Új privát üzeneted érkezett!

Anyci,
na,most akartam írni,de Brid megelőzött. :lol:

Bridget,
ez valami csudiszép,főleg a living meg a nagy fürdőszoba :shock: Itt van több kiadó lakás is?Nem lehet,hogy még meglesz mire nektek kell ?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Ott a Horizon collection-nál nem semmi a tetőtéri terasz :shock: Ne fájdítsd a szívemeeeeet :cry:
Az a terasz a 14A-nál a lakáshoz tartozik,vagy közös?
Amúgy mindenhonnan gyönyörű a panoráma :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Döntöttem,nekem a 14B tökéletes lenne :lol:,a konyha is nagyon szép.

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 

 
 

Enis
Hat ma megyek megnezni egy masikat abban az epuletben. :roll: de annak a falai sargak :? eleg durva viszont van terasz ott itt meg nincs...mondjuk ilyen szep lakasnal nem is szamit :wink: nem hiszem,hogy 2honapig meg meglesz...majd meglatjuk de az bizti en l\eallok a lakaskeresesrol ha nem vesszuk ezt ki mert nincs ertelme fajditani a szivem :roll:

14A lakashoz tartozik 8) mondjuk annak meg is lehet az ara :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


[quote="enis"]D írta:enisöntöttem,nekem a 14B tökéletes lenne :lol:,a konyha is nagyon szép.


Ez a ket lakas meg elado nem ezek a kiado lakasok 8) jah az aruk 4 meg 5millio $ :shock:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Értem,akkor ezek nem kiadók,nem is figyeltem mit ír,csak bámultam tátott szájjal :lol:
Szép lakás,szép ár,így korrekt. :lol: De nem sajnálom azt,aki megveszi majd :lol: :roll:

Hát ezt én sem tenném,végül semmi nem fog tetszeni,miután ilyen gyönyörűeket látsz :?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Bocsi, de nem tudtam visszaolvasni, zajlik nálunk az élet :D

Kedden giga takarítást rendeztünk bátyámmal, mert szerdán végre hazajött az anyukánk :D Igaz, még nagyon gyenge, sokat fekszik, de legalább otthon van :D

Tegnap voltunk párom munkatársainál kerti partyn, már 9kor hazajöttünk, de mégse tudtam aludni, csak hajnali kettő után :shock: Én sem tom miért...

Ma meg mentem be anyuhoz, segítettem fürdeni, kiszolgálni, bevásároltunk bátyámmal, átkötöttük a sebét (doki néni meg is dícsért minket 8) ).

Holnap meg reggel indulunk a Balcsira :D Várom is, meg nem is. Sok volt nekem az elmúlt hónap, lehet, hogy most fog kijönni rajtam a felgyülemlett stressz :roll: (rokonom így járt, mikor az apukája beteg lett, aztán meg kezelték szegényt, mire rájöttek, hogy valszeg ezért beteg állandóan).

Hétfőre meg behívtak dolgozni, nem tudom, most hány napig kell menni, délutánonként meg megyek anyuhoz.
Párom meg betonozza az udvart :lol:

Remélem, veletek minden rendben!

Bridget-nek előre is, mivel hétvégén tuti nem tudok jönni:

Kép

Szép hétvégét:



Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Zsu! Elösször is köszi, hogy hoztad a hireket! Azaz nem is olvastam vissza a napokat, de tudom, mer éreztem hogy átadtad az üzim! Szal köszönöm!

Nos nem olvasok vissza ezer bocsi, de már nagyon hiányoztok a sok jó traccs party meg amugy is ti is!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
De most a lányzom a fontos, de ezt tudom, hogy megértitek
Nos tegnap óta iszonyat nagy változás volt!!!! :D :D :D :D Ma szépen azaz gyönyörüen falt a kisasszony!!!! Így a mai mért sulya 1725! Szal a születési súlyától 5g-ot hizott és ez a tiszta súlya! Szépen megette ma a 35g-ot amit kapott! Még cupogott is hozzá! De olyan fainul mintha puszit dobna!!!!! És csak cupp-cupp!!!! Zabálni való! Az inkubátorban van neki még külön csövön bevezetve tiszta oxigén és az eddig 2literen volt, de mára levették 1,5literre! Minden kezd talán beálni, de már nem merek elkiabálni semmit, mert félek bevallom! Olyan szépen megjöt már a hangja is! És ugy sajnálom, hogy nem ölelhetem magamhoz! Tegnap mikor rákérdeztem a nővérkénél meg kérdezte tőlem, hogy ezt mégis hogy képzelem hogy a saját gyerekem magamhoz akarom venni! Mondtam, ugy képzelem, hogy a saját gyerekem és még nem tarthattam a karjaimban erre Ő de ő még tul pici hozzá mondom és??? Van még rejtunk kivűl kissebb súlyú és még is tarthatja a mamia én meg nem?? Hogy van ez?? Aszongya igen de annak nem kell oxigén! MOndom, de az a kurva cső legalább 3 méter hosszú és simán ha ott ülök tudom neki tartani az oxigént ha a gép azt jelzi, hoghy kell, de erre közölte, hogy nem és kész!!! Na kiborultam és csak zokogtam mint a záporeső!!!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: DE ma azért már jobb a kedvem hisz ma vagyunk apával 10 évesek!!! Voltunk is kajozni!!!! Jó volt kicsit kikapcsolni és most biztos azt mondjátok önző vagyok, de marha sokat veszekszünk az elmult pár napban a sok stressz miatt! No de remélem hamarosan haza jön a drágám és mindenki megnyukszik!!!
Na megyek, mert fáradt vagyok!! Lehet holnap is jövök! Ígyekszem, de nem igérek semmit!!!
Mindenkinek sok pusz!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis
Hat en sem irigylem de kulfoldon ezet szoktak inkabb berelni az emberek :)

Kitty
Na te is elokerultel bar en mondtam a csajoknak miert nem jossz :lol: Elore is koszonom szepen a koszonteseket 8) Eszmeletlen milyen heted volt de vegre anyud otthon mentek balcsira szal minden klappol :wink: Jo nyaralast aztan kerjuk a fotokat :!:

Noci
A masik topikban is van egy ikres kismami es ngyon koran jottek a vilagra a babak es inkubatorban vannak de van olyan,hogy direkt az anyjara teszik a babot mert az jo a kis fejlodesuknek :roll: neki legalabbis ezt mondtak azt nem tom van e lelegezteto nekik de 29hetre szuletek asszem azert ha oket lehet ezzel ugymond gyogyitani akkor te manodnak is igazan kijarna :roll:

10eves evfordulotokhoz 3szoros hipp hipp hurra :D szep ajandekot kaptatok a legszebbet :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


:?: :roll: ezert keltem koran ma is :? bezzeg amikor nem jovok :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!
Ma még nem volt netem, bekrepált a modem.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anyci!
Nagyon vigyáztam, hogy a mosógépem meg ne szökjön!!!!

Bridg!
Mivel én sem leszek egy hétig, n is most kívánok neked Nagyon Boldog Szülinapot!!!!!!

Kitty!
Nagyon ügyesek vagytok tesóddal!!! Jaj, de jó, hogy otthon van már anyud!!!! Nektek is jó Balcsizást!!!!!

Nócikám!
Itt is boldog évfordulót nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok Lányok!

A technika ördöge kitolt velünk. 2 gép van, de mind a kettő szórakozott velünk.
Még telepítés alatt állnak, a páromé, már úgy ahogy helyreállt. De még van mit csinálni rajta. De már jelentkezni akartam.

Ne haragudjatok, de visszaolvasni nincs időm.

Nagyon sokat gondolok rátok!

Bocsi most csak a köszöntéseknek teszek eleget, de ígérem, amint jó a gépem, jövök.

Nócika
Kép

Bridget
Nem tudom, hogy holnap tudok-e jönni, ezért még ma kívánok neked nagyon boldog születésnapot!
Kép

Csókollak benneteket!
Igyekszem jönni.
Vendég
 


Pendi
Remelem minnel elobb meggyogyul a gepetek es tudsz jonni :P


A koszonteseket ngyon szepen koszonom :!: :!: 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget: Jó az izlésed nagyon . Szupi a lakás. Az pedig, hogy pocakos volt a csak hát égi jel is lehet:) Remélem elkaptad tőle a "vírust" :)
Holnapra pedig kívánok nagyon szép napot. De majd holnap is jövök ám:)

Zsu: nagyon jó pihenést kívánok. szupi időtők lesz:)

Nócika: Arra gondoltam mi van ha megkerülnéd a csecsemős nővért. Szólj a dokinak, hogy szeretnéd egy -két percre megfogni a kicsi lánykádat . És ha megengedi akkor mond meg a növérke nem engedte. Majd ő akkor szól neki:)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
Hianyzol am ngyon miota nem jovogetsz :roll: Remelem mihamarabb bebabasodsz ha maser nem azert,hogy tobet irogassal 8) :lol: Legyen egi jel AMEN :lol: Latom olvastad a blogom :wink:

Holnap megyunk ugy nez ki hajokirandulasra aztan romantik vacsi es talan mozi 8) ez a terv...ugyhogy en nem ngyon leszek tudod a hetvege amugy is huzos nalunk :|

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
nagyon Boldog szülinapot kívánok
Kép

jó napod lesz ma 8) ,érezzétek nagyon jól magatokat.

Lányok,
kellemes hétvégét mindenkinek

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok , csak gyorsan!

Bridget, drága Oroszlán "testvérem"!
Boldog szülinapot kívánok szeretettel!
Kép

Nócikám!

Házzassági évfordulótok alkalmából, kívánom, hogy legyetek nagyon boldogok együtt 3-asban nagyon-nagyon sokáig!!!!
Kép

Majd valamikor jövök :)
Vendég
 


Sziasztok Csajok!!

Most van némi időm, elkezdem a visszaolvasást, de nem tudom, hogy a végére jutok-e. :)

Olvasom, hogy a vércseréről volt szó sokáig. Én is így születtem, mert a szüleim vércsoportja összeférhetetlen volt. A nővéremnél ez nem mutatkozott, de most már tudom miért. A húgomnál még nagyobb volt a baj. Teljes vércserét kaptunk születésünkkor mind a ketten. De semmi bajt nem okozott ez az életemben.

Bridget
Még egyszer:
Kép
Látom nagyon el vagy foglalva a lakásnézéssel. :) Olvasom a naplódat, nagyon szupi helyeket raksz fel. Bármelyikbe beköltöznék szó nélkül. :) . Főleg, ahol terasz is van. Aztaaaaaa! nem jutok szóhoz!!! És a kilátás... Na nem ragozom.....
A vonalzód szerint -ha jól nézem-, holnap tesztelsz! nagyon szorítok!

Anyci
Az álmok általában teljesülnek. :) Én kívánom neked, hogy megszülessen az a picurka. :)
Na most már tudom mi a vezérszál. :) :) :) :)
Na tessék! :) Ezerrel babagyártás van! :) De miért is kell oda a pulykatöltő?? :) Na jó, csak viccből kérdeztem. :) Apa sincs ellenére, úgyhogy hajrá!!!!! :) :) :) apára fel!!!! Azért jó hosszúak a ciklusaid!
Azzal a fosós madárral jól elvoltatok! :) Hát halálra röhögtem magam a párbeszédeteken. :):) Kölcsönadjam az én szemüvegemet is? :) :) :)

Csucsu
Hogy sikerült az a kerti party? Jó lehetett. :) Melyik strandon voltatok a múltkor? Ott nálatok, vagy messzebb mentetek?

Nócika
Látom elég ingadozó a hangulat nálatok! De hát ez érthető. Regi erős kiscsaj! Figyeld meg, hogy hamar hazaengedik a kis drágát! Ti meg ne veszekedjetek! Oks? Tudom, hogy nagyon nehéz, de meglásd hamar már csak egy rossz emlék lesz az egész! De most olvasom, hogy már a jobban lévő szobában van! Hurrá!!! ez nagyon jó hír! :) És az is, hogy mindig eszik egy kis anyatejet is. :)
Nagyon helyesen tettétek, hogy elmentetek kajcsizni. :)

Enis
Tesódék olyan messze laknak? De rossz lehet!
Látom görcsölsz a pé miatt! Illetve azon, hogy otthon lesz-e apa, vagy nem Nem szabad! Tudom, hogy ezt te is tudod, meg azt is tudom, hogy akaratlanul is erre gondolsz, de próbálj meg nem gondolni rá! Az egy dolog, hogy mikorra tette a ciklus.hu, azért próbáljátok meg minél többször. Ahogy írod, a sűrűbb együttlét javítja az esélyeket! Sikerülnie kell! Olyan nincs, hogy nem jön össze! :) És apa is milyen kis "segítőkész" :) Még álmosan is! :) :)
Ez a suzukis felvétel nagyon ott van. :) :) Hát nem tudom miért ment még egyszer be. :) Ha ezt látta az ura, biztosan megdicsérte. :) Nagy jó, most én is szenya vagyok, hogy kinevettem, de hát mit csinálhatnék... :) :)
Na de milyen jót nevettem azon, hogy fültisztítónak nézted a madár tojlit. :) :) :):) Lehet, hogy tényleg szemészetre kellene menni! :) :) Csúcsok vagytok Anycival! :) :)

Kitty
Anya otthon van!!! :) De jó! Most már csak meg kell erősödnie! :) Otthon biztosan jobb lesz! :) Végül kiszedték a varratokat, vagy vissza kell menni miatta. Mikor kell kontrollra mennie?
Milyen volt a Balcsin?

Tündérke
Elég nehéz időszakban vagytok most ezzel a konfliktussal. Rendeződnek a dolgaitok?
A vacsi nagyon jó ötlet volt apácskától. :) Legalább egy kicsit lazítottatok.

Zsu
De jó, hogy minden rendben van nálatok! :) De hát ez nem is lehetett másképp. :)
Húú de irigy vagyok! :) A Balcsin vagytok? :) Na várunk vissza az élménybeszámolóval. :)

Fürtöske
Hogy van manócskád? Nyűgike még a kis drága?
Én már elmúltam 33. Neked legalább már ott van Marcika. Nekem még az első sincs meg. :(

Szöszke!!!!
Ne csináld ezt megint velünk, hogy nem tudunk rólad! gyere, és legalább csak annyit írj, hogy minden ok, csak akármiért nem tudsz jönni!

Velem nem történt semmi különös. Itthon takarítás, aztán meló, aztán megint bevásárlás, főzés, minden nap, és eltellik a nap. Ennyi. semmi különös.
Vendég
 


Csajok csak gyorsan jottem ne furja az oldalatok a kivancsisag tovabb :lol:

Teszt:NEGA :? Pedig almomban teszteltem es pozi lett 8) kettot is elottem....hat nem irnam le az erzest...aztan felkeltem es kesz voltam...visszaaludtam es megint visszajott az alom....de jo volt...aztan felkeltem teszteltem....nega de meglepodes nem volt en is valahogy ereztem :roll:

Majd 3.cn-en megyek vv-re a dokkerhez egyenlore piri meg 3-5napon belul jon csak :roll: Most meg megyunk hajoturara apacskaval 8) megyek is...

Kép a koszonteseket!!!

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Csak köszönteni jöttem!

Brid! Nagyon sok boldog isten éltessét kívánunk neked!!! Boldog szülinapot!!!

Na jó azért írok pár sort is!!!! A kicsi most stagnbálk! Azaz változatlan a helyzet! A súlya ma 1760g! Gyarapodik ezzel nincs is gond! Csak ez a levegő vétellel van gondunk! De majd belejövünk én bizakodom! Tegnap megkaptam a picilányt egy fél percre, mert ugy bekakkantott, hogy ágynemű csere volt!! Szal egy fél percig a kezemben tarthattam! Nem akartam vissza engedni, de tudom, hogy kellett! Nos ez sok erőt adott! De most mennem kell! Legyetek jók sok pusz mindenkinek!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK BRIDGET!!!!!!!

így utólag :lol: :oops:

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Nem volt ma nagy pörgés ugy látom!

Nos csak rossz hírrel jövök! Tegnapi etetés után a lánykám nehezen vette a levegőt így gépre rakták! No de nem olyan mint amilyenen volt, hanem légzés rásegitőn!!! Nagyon meg ijedtem!!!! Meg apa is olyan ideges lett, hogy még az orra vére is megindult! Kicsit kikészültünk!!!
Mos nem is írok többet csak elmeséltem mi zujs velünk! Pusz mindenkinek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok
Nagyon arik a kepek amiket kaptam toleteg egytol-egyig :D
Kép


Pendi
Hat lakast muszaj nezni mert latod mar 1honap eltelt...es tenyleg minnel tobbet latok annal tobb helyet ismerek meg :) Koszonom a hsz-eket a naplomban :wink: Jolesik,hogy erdekel miket firkalok :) ENIS ez rad is vonatkozik :!: Ngyon szep a vonalzid :shock: 8)


Noci
Mi tovabbra is szoritunk...es gyere olvasgatni minket addig is eltereled a figyelmedet es lecci irjal ma mostmar par sort nev szerint :roll:


Azt hittem tobb dolgot kell elolvasnom de ezek szerint ennyi :?
Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nócikám még kell idő Regi tüdejének hogy rendbe jöjjön.Nem lehet korán vették le a gépről?Most nem is ez a lényeg,hanem az hogy jobban legyen!Imáimat továbbra is mormolom,talán segít ez is!
Kitartás kedves és nagy ölelést küldök neked!

Princ ez szuper hír!Akkor aztán adjatok bele apait anyait! :lol: :lol:

Bridget,hát ez a hétvége elég punnyadt volt,mindenki biztos vízparton volt csak én aszalódtam itthon :roll:

Kép
anyci
 
 


Sziasztok!

Nem jól indul ez a hét sem,megint nincs tolongás :?

Anyci,
ki az a Prince? :shock: Megint hülye vagyok? :? Lassan nem is merek már írni :lol:
Én itthon voltam hétvégén,szombaton hajnalig piáltunk a barátnőmékkel,aztán vasárnap próbáltam magamhoz térni :x Nagyon rég nem ittam :lol: :oops: és egy ideig nem is fogok
:lol:

Bridget,
én mindig olvaslak,még ha ritkán kommentelek is,nagyon tetszik hogy írsz,remélem soha nem hagyod abba :D Mindjárt be is nzéek,mert ma még nem jutottam géphez.Reggel hívtak a férjem unokatesójáék,hogy itt vannak a közelben(Rómában élnek),miután meg elmentek nekifogtam takarítani.Közben oltári nagy vihar kerekedett és megszakadt a net.Utána meg voltam bevásárolni és már este van lassan :roll: Szóval én ezért nem jöttem....különben meg nagyon lehangoló benézni mostanában...soha nincs sehol senki :cry:

Csucsu,
te miattam nem írsz?Ne haragudj,de muszáj megkérdezzem,mert van egy ilyen érzésem.Csak tudni szeretném,mert nem akarlak elüldözni a topicból.Tudom,hogy rengeteg hülyeséget összehordok :oops:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Na,csak azt hittem megszakadt a net és gyors elküldtem.

Pendikém,
végülis Anyci jól lát,velem van a gond.Csodálkoztam,hogy hol fosik az a madár,na,majd én felvilágosítom őt,hogy a képen nem az van,amit ő gondol :oops: :lol:
Köszi a bíztatást,próbálok nem görcsölni rajta,rájöttem(bár tudtam),hogy az úgysem segít.
De nem írod nálatok mi van,csak tudom,hogy ügyeskedtetek mikor kellett.Mikor kéne megjönnie?És a múltkori ciklusod végül hány napos lett,mikor írtad,hogy nagyon elhúzódott?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Anyci
Nekem ne mond de majd kiwi leszek a hetkozbeni napokra...most nyaralasok ideje ilyenkor nyaron eleg gaaz :roll:

Enis
Nem mndod,hogy neked ennyire bejon az iromanyom :shock: :shock: en sajna nem tudom masok blogjat ilyen elvezettel olvasni :roll: vgyis olvasom meg van amelyiket varom is de nem vgyok fanatikusa egyiknek sem..mondjuk nem is tudok olyan blogot ahol minden nap ir valaki :roll: Meg nincs semmi uj majd ma megszerkeztem a penteket szombat es vasarnap :roll: ha lesz ra idom :? :oops: Nekem mondod,hogy lehangolo...de nyar van...majd kidekkoljuk ezt a kis idot... :roll:


Tobbiek? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
azért nem kell félned tőlem :lol: Annyi az egész,hogy mikor leülök egy kávéval,szeretek valami érdekeset olvasni.És mivel nem ugyanott élünk,meg sok képet felteszel,így érdekesebb szerintem :) Ha szomszédok lennénk tuti nem olvasnálak :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bocsi,csak 2x küldtem el:roll:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Nem felek en enis elvezettel olvasom magamat :lol: csak nekem fura megerteni ha mas olvas engem :oops:

Epp most voltam lent a portan mert lattam egy akkora maszo valamit,hogy mar 10perce libaboros vgyok tole....ulok a nappaliban gepezem erre atfut elottem mint egy lovashinto egy nagy valami :shock: leakartam takarni valamivel amig hozok segitseget(koztudottan bogariszonyom van :oops: :x :evil: :cry: erre befutott a furdobe...en meg le a portara hivtam a portas bacsit...feljott es kinyirta nekem....persze fotot csinaltam a szaguldo lovasfogatrol mert mondom ha elsliccol megtudjam mutatni,hogy ez volt az es ugyan mar mi a fene ez :roll: na nem mentem olyan kozel nem kell egybol hosnek hinni...a konyhabol szepen razummoltam 8) :lol: :roll: :oops: Majd felteszem nektek....marha jo napom lesz nem gyozom majd lesni apacskat,hogy jojjon haza :cry: ugy kivgyok a bogaraktol....jah es itt sikongattam mint a hulyek meg nyitogattam az ajtot hatha jon valaki es megkerem,hogy kapja mar el nekem :roll: itt lakunk pont a liftnel...de persze nem jott senki pedig egesz 11tol miota fentvgyok itt rivalkodnak odakint :twisted: most ideultem az asztalhoz de megyek tusolni mert mennem kell kicserelni a cipomet amit szulcsinapcsira kaptam egy fel szammal nagyobbra meg postara megyek 8) aztan ha minden jol megy jon at Maya...nekem nem sok kedvem van semerre se menni mert mar faj a pocim tegnap ota :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Hú,azt hittem egér volt :shock: még jó,hogy "csak" bogár :? Én már így olvasva is libabőrös vagyok,brrr.
Én egyszer éjjel fél 1-kor ugrálgattam ágyra fel,ágyról le,mert megjelent egy éjjeli lepke a lámpánál :x Majdnem félórámba tellt,mire elkaptam ,fúj,de undorító volt :? Szóval megértelek,én mindentől írtózok :?
Még jó,hogy a portás bácsi nem félt tőle:lol:
Majd lesz kép a cipőről is,igaz? :wink:

Na oké,akkor szép napot,én nemsokára lefekszem,itt már 21 óra 8)

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nana,hogy lesz kep arrol is :wink: sot mar levan fotozva 8) :lol: :lol: A bogar meg :x jobb ha nem latod...megint felallt a szor a hatamon olyan jo a foto :x

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Enis,eltévedtem,nem te vagy hüle,összekevertem már hova írok és válaszoltam egy csajnak egy másik topikból :oops: bocsi :oops: Tegnap amúgy se voltam képben,néha azt se tudtam fiú vagyok vagy lány.
Tegnap pl.dilibogyómat megyek kiváltani,oszt vizetek és a visszajárót elteszem és menek,erre a nő a gyógyszer nem kell?jaj de,hát épp ezért kell!mondom én :oops: :shock: Komolyan kezdek félni magamtól :shock: :oops:

Bridget,én is szeretem olvasni az írásod mert olyan jól letudod írni,mintha mi is ott lennénk :D Bogarakról ne is beszéljetek,fújjj,undorítóak,bleeeeee.Röhej de a pókokat viszont szeretem :roll: :oops:
Ugye nem csótány volt? :?

Kép
anyci
 
 


Nyugi,ilyenek velem is szoktak történni,hogy valamit ottfelejtek.Nemrég a párom nem hozta haza az Auchanból a grillsütőt,mert nagyon hasonlított a bevásárlókocsi rácsazatához. :lol: Félóra múlva képes volt visszamenni,azt hitte megtalálja :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Anyci
Tuuudom te mar mondtad :wink: 8) nem csotany volt minnya csatolok kepet :x

Enis
Mit csinaltatok hetvegen? 8)

Es akkor a sztarfoto a haziallatomrol:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!!!

Igaz nem közkivánatra, de Brid kérésére megprobálom összeszedni magam és írni név szerint!!

Brid! Na ha ez megnyugtat akkor én is iszuonyodom minden rovartól és bogártól!! Képzelheted ha én még a hangyát is utálom agyoncsapni!!! És a légy az még undoritobb számomra!!! Nos a lepkékről meg a cserebogarakról ne is beszéljünk!!!!!
És milyen cipőt kaptál?? Én ezt nem is olvastam csak most, hogy mész cserélni!! Kivi vagyok! A blogban leszlátható?? Meg a kis házikedvenc is???

Anyci! Na én is néztem, hogy ki az akinek címeztél! :roll: :wink: :lol: Mondtam szaporodtunk ugy hogy észre sem vettem???? DE jó ez a dilibogyos sztori!! Így már jártam én is csak nem a gyogyszertárban, hanem sütni akartam sütit nem volt ithon lisztem kimentem a közeli kisboltba, hogy veszek 1 kilo lisztet és kifizettem és haza mentem! Na mondom én már tuti nem sütök és vissza se megyek! De másnap megkaptam a lisztem de már nem sütöttem!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kittyvel meg Zsuval mi van???
Ja és Anyci! Tudom, hogy idő kell még a kis tüdeléyének! De már nem sok van tudom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na akkor a mai szitu! Tegnap ugy volt, hogy ma vissza viszik Őt Tarcsára ahol született, mert már nem kell neki az intenziv terápia! Erre én siettem haza és csomagoltam, mert ott együtt lehetünk! Erre ma megyek nem majd holnap, de én nem férek be a mentőbe, de másnál mehett egy szülö a mentővel, de ezt még lenyeltem, hogy én nem férek be!! Aztán az oxigénje már csak 3/4literen van percenként és nem gépen, hanem csak egy kabicsővőn keresztül! Ma egy párszor azaz csak kaja után esik le a szatirácioja ami elég gáz, de az is csak azért van, mert nagyon megerőltető neki a kajcsizás! És a nővérkék basznak rá szó szerint! Mert mikor riaszt a gép én maszirozom a kis melkasát üvölt a gép és a nővérke csak beszélget én meg hiába nézek kérdőn segitség sehol! És a doki is csak letámad, hogy miért nem csinálom amit kell mondom miért?? Mit kéne tennem??? Erre mondm nekem nem mondta senki mit kell tennem, de hát kiderült, hogy a csövet át kell alakitani! Na és ezt honnan kelett volna kiszopnom??? Vagy eübe kellett volna járnom a 9 honap alatt??? Hogy a koraszülött babámat el tudjam látni!!! Ja és mikor bőgők bent közlik bent nekem tilos csak kapunk kivűl! Mondom oké, de akkor ha riasztás van akkor nembeszélgetni kéne, hanem jönni és segiteni!!! Sajnálom, de nincs egy árva garasam se hogy adjak nekik lovét! Lassan már arra sem telik, hogy bejárjak pestre! Nap mint nap! Ez napi 1000 Ft! És még nem mentem haza!!! Akkor mire verik a nyáluk?? Nem vagyok én miliomos!!!!!!!!!!! már minden tartaléknak löttek!
Na de nem panaszkodom, csak ha már ki vagyok borulva akkor had sirjak! Ja és tejem is csak 30 mili van 2 mellből ami semmire nem elég! Tegnap foghattam a lánykám 2 órán keresztül! Tegnap azért bögtem!!!! De azok öröm könnyek voltak!!!!!!!!!!! :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Fúúúúú! Brid ez undorittó!!!!!!!!!!!!!!!!! brrrrrrrrrr :o :o :o :o :o :o :o

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Noci
A cipo mar fentvan a blogban :wink: A bogar ne is mond :x
Jaj Noci ezek a korhazi sztorik borzasztoak :? Nagy oleles neked :!: Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Nócikám,szörnyű milyenek a kórházban,miért kéne hogy pénzt adjál ezeknek.Hiszen ők pici babák és neki az a kötelességük hogy segítsenek,nem az hogy pénzért tartsák a markukat,fúj ez undorító tőlük.Végre tudtad fogni Regit a kezedben :D Még jó hogy sírtál örömödben,és még azért is leszidnak.Amúgy az nem az ő dolguk lett volna hogy felvilágosítsanak mit kell tenned ha vinnyog a gép?!Komolyan mondom az embernek orvosira is kéne járnia hogy felkészült legyen a kórházban mert különben tojnak a fejünkre,lassan már műteni is mi fogjuk magunkat ha van valami baj.
Csak gyere és sírd ki itt magad,legalább kiadod magadból a feszültséget!Nagy ölelést küldök neked!!!

Bridget,jól van na,csak néha olyan vagyok mint az elakadt tű a lemezen :wink: :oops: Júúúúúúúúúúj de gusztustalan egy dög :? :x
Ki nyírtátok legalább?

Enis szijja :D

Kép
anyci
 
 


Anyci,
szia :lol:

Bridget,
már az este láttam a bogaradat,azóta egyfolytában borsódzik a hátam.Ilyen gusztustalan jószágot még nem láttam,ez valami amerikai bennszülött,remélem,és én soha nem találkozom ilyennel :lol: :?

Nóci,
:shock: Nagy ölelést küldök én is neked,és kitartást....mást nemigen tudok tenni,de naponta többször eszembe jutsz :cry: Mi van a tejcivel?!?Fejsz rendszeresen,úgy értem éjjel is?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Anyci
Nem aze mondtam am :wink: csak neked mar par lappal ezelott megkoszontem meg megdumcsiztuk :lol: orulok,hogy ennyi rajongom van am :wink:

Enis
Na akkor nem tuloztam azt hiszem :roll: marmint bogar ugyben :x



A bogarral,hogy mi lett a blogomban olvashato 8) es ez itt a reklam helye volt :wink: :lol: :lol: Wazze piri sehol...kis minimalis barna van meg hasfajas na meg nega teszt 2napja volt :roll: curvara nem tom mi van maaaa :x :twisted: :evil: :roll:

Furtoske :?: Tunderke :?: Szoszke :?: Zsu :?: Pendi :?: Kitty :?: Csucsu :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Furtoskeeee

Kép Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Fürti
Isten éltessen itt is:)

Bridget,bogár még mindig brrrrrrrrr :?
Nekem utoljára 5 napot késett barna nélkül...remélem te nem így jársz,és nem jön meg.
Drukk,drukk :D

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Jelentes!
A ruhese megjott persze pont elotte lottem el az uccso tesztem :twisted: holnap megyek vv-re megkerdem mennyi is az annyi mert a telefonban mar 15-16ezer $-rol beszeltunk annyit meg nem tudom kifizetunk-e :( (3milla)

Ugyhogy holnaptol fugg mi is lesz...hazamenek lombikra de most lakaskereses van,aztan koltozes,aztan jon a kontener kipakolas,lakasberendezes...szal az sem mostansag lesz...kicsit most elvgyok kenodve :cry:

Epp most neztem meg egy filmet....haaat mondhatni vegigsirtam :oops: egy norol szolt aki orokbeakart fogani...es ott volt egy magyar ferfi aki meg eladott volna egy kislanyt ezzel foglalatoskodott New Yorkban...aztan persze elkaptak a fickot de akkor nem szamitott meg emberkereskedelemnek ezert nem ultettek le aztan valahogy megiscsak kicseleztek es elkaptak...azota bunteti a torveny NY-ban is a bebik eladasat es a magyar fickot leultettek anyukat meg aki szinten magyar kitiltottak...allitolag igaz torteneten alapszik a film...a neve "Baby for sale" nem mozifilm csak sima teveben volt en neten neztem meg...az elmeleti magyar szereplok-bol talan 2volt magyar a tobbi orosz vgy roman lehetett mert a magyart nem igazan ertettem csak ha jol fuleltem :lol: erdekes egy film volt :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok Lányok!

Bejelentkezem, de nem nagyon van időm.

Fürtöske
Utólagosan is:
Kép

Nócika
Nagyon nagyon sokat gondolok rátok. Küldöm az energiákat a kitartáshoz! Hatalmas ölelés nektek! Az már nagoyn jó, hgoy gyarapodik a súlya. A levegővételre mit mondanak a dokik? Mennyi idő alatt tanulják meg a babák?

Bridget
A nega tesztet nagyon sajnálom. Én is így jártam, de teszt nélkül. De majd eljön a mi időnk is! egyszer úgyis!!!!! Mi lett a v v eredménye? Ha jól gondolom már megvolt.
Az a jószág elég gusztustalan. Nem is csoda, hogy megijedtél.
[quote]J írta:olesik,hogy erdekel miket firkalok

Viccelsz? A kedvenc "regényem" :) Szeretem olvasni, és főleg a képeket szeretem benne, mert életre kel tőle az egész hozzászólás! :) nagyon ügyes vagy!
Az a film tényleg elég siratós lehetett.

Anyci
Látom a hétvégét otthon töltötted. Miért nem fogtad a párodat, és a lánykádat a hónod alá, és indultatok el valamerre? Én annyira szeretnék ott lakni azon a vidéken. Zalakaroson voltam még csak, de annyira beleszerettem... Irigy vagyok, hogy ott élsz. :)

Enis
[quote]K írta:öszi a bíztatást,próbálok nem görcsölni rajta,rájöttem(bár tudtam),hogy az úgysem segít.

Örülök, hogy nem görcsölsz. Teljesen igazad van, úgysem lesz jobb, ha ideges az embere, ha nem. Meg aztán csak még jobban megnehezíti az ember a dolgát. Ezért szokott összejönni sokaknak nyaralás alatt, után. :) Lehet, hogy nektek is ezt kellene. Nagyon szorítok nektek!
[quote]D írta:e nem írod nálatok mi van,

De leírom. :) Lennt. :D :D :oops: :oops: Most tényleg leírom. :)

Kitty
Tudom, hogy most nagyon el vagy havazva, de azért írj már pár sor, hogy van anyukád! Na és persze te is! Bírod még a pörgést Kicsi Lány?

Csucsu
Nyáron mégy még szabadságra? Vagy már nincs szabid?
Hogy vagytok? Annyira ritkán tudsz jönni! :( :( Persze tudom, hogy nincs időd a meló és a család mellett.

El voltam havazva az utóbbi napokban. Takarítás, barátokkal horgászás, Maminál is voltam, szóval telnek a napok, és észre sem veszem.
A gépem is rossz volt 4-5 napig. A páromé is beadta az unalmast. Szóval nem volt gép sem egy ideig. Valamiért nem is tudta újratelepíteni a drága. Valami vírust kapott be telepítés alatt. Úgyhogy napokig tartott, mire jutott valamire.
Nekem megjött, nem sikerült a hónap. Majd ezután megyek dokihoz, UH a 12. napon, és v v a 21. napon.
tegnap újra kezdtük a 90 napos diétát. Szedtem vissza 3 kilót a leadott 8-ból. Úgyhogy nem is baj.

Holnap meló, de utána igyekszem jönni. Ma még lehet, hogy jövök, de nem ígérek semmit, mert a barátnőm is bejelentkezett délutánra. Délelőtt bevásárlás, főzés, apának kaja bevitel a melóhelyre. :)

MIndenkit csókolok.
Vendég
 


Újra próbálkozok,bekaptunk valami vírust, egyet gondol a gép,és kilép mindenből.Jövő héten újratelepítenek,remélem addig valahogy kibírja.Ha hirtelen eltűnök,ez az oka. :lol:

Pendi,
tudtam,hogy ma jönni fogsz,reggel gondoltam rád,és tudtam,hogy ez azt jelenti. :wink:
Újra 90 naposoztok?Ügyesek vagytok :D Jók a vonalzók.Nektek sem sikerült ez a hónap? :evil:
Jó barátnőzést,pörögnek nálad a napok rendesen. :D

Bridget,
látod,itt van még egy fanatikus Pendi személyében(mármint a blogodat illetően) :lol:
Remélem piri nem miattam jött meg,hogy azt írtam :evil: Haza,hova mennél lombikozni,Mo?Azt hittem Japánba készülsz,vagy mit jelent a vonalzód a blogban,mármint az a visszaszámlálós?Már régen akartam kérdezni.Kiskatonák honnan lennének,apácska is menne veled pár napra?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


FÜRTI BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!
így utólag :oops: :D

Enis,párodnak megcsináltad a beosztást? :lol:

Bridget,piri monnyon le már,a büdös rühese :evil: Örök rajongod maradok :lol: Autógrammot is kérek ám művésznő :lol: :lol:

Pendi,látom nálatok is gép baj volt,miénkkel még nem tom mi lesz.
Ők mentek csak én nem,nem volt kedvem.Meg más miatt sem mentem.Szép hely csak itt élni sz@r,legalábbis néha az :wink:
Most már nálatok is jöhetne a gólya,valami más csalit kéne kiraknotok neki :wink:
Látom azért nem unatkoztál a napokban :D

Kép
anyci
 
 


Anyci,
nem olvastad amit tegnap írtam?(és utólag kitöröltem).Vagy azért kérdezed? :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Szerintem csak olvastam de az agyamig nem jutott el amit írtál :oops: Néha tiszta zizi vagyok,mint egy zombi :shock: :?

Kép
anyci
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?