Új privát üzeneted érkezett!

Baba, nem tudok mit írni.....sok erőt kívánok!

Boni, tök jó lehetett a nyaralásotok! Jók a képek nagyon! Hát a hazaköltözés nem tudom mikor fog megtörténni, reménykedem hogy jövőhéten már lehet takarítani. 10-ei héten jön a gyerekágy és komód, addig ráérünk.
Viszont éjszaka volt egy joslófájásom (szerintem).....

Kép
kata05
 
 


(((((((((((((((Babim))))))))))))))) :cry:
szilbee
 
 


Klarissza! Köszi az érdeklődést. Igazából semmit nem tudok írni... sok minden történik, de követni sem tudom, nem még leírni. (Még a blogbomba sem.)
Talán annyi... és ami a legfontosabb, hogy egészségesek a fiúk. Aminek nagyon örülök, hogy szeretik egymást, bár előfordul rendesen vita is... ahogy kell. Féltékeny dühkitörések viszont elkerülnek minket. (Ettől nagyon féltem.)

Egy kép rólunk...

Kép

Hát ennyi, amit tudok írni...
szilbee
 
 

 
 

Szezso:embrioglue-ba tették. Úgy mondta a doki a hatchinget, hogy azt a 3-naposaknál csinálják, úgyh.azt hiszem, az nem volt, de ebben nem vagyok biztos. A múltkor kaptam 3 naposakat, azoknál volt, az tuti, de ugye a eredm.t ismerjük.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim: értem. Még nem hallottam erről az embrioglue-ról.
Egész délelőtt ezen jár az agyam. Eddig arra jutottam, hogy ha volt 3 szép blasztód, meg már korábban is többször, akkor a petesejt és az embrió minőségével nem hiszem, hogy probléma lenne. Meg fagyis blasztósod is volt (ha jól emlékszem), ez is emellett szól. Ez persze csak az én logikám.
Lehet a beágyazódás körül van valami, nem tudom, hogy lehetne kideríteni, hogy a méhnyálkahártya milyen minőségű, meg én ezt a progi dolgot furcsállom, hogy szurit kapsz és mellette barnázol. Nekem simán az Utro tartotta meg a terhességemet, mert szerintem a fagyis ciklusban nem is volt pé-m, Tapolcán csak megfelelő vastagságú méhnyálkahártya kellett és ment is a fagyis beültetés...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Babim ma csak miattad ugrottam fel és nem jó ezeket olvasni! Kérdés: ha valóban a petesejttel van gond nem lehet másik petesejtet szerezni? úgy emlékszem valaki itt is felajánlotta. Talán kiderülne akkor az igazság. Azért én még mindig reménykedem, mert az hal meg utoljára!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Csak egy percem van,de Babának azért le kell írnom,hogy tiszta szívből sajnálom,hogy nem jól alakulnak a dolgok.Erre úgysincs jótanács,az ember csak dühös és tehetetlennek és szerencsétlennek érzi magát. Ezen át kell menni,de utána tudom,hogy felállsz és újult erővel mégy tovább,mert te nem az a csaj vagy,aki csak úgy feladja.Mert neked is sikerülni fog. :wink:

Később még jövök.

Kép

Kép
anubias
 
 


Klara, mindig sok van, szépek, simán megtermékenyülnek. Volt, hogy be is ágyazódtak és elmentek. Volt 1* tavyl nyáron, amikor fagyis is lett, Szezso jól emlékszik.
Na, petesejtadomyányozást NEM!AZT AZTÁN VÉGKÉPP NEM!Egyébként sme hinném, hogy nekem arra lenen szükségem. Inkább Szezsoval értek egyet, hogy vmi a beágyi kör.ül van. Azt mondta nekem egyszer a dokim, hogy a mnyh. szerkezetét nem tudják vizsgálni.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso,nagyon szép a pocakod.Jajj a vasalásba nem is gondoltam bele :lol: ,nekem téli gyerekeim vannak,igazad lehet,hogy ebben a melegben más érzés lehet. :lol: De a lényeg,hogy megvagy vele és minden készen áll a kis csöpp fogadásához. :wink:

Boniko,köszönöm neked is a szíves fogadtatást és a dicséretet a fiúk nevében is.Örülök,hogy ti is jól nyaraltatok. A képek nagyon szupik,én is fél éves korában vittem először nyaralni Dominikot.

Baba! Én is sokat kattogok rajta,mi is lehet a gond,bár tudom,hogy egyrészt nem is ismersz,ráadásul mit segít ez most neked... :roll: De egy biztos,hogy nagyon veled vagyok és kívánom,hogy legyen sikered e téren.Tényleg a beágyazódással lehet a bibi.Ezek szerint a dokiddal maximálisan meg vagy elégedve?Talán tényleg érdemes volna mást is kérdezni,hátha... :? De még több erőt és kitartást neked. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Én már más dokinál egy másik intézetben is jártam. Ott sem voltak okosabbak, így maradtam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba
:cry: :cry:
Remélem lesz rá megoldás....

Kép

Kép
princzike
 
 


Kiskpiskóta
Gyönyörű ez a kép rólatok :)

Bár én nem ismerem Csikkent, de részvétem neki és sok-sok kitartást tőlem is. Remény mindig van!!!

Lányok én most nagyon boldog vagyok.
Voltam tegnap endo dokinál és zöld utat adott a babásodásra :)
Ez volt a tegnapi nap legjobb híre :) Már alig bírom kivárni a ciklus végét. Az elmúlt hetekben már olyanokat is álmodtam, hogy azt mondta nekem a doki, hogy ikreket várok :shock:

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok lányok!

Reméltem, hogy jó hírekre térek vissza... :?

Baba: erőt, kitartást. +++++

Olvastam Rolikáról, meg hallottam tegnap a tvben is, borzasztóan nehéz lehet a családjának :cry: :cry:

anubias: üdv közöttünk, szépek a fiaid, és látom ti is a Balcsin voltatok. Melyik résznél? Mi Balatonfenyvesen voltunk, de én azt sajnáltam, hogy nem tudtak úgy sarazni a lányaim ahogy a te fiaid.

Egyébként nagyon jó időnk volt, aznap amikor megérkeztünk volt egy pici eső, aztán naponta pár fokot melegedett, majd amikor jöttünk el, ismét esett egy picit. A családom tüneményes volt, férjecském szinte ki se jött a vízből a lányokkal, én meg sajna csak kintről nézhettem őket. Hányni szerencsére csak egy nap hánytam, nagyon megkívántam egy kis francia hagymalevest, aztán valamiért mégis kijött. :?

Voltam védőnőnél is az elmúlt 4 hétben semmit nem híztam, de a pocimon egyértelműen látszik és a nadrágok is szorítanak már.
Pénteken megyek a 12 hetes ultrahangra, kiváncsi vagyok hogy végül is minden rendben lesz-e. Reménykedek.
Teszek fel néhány képet a nyaralásról Kép Kép Kép Kép a parton nagyon bátrak voltak :)
stephie
 
 


Sziasztok,


köszönöm ....


Csikken

KépKép
Kép
csikken
 
 


Csikken, nagyon sok erőt kívánunk nektek. :cry: :cry: :cry: Ölellek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


(((((((((((((((((((((((((((Csikken))))))))))))))))))))) ))
Vendég
 


ET+10:teszt negatív.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


(((((((((((((((((((Babim)))))))))))))))
Vendég
 


Csikken, nagyon sok erőt kívánok nektek!! :(

Baba, neked meg millió ölelést küldök, az élet egy kicsit igazságtalan!

Kép
kata05
 
 


kicsit???????????????????

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Arra következtetésre jutottam, hogy ide én többé nem írok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba: Írtam egy privit!

Kép

Kép
anubias
 
 


Csikken
Nagyon sok erőt kívánok nektek!!! :cry:

Baba
Én személy szerint nagyon hiányolnálak, ha nem írnál :(

Ma voltam és kiváltottam az injektióimat... :) Már csak várnom kell türelmesen...

Nálunk nagyon meleg van. Majd megdöglök. Most is inkább a lakásban kuksolok.
Ti hogy bírjátok?

Kép

Kép
princzike
 
 


Baba: kérlek ne add fel még... Nekem is azt mondtátok mindig, hogy amíg nincs piri addig van remény..még az utolsó menszi utáni 47 nap is azt mondták, hogy nem vagyok terhes és a tesztem is negatív volt, utána pár nappal később kiderült, hogy tévedett a doki...
Én veled együtt gondolatban ragasztom a babókat hozzád, jó?

holnap: uh+vérvétel
stephie
 
 


Baba, miért? Nekem nagyon fogsz hiányozni... :( És nagyon....

Princzike, nagyon fogok drukkolni!! Elhiszem h boldog voltál mikor kimondták hogy kezdhetitek! Nálunk 31 fok van a lakásban, de inkább ez a meleg mint egy hidegfront.

Kép
kata05
 
 


Stephie
Nagyon jók lettek a képek :) Pocid látszik már?

Kata
Köszönöm a drukkokat. Pár hete meg már azt álmodtam, hogy dokinál voltam UHUn és azt mondták ikrek. Akkor még nem tudtam, hogy most már éleslövészetet is lehet majd csinálni :)
Kész vagyok teljesen :lol:

Ma megyünk Dobogókőre! :lol: Várom nagyon. :)

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, kívánom az ikreket, bár az elején egy picit nehéz két picivel. Mikor is kezdhettek? Már a kövi ciklusban?

Kép
kata05
 
 


sziasztok!

Megjöttem ultrahangról, hála istennek minden rendben :lol:
adatok : BPD 24mm, CRL 70mm TH-AC 20mm FL 10mm mért adatokból kalkulált terhességi kor : 13 hét Tarkó redő 1,2 mm Orrcsont detectálható Magzat leírása: durvább rendellenesség nem valószínű.
Levették a kombinált teszthez a vért, úgyhogy remélem ott is minden oké lesz.

Azt mondta az egyik ismerősöm, hogy jobban járok ha már ma táppénzre vetetem magam, mert úgyse fogom bírni a munkát főleg, hogy már az előző terhességemmel is a 28 héttől kórházban feküdtem, és ugye szüléskor szétrepedt a méhszáj és újból varrni kellett. Augusztus 1 től pedig már a megváltozott szabályok szerint számítják a táppénzt és kórházi kezelés esetén csak 50% jár. Ma délután találkozom a saját nőgyogyimmal és megkonzultálom vele a dolgokat

kata: mi ujság a jóslófájásokkal? nálunk csak 28 fok, de a hidegfrontra én is érzékeny vagyok

baba: jelenkezz, mi van veletek
stephie
 
 


Voltam dokinál, magzatvíz átlagosnál több, jövőhéten újabb kontroll (meg nst). Josló nincsen, úgynéz ki hogy amit én joslónak éreztem, akkor fordult meg a fiam fejvégből, medencevégűbe. Úgyhogy most lehet imádkozni h visszaforduljon, bár én nem vagyok ellene a császárnak.

Stephie, gratula az eredményekhez!! Nagyon szép családod van!

Kép
kata05
 
 


[quote="babaimado"]A írta:babaimadorra következtetésre jutottam, hogy ide én többé nem írok.


:?:


tegnap délután kifagyott a gépünk, most lett kész :cry:

Kata drukkolok,hogy visszaforduljon.

Babim csak ide vagy seháse? nem értem :roll:
Vendég
 


Boni, csak ide.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim, pedig nagyon sokan drukkolnak itt (is) értetek. :( Többek között én is...
Nem tudom mi az ok, de remélem hogy meggondolod magad!

Kata! Remélem megfordul babó! Nekem is csinált egy szaltómortálét anno Levente, majd kiesett a szemem a fájdalomtól.
szilbee
 
 


Babim visszaolvastam, de nem találtam rá feleletet :oops: mi a baj? tegnap 2 perc múlva már msn voltam üzentem is telcsire, hogy gyere de nem jöttél :roll: :cry:
Vendég
 


Princzike milyen volt Dobogókőn??

Szilbee, szépek vagytok hárman, de mennyire más a két fiú.

Boni, mindjárt ünnepeltek, mit kap Zsigi?

Kép
kata05
 
 


Katám

ikeás bogyóhuzogató, Fakopáncs tologató, kis könyvek állatos leporelló jellegű ,

anyuéktól kismotor, anyóstól tanuló kártya csomag, nővéreméktől játék kormány , húgoméktól öltöztető kocka ,

nem nagy értékű játékok, inkább a hasznosságra törekedett mindenki :lol:
Vendég
 


ja és a Vendel manó! :lol:
Vendég
 


Kata! Igen! Pedig az apjuk u.az. :lol: Dávid apósomra (meg persze apjára), Leventém pedig anyósomra hasonlít! :lol: Be van ez osztva... Tőlem nem sokat örököltek... talán inkább belső tulajdonságokat...

Boni
[quote] írta:ltöztető kocka


Az milyen?
szilbee
 
 


Szilbee, ez jó..... :lol: Amúgy Leventével csaszis voltál? Ha nem fordul meg szerintem 4 hét múlva babázok.
Öltöztető kocka, szerintem amin van füző, gomboló cipzár...mind másik oldalon. De lehet hogy tévedek.

Boni, nagyon jó ajándékok!!! Nem az számít h minél drágább legyen egy ajándék! Én vettem már Marcinak 2000 Ft-os hintát mai napig nagy favorit, imádja!!!
Jövő hét tali esetleg?(persze 100%-ra nem igérem, de gondolkodjunk rajta :lol: :lol: :lol: :lol: )

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Babim, miért akarsz elmenni innen? :shock: én itt is szeretlek :-)

Boni: húú, de jó kis ajándékok :-D milyen torta lesz? :-D

Kata: gratula a 34. héthez :-D szóval megfordult Lőrinc baba...pont múltkor kérdeztem a dokimat, hogy mennyi az esélye, hogy a 30-as hetekben visszafordul fejvégűből, szerinte nagyon ritka, de persze van rá példa :roll: biztos megvan az oka, hogy megfordult, én sem csinálnék belőle lelki kérdést 8)

Stephie: gratulálok a szuper eredményekhez! :-) sikerült elintézned a táppénzt?

Anubias: köszi a pocakdicséretet :-D hát igen, a kánikula és a vasalás nem éppen jó kombináció, de túléltem :-)

Princzike: hajrá babásodás! :-) hőt is fogsz mérni?

Húú, én ma nagyon meg vagyok viselve...Rosszul aludtam, hajnalban keltem, aztán miután Apa elment dolgozni, visszafeküdtem, azóta alig térek magamhoz :roll: ja, és az összes ruhámat, amit még fel tudok venni, lekajáltam az elmúlt pár napban, most száradnak :roll: így szobafogságra vagyok ítélve :-D de úgysem bírnék menni sehova, úgyhogy nem baj...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!
Stephie! Gartula a csajokhoz,nagyon szépek,de tényleg. :D Azért ezt az egyet nagyon sajnálom,hogy kimarad az életemből,hogy ilyen igazi hajasbabám lehessen. Na a fiúk is jók,de mégis. :lol: Balatongyörökön voltunk.Örülök,hogy minden ok volt az uh-on is. :wink:

Kata! Én is császárral szültem a kicsit és nem mondom,hogy egy élmény,de nem is volt olyan gáz. Úgyhogy nagyon szupi,hogy így állsz hozzá,ha császár,akkor az,ki bánja. :wink: Nekem is mértek egyébként átlagosnál több magzatvizet,de nem volt semmi a hátterében,csak kontrollra jártam.

Szilbee! Szerintem is nagyon szép,hasznos ajándékok. És ha az ember elkapatja a gyereket és toronyórát vesz neki,attól sem okosabb,sem boldogabb nem lesz. Csak mi felnőttek tesszük tönkre a most alakuló értékrendet.

Szezso!

A leevett rucik történetet édes! :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Kata! Császáros voltam, de nem "emiatt"... hanem egy korábbi nagy hasi műtét végett.
Van ismerősöm, akinek a 36. héten fordult vissza... Hát őt se irígyeltem, na meg a pocaklakóját sem.

Anubias! Boni írta az ajándékokat, de egyetértek veled!
szilbee
 
 


Katám helyesen gondoltad

http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=698228455

1800Fért vettem meg, mert idehozták de hugiék fizetik

ő az :lol: gombolás zipzzár, patent, cipőfűzés, tépőzár, táskabecsatolás stb stb gyakorlása.nagyon jó :lol: :lol:

ja a torta bécsi túrótorta lesz

:lol:
Vendég
 


Boni! Ez nagyon jóóó! 8)
szilbee
 
 


Mivel többen kérdeztétek, hát leírom. 2 ember miatt van, akik
1., nem gondolta végig mit ír le
2., gyorsan elfelejtette a saját dolgait és körbe kellene néznie, hogy a körülötte élő emberek min mennek keresztül
Tudom, hogy a 2 ember nem bántásból írta, amit írt, de nekem nagyon rosszul esett. Azt is tudom, hogy most sokkal érzékenyebb vagyok a sok-sok hormontól és mindattól, amin eddig keresztül kellett mennünk.
Ez a dolog a mai vérvétellel fokozódott, mivel -ahogy sejtettem is-nem sikerült.
Az, hogy a férjemmel min megyünk keresztül, azt nem is részletezem.
Köszönöm a sok szeretet és a priviket.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


:cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Zegen voltunk a héten, meguntuk a panellban a dögmeleget és leutaztunk anyósékhoz. Hát inkább nem részletezném, elég annyi megbántam, de nagyon... . :twisted:

Baba, sajnálom! Tudom ez így kevés, de mást nem tudok írni, szerintem nem is lehet. Viszont szerintem senki nem írt itt bántó hozzászólást, csak te vagy érzékeny (igaz ezt te is írtad). Nagyon sajnálnám, ha nem jönnél emiatt, de majd érdeklődök rólad más forrásból. :wink:

Boni jó lehetett a nyaralás. Irigy-irigy!!!!!! Vendel nagyon cuki, a játékok meg nagyon találóak!!!

Szilbee, szépek vagytok nagyon!!!!

Stephie, örülök, hogy minden rendben a pocaklakóddal!!!

Princzi, tök jóóóó, hogy zöld utat kaptatok a babóra!!!!!!!!

Anubias, üdv itt!!!!

kispiskóta
 
 


Baba! Én is szeretlek ám, boldogan, szomorúan, nyonyón és kiegyensúlyozottan is, és még ha olyan ritkán is mint én :oops: , de azért gyere!!!

Piskóta! Üdv az anyós-imádók táborában ;)

Kép
zölddisznó
 
 


megjöttünk strandról, A Dagályon voltunk... ZSiga imádta a pancsit! :lol: :lol:

Zszu anyós egy kicsit monyon le :wink: :lol: üdv itthon

Zöldi a héten mennék hozzád a tetőkertbe :lol: Katám jössz oda te is? :lol:
Vendég
 


Stephie
Szép eredmények! Kíváncsi vagyok, hogy mit mond a doki nektek! Remélem most nem lesz ilyen gond, mint előtte volt.

Kata
Köv. ciklusban kezdjük már rögtön! Alig várom. Tudom, hogy elég anyagiasan hangzik, de azért is jó lenne, ha most egyből össze jönne, mivel nálunk megint leépítés várható és akkor legalább én már nem esnék bele és/vagy talán más kollégát ezzel be tudok menteni.

Viszont Dobogókő nagyon jó volt! Annyira kellett már egy kis kikapcsolódás! De tényleg. Tiszta szőke nő voltam egész júliusban. Nem is tudom, hogy hogy bírtam ki magamat.....

Szilbee
Nagyon jók lettek a fotók! Szép családod van :)

Szezso
Szerintem nem mérek hőt! Úgy is a doki dönti el, hogy mikor repeszt, aztán megkapom a kis koktélomat :lol: :oops:

Baba
Kérlek maradj! Nem hiszem, hogy bárki bármi bántót írt volna. Ha mégis így érzed, szerintem főleg nem szánt szándékkal.

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok lányok!

Pénteken a nőgyogyim megcsinálta a rákszűrést, de olyan volt mint egy hentes... szeretem, tisztelem nagyon, de azt hittem a szemem kiesik a helyéről :shock: Mondta hogy elképzelhető, hogy pici barnázás lesz utána de ne aggódjak, mert az miatta van. Ennek ellenére pénteken épp csak egy pici barnázás volt, viszont amikor ma éjjel wc-re mentem, merő vér voltam.....totál para... Az járt a fejemben, hogy ki fogok akadni, ha átjutottunk a kritikus 12 héten utána meg egy ilyen miatt valami gond lesz.. Órákig nem bírtam visszaaludni, valamikor csak reggelre múlt el. Remélem tényleg helyrejön ez mert már kivagyok.
A táppénzt elintéztem és ma szóltam odabent, hogy szeptembertől már nem állok be. Megértőek voltak és megköszönték, hogy nem az utolsó pillanatban szólok.

boni: imádom a túrótortát :lol:

princzi: nem vagy anyagias, szerintem nincs semmi szégyellnivaló abban, hogy átgondoljátok, hogyan jön ki jobban a család. Én is ezért mentem mostantól táppénzre, mert az új szabályok szerint sokkal többet buknék a dolgon és a megélhetésünkön látszana.

szilbee: tényleg nagyon különbözőek a fiúk, de az összhatás csúcs:)

kata: Lőrinc baba visszafordult már?

zöldi, boni, üdv újra itt
stephie
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?