Új privát üzeneted érkezett!

Mit csináltok a hétvégén???? :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!

Ditke!Gratula a laptetőhöz!Ez remélem a pozitív tesztedhez hoz szerencsét! :wink:

Kép
rena85
 
 


Ditke,
óóó,még nagyon korán volt,rá se ránts a negatív tesztre!Várj még pár napot!

Vérvételen nem voltak sokan,szerencsére.szegény vénám viszont jól bekékült.Nem tudom,hogy lesz,amikor 3x kell menni 2naponta,hol fognak vénát találni.rettenetesen nincs vénám,borrrzasztó!feladom nekik a leckét!

Tegnap lagziban voltunk,ölég kótyagos vagyok,na nem ittam sokat,de keveset aludtam! :lol:
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Csak bekukkantok! Holnap jövök! :D

Kedi nagyon jó nyaralást, pihenést kívánok! :D Vigyázzatok magatokra az úton! :D

Holnap reggel majd írok, de most a méregtől alig látok, úgy felhúzott az "apósom". :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Sziasztok!
Fél lábbal már a balcsin járok....... 8)

Ditke, olvastam a nega tesztet, de ne csüggedj, ez még nem az igazi volt, van még pár napod és most ismét lett egy laptetőd!!!!! Továbbra is drukkolok+++++ és gratula a laptetőhöz!!!! Ez már a sokadik egymás után, szóval szugera-bugera!!!!!

Röpcsike, neked is köszönöm a szülinapi köszöntést! Mit alakított apósod?

Üdv mindenkinek! Vigyázzatok magatokra, főleg a kismamink, Twist!

Rena, rem. Tudtok jól haladni a lakással ti s, hajrá! Kitartást!

Mmzsó, mennyi vérvételed is van még hátra?

Adri, ti most jöttök a balcsiról, írj majd élménybeszámolót! Szuper időtök volt! 8)
Vendég
 


Sziasztok :D

Szeretnék érdeklödni, hogy az I.Női Klinikára szeretnék én is menni. mennyibe kerülnek a vizsgálatok, labor hsg stb :?: Nekem valószínű, hogy csak lombik jöhet szóba.

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Szia,Surmi!
Jó hírem van:nem kerül semmibe!Minden TB alapon működik.Úgyhogy hajrá!

Kedi,
jó nyaralást!Szép időt!
Még 3 vérvétel van hátra,az LH teszt utániak.Szombaton kezdem a tesztelést.

Szép napot MINDENKINEK! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ditke, ne butáskodj, az inszeminél nem mutatja még ki ilyen korán a teszt a pozitív eredményt, szerintem a 14. nap előtt nem is nagyon jelzi még. Nem ér korábban tesztelni!:) (persze, én is tetszeltem, nem vagyok fából:))))
A lombiknál azért mertem korábban tesztelni, mert 5 napos embrió palántákat ültettek be és így hamarabb lehetett - gondoltam én.
De az inszeminél ez lassabban megy, még csak múlt héten csütörtökön randiztak a kiskatonák a petesejttel. Szóval, lesz ott még kétcsíkos is a teszt!++++++++++++

Surmi, üdv a fedélzeten! Jól mondja Mmzsó, nem kerül semmibe itt semmilyen vizsgálat, csak a gyógyszerekért kell majd fizetned, ha elkezdődnek a kezelések. A többi ingyér van:)

Kedi, nagyon jól Balcsizást kívánok neked!!!:) Érezzétek jól magatokat, és nagyon fogsz hiányozni!

Röpcsi, mi újság lakás ügyben? Na, visszaolvasok, megnézem mi volt.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Látom kihalt a topic:(

Ditke nagyon drukkolok neked, nagy nap lesz a holnapi!!!! Tesztelés után azonnal jelentkezz, lerágom a körmömet! Jelek vannak? A hődet nézd, elvileg magasan kell lennie, 37,2 kb. és akkor valszeg siker van:))))
Hogy vagy? Jelentkezz!!!
Vendég
 


Halihó,
én itt vagyok és figyelek :wink: legfőképp Ditke tesztje miatt izgulok!
Ditke,várunk a hírekkel!
Vendég
 


Szia Mmzsó! Reméljük Ditke minél hamarabb jelentkezik!:)
Nálatok mi újság? Dolgozol te is?
Én itt ülök betekerve mindenféle meleg ruhába és légkondizok. Remélem, hogy nem fázom meg, mert már szinte sí ruhában vagyok.
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem.. :lol:
Nagyon jó volt a nyaralás,hát maradtam volna még egy hetet..... 8) :lol: az idő is szuper volt 8) 8) 8)
Húúúúú már Ditke tesztelni fog :?: :?: már itt tartunk :?: :?:
Ditke +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Röpcsi, BOLDOG SZÜLINAPOT :!: :lol: :lol:
Kedi,de jó neked....JÓ NYARALÁST 8) 8) 8)
Twist, már csak 5 hónap :?: :?: nagyon szalad az idő :!: :?: :lol:
Jól vagy(tok) :?:
Mmzso,túl leszel hamar a vérvételen....nekem is gyorsan lement :lol:
Lányok, nekem meg jövőhéten kell teliznem (Augusztus elején) a HSG-re bejelentkezni.....de hamar eljött az idő...... :roll: :lol:
Puszi mindenkinek :lol: :wink:

Kép
Adri
badró1
 
 


Sziasztok!

Sok munkám volt, az ingatlanosok miatt mindig össze kell szednem az ircsit és egy kicsit lehet, hogy már szabadságra való menés érzése van bennem, mert annyira nincs kedvem semmihez sem.
Vagyis ahhoz azért van kedvem, hogy egy tóparton vagy egy medence mellett kicsapjam magamat a napra! :D

Holnap jövök bővebben!

DITKE, MÁR AZTHITTEM LEMARADTAM A NAGY HÍRRŐL!!! :?
NAGYON, NAGYON DRUKKOLOK NEKED!!! :D :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Twist, várunk a terhesgondozásról a hírekkel!!! :D
Vendég
 


Badró,
örülök,hogy jó volt a nyaralás!
Igen,szombaton kezdem a teszteket (LH),aztán sitty-sutty lemennek a vérvételek.A férjem csak szeptemberben megy,de nem baj,szép lassan,ráérünk...

Twist,
nem dolgozom,most a szüleimnél vagyok,de holnap már megyek haza.

Izgatottan várjuk Ditkét,reméljük,jó hírekkel :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Mivel ma 2 hete volt az inszemim, ezért csináltam tesztet kedden, ami nega, és ma reggel is, ami szintén csont nega :( , viszont a hőm 37,2!!!!!!!! :wink: Úgyhogy még nem adom fel!!!!!!!!!!! :wink:
Bár érzem hogy nem sikerült! :? :(

Holnap délután írok mindenkinek, de mostanában nagyon el vagyok foglalva, és este 9 óra, 1/4 10 mire végzek!!! :wink: És sajna akkor kezdek vacsizni is, ami totál nem jó! :? :( De ebédeltem már este 1/2 9-kor is!!!! :? :roll:

Na holnap délután jövök, legyetek jók addig is, puszi mindenkinek!!!! :wink: :D

Kedden voltam sorselemzőnél megint, részletek holnap! :wink:
Vendég
 


Ditke, ne add fel tényleg, a hőd leesne, ha meg akarna jönni a mensi. Ha fent marad, az jó jel. Csak megjelenik már lassan az a második csík!
Na, majd mesélj, hogy mit mondott a sorselemző!!! Remélem, hogy hamarosan, vagy akár mostanra is babát jósolt!:)

Adrika, nagyon jó időtök volt, annyira szuper, hogy voltatok nyaralni és jól éreztétek magatokat és feltöltődtél!:) Hajrá HSG, kíváncsi vagyok, mikorra adnak időpontot.

Mmzsó, hajrá vérvételek, tényleg pikk-pakk, lezavarod őket, aztán szeptemberben kezdtek. Már csak egy hónap:))))

Röpcsi drága, mi újság lakásügyben? A Fóti házzal mi van, tetszik, nem veszitek meg? Minden héten meglátogatnálak, arrafelé járok dolgozni, ha kocsival megyek. Amúgy vonattal, az is megáll Fóton:)))

Igen, ma terhesgondozás, már nagyon várom:) Hátha meglátjuk, milyen a neme a babának. Szerintem, ha kukija van, az már látszani fog:)
Ma amúgy nyomottan ébredtem, szörnyen érzem magam, de ez most nem a terhesség miatt van, hanem a folyamatos kánikula készített ki, és fáradtságot okoz. Mindenki így érzi magát a melóhelyen. Délután randizunk apával, megyünk a dokihoz együtt, aztán vásárolgatunk és együtt megyünk haza, romantikus délutánunk lesz.)
Vendég
 


ditke! druuuuukkkkkkkkkk!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Surmi

Úgy van ahogy a lányok írták, neked csak a szurikért, bogyókért kell fizetni!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Kedi

Remélem nagyon jól telik a szabid!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Röpcsike

Veled mi újság???? :wink: Teljesen meggyógyultál már?????? :wink:
Após mivel idegesített fel???? :shock: :evil: :evil: :evil:

Mmzsó

Látom holnaptól te is beállsz a tesztelők táborába???? :wink: :lol:
Bár hcg-t szívesebben tesztelnél te is gondolom!!!! :wink: :D Rendben lesz minden, pikk-pakk és elszalad az a 3 vérvétel még!!!!! :lol: :lol: :lol:

Adri

Örülök hogy jól telt a szabid!!!!! :D Feltöltődtél teljesen???????? :wink: :D
Hajrá HSG!!!!!!!!!!!!! :wink:

RENA??????????????????????????????

Twist

Hogy vagytok????? Mi volt a terhesgondozáson?????? Fiú, lány????? Mit mondtak????? Minden rendben veletek????? :wink:
Na inkább elolvasom a blogodat!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Mert lehet mire megírod kilyukad az oldalam a kíváncsiságtól!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Csináltuk a sziklakertet+növények után szaladgáltunk, ültettünk, köveztünk stb.............., még füvesíteni kellene de kellene még fekete föld!!!! :shock: :? Pénz meg már nuku!!!!!!!!!! :( Na mindegy!!!!! Ez is nagyon szép eddig!!!! :wink: De még vennem kell majd növényeket, de tavasszal nagyobb a választék, úgyhogy lehet folyt.köv. tavasszal!!!!!!!!! :wink: :lol:

Kedden délután a sorselemzőnél is jártam megint! :wink: Most nem volt sok kérdésem, anyagiakat akartam megkérdezni hogy vissza jön e a pénz a kasszába, Tesóm munkahely változtatását, és persze a BABÁT!!!!! :wink: :lol:

Hát sajna azt mondta hogy később lesz pozitiv a tesztem mint ahogy én szeretném!!!!! :( Lesz baba, csak később, még várat magára!!!!! :? :roll:

Sőt mindent elérek amit szeretnék, csak azt is később, mint ahogy szeretném!!!!!!!!!!! :( :shock: :roll:

Hát nem tudom azért játszik velem a sors, mert mindig olyan "tűzről pattant" vagyok, és így akar lassításra kényszeríteni az élet???????????????? :shock: :evil: Tanuljak több türelmet!??? :?

Na ez van velem!!!! :lol: Reggel is mértem hőt, még mindig magas!!!! :wink: Bár belül érzem hogy nem sikerült!!! :?
De nem adom fel amíg nincs piri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Dike

Köszi a drukkokat!!!!! Mi volt a dokidnál?????? :wink: :D
Vendég
 


Sziasztok!
Visszatértem!!!!!!!!!!! :D Úgy örülök!!!!! :mrgreen:

Először DITKE: köszönöm az sms-t, de a szutyok telcsim utána lemerült, nuku töltő, gondoltam kibírja a hetet, de nem, így nem tudtam írni. Bocsánat, pedig szerettem volna még biztató üzit küldeni, hogy tarts ki és még lehet az a teszt ++++++!!!!!!
Pláne, ha magas a hőd! Most hogy vagy?

TWIST, nálatok mi újság? Mi volt a dokinál? Hogy van baba? Kiderült tutira csajszi-e? Baromi kíváncsi vagyok!

ADRI nekünk is jó volt a nyaralás, s úgy maradtunk volna még, jó az, ha kiszolgálják az embert, s kiszakad a mókuskerékből. Baromira feltöltődtem!

RENA, hogy álltok a munkával?

MMZSÓ, biztos jó gyorsan haladtál a vérvétellel! Mikor lett + az LH teszt? Túlvagy már a terhelésesen?

RÖPCSI, sajnálom, hogy sokat kell most melózni. Lakáskeresés ügyben haladtok vmit? Néztetek lakásokat? Milyen a kínálat?

Mindenkinek szép estét, majd jövök még!
ÜDV!!!!!

8)
Vendég
 


Kedi,
örülök,hogy klassz volt a nyaralás!
Holnap kezdem csak az lh-tesztelést,én úgy saccolom,hogy vas.vagy hétfőn,vagy kedden legkésőbb + lesz.Többi vérvétel ugyebár ezután.Ma vagyok 11.napon.
Vendég
 


Sziasztok!

Kedi

Örülök hogy jól telt a nyaralás, és ki tudtátok pihenni magatokat!!!!!!!!!! :wink: :D Ha lesz időd, kérünk beszámolót is!!!! :wink: :D

Twist

Sajnálom hogy nem tudtátok megnézni Manócska nemét! :? :roll: De régen nem volt UH, és tisztára meglepi volt amikor megszületett a baba, és tökre örült mindenki, akár fiú, akár lány volt!!!! :wink: :D Ez csak a mi modernizált korszakunk, ahol belénk van rögzülve hogy mi mindent beprogramozunk előre!!!! Legyen az tv, mosógép, mosogatógép, és már születés előtt tudni akarjuk hogy fiú lesz vagy lány babánk!!!!! :lol: :lol: :lol: Holott a legfontosabbról elfelejtkezünk, hogy egészséges!!!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Gombát is sajnálom!!!!! :( :( :(

Viszont hogy a méhlepény úgy látszik "tovább" vándorolt, az nagyon jó!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Mmzsó

Na mit mutiz az LH????? :wink:


Nekem menzi még mindig nincs, hőm magas, teszt nega!!! :shock: :(
Vagy a hőmérőm krepált be, vagy én romlottam el!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ditke,
kaptál utrogestant?Ha igen,az emelheti a hőt,nem? :roll: Mikor mész Murberhez?

Ma teszteltem először,olyan szép kétcsíkos volt,bárcsak HCG teszt lett volna...de a tesztcsík világosabb volt,mint a kontroll,úgyhogy ez negatív.Lehet,holnap már pozitív lesz.

Twist,
amióta nem linkeled a blogodat,nem tudom olvasni,mert nem jegyeztem meg a címet :(
Vendég
 


Mmzsó

Nem kaptam Utrot, amúgy tudom hogy az felemeli a hőt!!!! :wink:
Aug. 24-től lesznek az ARO-n, ha pozi lenne a teszt, azt mondta akkor hívjam fel!És ha először nega, de nem jön meg, tesztelgessek tovább!!!! :wink: :lol:

Hát az LH pozinak én is nagyon tudtam örülni, hogy mégiscsak vannak kétcsíkos tesztek, és nem nekem adnak csak egycsíkosat mindig!!!! :lol: :lol: :lol:

Twist blogja a hozzászólása alatt: profil,pü,email, www!!!!!!!!!!! Ott megtalálod!!!! :wink:



Kedi

Nagyon szuperek a képek, és csak úgy ragyogsz a boldogságtól!!!! :D Írásos beszámolót is várunk!!!!! :wink: :D
Vendég
 


ditke!továbbra is drukkkk!nem voltam dokinál,majd hétfőn megyek!

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukkantok,mert ezer dolgom van.
Remélem mindenkivel minden ok!
Dike!Üdv. köztünk!

Ditke!Nincs otthon lh teszted,mert az jóstesztnek is jó.Nagyon jó a hőd,főleg,hogy nem kaptál utrót. :wink:
Nekem az utró nem engedte,hogy megjöjjön,de nálad ez akkor tuti,hogy nincs.Próbáld meg az lh-t ha van otthon hátha még hcg-d nem termelődött annyi,hogy kimutassa.DRUKKOLOK!!!!!!

Pusssz mindenkinek!

Kép
rena85
 
 


Üdv!
Oké, Ditke, küldöm az írásos beszámolót is hamarosan, de ma egész nap fogfájás gyötör. Már nem tudok mit csinálni, neteztem vadul, írogattam egy vagon emailt, de nem kötött le annyira, hogy elmúljon! :(
Pedig neked privit is szerettem volna küldeni a jóslással és azzal kapcsolatban, amit írtál a tűzről-pattantságról! Ami késik, az nem múlik, rem. holnap jobb lesz nekem, s aktívabb leszek itt is!
Továbbra is szorítok neked, a magas hő jó jel, ne add fel! ++++++

Mmzsó, akkor hamarosan pozitív lh-d lesz, talán már holnap, ahogy írtad. Hány naposak a ciklusaid? Nekem majdnem sikerült lemaradni az lh csúcsról a rövid kiszámíthatatlan ciklusom miatt. Az első tesztem olyan pozitív lett, hogy csak néztem milyen hamar volt érés-tüszőrepi. Bárcsak igazi terhes teszt lett volna.......na, majd egyszer, hamarosan, mindannyiunknak, igaz?!

Rena, sok energiát a munkálatokhoz! Rem. tudtok haladni ilyen melegben! Megértem, hogy most nincs időd, szurkolok, hogy hamar befejezzétek az átalakítást!

Többiek hol vannak? Merre járnak?
Vendég
 


Kép

Kép
rena85
 
 


Sziasztok!
Na, kitettem az aláírásomba a blogom címét. Eddig ott volt a www alatt. :wink:
Mmzsó, neked sincs nagyon vénád? Nekem sem találták meg a jobb karomon sosem és mindig a balból vettek. Kékülés ellen azt javasolták nekem, hogy nagyon erősen kell nyomni a fehér vattapamaccsal vérvétel után legalább 5 teljes percig és elvileg akkor nem kékül be (talán).

Rena, nagyon poén ez a kukoricás kép, itt röhögök mint állat!:))))))))))))))))))))))))))

Kedi, de jó, hogy megjöttél a nyaralásból és hogy jó volt!

Dike, üdv köztünk! Te is most kezded a kezeléseket? Inszemizni fogsz, vagy kivizsgálásoknál tartasz? Mesélj valamit magadról és nagyon szívesen látunk!

Ditke: nálad mi újság? Ugye nem jött még meg és lehet reménykedni? Istenem, bárcsak sikerülne!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Felteszem manócska fotóját, a doki nem jó fotós, tehát nem túl jó az egész kép, de az látszik, hogy szereti a pocakját a baba.))))

Kép

Szóval, képzeljétek el, hogy a párom kislányt szeretett volna, és amikor kislány gyanút mondtak az UH-on, akkor megváltozott a hozzáállása:) Mert ugye addig úgy hittük, hogy kisfiú és nagyon beleéltük magunkat és annyi minden szépet képzeltünk el, hgoy majd bringázni tanítjuk és focizni fog és milyen klassz kissrác lesz és imádjuk:) És a kislány gyönyörű lenne, hosszú hajú, megtanítom főzni, megyünk a piacra stb. Azt hiszem, hogy a várakozás közben rájöttünk, az a lényeg, hogy a mi babánk és minket választott szüleinek és ez nagyon kedves tőle:))) és tök mindegy, hogy milyen a neme:)) Imádjuk, ő is mindket és ez a lényeg. Erre jöttünk rá:) És az UH-on még a párom mondta először, hogy ő lát egy zacsit:) Csak a doki szerint a baba talpacskáit láttuk. SZóval a kisfiúnak is nagyon örülne.) Tök jó! Én annyira izgulok, hogy legszívesebben elmennék 4D uh-ra, hogy meglessék a nemét, csak olyan drága, az a baj...
Vendég
 


Sziasztok!

Twist

Nagyon szép Manócska!!!!! :D És úgy van, ahogy írtad, mindegy hogy milyen nemü lesz!!!!!!!!!!!! :wink: :D

Az egyik régi szomszédcsaj is megszült, és végig lányt mondtak neki, majd a császárnál derült csak ki hogy kisfiú!!!! :shock: :? A rózsaszín ruháktól kezdve a fülbevalóig mindent megvettek lányos színekben, nahát gondolhatjátok!!!!! :shock: :?

Kedi

Alig várom hogy beszámolj!!!! :wink: :D

Rena

Nincs LH tesztem, nem tartotk, hiszen úgy vagyok vele hogy a meddőségin tudják a legjobban hogy mikor kell akcióba lépni, ha meg nem éppen valamiért "üres" hónap van, akkor pedig legyen már szabad szerelem, ne mondja meg senki órára pontosan hogy mikor kell szerelmeskedni!!!! :wink: :lol:
Hogy álltok??????

Röpcsike el vagy veszve!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :(


Ma reggel már esett a hőm, holnap tuti menzi lesz, most már értem a negatív teszteket, de miért jön meg ilyen sokára???????? :shock:
Vendég
 


Twist,
köszi a blogot :wink: örülök,hogy minden jól alakul.A baba még később is m,egmutathatja magát,de lehet,hogy már a genetikain lehet látni.Tényleg mindegy,csak egészséges legyen!Nálunk a férjem nagyon fiúpárti,mondtam is már neki néhányszor,hogy nem szégyelli magát,több,mint 2 éve próbálkozunk,erre neki még extra kívánságai vannak :evil: :lol:

Ditke,
kár :( de majd legközelebb.Nekem is volt már ilyen,hogy pár napot késett,szerintem pszichés alapon...
Ha aug.végén visszamész Murberhez,folytatjátok is,ugye?
Vendég
 


Ditke, utrót nem kaptál? Mert amiatt késhet a mensi. Vagy esetleg a baba miatt is :wink: (9 hónapig):)

Az jópofa lehetett, hogy a szüléskor kiderült, hogy más a baba neme.)))

Mmzsó, egyelőre csak két zoknija van a babának, amit a kolléganőmtől kaptam, egy fiú és egy lány zokni:) A piacon is nyúltam a lány ruhácskák felé, aztán a fiú rucik felé, aztán letettem a vásárlásról. Nem is tudom, hogy bírja ki az, aki nem akarja tudni a baba nemét.
Vendég
 


ditke! :( neeeee!annyira szeretném h sikerüljön!!!nekem is mindig késik,de eddig hiába. :(

KépKép
dike
 
 


Ditke, ugye, nem jött meg?
Az inszemis fórumon is veled egy napon volt inszemije egy lánynak és először negatív lett a tesztje, görcsölt a hasa és el is keseredett. Aztán csak pár csepp vér jött és azóta semmi. A görcsök továbbra is vannak, viszont megjelent egy halvány csíkocska a tesztjén. Ami napról-napra erősebb. Ma megy vérvételre és csak a 16-17. napra lett halvány csíkocskája. Már azt hitte, hogy nem sikerült és mégis:)) Csak nagyon lassan mutatta ki a teszt:)
Drukkolok, hogy nálad is így legyen.
Vendég
 


Twist,
ez nagyon biztató,jó,hogy írtad ezt!Ditke,úgy örülnénk neki!Gyere a hírekkel!++++++

Nekem ma lett pozitív az LH teszt.Eszerint szombaton kéne vérvételre menni.Ugye akkor hétfőn menjek,ami 2 nappal később van,és ne pénteken,ami 1 nappal előbb? :roll:
Micsoda pech,ezen a héten semmi munkám nincs,bezzeg a jövő héten,amikor 3x is mennem kell a klinikára,minden nap 10-21-ig dolgozom,sőt,vidékre is megyek,és éjjel jövök haza... :evil: na,nem baj,lényeg,hogy én kész leszek és majd jöhet a férjem.(Azért persze élünk a pozitív lh-teszt adta lehetőséggel,hátha... :D )
Vendég
 


Sziasztok!

Ma bejelentkeztem HSG-re..... :wink:
Szeptember 3-án kell menem vérvételre és Szept.17.-ére írt be a nőcike. Tök rendes volt,számolgatott és mondta,hogy szeretettel várjuk.... :roll: :lol: vigyek zoknit,meg betétet....de zokni minek nem tudjátok :?: hálóinget is vigyek :?:
Ditke,gyere a hírekkel kiváncsiak vagyunk és megy a drukkkkkkkkkkkkkkkkkkk++++++++++++++++++++++
Mmzso,igen léljetek a lehetőséggel... :lol: :lol: apára fel :!: :lol: :lol:
Twist,nagyon szép Manócska...... :lol: :lol:
Többiek :?:
Kép

Kép
Adri
badró1
 
 


Mmzsó, szerintem esetleg pénteken kéne menned, az közelebb van a szombathoz, mint a hétfő. Ez most úgy van, ugye, hogy pé utáni 5. napon kell menni, aztán 7 és 9. napokon? Mert akkor számításaim szerint péntek, hétfő és szerda lenne.
De már annyira nem emlékszem a saját vérvételeim időpontjára, hogy az szégyen....... :oops: :oops: Sorry!

Igen, igen, Mmzsó, dolgozzatok a picin mindenképpen!!!:))) Olyan jó, amikor spontán lehet együttlenni és nem a doki utasít, hogy ma lehet, holnap nem stb!!:)))

Adri, szuper, hogy be is jelentkeztél HSG-re!:))) Á, most látom, hogy csak szeptember közepére tudtak időpontot adni, az még olyan soká van..._(
Zokni aszem azért kell (bár én nem a SOTE-n csináltattam), hogy abban fogsz ott járkálni. BÁr ezt Kedi és Röpcsike jobban tudja.
HÁlóing nem kell, szerintem ezt úgy csinálják mint az inszemit, hogy a ruhádra kell ráhúzni egy zöld papír ruhát, olyan műtős cuccot.
Nekem még anno azt is mondták, hogy vigyek olyan fájdalomcsillapítót, amit mensikor szoktam (Algoflex - M). Esetleg ez még jól jöhet.
Vendég
 


Twist,
igazad van! :wink: Felhívtam őket az előbb,és a hormonlaboros nő is ezt mondta!Ez remek!

Badró,
hajrá hsg!Lehet,hogy téged ott tartanak egy picit,esetleg ágyat is kapsz,talán azért kell a hálóing.
Képzeljétek,mikor anno kemora kezdtem járni,azt hittem,ambulánsan csinálják,nem is vittem semmit.Adtak egy "kincstári" hálóinget,vicces volt :lol:
A fájdalomcsillapító nem árt,nekem szükségem volt rá.Egyetlen szemre,de az megváltás volt,főleg,hogy dolgozni kellett menni.

Többiek?
Vendég
 


Mmzsó, tök jó, hogy igazam volt.))) Akkor pénteken csapolásra mész. Meg is unod a SOTE-t, annyit fogsz mostanában odamenni. Tök jó egyébként, hogy reggel még, amikor vv-ek vannak, tök üres a folyosó, nyugi van.

Milyen volt a kincstári hálóing? Én is kaptam a Telki Kórházban, többféle méretben is volt. A Kaáliban is kaptam (teljes felszerelést, még papucskát és hajhálót és maszkot is).
Te dolgoztál HSG után? Szuper csaj vagy!

Röpcsi, Kedi hol vagytok? Kedi bocsi, nem tudtam az e-mail-re válaszolni, de nemsokára megyek! És várom az utazási fotókat, nagyon!!!!
Vendég
 


Twist,
a kincstári hálóingben kb.úgy néztem ki,mint egy lelencgyerek :lol: mondjuk kisebb gondom is nagyobb volt ennél,de ez már a múlté!
Vendég
 


Remélem is,hogy kevesen lesznek,főleg a terhelésesnél,mert 10-re dolgoznom kéne menni.Szólok azért majd a biztonság kedvéért,hogy lehet,hogy kések,de nem lenne jó,mert levonják,nincs kecmec.Úgy számoltam,ha fél 9 körül beadnák a cuccot,9 körül le lehetne venni a 2.vért és 20 perc múlva távoznék a helyszínről :roll:
Vendég
 


Szerintem jól számolod, nekem is anno 8.40-kor adták be a cuccot és fél órát vártam stb. De előttem voltak páran, beelőztek, így előbb ők kaptak szurit. Aznap volt a legtöbb ember az ARO-n:(
Vendég
 


Ditkém! :(


Ölellek!

Kép

Kép
gröni
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Lányok a drukkokat!!!!!!!!!!!!! :wink: :D
Hát nekem sajnos ma megint megjött, bár ezt sejtettem, de azért titkon reménykedtem hátha visszakúszik reggelre a hőm, de nem, lejjebb ment, így tudtam hogy elkerülhetetlen lesz a piri. :( :( :(

Nekem nincs szerencsém csajok, azt megállapíthatjuk!!!! 10 év próbálkozás, két 10 hetes spontán vetélés után azért reméltem hogy az első inszem sikerülni fog!!!! :cry: :cry: :cry:

Jól le akartam inni magam ma este, apa dolgozik, erre még a piát sem kívánom!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :shock: :? :roll:


Adrika

Drukk a hsg-hez!!!!Zokni :?: :?: :?: :shock: Nekem nem kellett!!!!!!!!!!! Pedig az első hsg-m a SOTE I-en volt! :shock:

Mmzsó

Hamarosan a hcg teszted is jó erős pozitiv lesz!!!!! :wink:
Én is úgy ajánlottam volna neked hogy pénteken menj vérszívásra!!!! :wink: :lol: Mindjárt túl is leszel a vv-eken!!!! :wink: :D Szerintem nem lesznek sokan, bizti hamar végzel!!!!! :wink:

Gröni, Dike

Köszi az együttérzést!!!! :wink:

Twist

Nem kaptam utrót, meg semmit!!!!! :shock:
Hogy vagytok?????? :wink: :D Ha minden igaz, jön egy kis enyhülés!!!! Nagyon várom!!!!! :lol: :lol: :lol:


Még nem tudom hogy folytatjuk e aug. végén, szerintem igen!!!! De apa még azt sem tudja hogy megjött!!!! :shock: :( Ma reggel elment dolgozni és csak holnap reggel jön haza!!!! :?


Röpcsi, Kedi, Rena???????????????????? :shock:
Vendég
 


Sziasztok, itt vagyok, bocsánat, hogy itt nem aktívkodtam, de a hétvégén fájt a fogam, szerencsére most elmúlt és a héten el is húzok fog dr.-hez.
Visszaolvasok és írok!
Vendég
 


Mmzsó, nekem is úgy mondták, ha szombatra esne a vérvétel, akkor pénteken kell menni, ha vasárnapra, akkor hétfőn vesznek vért. Mindig a legközelebbi munkanapon kell menni. Ügyesen lemegy ez, s olyan gyorsan megy ez az augusztus, fogtok haladni jó tempóban, szépen. Addig is hajrá spontán baba! A vérvételnél a terhelésesek előnyt élveznek, őket előre veszik.

Adri, szuper, hogy megvan a hsg időpont. Hálóing nem szükséges, de a zokni fontos, mert oda nem lehet cipővel bemenni. Rá kell állnod egy olyan emelő-félére, s úgy fogják veled együtt hátradönteni a vizsgáló ágyat. Aztán felhúzott térdekkel kell majd lenned, amíg a vizsgálat tart. Kellemetlen egy vizsgálat, de láthatod te is a monitort, a doki magyaráz. Menzis görcsök jönnek és vérzés is fellép majd, ezért kell a betét. Szerencsére gyorsan megvan a vizsgálat, öt perc. Az asszisztens hölgy nagyon segítőkész, aranyos volt, mondta búcsúzáskor, hogy csak jót halljon rólunk! :)

Ditke, nagyon sajnálom a pirit! :( :cry: Tudom, mindenki így van vele, titkon reménykedik, tudunk olyan példákat, hogy az első inszemi sikerül másnak, szóval nekünk is sikerülni fog. Aztán neki tud keseredni az ember, de tudod, most menni kell tovább, minden menzi új esélyt kínál. Fel a fejjel, csak előre, tudom nehéz, főleg hogy ennyi ideje próbálkoztok. Nyugi Ditke, jön a kövi. inszemi!

Üdv Twistnek, Röpcsinek, Renának, sok erőt a munkákhoz!

Köszi az emaileket, majd írok még, csak most kipurcantam!
Jó éjszakát!
Vendég
 


Ditke,
én is nagyon-nagyon sajnálom!És csak azért nem fejtem ki bővebben,mert nem nehezítem a dolgod.Inkább biztatlak,hogy hajrá tovább!Veled vagyok!

Kedi,
gyógyuljon meg a fogad!
Vendég
 


ditke!sajnálom, de mi egyszerre babásodunk és igen is hamarosan!hajrá 2.inszem mindekettőnknek!!! :wink:

KépKép
dike
 
 


Ó, Ditke, nagyon sajnálom.((((( 10 év próbálkozás? Húúúúú, nagyon sok! (bár nekem is 14 volt, de tudom, hogy ez nagyon sok)
Nagyon jó lenne, ha mennétek aug-ban második inszemire, folyamatosan lehet csinálni. Nem olyan, mint a lombik, ami csak 3 havonta lehetséges.
Szomorú vagyok:((((

De hát igen, jól mondja Mmzsó, fel a fejjel és irány tovább. És nemsokára a következő inszemi eredménye miatt szoríthatunk:)

Kedi mi volt a fogaddal? Megdagadt, gyökérkezelés lesz?

Képzeljétek, hogy egy haverunk barátnője terhes lett. Azt mondta a srác, hogy nem hitte volna, hogy ilyen hamar összejön, egyetlen együttlétből. Ja, és "idősebb" emberek, 35 évesek és mégis milyen igazságtalan az élet, hogy egy alkalomból baba lett. Nagyon irigylem őket ezért, de hát az élet van, akivel tök rendes, van, akinek nagyon meg kell szenvednie a gyermekáldásért. Azt sem tudják, mi az, hogy megszenvedni a gyerekért, sírni havonta, hogy nem sikerült, fogalmuk sincs semmi rosszról és ezért irigylem őket.
Vendég
 


Sziasztok!

Sajna ez van, még 1-2 napig "nyalogatom sebeimet", aztán beletörődöm!!! :( :( :( Megyek délutánra dolgozni, szerintem egy hatalmas adag süti jót fog tenni előtte a kis lelkemnek!!!!

Addig míg nem kezdődik az inszemi pedig megint hozzákezdek tornázni, mert a műtét+inszemi miatt abba hagytam! :( És méregtelenítek, hogy jó kis helyet biztosítsak majd leendő Manócskámnak!!!! :wink:

Kedi

Mikor mész fogdokihoz????? :( :shock: :roll: :?


Laptető kiadó!!!!! :wink: :lol: Csapjon le rá aki szeretné!!!! :wink:

Na még gyorsan megszerkesztettem eme írásom, nehogy elvegyem valakitől a laptetőt!!! :wink: :lol:
Viszont hogy jó hírem is legyen, immáron másodjára tapasztalom meg hogy milyen endo nélkül menstruálni!!!!!!!!!!! :D Hát össze sem lehet hasonlítani a kettőt!!!!! :wink: :D Mondjuk ettől függetlenül, kiver a víz, és összeszorul a gyomrom hogy megjön, dehát sajna ez van!!! :(
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?