Új privát üzeneted érkezett!

Amúgy Hanna sokat fejlődött utóbbi napokban.Rengeteget dumál,oldalról hasra fordul,de a kezét még elfelejti.
Van egy kedvenc kacagó játéka,legújabb mutatvány hogy visszakacag neki.
Ilyen a játék:http://www.teszvesz.hu/item683773453_kacago_rezgo_teknos.html

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita, szívből sajnálom...

Hanna biztosan jobban lesz, a doki majd holnap megvizsgálja. Ha úgy ítéled meg, hogy annyira nem vészes a helyzet, akkor egy nap ide-vagy oda biztos nem mérvadó.

Kutyafüle, hogy sikerült a krumplifőzi?

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Lányok,visszaolvasni nem tudtam,de lenne egy kérdésem. Kapott valamelyikőtök Cerazette nevű fog.gátlót? Szeditek ?
Nekem sajnos kellene,mert állandóan vérzési problémáim vannak,de a neten azt olvastam,hogy a miómát még növelheti is...
Az orvosok képtelenek eldönteni,hogy ez hormonális vagy mióma dolog nálam.ha hormonális,akkor a cerazette talán megoldás lenne,ha nem,akkor nem tudom. csak azt,hogy most már jó lenne rendbe jönnöm.

Kép
f.ancsi
 
 

 
 

Hali!

Jó rég nem voltam....Kutyafüle írt is iwiw-en. :D
Velünk minden rendben....barátosném lelkét ápolgattuk Lilivel...tök kemény....kiderült, hogy a pasija, akivel 3 éve vannak együtt 2ős életet él, van 1 neje és 2 gyereke külföldön....
Amikor kiderült...a pasi 1 nap alatt összecuccolt és 2 nap múlva már volt új csaja...
Szóval megabrutál spíler a pasi...igazi nagybetűs Player...szegény barátosném meg romokban....totál kivan, hogy hogy lehetett ekkora vak.... :cry:

Mi a téma mostanság?
Holnaptól jövök rendszeresebben. :roll:

Ja, Annus!
Nagyon jó lett a klipp!!!!!!!!!Meghatódtam. Nagyon ügyes vagy! Köszi.


Esztó!
Láttam Álmit a Facebookon! Édibébi! Kis sunnyboy! :lol:

Na, megyek....kajaproject folyamatban....meg lassan szopi.

Kép
mozza
 
 


mozza, mar hianyoltunk!!
hat nem semmi a pasi... es h derult ki? :shock:
bnodet nem irigylem.. elkepzelni se tudom ez milyen erzes :shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


Tök véletlenül....összefutottak a pasi 1 haverjával (indiai)....aki rákérdezett hogy mizu a családjával....barátném meg ott helyben elsüllyedt....(ő annyit tudott, hogy elvált, van 1 lánya, akit nem látott már évek óta stb...)
Aztán szépen kiderült minden....mesteri.... :evil:

Kép
mozza
 
 


3 éven át játszotta ezt? :shock: Ez tényleg megadurva... 3 év alatt egyszer sem ment haza a pasival? (ez már gyanús, nem?)

Ancsi, én Cerazette-t szedek, de a mióma témához nem értek.

Végre egy kis enyhülés! :wink:

Tejbegrízt eszek vacsira -hmmm, igényes kaja! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


hat erdekes... :shock:
ehez sztem nagyon jo szinesznek kell lenni.. durva.
szegeny csaj :(

Adraci, megkivantam :lol:

En tok nem ertem Borot. 4x akar enni egy nap :shock:
reggel 6korul 10korul meg 13korul aztan csak este...


panndi,kutyafule
nalatok hogy megy?
vagy akinek meg 4x eszik a babaja :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Azt hittem ilyen csak a filmekben van :-)
pumuklii
 
 


pumukli :lol: :lol:

apa es lanya: Kép orrot ossze :)

Netti
Kép
maumau
 
 


Adraci! nem fáj tőle a fejed vagy vmi? nem érzel mellékhatást?
Mozza,ez tényleg durva,de sajnos nem egyedi,borzasztó érzés lehet.
De még mindig hálás lehet,hogy kiderült most és nem családosan
gyerekekkel.
Mau,Lóci sem nagyon akar napközben enni, nekem is fura.
Anita,neked is olyan szépek a lányaitok!!!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


sziasztok,

Panndi,
gyönyörűek a csajok :) Zsófi ahogy alszik az almával :lol: :lol:

Pumukli,
Ti is nagyon szépek voltatok. a gyerkőcök változatlanul nagyon szépek :)

Mozza,
huuuuu ez durva :shock: hogy a francba nem jött rá 3 év alatt?
szegény...
igen láttam hogy láttad a facebookon :) ez most az aktuális kedvenc kép :D

Anita,
sajnálom a szomszédot :(

Ancsi,
remélem hamar kiderül ez a mioma dolog. Azért jól vagytok?

délután üldögéltünk : :)

Kép

húú itt vihar lett, megyek becsukom az ablakokat.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


mozza, ez nagyon durva :shock:

Netti: nyolckor, délben, négykor és nyolckor eszik :) De reggel iszonyat ennyiségeket, ma pl 330 grammot :shock:
Vendég
 


Netti,
nagyon jó a kép :)
telkoval csináltad?

Panndi,
330? :shock: :lol:

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Panndi és 330 grammot mégis honnan? :shock:

Ancsi, én nem vettem észre semmi mellékhatást.

Boró, Álmi :D

Kép

Kép
adraci
 
 


Én is Cerazette-t szedek, eddig (kop-kop-kop) semmi mellékhatás.

Ez a ma esti altatás kemény volt...Kicsit túlfáradt. Elvittük ortopédushoz maszekban (mivel a helyi SZTK-ban, ahova a beutalónk szól aug. végéig :!: szabadságon vannak az ortopédián). Jól meggyötörte szegényt a dokinő, otthagytunk 6 rugót, de Marcipán legalább lepisilte a szőnyegét :twisted:

Babák szépek...továbbra is :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Netti!

Lilinél dettó....ma csak 4szer akart enni...most fektettük le...akkorát hisztizett...sztem elfáradt, túlpörgött...4-től nem akart alukálni. :?

Kép
mozza
 
 


Álmi nagyon cukin csücsül. A fejét már sosem tartjátok?
Én ha megemelem/pakolgatom, akkor még tartom neki. :oops:
(vagy már nem kellene? :? :?: )

Kép
mozza
 
 


330 grammot a mellemből :oops: 290-et szokott enni reggel, ma éhesebb volt :lol:
Vendég
 


Mozza, hát ez nagyon metál!

Anita, szívből sajnálom a veszteségeteket!

Jó éjt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Esztó! Köszi a kérdésedet,egyébként jól vagyunk,csak már ebből a vérezgetésből van elegem :twisted:
Álmos képei csudajók,úgy szeretem őket nézegetni,a lányaim is akkorát nevettek a párnák közt alvóson!Gyönyörű baba :P
Anita,én is nagyon sajnálom a szomorú esetet és ilyenkor mindig szomorú a szívem,hogy ilyen sorsok is vannak.
Mi holnap megyünk nyaralni (a múltkori vérzés miatt csúsztattuk el az utazást),erre ma újra kezdtem. Azért remélem jól sikerül majd,mostanra totál elfáradtam,mikorra a három gyereknek összepakoltam.Jó éjt mindenkinek!

Kép
f.ancsi
 
 



Sziasztok!
Köszönöm.
Esztó,Álmi nagyon cuki.
Boró aranyos ,nagyon jó a kép.
Panndi nem semmi adagot eszik FRuzsi.
Ancsi jó pihenést.
Hanna még sem beteg.Kb a nyálával játszik,és köhécsel vele.Mert jó a kedve,nem nyafis jobban mint máskor,meg nem sűrűn köhög,csak olyan 4-5 óránként picit.Este megevett 190-et,ilyet nem csinált napok óta.Kicsit hűlt a levegő és úgy néz ki jön az étvágya is vissza.Hát remélem hogy tényleg nem beteg.
Mozza,nagyon durva.
Megyek lefekszem,mert hosszú volt ez a nap is.
Jó éjt

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt,

hát nálunk akkora vihar volt, hogy áramszünet volt vagy két órán át. de nem baj, csináltunk egy pezsgőzős gyertyafényes romantikus estét :)

Mozza,
Álmos már nagyon jól tartja a fejét, de azért szoktam fogni persze.


Ancsi.
jó nyaralást nektek. Pihenj sokatsokat :)
és majd rakj képet a nyaralásról. remélem elmúlik a vérzés.

Álmos ma is 6kor kelt :) tegnap is , és utána fél11-ig aludt :lol:

na készülődök, megyek edzeni :)

szép napot.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Hy!!!

Na megérkeztünk Karcagra!!!Picit sírdogált este fürdésnél stb.De remélem ma megszokja az új helyet!Amúgy minden ok,itt tök hüvi van!!!Esik az eső is!Hurráááá!!!!

Na majd jövök,még!Remélem ma már talizok az urammal!!!Tegnap este már úgy feküdth majdnem sírtam :( Nagyon hiányzik!!!!!!Elméletileg ma átjön és itt alszik 8) Utoljára nem is tudom mikor aludtunk együtt....még előző hét kedden...ja meg pénteken,de akkor a haverjával sokáig dumáltak meg iszogattak... :roll:

Szóval már kivagyok!!!Na szép hüvi napot mindenkinek!!!

Anita :( :( Remélem Hannának kutya baja!

Mozza!
:shock: Durva eset!!!!Én is már kerestelek tegnap :wink:

Álmi mekkorát változott!!!Olyan más most! :shock:

Boro nagyon cuki!!!Én is mindig piszézek Izával! :wink:

Ja tettem képeket a blogomba!Vagy ezt már írtam? :roll: :oops: :wink:


És majd írok 1-2 dolgot a közös blogba ha lesz időm...meg előtte elszámolok10ig...vagy 100 ig :roll: Rokonok :roll: :arrow:

annus11
 
 


Sziasztok!
Tegnap nem tudtam jönni, sűrű délután volt.
A krumpli nagyon fincsi lett. Persze ez is sűrű, de rájöttem,én így szeretem, majd a manónál kell figyelni, hogy híg legyen.Tojást is ütöttem bele, még Daninak is ízlett este, pedig utálja a főziket. A múltkori brokkoli is. :lol: Szóval kettő kipipálva. Legközelebb a paradicsomos krumpli jön.Hát vannak fenntartásaim,de majd kiderül.
Aztán átjött anya és tettünk el őszibarackot,meg szilvát fagyasztva is meg pürének is.Barátoktól kaptuk,abszolut bio. De jól elment vele a délután,mire meghámozgattuk,stb.
Este pedig elmentünk lakást nézni.Hááááááát.Szerelmes vagyok.Teljesen odáig vagyok meg vissza. Na majd mesélek, csak manó ébredt,szopi jön.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Rohanok csak belestem, hogy mindenki jól van-e! :wink:

Anita-Hannával minden biztos rendben lesz! Nyugi! :wink: A barátotokat sajnálom!

Annus-Nagyon jó a régi fotó... :lol: , amásikon meg tényleg Izus2. :D

Boró, Csani nagyon gyönyörűek, édik! :D

Mozza-tényleg nem semmi ez a sztori!!! De a pasi nem járt haza a családjához?? Vagy hogy van ez?? Tényleg sikerült intézned vmit?
:oops:

Kutyafüle-gratula a főzésekhez! Én tegnap zúzapörit csináltam pirított tarhonyával!! ÁÁÁ, isteni!!!

Én gyerekem tegnap olyan hisztit levágott, hogy ihajjj! Aztán kiderült, hogy éhes!!
:? Délben amikor kajkózott 210 ml evett, majd a szokásos 3/4 4kor a 135 ml, majd 6 órakor iszonyat ricsajjal elkezdte a műsort, totál nem tudtam, hogy mi a baja, mert előtte még vigyorogtunk, na gyors mentem előkészülni fürcsihez, úgy gondoltam majd a víz megnyugtatja, mert általában ez szokott lenni, hát tévedtem, üvöltve fürdött, üvöltve öltözött, majd amikor meglátta a cumisüveget lelkesen elkezdett cuppogni, és bevágta a másik 205 ml!!! :roll: De utána reggel csak fél 7kor kelt! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok,

Mozza, hát ez annyira ismerős eset a legjobb barátnőm igy járt de az ő volt férje ide való, és még el is vette feleségül őt pedig azelőt már 2 éve barátnője volt,ők pedig már azelőt 8 éve voltak együtt! :shock: Szóval nem semmi amin átment a tavaly a barátnőm.De szerencsére nagyjából kiheverte már.

Esztó, nagyon cuki a képen Álmi.

Netti, Boró édes a piszé képen :) .

Annus, mi nálunk is ez a sláger hasra fordulás aztán pedig nem tudja a kezét ki húzni maga alól és megy a visitás.

Panndi,húúú az nem semmi mennyiség!!!A csajok nagyon aranyosak és szépek.

Anita, részvétem.

Nálunk most szakad az eső, én pedig nyakig úlők a keresztelő szervezésben, annyira izgulok hogy, minden jó legyen majd 50 személy lesz és ez csak a legszűkeb család. :?

Kutyafüle, ügyi vagy a főzéssel csak igy tovább.

Én nekem is cezarettet irt fel a doki de irtózom ki váltani és szedni.

Na megyek is mert őszekéne szedni a lakást is picit.

Szép napot nektek.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Jó reggelt!
Annus,de közel vagy!Sajna tuti nem tok menni Karcagra,mivel Hanna most ilyen,éjjel 1x köhögött,de az is lehet hogy félre nyelt.
Ma kapja a szurikat,ha a doki megnézte csak utána.Mivel ha beteg nem kaphatja meg.
Én is szervezném a keresztelőt.Sajna helyünk semmi,így sátorban lenne az udvaron,de az nagyon idő függő.
Na meg pénteken a temetés..
Holnap szülinapom,sütni kéne valamit de én olyan lusta vok.
Hanna felkelt hajnalban,pedig nem szokott és evett 120-at.Szerintem pótolja az utóbbi napokat!
Nóri,nem semmi mennyiséget hamizott Vilcsi.
Ági,mi 22-en leszünk,de nekem már égnek áll a hajam is.Meg még Anyóst fel kéne világosítani milyen ruha kell Hanncira,mert egy selyem kis rövidujjú valamibe nem viszem be,megfázik.
Na lépek hajat mosni,mert másfél óra múlva indulni kéne,Hanna még alszik is.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita-Hannának puszi a szurikás combijára. Mi hétfőn megyünk szurira, és egyből mind2 combijába kap! :roll: :? Már félek előre!
Ha elfelejteném holnap, ezért biztosra megyek, Sok boldog szülinapot!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Voltunk a dokinéninél, Csanádnak végre elmúlt a sárgasága, röpke 11 hét volt... Minden OK, tök egészséges, a csípője sokat javult, meg a csálé kislábujja is.
Egy gáz van, hogy egy kicsit kicsi a kutacsa, és a fejecskéje sem nő roham tempóban. 32 cm fejkörfogattal születtett, és most tartunk 38-nál. A dokinő nyugtatgatott, hogy ez nem gát, de azért parázok, mert ugye, heti 1 cm-nek kéne lennie.
Van esetleg valakinek hasonló gondja?
Holnap megyünk koponya meg hasi UH-ra...

Na sok puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jó reggelt!
Szofi, ez a heti 1 cm tuti? :shock: Vagy valamit félreértettem? Mert akkor az én gyerekemnek már 48-as fejének kellene lennie, az meg azért elég brutál lenne :wink:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Anita!Csatlakozom Nórihoz.Félek, hogy elfelejtem,ezért Isten Éltessen előre is!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Újszülött fejkörfogata átlagosan 34 cm, 1 éves korig ez 9-10 cm-t nő. A koraszülöttek gyorsabban nőnek és a fejkörfogatuk átlagosan másfél éves korban éri utol a többieket.


Az én gyerekem 12 órája alszik megszakítás nélkül. Most már megyek, óvatosan felkeltegetem, aggódom...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


koszonjuk a dicsereteket :)

Eszto, igen sajnos teloval, iphone vacak kepet csinal :(
Almi nagyon edi :lol:

Panndi, ha Boro 8kor ebredne akkor tuti csak 4x enne es akkor kivitelezheto lenne, de tegnap hagytam 4x enni es felkelt haromnegyed 5kor ejjel...... :shock:
szoval igy nem a legjobb.
az a baj h 6korul eszik eloszor es ha hagyom 4x enni akkor 18 korul eszik utoljara. szal hamarabb ehes lesz.
ugyhogy majd ha kesobb ebred akkor hagyom 4x enni :lol:

Annus,nem csodalom h mar nagyon hianyzik.. :(
Blogba varom az iromanyt!
en is akarok irni,de szamolgatok 100ig :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Anita,
boldog szülinapot!!!

SZofi,
néztem a blogon a képeket, Csani gyönyör, azok a szemek :) édes.

Annus,
Iza is sokat nőtt. nagyon szép! az egyik képen tiszta te vagy, de inkább Mikire hasonlít :D

na lépek.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


a topic legifjabb tagja :) Lilike ma 2 hónapos!

Kép
Kép
mniki84
 
 


Zsüci: szerintem a Sinlac tápszerkategória, nem? Úgy értem, nem tejpép. És rá van írva, hogy csak 4 hónapos kortól? Szerintem a dokid biztos tudja, mit lehet, mit nem. Érdekes, hogy Csongor nem bukott 2 hónapos koráig semmit, azóta viszont igen. Vannak napok, mikor állandóan taccsol sokat, van, mikor csak piciket és jórészt bennmarad a kaja. Hát kíváncsi vagyok, hogy most majd mennyi lesz a súlya a bukások miatt. :roll:

Adri: hát ez az, hogy eddig egyáltalán nem volt hasfájós Csongor, ha voltak is pukigondok, akkor sem üvöltött, és nem is szenvedett ennyit velük. Most meg tisztára kiakad néha, és ma is többször keltem a kelleténél, mégha nem is óránként. Pedig tegnap aztán semmi különöset nem ettem. :roll: Már arra gondoltam, hogy egyszerűen változik az érzékenységük, és mikor nagyobbak, akkor jobban kimutatják a kellemetlenségüket. Bár lehet, hogy ez hülyeség, de fogalmam sincs, hogy miért cirkuszol most a pukik miatt annyit. Tegnap nem üvöltött ugyan, illetve igen, de az autóban, mert álmos volt és túl sok volt a piros lámpa. :roll: Csak akkor alszik el, ha megy az autó... Fene a skrupulusait!

Kép
Kép
tinu
 
 


Kutyafüle!
Örülök h sikerült a főzelék!

Nóri!
Huu,nem semmi amit itt egyes babók eszek!Én mondjuk nem tudom h Iza mennyiket eszik...de majd otthon megmérem!

Szurisoknak kitartás!!

Keresztelő szervezéshez meg sok sikert!

Nálunk névadó lenne jövőre...nem tudom h az milyen lesz,remélem szép :lol:

Gyöngyi!
Iza is sokszor alszik 12 órát...semmi baja!Nyugi!!!Örülj neki! :wink:

Szofi!
Én se értem ezt az 1cmt :shock: Iza 34cm fejecskével született,azt hiszem kb 2 hónaposan volt neki 40!De semmit nem mondtak h kicsi lenne,sőt!Meg se mérték!!!A kutacsát nézték,az rendben van!

Netti!
Én már 1000nél járok :roll: :lol:

annus11
 
 


Szofi: nekünk eddig még nem is mértek fejméretet. Szerintem ezen kár aggódni!

Anita: Csongor is köhög. Mindennap, nem is egy-kettőt, születése óta. Félrenyeli a nyálát.

Jut eszembe, nálatok is megy a nyáladzás, nyálazás, kéztömés, minden tömés? Már azon gondolkodtam, hogy lehet ez a fogzás eleje? Tegnap olyan vicces volt, Csongi a cumit folyton kiköpte, viszont a hüvelykujjam kellett neki. Már arra gondoltam, hogy a cumi puha, míg az ujjam és a körmöm kemény, és jobb az ínyének. Durva erősséggel szopik, mint egy smirgli. Nem csoda, hogy a cicim még mindig fáj.

Kép
Kép
tinu
 
 


Kolos is kb 1 hónapja bukik. Nem is értem hogy elég neki egy cici... Gondolkodom, hogy lehet már kettőt kéne kapnia, de ha kibukja akkor minek.

Panndi
te 2-ből adsz gondolom.
pumuklii
 
 


Tinu,nalunk megy ezerrel. meg furdes kozben is a kezet tomi :roll:

Nekunk meg a doktorno legutobb nem toltotte ki a 2honapos reszt a kiskonyvben........... ugyhogy tok jo.

Annus, gondolom :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nálunk is megy a nyálgép...folyamatosan!!!!

annus11
 
 


F.ancsi!

Én Cerazette-t szedek, de nem vérzek. Júniusban volt egy kis vérezgetés, de azóta semmi.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Netti!
Nekünk sem töltötték ki múltkor a 2 hósat. Sőt még hosszt és fejkörfogatot sem mértek. : :?
Most nem hagyom hogy ez elmaradjon.

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


susycat
nekunk se mertek. de most ha nem meri szolni fogok..... :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Panndi!

Nagyon nagy már Fruzsi! Simán elmegy egy 6 hónaposnak is. :)

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Látom a blogban,hogy Izát nagyon nem érdekelte Riki. Aludt rendesen :lol:

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Liliennek boldog 2. hófordulót kívánunk!

Zsuzsi és Hanna :D

KépKép


KépKép
susycat
Kocs
 
 
 
 


Hát csináltam a photofunian egy képet, illetve kettőt, nem tudom, hogy feltölti-e, de megpróbálom...az egyik szerintem aranyos, a másik meg :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Bocsi, de olyan jót nevettem, és úgy gondoltam muszáj megosztanom! BOCSIKA ÉRTE!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: