Új privát üzeneted érkezett!

MI alig egy éve lakunk itt, de a környéket már ismerem, mint a tenyeremet. Te is megismered majd, mert egy idő után baromi unalmas mindig ugyanott sétálni :)

dytke
 
 


Mi is így voltunk az esküvővel, 7 hónapos terhes voltam mikor összeházasodtunk. Tényleg nem az a lényeg, hogy mi van rajtad stb. stb. csak ti ketten, ill 3-an. Nagy esküvőt bármikor lehet tartani, és az úgy sokkal szebb ha már a kicsi fiad hozza nektek a gyűrűt :)

Carrie sem félt a házasságtól, csak Mr Big-re várt :)

Márk nagyon rosszul viseli a meleget, de csak este..lefekvésnél. Addig nyüstöli saját magát és persze minket, amíg annyira el nem fárad, hogy egyszercsak el nem döl. Nappal nincs vele baj. De az esték.
:(

Lányok

Főiskolát folytatni úgy tudom, csak akkor lehet ha a pici betöltötte a 1,5 éves kort, van aki tovább tanult gyes,gyed mellett ?

Kép

NIKI
nini.n
 
 


Márti ?

Tudtok róla valamit ?

Kép

NIKI
nini.n
 
 

 
 

Sziasztok!

Azt hiszem Mártiék nyaralni vannak, de előbb utóbb csak jön, de ezúton is kívánok boldog névnapot Lehel kisfiának!

Wertzuz
Már nem emlékszem, hogy pontosan mennyit voltunk utána még együtt, de azt tudom, hogy apáért hagytam ott, és milyen nehéz döntés volt. Ha nem tettem volna meg, örökké bánnám!

Házasodni ne félj, nagyon szép az ember életében az a nap! :)

Kép
Kép
susytunder
 
 


NINI!

Lehet,hogy azóta már új "törvény" van,de én 2006-ban-mikor fiam született-kérelmeztem a passzív félévet és pontosan egy évvel később folytattam a sulit.Ekkor Csongor 11hónapos volt...

Szép estét mindenkinek!!!-merthogy köszönni elfelejtettem :shock:

Kép
Kép
nusyka
 
 


Sziasztok!

Én akkor folytattam a főiskolát, mikor Zsófi négy hónapos volt, és Fruzsi születése előtt pár héttel diplomáztam le :)
Vendég
 


Sziasztok,
én is itt, megjöttünk a nyaralásból :lol: szuper volt minden, most viszont a doktor nénit várjuk, Lillunak ugyanis mandula gyulladása van :cry: visszaolvasni meg se próbáltam, de most már jövök :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


susy, én is drukkolok! :) A beszólás nem semmi, őszintén szólva jót röhögtem rajta, de csak mert már otthagytad a pasit :) - amúgy sírnék.

ilonka, én sem ismerem Vermest, de barátnőm nála szült és nagyon elégedett volt vele, a harmadikat is nála fogja.

ildi, szegény Lilla! hogy van azóta?

wertzuz, ha nincs kedved pár fős esküvőhöz, akkor halasszátok későbbre. Nekem mondjuk nagyon fontos volt, hogy a szeretteimmel, barátaimmal megoszthassam ezt a napot. Viszont, mikor terhes voltam, még utazgatni sem volt kedvem, hiába írta a nagykönyv, hogy második trimeszterben a kismama fittipaldi és szívesen utazik - hát én nem, hiába várta a párom :) Azóta kárpótoltam az idei nyaralással. Szóval, terhesen tényleg nem biztos, hogy az ember lánya vágyik végigcsinálni a szervezkedést, és az esküvői bulit.

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Sziasztok!

Szalamandra
Volt idő, amikor nem tudtam elképzelni az életemet nélküle, most azt nem tudom elképzelni, hogy éltem vele. De az élet már csak ilyen. A lényeg, hogy most boldog vagyok! :)

Ildi
Lillunak itt is jobbulást!

Hoztam nektek képet, mi már egyedül eszünk, és már evés után rá lehet ismerni a konyhára. :)

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Új fórumozó vagyok itt. A terhességem első harmadán már túl vagyok Túri Doktornőnél fogok szülni, sajna cukros vagyok így őt ajánlották. Még csak kétszer találkoztam velem, de már most érzem, hogy jó kezekben vagyok.
Aki tud bővebb információkat a doktornőről azt szívesen fogadnám, mivel eddig a kórházba hívott be, nem tudom hogy nála mennyi pl a szülés, szoktak e neki adni pénzt ha a kórházba hív be.

A MÁV-ban a szülészeti osztályon a kórtermek hány ágyasok? Van a szobában zuhanyzó, wc?

Esetleg aki cukros kismama és a doktornőhöz jár annak is várom az írását.
Minden információt szívesen fogadok.

Előre is köszönöm

Timie

Kép
timie
 
 


Timie, üdv itt, én sajna nem ismerem a doktornőt, de majd jönnek a többiek. :wink:

Lillu jobban van, már nem lázas. Bár éjszaka 6x ébredt :shock: Dytke, rögtön Te jutottál eszembe, hogy le a kalappal, hogy ezt hosszú távon bírod :wink:

Hoztam pár fotót is Lilluról:

Kép

Kép

Kép

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Susy, Kristóf nagyon helyes és ügyesen is eszik :lol: nekünk is van ilyen tányérunk, de alja az nincs :D

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


susy, nagyfiú már Kristóf! tényleg ügyesen eszik!

ildi, Lillu nagyon helyes lányka!

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Nini.n!
Semmi akadálya, hogy tanulj, ha már felvételt nyertél. Én is tanultam gyes alatt(másoddiploma)és akkor a kismamáknak még fizetni sem kellett. Sajnos úgy tudom, hogy ez már nem így van, de hívd fel a kiválasztott iskola tanulmányiosztályát, ott tudnak felvilágosítást adni.


Timie!
3 ágyas, zuhanyzós szobák vannak, de fel lehet menni az osztályra, a látogatófolyosóról megkukkantani.
A dokinőt sajnos nem ismerem...

Kép
becsengo
 
 


Sziasztok!

Mi is nyaralni voltunk. Visszaolvasok.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


ÁÁÁÁÁ, ébredés van!
Köszönjük a köszöntéseket és a videó dicsiket!
Nyaralás szuper volt.
Kristóf nagyon ügyi, Lillu pedig gyönyörű!
Menne kell.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Timie - gratuálok a pocakhoz! A doktornőt én is csak látásból ismerem. Szép babavárást neked!

Ildi - sajnálom, hogy nem aludtatok jól. Ha ez vígaszgtal, Ambi is fent volt vagy 10-szer. :-(

És képzeljétek. Van egy Spanyol család itt aházban, van riasztójuk. Nincsenek itthon és előző éjjel kétszer, most meg háromszor szólt a riasztó éjjel (1 percig szirénázik). A sziréna a lépcsőházban van. Gondolhatjátok...

Kristóf és Lilla tüneményesek! :)

dytke
 
 


[quote="timie"]S írta:timieziasztok!

Új fórumozó vagyok itt. A terhességem első harmadán már túl vagyok Túri Doktornőnél fogok szülni, sajna cukros vagyok így őt ajánlották. Még csak kétszer találkoztam velem, de már most érzem, hogy jó kezekben vagyok.
Aki tud bővebb információkat a doktornőről azt szívesen fogadnám, mivel eddig a kórházba hívott be, nem tudom hogy nála mennyi pl a szülés, szoktak e neki adni pénzt ha a kórházba hív be.

A MÁV-ban a szülészeti osztályon a kórtermek hány ágyasok? Van a szobában zuhanyzó, wc?

Esetleg aki cukros kismama és a doktornőhöz jár annak is várom az írását.
Minden információt szívesen fogadok.

Előre is köszönöm

Timie


Szia

Én pár hete szültem nála. Én is diétás cukros voltam. Nekem magánrendelésen is azt mondta amit szánok neki annyit adjak.

A kórtermek 3 ágyasak wc-vel zuhanyzóval. Látogatók szobába nem jöhetnek, babát a látogatók közé nem lehet kivinni.

Kenderike
Kép
kenderike
 
 


Sziasztok Lányok!

A segítségeteket kérném, most vagyok 31 hetes és most költözünk Budapestre. Mivel úgy hallottam, hogy a MÁV kórház bababarát ezért szeretnék ott szülni. De a toic indítása óta annyi hozzászólás érkezett, hogy ennyit sajnos nem tudok átolvasni egy kétéves mellett, ezért szeretném a segítségeteket kérni, hogy melyik orvost ajánljátok, aki a természetes- gyengéd szülés és a gátvédelem híve és szakmailag is jó?

Esetleg Dr. Szabó Györgyről tudtok valamit?
Szülésznőt is tudnátok ajánlani?

Hallottam, hogy átalakult a MÁV, milyen most a szülészet, hány ágyasak a szobák, még mindig bababarát?

Valaki írta, hogy megváltozott a vezetés hozzáállása, ez mit jelent?

Bocsi a sok kérdésért, de szeretném ha jól választanék kórházat és orvost is.

Nagyon várom a segítségeteket!

Köszi,

Kriszta
kiss krisztina
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a dicséretet mindenkinek!

Ildi
Ennek a tányérnak az alja tapad, így nem tud könnyen felborulni.
Lillu nagyon helyes. :)

Dytke
Én tudom milyen a lépcsőházi sziréna, nem tudtok valakinek szólni, van közös képviselőtök? Ambi is felébredt rá?

Krisztina
Szülésznőt az ÁEK- ban nem lehet választani. A bababarát szemlélet is megváltozott kissé, már nem olyan mint régen, már nincs is a kórház a bababarát kórházak között. De nem akarlak elijeszteni, a kórház nagyon jó, csak változtak dolgok. A csecsemősök nagyon leterheltek, ha te nem mész és nem kérdezel senki nem fog odamenni hozzád, hogy miben segítsen, de ha segítséget kérsz, maximálisan segítenek. Cukros víz általában ott van a baba mellett, és nem nagyon örülnek, ha a babát éjszakára beadod. A szobák 3 ágyasok, senki nem mehet be a szobába, csak apa egy kijelölt időpontban. A gyerekorvosok velem nagyon kedvesek voltak.
De majd jönnek akik mostanában szültek, és segítenek.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Krisztina! Gratulálok a babához. Itt sokan járnak Szabó Györgyhöz. Nem tudom beszéltél-e már vele, de a szomszédomat 31 hetesen már nem vállalta el. Ő akkor váltott orvost. Végül a Klinikára ment. Szülésznőt most már 1 éve nem lehet választani, de a kórházi szobák nagyon jók. Van egy apa félóra, akkor apa be is mehet a kórterembe.

Lillu és Kristóf is nagyon édes!

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Krisztina!

Én Szabó Györgynél szültem, igaz már két éve. :lol:
Engem 30 hetesen vállalt el, igaz azért, mert bezárt kórházból jöttem el úgy, hogy a dokim nem tudta megmondani, hogy hova fog menni, így nem mertünk kockáztatni. Nekem akkor azt mondta, hogy alapesetben nem vállal el kismamát senki 20 hét után, de nyilván ez a kórház bezárás és lakhely váltás nem ugyanaz, mintha egyik kollégájától szeretnél átmenni hozzá.
Én szívből ajánlom, nekem azóta is ő az orvosom, második babát is nála tervezzük szülni.
Ha van kérdésed írj bátran.

Adélnak boldog hófordulót :lol: épp megakadt a szemem a vonalzóján, hogy ő is milyen nagy már :wink:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Hm, érdekes ez, hogy nem vállal kismamát senki 20. hét után... én a 30. hétben váltottam, fel nem merült az elutasítás. Én dr. Szabó Gergelynél szültem, ÁEK-es, ha érdekel privátban írok róla.

Kép
Kép
szalamandra
 
 


Ildi! Köszönjük a köszöntést. Nekem szinte hihetetlne, hogy Adél már ennyi idős. Olyan nagy lány. Már nem hordozóban utazik, feláll mindenhol, nagyon megnőtt a haja, akaratos. Imádnivaló, huncutka.

Én úgy tudom, hogy ez etikai kérdés az orvosoknál, hogy bizonyos idő után nem illik elvállalni a kismamát. Szerintem a lakhelyváltás, kórházbezárás esetén nincs ilyen.

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen mindenkinek az információkat :)
Sajnos nekem meg csütörtökön be kell feküdnöm a kórházba a SOTE-ra, mert elkezdenek inzulinra beállítani :( Csak jobb lett volna ha az áek-ba fektetnek, de a diabetológusom a sote-n van a nődokim meg az áek-ban :) Jó mi???
Tudnátok nekem még arról infót írni, hogy akkor az apukák egy nap csak kb fél órát lehetnek bent a gyerekkel? És a többi rokon hogy láthatja a gyereket??

Kép
timie
 
 


Timie
Ablakon keresztül tudod megmutatni a babát.
Vigyázz magatokra!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Timie,
szerintem jó megoldás ez az ablak, nekem először nem tetszett, de aztán a nehezen induló szopinak biztos nem használt volna, ha idegen férfiak kószálnak a szobában. Szóval nem rossz ez a rendszer...

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Ezek a csöppségek gyönyörűek! Azt hittem Ambiról lesznek igazi maszatos képek is, annyira szeretem amikor egy picúr tiszta maszat, olyankor olyan édesek!

Úgy volt, hogy most szerdán megyünk megnézni a szülőszobát. De a párom éjszakás volt, és teljesen ki van dőlve. Én meg egyedül nem szívesen mennék el. Szóval ez most kimarad. Nem baj, helyette megyek a nődokimhoz. 3 hetes nyaralás után ezren lesznek a rendelőben. De utálom. Most oda megyek a rendelési idő előtt egy órával, talán így nem kell 3,5 órát ott ülnöm. Mert már többször előfordult az is. Utálom, hogy a fizetős betegeket, akik a magánban is járnak hozzá, azokat rendszerint előre veszik. Legutóbb is aki utánam jött egy órával, hamarabb ment be egy órával, mint én. Akkor voltam 6,5 hónapos. A csaj meg 4. Á, mindegy, talán most jobban járok.

Most így olvasva a kórházas dolgokat amiket írtatok. :?
Azért furi, hogy nem lehet megnézni sehogy a babát a rokonoknak, ismerősöknek. Igaz van előnye is, de akkor is furi.
Meg, hogy apuka is összesen egész nap csak fél órát lehet bent a babával??? Ez durva. :shock:
És ha én ki szeretnék menni az ismerősökkel picit beszélgetni, akkor ott kell hagyni a babát? öööö, ez valahogy nem tetszik. Remélem nagyon hamar eltelik majd az a pár nap.

Tényleg, és a baba egész nap ott van velem? Vagy csak ha kérem?

Andi

KépKép
wertzuz
 
 


Higgyétek el lányok nagyon jó az, ha a babát csak ablakon keresztül tudod megmutatni a rokonoknak, ismerősöknek. Gondoljatok bele a babák a pocakban nem találkoztak bacikkal, vírusokkal, semmi ilyesmivel. És ha megszületnek óvni kell őket, nem olyan jó az, ha sokan veszik körül, mindenki megfogdossa, puszilgatja stb. Nagyon jó ez a megoldás. Az meg hogy apa csak fél órát lehet bent, azt a 3 napot ki lehet bírni. :)
A baba nonstop nálatok lehet, csak fürdetésnél és vizitnél viszik el.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Andi,
a rokonok a babát üvegablakon keresztül megnézhetik :) A baba egész nap Veled van, de ha üveg ablakon kívül állsz pár percet addig is látod-hallod a babád :wink: Én mondjuk nagyon jó állapotban voltam a szülés után a de a rokonokból-barátokból higyj nekem az a kevés idő is elég lesz :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Hát anyám bizti ki fog térni a hitéből, hogy nem foghatja meg az unokáját és nem láthatja már elsőnek közelről :D

Nahh én meg pakolászom, mert reggel kórház.

Az ÁEK-ban a terhes patológián milyen betegek fekszenek?
Nem értem, hogy én miért nem oda fekhetek, miért kell nekem a sotéra menni a sok nagymami közé :((((

Áhhh már most rosszul vagyok :((( Hosszú lesz ez az egy hét, de kitartok.

Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm mindenkinek a választ, azért kicsit megnyugtattatok! Megpróbálom elérni dr Szabó-t és meglátom mit mond, kicsit zavar, hogy szülésznőt nem lehet választani, mert szerintem nem mindenki egyforma és nem egyformán szimpatikus, de hátha szerencsém lesz :))

Kitartást a pocakosoknak ebben a melegben!

Köszönöm mégegyszer!

Kriszta
kiss krisztina
 
 


Timie - a terhespaton olyan kismamák fekszenek, akiknek valamiért felügyelet kell (magas vérnyomás, korán nagyon nyitott méhszáj stb.) és azok az anyukák, akiknek a PIC-en van a babájuk (persze nem felétlenül), de erre figyelnek, hogy ne legyen az anyukának (főleg ilyen hormonális állapotban) rossz, hogy más babája ott van, az övé meg nem lehet. Én is ott voltam. Nem tudom téged miért nem oda vesznek fel?

Más kórházakban (sokban) még az apukák sem foghatják meg a babát a kórházban (kivéve ha lefizetik a csecsemőst...), nem hogy a rokonság. Én nagyon örültem, hogy nem jött hozzám látogatóba senki. Nem hiányzott senki.

Wertzuz - korábban valahová laktam Ambiról maszatos képeket. Ha esetleg érdekel, itt vannak róla képek: http://www.kep.tar.hu/dytke/50603978#2

Képzeljétek, tegnap is szólt a riasztó kétszer. A közös képviselőnek sincs meg elérhetősége tőlük, meg mondjuk ...art se ér amit ő intéz. A férjem és még 2 srác elvágtak egy vezetéket a 2. szirénázás után. Meg írtunk nekik egy levelet, hogy mi történt,és bedobtuk a postaládájukba, hogy ha megjönnek ne lepődjenek meg, hogy mi van. Fura hogy egész nap nem szólt, de minden éjjel igen... De tuti nem betörők voltak.

dytke
 
 


Krisztina - mikor én szültem, akkortól nem lehetett választani szülésznőt, de én nagyon meg voltam elégedve azzal, akihez éppen kerültem. Igaz, a végén császár lett, de addig (11 órán át) olyan volt, mintha folyton ott lett volna velünk, pedig teltház volt. Maximálisan ellátta a feladatát, kedves volt, nem volt semmi gondom vele.

dytke
 
 


Sziasztok!

nyaralás után, és némi magam utolérése után írok. Lassan már csak a fele társaságot ismerem meg :)

Szerintem is nagyon jó, hogy a látogatók nem jöhetnek be. (amúgy anyum gyoran egy puszira ölbevette Villőt azért az ajtóban) De jó, hogy így nem maradnak sokáig, nem ülnek az ágyamnál, amíg szoptatni próbálkozok, és a szomszédnál sincs nagy rokonság bent. Sőt, amikor én szültem, másnaptól inluenza miatt zárlat volt, senki nem jött látogatni, hát azt a nyugalmat! :)

Susy, látom, a te állapotodat online követni lehet, így kérdezni sem kell. :)

Én is Szabó dokis vagyok. Nem tudom, hogyan vállal el kismamákat, de pont a múltkor voltam nála éves viziten, és mondta, hogy a szülés olyan, mint a sürgősségi ellátás, ha megjelenik egy vajúdó nő, nem lehet elküldeni. :) szóval akár az ügyeletben is lehetne a bátrabbaknak. (egyébként a barátnőm pont ezt csinálta, és nagyon meg volt elégedve)

mtunde
 
 


Sziasztok!

Még egy csúnya kérésem is van. Megnéznétek, milyen a tehogyan mostanában? Jó lenne, ha megosztanátok velem, mennyire jön be a kinézet, mennyire használható, stb.... a barátom sokat szenved vele, és nagyon kevés visszajelzést kaptunk. :(

mtunde
 
 


Tünde
Aranyos vagy! csak nem fedi a valóságot a vonalzó, valamiért nem frissül, már csak 11 nap van. :)

A Te hogyan oldallal kapcsolatban, nekem tetszik. Amit változtatnék rajta, az az, hogy fönt a Te hogyan. hu- t látványosabbá tenném, hogy kitűnjön a logo? :roll:


Apa is megnézte szakmai szemel és a head szakaszból hiányzik a kulcsszó lista és a description rész, ami azért fontos. (kereső optimalizáslás) Drupalos az oldal?
Az nagyon fontos, hogy milyen stádiumban van a kereső optimlizálás.
Hogyan indexeli az oldalatokat pl. a google kereső, hogy milyen könnyen találnak meg titeket a keresőkben.

Kép
Kép
susytunder
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a nyaralásból, Siófokon voltunk. Pálminak tetszett a Balcsi :) Sőt, lángost és tepsis burgonyát is evett :)

Viszont képzeljétek kb. 2 hete nem hajlandó inni a tápszert :shock: A cumisüveget kilöki a nyelvével, de ha csőrösből vagy pohárból adom, akkor se issza. Kb. 100 ml vizet iszik a csőrösből egy nap és kész :? Pedig sűrűn kínálgatom neki.
A doki mondta, hogy a kálcium miatt fontos lenne, hogy belejusson az a reggeli és esti tápszer, így most gabonapéppel besűrítve kanállal kapja. Úgy megeszi :shock: De hogy ennyire nem kell a folyadék?!!? Beletömni meg nem tudom, ha egyszer nem issza, akkor hogy?!

Ja és kinéztünk egy nagyobb házat, ha érdekel valakit a miénk, priviben beszélhetünk! XIII. ker Reitter-Rokolya saroknál sorház, 4 szobás, kert, autóbeálló.

Majd mindjárt visszaolvasok itt mi történt amíg nem voltam! :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Tünde,
Susyhoz hasonlóan a fenti rész nekem is kicsit kevés...
Amúgy tök jó az oldal, én is ott ragadtam :lol:
Ja és Susy férje tanácsa is nagyon fontos, én munkámból kifolyólag sok látogatottsági stb. statisztikát tanulmányoztam és bizton állítom neked, hogy egy jó kereső optimalizáló aranyat ér :lol:

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Bettyna

Boldog névnapot kívánok neked!

Veronika
Hát már éppen hiányoltalak, nem is emlékeztem, hogy nyaralni vagytok! :oops:
Nem tudom mitől lehet, hogy Pálmi ennyire nem iszik, nekünk sosem volt ilyen. :roll:

Kép
Kép
susytunder
 
 


Juj Susy nagyon izgi új vonalzód van! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Veronika, Lilla is nagyon keveset ivott egy időben, nem lesz semmi baj. Próbálj ki más csőrös poharat vagy bármit, amiből Pálmi szívesen iszik. Ja és a folyadékhoz a gyümikben lévő "nedvesség" is hozzáadódik :wink: Fel ne add a próbálkozást, mert nagyon meleg van, de ne is görcsölj rajta... Nálunk egy időben mindenhol vizes üveg volt, hogy Lillu kedvet kap ihasson rögtön...

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Ildi,
köszi! Mindig te tartod bennem a lelket :) Korábban is mikor keveset kajált :)

Lehet, hogy tényleg másfajta csőröset is kipróbálhatnék, ez nem rossz ötlet!

Mostanság amúgy sokat nyöszörög, de nem jövök rá mi a baja. Ezért is nézegetek most mindent nagyító alatt... lehet, hogy a kevés folyadékfogyasztás miatt esetleg keményebb a kaki és fáj a hasa, vagy bármi lehet... már többször volt ilyen, hogy csak később jöttem rá mi baja volt, pl. egy időben keveset evett, és csak pár hét után jöttem rá, hogy már nagyobb lukú cumi kellett és abból jóval többet kajált... úgyhogy mostmár mindent nagyon megfigyelek...

Meg aztán ott van a fogzás, még egy foga sincs... de már annyiszor gondoltam fogzásra és még eddig végül sosem az volt...

Na rakok egy pár nyaralós képet :)

Kép Kép Kép

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Ja azt nem is mondtam, hogy tüneményesek a képek Lilluról és Kristófról is, csak végigolvastam mi volt míg nem voltam és ezt elfelejtettem :)

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Sziasztok!
Dytke: köszönöm, hogy írtál, hát azért nem mehetek az ÁEK-ba ma megkérdeztem a Túri főorvosnőt, mert sajnos most nincs senki aki tudna foglalkozni a cukrommal aki be tudná nekem állítani az inzulint, gondolom ehhez a főorvosnő mint nőgyógyász kevés, ezért nem mehetek most oda, de ma még a sotéra se, mert a jófej dokinő holnapra beszélt le mindent csk kár hogy nekem meg csütörtököt mondott :(( Nahh mindegy..
Ha hazajöttem majd jelentkezem

Timie

Kép
timie
 
 


Sziasztok!
Veronika! Pálmi nagyon édes. Mit visel a lábán? Valami harisnyaszerűség?
Ivás: Adél iszik, napi 5-6 dl csúszik le cumisüvegből. Csőröspoharat 2 félét próbáltam, (Avent, nuby), egyik sem jött be. Pohárból is elfogadja, de inkább a kezét szereti benne megmosni. Valakinek bejött a szívószál, valakinak a szívókás flakon (pl jana)

Kép
Kép
Kép
gabi79
Dunakeszi
 
 


Vera - én is a szívókás flakont akartam ajánlani. Ambi cumisüvegből nem iszik, csak rágcsálja, de csőrös pohárból iszik szerencsére. Húsvétkor próbáltam először, azóta iszik. Napi 1,5 - 2 dl-t iszik meg, de 5-6-szor szopizik még. Olyan aranyos, mert kér inni. Úgy örülök neki, mert én néha este döbbenek rá, hogy ma még nem ittam és a férjem is ilyen.
Pálmi nagyon édes.

Timie - értem. Jófej a doki, hogy összekavarta a napokat... A legjobbakat neked!!!

dytke
 
 


Sziasztok!

Köszi a véleményeket. Felírtam őket, és remélem, sikerül egyszer egy minden szempontból jó oldalt összehozni.

Susy, igen, drupalos. a keresőoptimalizálás nem tudom, pontosan milyen stádiumban van, de az biztos, hogy ez az egyik legfontosabb, amin dolgozunk. (mármint nem én, mert én nem értek hozzá)

Egy időben Benedek sem nagyon ivott, és mai napig nem olyan nagy ivó. Nála is gond volt, hogy a tápszer sem ment le. Nekünk azt is mondta a doki, hogy ha nem megy a tápszer, bármilyen más tejtermék, amit már ehet, az is kálcium forrás lehet. Pl sajt, joghurt. Szóval egy idő után, ha nem is csúszik le a táp, már nem olyan nagy gond. Mi is váltogattuk a poharakat, üvegeket, a sima sport kupakos vizes palack jött be hosszabb távon mindkét gyereknél. Ráadásul ezután nagyon könnyen megtanultak pohárból, üvegből, bármiből inni, ami nem is nagy hátrány. :)

mtunde
 
 


Veronika
Megmutattam Kristófnak Pálmit és dobott neki puszit! Átadnád neki? :lol:
Nagyon szép kislány, és azok a szemek, minden pasit levesz majd a lábáról. :)

Kristóf iszik szívószállal is, és a csőrös flakonból is amit mondtok. Kristóf naponta vagy másfél két liter teát, vizet, gyümölcslevet iszik meg. :roll:
Csőrös poharunk nekünk is van vagy 3, de egyiket sem szereti túlságosan.

Tünde
Én nem akarok okoskodni, de az oldal kódolásából abszolút hiányzik a keresőoptimalizálás, ami a lényege lenne az egésznek jó részt angolul van. Így sosem fog az oldal jó helyre kerülni. Pl az őket olvassuk- nál ha rákattintasz akkor fönt rövid url- ként aggregator jelenik meg, így senki nem fog rákeresni, az összeset úgy kellene mint az előtte lévő kik vagyunk- nál. kattints rá próbáld ki. Persze a ti dolgotok, félre ne érts nem akarok beleszólni, csak jó tanács. :)

Jó éjt lányok!

Kép
Kép
susytunder
 
 


Veronika, is csak 11 hónapos kora óta iszik rendesebben, addig csak pár kortyot ivott naponta, plusz szopott 3-4 alkalommal. Én sok leveses gyümölcsöt adtam neki, meg ette dögivel a natúr joghurtot, azt mai napig látom, hogy a joghurt fontos folyadékforrás neki.

Róza sosem kapott tápszert, most 3x szopik, emellett kap sajtot, tejet (max 1dl naponta, kb ennyit kér), sok joghurtot, remélem, nem lesz kevés a kalcium... Ja, és pépet is kap este, 1,5 dl.

Kép
Kép
szalamandra
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?