Új privát üzeneted érkezett!

most hányt nyakon vinci, megyek mosakodni :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


nesze neked, laptető:) írjatok sokat!!!!!!!!!nem így szántam bejelenteni :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Vinci-Vinci :lol: Nyakon hányod anyucit-ez tetszett :lol: :lol: az anyósod meg egy b..... :twisted: igaz én nem értek a fütyikhez :wink: de azért nem tépkedném :evil:

phpBB: Kép
andrea17
 
 

 
 

Andrea, akkor biztos csak szomjas Hanna, ha csak párat kortyol! :roll:

Olyan nyomott az idő, el van borulva, de közbe fülledt meleg van! :?
zsu83
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!
Mikor én ráérek akkor pangás van!!!!!

De azért mosakodás után gyere ikverus :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


zsu:te is itt vagy :lol: :lol: juhhiii
hát lehet szomjas :roll: de a tea miért nem jó neki?

phpBB: Kép
andrea17
 
 


kész vagyok,újra tiszta, befolyt még a pólóm alá is a kis kellemes meleg büdi, tápszer..ááááááá. Vincit lepakoltam, és úgy tűnik el is alszik.... :) hidegfront áldott jó hatása, a gyerekem álmos :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


lehet azér nem jó neki a tea, mer nincs bene cukor hihihi, nálunk csak úgy issza, meg ezeket az azonnal oldódósokat szlopálja még, meg almalevet 5l-es, 100%ost, de megbuggyatónt az egész doboz...nem értm miér, sose csinált ilyet még.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Haha hidegfront ide is elért durmol a kislányom :lol: :lol:
Hát az a helyzet,hogy neki még az azonnal oldódos sem kell éjjel!!Tiszta cicifüggő :lol:

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Andrea, én Milupa csecsemőteát, és almalevet adok Bencusnak! :roll:

Ikverus, Bencus is alszik! :D
zsu83
 
 


örülj neki, jó gyerek :)Enyém tegnap hammolni akart cicből, vicces volt :) Persze nem tudott szívni semmit, csak ideges lett, meg utána egyből cuppant a cumisüvegre :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Bencus is cicifüggő volt, de leszoktattam róla, mert akárhova mentünk cicit akart! Egy bevásárlóközpontba meg mégse vehetem elő a cicit! :lol:
zsu83
 
 


jó ez a "hidegfront" én megsülök, csak szellő fujdogál, és felhős az ég.

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Ennek a frontnak tényleg nincs látszatja! :?
zsu83
 
 


Hát nincs!!!! :twisted: Tök meleg van!!!
Hogy szoktattátok le a cicifüggőségről a gyerkőcöket???

phpBB: Kép
andrea17
 
 


Andrea, én egyszerűen cici helyett teát adtam neki! Először furcsán nézett rám, de aztán rákapott az ízére! :D
zsu83
 
 


Budabo na így már értem a nem alvásodat... :? de nem tart sokáig és nem sokára jöttök haza! :D Meddig maradnak a debreceni barátok nálatok? :D Azért örülök, hogy jól telnek a napjaitok! :D Na ha hazajössz akkor szétszeded ezek után a járókés csajt.... ez pofátlanság, hogy kinyomott....

Zümis rendben van! Akkor megbeszélem a férjemmel! :D Hogy van Muki fülecskéje? :roll:

Andus70 a fiam törpevizierőmű... úgyhogy száraz pelus csak párszor volt.... lehet, hogy a meleg miatt több folyadékot kéne neki adnod :roll:

Zsu83 fél nyolckor jött haza és csak elmentünk gyorsan megvenni a külső vincsesztert... muszáj mert az adatokat képeket szeretem több helyre archiválni.... :D Sajnálom a férjed! Remélem hamar rendbe jön. Ha gyulladás is akkor Belladonnát C30 is adhatnál neki a kezelések mellé... Aconitum C30 napi 1x5 golyócska vagy Bryonia C12 napi 2x5 golyócska, COLOCYNTHIS 15 CH napi 3-5x5 golyó

Kreiszi édes Alex baba mosolya :D kis kékszemű herceg! :D

Andrea17 sajnálom a rossz éjszakát! :? lehet hogy csak szomjas és azért kel fel..

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


hello lányok!

ma kicsit jobban vagyok,talán a frontot érezte a fejem,mert ma nem fáj úgy......de alvégen még mindig gáz a helyzet!
Bazsival most jöttünk meg a dokitól,kicsit náthás és hőemelkedés volt,de semmi extra,tiszta tüdő és nincs begyulladva a torka.orrszívás,sok tea, és láz esetén egy kúp.megmérte dokibácsi,és 69000gramm és 70centi :shock: !Stelly,nekem is álom a 7kg,de talán majd a jövő héten meglesz!

zsu:szegény férjed,vagy inkább szegény te?!én is szoktam mondani,hogy nekem is két gyerekem van!

julcsi:de szuper,hogy Marcibogyesz átaludta az éjszakát!

stelly:Adribaba csudaédi és nagyon ügyes!lehet,hogy találkoznia kellene Bazsinak vele,mert sokat tanulhatna...

verus:csípem a humorérzéked4mondjuk el is kél némi belőle,ennyi gyerkőc mellett!

zsancy még mindig nem jelentkezett azóta!félek elmarad a tali,mert mi meg elmegyünk itthonról és nem tudok ránézni a facebookra anyósnál,mert nincs net!pedig olyan jó lett volna!

mai menü:anyós főzi!!!!!!!!!!!!!!

ja,tegnap este pókereztem és nyertem 50dolcsit!

Kép
nilabali
 
 


nekem a gyerek nem akart már cicit, hanem mást, bizti tesók miatt, mert látta,hogy ők mást esznek-isznak...már most is balhé van, ha nem adok neki is reggelinél kenyeret, úgyhogy csócsálja a kenyérhéjat, meg dobálja.... :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


és amit még kihagytam:

kreiszi:Alex kis huncutka!annyira szépek a szemei!igazán sűrűbben hozhatnál képet!jól láttam,hogy ő is könyököl?

ladmon:Esztike aranyos lehet,ahogy brummog....én mostanság akkor akarom Bazsit szétzabálni,amikor négykézlábra áll és hintázik és közben sikít ezerrel!

millye:hogy telt az éjszaka?

na,megyek gyerkőcőt etetni és majd jövök még kávézni!valaki,csatalakozik?

Kép
nilabali
 
 


Nila, szívesen látlak titeket is, vedd rá nagyobbik Balázsodat, hogy fuvarozzon el titeket :wink:

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Millye, köszi a homeós tanácsot, ma beszerzem ami hiányzik! :)

Nilabali, örülök, hogy nincs semmi komoly Bazsával! Azért küldöm neki a gyógypuszikat! :wink:

Na megyek mosogatni! :?
zsu83
 
 


stelly:nagyobbik Balázsom csak biciklin tudna elfuvarozni minket!képzeld nincs autónk!de,attól még,lehtséges,hogy járunk arrafelé és akkor bizi meg is látogatunk!

kisfiam éppen húzza le a zokniját.....nagyon koncentrál!

Kép
nilabali
 
 


tegnap nekem is nagyon fájt a fejem délután!!!!Lehet télleg a front? De milyen front????Itt sememi se történik, bár a gyerekj alszik még....nekem meg takarítni kéne...Andris épp medencézik valahol messze :(, Ági meg kinn énekel a kertben :) idilli állapotok :)
ja és apa zsét keres( bár találhatna is)
Mozizás egyenlőre kilőve, mert apa legénybúcsúra megy, az vazze fontossab...főeg hogy utálom a gyereket, akinek lesz! És gokartoznak, meg mongolian éttermezenk...jól megy nekik, én csak moziba szeretnék menni, kultúra utalványból :( Néha lemondhatna ilyenekről mondjuk értem...

mai menü: milánói makaróni,v. lasagne, attól függ van e itthon lasagne lap, meggyleves

na, megyek takarítok

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


stelly! Mi is lehet meglátogatunk titeket!!!!
Mikor lehet?

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


zsu: nem birja ki, de a legnagyobb baj, hogy ő azt hiszi, hogy nem venni észre rajta, de simán lehet látni,érezni..stb. Tegnap is este amikor hazajöttünk, füge full kóma,
fürcsi,evés és már aludta laci vállán, a banya meg rikácsolt bele szegénykém arcába, hgoy jaj de szép, milyen édes....stb.

[b]gjéti: jobbulást neked, lehet érdemes lenne dokihoz menni.

kreiszi[/b]: nagyon nagyfiús a 2.3, képen! szép szemeitek vannak>

andrea
: mi is rosszul alszunk. Hajnalig alszik ügyesen, aztán folyton forog én meg felébredek rá, remélem otthon jobban fogok tudni aludni ha megint a saját szobájában lesz. Jó ötlet a tejpépet kipróbálni.

ikverus: na nálatok is igazi banya van! szép súlyban van Vincus és nagyon ügyes.

millye:
ma éjjel ugyanez, 4-től kúszott,mászott,forgott. Sajátos technikával halad előre. A lábait már rakja, vagy előreugrik vele aztán a kezét még nem jött rá hogyan kéne haszálni
és előre esik, majd megy tovább. A távirányitóért oda avn és a világ végéig elkúszik érte. Érdekesen nyomja. Barátok nyaralásból hazafele jönnek, elvileg csak befutnak,kaja és mennek
haza, de majd elválik.

na kisfalumat elérte az új influenza. Keresztlányom osztálytársa iskolaki kiránduláson angilában szedte össze, de már jól van. Szegénykém, a tesójának kisbabája van, plusz terhes
is, remélem velük nem lesz gond.

nilababa: örülök hogy bazsival nincs nagy gáz.

Kép
budabo
 
 


nagyfiam első szava a távirányító volt :):) Imádta ő is, tele lett nyállal, le kelett cserélni :) Most Vincinek odaadtam a régi lelcsimet, ő meg azért van oda teljesen :) Távirányítóra ő is kattan, de ócsak kiabál, nem kúszna oda érte a világért sem :) Helyette " Úszik" a a hasán, és veszettül vinnyog :):)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Kép
most gyártottam....szívesen csinálok bárkinek, aki erre jár!
Hú, nagygon ráérek! Tiszta hülye vagyok ma, bizti a reggeli úszás!

Nemlesz lasagne, nincs alapanyag :( de milánói se, mer ági nem akarja, úgyhogy derejézünk :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nilabali Örülök, hogy minden rendben van veled is és Bazsival is! 69000 gramm :?: :D Nem 6900 :?: :D :D :D Köszönöm az éjszaka jól telt a fiamnak és nem riasztott a készülék :D

Zsu83 nagyon szívesen! Egyébként Chamomilla C30-as is jó az utókezelésre! Mielőbbi jobbulást! :roll:

Budabo nagyon ügyi Füge... úgy látszik rákapott a mászás ízére :D gondolom te meg nagyon fáradt vagy a rossz alvás miatt... :? :roll: Távirányító? Nálunk a telefon... a lányomét mindig elveszi...a miénk kellő távolságban van mert szerintem nem túl jó, ha azzal játszik... :? Ez komoly? Mármint az influenza? :shock: jesszus... szegények... :(

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Köszi lányok :oops: !
Andus: negatív gondolatok huss! Sztem adj inni Zétinek!
Stelly: nagyon ügyi Adri!
Verus: Vinci milyen komoly nagyfiú, szép szemei vannak! Anyósod azért nem semmi, és ha elhal a makkja Andrisnak?
Nilabali: Jobbulást nektek! 70 centi? Apját akarja utolérni :D ? 69000 g? Akkor jócskán lehagyott téged :lol: :lol: . Nem könyököl Alex, leendő kerianyuja ölében ül.
Zsu: szegény férjed! Gyógyulást kívánok ++++++++++++++++++++++++++++++++++! Neked is ++++++++++++++++++++, nehogy túlterheld a lábaid! Alex is ezt csinálja mostanában, ilyenkor még vissza sem fordítom hasra, már emeli is a popóját, h újra a hátára forduljon. Úgy kell visszanyomni :D .
Zümis: Mukinak jobbulást! Jobban van?

Nekem is van kb. 10 db tefalos piros pont, szívesen elküldöm akinek kell!

Julcsi: örülök az átaludt éjszakának! További jó nyaralást nektek!
Gjéti: jobbulást!
Zsufi: éjszaka jobban telt?
Bogi: anyós már szavakat sem érdemel.
Andrea: Hanna már feláll? Nem semmi, ügyes nagyon!
Millye: éjszakátok jól telt?
Tegnap anyum is palacsintát sütött :D .

wcr3aaeb: ezt Alex írta nektek.
kreiszi
 
 


Lkverus hűűűűűűűű nagyon klassz lett amit csináltál... ez kapucsínó? :D Nyamiiiiiii :D

Kreiszi Alex ügyesen gépel! :D Az éjszaka a fiam jól aludt és nem riasztott a légzésfigyelő! :D Én kevésbé... de ennek más oka is van... (hülye voltam)

Viszont.... a fiam megint sikítozik :lol: szerintem a szomszédok azt hiszik hogy nyúzzuk... de ő elszórakoztatja magát... :D de most sikerült levideózni... na majd felteszem... szörnyűűűű.... :lol:
A másik, hogy kaptam egy SMS-t az Algida-tól, hogy nyertem egy DVD lejátszót.... :D lehet, hogy sok Carte d'Or fagyit vettem?! :shock: :D Vasárnap kapom meg :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


krieszi,millye:upsz,azt elírtam egy 0-val!tényleg mindenben apjára hasonlít,azért a 70centi elég sok,nem?a doki is monda,hogy szép hosszú!egyébként a nem evésre a doki megint azt mondta,hogy nem kell 200-at enni a gyereknek,elég ha 150-et megeszik,de ha neki a kevesebb is elég akkor úgy is jó,mert szépen hízik!és nem írt új fajta tápot,mert szerinte ze a legjobb és a más fajtából sem enne bazsi többet,mert egyszerűen ennyi elég neki!végül is hónap elején3-án volt mérve Bazsi akkor volt6540gramm,most pedig6900gramm,360gramm 3hét alatt teljesen jó.Majd próbálok nem parázni az evés dolgon,a doki is mondta,hogy ne csináljam már,amikor a gyerek erős és jókedvű,kiegyensúlyozott és szépen előre van mozgásfejlődésben!

verus:nyugi,nagyfiaddal minden ok lesz!

bogi:kitartás,már nincs sok háta!és azért jól szóakoztok és Füge is élvezi a csavit!

Kép
nilabali
 
 


verus:de izééééé vagy!olyan jól néz ki4nekem egy ilyenért kávézób kell menni!

millye:hülye voltál?ne már!Bazsi is sikítozik ezerrel,néha már égnek áll a hajam!ő is tudja,hogy sikítani fog,mert már előre behúzza a nyakát és behunyja a szemét!

Kép
nilabali
 
 


Nilabali szerintem is teljesen jó Bazsi súlya! :D Jó magas lesz! Az én fiam 71,5 cm és ő sem lesz alacsony :D ja és mi is csak 300 grammot híztunk egy hónap alatt úgyhogy már lelassult a hízásunk... :roll: Akkor Bazsa is sikítozik? Húúúúúúú és ti lakásban laktok akkor a ti szomszédaitok is azt hiszik, hogy nyúzzátok? :lol: (hülye voltam mert elolvastam egy blogot.... :( )

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:a szomszéd dolog érdekes,mert amikor találkozunk,mindig megkérdezik,hogy hol tartjuk a gyereket,mert nem hallani síni.....mondom,hogy nem egy bőgőmasina,aztán mondják,hogy inkább olyasmit hallani,amikor dumál meg sikítozik!
ja,és ne olvass olyanokat amik lelomboznak! én tudatosan nem olvasok vagy hallgatok meg olyan híreket,amik felzaklatnak,mert rányomja a napra a bélyegét és az nem jó nekem sem és a gyereknek sem!
hát nem egy kövér gyerek a fiam,de le kell szoknom a kajaparáról,mert néha már rá haragszom,pedig ő csak kisbaba és ezek szerint mégiscsak ő tudja,hogy mennyit akar enni!de szépen hízik,és erős is,ezért meg kell próbálnom nem idegesíteni magam a kaja miatt!olyan lelkifurim szokott lenni,amikor elvesztem a türelmem,mert nem akar enni,pedig én vagyok a hülye4mától odafigyelek erre nagyon,mert nem szeretném,ha a kaja valami rossz élmény lenne neki,mert így én teszem rá a parát és azt nem szabad!
mostmár alszik másfél órája,szegénykémnek ki kell szívni az orrát és úgy sír,mert a porszívótól mostanában amúgy is ordít......ha felkelt elmegyünk anyóshoz,kicsit kiviszem a kertbe,mert a levegő azért kell neki!

Kép
nilabali
 
 


millye! kismami időszakban fejlesztettem ki a csíkos kávét :) Azóta sokszor csinálok, csak tejhab és kávé, és kis cukor, vagy méz...ha van itthon, akkkor csokiszósz van az alján(most nincs). És fahéj a tetjén :)

Vinci épp visít, mint egy kismalac, mer unatkozik, egy fél perce jöttem el tőle a szőnyeg mellől....unom máááááááááááár ha odarak a lányom egy pónit neki, egyből széles vigyor, és csend...tart 3 másodpercig, aztán újra vinnyi, és újabb ketyere kell, vagyis én. Most a labda kicsit lefoglalja....még 5 másodperc.....és vinnyogi...feladom, kell kicsit szenvedjen, különben sose tanul meg semmit, csak úszik a hasán, mint a trambulinon :)

kreiszi! ettől az akciótól elhalhat a makkja?????? ugye azér még tud majd gyereket csinálni? Ó megin para!!!! Ezt hol tudom lecsekkolni, hogy minden okés e vele??? basszus, anyóst megfolytom!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


gratula a nyereményhez!!!!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Nilabali megfogadom és nem olvasok... ez is tök véletlen volt.... :? Nálunk meg mindig nyitva van az ablak és tuti kihallatszik a sikítozás... szerencse, hogy nem forgalmas utca.... :roll:

Lkverus szívesen megkóstolnám a kávédat! Én mindig tejszínhabbal iszom de én nem tudom megcsinálni ilyen csíkosra.... állítólag én meg jó teát tudok csinálni... az összes ismerős idejár teázni... én aszalom hozzá a gyümölcsöket :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


millye:a teákat is nagyon szeretem,igen jól hangzik,hogy te készíted!

én most kapcsolok,hogy mi is megdupláztuk a születési súlyunkat...ha jól számolok3337gramm volt és most 6900gramm,ez barátok közt is megvan igaz?!juhéééé!

most ébredt Bazsi,érezhetően lement a hője és jó a kedve is!kajáltatás után irány anyós!apa most hívott,hogy ma lehet haza sem ér,annyi a meló amit holnap ki kell szállítani!nagyon szuper!

Kép
nilabali
 
 


Sziasztok.
Járt délelőtt nálunk a doktornéni.
Zétinek éjjel is száraz volt a pelusa, pedig kétszer is felkeltettem szopizni. 5 órakor feltettem neki egy pisigyűjtő zacsit, ettől a molesztálástól pisilt egyet, nagyon keveset, sötét színűt, szúrós szagút és üledékeset.
Én bepara, reggelre sem lett pisi, hívtam a doktornénit.
Jól megnyomkorászta a gyereket, azt mondta nem érzi, hogy feszülne a hólyag.. megnézte, azt mondta nem látja kiszáradás jeleit a gyereken, viszont nekem cserepes a szám....
Szépen ott beszélgetünk a gyerek fölött, erre hatalmasat pisilt, sugárban a szőnyegre, alig tudtunk elugrani. Ez már világos volt és bőséges is.
Doktornéni azt mondta, hogy nekem legalább 4 liter folyadékot meg kellene innom, kevés az a napi 2 liter, amit iszok ebben a melegben.
Mivel tegnap kétszer jó hígat kakilt, valószínüleg ebben is sok folyadék kijött neki, és mivel én keveset iszom, a tejcsiben is kevés a folyadék, a sűrűbb meg nem kell neki ebben a melegben.....

Az a baj, hogy próbálom én itatni, már sokadszorra próbálkozom mindennel, vízzel, teával, cukros vízzel, almalével, egyszerűen semmit de semmit nem fogad el. A kanalat örömmel bekapja, de már tolja is ki, ami benne van. Ha cumisüvegből adom, akkor rágja a cumit, és a szája sarkában meg folyatja ki az innivalót.
Nem tudom mit csináljak... most iszom, mint egy gödény, és 2 óránként ciciztetem ( de eddig is 2 óránként kínálgattam)....
Amúgy jó kedvű, jár keze-lába, beszélget... és persze nyűglik szegény a meleg miatt.

Amúgy a hócsukám nagyon tele van az időjárás miatt, kicsit enyhülhetne, mert ez már nem fehér embernek való, nagyon nagyon elegem van ebből, aludni is képtelenség ebben az időben, és csak folyik a víz rólunk.

Üdv. Andi


Kép

Kép
andus70
 
 


Nilabali én is nagyon szeretem a teát még ilyenkor nyáron is mert le szoktam hűteni... aszaltam narancsot citromot almát és mindig olyat amilyen gyümiszezon van :D télen kimegyek az erdőbe és szedek csipkebogyót mert akkor jó ha megcsípte a dér és azt is leszárítom... az nagyon jó a náthára... :D Teljesen jó Bazsi súlya! A 6 hónapra kell megduplázni! :D Mi is megdupláztuk már... :D (8 kiló felett vagyunk egy picivel) :D

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


ikverus: ide azzal a pohárral!!!!! addig örülj amig nem mászik érte :oops:

millye: naná hogy a mobiltelefon is, de ma papirdoboz vizre kattant rá. 7 óta fenn van és délelött 40 percet birt aludni. Most apjukkal esznek és remélem lesz szunya. földszinti,árnyékos lakás 28 fok, mindenemről folyik a viz. Nagyon durván fáradt vagyok már, és még van hátra bőven. Ne már hogy ilyen szerencséd van, jó neked. Én évek óta küldöm a meglepetés rejtvényt
és egyszer nyertem egy barométert, meg kétszer egy hűtőmágnest amit azok között sorsolnak ki akik sose nyernek.Na egyszer befizetek a teádra!

nilababa: aut.10-én megyünk oltásra és ráakarok kérdezni hogy fél évesen kell-e tápot váltani. Engem szerintem le fog cseszni, hogy csak háromszor kap tápot füge...Szép hosszú Bazsa

kreiszi: egy szót sem...

Kép
budabo
 
 


Zsu a mi apukánk is járt fizikora és képzeld nagyon szerette, tökre bánta mikor vége lett! Neki gerincferdülése van és fizikai munkát végez, (meg van rajta egy huszas feleslegbe...) állandóan fáj a háta, ezzel él együtt. Volt masszázson is, azt nem szerette, de a fiziko nagyon jó volt.

Bogi kitartás...

Millye gratula! :D Még sose nyertem semmit :roll: illetve egyszer, volt egy ünnepség babáknak az anyatej világnapján, és Zéti nyert egy vízi játékot tombolán :D Sőt, a mi fotónk került fel a város tévéjének honlapjára, és a helyi újságba is :D

Itt tűz a nap még mindig, jöhetne egy-két felhő...

Kreiszi nagyon bejön Alex vigyora :wink:

Vinci kész fiatalember ahogy ül a székében :D Kapom én is az áldást a nyakamba Olitól, jó is az mikor a meleg ragacs befolyik a póló alá, végig a hátamon, ááá :D

Csináltam videót Oliról, felnyomom jútúbra, ha lesz link berakom :D Végre van nekünk is négykézlábas videó, rugózik előre-hátra és mission impossible-pózban is van. :D

Aug 24-én megyünk bölcsibe, nagyon kíváncsi vagyok :)

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


Tudom jópáran már túl vagytok ezen de mi itt tartunk, nekem ez a nagy szám :)

http://www.youtube.com/watch?v=xE8DK3Sd6bc

Vera
Kép
Kép
zetibebi
 
 


én egyszer nyertem egy patikás bulin teafőző-kávéfőző csodát! Imádtam...tönkrement :( Már nagyon rég volt, aztán Andris pindur volt, és huggies játékon nyertem egy úszógumit, azóta is megvan :) Majdnem eltünt a múltkori nagy szélben, de aztán meglett...nagyon szeretjük, majdnem sírtam, hogy eltünt :)

Millye! teás vagyok nagyon!!!!Hú de megkostiznám mit kotyvasztasz! Igazi boszi :)teákat gyárt :) van anyósnak való is? :twisted:
Folyton veszek mindenféle teaboltból extra füveket :)

Már itt is tűz a nap!

nálunk jóidő van, szokásos 25 fok a lakásban, mi télen fagyunk meg mindig, olyan szuper a fűtés!!!!!!na meg a nemlétező szigetelés, de ilyenkor jó hüsi, mer nem süt be a nap. nem is megyünk ki estig most :)

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Zetibebi!!!!!!! Édes Oli nagyon!!!!! Mi még itt nem tartunk. csak ott, amit a vidió végén csinál a gyerkőcöd, a röpülésnél :) úgy már rugózik, ha kezei, és feje a lábamon, és akkor szinte térdel, meg emeli a lábait talpra....na da ehez egész nap ott kell ülnöm melette. élvezi ám!

Kép
Kép
Kép
lkverus
Göd
 
 


Budabo a fiam az újsággal is eljátszik... de nem szeretem mert mindenáron be akarja venni a szájába :? azt azért mégsem... de szép galacsinokat tud belőle gyűrni... :D és utána szigorúan kézmosás :lol: Akkor jó meleg van ott :shock: gondolom nem is nagyon tudsz ilyen melegben aludni... :roll: De bizony hogy ilyen szerencsés vagyok... :D ráadásul az Algida-s fagyik a kedvenceim :lol: Szívesen meghívlak egy teára! :D

Zetibebi az tök jó, hogy Zéti szerepelt az újságba :D nagyon jó Oliról a videó! Ügyes nagyfiú! :D nálunk már fátyolfelhős az ég! :D

Lkverus na majd ha lesz még tali akkor kotyvasztok mindenkinek teát... és kíváncsi leszek a véleményekre! Nálunk úgy kezdődött, hogy mindenki idejár teázni, hogy foci után mindig bejöttek kávézni a felnőttek és a gyerekek teázni... aztán híre ment az egyik gyerek által, hogy milyen fini itt a tea... utána a felnőttek is inkább teázni jöttek :lol: Anyósnak való? Ööööööö esetleg egy kis ciánnal ízesítve...

Kép

Kép

Kép
millye
 
 


Verus, gyertek csak :) szinte bármikor :) jövő héten csak a szerda nem jó, utána levő hét (10-ével kezdődő) szinte végig foglalt, de aztán megint folyton itthon leszünk.

Oli nagyon édes, ahogy rugózik, meg igyekszik lejutni a hintáról :)

KépKép

KépKép
stelly
 
 


Bogi, legalább az unokájára lehetne tekintettel ez a banya tényleg! :twisted:
Pont én is akartam írni a lányoknak, hogy Bencus távirányítóőrült lett, ma fél órán keresztül a franciaágyon, ide-oda mászott érte, raktam neki oda egy játékot is, az bezzeg nem érdekelte! :shock: :D

Millye, olyan rendes vagy, hogy ennyit segítesz! :lol:
Gratulálok a DVD lejátszóhoz, nagyon szerencsés vagy! :lol:
Örülök, hogy jól telt az éjszaka, minket 6-kor ébresztett a légzésfigyelő, Bencus lemászott az érzékelőről! :?
Sikítozástól már én is frászt kapok, én már attól félek komolyan, hogy ránkhívják a gyermekvédelmiseket, hogy nyúzzuk a gyereket! :oops: :roll:
Teádra én is szívesen beneveznék! :wink: :D

Kreiszi, én is úgy nyomom vissza Bencust, hihetetlen hogy tud küzdeni! :D

Nilabali, igaza van a dokidnak, no para! :wink:
Örülök, hogy Bazsi jobban van! :)

Andus, örülök, hogy nincs semmi gond, igyál szorgalmasan! Én kb. 2,5-3 litert iszom egy nap! :roll:

Bogi, mi is aug. 10én megyünk védőnénihez! :D

Zétivera, nagyon ügyes Oli! :lol:
zsu83
 
 


Zsu83 nagyon szívesen segítek :D Köszi! Majd megírom, hogy milyen... a mi DVD lejátszónk nem minden DVD-t olvas ezért örülök az újnak :D Akkor nem egyedi dolog ez a sikítozás :lol: Teát a legközelebbi talinál megkóstolhatod! :D Na akkor a ti légzésfigyelőtök meg most bolondul meg? :shock: :?

Kép

Kép

Kép
millye
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?