Új privát üzeneted érkezett!

Köszönjük a 8 hós köszöntéseket!

Laura!
Bár most nyaraltok, de azért Hunornak is boldog hófordulót!

Van egy Milánunk, aki ma 8 hós?

Mági!
Hát, lehet még korai lesz ez a darabos kaja dolog. Meglátjuk. Meg ma főzni sincs kedvem. :-D

Még egy körkérdés:
Szerintetek HA táp vagy Sinlac???

Dokinénim nagyon agitál a Sinlac mellett, hogy azt adjam Zsófinak és minél kevesebb tápot az ekcéma miatt. A Sinlacban van szaharóz és korántsem érzem olyan teljesértékű kajának, mint a tápszert. Őrült védőnénim azt mondta, hogy ezt keverjem a gyümölcshöz, főzelékhez. Mondtam neki, hogy megkóstoltam, ez rohadtul édes, főzelékhez tuti nem adom. Aztán annyira hozzászokik ahhoz, hogy csak édes ízt kap, hogy később a sósat meg sem fogja enni. Meg már milyen undorító, hogy a főzelékhez édes trutyit keverek???

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Sziasztok!

Lyndee: Könyvutalvány? Alexandra?

Andy: Az miért baj hogy nyitott a vasút? Sapka is volt és végig erdőben ment, nem sütött a nap. Miért nem ültetek fel?

Berni: Még nem adok darabosat!

Kép
mannababoca
 
 


manna féltem h félni fog:) amugy a babakocsi felfért?
jogi-féle kérdés: olvastam h az ekcémás babák után dupla csp jár szakorvosi véleményre. tudsz erről vmit? (gondolom nem ránk vonatkozik...)

andy

Kép
andy30
 
 

 
 

Helllllla!

Fúj a szél, hűti a levegőt, juhééé!

Domi! Boldog névnapot!

Zsoff, Hunor és Milán! Boldog hófordulót!


Temetés: én 11 évesen voltam először a dédim temetésén, de ő otthon ápolás végén halt meg, szóval felkészítettek rá anyumék. Meg nálunk már nem emlékszem hogy magyarázták meg anyumék, de természetes volt, hogy az öregek meghalnak. Mondjuk ettől függetlenül ahogy visszaemlékszem, én is féltem a haláltól...
Sógornőméknél volt nagyon durva, ott 10 éves volt a fia, mikor meghalt az apukája, ráadásul a szeme láttára :( Sógornőm előtt le a kalappal, mert a kissrác mindenféle komolyabb lelki sérülés nélkül fel tudta ezt dolgozni.

Kubu: hát, mindösszesen csak 4 ajtónk van, de nem sietem el, és két rétegben kell megfösteni. Mondjuk Kobiajtónál motivált, hogy nem tud nélküle aludni, úgyhogy azt szombaton megcsináltam. Szerencsére gyorsan szárad a cucc.

Berni: érdekesek a darabos kaják, mert véletlenül múltkor olyan hipp-es gyümijoghurtot vettem, amiben már voltak darabkák és attól Kobi öklendezett, de ha mondjuk csak úgy magában adtam neki szétszedett főttkuki-szemeket vagy ilyesmi, azt meg simán elnyammogta...

Zsebi: nagyon kíváncsi vagyok a képekre. Biztosan gyönyörű helyen voltatok...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Berni: Milánunk még csak 7 hós van :wink: :lol: :lol:
Jaj, akartam írni, hogy a dinnye tutijó ötlet!

Andy: szerinted kenguruban is félt volna? Kobi nagyon szokta élvezni, ahogy szaladnak a fák meg mozog minden (a kocsiban is imádja nézni), amíg el nem aludt, a balatoni hajókázás is nagyon bejött neki. Meg tegnap a sima vonatozás is :lol:
Ha rajtad nem érzi a félelmet, akkor sztem ő sem fél...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Sziasztok!

Csatlakozunk a betegekhez... :? :?

Fülgyulladás, már csak ez hiányzott!!!

Ha 6 nap múlva a gyógyszer után sem javul fülészet!

Lányok! A kulcstartókat tegnap megrendeltem, hatalmas összegre jön ki egy db!!!!!!
Szóval arra kérek mindenkit, hogy aki kért kulcstartót adakozzon 290 Ft-ot a nép javára!

MANNA KITALÁLOK VALAMI SÜTIT, OK?????
Remélem apa nem fog dolgozni szombaton... :roll:

Kép

Kép
dcili81
 
 


cili hol kell adakozni?

Kép
andy30
 
 


Manna: Dominak boldog névnapot!

Hunor, Zsófi boldog 8. hót!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Ibernuska! Én vittem a nyaralásra pár 8 hós kaját, és ott szembesültem vele, hogy darabos. :? . Óvatosan kezdtem odaadni, de Szabinak meg se kottyant :) . Simán megette. Sőt, gyermekem egy kis zabagép lett a nyaralás alatt, amikor mi ettünk, neki iskellett valamit adni, mert üvöltött a kajáért. Úgyhogy néhány olyan kaját is megkóstolt, amit itthon nem adtam volna, pl zsömle belsejét, almás rétes töltelékét, persze ezekből csak egy-két falatot, de legalább elnyamnyogott rajta, amíg mi ettünk. Egyébként 4 foga van, és csikorgatja!!

A háti hordozóval túrázni tervezőknek egy ötlet: vigyetek nyakpárnát, mert kb egy órai túrázás után Szabi minden alkalommal elaludt, és lehetetlen helyzetekbe nyiklett-nyaklott a feje, úgyhogy a második alkalommal vittünk nyakpárnát, és azzal remekül aludt (mondjuk őt a nyiklő-nyakló fej sem zavarta, engem annál inkább)

Gabi! Hozok majd képeket, csak le kellene kicsinyíteni őket.

zsebi_baba
 
 


Aki jön a talira annak ott, aki nem az küldjön címet!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Berni én is adtam már darabosat simán benyalta!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Apa nem dolgozik, így tutkeráj, hogy megyünk!!!!!!!!!!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Berni! Annyira bájos a lánykád!

Morsi! viszem a fejvédőt is szombaton! 2490 pénzt hozzál.

Séta? Aznap 9- 21.30-ig sétáltam Lábam határozottan jobb, köszi.

[quote]t írta:éleg fejvédő: jövő héten megyünk balcsira pesten lehet átvehetnénk..

Max Lellén ;)

[quote]Z írta:öldi,
Aktuális még a babakocsi kérdésed ?

Aha...örülsz, hogy mégsem ugyanolyat vettem? :) Musi mondta, hogy Marcinak olyan van, amit én is kiszemeltem.

[quote] írta:n kicsi bogyómat ha lány lett volna a Hanna nevet kapta volna
...mit szólnál egy ilyen nevű menynek?

Márticsalád! Azonnal gyógyuljatok meg!

[quote]t írta:emetésre ekkora gyereket nem vinnék! Én azon is ki voltam akadva, hogy amikor Aput temették,rengeteg gyerek volt a temetésen. Apu pedagógus volt, elsősei voltak, és a szülők elhozták a gyerekeket. Szerintem egy 6-8,de megkockáztatom, még egy 10-12 éves gyereknek sincs semmi keresnivalója egy temetésen..

Mági! Én teljesen ellenkező véleményen vagyok.

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


[quote]m írta:anna féltem h félni fog:)

Andi! Mitől? És ha igen, azt is szoknia kell...mint Hannának a Kobi-sikítást! ;)

Cili! Jobbulást fülnek. Így is jöttök szombaton?

Kép
zölddisznó
 
 


Zsebi! Nyakpárnás ötletet köszi. Hanna is nagyon élvezi, de mi még csak aszfalton nyomjuk, alvósan még nem próbáltam.

Szia Sarmi!

Kép
zölddisznó
 
 


Andy: Irgum-burgum. Szerintem az anyukája félt... :wink: De így ő is fog. Ne tessék má túlfélteni azt a babót. (A babakocsi felfért, persze.)

Szerintem ez a temetés kérdés alapvetően gyerekfüggő. Azonban ha nem viszed el, nem tudsz hibázni. Ennyi. :wink:

Kép
mannababoca
 
 


Zöldi köszi!
Nagyon remélem addigra csillapodik, de jobb lenne, ha elmúlna!
Persze nagyon szeretnék menni!

Andy Danim tudod, hogy élvezi a búgó-csörgő-zörgő-kattogó hangokat kiadó mindenféle járműveket...
A múltkor fél órát kellett kint állnom a napon (ő árnyékban), csak azért, mert szemben a tarkikkal álltak ki a hangárból.... :D

Temetésre én sem vinnék kisgyereket!

Kép

Kép
dcili81
 
 


Hát sikítani mi is tudunk... :roll: :roll:

Kép

Kép
dcili81
 
 


Dominak boldog névnapot!

Kis vőlegényünknek, és Zsófikának meg boldog 8. hót!

Kép
andy30
 
 


cili:privi megy!

boci:nincs ajándéklista,ezért gondoltam vmi utalványféleségen :roll:

KépKép
lyndee
 
 


Andi! Nem reagáltál fejvédőre!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi:
Kép
Szombaton majd még gyakorlunk :lol:


Tegnap Kobi is hatalmas szemekkel nézte a vonatot, ahogy megérkezett. Már látom, hogy ki kell majd járnunk vonatnézni. Még szerencse, hogy csak pár perc séta :) Viszont csak óránkét jönnek vonatok :twisted:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Gabi!

Oké.
Milyen típusú vonat jár felétek?
Automata ajtós, bicikliszállítós?
Vagy olyan régi koszosbüdi?

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi már megvetted amugy? Lelle felé nemtom megyünk-e,de bnőmék szinte minden hétvégén lent vannak ott a nyaralójuk,ő is átvehetné. Mikor lenne aktuális (mettől meddig) kb?

cili az én gyerekem kifejezetten nem szereti a hangos dolgokat. értsd ezt mindenre arra is ha felemeljük a hangunkat mellette (nem veszekedésre gondolok akár egy hirtelen nevetésre is) mikor kisebb volt rendszeresen elsirta magát ha apa tüsszentett v a kutyánk elkezdett ugatni:) :roll: amugy a skorpió babákról irják is ezt h a gyengédséget szeretik hangos szóra könnyen elsirják magukat.
mi egész nap itthon ketten olyan csendben nyugalomban vagyunk (sztem ezért is ilyen kiegyensulyzott-nem sirós amugy) és ha pl nagy vendégségbe keveredünk láccik is h fél picit.
multkor voltunk nyársláson haza kellett jönni mert hangos volt a zene és nem birta (konkrétan üvöltött :roll:
mondta anyum h én is ilyen voltam.

ha ő is félős lesz mint én hát egye-fene anyja-lánya én is felnőttem és élek virulok igy is.

nem mindenki olyan tökös :roll: ezt meg erőltetni nem lehet.

amugy direkt néztem de ilyen kicsi babákat nem láttam a vonaton csak már nagyobb gyerekeket.

manna az öledben fogtad?

ha fedett lett volna lehet felülünk bár a csal nem nagyon akart felülni (sokan voltunk és senki sem mondta csak anyósom)

amugy ha tudnátok h se liftbe se metróra nem szállok:)

zöldi

[quote]h írta:a igen, azt is szoknia kell


ebben nem teljesen értek egyet.
nekem azért lett klausztrofóbiám mert kicsi koromban több trauma is ért ilyen helyzetben (pl beragadtunk liftbe meg vonatról "vicces"kalauzbácsi le akart szállitani mondván h nem érvényes a jegyem és stb)
mondta pszichiáternéni h hipnotizőrhöz kéne mennem v analizisre mert gyerekkori feloldatlan izék ezek
én szeretném ha regusnak nem lenne ilyesmi

andy

Kép
andy30
 
 


ja és képzeljétek pár napja fordul jobbra is a hátáról a hasára! végre!

Kép
andy30
 
 


[quote]M írta:ár látom, hogy ki kell majd járnunk vonatnézni


a fiúk már csak fúk:)

Kép
andy30
 
 


regust az ékszerek kötik le :D

Kép
andy30
 
 


Andi!
Vasárnap megyünk és pénteken jövünk vissza. Bár nem ülünk otthon, de anyós igen, úgyhogy bármikor jöhetnek érte, csak szólj, hogy ne felejtsem el levinni.

...és most a vicces kalauzbácsira fogod, hogy nem vonatozol, mneg metrózol? Ne má!
A lifbeszorulásra tényleg nem kéne szoktatni, de hát zajok mindenhol lesznek, attól nem tudod megóvni. Max a négy fal között.

Kép
zölddisznó
 
 


[quote="andy30"]
írta:
andy30

mi egész nap itthon ketten olyan csendben nyugalomban vagyunk (sztem ezért is ilyen kiegyensulyzott-nem sirós amugy)


Ezt nem mondod komolyan, hogy egész nap otthon ültök?
Az én fiam is kiegyensúlyozott, de inkább sírjon, mint, hogy egész nap csöndben legyen...
Hát soha nem gondoltam volna, hogy ez a mondat elhagyja a számat... :D

Kép

Kép
dcili81
 
 


Szóval NAPVIRÁGHÁZ!

Először: Nagyon sajnálom, hogy ajánlottam, főleg neked Kubu. Ne haragudj, akkor még csak a foglaláson voltam túl.

Ezt követően azonban NEM AJÁNLOM.

Megnéztem a neten, hogy szabad a földszinti szoba az adott napokon és írtam egy mailt. Mire jött egy válasz, hogy rendben, de nem az a szoba, hanem egy emeleti. Kérdeztem telefonon, hogy miért? Hiszen szabadnak látszott a neten. Azt mondja, mert egy régi ismerősük jön és az az övő lenne. Mert hogy öregek és nem tudnak felmenni a lépcsőn. Egyrészt: Én sem szeretnék a babakocsival, másrészt oké, de akkor miért van szabad jelzés a neten. Harmadszor, szerintem akkor a visszaigazolásban minimum egy szó erejéig ki kellene térni rá, hogy miért nem azt a szobát kapnánk. Ez nem történt meg, így ha nem olvasom el rendesen, észre se veszem.

Aztán a következő: Közli a nő, hogy 13.000 Ft/éj. Mondom neki, hogy 5000 Ft/éj van a honlapon, akkor miért 13.000 Ft? Mert a babának 3000 Ft.

1. Ez nincs a neten.
2. Miért kell egy nyolc hónapos gyereknek fizetni? Mondtam, hogy viszem az ágyat, a törit, az ágyneműt, mindent, enni meg nem eszik. Szóval miért? Azt mondja, mert majd a harmadik ágyon fogom pelenkázni... :twisted: :evil: :twisted: :evil: Mondom neki, hogy nem fogom, ígérem. Mire ő: Akkor is 3000Ft/éj.

Na jó, szóval egyrészt még soha sehol nem kértek ezért pénzt, pedig nem három helyen voltam Domival az elmúlt időszakban, másrészt, nincs is a honlapon, ráadásul ott van közel a babafürdő, így nyilván ezért fizettetnek.

Mindegy, szerintem lemondom. Nem vagyok sóher, nem vagyok smucig. De utálom amikor hülyének néznek.

Kép
mannababoca
 
 


Sziasztok!
4 napig egyedül vagyunk, apa videken tréningel! :cry: Csak csütörtök este jön haza! :(

Cili!
Jobbulást Daninak!

Zsófi, Hunor, Milán! Boldog 8 illetve 7 hót!!! :P :P

jövök néhány fotóval, ha nem bánjátok.

Kommandózok!
Kép

Uncsitesóval! Kép

Pancsi! Kép
Kép Kép

Vagányan!
Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára susy75 2009.08.04 19:08-kor.
susy75
 
 


Darabos kajcsit még mi se próbáltunk!

Képzejétek vagy két hete van Vininek a comb hajlat ban, zacsiján piros pötty, kiütés. Már elég csúnya volt, de azt hittem csak a pelustól van. Viszont a popsikrémtöl se lett szebb. Tegnap elvittem dokihoz és kiderült,hogy gomba! :evil: ùgyhogy most kapott rá krémet,remélem rendbejön neki!
susy75
 
 


cili nem ugy értettem h otthon ülünk hanem h nyugiban vagyunk egész nap. szal nincs felfordulás hangzavar sok ember stb. mikor sétálunk az más akkor tekintget kifelé a babakocsiból sokan megállnak megnézik stb. azt szereti (az embereket amugy szereti-ha jól bánnak vele persze. sokan olyan hirtelen kapnak oda hozzá elkezdik csipkedni az arcát azt nem birja-én se birnám)

zöldi

sokáig én nem is tudtam a kalauzbácsiról csak mikor jártam kognitiv terápiára akkor kérdezte dokinéni h nem vooltak-e gyerekkorban rossz élmények és kérdeztem anyumat és ő mesélte. pedig már nem is voltam kicis de a tudtalattim jól eltemette ugy h nem is emlékeztem. több ilyen is volt. pl anyu leszállt cigit venni otthagyott vagy félórára (ő tudta h áll addig a vonat de én nem) és rettegtem h elindul nélküle, eccer a suliban alsóban a fiuk viz alá szoritottak fél oldalam lezsibbadt utána olyan sokkot kaptam és még sorolhatnék pár "élményt" ami hozzájárul "félősségemhez":(
lényeg h állitolag ezek okozzák. nem én fogom rá. sőt! küzdök is ellene. a kisvonatra most nem emiatt nem ültünk fel. szoktam is utazgatni amugy is. igaz regussal még nem voltunk de nyilván fogunk.
ez a dolgo nekem már gyerekkorom óta megvan és azóta nem a 4fal közt ülök.
na szaladok mer odaég a gyerek répája:)

ja megkérdem bnőmet mennek-e lellére de az a baj h ők hétvégén szoktak menni mer 7köznap meló van

andy

Kép
andy30
 
 


tényleg ti milyen biztonsági dolgokat raktok a lakásba? Mi eddig sarokvédöt raktunk a dohányzóasztalra, meg vettünk vakdugót. Viszont a számítógép itt van a nappaliban, millió kábel lóga földre és állandóan odakúszik Mazsola. Nem tudom,hogy lehetne ettöl elzárni?? :roll: :roll:
susy75
 
 


Szerintem vasárnap kora délután leérünk - vagyis ez a terv, Kincsőnek és Hannának vétójoga van ;)

Kép
zölddisznó
 
 


Édes Vini! Nagyon!

Kép
zölddisznó
 
 


Suzy: Vini nagggyon édes!!!!
Hát a kábelek nálunk is lógnak egyelőre még nem tudom mit csinálunk vele, de sürgősen kell valami megoldást találni, mert Danim is előszeretettel rágja.... :? :? :?

Andy akkor Regi nem is marad el senkivel csak veletek?


A szlaszámom a profilban, mindenki akkor utal, amikor van lóvéja!!!! A kulcstartó 290, az elsőbbségi 100 magyar pénz.
Szerintem sima borítékban elsőbbségivel feladom. Ez csak a jövő héten lesz megoldható, miután pénteken ér ide a cucc.

Kép

Kép
dcili81
 
 


Zöldi: olyan önműködő nagy ajtós, biciklitárolót nem figyeltem... Viszont a mi megállónknál elég szarul van megcsinálva a peron, mert ha nem figyelek még én is be tudok zúgni a sínek közé, nemhogy a babkocsi. Kicsit messze van a peron széle a vonat lépcsőjétől...

Manna: nem gondolom, hogy azért mondod le, mert sóher vagy. Ez színtiszta sz*rrágás szerintem, amit a nőci művel. Még SEHOL nem láttam/tapasztaltam, hogy bébiért külön fizetni kellett volna. Hogy a 3. ágyon fogod pelusozni???? Hát fogja meg, azt vigye ki! :twisted: :twisted: Legalább több hely lesz!
Az ilyenen nagyon ki tudok akadni, neszeb*meg, magyar vendégszeretet!

Susy: G.I. Vini csúcs!

Andy: hát, ja, még mindig jobb, mintha Kobit az ékszerek kötnék le, Regit meg a vonatok :lol:
De abban nem értek egyet, hogy nem kell szoktatni bizonyos dolgokhoz. A hirtelen éles zajoktól, tüsszentéstől, köhögéstől ilyesmi Kobi is elsírta magát régebben, de most már max. megijed (olyankor rám néz, és ha elmosolyodok, hogy semmi gáz, akkor minden oké)vagy akkor fakad sírva, ha fáradt. A Balcsin pölö a másik kisfiú nagyon szeretett kiabálni, és az első 2-3 napban Kobi rendszeresen elsírta magát tőle. Aztán már nem, csak nézett rá, hogy mivan.
Ő is totál kiegyensúlyozott szintesosesírós baba, pedig visszük mindenhová, tömegbe is. Úgy gondolom, hogy szüksége van rá, hogy megismerje a világot, és ha mellettünk biztonságban érzi magát (érzi, hogy nem félünk vagy nem vagyunk bizonytalanok), akkor ő se félelemmel, hanem inkább kíváncsisággal ismerkedik meg mindennel. És hát ennek nem kis előnye az is, hogy szinte bárhol elalszik, így nem kell attól parázni, hogy nyűgös, kezelhetetlen lesz emiatt, lehet egész napos progikat tervezni, nyaralni menni, stb...
Dehát a te bébid, úgy csinálod, ahogy szerinted neki a legjobb :D Csak néha a túlféltés miatt később lehet nekik nehezebb... :roll:
Hű, most olvasom az élményeidet, hát, nem semmik...

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Menek ajtófesteni.... szomatra kész kell lenni, és még a háló fele meg a fürdi hátravan... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabilany79
 
 


Zöldi:
kifejtenéd az ellenkező vélemény miértjét? :wink:

Berni:
Sinlac: mi most kaptunk, és az én nagyétkű fiam egyedül ezzel bírja ki az éjszakákat evés nélkül. És őrült védőnéni nem mondott butaságot, én is szoktam neki a gyümölcshöz egy kanállal adagolni Sinlacból alkalmanként. Nekünk nagyon bevált!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mi sem ettünk még darabos bébiételt, de már falatokat adtam nekik pl. szőlőböl, dinnyéből, az tetszett nekik.

Mági, Berninek a főzelékhez fura adni a Sinlacot, legalábbis én úgy értettem.

Én sem vinném ki Őket a temetésre még annyira fiatalon, majd ha már látom, hogy érett a dologra.

Kábelekkel nagyon vigyázzatok, nagyon veszélyes!

Susy, annyira helyes kispasid van!!!

Nálunk régebben akkor volt sírás,amikor hozzánk jött vendég, de szerencsére leszoktak róla. Bár kíváncsi vagyok, hogy majd szombaton mit szólnak a sok babához! Már nagyon várom! :lol: :lol:

Manna, bébinek fizetni??? :twisted: :twisted: :twisted: Én sem mennék..., mert ez biztosan nem egy bababarát hely.

verzso
 
 


Sziasztok!

Én is jól éreztem magam tegnap a talin, annyira hihetetlen, minden baba milyen kis kész egyéniség! Élőben még tényleg édi-bédibbek mint a fotókon!

De a mostani fotók se semmik! Zsófi annyira bájos! Vini meg Marci fotók is nagyon szupik!

Sinlacot mi is gyümivel esszük.

Kép
trombibébi
 
 


Hú Manna,ezen kiakadtam!
Ahol mi eddig voltunk még a gyerekeknek sose kellett fizetni.Ahova most is megyünk a két kislány ingyenes,Mózesnek pedig csak 50 5-ot kell fizetni,és a babának még kiságyat etetőszéket és kiskádat is biztosítanak a szobánkba!Ezt ingyen.
Akkor én ezt ajánlhatom nektek is:

http://www.hamorholiday.hu/

Zöldi lellén lehet talizunk...Még Mushival egyeztetek. :wink:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


50% -ot akartam pötyögni :oops:

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Gabi, Sarmi! Én is felhúztam magam. Hogy lehetnek ennyire bunkók. Mondtam neki, hogy egy helyen se kellett eddig fizetni...

Kép
mannababoca
 
 


Helló Csajok!

Darabos kaja: Hát még toljuk ezt a projektet. Ebédre kipróbáltam, egy darabig ette, bár tök aranyos arcokat vágott hozzá, nem értette, mi a francot rakok a szájába, aztán öklendezni kezdett. Úgyhogy átpaszíroztam teaszűrőn a kaját, úgy betolta a drága.

Susy!
Vini nagyon komoly kissrác! Haláli aranyos a kommandós képen! :-D És az a baseball sapis... zabálnivaló!

Mági!
Főzelékhez fura nekem a Sinlac.

Manna!
Jól tetted, hogy lemondtad a szállást! Ez rablás! Sehol nem kérnek 8 hós gyerek után pénzt. Keressenek maguknak más balekot!

Andy!
Túlfélted azt a kislányt!!! Én Zsófit direkt azért hordom társaságba, emberek közé, nyüzsibe, hogy - ahogy a főnököm mondaná - szokja a halálfélelmet. :-D Az első Ringatón azt hittem, majd bőgni fog, a csaj aki tartja, elég harsány, gyerekek is hangosak voltak, de Zsófi imádta. Szerintem attól, hogy tök nyugi van körülöttetek Regi még nem lesz kiegyensúlyozott, max. csak félni fog minden hangos-nyüzsis dologtól, mint ahogy fél is. Zsófi is először megijedt az apja rendszeres orrfújásától, de most már csak mosolyog rajta. Na és a kutyák... mondjuk nálunk muszáj volt megszoknia: szembe szomszédnál 4 db, másik szomszédnál 2 db, és úgy alapból minden háznál minimum 1. Képzelheted mi van itt, ha jön a postás. :-D Szóval szerintem a te gyerekkori félelmeidet, sérelmeidet ne vetítsed rá a kislányodra, mert csak paragépet nevelsz belőle. Persze mindenki úgy csinálja, ahogy akarja, ez csak az én véleményem. Eldugultam. :-D

Kép
Kép
lbernuska
 
 


Az igazi bunkóság ebben az szerintem, hogy utólag közölték.
A "vicces" az, hogy épp a "bababarát" helyeken kérnek pénzt a babákért, lásd pl a híres nevezetes alsópáhoki kolpingban is kell értük fizetni.

Kép
trombibébi
 
 


hú lányok azért ezt nem ilyen komolyan kell elképzelni :)

megyünk soxor emberek közé vendégségbe is meg minden és már ő sem sirja el magát a nevetéstől az régebben volt ah gabi is irta és én is ugy szoktam h rámosolygok ha látom h vmi nem teccik neki és már ő is vigyorog.

én csak azt mondtam szeretném megovni amitől lehet pl nem hagyom fent a vonaton mint annó engem anyum.

az én problémámról meg annyit h mindenkinek van vmi fogyija nekem ez...

cili dehogyisnem! mindenkivel nagyon jól elvan! a család mindig csodálkozik milyen nyugodt bébi nem sir senki kezében. ha mégis görbül a szája akkor sem veszem vissza hanem odaállok melléjük és ott mosolygok és biztatom és már nevet is.anyummal bármennyit elvan pár óránál többre csak azért nem hagyhatom másra mert ugye szopizik.
igaz anyósommal azért nincs el olyan jól :twisted:

Kép
andy30
 
 


Aluszok...

Kép


Anya-anya, segítek teregetni!!!!

Kép


Ajjjajjj! Vagy mégse???

Kép

Kép

Kép
gabilany79
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?