Új privát üzeneted érkezett!

Felvidulashoz ajanlanam 8)

http://video.boon.hu/video/45830/boogiz ... bevonul--s

Kicsit most elerzekenyultem :cry:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem mondjatok,hogy en vgyok a laptetuuuuu :shock: :P :P :P
Es meg senki nem volt :?: :shock: :twisted: ezert keltem en koran :? :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok :)

Brid, én itt vagyok :D Nem semmi a videó :lol: :lol: :lol:
És igen, laptetű, csak neked, csak itt és csak most!!!!!!! :) :wink:
Vendég
 

 
 

De miért érzékenyültél el?
Vendég
 


Szia Furtoske
Hat azert mert en is akarok egy szep vidam eskuvoooot :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


sziasztok!
Csak egy gyors jelentkezés: jól vagyunk, csak bekrepált az asztali gépem. Most a laptopról írok. Nem tudom, mikor lesz jó, apának most nincs ideje vele foglalkozni. Szóval mostanában nem nagyon leszek.
Ma voltunk a kötelező uhu-n. Minden rendben van. Képzeljétek, a lába kereken 5 cm!!!!
Egy élő magzat, ferde fekvésben. A lepény a mellső falon tapad. A magzatvíz mennyisége átlagos.
BPD: 73 mm
OFD: 94 mm
HC: 264 mm
AD1: 77 mm
AD2: 69 mm
AC: 23Omm
FL: 54 mm
Magzati súly: 117O g

Szép álmokat nektek!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


zsu
Ezek a csajok ma sztrajkoltak :shock: de jo,hogy jottel 8) mert mar epp neztem,hogy egy hete nem irtal :twisted: eletjelet mindig adj magadrol :!:

Tobbieknek irgum burgum :twisted: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nekem nem,mert én többször benéztem d.u.(addig én sem voltam),de meg is lepődtem,hogy a mi írásaink voltak az utolsók :cry:

Bridget,
nekem kissé fura a boogie a templomban :shock: :lol: ,de azért tetszik.
Én ezen a videón röhögöm mindig halálra magam,azt nem értem,ha már kiszállt a kocsiból,mit akar újra a vízben??? :shock: :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=uFBhXuzE ... re=related

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Párom ma bejelentette,hogy szombaton elutazik 1 hétre,látod,Bridget, együtt kéne lennünk hétvégén és hét elején(is). :roll: Így lehet nálunk előre tervezni.Mondtam is neki,hogy meglóg a "gyerekcsinálás" elől,ő meg röhögött,hogy hát ha már a nevelés elől is meglógott anno :evil:
Én nem találtam viccesnek :evil:
Szóval ez a hónapom tuti elúszott :x

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Mai felvidulaskepp...na nem mintha megerdemelnetek :roll: :lol: :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=XQcVllWpwGs

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis
Ne is mond 9kor keltem...apacskanak kave reggeli es ultem gep ele nagy vigyorral,hogy most elkaplak titeket :roll:

A templomi bugi szerintem ngyon popec bar a parom semmi penzert nem tudnam ravenni :? meg egy eskuvore is nehez nem hogy a gugisra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Figyu azert indulas elott igenis tegyen ki magaert!A katonak neha 4napig is elelnek :!: aztan mikor hazajott akkor is radolgozni....nem szabad vesznihagyni....a semminel tobb lesz sot :wink:

A masik meg tuti nem direkt csinalja...valahogy latod ez igy jon ki de te mint irtam csessze ki az idozitessel es elotte meg utana mindent bele 8) :lol:

A klippen en nem tudtam nevetni....ez borzalmas :shock: a no a kocsijat akarta kitolni... :roll: meg jooo hogy tudott uszni :shock: en nem tok nekem ez most horror volt :oops: ne csinalj ilyeneket Enis :lol: :twisted: :lol: :lol: :lol:

Goooooood Moooooorniiiiiiiiing!!!!!! :D

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Sziasztok!

Hú de lemaradtam :shock:

Enis azért mielőtt elindul párod ugorj rá és adjatok az érzésnek :lol:
Azt a videót láttam már és hát tényleg kuka volt a nő,de szerintem sokkot kapott és nem is gondolkodott mit csinál.

Bridget jó videók voltak ezek nagyon :lol: Főleg az a boogis esküvő :lol:
Lakás ügyben van változás?

Nálunk annyi helyzet van,hogy deglett a macsek,végre,36cn azért csak megjött piri :D azért ilyen későn mert 22cn volt ovum és felvilágosítottak hogy ovu után 14. napon jön meg a miki.Ilyen még nem volt velem és meglepődtem miért késik,hiszen nem volt hancur,gyerek bizti nincs.Na de most aztán nem menekül apci :twisted: Most úgy is annyira be van indulva a babagyártásra hogy nem hinném most gond lenne vele,majd teszek róla hogy ne legyen :wink: Ha meg más nincs elkapom lefejem és pulykatöltővel fellövöm magamnak a kiskatonákat :lol: :lol: :oops: Ez csak vicc volt :lol: :lol:

Pusszantás mindenkinek!

Kép
anyci
 
 


Sziasztok! :)

Bridg, hát ez az Evianos reklám haláli!!! :lol:

Anyci, jót nevettem a "pulykatöltődön" :lol:

Enis :) Hát ez a nő nem komplett :lol: Ekkora idiótát :lol: :lol:

Zsu, nagyon klassz méretek! :wink: 4D-re nem mész?

Nócikánkal mi lehet?Jöhetne a jó hírekkel, beszámolóval és a képekkel persze!
Vendég
 


Fürti tudod,mindent a cél érdekében :lol: :roll:

Zsu tényleg még meg se dicsértem milyen szép nagy már a prücsök :shock: Nagyon jól növöget :D

Nócika?Ginus hogy van?

Kép
anyci
 
 


Bridget,
:oops: tényleg???Akkor bocsi,de én tényleg nevetségesnek találom,előszőr szóltak neki,hogy ne hajtson be oda,mert csőtörés van,ennek ellenére mégis bement,meg hát tudod mikor tudná ő kitolni a kocsit :shock: :lol:
Hát az este jött is már a párom,hogy akkor ha szombatig naponta kitesz magáért,úgy jó? 8) mondom több mint a semmi,de nekem vasárnap kéne itthon lennie...amúgy mire hazaér,jövő hét végén,az már késő :? Mindegy,majd lesz valahogy.
Azt látnotok kellett volna(na jó,talán mégsem :roll: :lol: ),mennyire fáradt volt az este,hozzámbújt,de minden mp-ben ásítozott,csodálkoztam is,hogy nem aludt el közben,és még bírt is csinálni valamit :lol:

Majd rögtön megnézem a másik videódat is :)

Anyci,
én lemaradtam erről...ne haragudj,hogy megint felzaklatlak vele,de nektek most pihi volt Emese után?Vagy múlt hónapban miért nem adtatok mindent bele?Vagy mehetett volna,csak nem jött össze?36 napra?Mindig ilyen hosszú ciklusaid vannak?
Ez jó, tudd meg erre én már nagyon sokszor gondoltam :lol: Álmában ellopom a cuccot és lefagyasztom:lol: (valamelyik filmben volt ilyen,hogy a párja nem akart kiskatonavizsgálatra menni,és a nő a margarinos dobozba köpte a cuccost,hogy hidegben legyen reggelig :lol: :oops: ).De hogy te mikre nem gondolsz,én csak simán a Nurofen-es fecskendőre gondoltam :lol: :lol:

Fürtöske,
veletek mizújs?Terveztek tesót és ha igen,mikor?Mindent bele,ha sokáig vársz,úgy jársz,mint én :? :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis,nem zaklattál fel :wink: Már csak a babára koncentrálunk!
Várakozó üzemmódban voltunk 6 hétig szülés után,júliban meg nem volt akció mert apci kissé depis volt és nem ment a keksz,pedig igyekeztem,de hát neki női agya van :wink: :shock:
Doki először 6 hónap pihit mondott,utána 3 hónapot,végül megegyeztünk abban hogy azért az első rendes mensit várjuk meg és aztán állhatunk is neki :D
Nem volt még sose ennyi a ciklusom,mindig 30 napos szokott lenni,de most szerintem az ovum késett és ezért csúszott a mensim is.

Mennem kell!Sziasztok!Pusz

Kép
anyci
 
 


Anyci, nekem is sokszor voltak 40 napos ciklusaim is :shock:

Enis :) hát jó lenne minél hamarabb a kistesó, már 34 leszek :oops: de egy kicsit húzós lenne, ha most jönne :) egy-két évre gondoltam, de ha jönne mostanság, nagyon boldog lennék akkor is :wink: :)
Vendég
 


Sziasztok!

Fürtöske!
Két hete voltunk 4D-n!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


mindjárt vissza olvasok.
Mi péntek reggel lementünk a Balcsira, és csak vasárnap éjjel jöttünk haza.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Most beszéltem Nócival. Jól vannak, csak nagyon hosszúak a napjai és nincs ereje, sem ideje sms-t írni, vgy ide jönni. puszil mindenkit.
Regi jól van, csak nem akar gyarapodni. 17OO g a kicsi és csak akkor engedik haza, ha elérte a 2 kg-t. Meg elfelejt időnként levegőt venni, úgyhogy az inkubátorban plusz oxigént kell kapnia. Ölbe még nem lehet venni. Cumisüvegből kapja a hamit, de nagyon nehezen megy neki az evés.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kati!
Még olvasni is fárasztó volt, hogy is telnek napjaitok!!!!
Jó anyuzást és kitartást nektek! Gyerekekekt puszilom!!!!

Kitty!
Anyud nagyon szépen gyógyul!!!! Fantazstikus!!! Hamarosan tényleg otthon is lehet újra!!!! Annyira örülök a jó hírnek!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


itt vgyok am visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Anyci
A babas nem tetszett :roll: lakas ugyben nincs valtozas...egyenlore csak nezelodunk mert kivenni csak oktober 1-tol veszunk ki :roll: Viszont en ma is megyek megnezni egy szupi lakast 8)
Ezt en is eltudta volna neked mondani ha rakerdezel...ezert van az,hogy az en 25napos ciklusom is kitolodik mivel nem a szokasos 11.napon volt pe hanem 14.cn-en azaz normal 28napos lettem volna de mivel volt az a masodik pe talan igy az is elkepzelheto,hogy pirianyo 16+14 azaz 30.cn-en latogat el...ezert semmikepp nem szabad azt hinnem valami van mert nem jon meg 28napra esetleg :roll: Piri meg monnyon le :twisted: regen ezt a kepet tettem be PIRINEK:
Kép

Furti
Itt megy ez a reklam en mar lattam a teveben :lol: :lol:

Enis
Nem gond :lol: Nevetni en nem nevettem de mindenki mas tuti nevet ha meglatja :lol: Naaaa akkor apacska azert csak probal kitenni magaert...es remeljuk valamelyik fickok csak tulelik azt a 3-4napot :wink: max kislany lesz 8) :lol: azt hittem hetfon megy mar haza :roll:
[quote]c írta:sodálkoztam is,hogy nem aludt el közben,és még bírt is csinálni valamit

:lol: :lol: :lol: :lol: Parod egy igazi hos :lol: :lol:

Zsu
Ilyen lukas az agyam tudtam tuti elutaztal es mondtad is de valahogy nem ertettem miert nem jossz 6napig :oops: milyen volt balcsin marha irigy vgyok am :twisted: mert mindenki balcsizik en meg nem mehetek haza :cry: Koszonjuk a Nocis hireket :!:

Nocikaaaa
Reginanak jobbulast
Kép

Pendi :?: Szoszke :?: Tunderke :?: Csucsu :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
naaa,szegény kismadár :( Biztosan nem esik jól neki :shock:
Á,nem,most Brüsszelbe megy és kocsival,nem repülővel és 1800 km az út.
Ezt már én is láttam a youtube-on 8)

Fürtöske,
én is 34 leszek jövőben, a 33-at már betöltöttem,ezután már az jön nekem is:lol:

Zsuzska,
tegnapi hsz-edet valahogy átugrottam :shock: Jó nagy Benőke,és még majdnem 3 hónapod van hátra?Miért tudtam én kevesebbről,biztosan azért furcsa,mert Regina korábban jött.Valahogy Nócihoz viszonyítottalak ,így most felborult az egyensúly :roll:
Köszi a híreket Regináról 8)

Nóci,
bár nem olvasod,de kitartást,csak beindul Regina súlya,ha majd könnyebben megy neki az evés :)

Anyci,
köszi a magyarázatot :lol: és sok sikert erre a hónapra. :wink: Valaki hozhatna már pozítiv tesztet :roll:

Ha már ma is nagy a pangás,én is lelépek :D sziasztok

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Jo csak azt hittem vasarnap nem lesz otthon de hetfon mar igen....arrol nem szoltal,hogy egesz heten nem lesz otthon :lol: Noci karikor pippantott egy pozi tesztet Zsunak meg januari inszeme sikerult ha jol emlexem :wink:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Nem,úgy írtam,hogy szombaton elutazik 1 hétre,csak átugrottad,de nem gond,nem azért írom :) ,ma meg este megy Debrecenbe,úgyhogy ennyi volt a nagy babagyártás :lol:
Szót sem érdemel többet :?

Aha,csak én akkor még nem írtam ide,mióta itt vagyok,nem volt pozi teszt :) Azt hiszem Pendi írta pár napja,hogy hátha.... :wink:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Bridget,a babást el is felejtettem írni hogy zabálni való volt ahogy ott koriztak :lol: :lol: Nagyon jól megcsinálták,teljesen élethű volt :lol:
Lehet nálam azért is bekavart az is hogy 2,5 hónapja már hogy Emesét meg kellett szülnöm és az ovum még nem úgy jött ahogy kellett volna,talán akkor még a testem nem állt készen :roll: Most viszont úgy érzem okés lesz minden :wink: Isten adja,na meg a párom a cuccot hozzá :lol: 8)
Addig akkor még ráérsz keresgélni szépen nyugodtan így tuti megtalálod majd a megfelelő lakást :D
Haláli ez a tojó madár,sugárban fosik :lol: :lol:

Fürti nekem most volt először ilyen és furcsa volt :roll:

Zsu,én is elfelejtettem hogy írtad mentek pihizni :oops: Jól éreztétek magatok?
Köszönjük Nóciról és Regiről az infókat!Mondd meg neki sok puszi és nagy ölelést kívánok és imádkozok azért hogy gyarapodjon Regi és mielőbb haza mehessen!

Enis szívesen :D most már képben vagy?Ja mint szűz mária :lol: :lol: Köszi remélem is hogy most sikerül,mert lelövöm apcit,vagyis inkább lőne fel engem ő a Marsra :lol: :lol: Érted? :wink:
Te meg azért csak kapd el valahogy párod,vagy tudod pulyka töltő :lol: 8)

Pendi is nyaral? :shock:

No meg a többiek :?: :roll: :shock:

Kép
anyci
 
 


Nem mondod :shock: Ma hülye vagyok? :shock:
Én úgy láttam,hogy egy fültisztító pálcika van a madár popójában :shock:
Bridget,
segíts nekünk már :lol:

Értem én apcival a dolgot,na,csak lövöldözzetek szorgalmasan. :lol: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis
Ma mondtad,hogy egy hetre megy de a mulkor is emlitetted,hogy 1het :shock: nemaaa ennyire felreolvastam :roll: :oops:

A sorrendet csak azert irtam tudj hova kozeliteni...hat igen itt januar ota nem volt pozi teszt :roll: bar szoszke ngyon elvan tunve es arra is gondoltam mar talan most babas es azert nem jon es nem mondja nehogy valami megint tortenjen a babucival :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis ne baz most már én se tudom mi van a seggében :shock: :oops:
Azért csak ti is lövöldözzetek ám :lol: 8)
Bri segííííts :!: :!: :lol:

Kép
anyci
 
 


Anyci
Majd beall szerintem a 36nap is szep eredmeny igy 2.5honap tavlatbol :wink:

Enis
Dehogy fulpiszka :lol: :lol: :lol: jol szembelovi pirit aki elmehetne mostmar a sunyiba :twisted:

Kitty mondta most nem fog tudni jonni mert a parja otthon lesz :roll: Pendi nem tom hol van :? Tobbiek se.. :roll: De nayron meg az is valami hogy egyaltalan jon valaki :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Miert kuldenek en pirinek egy madarat aminek a popojabol kiall egy fulpiszka? :lol: eszmeletlenek vgytok :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,
hát honnan tudnám,én arra gondoltam,hogy ló...sz a seggébe pirinek :lol: Lehet perverz vagyok :oops: :lol: Nekem úgy tűnt,hogy a végén vattát látok annak a valaminek,ami a fenekében van :lol:
Jaj,itt röhögök,még jó,hogy egyedül vagyok itthon :lol:

Hát én kívánom Szöszkének,hogy azért ne jönne,de lehet ők is nyaralnak vagy sokat dolgozik ...de az általad feltételezett kifogás a legjobb :D

Kitty-t tudom miért nem jön 8) lehet ő majd meglep egy pozi teszttel :lol: Sosem lehet tudni,nem igaz?
Na,párom elment,de előtte "megfenyegetett",hogy ha hazajön ikreket csinál nekem :) Kezdek mérges lenni rá,jobb lenne,ha nem a szája járna,meg úgy összességében inkább ne is beszéljünk a dologról.Már egy hete ez a sláger,mintha 80 évesek lennénk és véletlenül összejött volna újból a dolog 20 év után :lol: :roll:

Anyci,
neked volt igazad,úgy néz ki én már lassan a szememnek sem hihetek :roll: :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok. Élek csajok ígérem holnap jövök és vissza olvasok. Most csak az utolsó oldalt olvastam el.
Addig is puszi :)

Kép
csucsu05
 
 


Enis!
Na ja.... még van hátra két hónapunk és két hetünk!!!!! Azaz 12 hetünk!!!!!!!!

Bridg!
Igen, januárban az első inszemem sikeres volt!!!

Anyci!
Nagyon jó volt!!!! Pénteken még én is fürcsiztem egy jó nagyot, de szombaton és vasárnap már nem. Pénteken még anyumékkal és keresztékkel voltunk, de hétvégén már a párom céges buliján Világoson. Ettünk, ittunk, beszélgettünk. Jó kis pihenés volt.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok!
Mielőtt elfelejteném.... szombaton lelépünk a Balcsira, hogy a hétvégi nagy melegben ne a panelban aszalódjunk. Majd kedden onnan átmegyünk Kiskutasra, onnan szombaton vissza a Balcsira és majd vasárnap éjszaka jövünk csak haza :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Na én most elmegyek pedikűröshöz, mert íííííííííííííííííííííííííííííííííííííírtózatosan randa a sarkam :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
aztán könyvtár, de utána majd jövök vissza. Addig is puszi nektek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Bridget,igen én is örülök hogy egyáltalán van pirim :wink: Most lehet beáll mert a vérzésem se olyan mint múlt hónapban,teljesen normális mint amilyen szokott lenni,múltkoriban még nagyobb vér darabkák jöttek,de most nem.Bocsi hogy kielemeztem :oops: :shock:
Ezért bízom abban hogy most az ovum is normális lesz :wink:
Ja a fosós madár :lol: :lol:

Enis,mi aztán jól belekeveredtünk ebbe a madárba :lol: Mondtam én hogy fosik :lol: :lol: Jól elröhögcséltem most itt magamban :lol: :lol: Keress fel egy szemészt :wink: :lol: :lol:
Ja ez volt nálunk is a múlt hónapban,csak annyi különbséggel hogy az én párom nem azért nem bubolt mert elutazott hanem mert "nő" :shock: :roll:

Szia csucsu :!: :!: :lol: :lol:

Kép
anyci
 
 


Zsu
Na akkor jó kis hétvége volt,hát meg most szórakozz még,mert aztán ha kint lesz a manó akkor már kissé nehezebb lesz :wink:
Naaaaaaa akkor te se leszel egy hétig :?: :shock: :(
Na jó érezd magad azért jól :D

Kép
anyci
 
 


Zsuzska,
azta,hogy ti mennyit tekeregtek :lol: De egészségetekre,jó,hogy bírod.
Vannak sokan a Balatonon?Tényleg,szúnyogok vannak?

Anyci,
úgy néz ki,hogy tényleg romlik a látásom :lol: Lányodnak már megvan a nyelvpiercingje?

Csucsu,
szia :D Az utolsó oldalt pont kihagyhattad volna,az én hülyeségeimmel van tele :?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis,még nincs mert elhalasztja későbbre,inkább a telóba szálltak be a skacok,mert nem vót occsó :D Most dolgozni akar valahol aztán majd abból akarja megcsináltatni :wink:
Amúgy én négy szemmel se látok ám néha :lol:

Kép
anyci
 
 


Na meg is jöttem.... naggyon csecse lett a lábikóm!!!
És végre sikerült vennem két pizsit is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Két napja meg kaptam melegítőt is.... kettőt is.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Anyci!
Ígérem, fogjuk. Lesz fürvdi, kaja, ivás, vitorlázás, és minden, ami jó!!!! És már holnap este megyünk!!!!!!!


Enis!
Szerencsére nagyon kevés szúnyog van. Jó volt az irtás. Amúgy rengetegen vannak, főleg szombat délelőtt áll be.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Elkényeztették a lábikóid :?: :lol: :lol: Selymes lett mint a babapopsi :lol: :lol:
Neked vagy a babának :?: :roll:

Akkor lesz pakolászás meg minden,mi?Az a lényeg érezd jól magad!!! :lol: :lol:

Kép
anyci
 
 


Zsuzska,
akkor volt írtás,pár éve mikor utoljára voltunk,csak ígérték.1 hét alatt szitává ettek,főleg én szenvedtem,mert allerigás vagyok a csípésükre :?
Ti aztán tudtok élni :lol:

Anyci,
értem,akkor mégsem mondott le róla,legfennebb majd a következő szülinapján lesz az az ajándéka a haveroktól:wink: Dolgozni akar?

Bridget,
tegnap voltál lakást nézni végül?(jól emlékszem,hogy azt írtad,méssz?).De ha csak okt.1-től költöznétek,miért keresgélsz már?Vagy ha találnátok amit nagyon tetszik,mennétek előbb?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Anyci!
Volt ám kényeztetés... csudi selymes lett a lábikóm, körmömöm francia manikűr és csillognak a kövek is rajta... szóval volt nagy lábkényeztetés. Aztán ha haza jöttünk, megyek fodrászhoz is.
Már megy a mosógép, mosnom kell vagy három adagot. De már nagyon vártam ezt a nyaralást, hiszen idén leszünk apával utoljára kettesben.

Bridg!
Nektek meg jó keresgélést!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Visszaolvasok 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Enis,nem mondott le még róla,de aztán kitudja :wink: Nyári melót akar erre a pár hétre,csak eddig nem volt semmi mert 18 alatt sehova nem kellett,de holnap benézünk egy helyre talán majd sikerül valami neki :wink:

Zsu,hu de csudijó lehet a lábikód :lol: :lol: Meg még a fejed is meg lesz csinálva?Nagyon dögös kismami leszel :lol: :lol:
Hát igen ezt most tényleg élvezzétek ki alaposan mert hamarosan már hárman lesztek és már nem ugyan az lesz.Hanem sokkal jobb!!!
Hova megy a mosógéped??!! :shock: Jól bezártad az ajtót nehogy kimenjen?! :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
anyci
 
 


Csucsu
Hol vagy ma sem jottel :roll:

Zsu
Hat az mar ram is ramferne :?

Anyci
hat remeljuk mar rendben leszel...dokihoz mesz mostansag vgy mar nem kell menni :idea: A madarat regen ngyon sokszor feltettem de eddig soha senkit nem zavart be :oops: :lol: :oops:

Enis
Jah voltam es tok tuti a keco :x na most ez azert baj mert jah ember meg nem akar koltozni mi a feszkes fenenek amitsam magam meg fajditsam a szivem...akarmi jot latok ugyse vesszuk ki mire meg nekunk kell nincsen az meg :evil:

A tegnapi lakas ngyon tutko a kepen nem is annyira de mikor elmentem megnezni :shock: 2eves az epulet es ngyon szepen van megcsinalva :!: http://www.10wea.com/ itt atlehet stirolni az epuletet milyen a nappali a furdo a konyha....es 4200$ azaz meg olcsobb mint amiket a muki mutatgatott nekunk es harmad ilyen jo allapotban sincsenek :? Jah es a noci nagy pocival vart mert babas :lol:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Bridget,dokihoz már nem kell mennem,csak ha már van valaki ott bent :lol: Remélem is hogy most menni fog a dolog és nincs velem gond :wink:
Értettem elsőre madárkát csak a végén enissel belekeveredtünk,mint gyerek a szaros pelenkába :lol: :lol:
Az épület az tutkó,de a kecó nincs fent?

Kép
anyci
 
 


Anyci
A kecot is meglehet nezni csak rakell klikkelni a residences-re es ott is egyesevel,hogy szoba,konyha,furdo 8)

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?