Új privát üzeneted érkezett!

nem gondolom, hogy kellene még egy topik :wink:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Jó reggelt!!

Skrisz örömmel olvastam, hogy jól telt az éccaka!! :wink:
Esztike tuti egy váratlan pillanatra vár!!

Nyulasz veletek mizu?

Lois köszi megnézem van e benne vas mert azt külön nem szedem.
Igen Metes vagyok már két hete abból is fél adagot szedek mert azt mondta Tűű doki, hogy 12 hétre így kell abba hagyni.
:roll:

Kérdésem lenne még.
A Femibionra az van írva 12 hétig az első félét kell szedni.
Én örültem, hogy pont mára maradt még egy szem és már a másikt vettem.
Aztán a másokat olvasva kiderült, hogy az végülis a 13 héttől van írva az elsőt a betöltött 12 hétig kell szedni.
Baj szerintetek ha én elkezdem a másikat ami 2 bogyós? :roll: :oops:

Holnap beszélek a nőgyogyimmal hála már lesz és remélem hamar beszorít a rendelésbe. :roll: :oops:
Eleget vártam! :evil: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Till, nektek nincs kedvetek jönni hozzánk 15-én?Mások?
Eddig akik jönnek:
Boniko, Hanna, Katica, Nők, Szöcske.

Sztem értelmetlen minden évben új topikot nyitni,a régiben nagy babák vannak, igaz, én sem tudok,mit szólni az ő "gondjaikra" , azért soxor jelenkezem oda is, hisz sokukat ismerem régről,és soxor vagyok bajban, és ott tudnak segíteni,

az újba meg 2008-as babák vannak, én oda sem szagolhatnék elméletileg 1 hó híja miatt :lol: , de mégis bemegyek, hisz
1. ismerem őket
2. valahova írni kell
3.nem az évjárat számít, hanem hogy ha van kérdése az embernek feltehesse valahova és kap is rá választ
4. egy idő múlva a "régieknek" ,aki segíteni akarna, követhetetlen lesz az egész....

summa summárum, szvsz nem kéne még egy új topik...vagy a 2008-as, vagy a régi, vagy mindkettő, bőven elég a követhetőség szempontjából....
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Mindíg izgatottan lépek,be Nyulasz és Skrisz miatt!Kiváncsi vagyok,hogy kinek a babá/i jön/nek hamarabb. :D

Till,Lois!
Ez az elkutyulás nekem is megfordult a fejemben. :roll: :oops: A mi családunk mindkét részről sötét hajú,sötét szemű,barna bőrű.(na annyira azért nem :lol: )Aztán,amikor mondták,hogy a kislányom szőke és láttam is,hogy tejfehér a haja és hófehér a bőre...elgondolkodtam. :lol: A kisfiamon rögtön látszott,hogy tiszta Apja,de Pannikám,annyira kakukk tojás volt,hogy csak na.A szőke hajával a világító kék szemével......Aztán megnyugodtam,amikor Apósomról láttam egy 8 hónapos képet. :shock: Mintha klónozták volna Róla a lányomat.Egy az egyben Apósom! :shock: Így most már biztos vagyok,hogy Ő is a mi kicsi lányunk. :lol:
Nyugi,biztos nem kutyulnak a biológusok! :wink:

A szülinap jól telt,estére annyira elfáradtam,hogy alig bírtam elaludni.Szinte rosszul voltam a fáradtságtól. :roll:
Reggel meg Kistesó jól meghányatott....most picit pihenek,amíg a "nagyok" alszanak.

Szép vasárnapot mindenkinek

Ági

pálgi
 
 


Hunci,
nagyon köszönöm a meghívást, jól esett! :P
(egyenlőre Apát :P ól függ, elvisz-e Hozzátok, mert gyalog sajna már nem vagyok annyira mozgékony :oops: )

Új topik:
szerintem sem kellene új :roll: Már alig várom, hogy beköltözhessünk a meglévőkbe :wink: hisz ott van minden kedves ismerős :lol:

tillidian
 
 


Sziasztok!

Tegnap este megjöttünk! Még nem olvastam vissza, csak azt látom, hogy Skrisz még egyben?! Jól bírjátok! :D

Nagyon fájt a szívem, hogy haza kell jönni! Rengeteget úszkáltam és elmúlt a derékfájásom is, de már megint érzem, hogy fájdogál. Színem is van, végre nem vagyok hullaszínű és a gyerekek egyre jobban mozgolódnak! Már apa is érzi a hasamon a kezével. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


helló!

Krisz,
na nem tudom, mi benne az igazság, de egyszer azt hallottam, hogy a szülés előtt van egy jóalvós éjszaka! :wink:

Nyulasz,
:wink: :wink:


ma rakok fel képeket a közösre!
köszi a segítségeket! :) remélem már menni fog :roll: :wink:
angel37
 
 


Vanda!
:D

Amina!
Köszönöm! :D

Till!
ha nekem összejön a lombik, nem tudom mennyire fokozódott volna az ilyen jellegű parám a terhesség alatt. Annyira nálam azért még nem mélyült el.. :roll:

Skrisz!
Örülök, hogy jól aludtál, pihenten kell szülni menni, ez nagyon nagyon fontos!!!!!!!!!!
Eszembe sem jutott új topikot nyitni, szerintem már így is sok van :)

És:

Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Pálgi!
Nekem barna hajam-barna szemem van, a páromnak szintén. Dani baba ehhez képest VÖRÖS hajú és kék szemű. Nagypapára hasonlít. A nagyfiam is szőke-kek szemű, mondjuk nála logikus, az apjának van kék szeme. És a párom nagylánya is szőke-kékszemű... Jó kis zűrzavar... :D
vovanda
 
 


Lois, ez csodaszép!!!!

Ma sokkal kellemesebb volt az amnioscopia. Szinte nem is fájt. Simán be tudta dugni a doki. Cl:1222 még mindig. Fájások már szépen látszanak az nst papíron. Alakulunk.

skrisz72
 
 


Halihó!

Most csak kutyafuttában, itt vannak a nagyszülők...

Lois!Már meglestem a blogon, csodaszépek vagytok!!!!!!!!! :D :D :D

Angel, Várjuk a képeket!!!-hét elején írok!
Krisz, helyes-helyes-alakulgassatok...majd akkor megnézem a táblit a közösben-és beírom magunkat...
Jah, hogy hova írjak, már elgondolkodtam én is... azt hiszem a 2008'-ba megyek én is...

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Skrisz,
meglesz most már Eszter! :wink: (hányadik amnió? :shock: - nálam csak egyszer végzett ilyet a doki, 40+1-en. Be is véreztem délutánra, Vackor pedig eztán, hogy "megpiszkálták", már kikívánkozott :P )

Lois,
gyönyörű!!! :D :D :D

Lassan indulunk haza, biztos rettentő hőság lesz a vonaton :oops: estére leszünk otthon, már várom :roll: :P

tillidian
 
 


Sziasztok!!!

A találkozóval kapcsolatba én még nem tudok sajna nyilatkozni ha minden igaz pont akkor leszünk vagyis a párocskám szabin ami most ugye nem jött össze és elutazunk elméletileg. :roll:


Timi de jó, hogy itt vagytok és minden ok.
Derékfájás az nekem is van pedig azért én még nem ott tartok mint te. :roll:

Lois ez a kép csodálatos!!!! :D

Kép

Kép
raniko
 
 


Jajj lányok ma hallotam még egy szép lánynevet ami versenybe került! :wink:
Még egy favorit: Blanka :D
Lehet, hogy Mira Blanka lesz és nem Mira Hanga. :roll:
Aztán lehet, hogy Milán! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


A Mira nekem is tetszik :wink:
Ha M betűs lány nevet kellene mondanom, én is emellett kötnék ki :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Ma még utoljára elmentünk kettesben,persze pocaklaókkal fagyizni,meg vendégeink is voltak.Jött sms a szülésznőtől,holnap még nem lesz dokim,de a helyettese vizsgál,uhuz majd,de csomaggal kell mennem...szóval búcsúzni jöttem,sms-t majd küldök Szandrának.

Rani,gratu a bűvös 12.héthez!Szed nyugodtan már a másik femibiont :D

Skrisz,örülök,hogy ma nem kínoztak meg...akkor benn talizunk,csörgess meg,ha jössz vizsgálatra.

Till,jó utat hazafelé,látom 12-én uhu,valószínű veled is sikerül összehozni végre a randit.

Angel,köszi,elolvastam,írok.

Timi,üdv újra itt! :D

Ági,szuper,hogy jól sikerült minden :D

Lois,ez a kép KisZéről van? :shock: mert csodajó :D
Vendég
 


Nyulasz nagyon izgi!!!
Holnap mennek a drukkok nagyon és küld az sms-t! :lol:
Skrisz Esztikével ti is soron vagytok! :wink:
Hajjjjjráááá Noémi, Balázs és Eszterke!!!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani :D édes vagy!
Vendég
 


Sziasztok,

Gondoltam adok magamról életjelet, olvasgatok itt a háttérből.

Lois – neked van blogod? Lehet olvasni? Nagyon jó a kép KisZéről.

Skrisz drága, neked nagyon drukkolok.

Nyulasz- neked is nagyon drukkolok, h minden OK legyen veletek.

Raniko – nyugodtan bevehetd a Femibiont, csak a 13-héttől van benne Omega 3 is, de folsav is, csak nem 4x a napi ajánlott mennyiség, hanem 2x. Vas tényleg nincs benne és az tényleg kell, én valami Krauter.....nevű löttyöt ittam, meg iszom is, abban van egy csomó vas.

Kép

Kép
leo50
 
 


Nyulasz, akkor bent találkozunk. Ha előbb nem, akkor kedden. Nem hittem volna, hogy tényleg megvárlak. :wink: Olyan klassz csend volt ma a kórházban. Sajnáltam is, hogy nem ma szülök.

Leo, köszi!

skrisz72
 
 


Nyulasz, Skrisz :D :D :D
Aztaaa, Lányok, micsoda csoportos akció! :wink: (irígy-irígy! :lol: )

Nyulaszkám,
a Te számod nincs meg, de dobok egy privit, hátha még megkapod :P
Randit ki nem hagynám!!!!! :D

Itthon vagyunk végre, szuper! :wink:

Leo, szia :D

tillidian
 
 


Tilli, válaszolva a kérdésedre, már két amnioscop vizsgálatom volt. Kedden jön a harmadik.

Angel, megnéztem Diókát. Rengeteget változott, mióta megszületett. Milyen kis elesett volt. Most meg tényleg egy kis hörcsög. Tök cuki. Az a kép tetszik legjobban, ahol otthon alszik. És nagyon szép csücsöri szája van. :D

Lois, a te képeid hova tűntek??

skrisz72
 
 


Skrisz,
aztaaa, messze túlteszel a 40+4-emen! :roll: :D

Kitartás és türelem-drukkok :P +++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Te kinek híradózol majd? :P

tillidian
 
 


Köszönöm Lányok KisZé nevében :roll:

Nyulaszka!
A legjobbakat kívánom, minden úgy legyen ahogy szeretnéd!! :) Cupp!!

Leo!
Nem, nincsen blogom, nem vagyok annyira grafomán :wink:

Angel!
nagggggyon édesek a képek Dióról, tényleg van valami ebben a JackBauer dologban......... szóval valljál színt, mikor jöttetek össze?? Mikor épp nem volt nehéz napja??? :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
télleg eltűnt az albumod! :roll: Miér'? :roll:

Angel,
csodaszép a kis Harcos Csajszi :wink: :D

tillidian
 
 


Még itt vagyok. A ma éjjel megint car volt. Sokat fájt a hasam, a kutya is ugatott. Persze nem szüléses fájdalmak, hanem sima mensis görcsök. Tök össze-vissza.

Till, lombik szerint ma 40+5, a doki terminus korongja szerint 40+2.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Sima mensis görcsökkel szokott jobb helyeken kezdődni. Szerintem mire hazajövök a nyaralásból, te már javában babázol! Tarts ki, tudom, hogy szar, de az jó, hogy a doki hagyja, hogy a természet tegye a dolgát!
vovanda
 
 


Vanda, akkor ez egy jobb hely. :mrgreen: Eszter szerint biztos. És mikor jössz haza, szeptemberben? :mrgreen: :wink:

skrisz72
 
 


Jó reggelt!

Skrisz te cegény ilyenkor úgy sajnállak titeket, hogy nem tudjátok magatokat kialudni! :(
Szupi jó, hogy Nyulasszal ha más nem holnap taliztok!!! :D

Leo köszi akkor mátol szedem a 400-ast.
Vasat ma veszek a gyogyitárba.

Kép

Kép
raniko
 
 


Krisz, halihó! Te még egyben?
A mensis görcsök szabályos időközönként jelentkeznek?
Annak idején, 15 éve a sógornőmet bent tartották a kórházban, amikor már 2 ujjnyira ki volt tágulva. Mikor kell bemenned a doki szerint, mit javasolt?
Vendég
 


LÁnyok, szeretnék megkérdezni valamit:
Az UH-on azt mondta a doki, hogy két méhlepényem van. És hogy atipusos, de majd nem jelent gondot a terhesség során, mert homogén szerkezetű.
Nem kérdeztem meg, mert fel sem fogtam igazán, csak utólag. Szóval, azt jelenti, hogy iker terhességnek indult, csak a másik baba nem fejlődött ki, a méhlepény pedig hozzánőtt ehhez a méhlepényhez? Hát igen, a lombiknál 2 babát ültettek be, tehát lehet, igaz?
És a tesztem nagyon erős volt és a nagyon magas a HCG szintem is, pont, mint ikerterhességnél, azt is hittem, hogy két babám van. De az 5. héten csak egy petezsák látszott (azelőtt meg nem néztük).
Vendég
 


hi!

na akartam írni, hogy tettem fel képeket, de elkéstem :wink:

Nyulasz,
:wink: :wink:

Krisz,
hát te már szépen 40 fölött nyomod :wink:
Eszter baba, most már gyereee! :)

jó együttszülést, csajok! :) :)

Lois,
élőben volt még jackbauersebb is :roll: , már nem igazán, mióta ennyire pofás :wink:
ja, csak beugrott a Kaáliba leadni a cuccost! :mrgreen:

cukikispucérművészi KisZé! :D :D :D jó nagyon!!

Tilli,
:D
puszi Lencsének! látom, megvan a kerek 30! :)
angel37
 
 


Jó reggelt :P

Skrisz,
a mensis görcs már az lesz!!! Milyen gyakran jön? :P (nekem 30 órán át jöttek a görcsik, mire 5 perces fájásaim lettek. Utána 6 órán belül kibújt a kis csirkefogó :lol: )

Angel
igeeen :P akkora a pocakom, (97 cm), hogy már mehetnék szülni :shock: - vackorral 100 centivel szültünk :roll: most meg még 9 hét :shock:

Twist,
elképzelhető, szerintem :roll: (nekem is ikerterhességnek indult, sőt már szívhang is volt a kisebbnél, de a 8. héten leállt. A petezsák viszont tovább nőtt (a 12. héten Hajdu drnő szerint) 10 hetes terhességnek felelt meg, még most is megvan, de üres. Nincs jelentőssége...)

tillidian
 
 


Sziasztok! :D

Jól elköszöntem,de nem szabadultok :lol: Bementünk,ugye a dokim nincs,a szülésznőm sincs,de a helyettes doki megvizsgált uhuval,minden rendben,megnézte méhszájamat is,azt mondta nincs itt semmi gond,nyugodtan menjünk haza... :D Csütörtökön megyünk délután újra,addig szabadlábon :D

Skrisz,hááát,nem mondom,hogy várj meg :lol: de szerintem ha meg is szülsz addig,csütörtökön még benn leszel :wink:
Vendég
 


Nyulasz, de jó! Hiányoztál ám a reggeli névsorolvasásnál! :wink: Ki vizsgált meg?

Till, nincs rendszeresség. Mikor kedve tartja, akkor jön egy görcs. Nem igazán rendelkezem a testem felett.

Twist, holnap mondja meg a doki, hogy mi legyen. De gondolom, ha nincs rá ok, nem fektetnek be.

Most azt találtam ki, hogy minden étkezésnél degeszre zabálom magam, hogy kevesebb helye legyen a kisasszonynak. Hátha megunja... :mrgreen:

skrisz72
 
 


Nyulasz, ti tényleg egyszerre szültök majd Krisz-szel!:)) Legalább lesz ott ismerős arc:)

Krisz, zseniális ötlet, hogy teleeszed magad, hogy ne férjen el Eszti:))) Ja, próbáltam a szülést segítő fogásaid közül (blogodban) a fazongyantát: hát tényleg nagyon szúrt utána a hasam alja egy jó ideig. Szerintem tuti oda is hat!:)
Vendég
 


Skrisz Nyulasz akkor még mind a ketten itt vagytok!! :D
Erre nem igazán tudom amúgy mit írjak ez most jó? :roll:
Mármint én azt kívánom már nektek amit szeretnétek szóval vagy irány szülni vagy még csevegünk itt jókat!

Én most értem haza ki kellet cserélni egy papucsomat tegnap megroppant a sarka (a súllyom tuti az az oka :lol: ) azért a boltba megnyugtattak, hogy konstrukciós hiba. :lol:
Bementem a MediaMarktba és vettem egy AngelSounds kütyüt.
Nem tudom mennyire ismeritek és mi a véleményetek róla.
Ezzel a baba szívdobogását lehet hallani. :D
Én most próbáltam ki és esküszöm szuper.
Na persze szeritem nem fogom sűrűn használni mert tuti ennek se szereti a baba a frekijét.
Ma hallotuk apával elöször Gombócka szívét! :D :D :D :D

Kérdésem lenne!
Sokat beszéltünk már a Magne B6-ról, de ma a gyogyitárba egtudtam, hogy a Béres félébe vagy 5 ször annyi a hatóanyag mint amit eddig szedtem.
Ki mejiket szedi?
Nem tudom ezt lehet e túladagolni így nem tudom ebből is mehet e a napi 3X2. :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz,dr.Kiarash a dokim helyettese,amúgy Kata05 dokija,egy arab orvos,biztos láttad már,mindig vigyorog,pörög ezerrel,komolyan,ha lehetne váltanék :D amíg szabin volt a dokim,addigő csinálta volna a csaszit,de mostmár itthon van,csak ma nem tudott bejönni.És azt mondta Kia doki,hogy szerinte nagyon könnyű szülésem lenne természetes úton...

Rani,szerintem abból is mehet annyi,de azért kérdezz rá a dokidtól majd.

Asszem alszom egy kicsit...
Vendég
 


Nyulasz akkor neked jó éccakát!

Twist olvasgatom a blogod és nagyon tetszik! :wink:
Nagyon megható néha amit írsz bár teljes együttérzésem abba teljesedett ki mikor írtad, hogy neked nem múlt el a 12 hét körül a rosszullét és hánysz.
Na ennyi se kellet nekem rohanva át is öleltem azt a bizonyos fehér porcelámt! :roll:
Na azt nem mondhatod, hogy nem vagyok együttérző! :lol:
Sajna nekem se múlik sőőőőőt egyre rosszabb.
Én nem nagyon tudok enni de azt a keveset is kihányom!
Most pl Biokölest. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Kia nagyon jó fej. Egyszer még reggelivel is kínált. :D

Rani, én nem szedtem magneB6-ot, csak ritkán. Ha túladagolod, max hasmenésed lesz.

skrisz72
 
 


Hát csajok, ez nem semmi! Hétvégén apósomnál voltunk, azt hittem, már lesznek babák, de még mindenki szépen bírja! Olyan izgi!

Szerintem sem kellene új topikot nyitni, ez a Kaális babák 2008 elnevezés egy kicsit rossz. Lehetne pl. Kaális babák kiscsoport, vagy Katica szavaival Minimanóklub vagy hasonló, hiszen nem csak a 2008-asok írhatnak ide. A másikban nagyobb babák vannak, nyilván ott már mások az örömök, problémák...

Lois! Nem tudom, hová teszitek fel a képeket, de a hétvégi pancsiról teszek ide is egyet! A fotó gyönyörű, anno Olivérén is teljesen el voltam ájulva, olyan szépek.

Kép

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 


Nyulaszkám :lol:
elmentettem a számot :wink: :lol:

Skrisz
bezabálás :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Raniko,
kagylófogás monnyon le!!! :roll: :P

Szöcske,
íram privit :P

tillidian
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:11-kor.
seszi
 
 


Raniko, köszi, hogy olvasod a blogomat és nagyon ari vagy a dícséret miatt.)))) Ó, ez igen, köszönöm a mély együttérzésedet és üdvözlöm a te fehér porcelánodat is.) Tudod, azt mondom, legalább naponta többször csillogóra lett mosva, nincs is a környéken ilyen tiszta porcelán:)))

Úgy 1-2 hét hete már csak nagyon ritkán randizom a porcelánommal. Lehet, hogy magától múlt el, de az is lehet hogy bejött ez a "reggel amint felkelek, azonnal kitántorgok a konyhába enni" típusú hozzáállásom. Félálomban nyitom a hűtőt, előveszem a kenyeret, közben a kutya is odaszalad, hátha neki is jut valami finomság. És a vitaminokat csakis szendvics után veszem be, és semmi savas dolgot nem iszom reggelire, csak vizet. Régen kólát ittam, meg gyümölcsleveket, de sajnos porcelán imádat lett belőle.
Most is, ha savas dolgot eszem vagy iszom, sajnos visszaeső leszek....
Vendég
 


Szöcske, gyönyörű ez az ikerfotó!!!!!:))) Szépek a babók és jókedvűek. Elhiszem, hogy a kellemes fürdő jól esett ebben a hétvégi kánikulában:)
Vendég
 


Sziasztok, bekukk ide is

Lois, álomszép ez a kép.

Lányok, olvastam, van közös gmailes cím. Kaphatok priviben címet, jelszót. Úgy szeretnék babákban gyönyörködni :)

Nyulasz, Skrisz, nem semmi, hogy még mindig egyben!

Szöcske, de édesek a kicsik! És mennyit nőttek a találkozó óta :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Szia Twist! :D
Biztos már, hogy csajszi? :roll: :wink: :D

Alle,
privi ment!

tillidian
 
 


Twist én pont reggel nem tudok vizet inni.
Én is kipróbálom a reggeli kómában lévő hűtő nyitást hátha bejön.

Szöcske tündériek a babók és ez a mosoly!! :wink:


Tili igen igen monnyon le!!!

Most találta egy boltot ahol lehet ezt a régifajta kukorica "kukit" venni és most ezt nyomom!
Ésssss bent marad! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Szöcske,nagyon cukik :D :D :D
Vendég
 


Lányok,
raktam még képeket a gmailre :D
(dolgoznom kéne, és mindent kitalálok, amivel húzhatom az időt :roll: :lol: )

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: