Új privát üzeneted érkezett!

Skrisz,na most enyém a laptető :D ...én is szülhetek :lol:
Vendég
 


Seszi, nem tudom, tágított-e a doki. Eléggé fájt, alig vártam, hogy abbahagyja. :oops:

skrisz72
 
 


Skrisz kedves!
Szép nap ez ma a szülésre, mit gondolsz?? :)
No igen ha már nyitva vagy kicsit akkor a manuális vizsgálat elég gáz akkor is ha óvatosan csinálja :?

Pálgi!
Köszönöm :roll:

Nyuszi!

50 szelet tök??? :shock: Te aztán jól tudod múlatni az időt :lol: :lol:

Seszi!
:roll:

Na mi meg indulunk fotózkodni, első kiruccanásunk lesz ez, nem is tudom hirtelen mi mindent kéne összepakolnom rá :roll: Remélem KisPasi szeretni fog autókázni :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Lois, hát még itt vagyunk.... :wink: Persze ebből még lehetne ma szülés, de hát ugye a kisasszony dönt. Hiába, oroszlán a lelkem! :wink:

Nyulasz, anyósod is jó fej! :?

skrisz72
 
 


Krisz :)
Nyulasz?
Seszi!Az Epidemiológiai Központban ingyenes, illetve ha sürgős: 3000 Ft (nem kell beutaló), mi a Mária u.-ban voltunk, úgy emlékszem ingyenes volt az is...
Lois!Sok-sok pelenkát, textilt is- Marci mindent összepisilt (Hajnit is :oops: ) Hozzá mentek? (bár, már gondolom elindultatok...)
Nem nagyon tudok olyan babát, aki ne szeretne autókázni... szépen elalszanak... sőt olyat is ismerek, aki úgy altatta el a kis Kéthetesét, hogy elvitte két körre :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Én is itt...voltunk ma vv-n,volt nst,teljesen rendben van minden,aztán volt egy gyors uhu,áramlás okés,magzatvíz is,1900 és 2200-re saccolta a gép őket,Balázs 1 hét mínuszra,Noémit meg 2.5 hét mínuszra hozta ki a gép,de a doki szerint ikreknél ez rendben van.Hétfőn megyek legközelebb,akkor már lesz a dokim,cuccal kell menni,és valószínű maradok is benn,ez a protokoll,36.hét után befektetnek.

Lois,jó fotózkodást :D

SKrisz,asszem a vonalzód a végét járja :lol:
Vendég
 


Sziasztok!!

Lányok hát már sosem fogtok szülni? :lol: :lol: :lol:
Látom mindenki nagyon kitartó odabenn. :lol:
Remélem mamák ti azért jól bírjátok ezt a meleget.

Lois jó kirándulást képeket mi is kérünk! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz, mi újság veled? Látom még 2in1 vagytok.
Tágított a doki? Akkor már kezd nyílni a méhszáj? Mi a helyzet veled? Mekkora most Esztike (súlya)?
Vendég
 


sziasztok!

Krisz, Nyulasz,
tudjátok :wink: :wink:

Nyulasz,
ötven tök? :shock: kirántani ebben a melegben? :roll:
erre vágyik az ember lánya akkora hassal...

Krisz,
semmi gond!
én napom se úgy alakult, ahogy terveztem :roll:

Lois,
sztem is tetszeni fog kisZnek az autózás!
Maki is szereti, ha indul, megy okés, ha megáll máris nyaf, hacsak nincs tök kiütődve :wink:
jó fényképezkedést! :)

párom szokott úgy fotókat csinálni rólunk, hogy fekete-fehérre álítja, na persze nyilván nem profi művészi, de tökjók tudnak lenni! :D

Nyulasz, annyiszor leírtam, hogy tök, biztos a hsz-ed miatt :wink:
angel37
 
 


Angel :lol: tök :D "csak" enni jobb lett volna,de kidőlt a szakács 8)

Lányok,megnéztem a picassát,nagyon jó kis képek vannak fenn,Till,Lencsiről nem is láttam ezeket,nagyon fotogén :D Erre felbuzdulva én is tettem képeket,de ezeket már mind láttátok itt,majd ha lesz újabb,akkor teszek még.

Skrisz,hol vagy?Nem ér ma megszűlni,mert akkor hétfőn mire megyek már otthon lesztek :shock: Tudod,még nincs augusztus!!!
Vendég
 


Nyulasz, nyugi!!!! Megvárunk! :wink:

Twist, halvány fogalmam sincs, mekkora lehet Eszter. A 37. héten mérték utoljára. Akkor volt 2700 gramm. Szerintem elérte már a három kilót. :D Minden nap bemegyek vele reggel a szobájába, és megmutizom, milyen szép helyre jön. De nem hatja meg, tök jól elvan odabent. Egy ujjnyira nyitva vagyok, de nem tudom a doki tágított-e rajta. Eléggé fájt.

Lois, mikor lesznek képek?

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Jól van,ügyes kislány,várjatok is meg :D

Hihi,mindenki annak drukkol,hogy jöjjön már Eszter,én meg... :roll: :oops: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Látom még Skrisz is itt van! :lol:
Tényleg ti együtt szültök Nyulasszal! :lol: :lol:
Legalább egy a kórház? :roll: :oops: :lol:

Ma mindenkinek vigyázni 35 fokot mindanak!! :shock:

Kép

Kép
raniko
 
 


Itt vagyok! :D

Rani, igen, mindketten a Péterfy-ben leszünk.

Nyulasz, nem haragszom rád ezért. :lol: :wink:

skrisz72
 
 


SZiasztok! Látom Krisz még vagy. Tágulj szépen, Esztit beszéld rá a megszületésre:) Ma megyek a közös dokinkhoz, reménykedem benne, hogy talán meglátjuk a baba nemét (egy kuki csak látszanak, nem?). De ha nem, akkor aug. 12 genetika, na majd akkor. A férjem az egész családját el akarja hívni a genetikára, hogy ottlegyenek, amikor megtudjuk bizonyosan a baba nemét. Hát szerintem elég nekik telefonon elmondani, nem is férnénk be annyian.))

Nyulasz, te mire számítasz: császár lesz , vagy természetes szülés? JÓ sokáig kitartottál az ikrekkel, nagyon ügyik vagytok! AZ ikrek gyakran picit korábban bújnak ki, de ti szuper jól bírjátok!
Vendég
 


Skrisz de jóóó! :lol:
Na akkor tényleg jó lenne pontosítani nektek! :lol: :lol:

Twist az egész család! :lol: :shock:

Én is nagyon kíváncsi vagyok a baba nemére befutó neveink már vannak! :lol:
Én egy hét múlva megyek genetikai UH-ra akkor leszek 12hetes és 4 napos.

A táblába a baba befutó nevét be szoktátok írni? :roll: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Halihó!

Mi is itt.

Krisz! Nyulasz! Lehet ám szülni. :wink:

Lois! Milyen volt a fotózás? Tündéri Hajni ugye?

Remélem, mindenki jól van!

Angel! Dia baba?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Twist,hű,biztos nem mehet be az egész család mozizni :lol: csaszi lesz :wink: Nekem 14 hetesen a fiút tutira mondták,16 hetesen meg olyan képet kaptunk,hogy semmi kétség nem volt utána.Remélem ti is sikerrel jártok :D

Hanna,majd augusztusban :D

Rani,és mik a nevek?Hú,mindjárt megvan a bűvös 12 hét :D

Skrisz,akkor jó,ha nem haragszol 8)
Vendég
 


Tudnátok nekem abba segíteni, hogy ki mikor hagyta abba a gyogyik szedését a 12 hét körül?
Én megbeszéltem egy kb gyogyiabbahagyást a dokibácsival de átlóg a 12 hét után.
Gondolom ez nem akkora gond.
Ki meddig használta az Urogestant, a Duphastont, és kapta a progiszurit? :oops: :oops:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nyulaszkám! Hétvégén szülhetsz. :)

Rani! Én a 15. hétre hagytam abba. (Igaz én véreztem folyamatosan.)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hát a fiu akkor Milán lesz ez a befutó.
Ha kislány akkor valószinű két neve lesz Mira Hanga.
Hát most ezek vannak de várok jó névötleteket! :lol:
A férjem vezetéknevével az a baj, hogy a vége cz ugye cs-nek mondjuk, és így egy csomó nevet hehéz kimondani vele. :(

Kép

Kép
raniko
 
 


Rani,ezek nagyon szép nevek :D ...akkor Csabát,Csillát ne adjatok neki :lol: én a 12.hét után kezdtem csökkenteni,és a 14.hét végére hagytam el az utrót.

Hanna,okés,hétvégém most úgyis szabad :D
Vendég
 


Hanna, nem mondod..... ha előbb szólsz, akkor már szültünk volna! :wink:

Rani, nekem a 11. hét után már csak 3x1 utró ment és 1 ampulla progi szuri. A 12. hét után már semmi.

skrisz72
 
 


Skrisz köszi! :D

Hát igen a férjem na ő Csaba gondolhatod elég nyelvtörő!
Sajna a Csene se jó pedig az is tetszik nekem. :(

A gyogyit valahogy én is így fogom abba hagyni.
Most a Duphastont csökkentem pár napig az Urot még adom 3X2.


Kérdés megint! :lol:
Mivel nem birom a fűszerest így rizsféléket eszem és arra gondoltam, hogy ennék szusit is mert imádom és még most kívánom is.
Kérdésem ha nem nyers halast (azt tudom hogy nem lehet) eszem hanem amibe pl avakádó, vagy spárga van azt szerintetek szabad? :roll: :oops:

Drága anyósom névnapomra egy nagy adag tatárbivszeket (remélem így írják) csinált de ugye azt sem ehetek így a nővéremék jóízüen belakmározták! :lol:
Így jártam! :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Skrisz én már szurit nem is kapok.
Utro megy meg a Duphaston még.
Ja és a 750mg Merkformint szedem még napi egyszer felet.

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko, nagyon klassz neveket választottatok!
Nekünk Márk lesz, ha kisfiú, tökre tetszik ez a név:) És persze Dorka, ha kislány, amit a vonalzóra is írtam.

Krisz, szuggerálom beléd, hogy Esztike hétvégéig megszülessen!!!:)
Az a baj az ingyenes genetikai UH-gal, hogy nem adnak DVD-t, semmit és akkor mit viszünk a családnak mutogatni? Pedig azok a képek nagyon királyok, éles, tökéletes, mindent látni!:) Azt kéne, hogy 2 sor széket berakni és mint a moziban, nézhetné a család a babót:))))

Raniko, nekem nem ment a napi 1 szemmel való csökkentése az utrónak, mert bevéreztem. De a standard eljárás az, hogy minden nap egy szemet elveszel belőle és így szépen abbahagyod a 12. héttől.
Na, nekem ez nem ment és ezért a 3 naponta egy szem elvételét javasolták, még ez sem jött be.
Szóval, most nekem nagyon lassan kellett csökkentenem, de már a végén járok, mondjuk én 3x3-ról indultam, elefánt adagról:)
Jó poén volt anyósodtól a tatárbifsztek egy kismaminak.))))))))))
Vendég
 


Kukucs lánykák!
Ma egyhetes lett a kis Litti babánk. Tündéri kislány, jóformán eszik-alszik ennek ellenére én mmostanra regenerálódom. A szülést illetőleg úgy indult a dolog, hogy 23-án reggel fél nyolckor megindítják, de a szardai egész napos jósló fájásaim estére "beértek" háromnegyed hatkor kerültem a szülőszobára. Nagyon lassan tágultam, doki bácsim nyolckor azt mondta ez reggel ötig is el fog tartani. de nem, háromnegyed kettőre megszületett Littike. eléggé hirtelen meginult kifelé, úgyhogy ez a része rosszul sült el, mert gátmetszésre már nem maradt idő. De nem számít. Fájdogál rendesen az alsó fertályam, de én is úgy vagyok vele, hogy ha ilyen kis kincset kap az ember, akkor megéri bármikor.
Egy dolog miatt kezdek stresszelni, hogy nem szaporodik a tejem, még mindig csak 10-20ml-ek jönnek, így tápszer pótlást adok. Nincs jó ötlete valakinek? Azon kívül, hogy masszírozás, fejés, meg sok folyadék?
Teszek egy-két képet, remélem sikerül. Iwiwen is van pár, de még nem vittük túlzásba a fényképezést. Jövő héten apa is itthon lesz, akkor majd pótoljuk.
Ezt elküldöm, miletőtt elszáll :))

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Twist Márk az nekem is nagyon tetszik de van egy kisfiu már a családba és a barátnőm kisfia is Márk.
Dorka is nagyon édi itt a házba van is egy kislány akit így hívnak.
Hát én is az Utrogestant hagyom abba legutoljára.
Akkor szerintem én is finoman csökkentem míg el nem fogy. :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Szia Katerina!!

De jó hogy már itt vagy.
Hatalmas gratula!!! :wink: :lol:

Tejre én két dolgot hallotam ugye a tea ami erre való és a sör. :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina hát ezek a képek gyönyörűek!!! :D
Tünemény Littike!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Katerina, gyönyörű kisbabád született:))) Meseszép, tökéletes szépséges kislány, nagy gratula hozzá! Nagyon szép ruhácskái vannak! Én nem értek a tejecskéhez, csak a fórumon szoktam olvasni, hogy homeós bogyókat szednek, meg teákat isznak az anyucik.

Raniko: sör, tök jó ötlet:)))))) Én még nem hallottam ilyet, de vidámnak hangzik:)))
Nálunk a családban 3 fiú is Balázs, ez a favorit név:) De Márk még nincs szerencsére. Kicsit rövid a Márk, talán Márkónak lehetne becézni. A Dorka szerintem egy gesztenyebarna hajú, barna szemű cserfes kislány:)
Szerintem nyugodtan próbáld meg napi 1-gyel csökkenteni az utrót, tényleg ritka az, akinél ez nem megy. Kolléganőm is röhögve elhagyta naponta 1 szemmel csökkentve, nem is lett semmi baja. És többen is a fórumokon. Na, és ha baj lenne, akkor térj át a 3 naponta egy szemes csökkentésre. Mit szólsz?
Vendég
 


Katerina,gratulálok a pici lánykádhoz :D gyönyörűséges :D Nekem a szülésznő a laktoherb teát javasolta,szülés után másfél hétig napi másfél litert...én nem hiszek az ilyen dolgokban,de azért vettem,bár nem tudom,hogyan fogom meginni,olyan ánizsos illata van :roll:
Vendég
 


Krisz: Eszti lefelé fordult már?
Vendég
 


Kat: szívből gratulálok még1x Littikétekhez! Tünemény! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Katerina, nagyon szép kislány.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Twist igen régen a haáború környékén a terhes nők jegyet kaptak, hogy kapjanak barnasört.
Szerintem az orvos tuti meg tudja mondani,hogy ez most akkor tényleg fogyasztható e.
Napi egy csökkentés nem rossz ötlet. :D
Lehet, hogy így teszek! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Sziasztok, vendégségből bekukk, gyors leszek :P

Katerinaaaa :D :D :D
Gyönyörű Littikét kaptatok!!! :D :D :D
Tejcsire nekem a sör és a zöldborsó főzelék volt a nyerő :wink:

Skrisz,
Te még mindig egyben??? Azannya :shock: :D
Mikor kell megint menned?

Nyulaszkám,
jó fej az anyós :roll: :? Hogy vagy amúgy? :P

Raniko,
úgy tudom, sushi, tatár bivsztek (nem tom, hogy írjuk) tilos!!!! Nyers hús!!! Ráadásul a sushi alapból tartalmaz olyan baktériumokat, amik kerülendők, vigyázz vele! :roll:

Twist,
már hiányoltunk! :wink: Jó, hogy idetaláltál! :P

Nálunk minden ok, Lencsi rengeteget tornázik :D
Viszont nevet változtattunk (megálmodtam :)) felírom a g-mailre :P

(Mai sztori: buszra szálltunk, dupla ülés - Vackor bent ült, én kint, mert kivételesen volt ülőhely. Köv megállóban csomó fiatal teleüli a buszt, és felszáll két idősebb nő, megállnak épp felettünk. Leszállásig nyomták a szöveget, hogy ilyen gyereknek (Vackor) már rég át kéne adni a helyet, bezzeg ők hogy nevelték a sajátjukat! :evil: Pont nekem, aki mindig átadtam a helyem, sőt, a fiatalokat is megkértem, ha kismama vagy idős szállt fel. Leszálláskor úgy, hogy jól halljam, beszólt az egyik banya, hogy ezentúl ő sem lesz tekintettel a kismamákra, és többé nem adja át a helyét :evil: - mikor tele volt egyetemistával a busz!!! Aszittem, megrúgom :twisted: - bocsi az OFF-ért)

tillidian
 
 


Katerina!

Csodaszép a Kislányotok! Milyen komoly frizurája van!:)

Tej: Minél többször mellre tenni a babát.

Egyéb: Én rendszeresen iszom alkoholmentes sört, malátaitalt- Karamalz a neve (bár ennek elég magas a cukortartalma, nem tudom ihatod -e) Vannak homeos bogyók, de azzal nincs tapasztalatom.Teák:Laktoherb, Hipp Natal stb...
(Nem akarok okoskodni, de biztosan kell pótlás?)


Rani!Nagyon szép neveteket választottatok.

-és apropó, Till! Lencsi baba neve a kedvencem, ha Marci kislány lett volna-akkor ezt kapta volna +Panka :)

Megnéztem a képeket-és igen tessék tessék elárasztani az albumokat!!!!!

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Tilli drága ne húzd fel magad!
Hát sajna vannak ilyen idős banyák (ezer bocs a szóért) de tényleg banyák.
Úgy látszik az egyetemistáknak nem mertek beszólni. :twisted:

Tusom, hogy nyers halat húst tojást nem lehet.
Én vega shushura gondoltam amibe a halat kiváltja a zöldség pl avokádó vagy spárga.
Szóval abba semmi nyers hús nincs csak tengerialga,rizs és zöldség.

Kép

Kép
raniko
 
 


Jajj még egy én nem tudok felmenni g-mailra.
Valaki s.o.s mert így nem tudom meg Lencsi baba megállmodott nevét!!!! :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Till: nemsokára te is szülni fogsz látom, de jó!:))
Kemény ez a sztori, amit írtál! De magam is tapasztalom. Elég nagy pocim van (16 hetes kor ellenére) és iszonyúan látszik. Na, most az idős nénik, bácsik azt figyeltem meg, hogy sosem a tini kiscsávók fölé állnak le, hanem fölém és néznek szúrós szemekkel. De én meg szoktam mutatni a pocimat (eltartom a táskát magamtól) és csak azért sem állok fel. De ők nem tágítanak, ott maradnak felettem, kínos szokott lenni.
Ja, meg a 4-6-oson volt egy 60 körüli nő a barátnőjével és a megállóban ránézett a hasamra, aztán elhatározta, hogy megküzd velem a helyekért. Le is vágódott előttem, szinte ellökött onnan. Nem akarják, hogy a terhes nők leüljenek, vagy mi?! Nem értem! Rohadt nehéz nagy pocival forogni, hogy elmenjen mellettem mindenki a nagy táskájával és védeni a pocakomat stb. Kifejezetten utálkozva néznek néha az emberek. És már senki sem adja át a helyet, magamnak kell szereznem!
Volt, hogy egy fiatal férfival együtt értünk a helyre, nagy nehezen caccogva megengedte, hogy én üljek le, de végig a fejemen olvasott újságot, vágta a homlokomat a Metró újság bakker. Felálltam és akkorát csaptam az újságjára, hogy felrepült a levegőbe, hát szórakozzon mással!
A terhesség legelején, amikor még nem is látszott szinte, akkor adta át egy fiatal lány a helyet, ez volt az egyetlen alkalom, visszasírom!
Vendég
 


Sziasztok!

Benéztem,hogy van/nak-e frissen szült Anyukák?

Nyulasz!
Tényleg nagyon ügyik vagytok!

Skrisz!
Eszter nagyon kis ráérős! :D

Raniko!
Én csak utrot nyomok.Engem is elbizonytalanított a dokim,mert elmondta,hogy melyik napokon csökkentsem a bogyókat és én kiszámoltam,pont a 10. hétre fogom abbahagyni. :shock: :roll: Rá is kérdeztem utána telefonon,hogy biztos jó lesz-e így és mondta,hogy ha most abbahagynám (8+6 nap),akkor sem lenne baj.Ha Ő mondja? :roll: Az ikrekkel a 12. hét után csökkentettem az adagot.Nem tudom,hogy közrejátszott-e,hogy a 11. héten volt egy regukcióm,mert 3-mas terhességem volt,csak a dokik és javaslatára nem mertem bevállalni mind a 3 babát.Borzasztóan nagy a kockázata a 3-mas terhességnek.Vetélés,beteg babák...stb..

Twist!
Már látni kell a baba nemét!Már többször írtam,hogy nekem a fiamat a 12. héten megmondták,a lányomat a 16. héten!

Till!
Hú,az öregasszonyok nagyon veszélyesek tudnak ám lenni a buszokon. :x

Katerina!
Nagyon szép a kislányotok! :D

Velem/Velünk minden okés,lekopogom (kopp-kopp) már szinte semmi barna nincsen.A fáradtság ami sokszor borzalmasan el tud rajtam hatalmasodni,más nem.Ha napközben nem fekszem le,akkor este 8-kor már az összeesés határán vagyok.Szerintem ma is ez fog rám várni,mert az ikrek nem egyszerre alszanak és így nekem is kimaradt a déli szunya. :?
Mindegy,ha Apa hazaér,kicsit műszakot cserélünk. :)

Mindenkinek további szép napot kívánok!

Ági

pálgi
 
 


Ja,még a tejhez:
Van vmi homeos bogyó is,a nevét nem tudom,de a gyógyitárakban fogják tudni!Én szedtem annó és több is volt a tejem.Igaz,ez az első hetekben volt,a 2. hónap végére el is apadtam. :roll:

Ági

pálgi
 
 


Pálgi, de cuki édes kisbabáid vannak! (avataron):)))))
Jaj, de jó, hogy ilyen korán látták nálad a babák nemét, akkor komoly sansz van arra, hogy mi is lássuk! Jön a párom velem, nagyon kíváncsi ő is.)

Örülök, hogy barnázásod nincs már! Gratula a 8. héthez!
Vendég
 


Katerina, gratulálok, nagyon édes kislány!

Till, szép név :lol:

Kérem, jelentkezzen az, aki jönne aug.15-én a talira, köszi.
Vendég
 


Tejcsi: homeós bogyó neve Ricinus. Minden szoptatás előtt kell belőle szopogatni. Segíti a tejelválasztást.

Katerina, gratula ehhez a gyönyörűséghez.

Twist, a kiscsaj már rég irányban van. Még a huszonvalahanyadik héten befordult.

Tilli, annyira bunkók az emberek, hogy kár szót vesztegetni rájuk! És mindig a kismamákra pikkelnek. Nem értem, miért....

Hunci, a felső menüsoron van a "fényképek". Arra kell kattintani, ott vannak az albumok.

(2 óra óta egyfolytában fáj a hasam.)

skrisz72
 
 


sziasztok!

Katerina,
édes kiscsajod van! :D :D
tej: egyél rendesen!! egy kajálás elcsúszik, netán kimarad, már megérzem! és bizony, a sör :wink:

vki írta a zöldborsót, azzal a puffasztó jellege miatt óvatosan :wink:

a homeós bogyótól két ismerős kismamának is inkább kevesebb lett.

Ranikó,
p.szurit 9-10. hét környékén hagytam abban, Utro nálam is ment tovább, asszem 13.héten még végig, de lehet, hogy csak azért mert épp vérzéssel kórházban voltam :roll: fokozatosan kellett csökkenteni, de vmi annyira hülyén, hogy akkoris csak jegyzetből tudtam :roll:
nem volt kifogás, kellemesen be tudtam szédülni tőle 8)

Krisz,
most már erősen "bármelyik napos" vagy! :wink:

Nyulasz,
mindjárt te is! :wink:
lehet, hogy együtt fogtok szülni? :)

Hanna,
köszi drága kis Diókám jól van :D 3320g

a kérdés azért is épp jókor, mert ma voltunk újra a Margit kórházban neurológia kontrollon, és szépen fejlődik! :D :D
ami sz@r volt, az is jó irányba változik.

ú.hogy boldog vagyok, tökéletes szülinapi ajándék! :D

puszi Olivérnek a kiscsajtól is! :wink:
angel37
 
 


Angel,sok boldogságot :D Örülök,hogy Dióbaba szépen ejlődik,nagyon ügyes kiscsaj :D Krizsa dokihoz mentek valamikor? :roll:
Skrisz már tegnapos :lol:

Ági,ez jó hír,hogy nincs barna :D Holnap vagy szombaton lesz a nagy nap??? :D

Skrisz,folyamatosan??? :shock: az nem ismétlődően szokott fájni? :roll:

Till,egyre nyügősebben :x de szerintem ez normál... :lol: Mindjárt bekukkantok a gmailre...banyák :evil: ...még jó hogy ezer éve nem ültem bkv-n.
Vendég
 


tegnapos, télleg :lol:
ha Eszter belehúz, még lehet egy napon a szülinapunk! :wink:

és köszi :D :D
igen, valamikor biztos! csak meg kéne mutatni ezt a kis Makimajmot :lol: de még nem tudom, mikor :? majd Harcikával is akarok egyeztetni.
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: