Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Jó fárasztó hétvégén vagyunk túl, amit Kende viselt a legjobban. Szombaton anyukáméknál tartottuk nagyim 92. szülinapját. Szerencsére már lemondott a nagy éttermi zenekaros bulikról a dédunokák miatt, így egy bográcsolós csülökpörköltes laza buli volt. Kende végigrötyögte az egészet, mindenkivel jól kijött. Vasárnap hajnali kelés irány anyósomékhoz ahol megtartottuk Kende keresztelőjét. Annak ellenére, hogy a szokásos 8-9 körüli kelés helyett 6-kor ébresztenem kellett az úton nem volt hajlandó aludni. Templomban a papot jól megviccelte, mert a keresztapja fogta a kezében arccal előre, pap előtte olvas, mire Kende elkezdett kiabálni, hogy ada-ada, és nyúlt az evangéliumért amit sikerült is majdnem megszereznie :lol: :lol: :lol: Amikor ráöntötték a keresztvizet hangosan kacagott. Anyósoméknál ott volt minden unokatesónk, volt 9 gyerkőc meg nagy felfordulás. A hazautat kihagytam volna szívesen, főleg úgy hogy az első 100 km-en folytak a könnyeim, Gyuszi ottmaradt erre a hétre :( Vasárnap Balatonon találkozunk újra.

Bocs, ha hosszú voltam.

Ja és Solya! Integettem ám :D

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Manna! Tényleg pofátlanság szerintem is a babáért is pénzt kérni (nálunk is 2 éves korig ingyenes, pedig én is adok mindenféle babacuccot).

Cili! Én lemaradtam a kulcstartóról, nekem is jut?

zsebi_baba
 
 


Manna tényleg bunkóság tőlük. Tavaly mi itt voltunk: http://koszeg.hu/idegenforgalom/szallas/sziget/
Nekem tetszett, tiszta volt, háziak kedvesek a város szép, Ausztria 5 perc.
Dominak boldog névnapot

Kép

Kép

Kép
habe
 
 

 
 

Körkérdés:
Van még valaki, akinek nem eszik még főzeléket a babája????

Kép

Kép

Kép
habe
 
 


Zsebi, persze neked is rendeltem!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Sziasztok!

Habe:na neeee erre jártatok??Basszus ha ezt tudom... :lol: :lol: akkor Kendét a mi papunk keresztelte meg :wink: :D
Oli a héten kezdte elfogadni a főzelékeket,de én rájöttem mi volt velük eddig a baja,íztelen volt neki,és reggel belakott a péppel és csak estefele volt hajlandó enni egy kis gyümit,oszt ennyi.

Minden kép nagyon szuper,annyira édesek a babák(akik már nem is annyira babák :lol: :lol: )

Minden kis érintettnek boldog hófordulót,névnapot!bocsi ha nem név szerint

basszus h én h irigykedek azokra akik tudtak talizni.nem lehetne h egyszer engem is meglátogatnátok,vagy mindenki egy picivel közelebb költözne???? :lol: :lol:

most megyek gyümit gyártani Olcsimnak,aztán próbálok még jönni

solya051020
Káld
 
 
 


Kubu:megkaptad a pü-met?

solya051020
Káld
 
 
 


Köszönjük a Vini dicséretet! :lol: :wink:

Bernuska!
én nem ismerem a Sinlacot,de ha édes fözibe én se tenném. :shock:

Cili!
Ha van megoldás szólj!!
Az egy dolog hogy fogdossa vagy rágcsálja,de félek, hogy a kábellal együtt magára rántja a nyomtatót,vagy monitort, hangfalat! :roll: :roll:
susy75
 
 


Kubu!

[quote]S írta:ofőr ? Na abban is szívesen benne vagyok, de a helyhiány miatt akkor is kellene még egy autó. Hmmm ?


Erről beszélek! Autó van,csak én nem merek nekivágni!

Susy, Köszönjük a köszöntéseket! Milán 7 hónapos szülinapja megkoronázására lábra állt! :lol:
Itt a bizonyíték!

Kép
Susy! De édes Vinzent!

Manna! Igazad van! Én is lemondanám és nem mennék ilyen helyre! Ezeknek úgy látszik nem számít a vendég.

Temetés: én nem is tudom. Nálunk ez annyira természetes volt, mint a születés. 5-6 éves voltam, amikor apukám testvére meghalt, a mellettünk lévő szobába volt felravatalozva, többször megpusziltuk, és csak arra emlékszem milyen szép volt (mivel még nem volt férjnél menyasszonyként temették el), soha nem volt semmi problémám a temetőben sem és arra is emlékszem, hogy a temetés alatt mi ott játszottunk az udvaron. Nálunk ez még a mai napig így van (mármint a szülőfalumban).
Ami engem rettenetesen megviselt az a boncolás. Úgy éreztem nem volt jogom egy idegen ember boncolását végignézni. És azzal sokáig álmodtam.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


darabos kaja:mi konkrétan még nem próbáltuk de ha került az almából egy darabka véletlenül a kajcsijába öklendezett tőle :roll:
Így gondolom még nem érett rá....... :roll:


enikő:miért nézted végig egy idegen ember boncolását? :shock:

suzy,gaby:nagyon édesek a fiúk!Milyen nagyok már :shock:

manna:ki vagyok akadva hogy egy 8hós kisbaba után elkérnek 3000 forintot,mert a másik ágyon pelenkázod :shock: :evil:
Akkor miért nem úgy hírdetik magukat,hogy csak nyugdíjasoknak,ha már ennyire kivételeznek velük!!!!!!!! :evil:

KépKép
lyndee
 
 


Gabi! De édes Kobid! Tündéri ahogy igyekszik seíteni.

Habe! Milán sem eszik még főzeléket!

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Mági! Temetés: én arra írtam, hogy más a véleményem, hogy egy első osztályos gyereknek már szerintem simán el lehet magyarázni, hogy mi történik egy ilyen ceremónián, és miért. Azt, hogy miért sírnak az emberek, azt, hogy miért vannak feketében, hogy mi történik az elhunyttal. Jobb, mintha a innen-onnan szedett-vedett információk alapján a képzeletükben valami sokkal horrorisztikusabb és félelemkeltőbb jelenik meg.

Musi! Basszus. Hogy vagy most?

Sarmi! Melyik nap lesztek Lellén? Vagy hová jártok Balcsizni?

Andi! Mi legyen a fejvédővel? S.O.S., mert ha felébred bébi, megyünk a postára.

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi:mi van musival?beteg? :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Lyndee - csak az anatómia miatt

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


Musi jól van! (Anyujával balhéztak)

Kép
zölddisznó
 
 


Bocsi, most jöttem rá, hogy ezt emilben olvastam...elnézést, ha nem publikus.

Kép
zölddisznó
 
 


Milánnak boldog hetediket!!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


zöldi

bnőmék pont szombaton mennek vagyis a vőlegénye te meg péntekig leszel aszontad ugye? akkor marad a posta de inkább balcsi után kéne már 16án jövünk onnan haza.

amugy milyet sikerült venni?

Kép
andy30
 
 


Enikő - édi a "kis" héthónaposod!

Kép
trombibébi
 
 


csak gyorsba.....

darabos kaja: Réka mindentől öklendezik ami nem pépes, de pl a banánt simán elmajszolja.

lyndee:mi anno Ikea vásárlási utalványt vettünk, praktikus azt vesznek rajat amit akarnak,nagyon örültek neki, jobb mint a 3. pohárkészlet.

KépKép

Kép
orsimorsi
 
 


Enikö!
Akkor mégegy gratula a felálláshoz! :D :lol:
susy75
 
 


Sziasztok!

Zsófi! Huni! Milán! Boldog hófordulót!

Zöldi! Musi írta, hogy összeveszett anyujával és azt is, hogy lehet hazamegy Tonyval.

Musi! Mi a baj? Azt hittem ti nagyon jól kijöttök, úgy vártad már, hogy haza gyere.

Berni! Zsófi gyönyörű! Szerintem, ha nem érzed jónak a Sinlacot, akkor ne adj Zsófinak. Én szoktam rakni főzelékbe is, amikor kicsit hígabb vagy a meggyes főzibe, hogy ne legyen olyan savanyú. A gyümiket viszont szívesebben megeszi kölespéppel. De nem vagyunk egyformák. :wink:

Sarmi! 68-asat, de van olyan 74-es ami jó. Miért?

Gergő megeszi a darabos kaját. Ma egy fél barackot evett meg, én fogtam, ő meg szépen kis falatokat harapott, de ha nagyobb sikerült, azt is szépen elrágta. Szoktam neki adni babapiskótát, bulátát és corn flakset is. Ezeket is ügyesen megeszi.

Kép
Kép
Kép
erika26
 
 


Berni:
jaaaa bocsi, akkor elolvastam, főzelékbe nekem is fura a Sinlac...

Habe:
jelentkezem, mint főzeléket nem evők...Nem azért, mert nem próbáltuk még, hanem Bence egyszerűen nem hajlandó megenni.. A gyümöcs bármikor jókora adagban,de a főzeléket kiköpi.. Nem tudom mi a fenét csináljak.... :?

Zöldi:
Nem tudom, nekem az elsősök még annyira kicsik, de tény, hogy jobb így megtudni az élet rendjét.. Ez attól is függ, hogy előzőleg mit mondtak neki a halálról, mert ugye ,ha a mennybe menős verziót, akkor nehéz lehet megérteni. A lélek fogalmának felfogásához pedig kell bizonyos fokú érettség.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


hát csajok mit mondjak kicsit el vok keseredve.

krumplinak már 3x mentünk neki mindig másnapra pöttyei lettek igy abbahagytam. alma eddig okénak tűnik de elég gáz h mingyá 9 hós a gyerekem és csak almát eszik még azt is higan és max 100at aminek a fele anyatej :roll:

tegnap elkezdtük a répát erre mára megint pöttyök :?

hivtam bőrdokit mondja akkor ne adjam de mondom akkor mit adjak?mindenre igy reagál (ok amiket eddig próbáltam nem mindenre). pont répát krumplit nem ehet azok alapok. mondja akkor adjam tovább és kenjem a szteroiddal a pöttyöket és ha elmulnak akkor nem allergia hanem ugy láccik ilyen érzékenyen reagál az uj dolgokra.
sztetek?
hig kaki napi többx és piros fenék is van megint.
csüt.ön méretek h hizott-e.


szegénykém

andy

musi: mi van???

Kép
andy30
 
 


[quote]h írta:ig kaki napi többx és piros fenék is van megint.

Andy!
ez nem lehet a fogzástól??? :roll:
susy75
 
 


Mush! Én szivesen látlak benneteket, ha mégis maradnál aug. 12-ig, mert akkor én is elutazom.

Kép

Kép
isarenikõ
Pécel
 
 


suzy nemtom. minden lehet. az idegel h a doki se tudja neki is csak lehet minden. csak azért gondolom h nem foggzástól mert akkor van amikor kap vmi kaját.

de most próbálom szegényt nyomatom csakazértis és hátha hozzászokik. bőrgyógyi szerint ha allergia akkor durvul mindenképp hiába kenem. remélem igaza lesz és téleg csak érzékenység és majd idővel ez javul/csökken. csak olyan rossz h minden baba eszik már rendesen ő meg még semmi. eddig örültem h csak szopi van de már nem bánnám ha ő is haladna.

andy

Kép
andy30
 
 


Habe!
Enyém gyerek bőszen eszik mindenféle főzeléket. Csak néhány kivétel van, de szerintem azok amúgy is undorítóak (pl. cékla).

Nálunk a víz ivással voltak gondok. Néhány hete feladtam a küzdelmet. Zsófi egész nap nem ivott semmit. Most veszem a HIPP-es 100%-os gyümileveket és vízzel keverem kb. 2/3 víz - 1/3 gyümilé arányban és így kb. 2 decit iszik naponta.

Enikő!
Milánnak boldog 7. hót és hatalmas gratula a felálláshoz! Zsófi egy hónappal idősebb, de még meg sem fordult a fejében, hogy fel kéne állnia. :-D

Gabi!
Kobid is igazi kispasi már! Nagyon helyes kölyök!

Erika!
Ezt akartam is kérdezni, hogy etet-e a gyerekével vki Bulátát. Gergő nem akarja egybe bekapni? Gondoltam amíg Zsófi még nem majszolhat kiflicsücsköt, addig bepróbálkozok egy kis kölesgolyóval.

Andy!
Nem lehet, hogy Regid csak érzékenyebb az új kajákra??? Ha folyamatosan kapná, hozzászokna. Szerintem. Először Zsófi ekcémája is bedurrant, de én nem hagytam abba a hozzátápit, aztán mostanra már "csak" néha bukkan fel egy-egy folt. Védőnénim a kakira is azt mondta, hogy lehet, hogy először nem tudja megemészteni a normál kaját rendesen a kicsik gyomra, többször kakil, de lassan ezt kinövik és helyreáll a normál emésztésük. Én a helyedben tuti adnék neki szépen fokozatosan mindent. Az kivitelezhetetlen, hogy lassan ne kapjon normál kaját.

Kép
Kép
lbernuska
 
 


[quote]M írta:usi írta, hogy összeveszett anyujával és azt is, hogy lehet hazamegy Tonyval


nem úgy van hogy Tony nincs itt? :roll:


Andy:először én is fogzásra gondoltam.......szegény kicsi Regi!Remélem tényleg csak úgy van ahogy Berni mondja :cry:


Előbb megfürdettem pockomat mert nagyon fáradt volt,csak sírt és sírt....most szunya van!

KépKép
lyndee
 
 


Andy!
Hol vannak rajta pöttyök?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2009.08.04 20:28-kor.
susy75
 
 


Mági,
Megdumáljuk és jövő héten lehet h ki is tudunk menni.

Dominak nagyon boldog névnapot kívánok.

Zsebi,
Sziasztok, örülök h jól sikerült a nyaralásotok, várjuk majd a képeket.
Mi is megyünk Wörthi tóhoz 1 napra (útban olasz felé)

Berni,
Lakókocsit béreltünk, szép nagy, minden van benne, 2x2 franciaágyas (úgyhogy még húgiék is lejönnek pár napra, mert hely az van bőven).
Soha nem voltam még kempingezni, de amikor megláttam a képeket meg h milyen ellátás, szórakozás, üzletek stb. van a kempingben ledöbbentem.
Ja és közvetlenül a tengerparton, és van kisvonat is amire bárhol fel/le lehet szállni.

Tervezünk majd sátrazást is picit nagyobbnak Ausztria irányába.

Darabos: néha bent marad egy-egy falat amit nem pépesítettem, nah akkor van ám aztán igazán öklendezés.

Zsófi, [color=blue]Milán, Hunor boldog hófordulót.[/color]

Andy,
Húsvétkor a Máv Széchenyi hegyi gyermekvasúton voltunk, második alkalommal pedig Királyréten május 2-én. Mindkét esetben nyitott kocsiban ültünk, sőt Királyrétre gőzmozdony vitt fel minket, talán a köldököm nem volt tele hamuval.
Marci imádta nézte a tájat, a robogó fákat, sapit adtunk rá, persze volt pléd is, de nem kellett, és akkor még messze nem volt jó idő.
Krumpli helyett cukkinit próbáld meg.

Gabi,
Huh sógornőék… szegények.
Kiskobi kircsi nagyon, mutattam apának is.

Zöldi,
Újabb babakocsit vettél ?
Benne vagyok h Hanna legyen a menyem. Jó anyós leszek, tutira. 8)

Cili,
Jobbulást.

Manna,
Sajnálom a napvirágot, de teljesen megértelek.

Susy,
Nem irigyellek apa távollétéért. Vini tud ám pózolni.
Mitől van a gomba ?
Mi éppen kábelmentesek vagyunk, max a laptop kábel de azt még tudom kezelni, anno beszereztünk egy kezdő védelmi csomagot, lassan kezdhetjük a felszerelésüket.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Habe,
Képek ?

Solya és mindenki,
Holnap postázom a cuccokat, sorry ma akartam de az egész délutánt végighorpasztottuk hármasban.


Enikő,
Deal is done, hát így oké apa vezeti ti autótokat. :lol: (én meg az apaautót, öööö de lehet h a fehér kárpit miatt inkább majd azt javasolja hogy az én autómmal menjünk :shock: )

Gratula a felálláshoz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kubuspace 2009.08.04 20:31-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Égszakadás, földindulás, jégesőőőőőőőő! Most mertem újra bekapcsolni gépet. még mindig dörög, de már nem bííííííírtam! :lol: :lol: :lol: :lol:

Estére halványan apró piros pöttyök lettek Kobi hasán. Most azon filózok, hogy melegkiütés vagy csalánkiütés. Elképzelhető, hogy az utóbbi :roll:, és akkor tovább filózok, hogy mitől. Ma kapott másodjára karfiolt és szilvát és nem üveges vilmoskörtét, és először kölespépet... :? Ötletek?

Andy, Berni: de jó, hogy említettétek a kakit, már a múltkor is akartam írni, hogy a hozzátápi elején nálunk is kellett egy kis idő, mire normalizálódott a kakija. Addig vagy emésztetlenül jött ki vagy híg volt és szúrós szagú (amitől simán kipirosodhat és kiütődhet a popsi). Aztán rendeződtek a dolgok, de még mindig van, hogy elég híg és színes az anyag. De csak elvétve...

Enikő:
Kép Milánnak :)

Én most épp Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 


[quote]2 írta:/3 víz - 1/3 gyümilé arányban és így kb. 2 decit iszik naponta.

Dettó! Gyümiléböl nálunk is ennyi fogy vagy több. és én is így higítom. Bár nem kap mindennap, de pl sima baba teából nem iszik ennyit! :? :?

Andy!
Tényleg adjál neki folyamatosan más kajcsit, majd csak hozzászokik. Nem élhet anyatejen!

Kubu!
Gomba: pisi, nedvesség jó kis táptalaj! :evil: :evil: :cry:
Nekünk meg nyomtató, hangfal, monitor, scanner még nyuszifüle is csatlakoztatva van a géphez. :lol:
susy75
 
 


Kubu:Írtam privit,megkaptad?Mennyi lesz a cucc és hová küldjem a pénzt?


gaby:én a körtére vagy szilvára tippelnék!Hogy állsz az ajtókkal?Irigy a borospohár miatt :twisted:

KépKép
lyndee
 
 


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
most látom h egy ádámkosztümös apa sétál egy zöld krokodillal a lakásban :shock: :shock: :shock: fényképet nem mellélek :lol: :lol:

apa ma egyébként korábban jött haza, bebújtunk hármasban ágyba és durmoltunk egy jó nagyot. ja egyébként Marci napja a következő volt: délelőtti piac után 11 magasságában ettünk majd picit játszottunk és délben már aludt, egészen 2.30-ig akkor újra ettünk, játék és aludt megint kb 6-ig aztán apával pancsi, vacsi és már alszik vagy egy órája...

ja sinlac kipróbáltuk, állat jó a cucc amíg ette végig beszélt de úgy h így még soha nem hallottam, csücsörített, próbálkozott de annyira majd megzabáltam, és mondta és mondta, nem mertünk megmozdulni h becsempésszük a kamerát, talán legközelebb szerencsénk lesz és meg tudjuk utókornak örökíteni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Berni!
Nálunk a cékla nagy favorit! :wink:

Gabi!
Passz! Csak azt tudom, hogy karfiolt, kölest már Vini is kapott és nem volt gond! :?
susy75
 
 


Mindenkitől megkaptam a privit, holnap ha tudom a postaösszeget akkor küldök privit.

Orsi,
megnéztem rossmannban az ujjfigurákat, hááát én nem venném meg, valahogy nem volt bababarát (szerintem) próbáltam megtapizni de ha én venném a számba tutira öklendeznék tőle. Úgyhogy szerintem nem jó ötlet.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


[quote="lbernuska"]
írta:
lbernuskaManna!
Jól tetted, hogy lemondtad a szállást! Ez rablás! Sehol nem kérnek 8 hós gyerek után pénzt. Keressenek maguknak más balekot!


tehát minket, mert mi megyünk :lol: :lol:
(apát ismerve le fogja alkudni, sőt :lol: )

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Biztonság: sikerült olyan vakdugót venni, hogy csak apa tudja kiszedni, szal én is biztonságban vagyok :lol: :lol: :lol: (nálunk egy csomó konnektor van lent és Kobi már érdeklődik a villanyszerelés rejtelmei iránt).

Kábelek: ne is mondjátok! Múltkor mosogattam, Kobi földön hobózik, de csendben van.... hát, a drágám rárakta magát töltőre... :oops: :lol: :lol: (még jó, hogy az elosztó a járóka alatt, és a töltő nincs bedugva, csak ha kell és csak a vége lógott ki... most már az se...)

Lyndee, Susy: köszi! Jaja, én is vmelyik gyümire tippelek (az is lehet, hogy már a múltkor is kiütötte, csak nem vettem észre, mert most se túl feltűnő). Majd külön-külön kipróbálom...

Lyndee: már csak a fürdi van hátra, és az keskeny szerencsére, viszont kicsit meg kell csiszolnia apának, mert még így festetlenül is szorul pöttyet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gabilany79 2009.08.04 20:46-kor.

Kép

Kép
gabilany79
 
 


burgonya: nekem anno azt mondták h újkrumplit ne a nitrát, nitrit miatt, de mostanra elfogyott az ellátmányom, akkor most mi van ? adhatok újat vagy sem ?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Musi helyzet ?
Remélem felhők már el és minden rendben

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


Gabi!
Èn még a virágokra gondoltam valami rácsot venni,nehogy Vini megakarja kóstolni a földet. Már találtam is a neten kimondottan ilyet! :D
susy75
 
 


suzy meg gabi nálunk a törzsön vannak a pöttyök és aszonta bőrdoki h ez ételallergia mert az jön ki a törzsön. csak azt nem tudjuk melyik étel.

viszont amit berni mond arra hajlok nagyon és bizok benne h ugy lesz. muszáj most már ennie ugyh maradnak a krémek meg a kaják.
vizügyileg is almalevet fogok neki higitani én is mert regi sem hajlandó vizet inni igaz ő kiskanállal elfogad vmennyit de az is csak 20-30 per nap meg macera is főleg séta közben.

ja képzeljétek ma kiverte a kanalat a kezemből és egy kortynyi répalé a bal szemébe ment :roll: nem zavarta:) anyum pont itt volt és mondta h nem baj jót is tesz neki...:) az anyatej tuti de a répa? amugy eddig nincs baja. meg nem is szólt semmit olyan édes volt én tuti üvöltöttem volna.

kubu hova mentek nyaralni?
kisvonatot ugyis kipróbáljuk majd de most kimaradt

gabi nekem bőrdoki aszonta körtét ne adjak egyelőre.
amugy pötty lehet melegtől is nem?
ha hintőporra nem javul akkor nem az.

kölesgolyót próbáltátok már? néztem de csak sózottat lehet kapni...

a buláta az nem buzából van?(glutén)
és téleg ha egészben bekapja nem nyeli le véletlenül? :roll:

gomba: nyugi suzy nekünk popsira bőrdoki aszonta gomba :oops: canestennel kell kenni de nem javul ám tőle szal én gyanaxok arra is amit gabi írt.

andy

Kép
andy30
 
 


virágok: némelyik amugy is mérgező!

azt szerettem volna még kérdezni h a babavizet sztetek meddig lehet felhasználni? énliteres janát szoktam venni de van h egy hétig is a hűtőben van és minden nap kb 1 dl-t forralok fel belőle. nem romlik meg egy hét alatt az?

ünneplős ruci: rendeltem egy napozót belinkelem ami tök szép kis tündérkés. sztetek napozóban is mehet esküvőre? :roll:

ime:

http://www.vatera.hu/6_9hos_lanyka_mark ... 64172.html

Kép
andy30
 
 


Andy,
ide megyünk nyaralni

[quote="kubuspace"]V írta:kubuspaceégre összeállt az útiterv nyaralást illetően:

3-án indulunk ide
http://hu.camping.info/ausztria/karinti ... furt-22274

aznap még megnézzük
http://minimundus.blog.hu/

aztán másnap reggel indulás tovább
http://www.kempinglap.hu/portal/lido.html

ez lesz a bázisunk és onnan megyünk mindenfelé (Toscana, Bologna, San Marino, delfinárium, vizi vidámpark)

18-án pedig irány Velence, ott alszunk és gondolázunk is majd.
:lol:

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Fifth Birthday tickers
kubuspace
 
 


gabi a 3.kép:):):)

enikő milán milyen nagy fiú már! hihetetlen h egyes babák már állnak mi meg még csak fexünk szinte. és milán két hóval fiatalabb nálunk!


cilinek akkor 390-et kell utalni?

Kép
andy30
 
 


ja kubu mi it vooltunk oszt.kirándulni gimiben ebben a kempingben:) és a minimundusban mi is megálltunk:) jó volt.

Kép
andy30
 
 


a legviccesebb az volt h az oszt.fő nem tájékozódott előre h mikor lehet elfoglalni a szállást és ezért első éjjel a buszban kellett aludnunk mert hamarabb értünk oda:) de akkor élveztem csak majd szétfagytunk :roll:

Kép
andy30
 
 


zöldi ha sok a postaklts máskor is mentek még lellére gondolom szal ha egyeztetek bnőmmel máskor is lehetne nem? persze kifizetem hamarabb attól.

na lassan lelépek mer holnap reggel megyünk nagyimhoz mkövesdre jön anyum is ott leszünk egész nap du. jövünk mert megyek homeós dokihoz.

andy

Kép
andy30
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?