Új privát üzeneted érkezett!

Dike!
Én 4 hétből 3-t véreztem, aztán mégis csak sikerült! Fel a fejjel!!!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


lamásza!az nem semmi_!!!! :shock: köszi a biztatást!

KépKép
dike
 
 


Dike!
Most hogy fogigátlót injekcióba kapom meg sem jön!
A múltkor kérdezte a dokim hogy nem fél? Mondom mitől? Hát hogy esetleg nem veszi észre, hogy terhes! Mondom miért lehetséges lenne ez? Azt mondja végül is mindennek van egy kis hiba %-a, meg az nem lehet terhes , aki nem kekszel...
Hát , eddig nem féltem.................... :roll: :roll: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 

 
 

Zsu!!! Nagyon sajnálom ezt a hülye hercehurcát, amit csináltak Veled. Ha egy magánban ez van, mi lenne SZTK-ban??? Persze ha fizetsz az más... Hát gyönyörű. És miért nem hozzák meg a mensidet? ((Bocsi, de erre nem emlékszem Te most szedsz fogigátlót??)) Ha meg kételyeid vannak az intézménnyel, váltani nem akarsz? Vagy már így félúton nem kéne? Vagy a dokidhoz ragaszkodsz??? A munkatársnőd no comment, elmehet oda, ahonnan nincs visszaút... rohadjon meg az ilyen, minek ugat bele más dolgába??? Peregjen le rólad, majd büszkén belevigyorogsz a képébe szép gömbölyödő pocakkal, okés??? BÍZZZZZ!!!! Megy az ölelés!!! :) Remélem kicsit jobban érzed magad!!!

Dike, szerintem is menj dokihoz, mondd el, hogy még mindig vérzel... Vagy megvizsgál vagy nem... Ő eldönti, de barátnőmet is megviszgálta a doki mensi közben, mert Neki spontán vetélése volt és muszáj volt. Szóval ha kell, vizsgálnak. :wink:

Bende épp teszteli az új ágyát, bár elég barom módon van megoldva (nem ilyenre számítottam...) és elég közel alszik a "lukhoz", amin le tud mászni, hát remélem nem fog legurulni (elvileg nem tud) de azért direkt odaraktam egy vastag dunyhát. :roll: Ahogy magamat ismerem odaát alszok ma. :)

LÁNYOK!! SZIVACS!! Ki milyenre szavaz nagyobb gyereknél?? Kókusz vs szivacs. Nem tudom, van-e értelme megvenni a kókuszt, állítólag nagyobb gyereknél nem jó. De a gerincnek biztos jó a kemény (bár nekem némelyik betonkemény). Segítsetek, mert záros határidőn belül vennem kell!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Lamikám... csak nem??? :))) Hehe :D Szabi????

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin

A vérvételes hercehurca nem magán volt, hanem tb-s.Bárki mehet oda. :roll:
Meghoztuk a mensimet,100 napos lett az előző ciklus. el is mentem a 3.napi vvre. Most ki tudja milyen hosszú lesz. :?
Váltani?elgondolkodtam már rajta. :oops: :roll: De a dokimban megbízom. :roll: Fura egy helyzet. :evil:

Zsófi :D

KÖSZI! Ügyesek vagytok! Már egy szobába kerültetek?

Lami :D

Neked is köszi! Jöhet a 4.? Meggyógyultatok?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Jaj! :oops:

Kata :D

szép nagy családod van! A tesók tényleg ennyire babusgatják Ágit?

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hát igen, ez a legrosszabb, ha a dokihoz ragszkodsz, de az intézmény gáz. Vagy fordítva. Ami most megy balhé, azért van gáz az intézménnyel??? Most hallottam, hogy a nyírőben/nél történt ez az őssejtes illegális dolog. :roll: :? Már késő lenne megismételni a vérvételt??? MIndenképp a dokiddal beszélj, főleg, ha megbízol benne, hátha tud valami okosat mondani. 100 napos ciklus... ismerős... Nálad kizárták már a PCOS-t? IR-es vérvételed nem volt még??? Lehet érdemes lenne megnézetni...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Csak egy extra gyors bekukk!

Kapta, Gizi
Nagyon szépek aképek :)

Kriszt
Tényleg szép nagy pocid van :)

Gyugyi
Szépen alakultok. Szerintem nagyon jólett! És a saját termed? Az hogy áll?

Zsu
Szegénykém. Ez nagyon bosszantó. Sajnos így van. Időnként én is így járok. De aztán egyszer jól beolvasok azs SZTK-s dokinak! De szerintem a a legtöbb doki úgy gondolja, hogy a betgetek csak úgy f**ssák a pénzt. Csak nem tudom, hogy honnan veszik.

Bocsi, hogy most nem írok többet, de rohanok pakolni, mert apával megyünk hosszú hétvégére dobogőkőre! MÁr várom nagyon :)
Ja igen !!! Amit minden féle képpen meg akartam írni, hogy a dokker kedden zöld utat adott az inszemre :lol: Tegnap kiváltottam az injekciókat, most már csak várni kell :)

Akinek most nem írtam, atól elnézést! Majd hétfőn próbálom bepótolni :)
Ölelés mindenkinek :)

Kép

Kép
princzike
 
 


dike
összekevertem a gyogyszereket. A clostilbegit segiti a peteérést, a duph a beágyazodást támogatja

princi
juhhhhéj, de jó, akkor indulhattok a bébiért, remélem aug végén lesz poz!!!

Zsófi
nagyon szuper hírekkel jöttél, a beültetösbe olvastam a sulyokat is, nagyon üügyesek a babáitok! és ti is azok vagytok, hidd el, nem mindenki tesz meg ennyit a babáiért, és apa is nagyon klassz, hogy igy birja nélküled!! Igazán megérdemlitek a két kis drágátokat, és ők is a szüleit!
Vendég
 


Sleepin

Nem, a Nyírőhöz semmi köze,nem oda járunk.
Írok privit.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Hali! :lol:

Zsu!
ez felháborító!!!!!mióta kell fizetni vérvételért???????? :roll: aki meg beszól azt sz@rd le!!!!!mindjárt itt a szept és beköltöznek a babáitok :lol: és karácsonykor már nagy pocid lesz :D

Princi!
hajrá inszem!kövi ciklusban lesz?vagy Dobogókőn teherbe esel? :lol: :wink: ott energiadomb van vagy a föld szívcsakrája? :oops: :lol:

Dike!
menj el dokihoz, ez sztem se normális :shock: nekem a lombiknál a 3.napon volt hüvelyi uhu :oops: :lol: na, akkor aztán volt piroska :oops: :lol:

Kata!
nagyon helyesek vagytok!Ági is milyen szép 8)

Kukac és Babákok!
örülök h jól vagytok!már nagyon várom a fényképeket :lol:

Slepin!
milyen ágy és milyen lyuk? :roll:
Vendég
 


nem mentem el dokihoz,felhívtam és mondta h jó a hétfő!csak már megint h oldom meg a melóhelyen? :evil:

princzike!remélem neked elsőre sikerül!!!!

KépKép
dike
 
 


Sleepin! Zsu!
Nem jön negyedk (vagyis remélem)!!!! :lol: :lol: :lol:

Zsu!
A negyedik gólyát hozzád irányitom!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Sleepin!
Löknél egy képet az ágyról??? Én a szivacsra szavazok!
Szabi köszöni, már csak hőemelkedése van!!!!

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


Lami, olyan friss, hogy még meleg szinte: :wink: :lol:

Kép Kép

Elég rossz minőségűek, mert telefonnal csináltam, az a leghalkabb eszköz itthon. :) Ha gondolod és érdekel, teszek majd fel jó minőségű képet is!

Ja és itt még a régi szivacsa van benne, azért van körbepárnázva (amit kiszedett).

És így látszik is, hogy annyira közel alszik a le-feljárathoz, hogy félek, hogy kigurul álmában... :? De már készül a jó korlát! :) Beszéltem a készítettővel!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Sleepin!

Naná hogy érdekell!!!!!!!!
Teljesen jó ez az ágy!!!!

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


Sziasztok!

Zsu
Basszus!!! :evil:

Zsófi
Örülök, hogy jól vagytok! :D

Drukkhegyek akiknek kell!!!+++

Mi jól vagyunk.Minden nap boltoztam vagy 2-3 órát, bicajoztam vagy 30 percet meg tornáztam, aludtam , néha tanítottam egyet, írtam szakdogát...na meg megnéztem az összes Grace Klinikát :D , hogy jobban tudjak koncentrálni a szakdogára.Apa túlvan egy héten, van sok sikerélménye is. :D

Pusszancs!Kellemes hétvégét!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Lami :D

Jöhet a gólya. :lol: De ha jön a negyedik, megyünk bébiszitterkedni. :lol: :wink:

Sleepin :D

Nagyon szuper az ágy!

Krisz :D

:lol: Ennyi Grace klinikát. 8)

Pusz mindenkinek, majd jövök.

"Mindig új reggel jön és az élet újabb esélyt ad."
kobzoszsu
 
 


Sziasztok!

Nálunk az éjjeli vihar után ma ismét dögmeleg volt.
Kép
Látom mindenki punnyad valahol. :D

További kellemes hétvégét!

Kép
vizkriszisback
 
 


sziasztok!

hazaérkeztünk a nyaralásból szuper jó volt csak rövid!
a gyerkőcök is nagyon élvezték bár Balázs rögtön hétfőn elesett és szétcsattant az ála úgyhogy vele a siófoki kórházban kötöttünk ki de szerencsére nem kellett összevarni csak ragasztani de a vízbe csak pénteken jöhetett be.
Bence viszont nagyon élvezte ús mi is!

Krisz!
Húúúúúúúúúúúúúúú már milyen nagy pocakod van és nem is olyan sokára babázol is!

Zsu!
sajnálom ami veled történt de ne add fel igen is neked is lesz kisbabád!

Sleepin!
szuper az ágy és látom Bende is nagyon szereti!!

dike!
kívánom hogy neked is minden sikerüljön!!!

Zsófi!
úgy örülök hogy minden rendben van veletek! kívánok minden szépet és jót nektek!

kata!
nagyon helyes kis család vagytok!!!

rakok néhány képet nektek is ha nem baj!!!
Kép
Kép
Kép
Kép
tündi23
 
 


tündi!szegény..még jó h ennyivel megúszta!nagyon aranyosak a gyerekek!

holnap hívom a dokit,aztán megyek vmikor.képzeljétek kedden fizetjük ki a házra az előleget! :D el se hiszem h tényleg családi házba költözünk majd!olyan boldogok vagyunk!
párom unokatesója most megy szülni...se a nemét nem tudják, de még a nevet se. :D az én dokimnál szül,kiváncsi leszek meg lesz e vele elégedve!holnap meló! :evil:

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!
Nem nagy a forgalom erre, látom mindenki nyaral. :lol:

Lamásza!
Köszi a segítséget. :lol: 4.? hihihihihihihihi

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat, babáknak átadom. :lol:

Képzeljétek már "hatalmasak" vagyunk, Matyi 1740, Málna 1550. Még mindig nem kerültünk ki a roomingba, mert teltház van, de a héten sokan mennek haza, így remélem már kijutunk, Ha nem, akkor kilopom őket a köppenyem alatt. :lol: Szépen szopiznak, az étvágyuk hatalmas, az orvosok által előírt adag után fél órával már sírnak, de szerencsére a nővérkék adnak nekik bőven. Málna a múlt héten a másfél kilójával szopott 50 ml-t is. :lol: Kis pióca :lol: :lol: :lol: Néha szopiznak együtt csak, de akkor mindkettő kevesebbet, gondolom fura még nekik is.

Ditkével mi a helyzet???????????

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok csajok!

Ma megint megjött.... nem is tom most milyen pofát rakjak ide a végére.... :roll:

csak gyorsban olvastam. Múlt héten végül 1 napos lett a 2 napra tervezett Balcsi, mert indulás előtti este úgy sírt a kicsi Márk hogy nem tudtam megvígasztalni. Mivel születése óta szinte nem is sírt, gondolom a foga jöhet. Na szóval nem mertem így elindulni vele, de azóta semmi baja sem volt, így 1 napra azért lemerészkedtünk.
Holnap megyünk megint a telekre 3 napra.

Zsu :D Basszus, mi a fenétől lehet ez a hosszú ciklus? Most akkor kell újabb vérvétel, hogy kiderüljön? :roll:

Kata :D Szééépek vagytok nagyon! :wink: Az én manóm sztrájkol a kajával, gondolom a meleg miatt. Ciciből eszik nagyon szépen, már 2x annyi tejem van mint 1 hónapja (persze még mindig nem elég), de aztán a pótlást már nem nagyon akarja megenni. Gyümit nyomja ezerrel. :lol:

Zsóóóófikám :D Épp etettem a kisfickóm mikor hívtál. Hívlak majd. Puszi a növekvő manóknak!

Most csak ennyire futotta, futok reggelizni, aztán ezer a dolgom. Ja, még csak gyorsan, nagyon szomorkodok, dilemmázok pár napja. Főnököm megkeresett hogy menjek vissza dolgozni, mert nagyon sok a meló azon a területen amin én dolgoztam. Mivel elégedett volt velem, engem akar, nem akar külsőst felvenni, de ha nem megyek vissza akkor muszáj lesz. Viszont akkor később ha visszamennék, borítékolhatja hogy ki leszek rúgva mert akkor már lesz embere. :( :( Na mi a picsát csináljak, nemtom... Persze részmunkaidőben, meg itthonról dolgoznék egyenlőre, de áprilistól már az irodában szeretne látni teljes munkaidőben, amikor mukikám még csak 1 éves. Na szóval nemtom... lehet megpróbáljuk, aztán meglátjuk mi lesz, ha nem megy, akkor hagyjuk.
KÉRDÉS. Ha dolgozom, és rájövök, hogy nem megy időben, visszamehetek gyedre? :roll: Meddig vagyok védett hogy nem rúghatnak ki? :roll:

Puszika mindenkinek!

Fenci
fenci
 
 


Vicuska
Köv ciklusnál lesz inszem :( De nem bánom, mert legalább egy hete tudom, hogy elég sok esélyem van az inszemre :)
Igen, ott van a föld szívcsakrája! Remélem szerencsét hoz!


Dike
Hát ez lesz a 4-ik :( De ha az első három "felesleges" próbálkozást nem számolom, akkor az első :lol:

Sleepen
Szuper az új ágy :)

Tündi
Szegény kis Balázs, :( így indítani! Remélem most már sokkal jobban van! Biztos nagyon jó volt!

Kukac
De jó! Nagyon jó, hogy most már ilyen sokat esznek. A végén már mindjárt otthon is lesztek :)

Fenci
Hát nem semmi a helyzet! Főnököd szép kis tények elé állított :shock: De legalább téged akar, és nem akkor van kopp, mikor vissza mennél!
Hogy hogy tudsz vissza menni és meddig vagy védett, azt most nem tudom neked megmondani, mert ha jól tudom, akkor ezen is változtattak valamit. Régen ha minden igaz az volt, hogy kötelező volt neki visszavenni, de ha akart már másnap elküldhetett. De nem akarok hülyeségeket mondani.

A hosszú hétvégén szuper volt! Akkorákat pihentünk és túráztunk! tényleg kellett már ez a felüdülés.

Kép

Kép
princzike
 
 


Hali :lol:

Dike!
gyere majd a hírekkel :D grat a házhoz!mikor költöztök?

Fenci!
már jöhet a foga?képzeld, Lillának is alul elől látszik h már fehér az ínye, ott bújkálnak a kis fogak :D ő nonstop gyömöszöli a kezét a szájába :lol:
örülök h a tejcid több :wink:
én nem értek a másik kérdésedhez :roll:

Princi!
klassz lehetett a hétvége!képek? :roll: :D

Kukac!
szép nagyra nőttek a Babákok!remélem kikerültök a héten és végre együtt lehettek :D

Tündi!
jók a képek :D szegény kisfiú, de szerencse nem lett nagyobb baj 8)

Többiek? :roll:
Vendég
 


sziasztok,

gyors bekukk, mert mindjárt ébred Leventém...

Zsu, jó hogy jöttél! A kolleganőd meg kapja be!!! :evil: Mi a gáz az intézménnyel? A vérvételes dolgot sajnálom, sajnos így van, ahgoy írod, mindent csak pénzzel lehet elintézni, ha a tébére vársz, véged van... :( Ölelés Neked és bízz!!!!!!!!!!!!

Kukac, azta, 50 ml?????????? Néha Levim sem eszik sokkal többet a 8 kilójával... :shock: :lol: Remélem akkor a héten már együtt lesztek a rooming inben!!!!!!!!!!!!!!!

Ditke???????????,

Dike, drukk a házhoz!!!!!!!!! Ide már tényleg jöhet a gólya!

Krisz, gyönyörű csini pocakod van!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Fenci, hát nem egyszerű... :roll: én nem mennék, nekem is fenntartották volna a helyemet, ha bevállalom, hogy belátható időn belül visszamegyek. Azt mondtam, inkább vegyenek fel embert. 2 éves koráig mindenképpen itthon szeretnék Vele maradni, nem érdekel (még), hogy mi lesz utána. Úgyis lesz valahogy. De ez csak az én véleményem, sokat számít, hogy mi a szakmád, mennyire kell a pénz, amúgy mikor szerettél volna visszamenni, mikor jöhet a tesó, van-e valaki, akire jó szívvel rábízod Márkot, amíg dolgozol stb stb....

Amúgy szerintem gyedre visszamehetsz, elvileg a gyerek 2 éves koráig jár...
Törvényi védettség egy dolog, de kirúgásra úgyis találnak módot, ha akarnak - szerintem...

Sleepin, matrac jó kérdés...elvileg felnőtteknek is ajnálott a kókuszmatrac, úgyhogy gondolom nem káros...csak kemény, mint a franc...mi végül magunknak kombinált latex-kókuszt vettünk...

Princzike, örülök, hogy jó volt a hétvégétek! Hajrá inszem, akkor őszre már tuti babás leszel!

Tündi, szegény Balázs! Örülök, hogy nem lett nagyobb baj! Édesek a manókák nagyon!

Rólunk: Levinek ma kibújt végre az 1. fogacskája! Nagyon ügyes, egyfolytában áll, már a csupasz falon is föl tud állni, kotor négykézláb és eszméletlen jókat lehet vele bohóckodni. Imádom!!!!!!!!!

Majd hozok képeket is legközelebb, ha ide jutok...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára vickybabe 2009.08.03 10:43-kor.

Kép
vickybabe
 
 


Vicus, hú, máris fogzik Lilla? Levente is nyáladzik olyan 3 hós kora óta, de csak most bújt ki...

Kép
vickybabe
 
 


Sziasztok!

Zsófi
De szépen gyarapodtok.Akkor a héten már Rooming-osok lesztek. :D

Fenci
Hát nem túl jó kilátások! :( És miért nem tudja a főnököd azt a valakit csak 1-2 évre felvenni helyetted? :? Jogokhoz nem értek.

Vicky
De úgyes már Levi baba!Képeket kérünk a szépfiúról! :D

Princzike
Hozzon neked szerencsét!!!+++ :D

Apa szerdán jön haza...már csak kettőt kell aludni. :D Szerencsére jót tett neki a levegő és környezetváltozás, sokkal kipihentebb és pozitívabb most.Megbeszéltük, hogy ha nem úgy jönnek ki a dolgok, hagyjuk most a nagy lakásátalakítást, amit beterveztünk mielőtt még borultak volna a tervek az új melójával...mert ugyan már megvettünk sok anyagot (nem vész el), még kellene rá költeni vagy 50 ezret és most se idő se pénz nem lesz még 1-2 hónapig...legfeljebb a háónk lesz a gyerekszoba...úgyis azt tervezzük, hogy egyéves koráig vagy vmi velünk lesz egy szobában...de majd kiderül.Mindenesetre az átalakítást levettük a napirendről, hogy eggyel kevesebb okunk lesgyen stresszelni. :D

Kép
vizkriszisback
 
 


Sleepin!
klassz az ágy :lol:

Krisz!
nagyon csinos pocakod van már :D

Viki!
nem hiszem h ez már a fogzás, vagy igen? :roll: képet nem raksz Leviről? 8)
Vendég
 


na voltam uhun,bal oldalt nincs,jobb oldalt(ami a jó oldal)egy 10es, 11es, és egy 16os.endo: 7mm.kb a 12.napon vok.nem a dokim uhuzott, de azt mondta az uhus h a 16osból lehet vmi!jó h lesz!!!!szerdán kell visszamennem.voltam a párom unokatesójánál,ha már ott voltam meg is látogattam(munkaidőbe):),nagyon nagy és hosszú babát hozott a világra!4066g 59cm.

vicus!nem tudom mikor költözünk,(decemberig mindenkép)de most hivott anyum h van egy kis bibi!csak jövő májusba tudnák kivenni a pénzüket, mert ha most kiveszik nagyon nagyot buknak!nem tudom még mi lesz :(

KépKép
dike
 
 


Helloka!

Fencikém, eszembe jutott nekem is az, hogy mi van ha beleszülsz inkább a gyedbe? Persze ez nem ilyen egyszerű, de ha kistesót szeretnétek és nem nagy korkülönbséggel, akkor talán ez a legjobb megoldás. Mert 1 évesen kezdenek mindent csinálni, és én szívem szerint azt mondom, hogy az egyik legszebb odőszak kezdődik. persze mindegyiknek megvan a maga szépsége, de uténa indulnak be igazán, szellemi- és mozgásfejlődésben is. Bár inkább szellemi. :D Szerintem is úgy van, hogy visszavesz és ki is rúghat. Csak terhesen vagy védett. :( Tényleg Neked kell eldöntened, de végül is nem jelentette ki a főnököd, hogy ha most nemet mondasz, akkor ennyi volt... nem? Jó, persze nem is mondhat ilyet, de akkor sem várhatja ezt el Tőled, na. Munkád lehet másik... :roll: Bocsi, hogy ennyire egyfelé húzok, de hacsak anyagiak azt nem mondatják, hogy muszáj, én nem mennék. Lesz Neked millió dolgod az új házban... pocakkal. :D :lol: Csörögj fel, ha gondolod, mert tegnap nem sokat tudtunk beszélgetni, Bende ment a feje után... :) Ja és azt is akartam még, hogy ha nagyobb ruhák kellenek, azok is félre vannak téve, gyertek át, átválogathatod, mi kell... :)

ZSÓFI!!!!!!!!!! Ügyesek vagytok nagyon!!!!!!!!!!!! La a kalappal a picúrjaid és Te előtted is!!! :) KÉPET??? Még mindig nem kapunk, már ki vagyunk éhezve!!!! :)

Dike, jó kis tüszők ezek! :) Hajrá fehérje! :) Házzal remélem sikerül valami megoldást találni!

Princzike! Akkor hajrá köv. ciklus! :D Már nemsokára úgyis itt van...

Vicus, azok még visszahúzódhatnak, és ki is bújhatnak! Nekem dokinéni anno azt mondta, hogy kezdődhet a fogzás 2 hónaposan és kibújhat 1 évesen. :( Akkor fáj Nekik igazán, amikor az idegeken tör át, nem feltétlenül akkor, amikor az ínyen. :( Bár ha jól emlékszem, Gröniéknél is korán jött az fogacska, ugye???

Vicky, gratulálok az első fogacskához!!! :) Nagyon ügyes baba Levente!

Szivacs, szerintem kombinált lesz, kókusz-szivacs. :)

Velünk semmi extra. :)

Kép
Kép
sleepin
 
 


Haliho!

Köszi csajok a gyedes/dolgozós hozzászólásokat. Hát segítségünk lenne, anyós rögtön mondta hogy bármikor segít, anyuékkal még nem beszéltünk. Meg párom itthon dolgozik (saját cég), tehát úgy alakítja az idejét ahogy neki tetszik. Tesót mindenképpen szeretnénk, de ha netán Ő is ilyen nagytempóban érkezik mint Márk, és most nem megyek vissza, akkor már nem is lesz hova visszamenni. Persze főőő az optimizmus. A melóval meg az a baj, hogy nagyon sok minden fejlődik míg itthon vagyok, aztán hülyén megyek vissza, szó szerint veszítek az értékemből és nagyjából úgy kezdek mint egy új - persze csak 1 hónapig, mert aztán ugrik a melóm. Ááááá elegem van ebből a világból... :evil: :evil:

Megyek, ébredt a bébi. Pussz
fenci
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezek.
Képzeljétek vettünk egy csónakot.4 személyes,kormányos,van ponyvája is ha hirtelen eső jönne.
Apa totál beleszeretett,persze én is.Úgy voltunk vele,hogy nyaralni nem igen jutunk el,legalább hétvégeken tudjunk kikapcsolódni.
Meg aztán ki tudja...nem igaz?
:lol: :lol: :lol:
Bár nagyon szeretném ha nem jönne meg a hétvégén.

Puszi nektek! :)
Vendég
 


Fencikém, kezdjétek időben... :wink: Mármint a próbálkozást tesóügyben. :) Ha egy bolt beindul... Nekem ezt mondta anno H. :) De ha lenne segítség, az más... Anyóspajtás nyugdíjas?

Lili, wow. :) És hol van/lesz? Balcsi? Vagy ez barom kérdés??? Mehetünk jachtpartyra??? :lol: Na, akkor mostmár csak ne jöjjön meg és okés minden. Fúúúú a pasik nagyon bele tudnak szeretni az ilyen ketyerékbe... :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Jó reggelt! :lol:

Lili!
csónak!jól hangzik :wink: mér nincs vonalzód?mikor kell nem megjönnie? :roll: :lol:

Dike!
szuper h jó oldalon vannak a tüszők :D hajrá!mikor kell visszamenned? :roll:

csomóan eltűntek.....de hova? :shock: :lol: biztos élvezik a napsütést odakint :wink:

nálunk nagyon nehezen jönnek össze a nappali alvások...és nagyon nincs el önmagában..... :roll: :? de egész nap nem tudok játszani vele+ölben cipelni :shock: most is 3 órája fent van, de még beszélget az ágyában :shock: :lol:
Vendég
 


vicuska! holnap kell mennem megint uh-ra.remélem nőttek még! :) olyan édi lehet ahogy gagyog! :D

többiek????? :shock:

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Vicus!

szombat környékén.azért nincs vonalzóm,mert nincs türelmem szerkesztgetni.lusta vagyok bevallom.

Sleepin!

A mosoni-Dunán lesz lerakva.azért nem jacht,de szívesen látunk bárkit. ( nem csak a csónak miatt )
Sajna a Balcsira egyenlőre messze van levinni.

De holnap ha nem szakad az eső,már el is hozhatjuk.már nagyon lázba vagyok.Jövő hét végig szabi,úgyhogy ki is próbáljuk.

Dike!

Szoritok hogy nőjenek.
A ház nagyon szép.Remélem mihamarabb tudtok költözni.Drukkolok.
Vendég
 


Kép
Vendég
 


ISTEN ÉLTESSE DÁVIDOT!!!!!! :)

Dike, drukk!!!! :)

Lili, megyünk! :wink:

Nagyon rosszul alszom napok óta. Hiába ventillátor, hiába bármi... Nem tudom mi a fene van velem... :( Apa viszket, lehet hogy allergia, vagy valami bélbaj. Vakaródzik és utána feldagad a bőre... Tapasztalatok? Orvos még csak allergiavizsgálatot sem csinált, felírt 6 gyógyszert (7000.- fasza) és 2 hét múlva kontroll. Valami mindig van basszus...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kata :)

Boldog 2. szülinapot Dávidnak :)

(most úgy bele tudnék harapni abba a tortába :oops: :oops: :oops: )
Vendég
 


Pálinkásat :!:
Kép

Beköszönök mán, mert ég a pofázmányom, hogy így eltűntem. :oops:

Suliban is szöszmötölünk, a keresztanyám lakása is alakul.... Alig vagyok itthon, banyek! :shock: :lol: Fizikai munkával pihenem ki a tanévet!! :lol: :lol:

Passzívan képben vagyok ám!!!! :wink:

Ja, lesz internet a vadi új kistanárinkban!!!!! Első dolgom lesz, hogy mentem a kedvencekhez a babanetet!!! :D :D :D

Dávidnak sok boldogságosat!!!!
Kép

Dike :)
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Lili :)
De jó!!!! Képet tegyél majd!!!

Na, most mire emlékszem az előző oldalról...... :roll:

Krisz :)
Gyönyörű pocak!!!!!!

KépKép
zapáné
 
 


krisz
Kép

Isten éltessen legszebb névnapodon! Ennél már csak a következő lesz szebb, a kicsi Alexával!
Vendég
 


krisz! Boldog névnapot!

kata!isten éltesse Dávidot!

képzeljétek, nálunk felpörögtek az események...ma 10kor megyünk sz anyakönyvvezetőhöz a párommal időpontot kérni az esküvőre (májusban).anyum ma hívja a zenészt, a kúlturt stb...(neki van ismerettsége).nektek leírom, h h áll a dolog,de nem híreszteljük még itthon!nagyon bevok zsongva, de a szívem szakad meg, h abba kell hagyni az inszemet. :(
ma délre megyek uhura!

KépKép
dike
 
 


Kata!
Dávidnak boldog szülinapot! :P
Kép

Krisz!
neked boldog névnapot! :D

Dike!
most kell bejelentkezni májusra????? :shock: és mér nem lesz inszem????????? :shock: :roll: és akkor mér mész uhra???????nem értem...

Lili!
laptetűűűűűűűű :wink:

Gyugyikám!
hiányoztál!!!!!!!!!!!!!! :lol:
Vendég
 


eltűnt bárány jelentkezik
Gabcsi unokahúgom tegnap repült haza. :( Nem volt időm netezni, meg hát anyu és ő is ült a gép előtt, most csak a laptop műxik, mert villámkárunk volt, totálkár lett a nagy számítógép :?

Pkata
Boldog szülinapot Dávidnak. Láttam írtál összefogélalót 2 hete, le a kalappal pici mellett :shock: csak nekem nem volt időm reagálni rá, most meg újra olvashatok vissza :lol:

Vicuska
arra emlékszem, olvastam olyat, hogy Lilla zabálja akezét, nyugi Máté is :lol: van hogy az ujját úgy lenyomja, hogy öklendezik tőle :? kis buta

Dike
május szép hónap lagzira :D miért kell abbahagyni az inszemet?

Sleepin
hát a ngy meleg, és a hormonváltozás együtt nem alváshoz vezethet :wink: viszektés passz

gondolkozom babakocsi cserén, véleményeket szeretnék kérni
[url]http://www.vatera.hu/graco_babakocsi_hordozoval_olcsobb_lett_150549972.html
[/url]
http://www.vatera.hu/graco_quattro_babakocsi_bebihordoval_151297198.html
http://www.vatera.hu/graco_babakocsi_hordozo_151147758.html narancssárga lányos nem? :roll:

manócska ébredezik, következő alvásnál visszaolvasok valamennyit :wink:
amúgy 62 cm és kb. 6400 gramm, már pár dolgot megfog magátol és a kezében is tartja egy darabig :)

Kép
gaby25
 
 


basszus, nem linkelte be :twisted:

Kép
gaby25
 
 



Gabi :)

Képek??? :lol:
Szépen növöget a legényke :wink:

Milyen kocsitok van most? Miért akarod lecserélni?

Nekünk 2 Graconk van.

A nagykocsi sétákhoz van (Quattro Tour, csak nekünk külön mózes nincs hozzá). Nagyon szuper, egy baj van vele, hogy ha az autó csomagtartójába betesszük, akkor semmi más nem fér be...

A kisebbik Graco pedig vásárlásokhoz, utazásokhoz van. Ez könnyebb is, mint a másik, és valamivel kisebbre csukható. Olyasmi, mint amit elsőnek linkeltél be, Graco Mirage, csak nekünk 2 pozicióba dönthető a támlája.

Csak egy jó tanács... Olyant válassz, ami világosabb színű! Nem azért, mert a sötét kifakul, hanem azért, mert a sötét nagyon szívja a meleget, napsütést!!! Nekünk sötétkék volt eredetileg, de sikerült a teszveszen vennem egy világoskék huzatot, és azóta Albert nem izzad benne annyira.
Azt is mondom,hogy szinte lehetetlen olyan napernyőt kapni amit a Gracora fel lehet szerelni. Hiába írják oda néhány ernyőhöz, hogy minden babakocsira felszerelhető, a Graco nem tartozik a mindenbe... A quattrora tavaly vettünk nagynehezen, de eltört. Utána vettünk egy állítólag minden kocsira felrakhatót, de hát nem sokáig marad fent, mert nem lehet rendesen fixálni... A kisebb Gracora pedig egyáltalán nem tudjuk feltenni az ernyőt.

Persze nem muszáj az ernyő sem, mert a kupola több ívben dönthető, és jól árnyékol. DE....

Remélem valamit segítettem :)
Vendég
 


Gaby!
de jó h jöttél :D képet is hozz :D milyen nagy Máté :shock: ő mennyivel is született?Lilla még csak 5880 kb. :roll: de a 62es rucikat már kinőtte :lol:

nekem az uccsó tecc :wink:
Vendég
 


Vicuska
4150-el született, 3890-el jöttünk ki. Már mi is hodjuk a 68-as body-kat, de a naci még nagy. Most mértem megint, és kb 6700 gramm :lol: múlthét szerdán volt kb 6400, szerdánlént mérem, mert védőnő is akkor méri, így hetente mérem. Itthon ráállok a mérlegre, aztán vele is ráállok, így kb súly megvan, de 2 hete stimmelt, mert itthon 6200-at mértem, védőnőnél oltásnál 6180 volt aznap.
Szóval narancssárga jobb mint a szürke? Nem lányos? :roll:

Haga
köszi az infót :D nektek milyen kocsiba nem fér be mellé más? :shock: azért akarok cserélni, mert a chicco mózesét hamarosan kinövi, és ebben a kánikulában meleg is, a kocsija meg esernyőkocsi, és annyira nem jó még egyelőre. Inkább eladom, lésőbb meg veszek szimpla esernyőkocsit ha kell. Nekem a gracoban tetszik, hogy a kocsiba fix aljat be lehet tenni, és nem kell mindig bekötözni a hordozót.

még nem olvastam vissza :oops:
képet majd kicsinyítek és rakok fel

Kép
gaby25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?