Új privát üzeneted érkezett!

Őstagok!
Emlékeztek még Bettire? Olvastam egy másik topikban, lehet, hogy nem fog örülni, de pletykálok! Megint terhes! Szorítsunk neki, hogy minden ok legyen!!!

Susy!
Enyém gyerek a baba teát is rühelli. Anyja lánya! Hogy lehet egy gyógynövény teát ízesítés nélkül meginni??? Undorító íze van! Én anno a Laktoherb-től is rosszul voltam.

Gabi!
Kügggyé má egy kis esőt erre is! De ne a jeges változatból! Amúgy én a szilvára tippelnék pöttyokozó vonatkozásában.

Kubu!
Tuti lesz a lakókocsis nyaralás! Állati jók a campingek! És igen, rátok gondoltam a más balekok alatt. :-D De ha tied Apa ennyire alkudozós, akkor nem lesz gáz.

Andy!
Kölesgolyót mostanában akarom kipróbálni. Nincs bio sózatlan? Bulátából is van. Én a glutén miatt nem adok bulátát. Nálunk tejtermék, glutén tilalom van 1 éves korig.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Gabi: édi Kobi!!! Nálunk kölespéppel nincs gond, szilvával és a körtével sem! Karfiolt még nem kapott!!! Viszont Márton is tele van pöttyikkel, de azok melegkiütések, mert fürcsi után szépen elmúltak!!!

Enikő: nagyon ügyes a kis 7 hónapos!!!

Andy: szerintem tuti a napozó!!!! Miért ne mehetne benne!!!!! Tényleg próbáld ki a cukkinit v. a patiszont, ezek Mártonnak is nagy kedvencei!!!

Kubu: mi 2-án este indulunk Olaszba!!!! :wink:

Suzy: Vinit meg kell zabálni!!!! Biztonsági eszközök: még semmi!!! :oops: :oops: Annyi hogy van valami relé a rendszerben, és ha pl. a gyerek véletlenül benyúlna a konnektorba akkor azonnal áramtalanítja az egész lakást!!! Majd a konyhába akarok olyan zárakat beszerezni!!!
Vendég
 


Bernuska: persze hogy emlékszem Bettire!!! :cry: Múltkor eszembe is jutott. Nagyon szorítok neki!!!!
Vendég
 

 
 

kölesgolyó akárhol néztem nincsen csak bio enyhén sózott...

boci köszi a napozós hozzászólást.
cukkinit már evett korábban akkor jött ki először pötty rajta :roll: de nem hinném h attól mer akkor ettem a málnát is ugyebár. meg krumplit és répát is kapott már akkor.
viszont szegénykém amugy mindent uugy megeszik (ez egy olyan jó gyerek de komolyan) tehát azzal elvileg nincs /nem volt gond max a mennyiségekkel mert az elég gyenguszka. 100 volt a nagyon max az is csak v 2x

na mentem jóét mindenkinek

andy

Kép
andy30
 
 


Na, akkor ez csalán lesz, mert fürdés után vettem észre... :?

Körtére azért nem gyanakodtam, mert üvegeset már régebb óta adok neki. Holnap reggel meglátom...

Susy: muti!!!! Kobi is támadja már a fikuszt...


Hű, szorítok Bettinek!

Na ,menés van pancsizni...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Andi! Akkor szólj, ha küldjem. Amúgy ha holnap feladom, péntekre odaér szerintem.
Rózsaszín és macis. szerintem aranyos!

[quote]Z írta:öldi,
Újabb babakocsit vettél ?

Hát ja. Ez az első, amit boltban vettem, és szűz! Nem ült még benne senki fia borja :)

Gabi! Vilmoskörte? Szilva? Még jó, hogy kölesből nem tudtok pálinkát főzni! ;) :)
Amúgy fin...om sincs, de úgyis elmúlik holnapra!

[quote]a írta:pa ma egyébként korábban jött haza, bebújtunk hármasban ágyba és durmoltunk egy jó nagyot. ja egyébként Marci napja a következő volt: délelőtti piac után 11 magasságában ettünk majd picit játszottunk és délben már aludt, egészen 2.30-ig akkor újra ettünk, játék és aludt megint kb 6-ig aztán apával pancsi, vacsi és már alszik vagy egy órája...

Kubu! Kabbe, kabbe, és kabbe!

Kép
zölddisznó
 
 


Andi! Postaköltséget nem tudok. Nincs itthon mérlegem, hogy lemérjem.
Nekem tök mindegy, Lellén is hagyhatom a cuccot, és majd apa odaadja barátnődéknek. Én nem megyek olyan sűrűn.

Batti! De jóóóóóóóóóóóóóó! Szoríííííííííít!

[quote]
írta:
Kölesgolyót mostanában akarom kipróbálni. Nincs bio sózatlan? Bulátából is van. Én a glutén miatt nem adok bulátát. Nálunk tejtermék, glutén tilalom van 1 éves korig.

Kölesből nincs sózatlan :( De van rízsgolyó! k...va drága, majdnem öccá' egy zacsi.

Kép
zölddisznó
 
 


Morgen,
hmmm ilyen korán kelni, valami elromlott manókánál, de sebaj etetés aztán irány a piac, szép finom körtét rendeltem egy nagyon aranyos idős nénitől.

Boci,
patiszont hogy adod ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Jó reggelt!

Enyém gyerek nagyon elromlott! Többet eszik éjjel, mint nappal és mindezt óránként. Olyan vagyok, mint a mosott sz@r.
Ma éjjel megpróbáltam, hogy csak vizet adok, szerintetek visszaaludt? Neeeem, csak üvöltött, Leventét is 3x ébresztette, végül mégis kellett adnom enni, hogy csönd legyen!


Bettinek én is nagyon-nagyon szorítok! Szegényke pont egy éve tudta meg, hogy baj van a kcsi lányával. Kívánom neki, hogy ezúttal minden renben legyen és nemegészen 8 hónap múlva már boldogan babázzon.

Kubu! Komolan gondoltad, hogy párod elvezeti a mi autonkat? Csak hogy tudjam mire számíthatok.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Enikő,
sajnálom a rossz éjszakát.

Bettit ugyan nem ismerem, de minden jót és boldog várandosságot kívánok neki.

természetesen elvezeti. és hogy mire számíthatsz ? egy mosolygó kedves vicces mókás és biztonságosan vezető pasira :lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Jó reggelt!

Szakad az eső..., apa nem ment dolgozni, most együtt húzzák a lóbőrt Danival... :D

Andy igen 390 Ft lesz összesen a kulcstartó!

Lányok van egy doboz kölespépem, mindenmentes, aki kapja marja..., ingyé....

Mi is alig aludtunk... :( :( :(

Kép

Kép
dcili81
 
 


Sziasztok!

Cili! Én szeretném!

Berni! Nem tömi be egyben a bulátát, pici falatokat harap belőle.

Enikő! Nagyon ügyes Milán.

Suzy! Belinkelnéd azt a virágvédőt? Gergő állandóan támadja a virágokat.

Gergő is felsírt 2x is éjszaka, nálunk ilyen már régen volt. Mintha rosszat álmodott volna.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Hali!

mushival mi van???? Mush: itt is ellehettek,szívesen látunk :wink:

buláta:
az nálunk nagyin nem jött be, darabos, és nem málik úgy szét a gyerek szájában, mint a köles. A kölesgolyó enyhén sózott, de szerintem minimális só mennyiség van benne, én andtam Annának 9 hós körül. Bencénél ez még nem áll fenn, miután egyetlen fogunk sincs, Annának ilyenkor már 4 volt.. :lol:


kulcstartó árát utalom én is!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Én kölesgolyót nem is néztem még, hogy milyen, mert attól viszont félek, hogy félrenyeli.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


hahó!


enikő:részvétem a rossz éjszakáért,dettó :oops:

suzy:engem is érekel a virágvédő :lol:

andy:szerintem aranyos lesz Regi ebben a napozóban.egyáltalán nem gáz,főleg ha nagyon meleg lesz :wink:

musi???????????????????????

Ti hányszor adtok a bébiknek egy nap főzit és gyümit?
Mi délelőtt gyümizünk,délután főzizünk.Lehet lassan ebédre is adnom kéne vmit? :?

KépKép
lyndee
 
 


Erika akkor szombaton viszem és a tied!

ESZTER!!!!! CÍMET IS ÍRJÁL!!!!!! :D

Kép

Kép
dcili81
 
 


Lyndee! Tízórai gyümölcs keksszel, ebédre főzelék, uzsonna joghurt, vagy puding, vagy valami hasonló, aztán este tejpép.

Kép

Kép
dcili81
 
 


Erika:
szerintem a kölesgolyót nehezebben nyeli félre, mint pl. a bulátát, mert sokkal jobban "olvad" a szájában. Én Annának először felet adtam, aztán, amikor már tudott harapni, akkor jött az egész.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Cili! Köszönöm!

Lyndee! Mi délelőtt tejpépezünk, délben főzelék, délután gyümi. Régebben fordítva volt, de valahogy délutánszívesebben eszik gyümölcsöt és sokkal többet, mint délelőtt. De ha még nem akarsz semmi mást adni gyümin és főzeléken kívűl, akkor elég ez így. Vagy adhatnál 2x főzeléket.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Mági! A bulátát sem nyelte még soha félre. Annának mikor kezdted el adni a kölesgolyót? Csak azért kérdezem, mert az meg sózott. Mennyire sós?

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


8 hónaposan kapott már kölesgolyót, nem tudom kóstoltad-e, de minimális a sómennyiség benne. Szerintem, ha a bulátát nem nyeli félre, akkor a kölesgolyóval sem lehet gond.

kaja:
hát mi még a napi egyszeri, vagy kétszeri kajcinál tartunk. Tekintve, hogy a zöldségekkel hadilábon állunk, így délelőtt gyümölcs, délután főzelék próba, ami rosszul sül el, így vagy jön helyette a tápszer, vagy gyümi

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Hajnalban zabáló Hanna annnya jelentkezem! Szintén óránként 4 óta. Úgyhogy vissza mellém ;)

Kép
zölddisznó
 
 


migrén brrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

felébredt egyeske, öltözés irány piac körtéért pipiért

de szeretnék aludni

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


...én meg kávézni, de elfogyott :twisted:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Annyira restellem, hogy ilyen ritkán tudok jönni. Sajna visszaolvasni sem tudok. Nem is nagyon vagyok képben!

Bettinek gratulálok, ha a hír igaz. Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen. Igazán megérdemlitek, hogy szülők lehessetek!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Jaj! Még nem akartam elküldeni, de most már mindegy!

Mi sajna a múlt héten a győri kórházban "vendégeskedtünk" pár napig. Abszolút nem készültünk erre, hogy ott is kell maradnom Gergővel. Danit is vittük magunkkal. Neki is megnézettük a fitymaszűkületét. Kapott rá kenőcsöt, 2 hó múlva kontroll.
Gergőt pedig a popóján található tályog miatt vittük. A gyerekorvos és az internet is helyi érzéstelenítésről papolt, ehelyett altatásban csinálták és 2 napot bent kellett maradnunk. Nagyon figyelni kellett a tisztántartásra is, mert a végbélnyílástól 1,5 centire 11 óra irányában volt a jobb farpofán. Így szinte minden "kakakor" az is szennyeződött.
Na de már túl vagyunk rajta, seb szépen gyógyul és Gergő is élénkebben kúszik, mászik, térdel és felácsingózik mint valaha. Biztos nagyon zavarta ez a púp.

Na megpróbálok minimálisan képbe helyezni magam!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Szia Gabidani! Rakjál képeket gyerkőcökről!
Szegény Gergő ez fájt is neki? Lényeg, hogy túl van rajta.
A fitymaszűkületre csak kenőcsöt adnak?

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Mági! Nem kostóltam, de akkor majd kipróbáljuk.

Nincs valakinek seborrhoea a fejbőrén? Nekem most nagyon kijött és annyi mindent írnak, hogy mi jó rá, hogy fogalmam sincs tényleg mi használna.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Erika!

Fitymaszűkületre először a kenőcsöt próbáljuk (Győr) itt (Tatabánya) a gyerekorvos egyből műtétet javasolt. Na ebbe nem nyugodtam bele és így jutottunk el Győrbe. Ha a kenőcs se használ, akkor az ottani doki is a műtétet látja kiútnak, de mondta, hogy megoldódhat még addig a dolog.
Kép Dani 2 éves! A Mickey-s tortát én készítettem neki! Nagyon szereti! Kép Kép Gergő Bilibo-ban, amit Dani kapott! Kép Gergő Dani traktorján, szintén szülinapi!

Hát Daniról nincs igazán kép, mert állandó mozgásban van és nehéz fotózni!
Kép Gergő az ükmamával (100 éves)! Kép Gerikém! Kép Kiflizés! Kép Közös kiflizés!

Gabi
Kép
Kép
gabrielldaniell
 
 


Hellóbelló!

Most jöttünk haza a cégtől, Kobit mindenki megdögönyözte, ő meg csak röhögött :)
Aztán a kocsiban aludt 20 percet, most meg pörög, remélem, ebéd után kidől...

Kaja: reggel-este tápi (este előtte cici), délelőtt gyümi vagy gyümijoghurt vagy túrókrémes gyümi vagy no tízórai ha bealszik, ebédre főzi, délután gyümi rizzsel vagy kölessel+tápi. Tejpépet egyszer próbáltam, de sírva fakadt, úgyhogy nem erőltetem :D

Tényleg, délutánra is főzit kéne adni (több helyen is olvastam, csak nekem olyan furcsa :?) vagy sztetek jó ez így?

Zöldi:
[quote]V írta:ilmoskörte? Szilva? Még jó, hogy kölesből nem tudtok pálinkát főzni!

De törekszünk rá :lol:

[quote]. írta:..de úgyis elmúlik holnapra!

ééééés télleg! :D

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Bernuska!
A mi babateánk nem gyógynövényes, hanem alma, répa, csipke ízü! :wink:
Ha te megveszel egy fél literes Hippet az elfogy 3 nap alatt? Mert Vini kb 3dl iszik meg belöle ennyi idö alatt,de ugye az van rá írva, hogy felbontástól 3 napig fel kell használni!! :shock: :roll:

Gabi, Erika!
Sajna csak megmutizni tudom, hogyan néz ki.A német ebay-en találtam,valszeg itt fogjuk megrendelni.De gondolom, hogy otthon is lehet valahol kapni!
http://cgi.ebay.de/Reer-2x-Blumentopfgi ... 286.c0.m14
Kép
susy75
 
 


Cili!
A gyümi keksszel az üveges, tehát pépes ugye?
Melyiket adod?

Lindee!
Mi délben fözelék, délután gyümi kölessel/rizzsel, kora este tejpép gyümivel.
susy75
 
 


Sziasztok!

Gabidani: de jó hogy jöttél, édesek a gyerekek!!!

Tényleg, többi régen jelentkező hol van? Eszterke, Iokka, Bellanitta, Sina, Bébic...................................


KRISZTI BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Gabi: na látod, látod........ :lol: :lol:

Lyndee: nálunk következő a progi: reggel és délelőtt cici, délben főzi, kora délután cici, aztán gyümi (sokszor kölespéppel) és még két cici estig!!!! :lol:
Vendég
 


Én még nem adok picúrnak husit sem és jughurtot sem.Melyiket vezessem be előbb?

Akkor lehet nekem is úgy kellene hogy reggeli gyümi,ebéd főzi és uzsi jughurt vagy gyümi-köles pép?
Persze szigorúan cici után!

van olyan aki még főzi-gyümi előtt szopiztat?

KépKép
lyndee
 
 


Helló Gabidani!

Hannakaja:

Hajnaltól folyamatosan cici, kelés 9-kor.
11 körül gyümi - alig
3-4 körül főzelék
8 körül gyümi
9 körül tejpép
és cici, cici, cici ... bármikor
Amúgy mindenből csak keveset, nagyon rabszodikusan változik a mennyiség.

Kép
zölddisznó
 
 


Lyndee!
Szerintem egyértelmü, hogy a husit. A vas miatt már fontos ilyen korban!
susy75
 
 


Lyndee: szerintem husit adhatsz már neki. Márton is eszik, joghurtot még nem. Nálunk meg vannak "közölve" a cicizések!!! Tehát kettő között kapja a főzit és a gyümit is!!!!
Vendég
 


Lányok a tejpépet ti is tápszerböl készítitek??? :?:
susy75
 
 


Helló Csajok!

Ma hajnalban ideért hozzánk a vihar. Szerencsére csendes eső volt csak, meg dörgés, villámlás. Ezzel párhuzamosan Zsófi is nyekeregni kezdett, olyannyira, hogy 3-kor győzött az erőszak: betoltunk az arcába egy adag tápot, amivel aludt reggel 6-ig. Most én is k.o. vagyok, alig várom már, hogy kidőljön a kiscsaj és én is megyek vele aludni. Persze ő még kitart! :twisted:

Most épp elkúszott a földig érő üvegfalig és nézegeti a fákat. :-D Ja és ma elkezdett úgy igaziból mászni a kisasszony!

Na látom vannak buláta kontra kölesgolyó témában érvek-ellenérvek. :-D Utánajárok a kölesgolyó témának, nálunk buláta még kilőve.

Nálunk kaják:

reggel: táp
tízórai: gyümi kölespéppel
ebéd: főzelék husival, vagy anélkül
uzsi: gyümi kölespéppel vagy anélkül
vacsi: táp
lefekvés előtt: táp

Zsófi még mindig 6x eszik. Próbáltam átállni az eggyel kevesebb kajára, de egyszerre nem bír sokat enni (tápból 170 ml az adagja) és ahhoz, hogy a napi fél liter meglegyen, kell a háromszori táp.

Körkérdés:
Szerintetek lehet már zöldségeket is olajon pirítva készíteni a gyerkőknek? Arra gondoltam, hogy pl. mit szólna egy tojás nélküli lecsóhoz. Pirított hagyma, paprika, paradicsom. Azt én imádom, lehet neki is bejönne. Vagy sütve kimennek az értékes cuccok a zöldségekből?

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Berni: passz, bár én még nem adnám! Nem úgy van hogy paprika egy éves kor után???!!! De lehet hülyeséget mondok!!! :oops:

Kubu: patiszon: meghéjazom, kimagozom, összedarabolom és úgy párolom mondjuk pár kocka krumplival, aztán turmix!!! Bár múltkor raktam bele kevés répát meg husit is, imádta!!! :lol:

Cili: Dani füle??
Vendég
 


Sziasztok!

lányok az én lányom mohamedán volt előző életébe akkor alszik jól,ha kelet felé néz a feje.:D :D :D :D :D :D :D

itt a telken nem gond,mert ha apa nincs itt a franciaágyon tud pörögni, forogni álmába, de otthon a kiságyba nem tud megfordulni keresztbe.
Miért nem tud hosszába feküdni csak keresztebe????????
Vajon meddig tart ez még,a múltkor is ki kellett mennem vele a nappaliba aludni, mert állandóan felsírt ahogy beszorult a 60cm-be.

nálunk a napi progi általában így néz ki...

pl. most így néz ki amikor a telken vagyunk
8 óra ébred cici
fél 11-kor álmos cicivel alszik el
1-kor ébred, főzelék
1/2 4-4 felé elalszik ciczik
fél 6-6 felé ébred gyümölcs
majd este fél 9 fürdés cici és 9-kor alvás
éjjel amikor és a hányzsor ébred cici

ja és igazi gourmand a kis csaj a főzelék már nem jó ha pl. csak krumpli répa....
az már nem az igazi, anya tegyél bele egy kis fehérrépát, cukkinit, petrezselymet és husit is és egy pici olívaolaj
na így már izlik neki.....
a tegnapi ebéd cékla, krumpli, cukkini, metélőhagyma és husi

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


berni: Réka is 6x eszik ha éjjel 2x kel. amúgy ha éjjel egyszer akkor csak 5xevős.
a cicit nem mérem, van,hogy mindkettő kell neki,van, hogy csak az egyik.
a főzelékből becsúszik 200-220
a gyümölcs du.-án 150-180 szokott lenni.
nálunk a tízórai nem megy sehogy se, mert ha reggel felkel,cicizik de már 2,5 óra múlva álmos, de max. 3 óra múlva, és elalvás előtt már elküld a fenébe a gyümölccsel.
az ebéd után 2 órával hisz megevett 200 főzeléket, is kéri a cicit de sztem csak azért mert úgy alszik el,ha nem cicis lenne simán elaludna.
mondjuk hízik is a lelkem...vajon rosszul csinálom így?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


kubu: elmentettem a nyaralási oldalakat, este megmutizom apának és jövőre sztem mi is bevállaljuk:)

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Orsi!
Vini is simán szopizik a fözelék után, ha álmos,mert csak ugy alszik el. persze ilyenkor csak pár perc kell neki! :lol:

Mush!
Mi van veled? Jelentkezz! :roll: :roll: Remélem minden oké veled és kibékültök!!!

Aida???
susy75
 
 


kubu: hol béreltetek lakókocsit?

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Berni: Mi sinlacozunk ezerrel, Domi imádja és gyümihez is szoktam keverni. Ettől még vizet iszik és eszi a főzeléket is.

Habe: Köszönöm a köszöntést! A szállás nagyon tetszik, már írtam is nekik!

Kubu: Még egyszer ne haragudj! Sajnálom, olyan jó lett volna együtt nyaralni.

Mi kajánk:

7-8 szopi
9-10 friss gyümi
1 körül ebéd: répa, krumpli, husi
5 körül uzsi: gyümi keksz, vagy gabona
9 körül vacsi: sinlac plusz cici
(És néha van egy hajnali szopi 6 körül, de az nem mennyiség) Valamit most módosítanom kell mert 3 hete nem hízik...hmmmm.

Kép
mannababoca
 
 


Na, enyém gyerek végre megadta magát és kidőlt. Asszem megyek én is, alszok egyet.

Boci!
A lecsó csak példa volt. De mondjuk oliván pirított hagymára raknám rá a bmilyen főzeléket, szerintem az finomabb, mint mikor csak vízben megfőzöm. Hagymát már lehet adni? Én metélőhagymát már rakok a főzikbe, de simát?

Orsimorsi!
Hehe! Zsófi a 6 kajálást nappal tolja be. Éjszaka nem eszik. Csak ritka alkalmakkor, amikor rendesen felébred éjjel és nem lehet mással kiütni, csak kajával. Zsoff amúgy reggel 6-tól este 9-ig pörög, ebbe simán belefér a 6 kajálás. Ha mondjuk 10-12 órákat aludna éjjel, akkor már óraszámban sem férne bele a 6 kaja.

Mush!
Tényleg, hol vagy??? Minden ok veletek???

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Na, Kobi is kidőlt, jobban bírta, mint gondoltam... :)

Én meg azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek más husit a csirkén kívül mikortól? A talin beszélgettünk a májról, azt szívesen megpróbálnám, mert mi nagyon szeretjük.
Ja, és a lényeg: a hal????? Mindenhol mást olvasok (szokás szerint), egyik helyen azt írják, hogy akár már mehetne hetente 1x, máshol meg hogy csak 1 éves kor után... Bár a kiskönyvben pölö a köles is egyéves kor utánra van írva :roll: nem értem én ezt...

Berni: a babaszakácskönyv szerint 8 hós kortól mehet a vörös- és fokhagyma is sütve meg főzve is. Adtál egy tök jó ötletet, holnap hagymán és olívaolajon fogom csinálni a pari-burit. Kíváncsi leszek a fogadtatásra :)

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi!
Multkor te írtad a husilevest. Hamarosan én is csinálok Manónak. Abba is mehet hagyma, petrezselyem, répa, krumpli,husi oszt jó van???
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2009.08.05 13:14-kor.
susy75
 
 


[quote]B írta:ernuska!
Ha te megveszel egy fél literes Hippet az elfogy 3 nap alatt? Mert Vini kb 3dl iszik meg belöle ennyi idö alatt,de ugye az van rá írva, hogy felbontástól 3 napig fel kell használni!!
:roll: :roll: :lol: :?: :?:
susy75
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?