinek javaslata?

Nati!
Kösz a biztatást, de látható nymai vannak, hogy Piroska jönni fog! :cry:

rodina74
 
 


Bikfy!
Milyen babakocsit is néztél ki? Tudsz felrakni képet erről a típusról?

rodina74
 
 


Nati
én nem voltam egyik sem,én csak a múltkori gyomorrontásom miatt figyelek ennyire oda magamra...

Vius
ez nem valami jó,de vigyázz akkor,hogy mit,és mennyit eszel! :wink:

Bumi
szép a szoba! A bútor is megvan már?

Bikfy
sztem is el kellene menned dokihoz a rózsaszines folyás miatt. Elvileg az nem a canestentől van.... De a beágyazódástól simán lehet! :lol:

Na,megvolt a cukor terhelés. Vittem magammal citromot is,de nem volt rá szükség,mert elég jó volt a szőlőcukros víz. Csak a torkomat+a légcsövemet marta.... :D Szóval éhgyomri 5,0 terheléses 7,3. A védőnőm azt mondta,hogy ez jó eredmény,csak az édességgel kell vigyáznom,ne egyem napi szinten... De erről már lemondtam vagy 3 hete,csak még ő nem tudja! :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy!

Örülök nagyon, hogy jó az eredmény!
:lol:

rodina74
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Egyre kevesebb, de még mindig van rózsaszínes folyás. Nem gyerek lesz ez, hanem egy jó kis felfázás. Úgy kellene bőgnöm. Most állítsak oda a dokihoz, hogy jó napot, most meg ezért nézzen meg? Kb. elsüllyedek.
Csíp is. Az lehet fertőzés?

KépKépKép
bikfy
 
 


Dy!

Bocsi, hogy itt siránkozok, örülök az eredményednek, de azért vigyázz magadra! :wink:

Rodi!

Nem tudom, hogy milyen márka volt. Nem mertem annyira firtatni a dolgot. De ahogy így elnézem magamat, én sem most fogok tesztelni pozitívat. Most még depis is lettem, na f@sza!

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy
a felfázástól elvileg nincs rózsaszines hüvely váladék. Legalábbis én még ilyet nem hallottam. Az ha csíp mikor pisilsz,és alapból fáj is,akkor lehet,hogy tényleg felfázás van a dologban,de sztem mindenképp menj el dokihoz!

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Bikfy!
Nekem soha nem volt ilyen váladékozásom, úgyhogy ebben nem tudok segíteni. Ha viszont csíp, mikor pisilsz, az tényleg valami fertőzést jelenthet. Valószínűleg érzékeny vagy odalent, ezzel semmi baj nincs. Ne szégyelld magad miatta, és, hogy a doki mit gondol sz@rd le, de szerintem semmit nem fog gondolni.

Depis meg ne legyél! Én most azt mondom magamnak, hogy minden egyes nappal közelebb kerülök ahhoz, hogy kisbabám legyen!
Egyébként meg egy felfázás nem befolyásolja a terhességet. Úgyhogy ne parázz! :twisted:

rodina74
 
 


Bikfy,
nyugodtan egyél tőzegáfonya kapszulát, elvileg bármelyik patikában megkapod. Ez jó felfázásra, és bármikor szedheted (én szopi alatt szedtem, szülés után kaptam el valamit...)
Kép nincs a kocsiról???

Rodina,
még reménykedhetünk????? én még nagyon drukkolok Neked is és Bikfynek is!!!!

Dy,
örülök a jó eredményednek!!!! Csak így tovább, rendben lesz itt minden!!!

Twist,
az én barátnőm szabadkézzel rajzolta fel :shock: ha nincs diavetítőd, akkor lehet úgy is, hogy egy négyzetrácsos lapra kicsibe lerajzolod, halványan rajzolt négyzetrácsot a falra és arányosan szabadkézzel megpróbálod felrajzolni. Nem nehéz, menni fog!!!!!
Hol nézted meg Bencét??? az avatarban??? mert az még pár napos korában fotóztuk. Majd kicserléem, hamarosan.

Vius,
és a terhesség alatt kell a pco miatt diétázni? vagy most a cukorterhelés miatt kell majd odafigyelni? Vigyázz magatokra!!!

Linácska,
minden rendben??? ma nem voltál itt (majd mindjárt megnézem a másikon, hogy oda írtál-e?)

mi szerdán megyünk nyaralni kehidára és zalalövőre :lol: :lol: már nagyon várom, végre együtt lesz a család Apácskával!!!!!!
Vendég
 


Nati !

Nagyon jó nyaralást kívánunk nektek!
Mennyi időre mentek?

Reménykedésre, sajnos semmi ok.
De nem baj, már túltettem magam a dolgokon, csak legyen minden rendben!

rodina74
 
 


Rodina,
miért nincs??? megjött vagy barnázol??? vagy nagyon fáj a hasad???
nincsenek szavak, amik kifejeznék, hgoy mennyire sajnálom.. :cry: :cry: :cry: . csak kívánni tudom hogy a következő sikerüljön!!!!!!!!!!!!!!
nálunk nem kellett kihagyni egy hónapot. A dokim azt mondta, hogy kettő után szoktak tartani egy pihi hónapot, de ha nem akarok nem kell, elvégre a closti annyira nem durva. Bencével 7-8 hónapig szedtem egymás után, s nem volt gond. Tudom, hogy elvileg 3ig lehet, de ha nincs gond, lehet tovább is.
Vendég
 


Ja, két éjszakára megyünk kehidára faházba, s 3 éjszakára zalalövőre egy bababarát helyre. Remélem Bence is élvezni fogja :P
Vendég
 


Volt egy kis vérzésem, de most valahogy elmúlt. Fáj a hasam, az oldalam is egy kicsit, meg a fejem. Nem valami jó a közérzetem.
Remélem, hogy most már megjön, mert kezdek félni, nehogy méhen kívüli legyen. Szóval most már a piriért szurkolok!

Fú, nektek nagyon jó lesz. Biztos Bence is élvezni fogja. Együtt lesztek, és pihiztek, és Bence körül forogtok (továbbra is)!

rodina74
 
 


Rodina,
akkor remélem reggelre rendesen megjön és nem lesz semmi egyéb... nekem is szokott lenni fejfájás...
sajnálom... nagyon... de ne add fel, leszel Te még babás!!!!
Vendég
 


Bikfy,
megszavazhatok neked egy beágyazódásos vérzést??? Annak a rózsaszín cuccnak :lol:

Dy,
elvileg 7,8-ig jó a terhelt cukor, de én már ennél is mindenkit óva intek...
Nekem 6,9 volt, és ugye tudjuk, hogy nekem nem jók az értékeim, és tartani kell a diétát, és ha olyat eszek véletlen 8 fölé is felmegy. Nekem a 6.9-nél már csökkentették a reggeli ch bevitelt, nehogy gond legyen később.

Nati,
köszi, hogy hiányolsz. Itthon van tegnaptól apa is, Lili is, úgyhogy kevesebbet netezek. Inkább csak így este. Ma is 14:15-kor jöttünk eleve haza, aztán fél 5-kor megint elmentünk. Meg tortát sütöttem, holnap lesz a tesóm névnapja, és ez az ajándék.
Ha van valami, Monicnak írok, és majd tudósít.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Csajok!

Értem már nem kell szorítani, azt hiszem 27. napra megjött a mensim. :cry:

KépKépKép
bikfy
 
 


Ne már Bikfy! :cry: :x

rodina74
 
 


Bikfy,
mi van veled??????????, ez most komoly????? Ne már!!!!!!!!! ez nem csak a beágyazódás????? hőd milyen ma reggel???

Rodina,
????
Vendég
 


Jó reggelt!

Totál pánikba vagyok esve. Hőm ma is magas, és persze egy csepp vérem sincs. De ha elmegyek pisilni, a WC papír megint picit rózsaszínes lesz.
Tegnap persze nem rózsaszínezés volt, hanem az már egyértelműen 4-5 csepp vér. Még ilyen hónapom sem volt. De lehet, ez ettől szép. Mindig új figurát mutat az élet. :lol:


Nati? Rodina? Csajok, legalább ti gyertek jó hírekkel. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
mondom én, hogy beágyazódásos vérzés!!!

Rodina,
mai teszt???

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina!

Nem lehet beágyazódásos, ágyaznia kb. ---tényleg, mikor ágyazódik be egy gyerek?
Júli 25-26-án repedhetett a tüszőm.

Na meg aztán az nem hiszem, hogy 4-5 napig rózsaszínez. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Boni!

Zsigi fiacskádnak nagyon sok szeretettel gratulálok 1. születésnapja alkalmából!!! :wink:


Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Hát lányok ki vagyok akadva!
Tegnap elkezdetem vérezgetni egy kb. 10 forintos vérfolt lett a betétemen. Aztán délutánra abbamaradt. Viszont, hogy vérezni kezdtem már délben nem vettem be a duphastont. Aztán ma reggel megmértem A hőm 37.1 és csináltam tesztet. Nézzétek meg! ÉS most reggel újra vérezgetni kezdtem! Szóval most már kezdek teljesen ki lenni. Felhívtam a helyettesítő dokit, és mondtam, hogy mi van. Holnapra fel kell mennem vv-re. Tiszta ideg vagyok. Két esetet látok magam előtt: Lehet, hogy méhen kívűli, vagy most igyekszenek elb@szni egy babát! Kész vagyok! Bocs a csúnya kifejezésért,de ez jön ki belőlem. Kép

JA és gyorsan ma reggel bevettem a duphastont.

rodina74
 
 


Bikfy!
Most annyira együtt érzek veled! Annyira hasonlóak lehetnek az érzéseink. Hihetetlen! Nagyon sajnálom, hogy te is kezdesz kibukni!
De szerintem ez lehet nálad a beágyazódás. Az ovutól számított 7-11 nap között van a beágyazódás, ha jól emlékszem. Szóval ez a vérzés nálad, lehet az!

rodina74
 
 


Sziasztok!

Bikfy!
Tuti a canesten mart fel, szóval a rózsaszínnel ne törődj! A pár csepp piros meg pont jókor volt a beágyazódáshoz, mert tegnap lehettél 8-9. DPO-n.

Rodina!
teszt?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Közben látom a tesztet, és erősöfik! Ez tuti baba, a vérzés meg előfordul nagyon sok embernél, remélem kapsz utrót, mert az jobb, mint a duphaston.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Lányok! csak idegeskedtem. Így felhívtam azt a dokit, aki csinálta a műtétemet, mikor elvetéltem. Elmondtam, hogy mi van, és ma 13
órára megyek uh-ra! Nekem már mindegy mi van, csak dőljön el!

rodina74
 
 


Rodina
megy a drukk délutánra! Remélem,hogy baba van a dologban,és jó helyre fészkelte be magát a drága!+++++++++++++++++++++++

Bikfy
sztem még te se add fel a reményt! A beágyazódástól simán pecsételhetsz! :wink:

Linácska
nekem soha életemben nem volt még gond a cukrommal,de azt hozzá kell tennem a vizsgálathoz,hogy előző nap megettem 1 csomag nápolyit,mert nem tudtam neki ellenállni,és megittam a 1 liter pepsit,pedig utálom. Tudtam,hogy nem lehet,de ez van. Ja,és este 8-kor vacsiztam,mert szalonnát sütöttünk,szóval még a 6 utáni nem evést sem tartottam be... :oops: Ahhoz képest mondta a védőnő,hogy tök jó az eredményem,mert elmondtam neki,hogy mit csináltam előző nap. :roll: De egyébként megfogadom a tanácsodat,mert abból semmi baj nem lehet,ha hallgatok rád,és egy "kicsit" visszafogom magam! :wink:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Rodina!

Ez a teszt pozitív, de tudom, mit érzel. Írok privit.

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodina,
most olvasom... remélem egykor jó hirt kapsz és siekrül egy kicsit megnyugodnod!!!!!!!! nagyon szorítok!!!

Bikfy,
örülök a hődnek, remélem hétvégén zebrát pisilsz!!!!!!! és a beágyazódás is jó időben volt!!!!

Rodina,
és nehogy magadat okold!!!!! A palástfű elhagyása és egy-egy duphaston kihagyása nem okozhat rosszt a babának!!! A duphaston akkor lenne gond, ha teljesen elhagyod, de egy-egy kimaradás nem az!!! szóval nem tettél kárt sem magadban sem a babában!!!!!!!!
Már csak másfél óra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lehet, hogy gyalog kellene menned, hogy teljen az idő??? nagyon izgulok ÉRTED!!!!
Vendég
 


Rodina, mit látok? Ez egy nagyon erős pozitív teszt! Sokkal-sokkal erősebb, mint eddig! Ezek szerint a vérezgetés nem jelent semmit. Szerintem ez már a baba. Az UH meg fog erősíteni! Csak már mondják azt végre, hogy igen, baba van! Ne szívassanak már!!!!! Hát látjuk mi, hogy baba van ott!

A babaszoba képeket Bumitól kértem volna:) De igen, Isteni elszólás volt,, hogy Bikfytől kértem.... Meg is nézem a görbédet...
Húúúúú, Bikfy, akkora reményem van benned, hogy csak el ne szállj!:)))))))) :wink:
Vendég
 


Rodina!
Drukk az uhuhoz!

Twist!
Én viszont raktam fel képet. :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Rodina, zsiráf matrica 6000 Ft, öööööööööööööö, akkor nem is fontos annyira.... AZt írják a babaszoba horoszkópban, hogy a Bak jegyű gyerek nem szereti a csicsás falfestést és a sok plüssállatot. Ezt nem hiszem el! Pedig én ilyet szeretnék összehozni neki:)

Bikfy, 77 000 Ft-os babakocsi. Hát igen:-( Sok ilyet látni amúgy, főleg a MOM Park környékén, itt megengedhetik maguknak az anyukák. Nagyon dögös, frankó kocsik vannak. Vidéken azért szerényebbeket is látok, ahol lakunk. Ezek a terepjárós kerekűek tök jók, sok zsebbel és átalakítási lehetőséggel.
Vendég
 


Raktál fel képet Bumi? AZ előző oldalra? Na, megyek és megnézem!:)
Vendég
 


A laptető természetesen Rodináé, Bikfyé, Bumié, Natié és Yadine-é és Timejkáé!!!:)))
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: