Új privát üzeneted érkezett!

Twist!
Méhlepényhez nem értek. Kétszínű szobát koppinthatod. ;)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi a kétszínű szoba másolási lehetőséget, tök jó lehet!!!:)

Rákerestem a két méhlepényre a neten és annyira nevettem, mert az UFO magazin egy cikkét adta ki találatként:)))))

http://kepesujsag.com.ip07.varolista.hu ... ikk_id=190

"Hasából vitték el magzatát
Bizonyos embereket rendszeresen látogatnak, sőt magukkal is visznek idegen lények. Éva férjével és szüleivel él egy családi házban, évek óta idegenek vizsgálgatják a testét. Az asszony arcát nem vállalja, de az UFO-kutatónak is elmondta az átélt borzalmakat. Éva meggyőződése, hogy egy magzatát is elvették a földönkívüliek.
– Arra ébredtem, hogy nem bírok megmozdulni, mindenem zsibbad, tudtam, hogy megint itt vannak. Szülés után megkérdezte az orvosom, volt-e problémám a terhesség alatt, mert két méhlepényem van, de csak egy kisbaba született. Nem mertem elmondani az orvosnak, hogy folyamatosan idegenek „kísérleteznek” velem. A szülész szerint a kisebbik magzat hat-nyolchetes lehetett, amikor eltűnt. Hátborzongató, de pont akkoriban többször magukkal vittek a földönkívüliek. A lény fogta a nyakamat és a derekamat, képtelen voltam megmozdulni – emlékszik a borzalmakra az asszony."


Na, azért velem szerintem nem ez történt. De micsoda ötleteik vannak egyes embereknek, húúúúúúúúúúúúú!!!!:)
Vendég
 


Sziasztok!

Szóval az érzelmi hullámvasutam újabb állomása jön!
Meg van a vérvétel eredménye. A hcg szintem 62.
Szóval kevés. A doki azt mondta, hogy biokémiai terhességem van. Azaz baba sehol, csak a kémia viccel meg.
Szóval, ennyi. Nem véletlenül éreztem, hogy valami nem stimmel!

Valahol számítottam rá, így nem vagyok annyira elkenődve! Frászt, de igen, de hát ez van!

Bikfy! Nati!
Nagyon- nagyon szurkolok nektek! Drukkolok nagyon!

rodina74
 
 

 
 

Rodina!
Ez tök jó eredmény, feltéve, hogy spontán fogant a baba. Mikor mész vv-re legközelebb?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sajnos Bumi, nem jó eredmény. Ha a legutolsó időpontot számolom, amikor még éltek a peték és a spermiumok is, akkor is minimum 300 felett kéne lennie.

A doki azt mondta, hogy hagyjam is abba a gyógyszereket és hagyjam megjönni a mensit. Ha viszont péntekig nem jön meg, akkor hívjam fel. Szóval, a vv. eredménye szerint nincs értékelhető hcg tartalom a véremben.

rodina74
 
 


Tulajdonképpen ez a hcg szint a 12. napinak felel meg, és annak is az alsó szintje.

rodina74
 
 


Rodina, nekem Yadine tesójának története jut eszembe, akinek 56 volt aszem a HCG eredménye, abbahagyatták vele a gyógyszereket és erősödött a HCG szintje. Ugye, jól emlékszem?
Nem tudom ki volt itt a fórumon, akinek 36 volt a HCG-je kb. és babás volt:)))
Ti biztosan jobban emlékeztek, én ma agyilag zokni vagyok (elfelejtettem elmenni ma a védőnőhöz, csak idebent jutott eszembe, hogy hol kéne lennem.....)
Vendég
 


Twist,
Nemonenak volt ilyen alacsony a hcg-je, de vele ahelyett, hogy abbahagyatták volna a gyógyszereket, még kapott pluszban progiinjekciót, hogy támogassák. És Réka elég valós babának tűnik!!!

Bumi,
valahogy még annyira nem tudom elképzelni, hogy nekem lassan szülnöm kell, és hogy 1-2 hét, és már négyesben leszünk. Szerintem ezért vagyok holt nyugodt. Én annyira arra számítok, hogy kihúzom vasárnapig, aztán hétfőn befektetnek, és megindítják. Mivel a lányomnál így volt, el sem tudom képzelni, hogy lehet nem így is.

Ma még csináltattam magamnak "kórházbarát" rövid hajat, Lilit elvittük játszóházba, na meg hajnalok hajnalán fülészetre. És holnap is mehetünk, úgyhogy megint hajnalban kelünk.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!!!

Rodina sajnálom nagyon de aztán lehet mégis ott van a baba csak nem termelsz annyi hcgt.Drukkolok!!+++++
Ja és még annyit szeretnék még írni neked hogy nálunk is egymást utáni hónapokban csinálták az inszemet nem kelett várni.


Bikfy Nati nektek is drukkolok hogy babásak legyetek!!!

Dita Gratulálok a szemérmes pöcsöshöz.!!!!

Én ma voltam cukor terhelésen nem a legjobb az a cukros víz de citromlével iható!
Egész éjjel nem aludtam semmit sem és most sem vagyok igazán fáradt.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nemonenak mikor volt ilyen kevés a hcg-je?

Őszintén szólva nem tudom még, hogy mit fogok csinálni.

rodina74
 
 


Rodina, nekem 5 alatt volt a hcg-m és arra mondták, hogy kémiai... szóval szerintem a 62 nem rossz... de tudom, hogy ez neked most nem vígasz, mert a bizonytalanság tovább tart...

és a saját dokid mit mondott?????
Vendég
 


Rodina!
Némókának volt 30 körüli a vv napján, talán ET+11, de nem vagyok benne már biztos. Te most inszem után hánysdik nap vagy?18? Merthogyha ez a baba 1-2 nappal utána fogant, akkor teljesen jó az eredmény. Ilyenkor 2 naponta szoktak vv-t csinálni, hogy lássák, hogy emelkedik e rendesen. Ha igen, akkor minden okés. Ha nem, akkor is nézni kell, mert ha lassan emelkedik, az lehet méhen kívüli is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Vius, holnapra lesz eredmény a cukor terhelésesen? Gratula a 24. héthez, látom ma töltötted be!:) Ezek szerint nekem is a 24. héten lesz a második cukorterheléses vérvétel. Megint 7 kémcsöves?

Rodina szerintem írj Némókának, az élő példa a legjobb!:)

Linácska remélem, hogy Lilike jobban van. Ma ment a férjem is fülmosatásra, mert egész hétvégén próbálta kimosni a fülét, de magának megint nem sikerült megcsinálnia.
Vendég
 


A saját dokim szabin van. Az intézetben helyettesítette egy másik, de vele csak telefonon beszéltem, és csak az eredményemet látta.

Azon jár az eszem, hogy most mit csináljak.

Nagyon gondolkodom rajta, hogy még egy hétig szedem a gyógyszert és 2 naponta tesztelgetek. Aztán ha látom, hogy nem erősödik a vonal egyértelműen, akkor abbahagyom, ha nem újra vérvételre megyek. Csak a szervezetemben galibát sem akarok okozni. Úgyhogy most már tényleg mindenben bizonytalan vagyok. Kicsit úgy érzem, hogy elég hamar leírt a doki, de az is lehet, hogy ezt most azért érzem, mert nagyon szeretném, ha baba lenne a pocimban.

rodina74
 
 


Bumi!
Pont hasonló dolgok járnak a fejembe, mint amit írtál.

rodina74
 
 


Ja, egyébként pedig a 18. napon vagyok!

rodina74
 
 


Twist még ma megtudom hogy jó e vagy nem de holnap megyek hivatalos eredményért de nekem nem vettek hét kémcsövel összesen 5tel de ebben volt most vércsoport vérkép vizelet és terheléses cukor amúgy 26.héten kellett volna menni de mivel jövö héten nyaralunk utánna meg már megyek Pécsre és addigra kell az eredmény ezért megcsinálták most de úgy van irva bárhol olvasom hogy 22-26 hétig esedékes.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sajnos nem jó egyik fényképezőgépünk sem. A párom mobiljáról szoktam felrakni a képeket. Most megpróbáltam a laptop webkamerájával képet csinálni. Nem tudom milyen lett. Csak azért rakom fel, hogy hátha tudtok rá mondani valamit. A tegnapit és a ma reggelit fényképeztem le. Kép

rodina74
 
 


Vius drukk, hogy minden rendben legyen!

rodina74
 
 


Rodina!
Akkor nem adnám még fel, és bíznék a babámban!Azt írtad, hogy erősödik a teszted, azaz valaki elkezdett dolgozni odabenn, azt meg az orvosok s etudják, hogy mikor ágyazódhatott be, és ugye utána kezd el igazán hcg-t termelni az embrike. Nálunk ilyen gyorsan még nem írják le az embert, pláne nem inszemkor.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most látom a képeket, ez egyértelműen erősödik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Rodina szerintem is erősődik és Buminak igaza van.nekem is nagyon halvány volt a 14-19ik napig a 14.napon a páromat kérdezgettem ott van a csík?
Biztos vagy csak már én képzelem oda.és ahogy több idő telt ugy erősődőtt a csík.
Én biznék azért!!!!!! Kép ez a 14.napi!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Egy szónak is 100 a vége én szerintem az pozítiv tesz és nagyon könnyen lepattinttak szerintem.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Rodina,
nem tudok nyugodni, de Bence nyüglődik mellettem nem tudok rendesen írni.
nekem a meddőségin azt mondta az asszisztens a múlt hónapban: 0-0,2 nincs baba
0,3-5ig kémiai
5 fölött ott a baba
tehát a 62 az tényleg nagyon sooooook!!!!

És ezeken a teszteken is egyértelműen látszik, hogy erősödik. semmit nem árthatsz ha szeded a progit, max ha tényleg kémiai akkor megjön mellette, ha nem akkor szépen fejlődik és erősödni fog a teszt is és emelkedni fog a hcg. én nem adnám fel ilyen hcg mellett!!!!!! pláne hogy még meg se jött!!!!!!!!
és én is úgy érzem, hogy hamar lemondtak rólad... a saját dokid egyébként nem tudod felhívni (az enyémet lehet szabi alatt is hívni, ha nincs külföldön). én a helyedben egyébként, mivel a kaáli fizetős két nap múlva megjelennék még egy vérvételen mondván, hogy te nem adtad fel, ellenőriztetni szeretnéd a hcg szintedet. elküldeni csak nem küldenek el. és akkor te is látnád, hogy mennyire növekszik. ha meg lassan de növekszik, akkor meg pláne nem jó ha elküldenek...
kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Vius!
Drukk a jó vv eredményekhez.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szerintem is erősödik. Ezért is gondolom, hogy tovább szedem a gyógyszert és adok magamnak egy hetet. Ha akkor is ilyen nehezen csíkozódik, akkor feladom. Csak ha még sem baba, hanem ciszta vagy más, akkor meg nem tudom mekkora bajt okozhatok!

rodina74
 
 


Kép

Rodina,
ebből lett Bence, két naponta teszteltem, az utolsó azt hiszem huszon ix napi az inszem után.... szóval van remény még teljesen!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Rodina, nagyon szépen erősödik a teszted, látható! Azt nem értem, hogy egy biokémiai terhességnél miért erősödne a teszt? Nem? Szerintem nagy esély van a babára!:) Hallgass a többiekre!:)

Vius, megint volt vércsoport? Te RH negatív vagy? Vagy a pozitívaknak is újra megnézik? Én pozitív RH-s vagyok, és nálunk + 2 kémcső ment a vércsoport meghatározásra. Nem szeretnék megint ennyi sok vért adni!!!
Hogy bírod amúgy a vérvételt, nem szédültél?
Vendég
 


Twist
Lili füle már úgy nézett ki, hogy jó, de tegnap délután lefeküdt, aludt 14:15-től 18:45-ig, de akkor is már mi keltettük. Láttam a párnán, hogy véres, a füle, halántéka tiszta vér volt..., szóval vittük ügyeletre, kipucolták, kiszárították. Valahogy a dobűri nyálkahártya bedurrant ennyire antibiotikum mellett. Úgyhogy most kapott másik gyógyszert, mert valószínű pont olyan bacija van, ami rezisztens az Augmentinre. Tenyésztetni meg nem sikerült, mert pont nem volt váladék akkor, amikor reggel mentünk. Megbeszéltük, hogy most éjszakára nem teszünk vattát, hogy ne szívja fel, és akkor holnap reggel talán tudnak venni. Doktornéni felajánlotta, hogy szívesen hazaviszi Lilit, és amikor látja, hogy jön a váladék, akkor már le is tudja venni Szerintem amúgy kedveli a lányom, meg ugye csodájára járnak, hogy 3,5 évesen egyedül ül a székbe, tartja a fejét, hagyja, hogy csinálják, amit kell.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!

Sajnálom Lilit, hogy ennyi baj van a fülével. 3,5 évesen igazán jól tűri ezt a sok fájdalmat, kellemetlenséget. Ez még egy felnőttnek is a becsületére válik! Már írtam egyszer, hogy az anyja lánya!
Remélem, holnapra minden rendben lesz Lili fülével.

rodina74
 
 


Rodina,
nem fáj neki, azért van a tubus :lol:
Olvasd el a 504-505 oldalas hozzászólásaimat, szinte nincs is csík a tesztemen, a hőm 36.6 volt, és itt van Levi.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, de ari a doktornő, hogy haza akarta vinni Lilit, hogy a váladékot minél hamarabb levehesse.) Szegény Lilike, egy kis hős. Ti is megijedhettetek, hogy véres lett a párna, frászt lehet kapni az ilyentől!
Ha egyszer megtalálják a bacit és rájönnek milyen gyogyi kell rá, akkor máskor is már egyből tudni fogják, reméljük.

Tök jó, hogy neki nem volt fájdalmas a fülvizsgálat. Nekem kiskoromban állandóan középfül meg homloküreg gyulladásom volt és folyamatosan felszúrták. Az fájt ám rendesen:(
Vendég
 


Twist,
az a baj, hogy mindig más a baci. Általában az Augmentin jó, ezért kezdik ezzel még tenyésztés nélkül. Eddig egyszer játunk ugyanígy, hogy pont nem volt rá érzékeny a baci.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Pozítivos vagyok nem tom miért kell de meg van a vércukor eredményem is az éhgyomri 4,5 a terhelés után két órával 8,1 így Viácska diétázik és még jobban figyel mit eszik.a fehérvérsejt számom is magas sokat kell innom.na de majd a doki úgy is megmondja mit kell tennem.

Most nem volt semmi bajom a 12hetesnél lettem rosszul.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius, az éhgyomri cukrod tökéletes. Hát a terheléses.... igen, diétázni kell.... szerintem is. Mikor mész a dokszihoz?
Tényleg, nem voltál most rosszul? Na, hátha én sem leszek, ez nagyon bíztató!
Vendég
 


Majd csak 18.án megyek mert most a dokim van szabin jövöhéten meg mi megyünk.nem voltam rosszul semmi bajom nem volt.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Megcsináltam a képeket a szobáról.

Kép



Kép

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nem vagyok valami nagy fotós, élőben élénkebbek a színek. Na meg még le kell rakni a parkettaszegélyt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Rodina
ne add fel! valóban erősödni látszik a csíkod! :wink:

Vius
remélem,hogy jó lesz az eredményed! vagy ez már a mostani eredményed?
én holnap megyek,de már előre félek,hogy mit fogok produkálni.... A citromot már előkészítettem! :wink:

Twist
a méhlepény témához egyáltalán nem tudok hozzászólni,de érdekes a cikk amit felraktál.... :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy ez már a mostani sajna.de oda kell figyelni nagyon mert ha magas akkor méhlepény öregedéshez vezet ami ugyebár koraszülést okoz de ha meg leesik akkor az magzat elhaláshoz is vezethet.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bumi szerintem jó a szoba! :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Bumi!

Szerintem is nagyon jó a babaszoba! Teszik, jól illeszkedik a színekhez a bordűr!

Vius!
Vigyázz magadra!

Dy!
Ne izgulj, minden rendben lesz! Azért megy holnapra a drukk!

Bikfy! Nati!
Hogy vagytok? Tünetek? Görcsölgetés?

rodina74
 
 


Sziasztok!

Vagyok, de én most már kezdek k...va ideges lenni. Még mindig görcsölök, nem mondom, hogy vészes, de soha nem volt még ilyenem. Ha meg rosszul mozdulok, olyan fura a hasam. Azt gondolom, ez nem normális.
Arról nem is beszélve, hogy kb. 2 napja, de talán van már 3 is, hogy nem dugok Canestent, de még mindig valami rózsaszínű folyásom van. Először azt hittem, hogy vér, de az nem lehet, mert nem barnul be, rózsaszín marad végig. Lehet, hogy még mindig a kúp ürül? Vagy megint valami bajom van?
Miért jön belőlem rózsaszín, ha a kúp fehér? Bocsi lányok, de ezekkel a nyilallásokkal együtt tényleg félek, hogy valami gebasz van. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Rodinám!

Fel ne add! Én továbbra is azt gondolom, hogy terhes vagy. Szedd tovább a gyógyszert, nincs veszíteni valód.

KépKépKép
bikfy
 
 


Sziasztok,

Bikfy,
én imádom a nyilalásokat, Bence is úgy jelzett először. Ilyenkor nyúlnak a méhszallagok és azok nyilalgatnak oldalt :lol: :lol: :lol: . A rózsaszín dolgot nem tudom :shock: . Dokihoz nem akarsz elmenni??? Vagy majd a pozi teszt után??? :lol: :lol: Ha eddig nem voltak ilyen tüneteid (görcs pé után, cicifájás, stb), akkor szerintem tuti jó jel, mert valami történik!!!!

Bumi,
nagyon szép uni szobát csináltatok. Szuperek a színek, én imádom az élénk szineket!!!! Nagyon ügyesek vagytok!!!!

Rodina,
tesztelsz holnap reggel, ugye? Attól teszed függővé a hogyan továbbot vag ymár döntöttél?
Irtál Némókának? Mit válszolt??

Vius, Dy
ne haragudjatok a kérdésért, de Ti cukorbetegek vagytok, vagy pcosak voltatok?? Vagy miért kell diétáznotok??

Twist,
nagyon érdekes a méhlepény dolog... sajna én se értek hozzá, de azt tudom, hogy a méhlepény csak a 12. hétre fejlődik ki, szóval szerintem ha ikrek lettek volna, akkor az látszódott volna korábban is, illetve akkor a méhlepény se fejlődött volna ki... de ezt csak laikusként gondolom... :shock:

Linácska,
nagyon édes lehetett Lili, hogy követelte Levit!!! Olyan jó, hogy így várja!!! És hogy Te milyen nyugodt vagy.. le a kalappal!!!!
Lili fülének egyébként mi a baja?? Szegényke, nagyon sajnálom, de tényleg nagyon bátor!!!!

Én ma azért csináltam tesztet, mert a choragon tüszőrepi szuriban hcg van és ha nem ürül ki a szervezeteből, akkor okozhat fars pozitívat.. mindig szoktam 7-8 dpo-n, általában ilyenkor már pozitív, s utána nagy-nagy lelkesedéssel várom a pozitívat :P :P
Vendég
 


Bikfy!

Nem biztos, hogy a görcsölgetés és a rózsaszínű folyás összefügg. Lehet, hogy a kúp ürül ki, bár ezt nem tudom, mivel én soha nem használtam. A görcsölgetés meg jó lehet!
Milyennek érzed a hasad, amitől furcsa? Nekem olyan érzésem van, volt, minta egy kis zacsi tele lenne folyadékkal és az lenne a hasamban.

Szurkolok nagyon, hogy babás legyél!

Én végül úgy döntöttem, hogy csütörtök estig szedem még a gyógyszert. Majd szerdán és pénteken reggel tesztelek, és ha nem lesz látványos erősödés, akkor valóban abbahagyom. Ha baba, akkor elméletileg annak meg kell maradnia, ha meg nem, akkor meg mindegy.

rodina74
 
 


bocsi, rosszul írtam.. :oops: 7-8. dpon már általában negatív... s ezután várom a pozitívat :lol:
Vendég
 


Rodina,
örülök a döntésednek és tiszta szívből kívánom, hogy baba legyen a dologban!!!!!! Remélem hogy erősödni fog a teszt, és tovább szeded a bogyeszt és jól beolvasol a helyettes dokinak pénteken, hogy most már egy uhut kérek mert bikaerős tesztem van :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Nati!

Pont akartalak is figyelmeztetni, hogy rosszul írtad, de látom, észrevetted.
De ez jó. Csak a pozi teszt körül jár a gondolatod. Mindig csak pozit látsz magad előtt, biztosan ezért is tévesztetted el. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


De jó, laptető!

Osztozzunk rajta 4-en csajok! Jó így? Bumi, Rodi, Nati, Bikfy. :lol:

Egy egész csorda... :lol: :lol: mármint zebrából :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: