Új privát üzeneted érkezett!

Giny! Próbálom az emilt küldeni, egyenlőre
nem megy át. Ha sikerül azért te is jelezz itt.

Ágiboszi van olyan macisom amit keresel.
A maci barna fejecskéje körül röpködnek a méhecskék. Kell-e, és mennyi.
Van egy másik is, ebbe a sorozatba illő, megpróbálom ide bemásolni.
Kis türelem, kezdő vagyok.
mágia
 
 


Ágiboszi!

Felraktam néhány új képet és van közöttük egy macis, ráírtam, hogy ágiboszi elsőbbség.

Maciangyalka van rajta. Érdekel?

Köszi az utcarészletet, jöhet :-)
macsnyelv
 
 


SziasztokKép

MacsnyelvKép
Igen kérném a maciangyaltKép

MágiaKép
Erre gondoltál?, mert ha igen akkor kérnék belőle 2 dbotKép (ha ráklikkelsz az erre szóra akkor új ablakban megnyilik a kép)

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 

 
 

Macsi!
Akkor kérnék szépen a csőrisből 1 db-ot!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Vevi, láttam és nagyon kedves vagy, hogy szóltál neki. Tök jó, hogy már így ismerjük itt egymás ízlését Kép

Márti, írtam Neked mailt még aznap este, amikor az újakat feltetted. Megkaptad? Ha nem, a sem gond, akkor csak fehér teaskannásból szeretnék két darabot.

Mágia, mail nem jött, próbáld meg újra: giny@skipper.hu

Anyko, köszi! Hol van az a mesés bolt ezekkel a szalvikkal?
giny
 
 


off:
Giny!
Tegnapi mail átment?
Csi
csii
 
 


Csi, átjött, de csak ma reggel. Majd átbújom őket, de nem ígérem, hogy ezen a hétvégén sor kerül rá. De azért köszi!

Mágia, most megfenyegetlek jól: felhasználom a szalvidat, ha nem jelentkezel érte! Kép Kép

Koda, csak Te segítettél vicsor ügyben, de azóta nem jártam erre és csak most tudtam kipróbálni. Nagyon tetszik Kép
giny
 
 


Giny!
Ezeket az olcsó szalvikat itt Békésen vettem egy 100.-os boltban. Kép Most kezdte ilyen szalvikat árulni legnagyobb örömömre! Kép

Mágia!
A te cseréidet hol lehet megnézni!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Sziasztok!
Csak szólni szeretnék, hogy feltöltöttem az IHR-es szalvik második adagját és az egyéb szalvétáimat.
Akit érdekel nézze meg és írjon!
E-mail: kircsimelcsi@freemail.hu

Melinda
kircsimelcsi
 
 


Te Giny, te ne fenyegess engem, mert vasárnap megterítem az asztalt azokkal amiket neked szántam.
Kezdő vagyok, türelmet kérek, egyenlőre csak itt tudok kapcsolatot teremteni mindenkivel.
Nem tudok emilezni, a géppel van valami gond, a nagyfiam már dolgozik rajta.
Inkább segíts, hogy hogyan tudom bevinni a képeket ide nektek.
Előre is köszi.
Ui. Tedd félre a repcsist, az emilbe, - amit lezsiroztam - feltüntettem, hogy még mi kell.
Addig amíg nem tudom az enyéimet megmutatni kicsit várnod kell.
Az én emil-címem: tomena01@freemail.hu
mágia
 
 


Anyko!

Ha találsz megfelelő mennyiségű cserét a cseréim közt, küldenél nekem 2-2 darabot azokból az igen drága szalvétákból?
Nagyon tetszenek Kép

Előre is köszi:

Szandra
krampuszmama
 
 


Ágiboszinak!
Most ez az első képbevitelem
mágia
 
 


Hoppá hát ez nem sikerült, majd legközelebb.
Írjátok meg, hogy ti hogyan csináljátok.
Légyszi, légyszi, légyszi.

Giny!
Azt már írtam, hogy három fiam és egy férjem van, és ha ebédelünk, és ha malackodunk akkor azt néha szalvival szoktam letörölni, esetleg olyannokkal amilyenek neked wanted-olnak,... tudod, olyan szép levendulással, meg olyan édes kis piros szegélyes katicással, meg ... hát olyanan szép cuki kinézetűekkel.
mágia
 
 


Mágia!
Ha valamit szeretnél idetenni, akkor kattints rá jobb egérgombbal, ott keresd ki, hogy tulajdonságok, arra katt. Ott cím(url) címszóval találsz egy sort, azt kijelölöd, nyomsz neki egy ctrl + c , és ahova szeretnéd rakni, ott ctrl +v (egyszerre kell nyomni)
Így bonyolultnak tűnik, de hidd el nem az!! Próbáld ki...
Sok sikert:
zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Ej, ej, Mágia kiassszony, hát igen jót derültem magácskán Kép
Kéretik azokat a kis cuki szalvétákat nem eldisznólkodni nekem!
A mailt várom, de hétfőtől pár napig nem vagyok itthon, úgyhogy vagy előtte, vagy majd úgy csüt.-péntek körül tudok rá reagálni.

A képeket szerintem töltsd fel ide a babanetre egy albumba (http://babanet.hu/album/main.php - a saját album létrehozása). És akkor mindannyian megnézzük, hogy mikkel törölgeted a levest Kép
giny
 
 


Anyko, képzeld, az itteni 100 Ft-osban nincs is dekorszalvéta, csak azok a ronda fehérek Kép
giny
 
 


Szandra!
Biztos tudok majd választani a szalvijaid közül. Félretettem neked 2-2 db-ot a valóban nagyon drága Kép szalvikból! Kép

Mágia!
A babanet albumjában a legegyszerűbb feltenni a képeket!

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Lányok!

Nincs véletlenül valakinek EBBŐL a szalvétából? Csuti honlapján találtam, de Neki sajnos már elfogyottKép

Anyko!

Köszi, válassz bátranKép

Szandra
krampuszmama
 
 


A 100 forintosban nálunk sincs dekorszalvéta :-((((
macsnyelv
 
 


Lányok megnyugtatok mindenkit Pécsett sincs a 100 forintosban semmi nekünk valóKép
ppicur
 
 


Krampuszmama megkaptad a email-em?

Márti
ppicur
 
 


Lányok!
Ha találok valami igazán szép szalvit a 100 forintosban, akkor mindenképpen veszek és szólok! Ma kaptam apától egy digit gépet, így már nem akadály a képek feltöltése! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Márti!

Ha arra gondolsz, amiben kérted a szalvikat, akkor igen.
Meg voltam győződve róla, hogy válaszoltam és választottam cseréket.
Nna, úgy látszik öregszem.
Szóval elraktam 14 db szalvétát a nevedre.

Szandra
krampuszmama
 
 


Lányok, ilyen kellene nekem, de nagyon. Legalább egy db, de az sem baj, ha több. Esetleg csomaggal. Szóval minden megoldás érdekel és elég sürgős lenne. Nincs valakinek véletlenül egy elfekvő darabja?
Kép
giny
 
 


Macsnyelv!

Küldtem neked mailt, de visszajött az üzi, hogy megtelt a postafiokodKép(
Azért megkaptad?
Márti
ppicur
 
 


Szia Márti!

Igen, átjött, amint kitakarítottam a fiókot :-))
macsnyelv
 
 


Lányok!
Nemrég mesélte anyukám, hogy a tv-ben volt egy kisfiúval riport. 7 vagy 8000 különféle szalvija van!!! Mi mikor fogunk itt tartani?? Kép Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Anykó!

Én szerencsére már elértem sőt már meg is haladtam a 8000-re álomhatártKépKép
Most vannak leltár alatt a "kincseim" de ha minden igaz akkor 8000-9000 között vagyok valaholKép
Magyar volt? Nem tudod? Vele kéne felvenni a kapcsolatotKép
Márti
ppicur
 
 


Giny! Meg kell néznem, de szerintem van nálam ilyen téli táj! Otthon megnézem, és holnap jelzek!!! Ánizs
anizs007
 
 


Kircsimelcsi! Légyszíves az E25-ös szaliból 2 db-ot cserélj el velem!!! A cseréimet itt a babaneten megtalálod, illetve a decoupage.lap.hu oldalon is! Köszi!!!
anizs007
 
 


Márti!
Magyar volt a kisfiú, de nem tudok róla többet, mert én nem láttama műsort, csak anyu mesélte.
Nem semmi vagy, ha már ennyi szalvid van. Mióta gyűjtöd őket? Én még csak 2 hónapja kb. Na meg kislánykoromban is gyűjtöttem. Kép

Vettem megint szalvikat a 100 forintosban. Hamarosan felteszem őket a többi cseréimmel együtt! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Lányok!

Íme a két szalvi, amiket ma vettem. Ki kér belőle?
Kép,Kép

többi cserém: http://g-portal.hu/anyko

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Az első szalvéta nem ilyen csíkos. Valami hiba van a fényképen! Kép

Kép

KépKép
anyko
 
 


Szia Anyko!

Én kérek 4 darabot a sétásból! Ez az egyik kedvenc képem :-)
(Remélem, hogy a többieknek is marad Kép )

Van fent egy új albumom: 1 darabos szalvéták címmel :-)
Nézzétek meg :-)
macsnyelv
 
 


Anyko!
Én is szeretnék veled cserélni, a következőket kérném:
48- faleveles
52- habos kávé
53- kenyérpirító
54- téli táj
kutyasétáltatós ( 2 darab, ha jut Kép)
Szerintem te is találsz nálam jóket, van a keresett szalvétáidból is 1 Kép
Holnap délben frissítek még Kép

Macs!
Hallottalak este!! Kép(Híradó)

Zsu

Kép
Kép
zsuzsimano
 
 


Kira!
Hozzátettem a többihez ezeket is. Akkor én csak 3-t választok és akkor egálban vagyunk. A nescafe majd legközelebb. Kép
Kira! Mit keresel te a híradóban??? Kép Én miért nem tudok semmit? Mikor leszel legközelebb?

Zsu!
Elteszem neked ezeket. Holnap válogatok tőled is és Kirától is! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


El tudná nekem valaki küldeni a Kata címét! Köszi!
Jubi

Kép
Kép
Kép
juborka
 
 


Anykó!

Kérhetnék én is kettőt a kutyasétálgatósból??

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Jubi!

Mindjárt átlövöm mélen Kata címét :-))

Anyko! Köszi :-))
Ja, ott dolgozom :-)
macsnyelv
 
 


Sziasztok!
Van uj micimackos szalvetamKép
Vevi
vevi72
 
 


Anykó! Ánizs nagyon kér, hogy a kutyás sátáló párból mentsél el neki legalább 3 db-ot!! Légyszí!!!! De ha megtennéd, hogy vennél belőle egy csomaggal, kifizetném és nagyon megköszönném!!!! Edit
anizs007
 
 


Ági!
Neked is félretéve!Kép

Ánizs!
Ma megyek a városba és meg fogom nézni, hogy van e még! Talán volt még, de nem akarok előre semmit sem mondani! Pénzt nem kérek érte, inkább néhány szalvit választanék, ha nem baj! Kép

Kira!
Jött a mailed, majd én is írok! Mikor leszel legközelebb a híradóban? Mostmár meg akarlak nézni! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


SziasztokKép

Vevi,
szeretnék belőle két darabot kérni, este majd mutatok neked két új szalit, amiből egyet tuti kérni fogszKép

Ági

KépKép
KépKép
Ágiboszi
 
 


Macs! Én még csak egyszer láttalak, illetve nem láttalak, mert csak a hangod volt, nem lehetne jelezni azon a napon, amikor látható leszel??? Edit
anizs007
 
 


Reklámozom kicsit magam! Kép
Most tettem fel új szalvikat! Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Ágiboszi!

Rengeteg sok macist szereztem neked este felteszem őket és tied lesz az elsőbbség a választásbanKépKépKép
Irok ha feltettem őketKép

Márti
ppicur
 
 


Lányok képzeljétek tegnap beszéltem egy nővel aki szintén gyűjti a szalvikat és nem kevesebb szalvija van mint 23.000db!!!
Nem ítam félreKép Hihetetlen mi? 23.000!!!
És én büszke voltam az én majdnek 9000-re, de azt hiszem le vagyok maradvaKép

Márti
ppicur
 
 


Márti!
Komolyan mondod? Nem semmi a nő! Mióta gyűjti? És te Márti? Te mióta gyűjtögeted a szalvikat?
Ez a nő nem akar csereberélni? Bár úgysem tudnék újat adni neki! Kép Kép Kép

Anyko

Kép

KépKép
anyko
 
 


Giny!!!!!!!!!!

Szereztem neked olyan téli tájképes szalvitKépKép
Egyet abból amit felraktál ide és ugyan abból csak világoskék háttérrel kettőtKépKép
Ha kérsz még akkor tudok még 5-6db-ot szerezniKépKép

Márti
ppicur
 
 


Anykó!

Nekem anyukám kezdte gyűjteni a szalvikat szóval úgy 50éve gyűlikKép
A nő is le van maradva van egy barátnője akinek már 60.000db-nál is többje vanKép

Márti
ppicur
 
 

Vissza: Ötletek, tippek

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?