Új privát üzeneted érkezett!

Micsoda csini kismamik!!!!!!!!

Lenne egy s.o.s kérdésem.Úgy néz ki mára teljesen kijött az aranyerem(megjegyzem legnagyobb bánatomra nem arany színű :lol: :lol: :lol: ).Holnap du.lemegyek a körzetihez,de a dokim csak hétfőtől elérhető,viszont 7-én már megyek hozzá.Szerintetek visszahúzódik majd????Addig van valami alternatív gyógymód,amit doki nélkül is megtehetek,eddig forró vízben ücsörgést mondtak,de ebbe a melegbe????

sutimano76
 
 


[quote="sutimano76"]M írta:sutimano76icsoda csini kismamik!!!!!!!!

Lenne egy s.o.s kérdésem.Úgy néz ki mára teljesen kijött az aranyerem(megjegyzem legnagyobb bánatomra nem arany színű :lol: :lol: :lol: ).Holnap du.lemegyek a körzetihez,de a dokim csak hétfőtől elérhető,viszont 7-én már megyek hozzá.Szerintetek visszahúzódik majd????Addig van valami alternatív gyógymód,amit doki nélkül is megtehetek,eddig forró vízben ücsörgést mondtak,de ebbe a melegbe????


A forró víz nem biztos, hogy a legjobb ilyen idő terhesen, de ezt nem tudom pontosan ... viszont: körömvirágkrém és hamamaelis 9CH 2X5 golyó a homeopatia szabályai szerint segíthet (bár van több szer attól függően, milyen tüneteid vannak !!! ) ... most nem tudom megnézni a homeos könyvemben, de reggel, ha rámcsörögsz, lehet, találunk jobb szert ... ez max nem használ, körömvirágkrém tutira enyhít rajta, páromnál ez a szer csodaszer de neki a homeos dokinénik ajánlotta pont ezt!

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Igen a melegvíz nekem is a terhesség miatt nem tetszett,köszi,de holnap veszek a patikában körömvirág krémet.Majd egyeztetek a patikussal.köszi,köszi,köszi!!!

sutimano76
 
 

 
 

Szivacsmatrac vs. kókuszmatrac témához:

egy ismerősöm küldte ezt a képet, és az alábbi üzenetet:

" ... A poratka és társai pedig TÉVHIT illetve én butításnak hívom ,hogy nem élnek a kókuszmatracba , mert ebbe nem tudnak megragadni, a képen Borka lányom 6 hónapos matracát
láthatod és a Vorwerk- takarítógép ezt szívta ki belőle 3perc alatt!!!! elképesztő nem????? Pedig a Novetex cég állítja, hogy a lányom a legtisztább helyen fekszik :( :( ! Nézd csak meg a demós fejem mit szedett ki belőle! ..."

Kép
Kép
Kép

Nos, ezek után nálam eldőlt: szivacs lesz a bölcsőben, és ezüstvízben lesz kimosva, az atkátlanítja, és könnyebb kimosni ,és szárítani, ha baj éri, vagy csak tisztítani akarom ...

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Csókolom,csókolom!

Én most értem ide.Délelőtt itthon dolgoz,délután csavarog,majd 4-től este 8 ig medence takarítás,és újra felállítás.Nem rég végeztünk.

Jó sokat írtatok.
Én is úgy gondolom,mint Boboka,elvileg az én dokim is lesz,amikorra Junior várható.Ha úgy alakulna,hogy nem ő lesz ott,akkor én a felét szánnám annak,aki velem lesz.Sztem ez normális.Én 8.000,-Ft-ot fizetek a magánrendelésen.Legközelebb megkérdezem van e konkrét összege,ha nincs,akkor alszom rá még párat.

Süti:nekem a reparon krémet adták,de szerencsére nekem nem jött ki durván.Soha nem is volt eddig,először azt sem tudtam mi ez:oops: :oops: :oops: Kizárólag csak akkor,amikor wc-ztem,és akkor se volt vészes.Én 2-3 hete szedem a magneB6-ot.Az könnyített rajtam,és hál istennek mostanra el is múlt.A krémet kábé 1 hétig használtam.Jobbulást odalenn :(

Kép
v.andi
 
 


KÖszi,Andi,akkor erre is rákérdezek a patikában.Nekem se volt még,de olvastam hogy szülésnél kijöhet,eddig azt hittem az erőlködéstől,aztán ugye olvastam a hátonfekvést,hogy akkor is olyat nyom a baba,amitől kijöhet.Hát nekem még jó hogy kijön,nehogymá egyszerű legyen az életem.A wc-z már reggel is kicsit más volt,mint szokott,de még nem gondoltam erre,aztán fürcsinél már kezdett fájdogálni.Bocs a részletekért,de sztem már 2 ér van kint. :oops: :oops: Szóval én elég durvának nézem/gondolom.

sutimano76
 
 


Én nemrég cseréltem le a MAGNEB6-ot magnesium-citritre.Lehetséges lenne ,hogy eddig az tartotta vissza????

sutimano76
 
 


Süti nem tudom.Én most 2-3 x egyet szedek a Béres Magne B6-ból,de szedek vas-folsavat,mert vérszegény vagyok vagymi,és lekopogom,3-4 napja minden jó.Mint előtte.Én is nagyon megijedtem,mert én el sem tudtam képzelni,hogy ez milyen.De popsitorlő,és minden wc után kence.Ülőfürdő,de sztem nem forró,és utána is bekenni.Nekem is a patikus ajánlotta,megnézte,hogy kismama is használhatja.A súlytól van,és az erőlködéstől.Én csak oldalt alszom,nem hinném,hogy attól.Anyu mondta,hogy a húgommal neki is kijött,de velem és a bátyámmal nem,de szülés után egyből elmúlt.Baszki,öregszem,ez van :lol: :lol: :lol: :lol:

Csunyeszka,eszméletlen csini vagy!Hol tartod a babákat???Tényleg lent van a pocid,remélem tudsz pihenni.

Kép
v.andi
 
 


Köszi,Andi még egyszer.

sutimano76
 
 


Jó reggelt!

Boboka:Pesten voltunk. Anyósom anno régi munkahelyén befizetett szakszervezeti díjat 60 000 pénzt, és tavaly megszünt a munkahelye. Múlthéten küldték a papírt, hogy menjen az ügyvédhez, és kifizetik neki. Kapaszkodni: 18 év kamata a 60 000 forintra 26 320 forint volt. Nem vitték túlzásba. A semminél több viszont. Elmentünk venni ezt-azt, és totál lejártam a lábam.

Csunyeszka: Nagyon csini vagy!

Pocim minden nap nő egy centit. Ez normális? :shock: Hétfőn még csak 108 volt, ma reggel már 111 cm. Létezne, hogy babó ilyen gyorsan nő? Vagy én kezdtem el megint hízni... :oops:

Apát nem lehet kirobbantani az ágyból :evil: Fél öt óta keltem, és még mindig alszik. Eszek pár falatot, aztán ha elment, kezdek készülődni. Menni kell háziorvoshoz, meg személyimért az okmányirodába... Igazán postázhatták volna. Na mindegy.

KépKép
Kép
scooper
 
 


Kép
Vendég
 


Süti
Kamillás ülőfürdő
Hemorid, Aurobin, Sperti, Reparon (kúp, kenőcs)
ÉS... nagyon fontos, hogy a széklet ne legyen kemény, ne kelljen erőlködni...(magnézium egyes embereket meghajthat...én pl. időnként Laevolac-ot használok)

Bibi
Tesóm 5 cm-s szivacsmatracot használ a kiságyba...azt simán beteszi a mosógépbe :wink:

Scooper
Ilyenkor rohamtempóban nőnek a bébik... heti 20-25 dekát :wink:
Vendég
 


Lina!

csini vagy!

Csunyeszka!

Neked divatlapban kéne mutizni magad, hihetetlen jó alakod van így pocisan is!

Baleset: :cry:

Bibi!

Kókuszmatrac: jó, hogy tettél fel képet, nekünk az van, de ezek szerint ez sem az igazi.

Ma végre láttam egy Premaxx-ot élőben és eldöntöttem, mégsem veszek....beletettük a barátnőm babáját, de valahogy a fejecskéjénél nem volt kényelmes....

Tegnap a lányom elhagyta a telóját (nem olcsó) és képzeljétek felhívtak a Kaiser's ből, hogy ott hagyta, mehet érte....ilyen is van manapság?????Vannak még ilyen emberek????

Kép
arvaerika
 
 


Jó reggelt!

Scooper,igaza van Mabenak,ilynekor már csak a baba hízik.

Erika,vannak ilyen emberek.Enyim férj is ilyen.Egyszer egy autó kulcsát adta úgy vissza,hogy 2 órát ült egy parkolóban,mire jött a tulaj.

Én ma takarít Kép Kicsit elszaladt alattam a ló lustaság terén.Hamarosan neki is állok,amíg nincs 100 fok.Délután kicsi munka.
Viszont én is érzem,hogy közeleg a vége.Nekem eddig nem fájt,nem keményedett,semmi bajom nem volt,viszont tegnap a csavargás végére bizony elfáradt a pocak,még pocaktartóban is.Szóval fájogatok,de még nem jósló,amolyan készülődős inkább.

Kép
v.andi
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukk:

Erika: nekünk is ilyen volt Lilla kiságyában ... most lehúztam róla a huzatot, kimostam, átvasaltam forró vasalóval, és egy napot állta a amtrac aznap a napon, amikor majdnem 40 fok volt --- az atkák biztos eltüntek belőle a napozástól :)

Így, hogy a kiságyat eladtam végre, most a matracot is megpróbálom, és Lottinak biztosan nem fogok kókuszt venni, ha a bölcsőből átkerül kiságyba .... mert ezek szerint nem éri meg beruházni, nem lesz tisztább a fekhely, ami nálam első körben a kókusz mellett szólt ...

Mabe: a bölcsőbe 2 darab egyenként 3 cm vastag matrac lett csináltatva, így könnyű mosni, de mégis elég kemény fekhely egy újszülöttnek :) ... tesód hány fokon mossa a mosógépben ???

Én most készülök kimosni, ágyneműt már átmostam, vasaltam, készre szeretném csinálni a bölcsőt, és letakarom egy tiszta pléddel, hogy addig ezzel már ne kelljen foglalkozni :)

Andi: hááát, igen ... én már akkor érzem a pocót, ha elmegyek Lillával bevásárolni ... :( ... pedig csak annyi, hogy őt bele kell tenni az autósülésbe, meg kivenni onnan, plusz a bevásárlókocsiba is ki-be ... és amikor a pénztárhoz érünk, hajolgatni párat, amíg kipakolom a cuccost ... na ettől már kész vagyok ... Lilla 12 kg :shock: :lol:

De most muszáj elindulnunk, mert elfogyott a pelus ... később jövök! :

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Szép jó reggelt,

jól lemaradtam megint és míg én piktort játszottam ti szépen szőttétek tovább a regényt. :)

Míra még nincs itthon, majd este hozzuk haza... nagyon jól érzi magát anyósnál... de nekem már naon hiányzik. Olyan csendes így a lakás... De hát muszáj volt hogy kicsit mamizzon, mert különben nem tudtam volna megcsinálni a meglepit neki, ami kéééész. Majd csinálok fotót a falról, csak most töltőn az aksik.

Tegnap voltam fodrásznál is. Maradt a szőke... akartam bele barna csíkokat, de mivel nem mondtam előre nem úgy kalkulált és nem fért bele az időbe. Lehet nem is baj. Na, szóval a fazonon lett kicsit változtatva, jobban megtépettem fent meg lett vmi frufruszerűségem. Nekem tecc a végeredmény... végre kicsit más. Tudjátok elég nehezen változtatok, ami a hajamat illeti.

Délelőtt még van egy sor elintéznivalóm, meg körülnézek anyagfronton is... öcsinek ágynemű, rácsvédő, baldachinnak valót. Ebéd után visszaolvaslak titeket ééés utána egész estig semmit nem fogok csinálni, csak pihenek... azért ezt a 2 nap festést eléggé megéreztem (derekam kiszakad, bokám szinte eltűnt :S). Na, főzni azért fogok, mert még hétfőn volt utoljára normális kaja, azóta csak vadásztálazunk. :oops: 8) Így ma rakott karfiol lesz este a menű.

Bocsi, hogy most csak ennyi, de majd jövök és pótolok. :wink:

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok.

Ez a kókuszmatrac dolog engem is meglepett. :shock: :shock:

Nálam is elindult a takarítási láz. A héten még ablakot és függönyt is akarok mosni.
Elég rossz éjszakánk volt. A nagy meleg miatt nehezen aludtunk el. Mire végre sikerült, a szomszéd 1 körül nekiállt kocsiajtót csapkodni. Hajnalban pedig egy riasztó hangjára ébredtem. Elég hosszú napunk lesz így. :( :(

spickey
 
 


Jó reggelt!

Mabe a páromnak az aurobint írták fel,de a beteg tájékoztató szerint kismamiknak nem igazán javasolják.De akkor a reparont és körömvirágot megpróbálom.
Kajálni sülthúszsíros olajosmagvas kenyeret eszem,meg sok sok barackot,így talán elég rost,meg csúszás elősegítő lesz bennem.

Matrac,nekem is 5 cm-es van a kiságyba,csak egy gondom van,hogy nem fér bele a mosógépbe,így valószínű,veszek egy újat.

Erika,VANNAK ilyen emberek,a melóhelyen a turisták folyton otthagytak fényképezőt,táskát,stb.mindig visszaadtuk,soha nem nyúltunk le semmit.Még a térképeket,útikönyveket is elraktuk a szezon végéig.

Andi,remélem van segítséged a takarításhoz????
Én ma szintén varrogatok,meg a virágos kertem(amiben pillanatnyilag virág nincs,mert voltam olyan ügyes,hogy csak tavaszit ültettem)gazolom.

Manó kérünk fényképet az új frizuráról!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Spickey,éjszaka :evil:

sutimano76
 
 


Nem is meséltem a számomra nagy örömhírt.Szombaton megyek a domonyvölgyi strandra.Ha nincs még programotok,ott összefuthatnánk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sutimano76
 
 


Brumi,akkor megnyugodtam,hogy nem csak én vagyok ilyen lusta.

Süti,elvileg a kis kamasz itthon van,már ha azt nevezhetjük segítségnek.

Az aluszékonyság visszatérhet így a végére?Szívem szerint fel sem kelnék,de muszáj lesz.Délután még dolgoznom is kell kicsit.

Kép
v.andi
 
 


Úgy volt hogy vasárnap megyek a balcsira a nővéremékkel,de lehet,hogy mégse férek be a kocsiba :cry: :cry: :cry: .

Andi,sztem visszatérhet az aluszékonyság,mert mostanában én is 9 után kelek elég sokszor!!!És utána se önt el a munkakedv!!!

sutimano76
 
 


Megjártam a védőnőt, hogy végre beírja a leleteimet. Mondjuk az elemzésüket már hétfőn a dokinéni megtette, tudtam, hogy jó a vasam továbbra is (pótlás nélkül is), hogy a terhesség alatti pici koleszterinszint-emelkedéssel nem kell foglalkozni (2 hónappal ezelőtt még rednben volt), és hogy amúgy rendben van minden. :)
Egy új információt kaptam csak: május 8-a óta 4 kilót híztam (ez talán nem sok ennyi idő alatt, majdnem 3 hónap telt el azóta, Dóráról pedig a gép azt becsülte (két UH alapján, 27 és a 35 héten), hogy hízott min. 1,5 kg-t) és 8 centit nőtt a pocim, ami itt sokakhoz képest nem is sok, 108 cm.
Kicsit megkavarja őt is az, hogy ha kell, ha nem, a körzeti terhesrendelésen mindig irogatnak dátumot a könyvembe, pedig aztán mást nem (lévén beutalóért megyek, terhesgondozásra nem), az én orvosom meg előre beírja a köv. taláka dátumát, szóval akad kavarás a kiskönyvembe rendesen. :D:D

Kicsit durvulnak a jóslóim is (tegnap már némi méhszájnyilallást is éreztem)... De ugye ezek semmit nem jelentenek. Azért készül a táskám! :)

Andi!

Nem tudom, hogy visszatérhet-e, de én azt tapasztaltam, hogy bizony megint rámtör rendszeresen az álmosság. Ma pl. 11-6-ig aludtam, majdnem jól, szóval nem kellene álmosnak lennem, ennél kevesebb alvás is elég szokott lenni. De ma már délelőtt 9-kor újra tudtam volna aludni... De lehet, hogy a meleg teszi, ami még állítólag tart egy darabig.

Astrid

Kép
astrid
 
 


[quote="sutimano76"]N írta:sutimano76em is meséltem a számomra nagy örömhírt.Szombaton megyek a domonyvölgyi strandra.Ha nincs még programotok,ott összefuthatnánk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Süti: mi is megyünk szombaton !!!!!!!!!!!!! :) de jóóóóóóóóóóóóóóóó :)

Gyertek minél többen, nagyon szupi a hely !

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="v.andi"]B írta:v.andirumi,akkor megnyugodtam,hogy nem csak én vagyok ilyen lusta.

Süti,elvileg a kis kamasz itthon van,már ha azt nevezhetjük segítségnek.

Az aluszékonyság visszatérhet így a végére?Szívem szerint fel sem kelnék,de muszáj lesz.Délután még dolgoznom is kell kicsit.


Neeeeeeeem, ez nem lustaság ... csak egyre nagyobb a "teher" ... meg bazi meleg is van :shock: ...legalább is nekem nagyon melegem volt, amíg haza nem értünk, most meg fáj a fejem, még algopirint is bevettem, annyira ...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibiesbrumi 2009.07.30 11:01-kor.

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Jessszus ,tegnap szembesültem a ténnyel,hogy hétvégén már augusztus leszKép ,mindjárt itt a szeptember Kép

sutimano76
 
 


Na itt, de haldoklom.... Azt hittem sose érek haza. Olyan dög meleg van és mindenemen csurgott a víz. De legalább nagyjából sikerre jártam és öcsinek nemcsak hogy néztem anyagot a kiságyába, hanem vettem is... egyik félét legalábbis, de még azt majd kombinálni szeretném vmivel, de ahhoz ma már nem volt erőm, hogy visszamenjek az előző boltba.. majd legközelebb.

Haj, majd megpróbálom este apikát megfűzni csináljon róla képet, de nem ígérem, mert ma hozza haza Mírát is és hááát már piszkosul hiányzik a kis dög. :(

Andi, regeltem arra a hajas oldalra!!! Az valami állat. Asszem el leszek vele, ha végre lesz egy normális fotóm, amin szemből vagyok és nincs rajtam napszeműveg. :D

Ágytéma... nálunk is Míra kap új ágyat. Én meg épp azért döntöttem emelett, hogy ne csak azt lássa, öcsi mindent kap, hanem hogy ő is kap új dolgot. Amióta tudja, hogy lesz neki új, mindenkinek ezt meséli és hogy az ő régi rácsos ágyikóját fogja megkapni a tesója. És hogy tényleg sajátnak érezze, és legyen kis kuckója, ezért festettem neki a falra a képeket, ami csak neki készült...

Brumi, csini vagy nagyon. Szép pocó. :) Jóslófájások... :(

Dorka, hogy állsz a hangyák elleni csatában? Visszavonultak már?

Hehe, Süti jó ez a szellempocakos kép rólad! :lol:

Na, eddig jutottam... Később folyt. köv.

Kép Kép
manósziget
 
 


Sziasztok!

Csatlakozom én is az állandóan feküdni / aludni vágyók táborához :lol: :lol: :lol:

Süti, Bibi, jó Domonyvölgyi fürdőzést nektek a hétvégére :)

Süti, sajnálom az aranyeret :cry:

Takarítási láz: engem jövő héten elkaphatna, remélem akkor már nem leszek ennyire lusti :lol:
Vendég
 


Manó majd várjuk a fotókat :)
Vendég
 


Halihó!

Nálam is bejátszik az alváskényszer, ma már háromszor aludtam el a fotelban... :cry: Nem is tudtam, h. ez vissza fog térni.

Astrid!
Remélem azért kibírhatóan fájsz! Pihenj, amennyit tudsz!

Egy hír:

http://www.nlcafe.hu/sztarok/20090730/m ... nia_babai/

Sok boldogságot nekik!! :)

Bibi, Süti biztos klassz lesz a fürdőzés, érezzétek jól magatokat!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Bibi!

Mi az a takarítógép, amiről írtál? Én szeretnék valami szupit venni, de nem tudom milyet......

Kép
arvaerika
 
 


Ááááá, nem bírom... Én is olyan hülye vagyok, hogy a legnagyobb melegben kell takarítanom. :twisted: Visszapakoltam Míra kiságyát, s egyúttal kinyaltam a hálót.. most meg nekiestem a számítógép asztalnak és környékének... Jó kis pihenés... de mindig elkap vmi ha betervezem, hogy pihizek, mert nincs itthon a Míra... Lehet, mert így gyorsabb, mint az ő segítségével? :roll: És muszáj ma kinyalnom a lakást, mert holnap anyuékhoz megyünk, míg Míra medencézik, unokahúgom rendbe teszi a körmeim és hétvégén irány a Balatooooooon!!!

Kép Kép
manósziget
 
 


[quote="arvaerika"]B írta:arvaerikaibi!

Mi az a takarítógép, amiről írtál? Én szeretnék valami szupit venni, de nem tudom milyet......


Nem tudom pontosan, az ismerősöm leveléből idéztem, de neki valami régebbi típus van, ha jól tudom ... amúgy azt nem írtam, hogy ez a féléves kosz, nem nagyvárosi poros környezetben, hanem Érden, családi házban költözött a matracba :shock: ...szóvla: érdemes 2-3 havonta jó alaposan kitakarítani a matracot, ez a tanulság! :)

Én is most készülök valami jó takarítógépet venni, a proszívónk kezdi megadni magát ... ha valakinek van jó tippje, én is megköszönöm :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="manósziget"] írta:manószigetáááá, nem bírom... Én is olyan hülye vagyok, hogy a legnagyobb melegben kell takarítanom. :twisted: Visszapakoltam Míra kiságyát, s egyúttal kinyaltam a hálót.. most meg nekiestem a számítógép asztalnak és környékének... Jó kis pihenés... de mindig elkap vmi ha betervezem, hogy pihizek, mert nincs itthon a Míra... Lehet, mert így gyorsabb, mint az ő segítségével? :roll: És muszáj ma kinyalnom a lakást, mert holnap anyuékhoz megyünk, míg Míra medencézik, unokahúgom rendbe teszi a körmeim és hétvégén irány a Balatooooooon!!!



Gratulálok! Te sem bírsz magaddal ??? :lol: ... háááát, igen: egyedül megértem, hogy könnyebb, mint a kis segítséggel, ezzel én is így vagyok :) ... de persze letörni a segítő kedvüket nem szabad, így minden 2szer annyi idő :shock:

KÉPET kérünk!!! ... nagyon kíváncsi vagyok a műalkotásodra !!!!!! :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="peppino"]H írta:peppinoalihó!

Nálam is bejátszik az alváskényszer, ma már háromszor aludtam el a fotelban... :cry: Nem is tudtam, h. ez vissza fog térni.

Astrid!
Remélem azért kibírhatóan fájsz! Pihenj, amennyit tudsz!

Egy hír:

http://www.nlcafe.hu/sztarok/20090730/m ... nia_babai/

Sok boldogságot nekik!! :)

Bibi, Süti biztos klassz lesz a fürdőzés, érezzétek jól magatokat!


Köszi;) ... én is álomkórban szenvedek, aludtam egy órát Bibikével :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


[quote="boboka"]S írta:bobokaziasztok!

Csatlakozom én is az állandóan feküdni / aludni vágyók táborához :lol: :lol: :lol:

Süti, Bibi, jó Domonyvölgyi fürdőzést nektek a hétvégére :)

Süti, sajnálom az aranyeret :cry:

Takarítási láz: engem jövő héten elkaphatna, remélem akkor már nem leszek ennyire lusti :lol:


Köszi, nincs kedvetek csatlakozni ??? :)

http://www.domonyvölgy.hu/d-beach.html

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Megtaláltam a centimet :lol: :lol: A hasam kereken 100cm!

Ezen a takarító gépen én is elgondolkodtam. Találtam is a neten egy hirdetésben 2 régebbi darabot, csak a leírást nem találtam meg sehol. Jó lenne tudni, hogy ez is kiszedi-e az atkákat. Még kutakodom. Ha igen, és sikerül felvenni az eladóval a kapcsolatot megoldhatunk valakivel egy felezést.

spickey
 
 


Raktam fel az albumomba képeket a falról és öcsi leendő ágyneműjéről. :) 8)

Kép Kép
manósziget
 
 


Képzeljétek: sikerült eladni a kókuszmatracunkat is :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Süti, olvasom milyen jó kis beszélőkéd van. Lehet velem meggyűlne a bajod. ;) Vagy csak az lenne az igazi Bábeli zűrzavar, ha mi ketten elkezdenénk beszélni. :lol: Nekem se áll be a szám és úgy néz ki Míra is ilyen lesz, mert ő is bírja egész álló nap mondani. Képzelheted mi lehet nálunk napközben. :lol:
Aranyér miatt sajna, remélem bejön, amit a többiek ajánlottak. Szerencsére nincs benne tapasztalatom.

Talitok miatt egyébként meg nagyon irigy vagyok. Viki, Dorka, nem kélne nekünk is összefutni egyszer vmikor? Viki mikor jársz legközelebb Kváron??

Ez a tarifás-orvosos téma. húú, jól kiveséztétek. :lol:

Csunyeszka, nagyon brutál lent van a pocód tényleg! :o De basszus te is milyen gizda vagy! :o

Matrac kérdés is kipipálva... szivacs lesz...

Kép Kép
manósziget
 
 


Ügyi vagy Brumi! :lol:

Hehe, itten fogunk mi lakni... egyszer... valamikor... Itt tartanak a terepmunkálatokkal az utcában. :)
Kép

Kép Kép
manósziget
 
 


Sajna a gép már nincs meg, és nem spec. volt. :cry:
Bocsi :cry: :cry:

spickey
 
 


Ha már tegnap szóba került
http://www.blikk.hu/sztarblikk/megszule ... 57127.html

Bibi
Holnap megkérdezem, hány fokon mosta!

Én is csatlakozom az álomkórosokhoz....

Még biztosan nem fogok szülni, nem tört ki rajtam a "fészekrakó-láz" :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:
Vendég
 


Csatlakozom én is... az álomkórosokhoz.... egyfolytában aludnék.... :? :? :?

Ma megrendeltem a bútorlapot a pelenkázóhoz és a szekrényhez... aztán jött hozzám egy barátnőm a kislányával... akik németben élnek... :) A kislány most volt 3 éves... és a 32. hétre született.... és hihetetlen, hogy észre sem lehet rajta venni.... :) :) :)
Úgy érzem hulla vagyok... :( :( :(

Tegnaptól magas a vérnyomásom... és mééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééég jobban dagadok.... :( :( :( :( :( :( :(


Manó.
.. nem tudom mikor megyünk Kaposvárra legközelebb... a jövő héten megyünk dokihoz... és ha zárt a méhszájam... meg a vérnyomásom is kicsit lejebb kúszik akkor lehet, hogy bevállalnék még egy kaposvárt.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Asszem lepihenek kicsit.... :? :? :?
vikiviktor
 
 


Viki
Mennyire magas????????????????
Orvos?????????????????????
Vendég
 


Viki, nagyon vigyázz magadra! Dokid mit mondott a vérnyomásodra?

Aluszékonyság nálam is előjött, én ráfogtam a vérszegénységre.

Astrid, nagyon szép az a 4 kg!

Kép
kata05
 
 


[quote="mabe86"]H írta:mabe86a már tegnap szóba került
http://www.blikk.hu/sztarblikk/megszule ... 57127.html

Bibi
Holnap megkérdezem, hány fokon mosta!

Én is csatlakozom az álomkórosokhoz....

Még biztosan nem fogok szülni, nem tört ki rajtam a "fészekrakó-láz" :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:


Mabe: köszi :)

Kép

Kép
bibiesbrumi
 
 


Viki! Nagyon vigyázz a magas vérnyomás és a dagadás miatt! Remélem kapsz rá valamit, h. lemenjen a vérnyomásod. A dokidat azért értesítsd, ha még nem tudja..... hogy mit javasol!!

Peppino
Kép

Kép
peppino
 
 


Imola... A háziorvos azt mondta, hogy ez még nálam határ érték.... :? :? :? :?
Mérem most már kb két óránként.... és ilyenek vannak, hogy 141/72 P: 79; 150/61 P:80... de mind 140 fölött....

Nekem átlagban 110 szokott lenni... ezért kicsit fura....

A nődokim szabin van még a héten.... :? :? :?

Akartam venni teszt csíkot, hogy tudjam a vizeletben nézni a fehérjét... de a közelünkben egyik gyógyszertárban sem lehet kapni.... :? :? :? az orvosi gyógybolt ... ahol szerintem van... az meg zárva volt amikor arra voltam.... :? :? :? :?
A védőnőnek mondtam, hogy mi lenne, ha adna nekem itthonra... mert akkor legalább megnyugodnék... (legalább addig amíg tudnék venni és vissza adnám....) de nem adott... azt mondta nem szükséges nekem azt otthon nézni.... :? :? :? :? de ővele meg aug. 13-án talizom csak.... :roll: :roll: :roll: :roll: :evil: :evil: :evil: :evil: :? :? :?

Mi a sz.rt csináljak???????? Szerintem már ettől is magas a vérnyomásom... pedig nem érzem magam idegesnek... és a környezetem is azt mondja, hogy abszolút nyugodtnak látszom.... akkor ilyenkor mi van????????
vikiviktor
 
 


Ma ráadásul... gyorsan akartam a baba szobába felrakni a papír "csillárt" és elszakítottam.... :? :? :? :? :? :? :? olyan egy béna vagyok..... :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Lányok nem hiszem, hogy leszek már ma... asszem egy kicsit sétálok... aztán feldobom a talpam.... :wink: :wink: :wink: :wink: (felpocolom.... :wink: :wink: ) :lol: :lol: :lol:

Jó éjt nektek! Vigyázzatok babókra!!!!! :) :) :)
vikiviktor
 
 


Szép jó estét!

Viki, sajnálom a magas vérnyomit :cry:
Az nem lehet, hogy ettől a hüle időjárástól is ingadozhat / nőhet a vérnyomás?

Csillár :(

Bibi, nem tudunk menni sajna a hétvégén domonyvölgybe:(

Amúgy is pont ma gondolkoztam azon, hogy még jó, hogy nem mentünk nyaralni, mert nincs egy normális rucim sem, amit a strandra fel lehetne venni. A régi bikini felsők esélytelenek, azoknál már pár számmal nagyobb lett a cickó :lol:

Manó, mindjárt megnézem a képeket :)

Pusz mindenkinek, jó éjt
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?