Új privát üzeneted érkezett!

Köszi Lányok a Zé-dicséreteket, tolmácsolom neki :D

Rani!
Nekem egész jól bevált a hideg Cola kicsi kortyokban a hányinger ellen (pedig amúgy nem szeretem), próbáltad már??
nekem is volt/van szívhanghallgatóm, amíg nem lehet érezni a mocorgást, addig klassz dolog, utána már nem nagyon használtam. De nem bántam meg hogy vettem :roll: Remélem jó áron vetted, mert most Brendonban akciós :wink:
Nekem direkt jó volt a Mg áldásos hashajtó hatása, legalább kompenzálta kicsit a Vasat :roll: , mert a Vas az engem kicsinált teljesen... :?

Szöcske!

Nagyon édes ez a pancsis kép :lol: És milyen kis szemérmes ott a vödörrel, tisztára mintha direkt lenne :wink:

Angel!
Köszönöm a mailt :)
Ezt a hetedik évadot én sem fogom sosem elfelejteni, lévén hogy a szülésem előtt 2 órával néztem meg az utolsó részt......... és simán elterelte a figyelmem az előttem álló feladatról :wink: Pont most olvastam, hogy ez lett a "legaddiktívabb" sorozat, ettől a legkönnyebb függésbe kerülni.
Kedves Jack-től, hogy került felétek :wink: :wink: :wink:

Nyuszi!
Klassz hogy szabadon hagytak :D Használd ki :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Csajok,
úgy látom, Nálatok is bejön Jack Bauer 8) :lol:
(egész véletlenül én is most kezdtem el nézni a 7. évadot :D - de a függőség nálam 2006 januárjában kezdődött, úgy a 2-3. évad tájékán, nem tom, a 7. tudja-e még ezt überelni :roll: :lol: ?
Ez akkor volt, mikor 2005 decemberében "végleg" feladtam a lombikot, ebbe a sorozatba vetettem magam, volt, hogy reggel 1/8-ig néztem :shock: áááá, nincs itt függőség :lol: :lol: :lol: - és hogy emlékezetes-e? Kitörölhetetlen! )

Lois,
hová tűnt a fotóalbumod a g-mailről? Vagy én bénázom, hogy nem találom? :roll: Bocsi, ha indiszkrét vótam, maradhat akkor költői kérdés :oops:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Miért kell éjszaka óránként pisilnem? :evil:

Lois,Till milyen sorozatról beszélgettek? :roll:

Krisz,neked hogy telt az éccaka?
Vendég
 

 
 

Szia Nyulasz, rémes volt a éjszaka. Alig aludtam, órákon keresztül görcsölt a hasam. Majd leszakadt a derekam. Aztán kiköltöztem a kanapéra, ott sikerült aludni egy órát, aztán kezdődött előlről minden. Reggel 6-kor megint görcs, háromnegyed órán át. Hányingerem van, megvolt a reggeli hasmenés is. Éjjel tökre féltem, hogy nem ismerem fel a szülési fájdalmakat és kibújik Eszter az ágyban. De gondoltam, amíg van magzatvíz, addig ő sem jön. 11:30-ra kell mennünk ma vizsgálatra. Megmondom őszintén, most már örülnék, ha benttartanának és szülhetnék délután, mert egy ilyen éjszakát nem szeretnék még egyet. Most is fájdogál a hasam. Gondolom készül a következő görcsre. (Jaj, de szarul érzem magam.) :(

skrisz72
 
 


Skrisz,jajj,szegénykém :x mostmár tényleg kibújhatna Eszter...
Vendég
 


Jó reggelt!

Szegény Skisz hát nem irigyellek te szegényke.
Biztos hár hulla lehetsz, hogy napok óta nem alszol jól.
Nyugi magzatvíz nálkül tuti nincs baba de a barátnőmnek a magzatburok akkor ment szét mikor a pici feje már látszott és a doki picit megcsípte.
Na most nem ilyesztegetni akarlak de a szülési fájdalmat tuti megismered!
Remélem akkor ma már bent tartanak és pikk pakk jön az sms hogy Esztike megunta odabent és előbújt! :D

Nyulasz te hogy vagy az óránkénti pipit kivéve?

Lois köszi kipróbálom megint a Colát régebben próbálkoztam vele.
Igen a Mg nekem is jobban mennek a dolgok de én tegnap kezdtem el a vasat szedni (ami tegnap szerintem ki is jött rókába) így még nem tudom mennyire zavar be.

Tényleg hol vannak a képek? :roll:

Tilli drága ti hogy vagytok?
Megyek megnézem a képeket! :D

Olyan jóóóóóóóóóóóó ez a kis lehülés!!!!!!!! :lol:
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
Éccaka úúúúúúgy esett, hogy csak na.
Lehet, hogy Esztikét ez nagyon zavarta nem? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Krisz: rossz olvasni, hogy igy kinlodsz szegenykem :(. nagyon bizom abban, hogy ma benntartanak es vegre megszuletik Eszter! Majd az elet karpotol egy gyors es konnyu szulessel! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Sziasztok!
Szegény Krisz, remélem, hogy már bent tartanak a kórházban és végre ma megszületik Eszti. Elég lassan dolgozik a természet... Ugye a doki nem akart beavatkozni a természet rendjébe, de hát így meg akkora nagy a szenvedés, hogy csak na:((((
Szorítok neked!
Vendég
 


De ugye ezek a tünetek hasonlítanak már valamiféle szülési tevékenységhez?? :roll: Ja, és valami sírósság is előjött. Apa megasztár dalokat hallgat, és időnként úgy érzem elsírom magam. Lehet, hogy ez már csak a fáradtság.

skrisz72
 
 


Skrisz te szegény tuti a fáradtság is közre játszik!
Mikor mentek ma?
Drukkolok már nagyon, hogy bent keljen maradni és ma Esztike megszülesen!
Az Augusztus 4 egy szép nap!(ma van a nővérem szülinapja is) :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani, 11.30-ra. Boldog szülinapot a nővérednek! :lol:

skrisz72
 
 


Köszi átadom!
És reméljük Eszterkének is! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Tilli most nézetm a képeket!
Micsoda pocak!!! :D
Nagyon szép lett Lencsi baba babasarka!! :wink:

Lányok tudna valaki privibe írni Nagy Hajniról írni nekem.
Nagyon tetszeken a képei.
Elérhetőség kéne esetleg ár!
Nagyon hálás lennék!

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois te mennyire sűrűn használtad a szívhanghallgatót? :roll: :oops:
Én a MediaMarktba vettem ott most 9990 Ft.

Kép

Kép
raniko
 
 


Hajrá Eszter!!!

Rani,milyen vasat szedsz?Nekem a neo-ferro folgammát írta fel a doki,és nem okoz gondot.
Nővérednek sok boldogságot!!!

...kómás vagyok egész nap,gondolom a car éjszakák miatt...de egyébként megvagyok,köszi.Látom izgis heted lesz :D
Vendég
 


Bocsi Lányok, egykezes vagyok, és az is a bal :roll:

Skrisz!
Szegénykém, ez már büntetés :? Amiatt ne aggódj, hogy nem ismered fel a szülési fájásokat, az eléggé egyértelmű lesz :roll:
De most komolyan, ennyit számít, hogy természetesen induljon?? Addigra teljesen kifacsarodsz.

Till!
Mi is ipari fogyasztók vagyunk, ezt az utolsó 7.-iket 3 dózisban nyomtuk le :roll: A férjemnek még a telefonja is úgy cseng mint a CTU-ban :)

Rani!
Ált. minden este használtam egy kicsit. 8 e most a Brendonban :?

Nyuszi!
Na engem pl a Ferro-folgamma teljesen kicsinált, a Ferrocom jött be többé-kevésbé :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,akkor nem kétbalkezes,hanem egybalkezes vagy :lol:
Vendég
 


Kis csúfolódós, fogok rajtad nevetni, mert neked egy kezed sem lesz ikresmami, bibibi!!! :lol: :lol: :lol: Nekem legalább az egyik szabad néha :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


sziasztok!

Szöcske,
nagyon édes a fürdőzés! :D :D
tényleg mekkorát nőttek a találkozó óta! :wink:

Krisz,
remélem ma van a nagy nap!! front is jött, hátha...

Nyulasz,
Bogyók jöjjenek 4 nap múlva! :wink:

Lois,
:wink:
a kórházban szaladgálós időszkban mikor volt itthon 1-2 órám, a dvd-n függtem alvás helyett :roll: de hát végig kellett nézni :roll:
terhesség alatt, mikor itthon döglöttem, simán 4 rész egytrappban, csoda, hogy van hasonlóság? :mrgreen:

csajok, vigyázni a sorozatokkal, mit néztek! :wink:
angel37
 
 


Nyulasz én most Bérest vettem majd elviszem a nőgyogyihoz az összes vitaminom és akkor válogathat mit szedjek vagy mit cseréljek ki esetleg.

Lois hát ez van én nem bánom igazából azt a + 2E Ft ahogy megláttam mondtam nekem ez kelllllllllllllllllllllllll! :lol:
Ez szerinted nem árt a babának? :roll: :oops:
Neked is pont ilyen van mint amit írtam rózsaszín fehér és egy szivecske van a kütty közepén?

Nyulasz ez magaslabda volt és Lois jól le is csapta! :lol: :lol: :wink:

Ma elmentünk nővéremmel vásizni (köszi a jókívánságokat átadom) és vettem egy felhúzhatós zenélő tehenet. :lol:
Nagyon ari.
Elalvás elött szerintem ezt fogja hallgatni a babó!

Kép

Kép
raniko
 
 


Csajok,most beszéltem Skrisszel,remélem nem haragszik,hogy megírom,mert elfelejtettem megkérdezni,de Eszter köszöni szépen,de még mindig jól érzi magát odabenn.

Angel,úgy legyen!

Rani,bizony,Lois kőkeményen visszavágott :lol:
Vendég
 


Rani,
vas: Maltofer? cseppek formájában van.
a csajom most azt szedi, biztos jó felnőttnek is, csak több csepp!


CTU telefoncsörgés: a PIC-en is úgy csörgött :shock:
angel37
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓ Skrisz szegénykém!
Eszter jó kitartó de biztos nagyon jó dolga van odabenn. :roll:

Angel köszi megkérdezem akkor a dokimat erről a csepről is. :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok! Névsorolvasásra megkésve, de jelentkezem! :lol:

Skrisz még hajnali 2-kor is bejelentkezett msn-re, nagyjából sejtettem, milyen az éjszakája :oops:
Akkor most bent van? :roll:

Nyulaszka,
az a sorozat címe, hogy 24. Így, szimplán. Évadonként egy teljes nap akciós eseményeit mutatja meg, részenként 1 óra. Vigyázat: tényleg függővé tesz! :lol: 8jack Bauer a főszereplő, egy CTU ügynök :lol:

Lányok,
mit használtok hüvely-viszketésre? :roll: Merjek Canestent? :roll:

Raniko,
köszi, mi jól vagyunk 8) (röstellem is, azért nem merem írni :roll: :lol: ) Lencsikém akkora ficánkolásokat végez - főleg este 11-től, hogy úgy kell lefognom :roll:

tillidian
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:11-kor.
seszi
 
 


Nyulasz, köszi, hogy megírtad, mi van Krisz-szel. Már nagyon vártam a híreket! Bent sem tartották, haza is küldték? Nemár!
Elkeserítésként elmondom, hogy anyósom 3 héttel hordta túl a férjemet, tehát ha egy baba jól érzi magát odabenn....
Vendég
 


Tilli örülök hogy jól vagytok!
Lencsibaba nagyon kis ficánkka!! :wink:

Twist nem semmi a párod szegény anyósod! :roll:

Na nekem sikerült elérni a Sz.Imre kórházba Tűű doki asszisztensét.
Már csütörtökön várt volna terheléses vizsgáltra de akkor lesz ugye a kombi teszt és nem biztos, hogy jó lett volna elötte ennyi cukor! :roll:
Így oda hétfőn megyek.
Szegény babó csüt, péntek, és hétfő is doki! :roll:
Legalább minden meglesz hála! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Angel!
Hehe, erre nem is gondoltam eddig, nemtom mit nézhettem, mikor a Kölök arca alakult, egyelőre nem látom a hasonlóságot egy színésszel sem, valszeg én túl későn 24-eztem ahhoz hogy Jack arca kirajzolódjon a Gyereken :wink:

Rani!
Szerintem nyugodtan hallgasd csak a szívecskéjét, nem ártasz vele, ez csak paráztatás. :) Nekem is ugyanilyen volt. Az Angelsound-os. Csak én a forgalmazótól rendeltem egyenesen. De ugyanennyiért.

Nyulasz!
Te dobtad fel a lasztit :wink: Tényleg hogy vizionálod magatokat?? Szimultán szopizás?? Én néha egy gyerekkel is olyan béna vagyok, tuti nem tudnám kivitelezni :roll:

Till!
nekem szerencsére nem volt ilyen bajom, de tudtommal a Canesten mehet.

Twist!

3 hetes túlhordás, azta..... :shock: :shock: :shock: Nekem ha letelt volna a terminus, aznap befektettek volna és 1 nappal engedtek volna tovább, utána indítás. Itt nem húzzák el nagyon a dolgot. Főleg ha meszesedik a lepény.

Skrisz drága!
Együtt érzek :? És akkor hogy tovább??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Seszi,picit elgondolkodtam a spontán szülésen,de félek,Noémit simán megszülöm,és Balázzsal meg komplikáció lesz.Férjemék a múlt éten dolgoztak egy helyen,ahol másfél évesek az ikerlányok,még felálni nem tudnak,de már sokat javultak,oxigénhiányosan születtek.
Vendég
 


Nyulaszka,
így van, nem szabad kockáztatni! Isten őrizzen!!!! A lényeg, hogy egészségesen előjöjjenek, ahányan csak vannak odabenn! :wink:

Skriszt akkor bent tartották? :roll:

tillidian
 
 


Skriszt hazaengedték...csütörtökön kell bevonulnia,de drukkoljunk nekik,hogy még ma beinduljon a kiscsaj :D

Ja,mostmár nem variálok,csaszi lesz.

Megnéztem Lencsi és Vackor kukckót,nagyon jók...szopipárnámon ilyen huzat van :D És gyönyörű a pocakod!
Vendég
 


Nyulasz,
köszönjük! :wink: (de a Te pocakodnak nyomában sem érek! :D Tényleg, hány centis most, ha szabad kérdezni? :D )

Skrisznek annyira drukkolok!!!!!!! (Nem értem, miért nem indítják meg? Már egy héttel túlhordta :roll: )

tillidian
 
 


Till,úgy 116 cm.
Vendég
 


Nyulasz,
aztaaaa!!!!! :D Biztos szépen megosztoznak a helyen, ahogy jó testvérkékhez illik :wink:

(én most tartok 97-nél, és +11 kg...de még 2 hóóóónap!!!!)

Skrisz? :roll:

tillidian
 
 


Sziasztok Csajok!

A páros fórumból jöttem át,látok sok ismerős arcot:)Nemtom lehet,hogy még korai mert csak most derült ki a terhesség és még UH-n sem voltam.Igazából kérdezni szeretnék Tőletek,hogy szedjek e valamit a folsavon kívűl?És van e valami amit nem szabad enni?Illetve egyéb teendő,hasznos jó tanács most az elején???(Sex?)
keny
 
 


Keny: üdv itt!

Hát ahogy olvasgatom, hogy milyen karcsúak vagytok elszégyelltem magam! Én most járok +8 kg-nál és 109 cm-nél. Mondjuk alapból nem voltam vékony, de mekkora leszek a végére? :shock: És még mindíg csak a pocakra meg mellre jöttek a centik-kilók.

Skrisz: nem is tudom mit mondjak. :? Nagyon drukkolok, hogy Eszter végre kibújjon!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:11-kor.
seszi
 
 


Itt vagyok. Vizsgálat után kimentünk az autószerelő haverunkhoz. Most értünk haza. Most már nem is akarok szülni. Most már kivárnám a csütörtököt. Persze minden fájás nélkül. :wink: Szóval, ha addig nem lesz semmi befektetnek és pénteken megindítják. Akkor legalább nem kell kapkodni meg találgatni, hogy melyik fájás micsoda.

Nyulasz, köszi, hogy informáltad a többieket. Jólesik, hogy így aggódtok értünk. :)

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy mindenki jól van.

Keny! Üdv itt!

Szöcske! Szépek a bébik. Jobbulást nekik!

Krisz! Legyen úgy, ahogy te szeretnéd.
(Na, elgondolkodtam a bébi és pocakdicsérő szavaidon. Azt hiszem, ha lesz időm visszakeresem, nekem mit írtál.)

Nyulasz! Szép nagy poci!

Till! Édes a kiscsaj lakja. :)

Angel! Nagyon szép Dia! Örülök, hogy minden oké.

Lois! Hogy vagytok?

Katerina! A legjobb tejszaporító a baba. :)
Minél többször tedd mellre.

Timi! Jó volt a nyaralás?

Twist! Örülök, hogy jól vagytok.

Hű.. bocs, ha kifelejtettem valamit, de hulla vagyok.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Skrisz,
tutira bekerülsz a Guiness rekordok könyvébe!!! :roll: :lol:
Kitartás, mindjárt csütörtök!!!!!! (Hátha addig magától is meggonolja magát Eszter! :roll: :D )

Hannamami,
köszi :D

Keny :D
üdv itt köztünk!!!! :D :D :D naaagy gratula!!! :D
A vitaminokat nyomasd! Valami magzatvédőt válassz ki (nekem Femibiont javasolt KP, de most már Elevitet szedek, de ezt is havonta váltogatom), mellette sok gyümi meg fehérje! (Nyers cuccokat: forralatlan tejet, tatár beavsteket, sushit kerülni kell!)
Sex: mi a 12. hétig nem kockáztattunk - mégsem egy szimpla terhesség, mintha Apa leült volna az ágyam szélére,- azóta néhányszor "lájtosan" megengedtük magunknak 8)
Drukk az UH-ig!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Timi,
addig jó, amíg pocira-mellre jönnek a párnácskák :wink: (én a javát a v@lagomra szedtem :? )

tillidian
 
 


Sziasztok!

Skrisz,akkor ne szülj :D Fájtál éccaka?

Keny,üdv,és gratulálok!Voltál végül vv-n?

Timi,nemá,nem vagyunk egyformák!Te úgy vagy csini :D

Hanna,apróbetüs :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Nyulasz!
Igen és 134 a hcg-m:)Látom neked már nincs sok hátra:)

Till!
Köszi az infót.(12 hétig cölibátus???Fúúú az nagyon kemény :oops: )

Skrisz!
Kicsi Esztikéd remélem a szülés után is ilyen nyugodt baba lesz:):):)

Twist!
Beleolvastam a bloggodba nagyon jó,sokat segít nekem!!!!
keny
 
 


Sziasztok!

Skrisz holnap végre már csütörtök!!!!
Ma még kapsz egy kellemes nem túl megel gapot hátha tudsz egy picit pihizni! :wink:

Tilli szupi, hogy jól vagytok.
Amit a boltba veszek tartós tejet azt is fel kell forralni?
Mostanába azt tudom szinte csak inni. :roll:

Keny igen ahogy Tilli is mondja vitaminokat szedjél még.
Én is Femibiont szedek szerintem ez valamennyivel drágább mint a többi de nekem ez vált be a többitől mindíg volt valami kis kellemetlenségem, persze ez tök ember föggő!

Nyulasz te jól birod még?

Hát lányok én annyira nem vágnék fel a pocakkalígy 12 hét múltán valakinek még nem is lehet látni nekem a hasam most 87cm-er és fogytam 2kg-ot.
Igyekeszm utol érni titeket. :wink:

Lois tegnap is volt behallllllllózás és nagyon édes volt a kicsike.
Szerintem már a mocorgást is lehet hallani mert csak ott "süketülök meg" ahol drága Gombócka van olyan mintha buli lenne odabenn. :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok,jó reggelt!

Lesem,megszült-e Krisz,vagy Nyulasz?

Krisz és minden Krisztina!Sok boldog névnapot Nektek!

Lois!
Én még nem dícsértem a képet KisZéről.Csodajó!!!Azt hittem,hogy valami képeslapot linkeltél be,aztán jöttem rá,hogy nem. :oops:
Pü-ben én is kérhetnék elérhetőséget ennek a fotós lánynak? :oops:
Gondolom "nahyobb" gyerekekről is csinál jókat?

Nyulasz!
Nekem mindkettő gyerkőc fejvégű volt,de én sem mertem volna spontán sülni....mondjuk szóba sem került.

Keny!
Gratula! :D A lányok már leírták ami tilos (nyers kaják pl.)

pussz,most rohannom kell

Ági

pálgi
 
 


Tényleg összes Krisztinánknak Sok Bolndog Névnapot kívánok!!! :D

Én is kérném a fotós elérhetőségét léccc.
Már kértem de eddig még senki nem tudta nekem megírni. :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Plági!

Név alapján és az internetnek köszönhetően itt a link Nagy Hajnihoz (fotós):http://nagyhajni.com/fashion.php
Nagyon jó képek vannak fenn nagyobb gyerekekről is nézd meg! :wink:
Szuperjó sőt szenzációsak a képek!

Kép

Kép
raniko
 
 


Keny!
Még 1 mondat erejéig a szex-hez.Állítólag ha minden okés,akkor nyugodtan lehet light-osan.Én véreztem a 6. héten,aztán barnáztam 3 hétig :? (pár napja múlt el,kopp-kopp) és minket eltiltottak egymástól. :?
13-án megyek a dokihoz újra,akkor majd rákérdezek a továbbiakra.Mondjuk azt mondta,hogy ha elmúlik a barnázás,akkor felmentést kaphatok,de nem tudom,hogy ez a szexre is vonatkozik,vagy csak a gyerekeim emelgetésére. :roll: Mindegy,mi sem kockáztatunk... :roll: Mondjuk Apa már megszokta,hogy ha terhes vagyok,akkor nincs összebújás. :roll: Az ikrekkel szinte végig tiltólistán volt ez a tevékenység. :?

Végre ma sikerül egy kettes napot eltöltenünk Apával.Délben randizunk,kajálunk,mozizunk.....

Na,befejezem...

puszi és szép napot mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Jó reggelt!

Ági! Kicsit megkésve, de boldog szülinapot a bébiknek!
Hajni: egyetlenem.hu

Nyulasz! Nem olyan vicces, az az apróbetűs. :)

Krisz?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Krisz! Nyulasz!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: