Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi
ja, detto ugyanez. Reggel 4 órára evett, de csak szórakozott, most meg már 2,5-re visított. EZ van, úgy kap ahogy kell neki.

Hát a konhyánk nekünk se túl nagy most, de minden elfér benne. Nekünk nincs olyan szép rend felül, mint Annusnál. :-)
Ezek mér költözéskor voltak.
Kép Kép
pumuklii
 
 


Gyöngyi,
nagyon jó kis kép a gyermekedről :) És azok a kis husis combikák!! :) :)

Szopi - az nem lehet, hogy most máér egyre nagyobbak, egyre erősebbek, ügyesebbek, és gyorsabban kiszlopálják az adagjukat?

A mi konyhánk is brutál kicsi, utálom is :(

Trixi,
a cicát 15-16 ezerért ivartalanítják, viszont kiveszik a petefészkét és a méhet is, nem csak a petefészket, mint sok helyen. A tüzelés után 2-3 héttel kell majd megcsináltatni (mi a Táncsics M. 33-ba járunk, ez van legközelebb..)

A kutyával visszajöttünk, este 6-re mehetünk vissza, most kapott szurit meg szemcseppet. Úgy tűnik, toklász ment a szemébe, ha nem tudja kiszedni a doki este, akkor altatni kell... tök jó, így hó végén, 9000 ft mínusz.... :evil:

emese1979
 
 


hehe, Pumukli, a ti konyhátok a mi konyhánk (is) :lol:
Kép

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

 
 

Aerfen!

Hol volt ez a vadállat orvos?
Már régen nem így csinálják!
Kis "szondával" benyúlnak, és lefejtik a bőrt!
Rántani nem szabad, mert reped a bőr, és súlyos következményei lehetnek!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!
Lili nagyon szép csajszika!
Mesi,Bogi is nagyon ari és ügyes!!!4Nekünk is van ilyen könyvünk,csak kacsásba!Meg ami a talin volt Bogin zokni,olyan Grétinek is van. :)
Gyöngyi,nagyon ari husi Marcika!!!Szupi a konyha!
Annus,Iza ügyes volt a szurin.Szép a konyhád és nem is picike.Tejed lesz bőven,hidd el!
Pumukli,nektek is szupi a konyha.
Majd én is rakok fotót,de a miénk nem egy nagy durranás.
:oops:
Nóri,még nem volt időm írni neked.
Annus tegnap nem írtam,gratulálok az ikrekhez,nagyon aranyosak.Nekem Grétike 1950gr volt és 45 cm.Hamar megnőnek majd.
Most rohanok,takarítok,mosok.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Trixi, Szfvár. És ráadásul vmi főorvos volt akire 4 (!) órát vártak. Nagyon megviselte őket. Aztán amikor visszamentek kontrollra, Miska (így hívják a kisfiút) nem engedte, hogy a doki hozzányúljon és inkább ő maga húzta fel magának a bőrt, kis ügyesem :)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi
szép tágas a tietek.

Olvastátok, hogy megszülettek Erős Antónia ikrei. Én lemaradtam, arról hogy ikrei lesznek...
pumuklii
 
 


Jé!!! Én arról is lemaradtam, hogy terhes volt Erős Antónia! :roll:

Milyen szép konyháitok vannak! Nekünk elég nagy, de fotóra nem érdemes, mert hiába szépítgetjük a bútor az a beépített sz*r bútor marad! :cry:

ANita-szegénykém, te már megint kapkodsz? GOndolom két gyerkőc mellett azért nem egyszerű, nekem néha még Vilmosom mellett is nehéz, mert úgy fél a porszívótól, mint a tűztől, pedig én még ilyen halk porszívóval nem találkoztam, de mégis. Végig üvölti az egészet. :roll:

Gyöngyi-hát tényleg egy állat ez a doki! Marci nagyon édes kis husigombóc! :wink:

Annus-szerintem nem kicsit a konyhád, pont minden a kezedre esik! Esetleg ha sütsz is meg főzől is beszorul a meleg, az szauna lehet, de kutyafüléjé még kisebb, mondjuk ő se nem főzött, se nem sütött ezidáig! Tényleg hajrá Niki!!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Huuu,én tudtam h ikrei lesznek...de mintha korábban érkeztek volna ők is,nem?Augusztus rémlik nekem....

Gyöngyi!
Oké,akkor nem macikás felső!De örülök h folytadók a gyerkőc :lol: :lol:

Kutyafüle!
Na jó,te nyertél! :wink: De ha nem főzöl akkor nem gond h pici :lol: Bár tudom h most már te is "gyakorolsz" :wink:

Gyöngyi,Pumukli!
Tán nem IKEA?? :lol: :lol:
Nekem nem jönnek be ezek az amerikai konyhás lakások...alig találtunk olyat ami külön van....bár lehet h nekem olyan kéne,mert akkor egy légtérben vagyok a többiekkel....Meg amúgy nagyon jól néz ki!!!Csak praktikusság szempontjából nem jön be.Vhogy furi lenne úgy főzni...a nappaliban kaja szag lenne,meg közben ha vki ott mást csinál....Vagy titeket nem zavar???


Emese!
Szegény kutyu :( szegény pénztárcátok :evil:

Anita!
Várjuk a képet!Enyém se nagy durranás...csak a mérete miatt mutattam...2szer ekkorának már örülnék...mondjuk h beférjen egy asztal,mert így az a nappaliban van :roll:

annus11
 
 


Na itt-
Én sem tudtam hogy szült.Mik lettek neki??
Nóri,hát 2 csaj mellett nem unatkozom,az tuti.Mára van pár rucika,amit kézzel szoktam mosni,meg ilyenek.
Hanna most hamizott,épp altatja magát,én meg még most akarok ebédelni.Maradt tegnapról,így ma nem kellett főzni.
Már takarítottam,még mosogatni is kéne.Hétvégén ablakot kéne mosni,meg függönyöket,persze ha lesz kedvem. :oops: Ezeket az ezeréves ablakokat gyűlölöm.
Megyek is csinálom a dolgom,mert estefelé sétálni akarok.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nóri,
Bogi meg akárhogy üvölt, a porszívóra elhallgat :)

Anita,
kínaiban vettem, 3 pár pamut zokni volt 500 Ft, és jó minőségű :wink:

Bogi alszik már 1 órája!
Kutya még mindig kivan a délelőtti tortúrától :(

emese1979
 
 


Nóri!
huu,szerencsére Izát nem érdekli a porszívó...bár nem szeretem ha itt van mikor takarítok,mégis csak száll a por...bár becsukom a szobaajtót,és aztán átviszem a tiszta szobába,addig megcsinálom az övét...kész tortúra!
Hát nagyon kevés a pult....meg kiveszek egy tepsit,hova teszem?Szóval ha nagy sütés főzésben vagyok akkor még a nappaliban is "konyha" van :lol: :lol: Na igen,ablak nincs rajta...bár nem állok ott,megfő minden anélkül is h felette állnék :wink:
Amúgy mivel pici vagyok,így a felső szekrényben a legfelső polcot ne érem el,illetve a középső polcnak is csak a szélét.....thát amit sűrűn használok annak el kell férnie lentebb :roll: :lol:

annus11
 
 


Anita,
hogy szokta magát altatni Hanna?

emese1979
 
 


"szerdán délelőtt császármetszéssel megszülettek Erős Antónia ikrei 2200, illetve 2400 grammal születtek, a Szonja és a Mátyás neveket kapták. A gyerekek a tervezettnél néhány nappal korábban jöttek világra, de az anya és a gyerekek is jól vannak."

Úgy látszik a szerda ikres nap volt :wink:

annus11
 
 


Úristen!Ekkora konyhában lehet én is szívesen főznék.Gyöngyi,Pumukli,csodaszép!!!!!!!!! :D
Hát megvan a főzelék.Így felnőtt fejjel fokhagyma nélkül ehetetlen számomra,szal tettem bele azt is,igaz mértékkel,mert Dani nem szereti és este ő is meózza.Egy kis főtt tojással elég diétás,talán megeszi. :roll: Most meg anyum jön,és ítéletet hirdet. Komolyan izgulok.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Emese, kutyut sajnálom. Egyébként megkérdezhetem mi az a toklász? :oops: Az az a szúrós végű mezei növény?

Annus, laktam külön konyhás lakásban és most pedig ebben az egy légterűben. Mindegyiknek megvan az előnye és a hátránya is. Én kifejezetten utáltam a régiben, hogy egy kiadósabb hétvégi főzésnél be vagyok oda zárva, ugyanakkor abban meg igazad van, hogy most a káposztának és a palacsintának van szaga az ámerikai konyhában és a nappaliban is egyaránt (hiába a szagelszívó). Annak viszont örülök, hogy ha Marcinak beszerzem a járókát, akkor (ha főznöm kell) egy helyiségben vagyunk, nem kell berohangálnom a szobába, hogy játék közben vajon ledugta-e a már a fél tetrapelust a torkán :wink:

Tényleg ti hogy oldjátok meg a takarítást (főleg a nagyot). Nekem kezd elegem lenni abból, hogy a lakásnak mindig csak az egyik részében van tisztaság, mert nem tudom kitakarítani az egészet egyszerre (nem merek nagy dolgoknak nekiállni). A múltkor Marci jó mélyen elaludt, optimistán nekiálltam fürdőt nagytakarítani. Bokáig álltam a vízkőoldóban amikor felébredt. ÁÁÁÁÁÁ Hogy érjek így a gyerekhez?!?! Gyorsan lezuhanyoztam, addig sírt :oops:

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Mesi,anno Grétinek is 3db volt egyben,egy ilyen virágos,egy csíkos és egy fehér.Van neki vagy 5 garnitúra,de kinőtte.
Hanna :Ha látom hogy fáradt,akkor puszi,belerakom a kiságyba,hol hasra hol hátra,cumi,morzsikendő és alszik is. Kb 5 perc alatt elalszik.Már megtanult háton is aludni.
Annus,én sem érem el a konyhaszekrény felső részét. :lol:
Antónia ikrei nem is olyan picik.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Konyháról este rakok képet,előtte elpakolok,meg mosogatok.Csak ne a mosatlant mutogassam már.Ó,mit nem adnék egy mosogató gépért!!!!De sajna most jó ideig nem fér bele a keretbe,olyan padlón vagyunk.Pedig 2 csaj mellett,kb a fél életem mosogatás. :cry:
Hozok majd Hannáról is pár képet.
Zavarjatok már pakolni. :lol:
Kutyafüle bizti finom lett!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hát, arról én is lemaradtam, hogy ikrek lesznek ... biztos nagy az öröm!

A jó múltkorában írta valaki, hogy a mellszívó vízkövesedését citrommal lehet megakadályozni. De hogyan? Én mikrós sterilizálót használok. Belecsepegtetek pár cseppet a vízbe? és utána újra simán? Vagy nem számít?
És a keskenyebb részeket hogy mosogatjátok el rendesen? Nekem nem nagyon akar beférni oda semmi. Talán a cumisüvegmosó-kefe jó megoldás lenne (mármint a cumi-mosó része) ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Anita!
hess pakolni!
Nekem meg vasalnom kellene, de olyan nehezen állok neki ...

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Moncsi.Én heti egyszer ecetes vizet "sterilizálok" rajta,aztán bő vízzel lemosom és csodaszép!!!
Na megszületett az ítélet.Finom lett,csak kicsit sűrű.Legközelebb több tej kell bele. De tök jó volt amúgy. Nekem is ízlett!!!Még Danira leszek kíváncsi! :roll:
Na menek vasalni kicsi és nagy ruhákat.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus
ha nincs ablak a konyhádban, akkor szinte ugyanott vagy. Nem?

Szerintem úgy a tuti, h amerikai konyhás ablakkal. Ilyen is lesz majd a házunkban, konyha+étkező+nappali majdnem 60 nm. De várom már :-)
Meg tényleg az a jó, h főzök és közben látom a gyerekeket.

Takarítás
Maja utál mindent, ami hangos, így a porszívót is. Igy az a legjobb, amikor Apa leviszi a kertbe. Ha nem akkor én az egyik szobában porszívózok, ő meg a másikba elbújik addig. Kolost nem zavarja.
pumuklii
 
 


Hali!

Nagyon szépek a konyhák!
Gyöngyi, Pumukli, nagyon tetszik a natúr vonulat...nálam vagy a nagyon egyszerű természetes vagy a full ipari hightech a nyerő! :D

Valaki használ közületek Picassa-t???????
Konyhám:
Kép Kép
Kép A legjobb virágnevelde az üvegtéglánál van! :)

Kép
mozza
 
 


Mozza
jól néz ki. Jó világos, üvegtégla meg ablak is. Felső szekrény nekem csak a poharak miatt hiányozna. Azoka fura lenne lenn tárolni. Ti családi házban laktok?
pumuklii
 
 


Az anyatejadó állomáson úgy mondták, hogy textilpelusba becsavarni a sterilizálandó dolgokat,és a főzővízbe ecetet,meg citromlevet tenni. (Nem sokat)Minimum 20 perc forralás kell neki, utána kivenni és egy vasalt, textilpeluson, vagy konyharuhán szárítani!

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


csatlakozom a kiskonyhásokhoz...

íme a mienk:

Kép

és ez a lakás fele :) 48 nm az egész kecó, a konyha ehhez képet óriási! de az egészet apája tervezte :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Niki
Apa ügyes! Kis mozaikcsempék vannak a pult felett? Ez a másik amit még nem tudok, hogy meddig csempézzünk, legyen-e, más legyen.. Miis 48+erkélyen tengődünk. :-) Lámpát hol vettétek?
pumuklii
 
 


Igen, családiban.
(de az építkezést férjem csinálta végig mielőtt ö.jöttünk, én berendeztem :) )
1ben van a konyha-ebédlő-hall, ebből nyílik 2 tárolószoba. Külön van az előszoba, ebből nyílik a mosókonyha, meg 1 wc/kézmosó. A lenti szinten van még a nappali egyben a dolgozómmal (mind2ből ki lehet menni a teraszra(olyan 11x4,5 méteres).
Fent van 3 nagy szoba: nagyháló, gyerekszoba, meg férjem dolgozószobája (amit időközben 2é választottunk térelválasztókkal és lett egy gardróbszoba is....merthogy jött Lili és kicsit át kellett variálni :) ), meg van egy nagy fürdőszoba, meg egy normál.
Nekem nagyon bejött, hogy 1szinten vagyunk a gyerekkel és a 'fogadó rész' elkülönül a fenti priváttól. Így ha lent vendégek vannak, vagy átjönnek a barátok absz. nem zavarja a 'fentieket' és nem kell suttogva közlekedni.

Bár én fentre mindenképp francia erkélyt csináltattam volna a férjem helyében, meg inkább 2 kicsi szobát az egyik nagyból...női logika...
Jó neked, hogy mindenbe beleszólhatsz most....nagyon látszik ám a női kéz egy közösen épített házon...logikus, minden ki van találva és harmonikus.... :roll:

Kép
mozza
 
 


Tök jó, egy egyedülálló pasi elkezd házat építeni? És a kert mekkora?
Nekünk 1 szintes lesz, de arra direkt figyeltünk, hogy a gyerekszakasz jól elkülönüljön. Én terveztem a nagy részét, az építésznek az volt a dolga, hogy falakat, tetőt megrajzolja olyan vastagra stb, hogy ne dőljön össze. Azt, hogy mi hol legyen azt én találtam ki :-) Ráérek...(ráértem)
pumuklii
 
 


Pumukli!
Konyhapult felé: Magasfényű edzettüveg!!!!! Hihetetlen gyönyörű!!!!!!!!!!!!!És az ha a plafonig megy, akkor is jól néz ki!
(könnyű takarítani, jól mutat vele kb. mindenféle konyhabútor)

Én most egy épített tálalóra vágyom.....alul kb. pultmagasságig épített gipszkartonból fa és savmaratott üveg ajtókkal belül spott megvilágítással, fent pedig lengőpolcos 'vitrinnel'......ááááááááááááá :roll:

Nincs jó gipszkarton-bútort készítő szakember ismid?????

Kép
mozza
 
 


pumukli, a falon a járólap maradéka van , fő a spórolás :D a lámpát a Retz ben vettük

Lilivel nem tudom mivan...az eddigi 5 perces szopp, most 40 percig tartott és végig nyelt, a cicim meg akkor alett mint 14 évesen...totál kiszítta...lehet meg kéne szaporítanom a dolgokat...így nem marad Julcsinak... :shock:

hogy is van a homeos urticval, hogy kell szedni? tudom páran párszor leírtátok, de lusta-lusta dög vagyok visszakeresni...
köszönöm előre is :)

Kép
Kép
mniki84
 
 


Nóri: nagyon jó lett a vonalzód!!!

Kórházi kaja: én mindkétszer megettem mindig mindent. Nem is kértem, hogy hozzanak be kaját. Mikor Tücivel voltam bent a szülés után, még ízlett is a kórházi koszt. Most másodjára már nem igazán, de nem kívántam senkitől, hogy kaját hozzon be. Megettem, túl lettem rajta és annyi. Legrémesebbek a felvágottak voltak. :shock:

Babóképek nagyon jók! Majd feltöltöm a gépről a legújabbakat én is, mert ma nagyon macsószerkóban van Csongor. :lol:

Majd ha hozzátápi időszerű lesz, feltöltöm a blogba a táblit, ami alapján én haladtam, nekem sokat segített anno. Brokkolira már nem emlékszem, de én spec. ennék.

Tegnap este Csongi rendezett egy nagy ordítást elalvás előtt. Még sose csinált ilyet. Szerintem a pocakja volt, de lehet, több minden összejött. Nagyon rossz volt hallgatni szegényt, teljesen kifordult magából. Nem vagyok én hozzászokva egy ordító csecsemőhöz! 8) Még szopizni sem akart. :( Ma meg kicsit csípős lecsót csináltam, nem tudom, mit szól majd hozzá. :roll:

Kép
Kép
tinu
 
 


Niki! Szerintem Lilinek is könnycsatorna elzáródása van, nekünk kedden mosták át a szemklinikán. Azóta már sokkal jobb.

Mira kapott ma két oltást a kis hősöm. Sírt. :cry: Amina is, mert annyira sajnálta Kistesót.

Nekünk olyan keskeny a konyhánk, hogy ha két ember bemegy és a hátsó ki akar jönni akkor vagy simulnak, vagy kijön mindkettő. :D

Kép
Kép
g_reny
 
 


Reny: könnycsatorna-átmosás. :? Mi megúsztuk szerencsére. Egyszerre csak elmúlt Csongor szemcsipája, pedig semmit nem csináltam. A védőnő már riogatott, de örülök, hogy kivártam vele eddig.

Fürdetés: Csongi oly szinten rúgkapál újabban (nem ordít, csak veszettül rúg, fapofa mellett), hogy már azon gondolkoztam, együtt fogok vele fürdeni a nagykádban, mert a kicsiben megrúgja a kád falát és ezzel beveri a fejét a másik oldalon. Majd kiugrik a kezemből komolyan. :shock: De szeret fürdeni, nem sír, meg utána sem. Igaz, neki utána még van 1-2 ébren töltött órája, csak 9 után szokott elaludni és kb. 8 körül szoktuk fürdetni.

Ikea: banyek jó, hogy mondtátok, én nem is tudtam eddig, hogy az Árkádból át lehet jutni a Sugárba és nem kell lépcsőzni! :shock:

Kép
Kép
tinu
 
 


Mozza
üvegre én is gondoltam, csak ott az ablak... szóval még nemtom.
Az épített tálalót nem nagyon tudom elképzelni. Nem láttam még ilyet.

Én Majával nem ettem kórházi kaját, nem nézett ki jól. Apa hozott nekem. Most meg majdnem mindig mindent megettem. Nem tudom,hogy a kórház javult, jó napokat fogtam ki vagy én nem vagyok már olyan finnyás.

Tinu
a tábli jó ötlet, én már nem emlékszem mikor mit adtam, jó lesz felfrissíteni.
Gyümiket raktok fagyóba? Én őszibarackot rakok, az novemberben nem nagyon van.
pumuklii
 
 


Tegnapelőtt együtt fürdött Apa, Maja és Kolos. Maja nagyon élvezte, ő mosdatta meg Kolost. Lehet bevezetjük, így egyszerre letudjuk őket.

Annus
A Babe sampont hány naponta használjátok?
pumuklii
 
 


Tinu,tablit en is megnezem szivesen.

pumukli,barackot hogy teszed el? :roll: csak h van e vmi kulonleges mozdulat az erdekel :lol:

konyhak szepek!
nekunk ikeas nexus sargasbarna,szepszep,megprobalok hozni rola kepet, amint sikerul :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na jelentem visszaolvastam!Konyhák szupik!!!

Niki!
A tiétek nagyon hangulatos!!Apa nagyon ügyi!!!


Hát bár nincs ablak,de ha be van csukva az ajtó akkor az elszívó jobban elszívja,ha vmi nagyon "büdit" főzök akkorminden ajtó becsukva,és a végén csinálok egy nagy huzatot a nappalin át,így ne reked meg sehol a szag!Bocs illat :lol: Csak nem bizti h 8 órán át akarok sült csirke illatot szaglászni :wink:


Klipp készül...hááát...jaj de nagy falat....aki csinált az tudja,h amúgy 30-60 perc alatt elkészül ha 1 baba van...na most itt van 35 baba....szorozzatok! :shock: :lol: :lol: De már a 3/4e kész!!!!!aztán lemelóztatom öcsémmel,mert mire végzek,szerintem az se tűnne fel ha 2szer teszek fel 1 képet :lol: :lol:


Mozza!
A ti konyhátok ahogy nézem tágas,csak nekem a fehér szekrény a mumusom.....Ilyen pasi kéne nekem is,aki felépít egy házat 8)
Amúgy terv az nekem is van...egy halom!Már annyi papírra vetett ház tervezet van..... :roll:

N megyek,szúnyoglárvát veszek a halaknak....

annus11
 
 


Barackot én is tervezem eltenni...pont gondolkoztam hogy kéne,gyümicentrifuga?

Pumukli!
Mi majd minden nap!De van h 1-1 nap kimarad,de általában minden nap! :lol:

Na lépek,mert sose érek vissza!

annus11
 
 


Én leturmixoltam és aventes üvegekben meg neylonzacsikban raktam el. Nem kell nagy adagokat, inkább sok kicsit.
pumuklii
 
 


jesszum, és azt hogy csinálják, fáj nekik? jajj én már az oltástól kivagyoik ez meg olyan komolynak hangzik :(

Kép
Kép
mniki84
 
 


Barack eltevésre az is egy jó módszer, ha a megpucolt, félbevágott barackot tálcára teszed egyesével és beteszed a fagyóba. Ha megfagyott már be lehet ömlesztve zacskózni és így nem ragadnak össze, egyesével ki tudod szedni majd ősszel (gondolom kb. egy fél barack lesz majd a baba adagja eleinte...vagy nem?)

Niki, Mozza, gyönyörűek a konyhák. Nagyon ízlésesek és ötletesek. Mozza, natúr versus high-tech? Te aztán a végletek embere vagy :)

Pumukli, olyan izgalmas dolog előtt álltok (bár biztos lesz, amikor szálanként téped majd a hajad az építkezés miatt) :D

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Pumukli!
Én raktam el őszibarackot, sárgát is, meggyet meg cseresznyét, és fogok majd szilvát is. Máté nagyon szerette a cseresznye-banán, meggy-banán pépeket. Na meg a szilvát!
Én csak simán megmostam, vagy az őszinek lehúztam a héját. Ennyi. Későn jutott eszembe, hogy turmixolni lehetne .. Sebaj,majd a következőnél ...

Samu is imád fürdeni már az első perctől kezdve ...Ő a törlést is bírja: Máté akkor ordított, de fürdeni ő is szeretett.

KépKép

KépKép

KépKép
gerbomoncsi
Andocs
 
 


Lehet jobb is nem turmixolva, lehet én most úgy fogom.
pumuklii
 
 


Néhány kép:
Kép a macsó - kigombolt ingben
Kép pelusharc
Kép hajtépés
Kép nyuszival

Kép
Kép
tinu
 
 


Konyhák nagyon szépek!Hát a miénk nincs ilyen szép,meg sem merem mutatni. :oops: Már fotóztam,este azért felrakom.
Csongi nagyon Pasis!!!Sokkal nagyobbnak tűnik,olyan aranyos!!
Mindjárt jönnek Anyuék,elviszik Grétikét Bárándra.Közel van,de én ilyenkor annyira aggódom. :roll: :oops:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Mozza! Sorstárs! :lol:

Csongi télleg macsó! :lol:

Marcellonak voltak kis koszmók a fején és 3x mostuk meg Babével és eltűnt. :D

Most viszont van ez a kevés hízás, meg ma 1x ordított kaja után, a védőnő mondta, hogy 3 hósan lehet növekedési ugrás és homeózzak. Most várom a mamát, hozza a golyókat. És tök jó fej a védőbanyek, holnap hoz egy tápszert, mert elutazunk és legyen megoldás ha a gyerek éhes. Király! :? Anyatejet honnan tudok neki szerezni?

Ma voltak látogatók, nem is aludt még. Szóval ezután nem fogadok vendégeket alvásidő körül-alatt... :twisted:


Már nagggyon izgatott vagyok a klip miatt... 8)

Lombikikreket váró lánynak a tüdejében van a primer tumor, az agyi már áttét. Nem tudják mi lesz... :(

Kép

Kép
adraci
 
 


még mindig nem jöttem rá, hogy kell a kisbetűs részt... :?

Kép

Kép
adraci
 
 


Moncsi, a mellszívó alkatrészeit áztasd be 1 éjszakára ecetes/citromos vízbe, leszedi a vízkövet. Utána öblítsd alaposan és úgy sterilizáld a mikróban.
zili
 
 


Adraci! Sajnálom. :( A tüdő daganatok sajnos csak végső stádiumban mutatnak tüneteket, az áttétet mindig előbb észreveszik. Apunak is ez volt.

Niki! Egy vékony tűt beleszúrnak a könnycsatornába, belenyomatják a sós vizet, és az kipucolja. Orron, szájon át távozik. Lehet hallani amikor kiürül a trutyi.

Kép
Kép
g_reny
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: