Új privát üzeneted érkezett!

Steph :shock: :shock: :shock: :twisted: :twisted: :twisted: azért örülök, hogy jobban vagy pihizz most!

Boni túrótorta nyam-nyam!

Apának is most lesz a szülinapja és mivel megkértem, hogy ne menjen el U2 koncertre Zágrábba ezért csinálok neki itthon egy koncertet! A kisházba leviszem a nagytévét a dvd-t és a hangfalakat! Remélem jól fog sikerülni!

Szilbee hát a te fiacskáidra nem lehet azt mondani, hogy olyanok mint két tojás :lol:

Princzike szorítunk!

Szezso jobban vagy?

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Sziasztok :D

Rég jártam erre :oops:

Látom sok minden történt, jó is rossz is :roll:

Baba: NE ADD FEL :!: TUDOM, HOGY NEHÉZ ÚT VAN MÖGÖTTED, ÉS ELŐTTED :roll: DE BIZTOS VAGYOK BENNE, HOGY NEM HIÁBA , ÉS AZ ALAGÚT VÉGÉN OTT LESZ A FÉNY A TE BABÁD( BABÁID :D )

Miattad egy kicsit szégyenlem is magam, hisz nekem 5 lányom van , mégis bepofátlankodok lombikra :oops:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi,kérlek, ezt ne gondold, ne szégyelld, mert mutaság.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Surmi, szeptemberre drukkolok, lehet megijed Brumi Baba és gyorsan beköltözik a pocakodba! Bár nekem nincs pozítív véleményem a bmc-ről, de remélem nektek beválik!!

Klarissza majd számolj be a minikoncertről!!

Boni, tetőkert? Mikor?

Stephie, én is barnáztam rákszűrés után , igaz a 10. héten. Nem lesz semmi gond!

Kép
kata05
 
 


hova tűnt a hozzászólásom??????? :shock: :twisted:
stephie
 
 


kata: ez nem barna ez szép viros vér volt és elég sok..
ma szinte egész nap feküdtem azóta nem volt piri
stephie
 
 


KATA: mi az a rossz élmény a BMC-vel?
Nekem szempont volt, hogy ne kelljen fizetni sokat, mert már 3 év alatt, 2-3 lombikra valót kifizettem a semmire :cry: :oops:
Bár tudom, hogy az állami klinikákon sokat kell várni.

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


stephie és doki mit mond? pihenj!

Surmi hajrá BMC!

Kata, Zöldi péntek? apa úgyis vidékre megy, nem kell sietnem haza...

Princzi ++++

Szezsó ?
Vendég
 


Jó reggelt!

Vagyok, csak kicsit elnyűtten :-) de megjött a lehűlés :-D remélem délután már nem fog esni, mennem kell védőnénihez :-)

Boni: nagy a készülődés?

Klarissza: mikor lesz Apa szülinapja? Jó kis meglepivel készülsz :-D

Stephie: hát ez nem hangzik valami túl jól :? lehetett volna kíméletesebb is a dokid...a lényeg, hogy már nem vérzel.

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


KAta Szezsó basztikulár minnyá a kezetekben tarthatjátok a fiúkat! :lol:
szobákról kép? hazajövős ruci mi lesz?


hát nem gyönyörű?


Kép

holnap apával és a játszón szerzett barátnéval ünnepelünk.csak egy szelet sütivel benne egy gyertya Vasárnap pedig torta unokatesói Balázsnak, meg mi..
Vendég
 


Sziasztok!

Babim, először is nagyon sajnálom, hogy nem sikerült! Másodszor pedig remélem megenyhülsz irányunkba és írsz azért ide is! Én ugyan ritkán írok, de mindig olvaslak benneteket és drukkolok nagyon mindenkinek, mert nagyon a szívemhez nőttetek!

Boni, előre is nagyon-nagyon boldog első szülinapot kívánok a ti kis oroszlán-csigusz Zsiga babátoknak! Az Istenke éltesse még jó sokáig!

Stephie, beszéltél azért a dokiddal? Igen durva lehetett azért :(

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Robcsi, fogok írni, mert annyi szeretetet kaptam Tőletek. Tudom, hogy az a 2 ember nem bántásból írta, amit írt és többen nem is értették, mire gondolok, de voltak, akik meg kimondatlanul is, mert nekik is feltűnt.Nekem mindenesetre rosszul esett. Most rossz passzban vagyok, de majd azért igyekszem írni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote]Z írta:öldi a héten mennék hozzád a tetőkertbe Katám jössz oda te is?

Hát nem tom, a péntek húzós, mert szombaton nagy tali lesz Hanna kortársaival, és készülni kéne valami hamival.

Kép
zölddisznó
 
 


Eljött a nagy nap! belegondolok abba, hogy egy évvel ezelőtt még meg sem fordult a fejemben, hogy ma szülni fogok, mert semmi jelét nem mutatta Zsiga hogy ki szeretne bújni ebbe a világba.

2005 augusztusban nyitottunk kaput a gyermekvállalásnak, nem gondoltuk hogy nehéz menet lesz... amikor egy év múlva sem kopogtatott az ajtónkon a csoda elkezdtem agyalni mi lehet a gond.persze B. nem így látta.. Sikerült rábeszélnem, hogy elmenjünk kivizsgáltatni magunkat aminek az eredménye egy szörnyű szó: ismeretlen eredetű meddőség .Boldog voltam, hogy nincs semmi bajunk, de agyaltam akkor miért nem akar beköltözni pocakba a mi babánk! Aztán sok reménytelen várakozás teli hónap következett és 2007.októberben Zsigmondom megüzente egy éjjel hogy nemsokára beköltözik. Akkor még nem tudtam hogy mekkora jelentősége van az álmomnak.2007.november 19én segítséggel megfogant a mi gyönyörűséges kis Zsiványunk, és az első pozitív teszt november 30-án volt. el sem hittem.. én kislány koromtól fogva kislányra vágytam,így amikor az UH-n közölték hogy fiú , bevallom elkeseredtem mit fogok kezdeni egy fiúval? nem lehet vele babázni, de mindez csak egy -két napig tartott és amikor egy héttel a kiírás előtt 2008.augusztus 5.én 22.30kor a karomba vehettem az én szerelmetes kicsi fiamat már őszintén azt éreztem, én mindig is fiúra vágytam!

Imádom

amikor reggel bemegyek a szobájába és fülig érő mosollyal kacagva nyújtja a kezét felém és bújik..

amikor valami bánata van és keservesen sír elég ha bemegyek a szobájába és megnyugszik

amikor csak apa kell neki és az ő széles, biztonságot nyújtó válla

amikor puszit ad nekem az ő sajátos módján kinyitva a száját a számra teszi

amikor nyakig maszatosan csatatérré változtatja a konyhát mert ő egyedül akar enni kanállal....

amikor a játszótéren Mauglit játszva rohanmászik mindenfelé főleg a kis toronyba a lépcsőn

amikor nyakig homokos lesz és gyűjti a kavicsokat, botokat

amikor az apja hazaér és ő sikongat és megy és visít ha azonnal nem kapja fel

amikor az apján ugrál és győzelmes mosollyal nyugtázza én győztem!

amikor fogócskázunk a lakásban és ő sikongatva menekül előlem mindenbe beleütközve

amikor az ágyon feláll és elkezd futni egyedül, majd kamikáze módjára vetődik hátra kacagva

amikor sikerül neki az építőkockát egymásra illeszteni

amikor ledönti a tornyot amit építettünk

amikor kidobja a játékot az erkélyablakon és huncutul ártatlan arccal nézeget

amikor a kisautóját húzogatja, tologatja és berreg hozzá


amikor azt mondja a és aa ezek vagyunk mi B.vel amikor be nem áll a szája annyira mondja a magáét babanyelven méltatlankodik, mutogat


és sorolhatnám az idők végezetéig!

egyszerűen imádom hogy van nekünk és minden nap hálát adok érte Istennek, és azon vagyok hogy megóvjam őt minden bajtól és segítsek neki az élet nehézségeit leküzdeni! és ahogy B. mondaná: sohasem gondoltam volna, hogy egyszer valakit ennyire fogok szeretni és félteni!

Nagyon Boldog első születésnapot kívánunk Neked kisfiam!
Vendég
 


Nagyon boldog szülinapot Édes Zsigikém!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Zsigacsigának boldogságos 1. születésnapot!!! :lol:

Boni: a gyerekszoba most alakul, ha kész lesz teszek képet. Hazajövős ruci ügyben nem tudok dönteni, ja, persze mérleg vagyok :lol:

Csók Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Zsigi nagyon boldog szülinapot! Bár minden babónak ilyen csodálatos szülei lehetnének! Boni gyönyörű amit írtál minden tökéletesen megfogalmazva!

Babim örülök, hogy nem tünsz el!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Boni
Boldogságos 1. születésnapok Zsiginek. Jaj, pityergek azon amit írtál. Én is imádom a kicsi fiam, el nem cserélném kislányra, pedig én is lánypárti voltam jobban :lol:

Babim
nagyon elszomorít, hogy most sem sikerült :cry: én észrevettem, mi bántott meg, ha jól gondolom. Nagyon szorítok, hogy mielőbb anyai boldogság lengje be életed.

Csikken
Ezt átélni szörnyű lehet :cry: mélységes részvétem

Szezso
szépen növöget a poci :D

Kata
hurrá, munka nélküli pihi otthon babázás előtt :wink:

Zsú
nagyon édes a kis csöppség :P

Gabcsi unokahúgom kedden ment haza, a végén már egyre bátrabban fogta Mátét, mint kis "anyuka" :P persze volt olyan is, mikor boltba nem maradhattunk Máté miatt, mert nagyon rázendített, és ő is pityeregni kezdett, hogy még a felét sem nézte meg.
Gondolkozom babakocsi cserén, erről mi a vélemény?
http://www.vatera.hu/graco_babakocsi_hordozoval_olcsobb_lett_150549972.html

Kép
gaby25
 
 


Zsigacsiga Isten Éltessen Sokáig!
Kép

Kép
v.andi
 
 


KÖSzönjük szépen :lol: készülödök a délutáni mini partyra :lol:
Vendég
 


Zsigi! Boldog első születésnapot! :)

Kép
szilbee
 
 


Boni!

Én is csatlakozom a Zsigikéteket köszöntők népes táborához és kívánom,hogy nagyon boldog élete legyen. :D
Steph!

Szerintem is állat a nőgyógyász. Nem is értem,hogyan lehetett ilyen durva,hogy ennyire megsértett.
:evil:

Gaby!Jajj de örülök,hogy írsz. Ha tudnád mennyit drukkoltam évekkel ezelőtt is már neked,amikor még a szebnél szebb hőgörbéidet tetted fel,és most meg itt van ez a csöpp kis legény. :D Annyira örülök. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Annubia
köszi :D imádom a kislegyényt :D el is lesz kicssé kényeztetve a szentem :lol:

Kép
gaby25
 
 


Baba, örülök, hogy maradsz! Elképzelésem sincs, ki és mivel bánthatott meg. (megírod priviben?) :shock: Sajnálom, hogy nem sikerült, pedig annyi de annyi gólyát küldtem Neked!!! :( De fel a fejjel, kitartás és soksok erő, türelem - és Neked is lesz babád!!! Hinni kell benne!!!

Boni! Drági kicsi fiadat Istenke éltesse első szülinapján. :D A minipartitól majd dobjál léci képeket!

Kép
szilcsi
 
 


[url]http://www.vatera.hu/graco_babakocsi_hordozoval_olcsobb_lett_150549972.html
[/url]
http://www.vatera.hu/graco_quattro_babakocsi_bebihordoval_151297198.html
http://www.vatera.hu/graco_babakocsi_hordozo_151147758.html narancssárga lányos nem?

végül a másodikra ajánlottam 32ezret, és elfogadta

Kép
gaby25
 
 


Drága Zsigi, az Istenke éltessen sokáig!!! Boldog első szülinapot! Anyának és apának is küldök egy puszit!

Surmi, főleg a várakozási idő és a doki miatt nincs jó véleményem....egy egész napos tortúra ami ott megy.

Gaby, képet a legényről mikor kapunk? Nekem az első babakocsi tetszik, és a narancs nem lányos szín!

Boni, ha kész lenne a lakásunk akkor lenne babaszoba, de még nincs kész, így minden dobozban van. És már nagyon közeleg a szülés időpontja... Nekem péntek nem jó.

Baba, szerintem mindenki kíváncsi ki bántott meg, miért nem írod meg? És akkor az illetők is tudnák. Mert mi már hugimmal számtalanszor végigolvastuk a topicot és nem találtunk nyomokat, vagy mi vagyunk naivak és nem tudunk a sorok között olvasni.
Én nagyon megértelek téged és az elkeseredettségedet is (holott mindenkinek másért nem jön/jött össze a baba) és nem is tudom azt mondani ne bánkódj, mert én sem tudnám a helyetted ezt a helyzetet másképp lereagálni. :( Csak annyit tudok mondani fel a fejjel, ami nagyon nehéz. És szeretünk!!!

Kép
kata05
 
 


képek :P
Kép anya kezembe adta csörgőt, de klassz :D
Kép hisztis vagyok
Kép Gabcsi unokatesóm kényeztet :P

Kép
gaby25
 
 


Katám holnap? nem jössz át hozzánk busszal? ?

köszönjük köszöntéseket, buli jó volt! :lol: képeket vendéganya majd küldi :lol:
Vendég
 


sziasztok lányok !

Boldog Első Születésnapot Zsigacsigának és a családjának

Kép

boniko: nagyon tetszett minden amit leírtál és hát igen, bennük bujkál minden csíny, minden báj ezért is lehet őket úgy imádni. Remélem jól sikerült a buli :)

klara: U2 koncert otthon wooow nagyon jó ötlet!!

robcsi, anubias : nem állat a doki alapból :) de szerintem azért volt olyan fájdalmas, mert végül is a méhszájam 2/3-ad részét lemetszették és gondolom nehéz hozzáférni. Nem hívtam fel a dokit, mert ugyebár előre szólt, hogy vérezgetés lehetséges mivel nagyon érzékeny a méhszáj, csak ijesztő volt mikor végül is hónapok óta ennyi vért nem láttam, a lényeg hogy tényleg elmúlt.

Viszont ma vettem valamit....nem ér kinevetni... :oops: egy magzati szívhang hallgatót. A vérezgetés óta nem nagyon éreztem mocorogni a picit. Igaz, hogy még csak napi 3-4 mocorgást érezni, de tegnap egész nap nem mozgott. Úgy döntöttem és a párom is támogatott ebben, hogy a sok stresszel többet ártok a kicsinek meg magamnak is és pont akciós volt a brendonban.
Pont olyan a hangja mint a terhespatológián volt, és az egész család meghallgatta a kis jövevény szívhangját. Én pedig megnyugodtam
:lol:
stephie
 
 


Lőrinc lak

Kép

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Stephie!Remélem nem bántottalak meg,nem úgy érettem az állat szót,csak a kézügyességére. Amúgy én már nagyon sok nőgyógyászt próbáltam. :evil: ,amíg megtaláltam a megfelelőt és mi tagadás ,van olyan pasi,aki szakmailag nagyon szuper,de egyszerűen durva a keze.A mostani dokimnak lányos kis törékeny ujjai vannak és úgy vizsgál,mintha tojást festene. :lol: De az első fiam egy kőművesmancsúnál szültem. :evil: A szívhangvizsgáló jó lehet,főleg,ha megnyugtat. :wink:

Gaby!Nagyon édesek a képek. És milyen nagy az unokahugi.Hány éves? Ő már tényleg tudott segíteni is. A babakocsikat később megnézem. Jajj én is többször váltottam,amíg rájöttem mire is van igazából szükségem.

Kata! Hú :lol: Nagyon szép kismama vagy. :wink: Szép nagy pocak.

Boni! Várjuk a képeket! :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Baba,Kata!

Nem akarok okoskodni,de szerintem meg inkább ne írd meg,ki bántott meg. Nem azért,mert én nem vagyok kiváncsi,hanem szerintem ha valóban nem szándékos,akkor az illetők szeretnek és nem akartak fájdalmat okozni vele. Ha te felül tudsz kerekednui ezen,amiért le a kalappal,akkor elhiszed,hogy nem volt szándékosság a bántásban.Viszont ha megírod,abból szerintem lenne sérelem,magyarázkodás...és az nem jó. :oops: Most olyan fura,mintha magam ellen beszélnék,mert én bizony mindíg az egyenes beszéd híve vagyok,és 3 éve bbabanetezek. Tagja voltam egy topicnak évekig,ahol összejártunk és igaz barátságok is születtek,napi kapcsolattal. Én bizony oda is megírtam,ha valami bántott.Aztán sajna az lett a vége,hogy mindenki mindenkit félreértett és egy nagy vita keretein belül fel is oszlott a topic. Persze az igaz barátságok maradtak,de nekem akkor is hiányzik és fáj,hogy így alakult. Szóval az a baj a nettel,hogy bár van itt pár smile,de mégis nehéz árnyalni a hozzászólást, és talán élő szóban másképp is hatna,meg csak 1-1 mondat kerül leírásra,így lehet,hogy ez nem is egy komplett vélemény. Jajj értitek remélem mire gondolok. Szóval a lényeg csak annyi,hogy nekem ez a kis csapat nagyon rég szimpi és annyira örülök,hogy befogadtatok. :wink: De féltem a csapatot,bár lehet,hogy oktalanul,mert ti erősebbek és összeszokottabbak,toleránsabbak vagyotok,mint az a társaság volt. Ez esetben persze jogos és kell is az őszinteség. Na a csuda tudja. :lol: Bocs a kis eszmefuttatásomért,ugorjátok át. :oops:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!
Nem is tudom mikor írtam utoljára! :oops: :oops:
Bocsi ha valakinek már írtam, amit most írok! :oops: :oops:

Babim! :cry: :cry: Nagyon sajnálom és kívánok nektek nagyon sok erőt! :cry: (nem is tud az ember mit írni, mi esne jól!) :roll:

Csikken! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
(még most is alig merek rágondolni) :oops: :cry:

Kata! :shock: :shock: :shock: Nem semmi pocak! Bocsika, de döbbenet! :oops: :lol: Szülésig még kész lesztek?

Boni! Itt is fülig érjen bokáig Zsiga CSigátoknak és annyira szépet írtál, hogy itt potyogott a könnyem, aztán mentem és megölelgettem az én kis "huncimuncimat" :lol:

Anubias! Azt sem tudom, hogy mondtam-e már, de ha nem akkor ÜDV köztünk! :wink:

Gaby! Druszám igen csak nagy baba, így 2 hónaposan és jó korán kezdi a hisztit! :roll:

Ébredés! :arrow:

(már megint csak ennyire futotta!) :cry: :oops:

Kép
bettike
Eger
 
 


Mégsem! Visszaalvás!

Szilcsi! Ti jól vagytok? Még mindig fordítod gyerkőcöd? :lol:

Andi? Jó, hogy beugrottál? Jól vagytok? Bírod? Mesélj! Egyébként hogy-hogy elmaradtál? :roll:

Szezso! Mérleg hát igen! Döntés képtelenek, vagy mégsem? :wink: :lol: Várom a képeket!

Ja Boni a buliról is! :lol:

Zsú! Itthon már jobb? Időd? (gondolom rengeteg!) :wink: :lol:

Írok már rólunk is! :lol:

Máténak végre vasárnap kibújt az első fogacskája! Észre sem vettem, csak tízórainál koccant a kanál! :lol: Azóta nyűglődünk! :roll:
Vihaross gyorsasággal megtanúlt kúszás után felkapaszkodva felállni és most már kapaszkodva sétál is! A mászással mostanság próbálkozik, de gyorsabb a többi megoldás szerinte! Szerintem meg veszélyesebb, de nem érti! :lol:
Szerencsére jól vagyunk egyébként, kajálással, alvással és úgy mindennel! SZépen kifejlődött az akarata és a hisztije is, amit nagyon okosan próbálok kezelni, remélem ki is tartok! :lol:
Új doktornénit kaptunk, százszor szuperebb, mint az eddigi!
Imádom az egész anyukaságot! Élvezem a nyarat, mert ősszel csak belekezdünk valami lakásvásárlásos dologba!
:shock:

Kép
bettike
Eger
 
 


Beszédünk is alakul! Első szava = NEM! :lol: Látszik, hogy akaratos a drágám! (tiszta anyja!) :wink:
Azóta már mondta az apát és a babát is! Most minden hoppá! És az anyát is szerintem, ami így hangzik - nya-nya-nya! Csak a tagolással van a gond, meg 1-1 betű hiányzik! :lol:
Órákig játszik a hűtőajtó előtt a mágneseket pakolászva a cipőkkel együtt! Egyet-egyet elrejtve bennük! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, Nagyon Boldog Névnapot!!!!! Hát cipelni sem könnyű, mindenki kérdezi h ikrek lesznek?! Ha 40. hétig húzzuk nem tudom mi lesz....

Anubias, igazad is van meg nem is. :wink: Mi egy régi társaság vagyunk. És sajnos volt aki elment tőlünk (akit én nagyon szerettem), hogy sose tudtuk meg miért tette.

Kép
kata05
 
 


Boni, Zsiginek Nagyon Boldog Születésnapot kívánunk!!!! Kép

Bettike, persze időmilliomos lettem mióta Bende megérkezett. :lol: :lol: A blogot is 3 napja írtam... . :lol:

kispiskóta
 
 


íHello

Boni tegnap el is felejtettem mondani, hogy apukámnak és a keresztanyámnak is tegnap volt a szülinapja :wink:

Anubias értem eszmefutatásodat! Én az átbeszélés - megbeszélés híve vagyok és nagyon-nagyon toleráns. Sajna mi is vesztettünk már el embert ebben a topikban (Áfonya) és nagyon bízom abban, hogy megsértődés miatt többet már nem fogunk! Amúgy a régieket is sokat olvasom csak nem ezen a topikon sajnos! Ugye puszi, zöldi? :lol:

Gaby kisfiad tiszta apja!

Kata hová hízlalod gyerkőcödet? :lol: :shock: Giga pocak :lol: , de gyönyörű :!:

Bettike a nem már nálunk is nagyon menő meg a am-am vagyis enni kér :lol:

Borzalmasak ezek az időváltozások Mátyásom ma még csak kétszer 10 percet aludt, pedig kétszer 2 órát szokott! Ja és 3 napja csak a karomban van el vagy az ölemben éjszaka 5-ször kel fel cicizni hihetetlen számomra. Most éppen próbálom rászoktatni éjszakai vízre iszik is szépen, de akkor is csak cicizés után hajlandó visszaaludni. Tehát azon is töltünk 3 percet majd alvás. És csodálkozunk rajta, hogy a férfiak cicifüggők :lol:

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


És, ami lemaradt:

Gaby, nagyon szép a fiad, unokahugid, meg milyen nagy lány lett már, jókat babázhatott Mátéval. :D Tegyél olyan fotót ha van, amin 3-an vagytok a pároddal, lássuk kire hasonlít Máté, mert én így nem tudom eldönteni!!

Boni, Zoé nagyon szép baba! Pocakfájás van még? Infacol próbálták már?

Klarissza, pedig ch diétát is próbálok tartani! Képzeld ha nem tartanék! :lol: Ez van majd letornázom a felesleget, abban úgyis nagy vagyok! Családod tagjainak Boldog szülinapot!!

Stephie, csak nehogy rászokj a hallgatózásra! :lol: Én is kacérkodtam vele, de győztem.

Szilcsi, Lali meggyógyult?

Bettike, grat a fogakhoz és a szavakhoz! Lehet Lőrinc Mátéval fog ünnepelni! :wink:

Kép
kata05
 
 


NA, egyszersmindenkorra: nem írom meg!Már túltettem magam rajta és tudom, hogy nem volt szándékos egyik részről sem. Egyébként anno azért is nem akartam lereagálni. Itt a vége a témának!

Bettike:szuper a fogkocc :lol: . Boldog névnapot!

Többieknek:puszi.

Ja:kitenyésztették végül 3 hét után sikerült eljutni addig, hogy most hétfőn leadhattam:coli. De ezek szerint -ahogy sejtettem is-még mindig jelen van. Kaptam antibiotikumot a házidokitól. Egyszer egy nőgyógyi azt mondta, a coli okozhat vetélést. Erős a gyanúm (amit végig gyanítottam is és azért sírtam én, ha még emlékeztek), hogy belejátszott a megnemtapadásba.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim elég durva hogy nem mindent vizsgálnak ki mindent egy meddőségi centrumban. ez azért nem tetszik.. vagy én látom rosszul? nemcsak nálad! nekem rákszűréskor azt mondták minden oké..és amikor már pocakos voltam akkor kértem ki a papírt, és az volt ráírva gyulladás, gyógyszeres kezelés után újabb vizsgálat javasolt :shock: még jó, hogy sikerült.. és ,mivel nem volt kikezelve így pocakosan kellett sok antibiotikumot szednem :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.08.07 08:35-kor.
Vendég
 


KAtám gyönyörű pocak! sajnálom,hogy ma sem értél rá :cry:
Vendég
 


Babim sajna a rohadt coli mindenre képes! :x Azért az marha jó, hogy neked kell kérni a vizsgálatot :roll: :x

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Gaby jaj de szépek vagytok!

babakocsik jók :lol:

Szilcsi amint megkapom őket felteszem :lol:

Klara rokonságnak is boldogat! :lol:
Vendég
 


Boni, oké, akkor türelmesen várom a képeket. :D

Kata, aztaaaa mekkora pocak!!! Hogy bírod el? Mekkora most a haskörfogatod? Egyébként meg én a pocakon kívül nem látok rajtad felesleget. Köszi kérdésed, Lali meggyógyult már.

Baba, a fene enné meg, hogy nem vizsgálták ezt ki hamarabb??? :x Hát akkor hajrá gyógyik, aztán coli nélkül új remények!!! +++++++++++++++++++++++

Klara, lehet abban valami, amit a férfiak cicifüggőségéről írsz. :lol: Lali 17 hónapos koráig szopizott... :roll: :D

Bettike, milyen fordításról beszélsz? Ezt nem értem... :shock: :oops:

Gaby, nekem Gabcsika totál rád hasonlít. :shock: Mátét nem tudom. :oops: Nem semmi, kis hisztizsák. 8)

Zsu, nem mondod, hogy nincs időd? :lol: :wink: TesóMarci szereti Bendét? Jól kijönnek? Nem próbálja cincálni a bébet?

Mi megvagyunk, most épp apa nélkül, ottragadt a szerb határon, este 6 óta még csak most ért át a magyar oldalra, de összefüggő kocsisor van a két határ között. :roll: :(

Kép
szilcsi
 
 


Én szóltam, hogy csíp a vizeletem beültetés másnapján.Nagy nehezen írtak eg antibogyót, ami nem gyógy.meg. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok lányok!

kata: jó kis tágas lakot készítettél Lőrincnek :) legalább nem fog nyomorogni .. Fokozódik már az izgalom?

anubias: egyáltalán nem bántódtam meg, abszolút értettem, hogy nem úgy értetted az állat szót. Tény és való, hogy nincs finom keze, de mindkét lányom nála szültem, ő csinálta a csonkolást és maximálisan megbízom benne. Majd a vizsgálatokon egy kicsit mindig összeszorítom a fogam :wink:
egyébként én is új vagyok, de a lányok nagyon kedvesek, hogy befogadtak. Csak azt sajnálom, hogy túl messze vagyok ahhoz, hogy babatalizzunk :( Nem szeretnék névtelenségben maradni, szívesen megírom priviben bárkinek, hogy iwiwen hol találtok :)

bettike: gratula a fogacskához, hidd el, nemsokára kezdhetsz azon gondolkodni, hogy mit hozzon a fogtündér :lol:

baba: a megérzések mindig jók, reméljük, hogy azzal, hogy kikezelik ezt a coli-t azzal megoldódik a probléma. Milyen kúrát, megoldást tudnak egy ilyen fertőzés esetén csinálni ha az antibogyó nem segített?

gaby: babakocsik szuperek és légyszi ne haragudj, de a múltkor olyan bamba voltam, hogy elfelejtettem megdícsérni Mátét. Hatalmasat nőtt és gyönyörű
:lol:

írtátok ezt a haskörfogatot amikor legutóbb babás voltam, még nem volt ilyesmi. Mi az irányadó?
Egyébként most a kombinált teszt eredményét várom. Az egyik barátnőmet már kétszer hívták, hogy szedett-e gyógyszert, meg hogy egyszerre volt-e a vérvétel az uh időpontjával... Nálam csend. Remélem lassan megkapom, hogy minden oké.
Bocsi, ha kihagytam valakit, mindenkit puszilok, mi ma elmegyünk Debrecenbe az anyósomékhoz, de nekem Hála Istennek nagyon jó a kapcsolatom vele :) legyetek jók, vigyázzatok magatokra
stephie
 
 


Jó reggelt!

Szilcsi, 118cm :oops: , egész jól bírom, estefelé nehezebb.

Baba, nem használsz tanga bugyit? Az is okozhat ilyen jellegű fertőzést, engem a nőgyógyim állított le róla. Nekem most a hváladékban találtak coli-t, pedig én a tisztaság mintapéldánya vagyok, mert már annyi fertőzésem volt. De most semmi panaszt nem okoz, így nem kapok rá gyógyit, bár ki lett tenyésztve a rezisztenciája is.

Boni, siettesd meg a barinődet, KÉPET KÉRÜNK!!!

Szezso, nem ér így eltűnni!!!

Mentem dokihoz....

Kép
kata05
 
 


Baba nagyon szép napot kívánok Neked születésnapod alkalmából. írtam privit: Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Gaby: nagyon édes Máté, a második képen az az öves nadrág...eszméletlen vagány :lol:

Bettike: egyrészt boldog névnapot, másrészt gratulálok az első fogacskához! :-D most aztán nincs megállás :-D

Boni: még a hétvégén is lesz ünneplés?

Kata: hú, nagyon szép a pocid :-D Én még néha az enyémmel is nehezen vagyok. Ez a pocakméret megint egy fura adat, akinek szélesebb a háta kicsit, azé nagyobb cenitben. Meg Neked több is a magaztvized. Majd doki után gyere.

Stephie: jó utat! Nekem jöhet a privi, aztán jelöllek :-)

Babim: ezt az oldalt most találtam Neked: www.dmannoz.hu Kimondottan coli baktérium által okozott húgyúti fertőzésekre...

Szilcsi: hú, 3,5 óra várakozás a határon :shock: idegölő és fárasztó lehetett Apának...

Én holnap délután megyek dokihoz. Kíváncsi vagyok, mennyit nőtt Bendegúz :-) Megjöttek a komódjaink a gyerekszobába, márcsak a pelenkázó feltétre várunk :-D ja, még valami dekoráció is kellene. Tesóm ígérgetette, hogy csinál, aztán nem nagyon lett belőle semmi... :roll: amúgy dög vagyok, semmihez sincs energiám, éppcsak a minimális házimunkához :roll:

Akinek nem írtam külön, annak is puszi! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?