Új privát üzeneted érkezett!

megyek vacsorát előkészíteni .... majd este még bekukk :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Madar,üdv újra itthon.Lesz még Balatonozás idén???
Valahol örülök,hogy nem híztam,köszönhető ez annak a rohadék diétának most már,de azért jól esne végre egy jóízűt zabálni.Szeretek enni,most pedig egyáltalán nem élvezet,időre, meghatározott mennyiséget enni :(

Kép
v.andi
 
 


Andi, a diétát illetőleg teljesen egyetértek veled!

Kislányunk lesz. Mostmár nekiállhatunk nevet tervezni, és kitalálni, hogy hogyan rendezzük át a gyerekeket és a szobákat. :wink:

Kriszti, ha még itt vagytok, gyertek el! Csütörtök délutánig itthon vagyunk. (Tel. szám a táblázatban)

Nekem most kell 80E melltartó, azt nem tudom, hogy F-es vagy G-s szoptató kéne (nekem hónapokig nagyobb kell :roll: )

Mostmár én is fuldoklom rendesen, de jó, hogy ma már nem volt annyira meleg.

MA voltak vendégeink Hollandiából, kaptunk 8 pár vadiúj bőrcipőt, kisbabaruhát, gyerekruhát, nekem valókat is - nagyon jól jött így tanévkezdés előtt!

Kórházi cucc még nekem sincs összerakva. Hétvégén megyek megbeszélni, hogy a leleteimmel kockázatos-e az itthonszülés, vagy nem vészes. Még vennem kell egy csomó dolgot is (meg kellenek tanszerek, meg tüzelő télire - de majd a Mindenható gondoskodik)

Na, szép álmokat és könnyű éjszakát! :wink:

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 

 
 

Kép
Vendég
 


Imola, te olyan gyönyörű vagy!!!

Ja, és állandóan hurcoltuk a fényképezőgépet és egyetlen képet se csináltunk ( lemerült az aksi, és villanymentes helyen voltunk).

Anna (9 gyermek anyja)
laki papné
 
 


Anna
Köszönöm!
Gratulálok a kislányotokhoz!



Én annyira örülök a 35. hétnek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Innen már nagy gond nem lehet, ha esetleg megszületne Imola (azért még nem akarok szülni) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Mabe: Szépen nő a kis Imola is!

A pocakot elnézve nem ma fogsz megszülni, mert még nagyon fenn látom (legalábbis így pólóban) :wink:
De a pulcsi miatt irigy vagyok, nekem még mindig túl meleg van.

Anna: Gratulálok a kislányhoz!
A tanszerekkel meg óvatosan, a bankkártya kiürülhet, ha az ember kicsit nem figyel! :lol:
(könnyen pofázok, én már megvettem)

Kép

Kép

IKREIM
csunyeszka
 
 


Anna,gratulálok a kislányotokhoz.Kíváncsi leszek,hogy tudsz e majd otthon szülni.

Imola,valóban nagyon szép vagy,és nagyon csinos.Gratula a 36.héthez,de azért az a 4 hét még nem árt a kicsi lányodnak.

Én nem tudom ma mi van a levegőben,de olyan terhes vagyok megint.Hol melegem van,hol nem.Egyik pillanatban alszom.A karom pedig úgy néz ki,mint egy drogosnak.Ma nagyon béna volt a kedvenc nénim a vv-n.Pedig nem szokott ilyet csinálni.(holnapután telihold :lol: )
Kép

Kép
v.andi
 
 


Taranee! Én már hallottam 150 ezerről is, úgyhogy minden relatív! Én dokim tarifája is 80 e + a szülésznő 20-30 között, úgyhogy benne leszünk egy 100-asban... de több éve (kb. 6) az egyik orvostól ezt hallottam "70 ezer alatt bele se kezdek a szülésbe", úgyhogy dúrva, bár ezt a dokit azóta se csípem... én dokimmal meg vagyok elégedve, és a 80 e az tényleg középárfolyamnak számít ma már (sajnos).

Anna! Gratulálok a kislányhoz, remélem összejön az otthon szülés, ha ennyire szeretnéd! :)

Andi! Sajnálom a fiadat, sajnos ilyen piszok a mai világ, engem is már kétszer kiraboltak (több éve)...

Dorka! Jó a pocakfotód! :)

Mabe! Szép a pocid! :)

Tegnap voltam uh-n, fejvekvéses a drága picikém, és nekem is hetente kell járnom 35. héttől NST-re. Meg levették a sztreptot, remélem nem lesz gond!

Képzeljétek, két napja dolgozom, ill. betanítom az újabb utódomat, ahhoz képest, hogy 4 óráról volt szó, ma épp 9-17-ig dolgoztam, de remélem holnap kell mennem utoljára, tutti 4 óránál többet nem leszek hajlandó!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Hahóóó,

Anna, gratula a kiscsajhoz! :lol: Már csak Dorka nem mutatta meg, hogy ő bizony kis nunás. ;)

Taranee, ez a 80 azért nagyon durva!!!! Hát én is nagy dilemmában lennék a helyedben... Bár valszeg nem váltanék dokit, ha különben meg vagyok vele elégedve. Nekem anno 2 éve 40 volt a csaszi... most ebből kiindulva 50-re számítok, hogy kérni fog, de ennyi talán még belefér. Igaz havi 5.500-t hagyok ott nála magánba.. szóval ha azt mind még hozzáadjuk... hmmm úgy már azért elég jelentős összegről van szó. :?

Madar
, üdv újra a fedélzeten! ;) Vasárnap figyeltem a vizen a hajókat hátha Nemere pajtás Lelle felé jár...

Andi, teljesen megértelek a diétával és a kajálással kapcsolatban. Pont múltkor beszéltem a fodrászommal, hogy egyedül a terhesség alatt lehet úgy enni, hogy ne okozzon semmiféle lelkifurdalást. De sajna a muszáj nagy úr. Majd bepótolod szülés után. Úgyse marad rajt egy deka sem... nem úgy, mint rajtam... de majd teszünk ellene. ;) Akkor majd fordul a kocka, te eszem finomakat én meg majd rágom a ződet. :s

Peppino, munka miatt nem irigyellek, de állj ám a sarkadra és ne hagyd magad kihasználni!

Rólam is folyik a víz egész nap. Ez a marha nagy lehülés azt jelentette, hogy a 26 fok helyett 25 van a lakásban... Húú, micsoda megkönnyebülés.. Pfff
De ezt a pár napot még kibírom és utána csobbanok a hűs tengeri vizecskében. Most csak ez lebeg a szemeim előtt és ez tart életben. De hogy mi lesz utána? Majd ki kell találnom vmi mást...

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!!

Hallgattam ma Andira és a takarítás megvár mellett döntöttem.Így szabadidőben,ami ezáltal akadt bőven,varrtam Berninek két rugit:
Kép

Na megyek visszaolvasni!

sutimano76
 
 


Sütiiiii,jaj de nagyon jól tetted.Örülök,hogy inkább csavargyáros voltál :lol: :lol: :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára v.andi 2009.08.04 18:41-kor.

Kép
v.andi
 
 


Tara!

80 e Ft... No comment.
Én nem biztos, hogy őt választanám, mondjuk nálunk benne van az is, hogy iskolakezdés van, a 2 gyerekemnek ez iskolaszerestül, tankönyvestül, étkezésestül 95 e Ft lesz kb, pedig nem veszek semmi extrát (csak a kisebb elsős lesz, így pl. táska is kell). Szóval azért nem mellékes, mennyi a doki.
Ha gond lenne az előző dokival a kevesebb pénz miatt, majd keresel mást. Egy rákszűréses vizsgálat csak nem akkora dolog (reméljük többre nőgyógyászatilag nem is lesz szükséged sokáig :):)), hogy csak emiatt érdemes lenne már előre dokit tervezni.

Madar!

És nem fura így előre tudni? Mondjuk tervezni könnyebb...

Astrid

Kép
astrid
 
 


Jajjjjjjj,mit is olvastam????

Őőőőőőőő, aki nst-n uh-n volt annak gratula.
Rita,Andi a kevés hízáshoz is.
Madar de jó hogy megjöttél!!!!
Mabe szépek vagytok!!!
Anna,gratula a kislányhoz!!!
Dorka,már csak te vagy a kakukktojás!!!!Hogy bírod ki,én már rég megbolondultam volna,hogy nem tudom.
Andi, nem szép dolog a vv-s nénire fogni!!! :wink: :lol:
Manó,TENGER????????????én is akarok!!!!!Addig kitartás!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Süti,na jó színt vallok. :lol: :lol: :lol: Valahogy el kell viseljem magamat :D :D :D

Kép
v.andi
 
 


Astrid: háááát, de, furcsa volt a naptárban beírni aug. 24. 8 óra kórház 10 óra szülés :oops: :) De ez csak a terv, ha Veronika másként gondolja, akkor majd tesz róla, és akkor minden mi van a naptárban ... :wink:

Süti: :) ... gyönyörűeket alkottál! :)

Manó: szombaton átvitorláztunk Öszödre és vasárnap vissza, jártunk a déli parton :)
Azért bátrak vagytok, én már nem vágnék neki a tengernek .... de irigykedni biztosan fogok. :) :wink:

Andi: azért a Balatonra megyünk még :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Csömör city - dörög az ég,pici szél van,de lehűlést nem érzek.Jön a vihar? :?:

Madar,tényleg milyen furi előre tudni a nagy találkozás dátumát.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Hát csajok, ma nem tudom mi volt a levegőben, de nekem még a sz@r is ízetlen volt, ahogy mondani szokták...
Még az élő fába is belekötöttem.... Ilyen hisztis nőszemély még életemben nem voltam :oops: :oops: :oops: :oops:


Madar, üdv újra itthon :)

Süti, nagyon szépeket alkottál, ügyi vagy
:)

Andi, fiacskád :cry: :cry: Szegénykém, azért remélem feldolgozza hamar.
Azokat a mocskokat meg remélem elkapják :!:

Peppino, azért csak óvatosan a melóval :wink:
Vendég
 


Anna, gratula a kislányhoz :wink:

Imolák, szépen gömbölödtök, gratula a 35. héthez :wink:
Vendég
 


Bibi, Andi, szorítok, hogy jó eredmények szülessenek a vv után :!:
Vendég
 


Boboka,napok óta ilyen hangulatban van valamelyikünk itt a topikban.Sztem teljesen érthető.Meleg van,és tényleg nekünk ez a legnagyobb "kib@szás" (bocsánat :oops: ),mert most kezd egyre nehezebb lenni,és állati meleg van.
Nálam is van olyan nap,hogy szinte észre sem veszem,hogy terhes vagyok,és van olyan is,mint ma neked.Már csak 7 hét :wink:

Kép
v.andi
 
 


Bizony, ezt már fél lábon is kibírjuk :wink: (legfeljebb a környezetünk előbb-utóbb gumiszobába kerül miattunk:):):)))

Holnap megyek dokihoz, már nagyon várom :lol: :lol:
Vendég
 


itt is eső, lehűlés ... jaj, de jóóóóóóó .... :) :) :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Boboka: lesz UH is?
Ha vígasztal, a hétvégén én is hisztis voltam, pedig utálok az lenni. :oops:

nyitva az ablak, hideg szél fúúúúúúúúj .... annyira élvezem ... :) :) :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Igen, lesz uh is :) Szerencsére mindig csinál a dokim :)

Irigykedek a szél miatt 8)

Igen, nekem is az a legrosszabb a hisztiben, hogy nem akarok az lenni, de nem tudok mit tenni ellene :roll: :roll:
Vendég
 


UH: de jó :) várom a híreket, esetleg fotót :wink:

itt ülök és élvezkedem az ablak előtt :) 8)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok!!!

Rég voltam... most sokat olvastam... reagálni képtelenség ennyi mindenre.... :? :? :oops: :oops: :oops:

Nálam a szokásos dagadásra most már rakodik a víz... de rendesen... már a kezem... arcom... lábam (még nagyobb... ) dagad, mint állat.... :shock: :shock: :? :? :? :roll: :roll: :oops: :oops:

Vérnyomim teljesen okés!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Vizeletben fehérje is teljesen okés.... :lol: :lol: :lol:

Tegnap voltam vérvételen... ilyen jó még nem volt.... :lol: :lol: :lol: annyit mondott a csnt-s védőnő, hogy igyak többet, mert kicsit sűrű a vérem... Kb 4-5 litert iszok egy nap... mennyit igyak még???? :shock: :shock: :shock: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

A héten kellett volna menjünk uh-ra... de a dokim 3 hétig szabin volt és erre a hétre már nem kaptunk időpontot :cry: :cry: :? :? csak jövő keddre... :lol: :lol: :lol:
Kicsit nem bánom, mert az már fizu után lesz és akkor apikával vásárolgatunk is majd uhu után.... :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

No megyek feldobom a patáim.... :lol: :lol: :lol: :lol: Jó éjszakát mindenkinek! :) :) :)
vikiviktor
 
 


[quote="t-pk"][ írta:t-pkcolor=red]Tapasztalatokat és véleményeket szeretnék:

Milyen babahordozót vegyek?
[/color]

Kaptam kettő graco-t, de nem egyformák és az egyik elég réginek tűnik, szerintem nem is eu-s szabvány és olyan kis gyengusnak is tűnik.

Szerintetek melyik jó, milyet vegyek - árban azért ne legyen horror.

Szörf kontra uh: áldott jó természetem :lol: és egyébként is utálok veszekedni, miattam szörfözni is mehet. Egyébként is ő ragaszkodott az uh-hoz.


Én Maxi Cosi őrült vagyok: Maxi Cosi Cabriofix-et tudom ajánlani, nekünk is ilyen van :) ... nagyon könnyű a kocsiba bekötni, a gyerek nem "ül", hanem szinte majdnem vízszintesen fekszik benne, és minden biztonsági követelménynek eleget tesz ! :)

http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/produ ... uage=at-en

(anno mi is kaptunk kölcsön egy Graco hordozót ... egy horror volt a kocsiba ki és bekötni ... ennek is nyilván van több fajtája, az újak biztosan jobbak, az anno nekem sem jött be !

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="madar"]S írta:madarziasztok! :)

Előkerültem én is, próbáltam végigolvasni is mindent, de képtelen vagyok reagálni. :oops: Nagyon termékenyek voltatok. :)

Ma voltam a második CTG-n, minden rendben, utána - az én kérésemre, mert én is olyan kiváncsi voltam - volt egy gyors UH. Kép nincs, de minden OK. :) Doki közölte, hogy jó nagy baba lesz, 3,8 kg körül, de nálam ez a csaszi miatt szerintem nagyjából mindegy is. :wink:

Ja és MEGVAN AZ IDŐPONT, HA VERONIKA NEM GONDOLJA MÁSKÉNT, AKKOR AUG. 24-ÉN SZÜLÜNK. :) :) :)

Most hirtelen ennyi, mert özön pakolni való van még itt körülöttem és most valahogy érzek hozzá kedvet, erőt, energiát ... :wink:


MADAR: éljenéljenéljen ... az 20 nap, vagyis 3 hét múlva ilyenkor a kezedben lesz a babuskád !!! :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="mabe86"][ írta:mabe86img]http://hu.fotoalbum.eu/images1/200901/78110/220422/00000036.jpg[/img]


Cuki - poci: mehetnél a Kismama újságba modellnek :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="v.andi"]A írta:v.andinna,gratulálok a kislányotokhoz.Kíváncsi leszek,hogy tudsz e majd otthon szülni.

Imola,valóban nagyon szép vagy,és nagyon csinos.Gratula a 36.héthez,de azért az a 4 hét még nem árt a kicsi lányodnak.

Én nem tudom ma mi van a levegőben,de olyan terhes vagyok megint.Hol melegem van,hol nem.Egyik pillanatban alszom.A karom pedig úgy néz ki,mint egy drogosnak.Ma nagyon béna volt a kedvenc nénim a vv-n.Pedig nem szokott ilyet csinálni.(holnapután telihold :lol: )
Kép


Andi: szegény karod :( .... az enyém is szokott ilyet produkálni, nagyon nehezen találják a vénámat, pedig iszom eleget ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Hello lányok, olvasok vissza, jövök nemsokára!

Egy: Boboka, csütörtök esetleg nem jó, h megnézzük a kórházban az anesztes rendelést? Mennem kell UH-ra, ott leszek amúgy is!

floranan
 
 


[quote="laki papné"]A írta:laki papnéndi, a diétát illetőleg teljesen egyetértek veled!

Kislányunk lesz. Mostmár nekiállhatunk nevet tervezni, és kitalálni, hogy hogyan rendezzük át a gyerekeket és a szobákat. :wink:

Kriszti, ha még itt vagytok, gyertek el! Csütörtök délutánig itthon vagyunk. (Tel. szám a táblázatban)

Nekem most kell 80E melltartó, azt nem tudom, hogy F-es vagy G-s szoptató kéne (nekem hónapokig nagyobb kell :roll: )

Mostmár én is fuldoklom rendesen, de jó, hogy ma már nem volt annyira meleg.

MA voltak vendégeink Hollandiából, kaptunk 8 pár vadiúj bőrcipőt, kisbabaruhát, gyerekruhát, nekem valókat is - nagyon jól jött így tanévkezdés előtt!

Kórházi cucc még nekem sincs összerakva. Hétvégén megyek megbeszélni, hogy a leleteimmel kockázatos-e az itthonszülés, vagy nem vészes. Még vennem kell egy csomó dolgot is (meg kellenek tanszerek, meg tüzelő télire - de majd a Mindenható gondoskodik)

Na, szép álmokat és könnyű éjszakát! :wink:


Én is csatlakozom a diétát úúúúúúúúúúúúúúúúútálókhoz !!! :(

ANNA : gratulálko a kicsilányhoz, neve is van már ? :) .... igazi nőuralom lesz nálatok (6+3 ??? :):):)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="peppino"][ írta:peppinob]Taranee! Én már hallottam 150 ezerről is, úgyhogy minden relatív! Én dokim tarifája is 80 e + a szülésznő 20-30 között, úgyhogy benne leszünk egy 100-asban... de több éve (kb. 6) az egyik orvostól ezt hallottam "70 ezer alatt bele se kezdek a szülésbe", úgyhogy dúrva, bár ezt a dokit azóta se csípem... én dokimmal meg vagyok elégedve, és a 80 e az tényleg középárfolyamnak számít ma már (sajnos).

Anna! Gratulálok a kislányhoz, remélem összejön az otthon szülés, ha ennyire szeretnéd! :)

Andi! Sajnálom a fiadat, sajnos ilyen piszok a mai világ, engem is már kétszer kiraboltak (több éve)...

Dorka! Jó a pocakfotód! :)

Mabe! Szép a pocid! :)

Tegnap voltam uh-n, fejvekvéses a drága picikém, és nekem is hetente kell járnom 35. héttől NST-re. Meg levették a sztreptot, remélem nem lesz gond!

Képzeljétek, két napja dolgozom, ill. betanítom az újabb utódomat, ahhoz képest, hogy 4 óráról volt szó, ma épp 9-17-ig dolgoztam, de remélem holnap kell mennem utoljára, tutti 4 óránál többet nem leszek hajlandó!!


Sajnállak, hogy ebben a car időben még dolgoznod is kell :cry:

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="sutimano76"]S írta:sutimano76ziasztok!!

Hallgattam ma Andira és a takarítás megvár mellett döntöttem.Így szabadidőben,ami ezáltal akadt bőven,varrtam Berninek két rugit:
Kép

Na megyek visszaolvasni!


Hogy te milyen ügyeske vagy !!! Irtó édes kis rucik :):):)

(mikor talizunk ???)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="boboka"]S írta:bobokaziasztok!

Hát csajok, ma nem tudom mi volt a levegőben, de nekem még a sz@r is ízetlen volt, ahogy mondani szokták...
Még az élő fába is belekötöttem.... Ilyen hisztis nőszemély még életemben nem voltam :oops: :oops: :oops: :oops:


Madar, üdv újra itthon :)

Süti, nagyon szépeket alkottál, ügyi vagy
:)

Andi, fiacskád :cry: :cry: Szegénykém, azért remélem feldolgozza hamar.
Azokat a mocskokat meg remélem elkapják :!:

Peppino, azért csak óvatosan a melóval :wink:


NNNA, PONT ILYEN VOLTAM MA ÉN IS :(:(:( ... biztos ezt a vihart éreztem, ami most ért ide ... de végre hül a lakás ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="boboka"]B írta:bobokaibi, Andi, szorítok, hogy jó eredmények szülessenek a vv után :!:



köszi-köszi :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Viki, nem is tudom, hogy írtam e tegnap, hogy örülök, hogy a vérnyomival minden okés lett, szorítottunk nektek :)

Bibi, akkor kicsit megnyugodtam, hogy nem egyedül voltam ma ilyen :wink:

Flora, írok egy privit
Vendég
 


Bibi: húúúúú, most sokkoltál, az már tényleg csak 20 nap. :oops: :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Istennők, visszaolvastam! És közben tv-ztem, azért jövök csak most!

Köszi az ötleteket mindenkinek! Szóval nem lesz galéria most, eldöntöttem, festünk jövő héten, nem aggódom magam, úgyis minden meglesz időre és kész!! Tegnap a barátnőmnél aludtam, aaaaaanyira jó volt!!! Mindenkinek ajánlom néha a lelépést :)))))

De pár napja igazán terhesnek érzem magam, minden fáj, nehézkesek a mozdulatok, sajog a szeméremcsontom, ááááá, lábfejemmel rég elvesztettem a kapcsolatot, fazont még jó, h a kozmetikus csinálja, mi lesz itt még.........

Brumi, én nem vennék vastag köntöst, inkább vékonyabban max kardigánnal, igaz, én nem szeretem nagyon az ujjas köntöst és hálóinget.
Ajándék, de jóó!!

Vicger, pontosan, erre én is gondoltam már, h szokja a zajt, úgy értem, nem lesz teljes csönd sosem. Így tud majd mindenhol aludni. És így egy szobában meg mindenképp ez lesz, h lesz zaj körülötte… persze azért próbálok neki nyugalmat biztosítani :)
Szeptemberi mozi :D

Astrid, minden ok lesz, ne aggódj!

Dorka, család: Relax!! Én is bugyiban rohangálok ám itthon ;) Meg bikiniben néha.
Pocikép jóóó!!!!
Faág :((((

Lili, Fruzsi nagyon helyes!!

Lányok, akkor szerintetek még ne vegyek szopis melltartót? Annyit változhat?? Eddig annyira nem nőttek, vagyis igen, de még tudom hordani az eredeti melltartóimat.

A tanfolyam szkennelt anyagát megpróbáltam kinyomtatni, de semmi nem látszik :(
Valahogy meg tudnám szerezni szerintetek? Vagy vkinek nincs meg digitálisan?

Nálunk a vihar után fülledt a levegő :( hűvösebb, de nehezebben viselem, mint előtte a sima meleget :(

Andi, rendőrség, vérvétel :(((((

Ötlet, hogy hol vegyek matracot a kiságyba? Kb. 110 x 70, ha jól kalkuláltam. Nem kell spéci.

Manó, köszi az emailt!!
Fekete bácsi :D
Az én páromat is állandóan megnézik a gyerekek (meg a felnőttek is :D), bár szerintem főleg a haja miatt, meg is fogdossák állandóan, most már fel sem tűnik.
Tenger áááááhh (= vágyakozó sóhaj)

Taranee, tiszteletdíj :((
Bakker, annyira utálom, hogy az ember állandóan azon idegeskedik, hogy mi lesz, ha nem annyi lesz a borítékban, mint elvár a doki, van annyi stressz, még ezeken is idegeli magát az ember… én is kórházba megyek UH-ra, mert nincs kb 14 ezrem, előtte felhívtam a rendelőt, „szerencsére” nem volt időpont, remélem nem lesz belőle szájhúzás, bár eddig nem úgy ismerem a dokit, de ki tudja…
Ja, és én direkt nem kérdezek rá, hallottam híreket, de így legalább nem reklamálhat…

T-pk, szörf?? :shock:
Babahordozót én is kaptam, nem nagyon értek hozzá….

Rita, kis jós :D
Érdekes amúgy, mert ugye Bobokával belőttük a szept.17-et mindketten :D ezt nem tudják sokan, erre felhív a nagynéném Németországból, kérdezi, mikorra vagyok kiírva, mondom, szept. 24., erre, húú, hogyha 17-én szülnék, milyen jó lenne, az valami fontos nap a buddhistáknál (ő az), csak tátottam a szám, hogy ezt hogy belőtte….

Madar, apasági :)

Anna, gratula a kislányhoz!!!!!!!!!

Mabe, mindig olyan csini vagy!! :)

Süti, nagyon édes rucik!!!

Hiszti még nálam is tart… ugye nem ez lesz a szülésig???

floranan
 
 


jó éjt, kidőltem!!

floranan
 
 


Kriszti

Kép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Köszönjük a bókokat!
Mostanában alapvetően jól is érzem magam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Itt éppen zuhog az eső...
Vendég
 


Segítséééég!! Fruzsi kinyír ma!! Reggel négykor ébresztett, és azóta nem nyugszik egy pillanatra sem! Még azt is hallom, ahogy lötyög a magzatvíz!! Egyszerűen szétszakít úgy érzem! Ha többet nem jönnék, akkor ma meghalódtam :? :? :? :? :? :?

Kép
lili34
 
 


Kriszti:

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK !!! :lol:

Kép


[/img]

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Kriszti: NAGYON BOLDOGSÁGOS NÉVNAPOT!!! :) :) :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Lili: ne reménykedj! Nem megy az olyan könnyen. :wink: :)

Jaj, olyan jó a levegő. :) Éjjel esett sokat, most is szemerkél, nyitva az összes ajtó és ablak. :) Neki is ugrok fagyasztóládát selejtezni, rámolni, takarítani. :roll: De valahogy most ehhez is kedvem van. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk a vérvételen ... negyed7kor (7től van vérvétel) 4. voltam :shock: ... azt hittem dobok egy hátast, első akartam lenni ... a férjem maradt itthon Lillával, és később ér be ilyenkor a mhelyre, nem mindegy, mennyit késik ...

Aztán olyan történt, ami még SOHA: két ember előre engedett (pedig egy szót sem szóltam, csak támaszkodtam a falhoz, mert már alig bírtam állni ... ) ... közben volt ott előttem egy 80 körüli néni, bottal, alig bírt menni: trombózisa volt, és busszal jött otthonról ... megvárt, és megkért, hogy vigyem már el xy buszmegállóig ... rohannom kellett, de nem tudtam nemet mondani, annyira megsajnáltam szegénykét ... de így, hogy előre engedtek, itthon voltam fél8ra :)

Elvileg lehet, hogy lesz eredmény péntekre ... izgulok :(

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Bibi: ne izgulj! minden rendben lesz, annyira rendesen csinálod a diétát. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?