Új privát üzeneted érkezett!

Manó,úgy néz ki hogy vasárnap Máriafürdőn leszek,sajna nem én kocsival és nem én vezetek,de ha jól tudom nincs messze Fenyveshez,úgyhogy ha átjönnétek oda,akkor kipróbálhatnánk a szópárbajt,meg lehet egy kis biznisz is bejátszana?????????????????

Viki,vigyázz magadra!!!!!

Ilyenkor a babához is gyorsabban áramlik a vér,Imola??????????

Ha ma már nem jövök,akkor megint nincs net,bocsi!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Jó reggelt! :D :D :D

(Na jó, ti még aludjatok!)

Astrid

Kép
astrid
 
 


Jó reggelt!

Astrid, én egész éjjel fenn viribültem, alig vártam, hogy a párom elmenjen dolgozni, és felkelhessek.

Tegnap sokat fájt a hasam, de nem fájásaim voltak, körbe az egész le akart szakadni. Semmi se volt jó. Marci meg úgy mozgott, időnként tiszta féloldalas voltam.
Remélem ma jobb lesz. :!:

Kata: uh-on mit mondtak a magzatvizre? Minden oké?

Kép

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 

 
 

Kép
Vendég
 


VIKI
Háziorvos :evil: :evil: :evil: :evil:
Nőgyógyászhoz kellene menned minél előbb!!! (vizelet fehérje, vérkép--trombocyta, májfunkció ellenőrzés). UH, flow se lenne ártalmas...
Ez lehet terhességi toxémia is!!!!!!!!!!!

Süti
Nem áramlik gyorsabban a babához a vér!!!! Inkább a lepényi keringés romlik!!!!!


Kismamáknál mindenképpen kezelést igényel a 140/90 feletti vérnyomás! (még normál állapotban is)
Egyszerűbb még a vérnyomásnövekedést kezelni, mint a súlyos, akár görcsrohamokkal járó, akár HELLP-szindrómához vezető toxémiát!!!!!
Vendég
 


Manósziget!

Hát nem egy zsúfolt környékre költöztök..... :lol:

Kép
arvaerika
 
 


Viki, nekem a nőgyógyim azt mondta h 130 felett már méricskélni kell naponta többször, 140 felett már gyógyszer és szigorú ellenőrzés.+ neked még nagyon dagad a lábad is. Menj orvoshoz még ma! Hosszú a hétvége ilyen vérnyomi mellett.

Taranee, ma megyek dokihoz.

Ezt olvastam:

Lányok,beszéltem Zsófival,Nagyon szépen fejlődnek,Matyi 1650,Málna pedig 1440 gramm.Szopiznak rendesen,Málna jobban,Matyi lustibb,de van tecsi bőven....és napok kérdése,hogy kikerüljenek Zsófi mellé...ha lesz egy kis ideje ír nektek!

Kép
kata05
 
 


Viki! És érzel valamit, fejfájás, vagy egyéb tünet a vérnyomás emelkedés miatt?
Remélem rendbejössz hamar!!
Sajnálom a lámpát, ilyenkor, amikor az ember kapkod előfordul az ilyen, de ez a legkevesebb, most Te és a baba vagytok a fontosak.

Taranee! Képzeld az én éjszakám is borzalmas volt most, egyszerűen nem találom azt a pózt, ahol nem nyom a baba, ill. nem fáj a fekvés... Hát ha ezentúl is így lesz, lehet ülve fogok aludni.

Zsófiéknak örülök, remélem Matyi étvágya is nőni fog! :) Bár, most lehet, h. kiegyenlítődnek majd a súlyaik..

Tegnap elmentem a kisközértbe vásárolni, mire odaértem elfelejtettem, h. mit akartam, de aztán pár perc után eszembejutott! Tiszta szenkó vagyok!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Sziasztok!

Viki: senki nem akar téged feleslegesen paráztatni, de én ha mást nem, a legközelebbi kórházba bemennék, és elmondanám a tüneteimet ... és nem csak a hétvége miatt, ha hétköznap lenne, én ma a helyedben akkor is elmennék orvoshoz .... MERT: inkább parázzunk 3szor feleslegesen, minthogy egyszer baj legyen .... sajnos a te védőnőd (ahogy az enyém sem :? nincs a hivatása magaslatán, dokid nincs a közelben ... csak te tudsz vigyázni magatokra, más nem ! ... szépen megvizsgálnak, és haza fognak küldeni, de nem lesz benned, hogy akkor most (ahogy írtad): mi a szart csináljak ???

Zsófiénak nagyon-nagyon örülök !!! :):):)

Én is csatlakozom a rosszul alvókhoz: hol itt nyom-hol ott szúr, hol itt fáj, hol ott fáj ... de ez márcsak ilyen bicikli, végül is egy közel 3 kilós kismanó helyezkedik odabent :shock: :lol: :lol: .... a szopipárna nélkül meg lennék lőve, hiába teszek bármi mást a pocak alá, nem kényelmes ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Jó reggelt!

Manó,mondtam én,hogy állat a hajas oldal.Ha nincs 50 elmentett képek,akkor egy sem :lol: :lol: Kíváncsi leszek,Míra mit szól a festéshez,nagyon szép lett!!!!Nagyon jó ötlet,hogy ő kap új ágyat!

Astrid,tök ciki,de nekem semmi emlékem nincs,milyen a jósló.Milyen? Húú,de korán keltél! :shock:

Viki,én nem értek a vérnyomihoz,de azt tudom,hogy a terhesség vége felé nem jó,ha magas.Én is azt gondolom,menj ma el orvoshoz,ha tudsz.:idea:

Boboka,ugyan én csak itthon csobbanok,de ha mennék víz mellé,a párom egyik fürdő nacijában és egy spagetti pántos topban nyomom.Akinek meg nem tecc,az majd jól nem néz rám :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsófiéknak nagyon örülök,tényleg nagyon szuperek a srácok.Hamarosan már haza is mehetnek,olyan ügyesek.

Nekem inkább takarítónő kéne,nem pedig gép :lol: :lol: :lol:

Nekem sem megy már az alvás,bár nem volt annyira meleg.Sehogy nem jó.Eddig soha nem keltem fel Juniorra éjjel,mostanában egyre többször.Azt hittem,ahogy csökken a helye,kevesebbet mozog,de nem. Néha az az érzésem kibújik a hasfalamon.Dokim múltkor mondta,hogy számolja,de még annyit ficereg,hogy nem számolgatom.

Kezdek én is izgulni,59 nap.Bár én vagyok papíron majdnem az utolsó,de már nagyon várom Juniort.Addig még elindul egyeske a gimibe.Az is nagy nap lesz.Remélem minden okés lesz vele.Édes volt Dani,mert ő kitalálta,hogy úgy szülessen kisöcsi,hogy ő reggel bemegy a suliba,és napközbe felhívom,hogy jöjjön,mert érkezés van.Szerinte ennek tök jó fílíngje lenne.Hát majd egyeztetek Barnabással :lol: :lol: :lol:

Kép
v.andi
 
 


Halihóóó,

Viki, áááá sajnálom a magas vérnyomást. :( Nem kell vmi bogyót szedned? Azért ez sztem nem a határon van... főleg nem egy pocisnál. :S Védőbanya! :twisted:
Az jó lenne, ha még erre tévednél vmikor. :)

Süti, :( sajna nem Fenyvesre megyünk, mivel most vannak németek. Csak strandolni megyünk Lellére. :( Oda majd csak vmikor aug közepén vagy végén tudunk menni, addig teltház van. :( Pedig jó lett volna talizni, de hátha még összehozzuk vmikor.

Erika, nem lesz zsufi, mert egy új lakóparkban lesz. Első ütemben csak ez a fél sor utca lesz, majd utána jön a többi.

Zsófibabákok nagyon ügyik!!! :lol:

Mi van itt? mindenkinek car éjszakája volt? Én is csatlakozom... Biztos volt vmi front, mert Míra is szinte egész éjjel lármázott. Nem sírt, hanem egyfolytában inni akart, meg dumált meg énekelt, meg hasonlóm dolgokkal szórakoztatta magát. Ráadásul a sok innitől mindene átázott. Így öltözés, ágy-áthúzás volt hajnali 5 előtt. Én addig se sokat aludtam, mert bár nincs olyan nagyon meleg (24 fok) rólam dől a víz egyfolytában... Arról nem is bezsélve, hogy drága kicsi Ákosom is olyan aktív volt éjjel, hogy azt hittem kikaparja magát az oldlamon. Apika bezzeg édesen szuszogott mellettem egész éjjel és mindebből észre se vett semmit. Hogy a pitába lehet vkinek ilyen jó alvókája?

Nem is mondtam. Akkor sikere volt a meglepinek. Míra teljesen odáig volt és csak simizte a képeket, meg magyarázott, mikor észrevette. de meglátszott, hogy 3 napig nem volt itthon, mert egész este rajtam lógott. Csak én voltam jó neki, jött utánam mindenhova mint a pulikutya. :)

Most lassan készülődünk aztán megyünk anyuékhoz. Csobbanunk egyet a medencében és meg megszépülök... legalábbis a körmeim. ;)

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="v.andi"]J írta:v.andió reggelt!

Manó,mondtam én,hogy állat a hajas oldal.Ha nincs 50 elmentett képek,akkor egy sem :lol: :lol: Kíváncsi leszek,Míra mit szól a festéshez,nagyon szép lett!!!!Nagyon jó ötlet,hogy ő kap új ágyat!

Astrid,tök ciki,de nekem semmi emlékem nincs,milyen a jósló.Milyen? Húú,de korán keltél! :shock:

Viki,én nem értek a vérnyomihoz,de azt tudom,hogy a terhesség vége felé nem jó,ha magas.Én is azt gondolom,menj ma el orvoshoz,ha tudsz.:idea:

Boboka,ugyan én csak itthon csobbanok,de ha mennék víz mellé,a párom egyik fürdő nacijában és egy spagetti pántos topban nyomom.Akinek meg nem tecc,az majd jól nem néz rám :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsófiéknak nagyon örülök,tényleg nagyon szuperek a srácok.Hamarosan már haza is mehetnek,olyan ügyesek.

Nekem inkább takarítónő kéne,nem pedig gép :lol: :lol: :lol:

Nekem sem megy már az alvás,bár nem volt annyira meleg.Sehogy nem jó.Eddig soha nem keltem fel Juniorra éjjel,mostanában egyre többször.Azt hittem,ahogy csökken a helye,kevesebbet mozog,de nem. Néha az az érzésem kibújik a hasfalamon.Dokim múltkor mondta,hogy számolja,de még annyit ficereg,hogy nem számolgatom.

Kezdek én is izgulni,59 nap.Bár én vagyok papíron majdnem az utolsó,de már nagyon várom Juniort.Addig még elindul egyeske a gimibe.Az is nagy nap lesz.Remélem minden okés lesz vele.Édes volt Dani,mert ő kitalálta,hogy úgy szülessen kisöcsi,hogy ő reggel bemegy a suliba,és napközbe felhívom,hogy jöjjön,mert érkezés van.Szerinte ennek tök jó fílíngje lenne.Hát majd egyeztetek Barnabással :lol: :lol: :lol:


Andi: az a lap, csúúúúúúcs, én is jól elszórakoztam vele :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Húúú csajok! Most hogy öltöztem észrevettem, hogy nekem is tökre lement a hasam! :shock: Lehet beilleszkedett szépen öcsi buksija?

Kép Kép
manósziget
 
 


Szép napot!

Manó,mostmég csendes a környék!!!

Én nem csatlakozom ma hozzátok,kivételesen jól aludtam,és reggel egy üzenet keltett,hogy megjött a tp-m.

A kis virágoskertem kigazolva,hála uncsiöcsémnek!!!!!!!!!Ezért ma palacsintát sütök.

Tegnap auchanba vettem egy kiscipőt!!

sutimano76
 
 


Manó,máris :shock: :shock: :shock: KÉpet nem csinálsz?Megszakértjük,beilleszkedett e Öcsi :)

Kép
v.andi
 
 


Kép ezt nem sikerült az előbb feltölteni.

sutimano76
 
 


[quote]S írta:üti, sajna nem Fenyvesre megyünk, mivel most vannak németek. Csak strandolni megyünk Lellére.

,de kár,máriafürdőn is van strand!!!!
Megyek megnézem a pic-t,mert tegnap nem tudtam.

sutimano76
 
 


Manó.ezt saját kézzel festetted vagy matrica??????????

sutimano76
 
 


Tettem fel pocifotót!!!

sutimano76
 
 


Süti,nagyon jól néztek ki.Csini vagy,viszont most nem átlátszó a pocakod :wink:

Kép
v.andi
 
 


Megjöttem a dokitól. Magzatvíz átlagosnál valamivel több. Jövőhéten újra kontroll (csak tudnám mit kontrollálunk :? ). Medencevégű....
BPD:89
AC:292
FL:67
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kata05 2009.07.31 12:01-kor.

Kép
kata05
 
 


Jó "reggelt" :lol:

Zsófiéknak nagyon örülök :)

Süti, megskubiztam a pocót (meg én láttam élőben is 8) 8) )

Manó, nagyon szíp lett Míra sarok :wink: Nagyon ügyi vagy :)

Kata, most Lőrinc súlyt nem mértetek?

Nézd a jó oldalát a kontrollnak, legalább láthatod jövő héten is a lurkót.

Süti, nagyon aranyos a kis cipő
:wink:

Mabe, akkor mehetünk kv-zni?

Én nagyon jól aludtam az éjjel. Igaz olyan öt körül felébredtem, de utána pár percen belül visszaaludtam (11-ig :oops: :oops: :oops: )

Andi, melyik gimibe megy egyeske? Már izgul az új közösség miatt?

Viki, írj nekünk ha megjöttél a dokitól (szerintem is nézesd meg magad ma, ezzel csak nyersz egy nyugis hétvégét).
Vendég
 


Csak gyors bejelentkezés, mert vasárnap estig tuti nem jövök. És visszaolvasni is totálisan reménytelen az elmúlt napokat. :oops: De azért felületesen átfutottam, hogy nagyon nagy dolgok nem történtek-e, de örömmel látom, hogy mindenki egyben. Vannak csinos pocakok, jó eredmények a doktoroknál, leszálló pocakok (apa szerintem az enyim pocak is), car éjszakák (ehhez csak csatlakozni tudok) .... szóval, minden, ami kell. :wink: :)

Most értünk haza Julcsival a Balatonról, apa csak este jön, de nem is haza, hanem egy ismerősünknél találkozunk, vacsoravendégség, aztán este 10-kor át egy másik ismerős 40. szülinapjára. Holnap délelőtt vissza a Balatonra és vasárnap este jövünk haza. :roll:

Néha úgy érzem, kicsit lassítani kellene, most ez a 1,5-2 óra autókázás (Csicsó-Gödöllő) eléggé megviselt, leszakad a hátam, már nem olyan kényelmes ennyi ideig a vezető póz. Holnap szerencsére már csak apa autójával megyünk vissza, így Ő fog vezetni. :wink:

És most lefekszem 1 órácskára, utána táska tartalmának felfrissítése, zuhany, öltözés, megyek anyumhoz, viszem Julcsit, ajándékvásárlás és irány a vendégség. :wink:

Vigyázzatok magatokra, mert vasárnapra megint cudar meleget jósolnak. :oops:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Viki: ma még nem írtál. Jobban vagy? Orvos?

Taranee: remélem, Te is jobban vagy ma.

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok!

Raktam fel picassara 4d képet Noncsiról :D Ide nem tudom felrakni, mert túl nagy. :( Ultrahangon minden rendben volt, makk egészséges! Később visszajövök olvasni.

KépKép
Kép
scooper
 
 


Kép

Így sikerült. :)

KépKép
Kép
scooper
 
 


Scooper, így is nagyon jó a kép!!!!

Madar, vigyázz magatokra, jó Balcsizást!!

Bobóka, én nagyon nem örülök ennyi uh-nak. Főleg h fogalma sincs senkinek mitől több a magzatvíz, mikor minden eredményem negatív. Becsült súly:2314g, de valaki valamit mellé mér folyamatosan, ennek nem hiszek

Kép
kata05
 
 


Most, hogy kicsit lehetne, nem tudok pihenni. :roll:

Kata: kösz. :) Azt látom, hogy magzatvíz mennyiség ellenőrzés megvolt, de lesz megint. :roll: De Te jól vagy, pocakkeményedések, jóslófájás?

Scooper: nagyon jó fotó Noncsiról :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Sziasztok!

Ma én sem vagyok a toppon. Én meg az alacsony vérnyomásom miatt: 104/42 :?

Pocakleszállás: az hogy néz ki? Raktam fel képet- mait- a picasara. Akinek több tapasztalata van - szerintetek?

t-pk
 
 


De édi kép Noncsiról!!!!!!!

Madar,pár hsz-el ezelőtt írtad ,hogy lassítani kéne,mostmeg mégsincs idő rá???????Sz...rni bele mindenbe,most Veronika az első,és ha úgy érzed pihizni kéne akkor kell is!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kata,remélem én is hogy jobban vagy.A keményedések nem lehetnek a több magzatvíz miatt????Hát remélem a kövi uh-n már minden renben lesz!!!

Köszi,Andi,Boboka,Hát igen gyorsan csináltam egy másikat is,és azon már nem volt átlátszó!!!!!!!Brumi pocakképén is érdekes ahogy Lilla megjelenik,bár ő futott gondolom,én meg egyhelyben áltam.Ki érti ezt???? :roll:

Elkészült a rakott krumpli,megyek lecsekkolom!!!!
Eldöntöttem ,muffint sütök,de csak este.

Andi ,nektek nincs kedvetek eljönni holnap a domonyvölgyi strandra????????????????
És a többiek???????????????????????????

sutimano76
 
 


Süti: igazad van, Veronika az első :wink: (meg persze Julcsi), de most kivételesen úgy értem, hogy nem tudok aludni, pihenni, egyszerűen nem tudok feküdni. :oops: Pedig elhatároztam, hogy minden délután kicsit lepihenek. Lehet, ezt is szokni kell? :) :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Domonyvölgyi strandtalálkozó! 8) De kár, hogy nem leszek holnap itthon :( de azért nem panaszkodom. :)

KépKép
KépKép
madar
 
 


Na, egész nap alig tudtam belépni :x

Scooper, nagyon édes Noncsi :wink:

Kata, megértelek, de nyugi, minden rendben lesz :!:
Ezek a pár perces uh-ok meg állítólag nem ártalmasak (gondolom nem 30-40 percig tart egy-egy uh-otok).

Én jövő héten megyek, már nagyon várom, egy hónapja nem láttam Nikim.

Süti, kérek szépen fénypostán ezekből a fini kajákból :wink:
Vendég
 


Madar, jó szülinapozást nektek estére, remélem azért előtte menni fog egy kis alvás :wink:
Vendég
 


Sziasztok!


Madar[/b] Köszi a kérdésed, jobban vagyok ma már. Lánykám apukáméknál van a hétvégén, mennek uszizni, úgyhogy kicsit pihisebb lesz ez a két nap. Habár már küldte az sms-t hogy nagyon szeret és hiányzok. Érdekes, ahogy egyre közelebb a szülés, ő is egyre jobban ragaszkodik hozzám. Sokkal bújósabb, ragaszkodóbb.

Kata: Ne aggódj, tuti minden rendben Lőrinccel ott bent!

Megyek megnézem a képeket a picasan.


Peppino: Te tudod mit kell a kórházba vinni? Amit nem adnak? Én még nem érdeklődtem utána.

taranee[/url][
Kép
Kép
taranee
 
 


t-pk: megnéztem a képeidet. Elképesztően csinos vagy Te is. :) Nem vagyok nagy pocakszakértő, nekem is apa mondta, hogy teljesen más lett, lejjebb van és szerinte hegyesebb is. Szóval passzolom a szakértőbb szemeknek. :wink:

KépKép
KépKép
madar
 
 


Boboka: köszi :) alvás esélytelen, időnként iszonyatosan álmos vagyok, de aludni nem igazán tudok. :roll:

Taranee: nagylány - ugyanezt tapasztalom én is, sőt már megkaptam a kérdéseket is: anya, most majd kevesebbet játszol velem? .... anya, nekem is ugyanezeket mondtad, amikor a pocidban voltam? ... anya, mesélj, milyen aranyos dolgokat csináltam, amikor kisbaba voltam .... stb. stb. stb. :oops: :oops: :oops: Próbálom kezelni a helyzetet, eddig azt hiszem, jól sikerül. :roll: :) :wink: Használd ki a hétvégét és pihenj sokat.

KépKép
KépKép
madar
 
 


Scooper! Cukorka Noémi!! :) Édes, ahogy így elrejti magát! :) Örülök a jó eredményeidnek!

Kata, én úgy tudom nincs nagy jelentősége annak, ha sok a magzatvíz.

Madár! Milyen édes Julcsi ezekkel a kérdésekkel! De ez ilyenkor természetes.. :) Tesóm nagyobbik fia 3,5 éves, kisebbik 1,5, és még mindig megy a féltékenység a nagyobb részéről! Nem könnyű kezelni, az tutti.

Taranee! Asszem nem adnak csak pár betétet (Tena), étkészlet, tisztálkodási szerek, ezekről tudok.

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Manó! Nagyon tetszik a szoba, hogy TE milyen ügyes vagy!! Szépen festesz! :wink:

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


T-pk,te mennyire sovány maradttál,viszont poci hatalmas,de (bár nincs szakértő szemem) sztem ez még nincs lent!!!

Ok.Boboka este hagyd nyitva az ablakot.

ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉs elkészült Berni utsó 4 képe:
Kép

sutimano76
 
 


Madar,maradjatok itthon és akkor ti is jöhettek a strandtalira!!!!
Még valaki,jajjjjjjjjjjjjj lányok ne csináljátok,nincs az olyan messze,jó lenne ha jönnétek!!!

sutimano76
 
 


Kata, nagyon csini vagy, nem is híztál sztm semmit csak pocóra :)

Én sem vagyok szakértő a témában, de szerintem sincs még lent a pocó.

Süti, nagyon szupik a képek :)

Ok, ablakot nyitom este :wink:
Vendég
 


Keményedések, szerda hajnal óta nincsenek(akkor volt a joslószerűség)!! Igaz eddig fejvégű volt most megfordult. És amit joslónak hittem lehet akkor fordult meg medencevégűbe. Na persze ezek találgatások.

Suti nagyon jók a képek, rendelni nem lehet? A több magzatvíznek állítólag feszítenie kéne a pocakomat, amit én nem érzek.

Taranee, hogy bírtad rá a lányod hogy elmenjen? Vigyázz magadra és szólj ha bármiben tudok segíteni!

T-pk, iszol elég folyadékot, attól is lehet alacsonyabb. Nagyon csinos vagy, szerintem nincs lent a pocakod!

Lányok akik látattok, tényleg olyan borzalmasan nagy a hasam? Ma a szonográfus nézett nagyokat.

ÉÉÉÉÉSS KÉSZ a burkolás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
kata05
 
 


Kata, szerintem kb. akkora lehet a pocakod mint az enyém (pedig te előbb jársz egy kicsivel), nagy ívben le kell tojni a megjegyzéseket meg a "bármelyik pillanatban megszülhetsz nézéseket" :wink:
Ez szerintem genetika is, kinek mennyire tágultak odabent a dolgok.

Nekem pl. már kb. a 10-11. héten látszott poci kezdemény, barátnőmnek a harmincvalahanyadik héten még nem látszott, hogy babát vár.
Vendég
 


Kata,hát talán a szülés után bevállalnám,ezeket is pár hét alatt dobtam össze,pedig nem fárasztó.
Burkolás Kép
Sztem nem nagy a pocid!!!!

sutimano76
 
 


Kata!

Ha nem lényegesen, csak egy kicsivel több a magzatvíz, akkor nincs jelentősége. Nekem egyik héten valamivel több, a másik héten valamivel kevesebb....

Magas vérnyomás: mindenképpen kezelni kell, mellette folyamatos vizeletellenőrzés, fehérje, trombocita...ahogy Mabe is írta.
Mert ha fehérje van a pisiben, akkor bizony szülés..a baba érdekében...
Nem játék!!!!! Védőbanya monnyon le..... :cry:

Kép
arvaerika
 
 


Scooper!

Nekem is tetszik az uh.kép. olyan művészies, talán Vasarely stílus?????

Kép
arvaerika
 
 


[quote="arvaerika"]S írta:arvaerikacooper!

Nekem is tetszik az uh.kép. olyan művészies, talán Vasarely stílus?????


:lol: :lol: :lol: Csak a kicsinyítés lett ilyen. Picassan jobb a kép, azt nem kellett kicsinyíteni.
Olyan aranyos. És ezt csinálja, mióta a 12 heti uh-n apa rászólt, hogy mutassa a kezét. Azóta takarja az arcát, de a keze jól látható :P
Pocim 115 cm :shock: :shock: :shock: Két napja 111 volt.

Sokan írjátok, hogy lereszkedett a poci. Nem csoda... Holnap már augusztus, még egy-két hét, de lehet, csak pár nap, és megindul nálunk a babaeső :) Apa nekem megígérte, hogy jövőhét végén szülünk :lol: Addigra gép szerint 37+3 leszünk, szóvalk nem is bánnám.
Jól beszívattak ma az uh-n :evil: Két hete doki mondta, menjek nyugodtan oda reggel, elég, ha beadom az előző leletem, azon rajta van minden. Oda megyünk fél 10-re, ráadásul szomszéd vitt autóval. Gondoltam 11-re végzünk, mert hogy időpontot nem kaptam, mert azt mondták, nem kell. Erre utolsó előttinek hívtak be ( 1 óra után pár perccel ), az időpontosok után. Utánam már csak egy csaj volt, időpont nélkül, akit az sztk-ból küldtek, mert rossz volt a baba szívhangja. Ő hiába mondta, hogy mi van: várni kell! :evil: Pedig ez sűrgős ellátást igényelt volna. Én előre akartam engedni, de azt mondta, azt a pár percet már kibírja, menjek, mert már régóta szívom ott a f*szt. Persze apa idegbeteg lett, (unalmába felrázta kóláját, és mikor kinyitotta, tömött folyóson égtem, )mint a piroslámpa: nem elég, hogy a földre loccsant, még magát is leöntötte :oops: Ja, és szegény szomszéd majd négy órát főtt az autóban, minket várva. :evil: :evil: :evil: Egészségügy: no comment :evil:

KépKép
Kép
scooper
 
 


Boboka
Gyere nyugodtan :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Viki :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Aggódom...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Mi holnap megint strandra készülünk....

Scooper
Én még nem akarok szülni! :lol: :wink:
Az egy dolog, hogy a gép az UH adatok alapján mit hoz ki... nekem is mindig legalább 7-10 nappal idősebbnek hozza ki Imolát...kezdettől fogva... azért is hívtam sokáig óriás Bocinak...
(pedig nálunk 100%-os, hogy mikor fogant... és ahhoz számolunk)
16-20. hét után a babák méretbeli fejlődése eltérő... :wink: :wink: :wink:
És a méret még nem az érettség!!!! A koraszülötteknél nem az a legnagyobb gond, hogy kicsik, hanem az, hogy a tüdejük, az idegrendszerük nem fejlődött ki eléggé...
Várjuk meg minimum az augusztus végét! :wink:
Vendég
 


[quote="mabe86"]B írta:mabe86oboka
Gyere nyugodtan :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Viki :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
Aggódom...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:


Mi holnap megint strandra készülünk....

Scooper
Én még nem akarok szülni! :lol: :wink:


Nem is mondtam ilyet :D Csak azt, hogy lassan elkezdjük mi is. Persze én is jobban örülnék az augusztus végének, főleg, ha belegondolok, mennyi mindent kell még beszereznem, csak már nehéz. :shock: Amúgy doki szerint fejlett baba, nem lenne vele sok gond, ha most születne. De úgyis akkor jön, amikor ő akar :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára scooper 2009.07.31 19:19-kor.

KépKép
Kép
scooper
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?