Új privát üzeneted érkezett!

angie,nagyon tetszik a hálótok, képzeld, nekünk ugyan ilyen volt az előző házunkban a szín, sőt a parketta is és ugyanígy tetőtéri volt, jó ízlésetek van :wink:
és milyen helyes vagy, Beni meg annyira huncut :lol:

jaja...megint itt a meleg.....de hálistennek nem 40 fokkal..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Köszi Boris, nektek is jó ízlésetek van! :wink:
Már másik topicban is írta egy csajszi, hogy ugyan ilyen a fal színe és tetőtér is. A gyerekük azt hitte a kép alapján, hogy az ő szobájuk. :lol:

Jaj Bence tényleg huncutka! állandóan arra a nagy matracfotelra akart fel-le mászni. Vakmerő. :lol:

Tényleg, Lujzi magabiztosabb lett a járásban?
Beni hiába jár egyedül régóta, de sosem szaladt olyan gyorsan, bátran, mint látom sok gyereknél! Ő mostanában kezd gyorsan elsietni előlünk, de még mindig nem fut sebesen. Mondjuk nem is bánom. Meg a motoron is olyan óvatosan megy. Ő ilyen megfontolt! :lol:

Többiek jól vagytok?
Suti?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Ma van Dániel névnapja!
Isten éltessen kicsi Dani babánk!
:lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 

 
 

Megvagyok Angie,köszi,csak eddig a meleg miatt ,mostmeg nem tom miért de csak olvasó állapotban vagyok.Nekünk is ilyen a hálónk,nálunk mindenki azt kérdezte hogy hogyan fogunk aludni benne hisz nem egy nyugtató szín.Én csak annyit mondtam hogy 2 gyerkőcöt kell összehozni!!!
Most valamiért nem tudok képek rakni,de egyszer talán összejön!!

sutimano76
 
 


Kép Kép

sutimano76
 
 


angie, szerintem is a babák mindent idejében csinálnak, lehet, hogy Beni még nem biztos magában azért nem szalad úgy, de tuti 1-2 hónap és póráz kell rá :oops: :lol: :lol: ez vicc volt :wink:
Lujzi szépen jár, fut is, de emlékszel talán, jó későn kezdte el :shock:

sütike, szerintem tök jók ezek a színek, én behalok már a púder meg pasztell rózsaszínektől :oops: :P

babszim? hogy vagy?

többiek??

Kép
Kép
piciboris
 
 


Én is mondtam apának, hogy itt aztán lehet huncutkodni! :lol:
Aludni mi bármilyen színben tudunk! :wink: Szerintem akinek gyereke van az így van ezzel. bárhol, bármikor el tudna aludni.
Nekünk ez a "mély karmazsin" nevű szín(ez a hivatalos neve) csak a szoba két végében van és a tetősík alatti kis részen. A hosszú egyenes fal és a tetősík "sárga futórózsa" :lol: :lol: :lol:
Majd teszek abból a szögből is képet!

Tegnap megérkezett a tetőablak roló, amit a Beni szobájába rendeltünk.
ilyen fénykizáró, teljes sötétet csinál, hogy jól tudjon aludni.
nagyon király! Kételkedtem benne kicsit, de tényleg full sötét van.
:lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie, nagyon szuppi lehet a roló és hasznos, Lujzink szerintem azért nem alszik tovább reggel, mert világos van a szobájában :shock:

többiek?? mindenki nyaral :?:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Meddig alszik Lujzi?
Beni mindig felkel 5-kor, amikor apa, ez már megszokás. Iszik egy kis tápszert (tejet elutasítja), integet apának és még 8-ig , néha 9-ig visszaalszik. Ez a roló már az új szobáján van, még nem tudjuk a hatását, de remélem egyhuzamban fog aludni 8-ig, ha sötét lesz. :wink:

Ja, biztos mindenki nyaral! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


babszi
 
 


angie, van, hogy 3-kor felébred valamire (szerintem a szúnyogok csipkedik..) de ált fél 6-6 között kel.., néha azért tudnék 9-10-ig is alukálni :lol:

babszi,nem semmi pocakok!! nekem a labdás dizájnok tetszenek :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


bocs,ki vagyok,de olvasok ám.Az éjszakáim borzasztóak,így nappal tiszta kába vagyok.

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Én itt vagyok, nem nyaralok, sokkal jobb elfoglaltságom van annál: dolgozom :? Meg barátnő esküvőjére készülődünk, no meg a sajátunkra is :)
Voltam kedden szövettanért, nem annyira szörnyű dolgokat írtak az eredményemre, eltekintve a "C kimetszés babszemnyi véralvadék és a magzati szövetrészletek.."-től, 6 cm tuba, ilyesmi., malignitás nem látható, tehát csak a "várt" dolgok szerepelnek rajta. Javaslat: szeptemberben HSg, röntgenes, a kórházban, de nem akarom. Felelőtlenség-e kihagyni eme kellemes vizsgálatot? Ha nem átjárható, akkor kiveszik?
-m-i-a-
 
 


sütike, próbálj meg pihizni, dolgozol még? nem tudsz otthon maradni?

szia mia, ez az én véleményem: ha hamarosan szeretnétek babót akkor ess át a HSG-n már csak azért is, hogy megnézzenek belülről.
biztos ami biztos :wink:
én tuti elmennék, még az amniocentézist is bevállaltam, hogy bizos lehessek benne nincs baj a babámmal, pedig az aztán nagyon fájdalmas volt..a barátnőm elájult közben...

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, az nagyon korán van! :cry: És aztán hamar elfárad? már délelőtt?
Beni ugye 8 körül kel fel végleg, aztán délután 1 körül lesz álmos, ami mostanában akár3-4 óra hossza alvást is jelent. Tehát 4-5 körül kel fel, este pedig 9 kor megy aludni. Régebben csak 2 órát aludt délben.
Húú, az amniocentézis olyan fájdalmas? Nem tudtam. Pedig annyira azt olvastam, hogy csak kellemetlen. A dokiknak semmi nem fájdalmas.

Mia, jó készülődést! Lehet, hogy nem árt megcsináltatni. :wink:

Suti, pihenj! Már 32 hetes vagy, atya ég! :lol: :lol: :lol:
Nem csoda, ha nem tudsz aludni! én már előre félek ettől, mert akkor mi lesz velem nappal Benivel? :lol:

Babszi, jó képek! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Mia!

Ha a másik nem átjárható, az csak így derülhet ki. Gondold meg, mert évekig próbálkozhattok hiába babaügyben. Csomó idegességet okozhat, feszültséget, miegymást. De a te dolgod.
babszi
 
 


Boris,én már az elejétől táppénzen vagyok,mostanában az itthoni dolgokkal viszem túlzásba néha,de tegnap egész nap döglöttem a tv előtt.A napi feladatok mellett igyekszem a gyerekrucikat rendbetenni,lassan a szobát kell kidekorálni,a képek lassan elkészülnek(én csinálom szalvétából).Közben a páromék gazolják a kertet hogy lehessen füvesíteni,abban már nem tudok részt venni sajnos.Emelett csak a szokásos napi rutin megy :mosás,főzés,2-3 naponta takarítás(porszavó és felmosás).Ma lehet még egy almabefőtt befőzést is bevállalok.

sutimano76
 
 


Köszi Lányok a tanácsokat, a HSg mellett döntöttem, tegnap szerintem tudathasadásom volt, néha van ilyen :wink: Mozgalmas lesz a szeptember, esküvő, szülinapok, névnap.
Húú, amniocentézis, attól én is biztos elájulnék, szoktam :) remélem nem lesz rá szükségem, majd amikor pocakos leszek, mert ugye az leszek!
-m-i-a-
 
 


Csak gyorsan írok most , mert megyünk el apával.
Úgy örülünk, mert bevállt az új ágy Beninek úgy néz ki.
Kopp, kopp, kopp!
Tegnap vettük és már benne is aludt!
Mikor megmutattuk neki, hogy mire ő hazajött mamától, már kicseréltük a rácsosat, csodálkozott. Persze a rácsos is ott állt az előszobába, elbúcsúzhatott tőle. :lol:
Olyan édesen odament az új ágyhoz, felmászott rá és lecsücsült. Ilyen dzsungel állatok vannak rajta, köztük a kedvenc: Maki-majom (így hívjuk)
Este szépen lefeküdt és hamar el is aludt.
Kicsit tartottam attól, hogy ott középen, ahol fölmászik, le tud gurulni, az ágy elé paplant tettem.
Úgy forgolódik mindig elalvásnál főleg, hogy meg is találta a lyukat, de megébredt rá és beljebb ment.
Szuper volt az első este és most még mindig alszik. :lol: :lol: :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie, milyen ügyesek vagytok!!!! majd lefotózod nekünk a szupi ágyikótokat? úúúgy megnézném :lol:

sütike, azért pihengess is :lol: bár ahogy olvaslak, mindig tevékenykedsz valamin :wink:
mikor kell menned legközelebb dokihoz?

többiek?

Kép
Kép
piciboris
 
 


nani? nagyon régen jöttél? volt már stimus hónapod? hogy álltok?

babszim? hogy telik a nyár? esküvőre készülődsz? a ruhád megvan már? olyan kis kíváncsi vagyok ám :lol: :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, telefonnal fotóztam, mert kölcsönbe van a gépünk.
Lehet nem lesz olyan jó!
Próba:
Kép Kép Kép

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Egészen jól látszanak a minták is.
Most is úgy aludt el, hogy beszélgetett az állatkákhoz, halál cuki volt!
Boris, tényleg, ha ti is gondolkodtok rajta, hogy lecserélitek, csak támogatni tudlak. Majd megzabáljuk, olyan édesen rohan az új ágyikójába!

Most bánom, hogy nincs fényképezőnk, mert költözködünk lassan fel az emeletre. Nem tudok fotózni.
Tegnap szegény apáék egy csomó bútort cipeltek fel. :cry:
Pusz mindenkinek!
Babszi menyasszony biztos nagyon készülődik! :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


angie, cuki ez az ágy :lol: tegnap megpróbáltam berakni a saját ágyába Lujzit mert már nagyon álmos volt...nem sikerült, megint altatnom kellett a mi ágyunkban, pedig szeretném ha a sajátjában aludna el...te hogy csinálod?

Kép
Kép
piciboris
 
 


csajok a tesztem - lett.

Kép
Kép
piciboris
 
 


beteg vagyok, lázasan fexem. majd jövök
babszi
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a nyarlásból. Majd jövök mesélni, de most még nagyon sok dolgom van.
Sajna nem jött össze ez a hónap sem, de érdekes volt...
Boris sokat gondoltam rád, hogy neked végre sikerült,. de ahogy látom még semmi pozitív?
Babszi! Gyógyulj meg!!!
Majd visszaolvasok, és írok is!

aviubi
 
 


Sziasztok!

De nagy a csönd.

Szóval, apával minden ok, a 2. eredménye még jobb is lett, mint az első. A vv-ből elfelejtettek neki clamydiát nézni, azt pótolják, de aláírta a doki a papírját.
Nálam is minden ok volt. 3. nap kell mennem, akkor kapom meg a gyógyszereket, aztán abban, vagyis a következő ciklusban, ha minden jól alakul, inszem :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


babszim pihenj, jobbulj :wink:

ubi, én negát teszteltem igaz még nem jött meg de meg fog.. :cry:
raksz pár képet a nyaralásról?
érdekes volt :oops: :shock: :?:

ranita, na végre :!: :!: ez a beszéd, mentek inszemre és kész :lol: :lol: :lol: :!: :!:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Sziasztok!
Kényszerpihenőn vagyok, nagyon fáj a derekam.
Majd jövök azért, de sokat ülni sem bírok!
jók legyetek.
Boris drukkolok!
Meg mindenkinek!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!
Ranita! De jó! Drukkolok, hogy elsőre sikerüljön!!!! :wink:

Boris! Még ne add fel...

Ami nagyon fura volt, hogy a ciklus felénél nagyon-nagyon fájt a bal oldalam, ahol a petefészkemnek a helye van. De annyira, hogy már gondolkoztam, hogy kórházba kéne menni. Aztán elmúlt. Pont ezen a 2 napon az Lh tesztem enyhe 2 csíkos volt. Nekem nagyon olyan érzésem van, hogy a szervezetem valamiért még nem fogta fel, hogy csak 1 petefészekkel kéne mükődnie, és még mindig probálkozik azon az oldalon.. Gondolom ezért ninsc peteérés...

Oké, majd rakok fel képeket, csak most olyan hülyén jön ki minden. Ma megyünk apámékhoz 1 hétre, és a képek férjem gépén vannak.

Angie! Pihenj sokat!

aviubi
 
 


megjött..

Kép
Kép
piciboris
 
 


Piciboris,
fenébe :twisted: :twisted: :twisted: Új hónap....

Ezt akartam nektek a múltkor
Kép
Ez a mi hálónk, picit látszik csak a szín, de az egész ilyen. Én imádom :D

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Oké szóvaL itt mindenkinek bordó vagy piros a hálója.Tök érdekes!!!!!
remélem mindenki jól van,
kezem lábam csuriban a próbálkozóknak!!!!!

sutimano76
 
 


Sziasztok!
Ranita, szuper a hálótok, és a szekrény is! Biztos sok ruhát elnyel!
Ezek szerint hasonló ízlésűek vagyunk!
Bár nekem nagyon sok színvariáció tetszett volna még. A krémszín, a barna is nagyon jó!

rólam:
Tegnap voltam mozgásszervi szakorvoshoz a derékfájásom miatt.
Csak a Voltaren kenőccsel kenhetem+ gyógytornászhoz kell járnom.
porckopásom van és most ahogy tapogatta a derekam, mondta hogy valami szétcsúszott ott, emiatt van az őrületes fájdalom.
Azt mondta, a szülőszobán ugyan úgy, mint Beninél, mozdulni nem tudnék a fájdalomtól, ezért császárral kell szülnöm.
Beszéljem meg a nődokival, hogy szükséges-e írásba adnia ezt, vagy elfogadja szóban, de készüljek fel erre, mert normál szülés nem ajánlatos.
Majd még jelentkezem, de kis Bence kiabálja, hogy: TÁTÁ,TÁTÁ :lol:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


aviubi, lehet ilyen? hogy a szervezet még nem érzékeli ezt?

sütike ari vagy, sajna nálam a mensi mindent keresztbehúzott, elegem van..

angie, ne már!!! ennyire nagy a gáz a gerinceddel? páromat gerincsérvvel műtötték, ő is nagyon szenvedett előtte..jobbulást kívánok, szegénykém..
és akkor mindenképp császár lehet csak?

babszim?

Kép
Kép
piciboris
 
 


Boris, szia.
Igen, császár lesz, bár még nődokival nem beszéltem meg, de ha a szakorvos ezt mondta, az sokat számít.
Ő tudja, hogy mennyire fáj nekem és én is tisztán emlékszem Benivel a vajudás alatt más kismamák vígan sétáltak, én meg feljebb nem tudtam csúszni az ágyon. Azt mondta ez a szakorvos nő,így nem lehet kitolni, mert abban aktívan részt vesz a medence és környéke. Ő is szült elhiszem neki és én nem bánom, mert attól rosszabb nincs ahogy Benit is próbáltam sokáig rendesen megszülni (12 órát), aztán meg rájöttek, hogy nem fog menni és akkor kicsit-nagyon csalódott voltam.
Most erre készülök és így lesz jó! :wink:

Többiek?

Avi, de jó nektek! Nyaralásból nyaralásba! :wink:

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!

Életjeleimet rendbe szedtem, végre ma kicsit fel is keltem az ágyból. Terveim szerint felfedezem ma a lakás azon pontjait, amit még nem takar pókháló, aztán bejárom a teák világát, végül mégis alszom egyet.
Szóval röhejes, de 39 fokos lázzal feküdtem múlt péntek óta. Közben nem csináltam SEMMIT. Se a szeretett olvasás, se a szeretett keresztszemezgetés, se Tv, se számítógép. Pusztán az ágy, és harc a párnákkal. A ház összes párnáját megismertem ébren és alva is :) Találtam egy jót, na azt megtartom. Közben voltak nálam anyósék. Apósom drága látta, hogy nem tréfa-baj van. Nagy az empatikus képessége. Anyós úgy viselkedett, mint a szállodában. Na, ehhez mit szóltok: Reggeli
A pirítóst KÉTSZER kell megsütni (biztos azt hiszi ettől lesz kétszersült), de neki nem kell tojáskrém (menye csinálta finomság, azaz én) hanem csak kis vaj. Jaj, de ha már kisült kétszer a pirítós, akkor mégsem az kell neki, hanem a joghurt. Párom beszaladt egy percre a szobámba, mire visszament, mégis megette az előtte jól megkritizált tojáskrémet. És ez CSAK a reggeli volt.
A nap közepére már olyan mértékben mérges volt rám, amiért nem tudok kiszállni 38 fokos lázzal az ágyból, hogy mindennek én voltam a hibása, de persze szembe nem támadott, csak hátulról megjegyzések szakadtak ki belőle...Mikor meg 39re rúgott elmeállapotom mérhető éne, akkor már annyit sem tudott mondani, hogy jobbulást, csak menjenek már innen. Ezt látnotok, hallanotok kellett volna, vagy legalább átélni. Mert SEGÍTSÉééééG; miért pont CSAK nekem jut mindig ilyen élmény?
Mindegy, túléltem, ez van velem. Olvasgattalak titeket, de nem kotty-kotty közbe. Majd egyszer én is átélem. Kép
babszi
 
 


babszi, amit leírtál...hmm, nem semmi, de tényleg, ....miért is neked jut az ilyen anyós??? egyébként kezdek rájönni, hogy a fiukat nagyon imádó/ajnározó anyósok válnak sárkánnyá, nem??
ja, és mégsem csak neked jut az ilyen...az én anyósom hétvégén amikor náluk voltunk 50000000xxx mondta el, hogy Lujzi tiszta párom nővére és hogy mennyire szereti Lujzi az apját, azt nem vette észre, hogy azért kicsit...parányit talán engem is szeret a lányunk...ja és kicsúszott a száján a régóta érzett gondolat: most már anya vagy! kezdetű....ezek szerint eddig nem tartott annak...

Kép
Kép
piciboris
 
 


angie, akkor tényleg így lesz jó, de azért ez jó dolog, hogy felkészülsz a nagy napra és jó kezekben vagy :lol:

Kép
Kép
piciboris
 
 


Hű, Babszi ez a nő kibírhatatlan!
Ha jól emlékszem az előző anyósod is az volt! Ha nem, akkor bocsi!

Boris, a tied se semmi. Meg vannak ezek veszve???

Jól vagytok?
Sutike, minden oké, rég voltál?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Köszi az érdeklődést,megvagyok,csak valamiért nem megy az írás.

sutimano76
 
 


Suti, nekem sem megy igazán, de úgy látom másnak sem.
Sehogy nem jó, alig tudok valamit elintézni, máris úgy érzem kettéhasad a derekam. :cry:
Boris, te minden nap benéztél, mizújs?

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk. Sajna nem tudtam apáméktól jelentkezni..
De már itthon vagyunk, és nem megyünk sehova. Jövő héten kezdődik Bencének a hoki, ugyhogy megint jön a rohanás.
Nagyon szép szoba képeket raktatok fel. Sajna mi most még a fiúkkal alszunk 1 szobában, de most tervezzük a kiköltözést. Nem lesz egyszerű eset, mert állandóan átjönnek éjjel hozzánk, így ha kiköltözünk kisebb lesz az ágy...De már nagyon szertnék külön szobában lenni, és jó lenne ha nekik is lenne igazi szobájuk ahol játszhatnak, mert most a nappali a játszószoba.
Ranita! Inszem mikor lesz?

aviubi
 
 


TÉnyleg Ranita, mikor lesz inszem? Talán végre megint lehet drukkolni egy kicsit.

Én már jól vagyok. Sütit abszolút megértem - sokszor nekem sincs erőm írni, vagy kedvem hiányzik. Persze más oka van, mint neked.
Két pocakos barátnénk, ti és a picik hogy bírjátok a meleget?

És ti még pocaktalanok? Én nehezen bírom ezt a rám szakadó meleget. Nekem a 24 fok bőséggel elegendő lenne akár egész évben. Párommal olyan helyre költöznénk, ahol nyáron 24 fok van - kellemes meleg, télen pedig -10, azaz 14 fok van. Ez nekünk tökéletesen megfelel, és van ilyen hely a világon, csak sajna munka nincs arra :) :( :( :(

Korrepetálni kezdtem egy pótvizsgás kiscsajt, aki sajna elég egyszerű lélek. Kedves, meg minden, de nemtom sikerül-e majd a pótvizsgája.

Csütörtökön megyek újabb vérvételre... jó lenne, ha túlesnénk a megbeszélésen. Képzeljétek, ahova lombikra járok az intézményvezetővel mindenkinek el kell beszélgetnie. Érdekes, hogy TÉNYLEG minden eseten át kell mennnie, és csak akkor irány a lombik... Persze jó is, csak én úgy vagyok vele, hogy fele sem fog megmaradni benne, hogy ki vagyok, legfeljebb, hogy mit akarok. Ez a sokadik vérvételem, szkeptikus vagyok rendesen. Na, mindegy. Érdekes lehet antibiotikum után eredményeket produkálni.

Fecsegek és fecsegek, hogy legyen mit olvasnotok, hátha kedvet kaptok majd az íráshoz :) Kép
babszi
 
 


Babszikám csak írj csak írj,mert én olvasó üzemmódban vagyok.Pocaklakó bírja,nekem 3. napja fáj a fejem,nem jó semmilyen kaja.És hhhhhhhhhmmmmmmmmmm egy jó kis hason fekvés,de jó lenne!!!!!!

Neked sincsenek unalmas napjaid,ilyen melegbe bejárkálni a lombikos intézménybe,vérvételek ... :evil: ,na de ha kell akkor kell,hiszen októberben pocakosodni kéne,ugyebár.

Aviubi nagyon hiányoztál,de menj vissza nyaralni,ott biztos jobb volt,mint itthon.Én pillanatnyilag nem a balcsi parton,hanem konkrétan a balaton közepén szeretnék egy telket,amire építkezhetek,és egésznap félig vízbe lógva lennék.

Angie,én már csak a legszükségesebbeket intézem,igyekszem apára hagyni mindent.Az anyakönyviért is el kéne menni,de várom a pár fokkal kevesebbet.
Ezt az időt már csak így lehet kibírni:
Kép

sutimano76
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jövök, de most ezerrel meló van. Most már 2 hete egyfolytában dolgozok, szabadnap nélkül, most úgy néz ki ez még így is lesz kb 2 hétig :roll:

De mindenkinek mennek a drukkok, akinek kell, közben azért próbálok olvasgatni.

Babszi,
ti mikor kezdtek?

Én most várom a mensit, hétvége körül kell megjönnie. Aztán 3. nap kell mennem Tapolcára, asszem uh lesz és akkor kapom meg a bogyókat is. Mindenkitől kérem a drukkokat, hogy legyen majd a jobb oldalt tüsző :!: :!: :!: :!: :!:

Kép

Kép
ranita1979
 
 


Ranita +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

sutimano76
 
 


Ranita, nagyon drukkolok én is!!!!!!
Szabadnap nélkül? Azért próbálj pihenni, semmi stressz!
:wink:

Suti, nálunk is szegény apára hárul szinte minden.
Ő jól bírja egyenlőre, csak néha miattam nem tudunk haladni a házunk befejezésével. :cry:

Babszi a meleg kikészít! Ilyenkor még fáradékonyabb az ember.
de bírni kell! Drukk neked is!

Kép
KépKép

Daisypath Wedding tickers
angie28
 
 


Sziasztok!
Ranita! Megy a drukk ezerrel!!!!!! De jó lenne ha sikerülne!

Babszi! Neked mikor lesz a lombikod? Jól emlékszem, hogy ősszel? Akkor már nagyon közel van...

Boris! Merre vagy? Ugye nem kenődtél el nagyon? Most jövök a hülye dumával: Új, hónap, új remény...

Suti! Hát nagyon szar itthon lenni, főleg, hogy megint agyalok, hogy mi lesz velünk. Olyan jó volt, hogy 1 hónapig nem gondoltam ezekre a gáz dolgokra. de most jöttem rá, hogy nekem biztos jót tenne ha elköltöznénk a városból, mert itt sokkal nehezebb elviselni a bajokat, mivel még a többi embert is elkell viselni.

Angie! Hátad hogy van?
Pocakosok! kitertás ehhez a nagy meleghez. Tudom, ilyenkor nagyon nehéz, nekem folyamatosan nagyon alacsony volt a vérnyomásom, és szégyenszemre majd meghalltam a kóláért... :oops:
na lelövöm magam.
Majd rakok fel nyaralós képeket, csak most minden kép másik gépen van, és még átkéne varázsolni erre a gépre.

aviubi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?