Új privát üzeneted érkezett!

pumuklii
 
 


Nóri!
Marci nevében is köszönöm! :D

Pumuklii!
Nekem is az első jön be!

Mi netes társkeresővel találtunk egymásra,uh nem egy nagy történet a miénk. Max annyi, hogy a harmadik nap óta együtt élünk! :oops:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


A kis Mókusom, most eszméletlen módon belevetette magát a játszásban, Micsoda hangzavar! FELZABÁLOM! Az első bébihordóját kineveztem pihiszéknek :lol: , abban fekszik, előtte a tornáztató, és azt rugdalja! Hogy élvezi, de édes!! Ja egyébként tegnap felfedeztük, hogy van lábacskánk!!! Kezecskénk még nincs, de lábunk már van!! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

 
 

linken 7. kép, de becsatolom inkább
Kép
pumuklii
 
 


Vilcsi? igen nekifutásra sikerült! :oops:
Hát, nem tom, hogy jó e a lámpa! Megnéztem a linket, de valahogy az más, mert kisebb a konyha a képen, mint a tied! Nem??

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Sziasztok!
Rengeteget írtatok,nem győzöm követni.
Dóri,nem semmi történet,még jó hogy nagyobb baj nem lett.Az emberek meg...,inkább nem írok semmit mert csúnya lenne.
Kutyafüle én sem tok főzni!!!! :lol: Nálunk is inkább Sanyi szokott.Bár pár dolog azért nekem is megy,de inkább a hús nélküli dogok.
A kiköltözést amúgy mi is úgy gondoltuk hogy Apa előre menne.
Anika,a lányok tündériek nagyon.Apor is édes!!
Jó ez a vonalzó őrület! :D
Pumukli,nekem az első verzió tetszik.
Annus,már nagyon kíváncsi vok a videóra.
Hajnalban papim megint rosszul lett,de haza is engedik még ma a kórházból.Alig tud menni,beszélni.Sajna ez egyre rosszabb lesz :cry: :cry:
Hanna ma olyat büfizett az ágyában,hogy fejvédőt,lepedőt mindent mosni kellett.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nekem lámpa nélkül, illetve csüngős lámpával, hú neked tudnám elképzeli az IKEA-s kettes lámpát! Küldöm
nekünk ez van a konyhába, http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/50089405

mert túl nagy a kettes, de itt a kettes is:

http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/30089411

Nagyon jól néz ki életben!!! Nagy bumszli égővel királyság! Sztem!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


pumukli,elso jobb, szellosebb, nem szeretem en mondjuk a tul zsufolt dolgokat.
az ikeas tervezoprogrammal mennyit szenvedtem a konyhaval :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Hahó!

Boldog hófordulót Hannának, Rikinek, boldog szülinapot Marcinak! :)

Most rohanok, majd még jövök, Zsüci, majd írok.

Pussz.

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Nóri
az étkezőasztal felé akarok majd lelógós lámpát.

Ezek szerint az első verzió jobb, húgom szerint is.
pumuklii
 
 


Zdori!

Köszi

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


etkezo fele fog illeni sztem is a lelogos lampa :wink:
en ugy orulok h a haz kesz van .. en mar a konyhakkal almodtam. meg a lepcsovel....... :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


pumukli, én is oda"terveztem", a te konyhádba! :lol: :lol: :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na sziasztok léptem, mert menünk tátá :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Szóval,nem sok ötlet... :(
Nóri,nem Balcsi,hanem Visegrád lenne a cél.
Annus,mondta a párom,hogy összefutottatok! :D
Ha mégis valaki nem siklana át a problémám felett,nagyon várom a tanácsokat!!!!

Kép
f.ancsi
 
 


ancsi en olvastam,de sajnos semmi hasznosat nemtudok hozzaszolni :(

Netti
Kép
maumau
 
 


Ancsika
Ergam cseppek

Milyen hatóanyagot és segédanyagot tartalmaz a készítmény?

Hatóanyag: 0,60 mg ergotamini tartras ml-enként.
Segédanyagok: metil-parahidroxibenzoát, vízmentes glükóz, glicerin, propilénglikol, tisztított víz.

Gyártó és a forgalomba hozatali engedély jogosultja:
Richter Gedeon Rt., Budapest



1. MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ ÉS HOGYAN FEJTI KI HATÁSÁT AZ ERGAM CSEPP?

Az Ergam csepp alkalmas tartós és erős méhösszehúzódás kiváltására. Az erős méhösszehúzódás a méhizomzatban futó ereket is szűkíti, így szülés utáni gyermekágyi és vetélés utáni vérzések hatékony csillapítója. Migrénes roham megszüntetésében is alkalmazható.


2. TUDNIVALÓK AZ ERGAM CSEPPEK ALKALMAZÁSA ELŐTT
Mikor nem szabad az Ergam cseppeket alkalmazni?
- Anyarozs-alkaloidok iránti túlérzékenység esetén,
- Terhesség, szoptatás,
- Magasvérnyomás,
- Érbetegségek,
- Súlyos máj- és vesefunkció zavarok,.
- Migrénes roham megelőzésére.

Mit kell tudni a kezelés megkezdése előtt?
Az Ergam cseppek alkalmazása során a végtagokban jelentkező zsibbadás vagy viszketés érzése a készítmény túladagolására utal, ilyen esetben a kezelést fel kell függeszteni.

Terhesség, szoptatás
Terhesség alatt alkalmazása szigorúan ellenjavallt a méhösszehúzódásokat fokozó hatása miatt.
Szoptatás alatt ismételt adagolása a tejelválasztást gátolja.


Szedhet-e egyéb gyógyszert az Ergam cseppekkel egyidőben?
Az Ergam cseppek nem adhatók, ha Ön egyidejűleg propranolol, oleandomycin tartalmú készítményt, valamint sympathomimetikumot, illetve dopamint kap.

Jelenleg, illetve közelmúltban szedett receptköteles vagy recept nélkül kiváltható gyógyszereiről tájékoztassa orvosát vagy gyógyszerészét.

Hogyan hat az Ergam csepp a gépjárművezetéshez, veszélyes gépek kezeléséhez szükséges képességekre?
Nem történt vizsgálat az Ergam cseppek gépjárművezetésre és a gépek üzemeltetéséhez szükséges képességekre gyakorolt hatására vonatkozóan.


3. HOGYAN KELL ALKALMAZNI AZ ERGAM CSEPPEKET?

Az orvos által előírt adagban, módon és ideig szabad alkalmazni.
Szokásos adagja naponta 2-3-szor 15-30 csepp (0.7-2 mg)
1 ml=kb. 25 csepp=0.6 mg hatóanyag.

Milyen tünetek jelentkeznek túladagoláskor?
Véletlen túladagolás esetén álmosság, zavartság, végtagviszketés, zsibbadás vagy fájdalom, vérnyomás-emelkedés vagy vérnyomásesés, légzészavar, görcsroham léphet fel.

Mi a teendő az Ergam cseppek túladagolása esetén?
Túladagolása esetén hánytatás, gyomormosás, hashajtó adása javasolt. Szükség esetén értágító adható. Szükséges lehet a légzés, keringés támogatása.

4. LEHETSÉGES MELLÉKHATÁSOK

Mint minden gyógyszernek, az Ergam cseppeknek is lehetnek mellékhatásai, amelyek a következők: émelygés, hányinger, hányás. Az Ergam cseppek érszűkítő hatása miatt bizonyos esetekben keringési zavarok léphetnek fel. Az erre utaló legkisebb jel esetén (végtagokban jelentkező zsibbadás vagy viszketés érzése, szívtájék fájdalom) a kezelést fel kell függeszteni.

Kép
Kép
incike
 
 


Ancsi!
Szerintem ezt a miómát mindenképp nézesd meg egy másik dokival!!!Mindegy kivel!!!Ott ahol van egy jó uh!!!!Aztán ott csak megmondják h mi van mi nincs!!!Lehet h feleslegesen is szednéd mert totál más van odabenn...gyanus h egyszer ott van egyszer nincs?!

annus11
 
 


Pumukli: az első verzió tényleg szebb, de mivel én pici vagyok (160 cm), valszeg a második verzió lenne a praktikusabb, mert alacsonyabban van a szekrény. :)

Dóri: nagyon szomorú és ijesztő volt a palacsintás történet. :? Nem kárhoztatlak semmiért, csináltad, ahogy a legjobban tudtad. Számomra ebből az a tanulság, hogy ha ilyen helyzetbe kerülök, erőt veszek magamon és segítséget kérek ÉN, ha már senkinek nem jut eszébe. Én se le tudnám fékezni a babakocsinkat, mert eltörtem a fékezőjét. :oops: Hát hiába, olcsó volt...

Csongónak meglesz péntekre a terminátorlába. Az készítő srác azt mondta, hogy hajós mintásat fog csinálni. :P Van egy tengerészes napozónk is, majd együtt hordja vele. :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Pumukli!

Szerintemis a felső jobb!

Már dolgozom a klippen...atyám rengeteg kép van...több száz...szóval még a képfeldolgozás és szerkeztés altt tartok...holnap remélem már össze tudom dobni...de ha jól haladok=Iza alszik jó sokat!akkor még ma éjjel is lehet belőle vmi :wink: :lol:

annus11
 
 


Riki,Hanna boldog hófordulót!
Marcinak pedig sok boldog szülinapot!!!!

Fancsi nekem van olyan ismerősöm,akinek szülés után úgy jött meg,hogy 2 hétig volt meg neki,aztán 2 hét szünet,majd újabb 2 hét vérzés,és így tovább.Asszem neki hormont írtak fel.Elég rossz lehet én attól az 5-6 naptól ki vok mikor megvan.Sajna arra ötletem sincs hogyan lehetne mondjuk a vérzés mennyiségét csökkenteni. :roll:
Szerintem nálad is valami hasonló zavar lehet.Nekem a dokim mindig azt mondta,akkor van baj,ha a vérzés soha nem áll el,egyre több és fájdalommal jár.De amúgy én lehet a nyaralás után azért még elmennék valahova.

Még most értem el addig hogy feltegyem a bablevest főni.Hát,kicsit elvok maradva a mai nappal. :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Tinu,Csonginak tetszeni fognak a hajók!Hamar túllesztek rajta,ügyes fiú nagyon!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Én szoktam fokhagymásat enni, nem vettem észre, hogy baj lenne tőle, de tudok olyanról, akinél volt. Szóval ez is egyéni.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Alig tudlak titeket követni! :lol:
Most nem is írok, mert belefáradtam az olvasásba! 8)
Annyit, hogy holnap megyünk 5 napra a Balcsira, szóval leghamarabb hétfő este leszek! Majd valaki foglalja össze a lényeget! :D

Millió puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ancsika
A Miomának semmi köze a vérzésedhez és az ne úgy működik, hogy 1x van 1x nincs, ha van akkor minden vizsgálatnál látják. Nekem is volt az 1 terhességemnél Marci mellett. Azon imádkoztam, hogy a baba nőljön és ne a mióma, mert sajnos kétesélyes volt a dolog, de mire kiderült addigra már 4hónapos terhes voltam. Szerencsére Marci ügyesebb volt biztos érezte, hogy szükségem van rá és neki élnie kell. Aznap zokogva hagytam el a kórházat és nagyon lassan telt az idő a következő vizsgálatig ami eldöntötte, hogy maradhat a baba vagy meg kell szülnöm. Senkinek nem kívánom, hogy átélje ezt a helyzetet amiben mi voltunk akkor. Szülés után eltávolították.+ nekem még az is baj volt, hogy folyamatosan váltak le kis darabkák a méhlepényből.

Kép
Kép
incike
 
 


Szofi: jó nyaralást!
Mi is megyünk vasárnap anyósékhoz vidékre, de ott lesz internet, de azért mindennap bizti nem lesz időm netezni. Dogát is kéne írnom.

Kép
Kép
tinu
 
 


Szofi
Jó utat, vigyázzatok magatokra és érezzétek jól magatokat.

Kép
Kép
incike
 
 


Csak bekukk...

Pumukli, nekem a második tetszik! Sztem izgalmasabb, és télleg lehet vmit tutit tenni az üres részre- lámpa, kép...

Anikó

Kép

Kép

Kép
vki17
 
 


Csak gyorsan,mert sírás van.
Pumukli,nekem is az első tetszik.
Incike kemény lehetett!!!!!!Nekem a 7.hét volt hasonló,akkor kaptunk egy hetet,hogy kiderüljön marad e Riki,de szerencsére akart a mi kisfiunk lenni. Elég nehéz életed volt eddig is, rátok fér mostmár egy kis nyugalom és béke.
Na megyek felveszem manót.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szofi!Nektek is jó nyaralást!
Nekem is az első a menő! :lol:
Mi hétfőn kedden leszünk vidéken,meghalt a férjem nagyija(sajna már lehetett rá számítani,3 éve alzeimer-es,és már kb.3 hónapja a kórházban volt) :cry:
Aug.15-ei hétvégét hosszabbítjuk,így idén csak ez a nyaralás lesz.Barátaink nyaralójában leszünk együtt Pomázon.
Szuper házikó,fűthető medencével,esténként sütögetéssel.
Sztem még jobb is lesz,mint egy strandos hely.
Legalábbis most Hanna miatt mindenképp! :)

Incike!Kemény lehetett!!! :(
Hála az égnek,hogy Marci ilyen erős kisfiú,
és mindketten jó egészségnek örvendtek!!! :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Ancsi! Szerintem ami hol eltűnik, hol ott van, az a ciszta lehet max. Menstruációval ürül a tartalma, ilyenkor nem látszik az ultrahangon.

Esztó! Köszi a kérdésed, jól vagyunk. Holnap megyünk oltásra, tegnap meg szemészeten voltunk (a munkahelyemen) Mirával, mert átmosták a könnycsatornáját. :( Nagyon sírt szegényke.

Kép
Kép
g_reny
 
 


:roll:
mindenki etet altat furdet ? :lol:
csak az en lanyom alszik? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi, tinu jó pihenést, kellemes időtöltést!

Tinu-biztos nem lesz gond CSongi hajókás lábacskájával. Nekem anno Zalcsinak rugibugyija volt, nem nagyon tetszett neki, de muszáj volt! Egy hónapig kellett hordja, de effektive csak két hétig hordtuk, mert utána csak éjszakára adtam rá, de elég volt!

Incike-háááát, tényleg nem lehetett egyszerű, de most már az öröm van beköltözve hozzátok is!

Kutyafüle- Riki már akkor is tudta, hogy ki számára a legjobb szülő!
:wink:

Vilcsikém már 3/4 7 óta alszik, 3/4 6-kor előadta a fő műsorszámot, lilulásig hisztizett, mert éhes volt, de nem akartam már fürcsike előtt megetetni, játszottunk, meg minden volt, de hajthatatlan volt, így már 6:10-kor fürcsike volt, aztán kajkó, és be is ájult alatta. Hát kíváncsi leszek milyen éjszakánk lesz! :roll: :? :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Netti-mi is szundizunk már... ja és a hiszti mellett azért nem bírtam ki, és megmértem 5105 gramm!! Hízik rendesen! Kis pufók bogyó! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


hú tényleg jó gyorsan bealukált mindenki... :lol: :lol: :lol:

na jó éjszakát akkor, holnap remélhetőleg itt! cupp

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hahó,én még nem alszom!!!
Szofi jó utat,pihenj sokat!
Grétike még fenn van,de mindjárt alszik-Hanna kb 20 perce aludt el.
Még ezután fürdök,felmosok.Holnap kreppelni kéne a hajam.de 2 óra mert olyan hosszú már.Majd még meggondolom.
Szép álmokat!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Ja!Akartam írni a szülés utáni első reggelit!Itt többen írtátok,hát nekem mindkét alkalommal elég maradandó emlék volt/lett.
Grétivel-zsíros kenyér hagymával,-ugye fontos az Anya illata :lol: :roll:
Hannával - egy tányér tejföl,mellé kenyér.
Jó éjt!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


én már nem is emlékszem ilyenekre! :(
A tea az tuti, meg valami korpás zsömi. Azt hiszem talán vajat kaptunk hozzá, meg talán kefírt. Az első ebéd az maradandóbb volt!
Üres tejbegríz, meg egy nagy adag laevolac szirup,(hashajtó,ha valaki nem kapott volna)amit én nem vettem be! :D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Énse nem alszom. :D

Netti, mostmár mi is azt csináljuk, hogy hamarabb van a fürdetés, így megspóroljuk a hisztit! 8)

Niki, jól sikerült a főzelék?

Ti mennyi ideig fürdettek? Mert éngyerek nem nagyon akar ám kijönni a fürdőkádból... (apával fürdik, csapkod, rugdos, nyújtogatja a nyelvét, röhög, de kijönni nem akar)

Nosztalgia? Ez jó! :D
Én a férjemmel kb. 8 évvel ezelőtt találkoztam először egy szilveszteri mulatságon, ahol az excsajával volt (akiről azt hittem, hogy a nagyanyja -na mindegy... :lol:
Már akkor is szimpatikus arc volt... Aztán küldött szilveszteri fotókat ímélben (jósokat készített rólam... :oops: , aztán szigorlatoztam pszichológiából és kérdeztem tőle valamit a témáról. Aztán egy kis szünet. Létrejött az iwiw, én bejelöltem, ő visszajelölt, kérdezte mizu van velem, már rég hallott rólam. Írtam, hogy épp most készülök meghódítani a világot. Azt írta, hogy csatlakozna... És csatlakozott. :lol: Aztán hazaköltözött hozzám Budapestről.


Szofi, jó nyaralást! Mindenki volt már a Balatonon? :P

Ja, télleg Gyöngyi, még neked akartam írni, hogy a férjem nővéréék is Szigetszentmiklóson laknak és nagyon gyakran voltunk náluk. Most egy kicsit nem értenek egyet pár dologban :?, remélem hamarosan rendeződik a helyzet és újra megyünk...

Kép

Kép
adraci
 
 


hu
en mar nemtudom,ebed volt nekem.
talan zoldborsofozelek virslivel.
igen.. hozza se nyultam.
nagyon undorito volt :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na, én a kórházban semmit sem ettem meg. :? Valahogy nem volt kedvem hozzá... Szörnyen néztek ki azok a kaják. (pedig 2 féle közül lehetett választani)
Így a család főzött és hoztak reggelit-ebédet-vacsorát, ahogy kell.

Kép

Kép
adraci
 
 


Adraci, orulok h igy jobb nektek is :wink:
korhazban en sem ettem meg semmit. szo szerint :)
elso nap ebedet kaptam,a zt nem felejtem el.. nem hittem h ez ilyen szornyen is kinezhet.
zoldborsofozelekvirslivel.
:shock:

Netti
Kép
maumau
 
 


jolvan.. leirtam ketszer is :lol:
megyek alszom inkabb :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Én ugye "dolgozom" a klippen! Iza már alszik 7től!
Nekem meg csökken a tejem...most szaporítom...a napokban adnom kellett már pótlást neki naponta 1szer a lefejtből...remélem sikerül megint szaporítanom!

Kórházi kaja...borzalmas volt...és mivel pépeset ehettem 2 napig...így ugyan azt fogtam ki...de a répafőzelék vitte nálam a pálmát...A zsömle +teföl nálunk is befigyelt....amúgy a zsemlét általában megettem mindig,azt nem tudták elrontani....


Na megyek fürcsi,kezdek fáradt lenni...holnap reggel meg oltás....

Hajni!
Jól hangzik ez a kiruccanás!

Elutazóknak kellemes hétvégét,mi is megyünk szombaton...előre félek :roll:

annus11
 
 


Hali!

Na, most van időm leülni a géphez. Anyukám ma segített (férjem Londonban), így egy csomó mindent el tudtam intézni, amíg ő vigyázott Lilire....vele kb. mindez egy heti program lett volna.
Úgy várom a visszapillantós tükröt mint a messiást....hosszabb útra még nem merek nélküle elindulni 2esben pötyikémmel.

Pumukli!
1értelműen az első a jobb!!!!!!!!!!!! Nálunk absz. nincs is felsőszekrény (nálunk is ablak, pontosabban üvegtégla van a konyhault felett), bár nekünk van egy külön helyiség a hűtőknek, kajáknak, ritkábban használt edényeknek, én imádom, hogy ilyen szellős.

Vérzés:
Én mindenképp elmennék egy másik dokihoz is!!!!!

Kórházi kaja:
Én sem tudom...láttam hogy miben hozzák ki és......szóval nem volt túl guszta és higénikus....ezért nekem is hoztak kaját a rokonok.
Ja, de a 2. napon épp a 'miért nincs tejem parám közepén', a konyhásnéni lehordott, hogy miért nem eszem meg soha a kaját....merthogy ettől lesz jó sok tejem...na, akkor bekanalaztam egy tál sóskát! :oops: :? :? Nem épp a favoritom finoman fogalmazva... :? .....de elhangzott a kulcsszó: tejem lesz tőle! :lol:

Jók az új vonalzók!

Adraci!
Nosztalgia sztorid több ponton is mintha a sajátomat olvasnám! :lol:
Szintén idősebb nője volt férjemnek, szintén évek után taliztunk újra össze, szintén kiderült, hogy anno kiszúrtuk már egymást, szintén az iwiwen üzizgettünk a legelején. (én épp a világ másik részén repkedtem...amikor először hazajöttem egy hosszabb hétre már hozzá mentem haza :roll: ). Vicces! :lol:

Esztó!
Megnézem majd hol láttam...fogalmam sincs...kb. vagy 100 oldalt néztem végig mostanság...vadásztam pár babakütyüre. :roll:

Ikea is megvolt ma! :lol:
Nagyon szupi cuccokat vettem, találtam állatkás pelust is, nagyon tuti, meg vettem édi csörgős plüssöket (nyuszi ül a répa-kocsiban, meg zsiráf ül az eper-kocsiban...nagyon lökött bigyók, de Lili imádja, az epresről ma le sem vette a szemét! :D )

Voltunk ma sétálni is...dobok képet...kis cukikám készül már a vizilabdaVBre! :lol: (lsd.sapi :lol: )
Kép Kép
Kép

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!

Sztm a felét elfelejtem, amit írni akartam... :oops: :shock:

Pumukli,
én is az elsőre szavazok :wink:

Kutyafüle,
brokkolifőzelék :) :) nálunk a kórházban egyik nap az volt. Sztm rajtam kívül senkinek nem ízlett :) azért uténa bevágtam anyum marhahusiját is :lol:
A mindmegette.hu-t nézd meg, szt tök jó, meg jók a receptek! Én is onnan kezdtem 5 éve :lol:

A kórházban nálunk is volt zsemle meg tejföl... tuti kaja...

Nálunk az esti fürcsi úgy néz ki, h fél6 körül kaja, utána 7-től kutyasétáltatás, a gyerek rendszerint bealszik a kenguruban - olyan hnegyed8-8 körül jövünk fel, pici jéték, negyed9-kor meg fürcsi. Ált. egész jól viseli :D

Szofi,
jó nyaralást Nektek!

Tinu,
majd Nektek is!

Mozza,
Lili édi :) nekünk is van ilyen sapink, tényleg kis űrhajósok :)

Nálunk a kutya szemével vmi történt, totál be van duzzadva, vörös meg vakarja, persze mindez most fél10-re durrant be... dokker reggel8-tól van :( szegény csórit nagyon sajnálom, kamillával borogatom neki. Ráadásul még durvábban horkol, mint alapállapotban...

Barbi,
akkor ügyik voltatok a vonatozással!
A tiramisu receptjét elkérhetném majd, hátha egyszer nekem is lesz rá időm :D

Bogi ma egész jól bírta a hason fekvést, nagyon sokáig tartotta a fejét, meg át is fordult hátra. Persze kellett hozzá egy kis buksisimi, meg egy érdekes könyvecske :)

Kép

Kép

emese1979
 
 


Sziasztok!

Még nem tudtam visszaolvasni.
Mindenkinek köszönöm a dicséretet.

Niki
Szövettan, drukkolok. Ne egyél még brokkolit, ha szoptatsz, szerintem.

Nóri
Kár, hogy nincsen kép. Én is hozzá vagyok szokva a távolságokhoz. Apor már ötször volt GYergyóban, ami Temesvárhoz 9 órás út. A lányok leghosszabb útja a 4 óra, de az idén megyünk Dél Horváto.ba. A cici ott van, baj nem lehet. :)

Képek
Minden baba nagyon szép.

Az ikreknek drukkolok. Lehet ott kenguruzni?

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Én sem alszom még... :lol:

Pumuklii, nekem mind a kettő tetszik, de én is alacsony vagyok... :cry:

Akartam írni, Tinu, hogy Csonginak minden rendben lesz a lábával, ha a csúcsszuper hajós sínt fogjátok használni! :) Amúgy nagyon komolyan néz ki ez az egész... :roll:

Emese, lánykád nagyon ügyi volt akor ma! :)

Lili is nagyon helyes! Vízilabda... :lol: Úgy sajnálom, hogy nem kerültek be a csapatok a 4 közé... :cry:

Kutyafüle! Nagyon jó a főzni kezdés! Hajrá, remélem, fini lett a főzelék! :) Én ma este megcsináltam holnapra a kaját, mert jönnek anyósomék délelőtt... Nem szeretek anyósomnak főzni... :roll: Igencsak félelmetes dolog... :roll: Gyümölcsleves lesz, meg rakott kel.

jó éjszakát mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Brokkolit szabad enni, én úgy tudom. Az első zöldségek között van, amit a baba majd ehet. :)

Szofi! Jó nyaralást!

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Sziasztok! Milyen sokat termeltetek még aztán este! :lol:
Az én Drágám olyan Drága, hogy este 3/4 7től reggel 5ig szunyókált!!! :shock: EGYBEN!! Most evett, de már alszik is!! :shock: :roll: :D És.... ő már egy jó párszor átfordult hasról hátra, de még egyszer sem "állt" meg az oldalán, most reggel pedig az oldalon volt, úgy aludt!! Nem tudom mitévő legyek, mert ha visszafekszek, rossz lesz egy óra múlva kelni Apával, de most meg még úgy elbírnám viselni a pihe-puha ágyikót!

mozza-mi az IKEA-ban nagyon egyformán szúrjuk ki a bizgeréket a gyerekeknek! Mi szombaton vettünk eperkocsis zsiráfot, összedughatós kiscsirkét, meg katicabogarat aminek a csörgő része csörög, a másik része meg sípol, ez azért jó, mert lehet kombinálni a sárgát a pirossal! :lol: De nálunk is a zsiráf a nyerő. A körforgóra fel van erősítve, és az az érdekes most. :wink:
Lili nagyon édi azokkal a nagy szemeivel!!

Emese-Bogi is nagyon szép! Mekkora haja van!!!

Anika- Mikor mentek Horvátoba? Nálunk Vilikének ez jó kis kiruccanás lesz, mert reggel fél 5kor kelek én, őt legkésőbb 5kor keltem, mert fél 6kor indulás, hogy elérjük a 10 órási gépet, majd uyge 2 óra repzi út, és még utána onnan a másik 2-2.5 óra autó haza! Nagyon bízok benne, hogy minden rendben lesz!

Brokkoli-én sem ennék ha szoptatnék, mert puffasztó hatása van csak úgy, mint a karfiolnak!

Szofi-ismételten jó utat, kellemes pihenést!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: