Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!Kép

Megint csak gyorsan, mert rohanok dolgozni!

Böbe!Kép

Nagyon örülök!KépKépKép Remélem mostmár mindannyian sietünk utánatok!Kép
És jóhogy maradj!!!!Kép
Ahogy VeraKép írta, ez a csapat closty nélkül is megállja a helyét!Kép

Dodo!Kép

Annyira szorítok neked is!Kép Mostmár biztos hamarosan megjön, és lehet újult erővel próbálkoznotok!Kép

Terika!Kép

Olyan szűkszavú vagy! Tudom, hogy most azt mondanád, hogyí veled nem történik semmi különös, de minket érdekel az a "semmi különös" is!KépKép

Vera!Kép

De örülök, hogy jelentkeztél!!!Kép
El ne tűnj nekem!!!Kép
Tudom, hogy rossz passzban vagyKép, de remélem hamarosan elmúlik! Egyébként meg nem mérgezel senkit, gyere, és öntsd ki a lelkedet!Kép Mi itt már főleg ezért vagyunk!Kép Ahogy írtad, a closty már csak másodlagos szempont, de szépen összehozott minket!Kép

Móni!Kép

Gratulálok a gyönyörű petezsákodhoz!KépKépKép Pihenj jól, vigyázz magatokra, és jelentkezz, ha itthon vagy!Kép

Cica!Kép

Nagyon drukkolok neked, hogy Böbe pédáját követhesd!Kép

Én túl vagyok a tüszőrepinKép, úgyhogy reménykedünk! Olyan szépen alakult most minden, hogy nem sikerül nyugodtnak maradni - nagyon reménykedem, hogy ez a hónap lesz AZ...KépKép

Legyetek jók, írjatok!Kép Igyekszem hamarosan jönni!Kép

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok Lányok! (asszem, most jó hosszú leszek...)

Dodo, nagyon remélem, hogy rövidesen neked is lesz ilyen teszted (én a biztonság kedvéért ma is csináltam egyet) és veled is marad a baba... Kép

Zita, köszönöm a gratut, no meg a zebrát, sajna babát leghamarabb júli 9-én kaphatok, mert a dokim szabin van - no meg akkorra már biztosabb lesz a dolog Kép Remélem, nem lesz semmi baj Kép...
Gratula a tüszőrepihez, remélem, sikerrel jártok...

Cica, az lenne igazán jó, ha tényleg csak annyi különbség lenne köztünk baba ügyben is, mint esküvő ügyben.... Kép

Terika, köszönöm! Kép Móni, gratula Kép

Vera, el ne tűnj nekem! Tudom, hogy milyen rossz passzban lenni és tudom, hogy ilyenkor mindent ökölcsapásként él meg az ember és tudom, hogy én milyen könnyen beszélek már, de ne add fel....!!!! Öntsd ki a lelked, hidd el megértünk...

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok!


Köszi, hogy mindenki drukkol nekem. Most már kezdek kissé elbizonytalanodni, hogy ez lesz-e a nyerő hónap. Vettem ugyanis ovulációs tesztet és pisilek is rá szorgosan a 13 naptól, de Lh csúcsnak, tüszőrepinek semmi jele. És már csak két tesztecském maradt, mi lesz, ha ezek se mutatnak semmit?!! Nem tudom eldönteni, hogy a teszt rossz-e -bár a kontrollcsík mindig megjelenik, vagy nincs tüszőrepim. A dokimnak meg persze pont most kell szabin lennie! Szerintetek most mi van?!!

Vera!

Ne kenődj el -mondom én... És nyugodtan zúdítsd ránk problémáidat, mi megértjük és minket érdekel is! Szerintem ez a topic tényleg szuper: itt tényleg törődünk egymással és az újakat is mindig szívesen fogadjuk. Nekem is nagyon könnyű volt ide beilleszkedni és nagyon jól esik, hogy mindenki törődik velem. Ezt meg is szeretném köszönni mindenkinek!

puszi, cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 

 
 

Böbe!
Kép

GRATULA!!!!!!!!
Vendég
 


Cica!
Úgy látom, még csak a 14. napon vagy. Lehet, hogy neked is később van a tüszőrepi. Nekem clostival is csak a 16. nap után sikeredett. Hallottam, hogy a tesztcsíkot hosszában ketté lehet vágni, így tovább elég. Nem tudom, erre a fajtára ez igaz-e, megoldható-e, csak egy ötlet.
Ne keseredj el!

Ma már valamivel jobb a kedvem. Tervezem, hogyan fogom összeszedni a med. központra valót. Megbeszéltük a Férjemmel. Ő is vállal újból plusz munkákat. Igaz, hogy így egymástól vesszük el az időt, de a cél szentesíti az eszközt. Legalább nem unjuk meg egymást. Kép

Jók legyetek! Küldök én is egy képet. A kertünkben készítettem.
Kép
V.
vera77
 
 


Szió Vera!

Köszi a jó ötletet! Majd megpróbálom. Egyébként ma már a 15. nap volt. De hátha akkor majd holnap, nem?

puszi, cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 


Cica!

Irtam neked mailt, csak elfelejtettem a freemailemet!
Szepek voltatok!
Hat az sajnos van, hogy elkesik a tuszorepi, de azert esetleg meg kellene nezegetni, hogy van-e egyaltalan. UH-n voltal?

Zita!

Neked meg hajra! Akcio ezerrel, aztan szep kettocsikosat varunk toled is 2 het mulva!!!

dodo

Vera!
Orulok, hogy jobb kedvedben vagy. Sajnos tudod mindig elore kell menni, mast nem tehetunk. Remenykedunk a kov. jobb honapban...

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Cica!
Nekem a 17-18.napon volt tüszőrepedésem és ez állítólag gyakori.Én most kezdtem el a clostilt és a 14-28-ig kell majd szednem az utrot.Remélem nem feleslegesen.
Mindenkinek minden jót!
Vendég
 


Viki!Kép

Veled mi újság? Ugye még nem jött meg????

Képzeljétek, ma megkaptuk a párom eredményét, és MINDEN RENDBEN!!!KépKép Nagyon örülünk neki!

Puszi, Zita

Kép
Kép
zituska28
 
 


Sziasztok!

Vera!
Olyan jó, hogy már jobb kedved van!!!Kép Ami még ennél is jobb: tudsz némi derűt is kicsikarni magadból, meg belőlünk isKép ("nem unjuk meg egymást").
Én is állandóan tervezgetek valamit. Egyrészt figyelemelterelés gyanánt, másrészt, mert így elviselhetőbb a várakozás.

Cica!
Biztos, hogy mutat vmit a teszted! Lehet, hogy neked nem a szó szerint vett félidőben van a tüszőrepi. Lehet még ebből nászajándék!Kép

Böbe!
Miért lenne bármi baj? Nem lesz semmi gond!Kép Pozitív gondolkodás...
Problémamentes pocakosodást kívánok!Kép

Zitus!Kép
Most is szűkszavú leszek magamat illetően. Nem szedem a bogyót, nincs uh - így meg nem igazán tudok érdemlegeset írni. Egyszerűen telnek a napok. Amúgy most rettentően lelkes vagyok. Kíváncsi leszek, ez mire elég!Kép
Nagyon beindult most ez a topic, amiből én arra következtetek, hogy hamarosan mindenki elhagyja... Remélem, mostmár te is a zebrások között leszel!Kép

Megy a drukk mindenkinek!

puszi: Terika
terika
 
 


Üdv Mindenkinek!

Új vagyok itt, de már egy ideje olvasgatom a hozzászólásokat. Mi is már egy ideje próbálkozunk a babával, de még eddig nem jött össze. Lenne is egy kérdésem ezzel kapcsolatban. Nemrég kiderült (hőgörbe alapján), hogy a nejemnek nincs peteérése. Fel is írták neki a Clostit. Múlt hónapba kezdte szedni, 5x1-et. Egyből klassz lett a görbéje (szerintem), 36,4 volt az elején, aztán 36,1 35,8, majd két nap alatt fel is ment 36,9-37,0-re és ott is maradt 7-8 napig. Én nem voltam itthon 3 napig, pont a "mélypont" idején. Akció elmaradt, csak 36,9-nél jutottunk odáig. Nagyon nem is számítottunk rá, hogy bejön a dolog, mert azt mondták, hogy az első 5x1-nél még nem igazán várható hatás. Ami még érdekes volt, hogy az addigi 28 napos ciklusa 32 napos lett. Gondolom a gyógyszer kavart be egy kicsit. Lényeg a lényeg, hogy tegnap megint elkezdődött az 5x1-es kúra, és az lenne a kérdésem, hogy mikorra kell a "fő" akciót tervezni? Itt már olvastam olyat, hogy a hőmérséklet visszaesés előtti napon, a visszaesés napján, vagy az utánna lévő emelkedési fázisban. Mi az igazság? Vagy minden nap, az a biztos :-)

Köszi a segítséget!
BB
bulcsú
 
 


Sziasztok!

Cica, mi lett az LH-teszttel? Mutatott már valamit?

Dodo, nagyon egyet gondolunk, mint mindig. Kép Ti még vártok a spontán után, hátha... Egyébként a Kaáliba szeretnétek menni?

Zita, gratulálok a kiskatonákhoz! Kép Még emlékszem, micsoda hatalmas megkönnyebülés volt nálunk is. Mikor is kell elkezdeni neked drukkolni?

Terika, komolyan mondod, hogy tudok derűt fakasztani? Kép Akkor már megérte! Tessék neked is jelentkezni, mégha nincs is semmi újság. Legalább azt tudjuk, hogy nincs semmi! Kép Mesélj valami másról.

Szia BB! Üdv. közöttünk. Kép Húú, jó sokat kérdeztél. Megpróbállak sorra venni.
Tüszőrepedés akkor van, amikor a hő leesik, majd hirtelen fel. Tehát ezt csak utólag tudjuk meg. Megnézitek, hogy az előző ciklusban mikor ment le, és v.szeg most is akkor lesz. Elméletileg, de ez persze nem biztos. Ezért javasolt a 2 naponta akciózás. Így tuti, hogy nem maradtok le róla, és a kiskatonák is jobb formát hoznak, mintha naponta sanyargatnátok őket. Kép Az érett petesejt egyébként nem túl hosszú életű (különböző teóriák vannak, még az orvosok sem igazán tudják eldönteni, legalábbis én még úgy tudom), ezért érdemes előre dolgozni. Tehát úgy időzíteni, hogy a leesés előtti és utáni napon is legyen 1 akcó. ez megfelel a 2 "napontázásnak" is. A closti tényleg kitolhatja kicsit a ciklust (de a pszichés tényezők is közrejátszhatnak).
Remélem, nem vezettelek félre, és segítettem. Ha van még kérdés, szívesen segítünk. Többiek?
Most én kérdezek tőled: Uh-gal nem monitorozzák a ciklust? Nem nézik, hogy mennyi petesejt érik meg, mikor repednek, repednek-e egyáltalán? Ez nagyon fontos lenne. A hőmérőzés nem a legbiztosabb módszer erre, és pl. a túlstimulálást sem mutatja ki. Mondjuk 1 szemtől még ez nem igazán fordul elő, de soha nem lehet tudni. Érdemes lenne megkérdezni a dokitokat.

Képzeljétek! Augusztus 1-jétől dolgozom. 2 évre tutira van munkám. Vissza tudok menni az iskolába, ahol régen dolgoztam. Nem kell új helyen, új emberekkel kínlódnom. Most annyit fogok pihenni, hogy... Csak a nyaralás ugrott, de sebaj. Majd bepótoljuk Karácsonykor. Kép Sokkal, de sokkal jobb a kedvem! Kép
Kép
V.
vera77
 
 


Én is ezt akarom!
Kép
vera77
 
 


Szia Bulcsú!

Itt találsz egy leírást erről:

http://www.babanet.hu/faq/terfogam04.php

Ennek alapján és a saját tapasztalatom alapján is, sajnos a múlt hónap "elúszott" nektek, de ha most leesik a hőmérséklete a párodnak, akkor indulhat az akció..

Viszont az elgondolkoztat, hogy nem írtad, nézte e az orvosa a peteérését, ugyanis -a topiclakók legtöbbjének, nekem is)-a doki egy ciklusban min. 1 alkalommal (nekem a 13. napon) nézte UH-gal a peteérést és jelölte ki az akció idejét....

A minden nap egy jó tanács, csak tudod most van a foci EB stb... Kép

Nekünk úgy jött össze a baba a 3. ciklusban, hogy a doki csütörtök este mért egy 18,75 mm-es tüszőt és a péntek-szombat estét írta fel... Erre mi péntek du. bezártuk az ajtót és csak vasárnap du. jöttünk ki Kép

Sok sikert és jó próbálkozást Kép Kép Kép

Böbe
baba76
 
 


Szia Vera!!!! Kép Szerintem egy időben gépeltünk!!! Kép

Gratulálok a munkához és örülök, hogy jobb a kedved... Kép

Böbe
baba76
 
 


Terika, igyekszem, csak az a kisördög, az nem nyugszik... Kép

Zita, gratulálok!!!!! Gondolom, milyen nehéz lehetett ez a pár nap nektek, a párodnak azért, mert ilyenkor kétségeik vannak magukkal kapcsolatban, neked pedig rossz lehetett látni a "szenvedését"... Gratula!
baba76
 
 


Sziasztok!

Köszi a kérdést, tüszőrepi még mindig sehol, legalábbis az Lh teszt alapján. Viszont most kisebb bajom is nagyobb ennél: holnap államvizsga! Most kezdtem el nagyon parázni tőle. Megyek is, még ráveszem magamat némi tanulásra.

puszi, cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 


Sziasztok!

Zita!
Szombat este megjött,de nem nagyon érdekelt,mert így elkezdhettem a clostilt ami új reményt ad,főleg hogy mellette az utrot is szedni fogom.Nagyon bízok ezekben a gyogyeszokban.Örülök hogy a kiskatonák jól támadnak,szerintem ez a te hónapod lesz!Szép tüszők remek katonák mi kell még????
Puszi: Viki
Vendég
 


Cica!
Sok sikert az államvizsgához,nyugi ez a legkönnyebb vizsga!Legalább is így utólag visszagondolva!Miből államvizsgázol??Sok sok sikert és jó tételeket!
Viki
Vendég
 


Sziasztok!

Cica!
Nagy kalappal az államvizsgához!

BB!
Üdv itt! Vera és Böbe már olyan részletesen leírt mindent, hogy ehhez már nem is lehet semmit hozzáfűzni.Kép

Vera!
De jó, hogy van állásod!Kép Annyira jó, hogy oda mehetsz vissza, ahol már ismernek!
Velem ma sem történt semmi - de, gondolom ez nem újdonság. Illetve mégis: kiderült, hogy Zitusékkal Kép nyaralunk. Szóval én ma ennek örülök.

Megy a drukk mindenkinek!

puszi: Terika
terika
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy Ti is örültök! Kép

Cica, szorítok az államvizsgához! Még élénken élnek az emlékek. Igaza van Vikinek, tényleg könnyebb, mint egy szigorlat. Kép Szerintem...

Viki Kép, de közhely, nem közhely: új ciklus, új remények. Kép Most egózok egy kicsit: Te legalább szedhetsz valamit, nekem még az sem jár egy ideig. Kép

Böbe, mi újság? Hogy érzed magad? Mesélj!

Terika, hát az nem hír, hogy együtt fogtok nyaralni? Ez szuper!! Megkérdezhetem, hová mentek?

Zita, most Te vagy a soros. Folytatsd csak szépen a sorozatot, hogy aztán mi is beléphessünk, és végre tényleg átnevezhessük a topikot. Kép Nagyon szorítok!

Dodo, megjött már végre?

Szép napot!
Kép
V.
vera77
 
 


Sziasztok! de pörög ez a topic... Kép

Cica, sok sikert az államvizsgához!!!! Tudom, jelen helyzetben nem vigasztal (engem sem vigasztalt anno), de ha már idáig eljutottál, ez már csak sétagalopp... Kép Szurkolok!

Viki! Éljen a remény - sikerülni fog... Mi delejeztük a 3 ciklusban mindketten a bogyókat és bejött...

Terika, engem is érdekel, hogy hova mentek... Kép és azért a nyaralás magában is szuper hír - nekem még egy hónap van addig...

Dodó, mi van veled?
Zita, hahó?

Velem nincs semmi, szedem az elevitet, napi 1*, reggelente rosszul vagyok (meg általában ebéd után), este pedig 10 körül már alszom is... Egyelőre még alig merjük elhinni, hogy ez a csoda megeshet velünk, várjuk a dokit vissza a szabiról... A hasam már nem feszül, egy pár napig féltem, hogy mindjárt megjön, de nem Kép Hasonló jókat (és nem a hányásra gondolok Kép ) kívánok mindenkinek...

Puszi
Böbe
baba76
 
 


Jókedvet Mindenkinek!

Köszönöm a válaszokat, sokat segítettek. UH-val kapcsolatban kicsit bonyolult a helyzet. Az történt, hogy a nejem elkezdett járni egy új dokihoz. Ő írta fel a clostit kb 2 hónapja, mindenféle vizsgálat nélkül. Közben én itt kiokosodtam, hogy nem árt, ha csinálnak pár vizsgálatot, mielőtt felírják. Ez és még pár negatívum miatt, ez a doki kegyvesztett lett nálunk. Keresni kezdtünk egy újat. (Közben 5x1-et már beszedett a nejem, görbéje is jobban alakult az előző havikhoz képest.) Eljutottunk egy uj doki magánrendelésére, a 28. ciklusnapon (azt már írtam, hogy végül is 32 napos lett a régi 28-ból). Jött az első trauma. Itt csinálták az első UH-t, ami rögtön valami 14 mm-es kidudorodást mutatott ki a méhen. Vagy polip vagy mioma. "Nagyobb felbontású gép kell, jöjjön be másnap a kórházba. Valószínű azonnali műtét lesz." Fasza. Nejem másnap bemegy, csomó orvost odahívtak, hogy "Ezt nézzék meg!" UH nem mutat semmit, minden rendben. ??? Nem is érti a doki, valahogy kimagyarázza, hogy valamilyen méhösszehúzódás lehetett. Itt az UH-n látszott két nagy petesejt az egyik petefészekben, a másikban nem volt csak négy egész pici. De a doki nem is foglalkozott ezzel, mert lélekben már a műtétre készült. Abban maradtak, hogy a nejem szedje a klostit tovább, menjen el vér és vizelet vizsgálatra (esetleg valamilyen baci irritáció okozhat ilyen méhösszehúzódást), és a következő menses előtt x nappal menjen csak vissza hozzá. Most itt tartunk, ma van a 3. szem closti, akció, aztán valamikor a ciklus vége felé megy vissza a nejem, és szerintem akkor lesznek igazándiból meg azok a vizsgálatok, amik ilyenkor szokásosak. Az első látogatásnál is lettek volna gondolom, de annyira megijedt a doki a látottaktól, hogy baba kérdés el lett felejtve, a műtéttel foglalkozott már gondolatban. Egy kicsit aggódom, mert már a második kört szedi a nejem a clostiból, mindenféle érdemi vizsgálat nélkül, de az is lehet, hogy most szerencsénk lesz és mire megy a dokihoz, már valaki kapaszkodik belülről az anyukájába :-)

Üdv
BB
bulcsú
 
 


Szia BB!

Hát elég szép kálváriát jártatok be... Kép

Nekem egyetlen tanácsom lenne nektek/neked. Igaz, hogy én hajlamos vagyok mindent túlreagálni, túlbiztosítani magam, de mindenképpen azt javasolnám nektek, hogy keressetek olyan orvost, aki endokrinológus is egyben. Mivel - úgy gondolom- a hormonok kezelése, vizsgálata, egy átlagos nődokinál többet követel.

A személyes véleményem az, hogy mielőtt bármilyen gyógyszert felírnak, el kellene végezni az előzetes vizsgálatokat. Nekem volt előtte egy rákszűrésem, egy kenetvizsgálat (bacik és gombák), valamint a ciklus 3. és 21. napján kellett mennem vérvételre. Itt kiderült az is, hogy nekem nem elég magában a closti, hanem mást is kell szedni mellette. Továbbá - ha kell, ki kell követelni- fontos a UH. Ugyanis a closti elősegíti a cisztaképződést, és az sajna a hőmérsékleti görbén nem látszik.. Kép

Ha gondolod, e-mailben elküldöm az én dokim elérhetőségét...

Böbe
baba76
 
 


Szia Böbe!

Rákszűrés volt márciusban, jó lett. Kenetet is vett az első doki, mert baci szerű tünetek voltak. A kenet eredmény soxori telefonálgatásra 2,5 hét múlva lett meg (ez is volt az egyik ok, amiért dobtuk ezt a dokit). Egyébként nem volt baci a kenetben. Ezután mentünk az új dokihoz. Ismerős is ajánlotta, meg itt is jó véleményt írtak a Péterfi S. utcai kórházról és konkrétan erről a dokiról is. Azt azért furcsálom, hogy a fent leírtak után csak nagyjából 1 hónappal későbbre rendelte be a nejem. Ez a ciszta dolog milyen gyorsan alakul ki? Végül is volt egymás után két UH, az már kimutatta volna, nem? A dokid címét küldd el légyszi a bulcsu75@yahoo.com -ra. Szerintem még egyszer elmegyünk ehhez a dokihoz. Meglátjuk, hogy áll hozzá a dolgokhoz, milyen vizsgálatokat fog csinálni. Ha szimpi lesz, akkor maradunk, de ha bármi olyan történik, ami kicsit is nem tetszik, átvonulunk a Te dokidhoz.

Jókedvet!
BB
bulcsú
 
 


BB! levél ment! Kép
baba76
 
 


Sziasztok!

Böbe, részemről a hányást is szívesen átvenném! Kép Kép Kép
Nem is baj, hogy a dokid szabadságon van, legalább már tutira látjátok UH-n a babócát. Kép Addig kitartás!

BB, ezek miatt a dolgok miatt is jó, ha "kiművelitek" magatokat a témában, amennyire csak lehet. Mást nem tehetünk, ha el akarunk igazodni a magyar egészségügy útvesztőjében. Bár saját részemről nem lehet okom panaszra, a Dokim egy tündér Kép (húúúú, ha most olvasná Kép), nagyon korrekt, mindent megbeszélünk, stb., mégis úgy érzem, nem árt, ha én is észnél vagyok. Az UH pedig tényleg hasznos és szükséges. Az én Dokim pl. nem is hagyja, hogy két ciklusban egymás után szedjem a clostit, mindig hagyunk 1 szünetet, és ragaszkodik rendszeres, ha kell naponta, 2 naponta végzett UH-hoz.
Mióta próbálkoztok?

Cica, túlélted az államvizsgát? Kép

Szép napot!
V.
vera77
 
 


Sziasztok!


Túléltem az államvizsgát, diplomás ember lett belőlem! Még igazából fel se tudom fogni. Köszi a drukkolást mindenkinek!

puszi, cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 


Cica!
GRATULÁLOK! Kép Kép Kép Én is így éreztem 2 héttel ezelőtt. Kép
vera77
 
 


Vera!

Akár közhely,akár nem ez a nagy nagy igazság:új hónap új remények.
Nekem a júliusban van a nagy reményem,mert ha nem alakul babókásan,akkor aug-ban belémnéznek,amitől kicsit félek.

Cica!
Gratula a diplomádhoz!Én is diplomás vagyok éppen munkanélküli,de csak a nyáron.Ez a magyar rendszer!


Mindenki nyaral???????????Kép

Puszi: Viki

Üdv. BB a mi kis lelki csapatunkban.Nekem ezek a lányok adtak erőt!Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Cica!
Gratula a diplomádhoz!Kép

Vera, Böbe!
A Balatonra megyünk. Részünkről ez még csak a "bemelegítés" lesz az igazi nyaralásra. Ide a társaság Kép miatt megyünk.
Augusztusban vagy szeptemberben utazunk - a dolgok jelenlegi állása szerint Tunéziába.

Megy a drukk mindenkinek!

puszi: Terika
terika
 
 


Vera!

Kb egy éve próbálkozunk. Nem tettünk túl nagy előkészületeket az elején, csak a védekezés maradt el. Az utóbbi 2-3 hónapban kezdtük komolyabban venni a dolgot. Kicsit azért ideges vagyok a vizsgálatok hiánya miatt, de másrészt jó is, mert a closti tuti, hogy hozott eredményt a hőgörbe alapján.
bulcsú
 
 


Sziasztok!!!

Hazatértem. Jól telt a pihizés, csak nehéz volt kibírni, hogy mig a többiek pancsiznak a vízben, addig én a hőségben kuporgok a parton. Dehát ez van, mindent a babóért!
Mostanra már-már annyira jól érzem magam, hogy el sem hiszem, hogy babás vagyok, pedig holnapután már a 8.hetet kezdem. Se rosszullét, hányás meg főleg nem, óriási étvágyam meg végképp nincs, sőt, az a baj, hogy szinte soha semmi nem akar jól esni, főleg reggelire nem jó semmi, aztán ha épp kitalálok valamit, akkor abból jól bezabálok. Fáradtság az talán van, jó nagyokat tudok aludni, pedig sose voltam jó alvó.
Viszont teljesen rámtört a pánik, hogy mi lenne, ha elmenne a babám, olyan sok szörnyűséget olvasok mindenhol, főleg itt a babaneten, egyiknek üres petezsák volt, másiknak 3 terhessége is a 10.héten szakadt meg, meg egyébként is, millió vetélésről hallani. Úgy félek, hogy még mindig nem mertük beavatni a családot meg a barátokat. Mindentől rettegek, nehogy ez vagy az ártson, nehogy nehezet emeljek, nehogy valami egészségtelent egyek vagy igyak, meg úgy összességében mindentől parázok. Nem tudnám elviselni, ha történne babóval valami. Én leszek az a tipikus anyuka, aki mindig mindenért parázni fog, most a vetéléstől félek, 12.hét után attól, hogy nehogy elhaljon, 20.hét utántól nehogy megszülessen, 30.valahanyadik héttől meg azért, nehogy valami történjen vele a szülésnél, utána meg azért, mert megszületett és örökké félteni fogom mindentől. Szörnyű vagyok!!!

Cica,
amúgy gratula a diplomádhoz!!!

Na minden jót!!!

Móni
Monik
 


Monik!

Szerintem ezek természetes érzések! Ne aggódj! Persze nekünk akiknek meg kellett dolgozniuk a babóért, sokkal több mindenen fogunk aggódni, hiszen tudjuk mekkora kincs lapul a pocinkban! Én csak azt javasolnám hogy az aggodalmaid ne hatalmasodjanak el a jó érzéseid felett! Hiszen ezek gyönyörű hónapok lesznek és próbáld meg kiélvezni minden egyes percét azzal hogy mosolyogsz neki és nem idegesíted őt föflösleges "parákkal". Így mindkettőtöknek jobb lesz és ne izgulj! Ott a baba a pocidban! Kell ennél jobb hír? Kép

Zsu!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Mi ez a pangás itt lányok?????

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi a gratulációkat, mostanáig a fáradalmakat hevertem ki, nem csináltam semmit, csak döglöttem.
Szerintetek mitől lehet az, hogy 2 napja barnázgatok, pedig még csak a 22. ciklusnpon vagyok? Valószínűleg akkor most sem túl jók a hormoneredményeim, nem?

puszi, cica

Lilla

Kép

Kép
cicamica
 
 


Szia Cica!

A barnázásnak több oka is lehet ciklus közben. Lehet sárgatest-elégtelenség (kevés a progeszteron, lassan leválik a méhnyálkahártya), Lehet a beágyazódás is. Van, aki ilyenkor vérzik, és azt hiszi, hogy mensi van. Remélem, nálad ez utóbbi van. Kép
Most mennem kell, bocsi.

V.
vera77
 
 


Sziasztok!!!

3 CM-ES A KISBABÁM ÉS VER A SZÍVE!!!!!!!!!!KépKépKép

Móni
Monik
 


Sziasztok Lányok!

Viki, úgy fest mindenki szabadságon van! Kép

Móni, de jó neked, hogy már láttad Ő-t! Az érzéseid szerintem is teljesen normálisak, én a macskát is agyonféltettem mindig, most pedig egyre inkább elhatalmasodik rajtam a babaféltés.... Kép Szóval nem vagy egyedül, ebből következik, hogy teljesen normális, ahogy érzel...

Cica, nekem a doki anno azt mondta, hogy progihiány miatt van a barnázás.... A beágyazódás kb 10 nappal a peteérés után lehet, mikor volt Pé-d?

Velem nincs semmi, már csak 9-t kell aludni és megnézzük a kicsit UH-on a dokibácsinál....

A melleim akkorák, mint két nagyobb dinnye (párom örül és bízik benne, hogy stabilizálódik az állapot Kép ) Sokat alszom és időnként émelygek...

Puszi
Böbe
baba76
 
 


Móni és Böbe!
nagyon jó lehet nektek hiszen már ketten vagytok
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom, mindenki elment nyaralni. Kép

Móni, Böbe, csodálatos nyaratok, sőt, csodálatos évetek lesz! Kép Nagyon örülök nektek, és nagyon irigyellek benneteket. Ez utóbbit nem kéretik félreérteni! Kép

Viki, nekem is augusztusban esedékes a HSG. Ne izgulj! Túl fogjuk élni. Kép Tessék ilyenkor a célra koncentrálni. Ezért jó pedagógusnak lenni. Nyáron lehet pihenni. Vagyis csak részben.

Terika, akkor most a Balatonra v. Tunéziába mentek együtt v. mindkét helyre? Bocsi, nem értettem tisztán.

Zita, megy drukk. Remélem, pozitív teszt birtokosaként jössz haza a nyaralásból! Kép

BB, ne aggódjatok! Kép 1 év alatt "hagyományos" pároknak sem mindig szokott sikerülni. Milyen vizsgálatokat hiányoltatok? 1 évnél hamarabb nem igazán szokták elkezdeni a kivizsgálást, és fölösleges is. Szed a párod vitamint, folsavat?

Dodo, Terka, Cica, Ti merre csavarogtok? Mi van veletek?

Velem semmi újság. Ma vagyok a 19. cn-on. Várom, hogy ne 24 napra jöjjön meg.

További kellemes nyarat kívánok! Kép

V.
vera77
 
 


Sziasztok!

Vera, egy pillanatig sem értelek félre, sőt!!!! Megértem, hogy mit érzel és kívánom, hogy mihamarabb rád is találjon rád ez az érzés....

A HSG miatt nagyon drukkolok, én nagyon féltem tőle, nekem augusztusban lett volna esedékes... Kép

Remélem a 44. napra sem jön meg... Kép

Puszi

Böbe
baba76
 
 


Sziasztok Lanyok!

Jaj, de rossz vol nelkuletek!

Orulok, hogy ujra tudok jonni, csak most rohanok. Holnap probalok irni.

Velem csak annyi van, hogy nekem meg azota sem jott meg!!!!!!!!!!!!!!! Juj, de rossz!

pusz

dodo

KépKép
Kép
dodo32
 
 


Sziasztok!

Ma tudattam a főnővérünkkel, hogy babám lesz és mihamarabb szeretnék elmenni táppénzre, pontosabban a jövő héttől. (amíg nem volt tuti biztos, nem mertem mondani!)Erre enyhén szólva kiakadt, meg hogy én becsaptam őt, stb. Kicsit én is lelkibeteg lettem ettől, de aztán felülkerekedtem rajta, mert nincs az a munkahely és pláne nincs az a szemét főnők, amelyik megérdemelné, hogy az én várva várt babámnak baja essék. Nem hinném, hogy olyan egészséges dolog lenne naponta 80km-t utaznom fel Pestre, hogy aztán 12 órát (többségében éjszakát) végigdolgozzak, ráadásul egyedül, 8-10 beteg babával az intenzíven. Egész nap kapkodni kell, sokszor nincs idő enni se. De van itt röntgen, csomó vérvétel, (a gumikesztyűvel persze spóroljál!),ráadásul most egy jó kis fertőzéshullám megy át a babókon, Gergő baba a negyedik, akinek extra magas lett egy fertőzéses értéke, rosszul is van rendesen. Most őszintén, kell ez nekem most 7-8.hetes babával a hasamban? Ha ezt két gyermekes anya létére nem érti meg a főnököm, csak sajnálni tudom. Mert nekem jelenleg nincs fontosabb dolog a világon, mint a pici kis 3cm-es babóm. Vagy csak én gondolom ezt ilyen drasztikusan?!?

Bocs, a kiakadásomért, de nagyon felment bennem a pumpa ettől a nőtől!

Móni
Monik
 


Moni!
A főnökök már csak ilyenek!Nem érdekli őket más ember sorsa,csak hogy minden simán történjen stb. Engem nyárra elküldött,így munkanélküli vagyok, és persze tanévkezdésre ismét visszavesz!Kép Kép Kép Kép
Én sem vállalnám a helyedben a kockázatot ott bármilyen fertőzést elkaphatsz.Magasról sz... le a főnököt Ő is azt csinálja az alkalmazottakkal!
Jó lenne ha majd minden apró részletről beszámolnál nekünk arról a 3-cm babóról!popgif{94593,}popgif{94593,}popgif{94593,}Kép Kép Kép Kép


Böbe!
Neked is jó egészséget!Ti mióta próbálkoztatok?
Én most pénteken elkezdem a 14.napon az utrot szedni csak az aggaszt egy kicsit,hogy ebben a hónapban nem lesz UH és nem tudom mi zajlik le bennem.Kép popgif{94593,}

Vera!
Köszi a biztatást,de én akkor is tartok tőle.Igaz az vígasztal,hogy egy lehetséges okot ismét kizárhatunk majd.Most ez a hónap a döntő.Kép

Mindenkinek minden jót!
Puszi: Viki
Kép Kép
Vendég
 


Moni!
A főnökök már csak ilyenek!Nem érdekli őket más ember sorsa,csak hogy minden simán történjen stb. Engem nyárra elküldött,így munkanélküli vagyok, és persze tanévkezdésre ismét visszavesz!Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Én sem vállalnám a helyedben a kockázatot ott bármilyen fertőzést elkaphatsz.Magasról sz... le a főnököt Ő is azt csinálja az alkalmazottakkal!
Jó lenne ha majd minden apró részletről beszámolnál nekünk arról a 3-cm babóról!Kép
Kép Kép Kép
Böbe!
Neked is jó egészséget!Ti mióta próbálkoztatok?
Én most pénteken elkezdem a 14.napon az utrot szedni csak az aggaszt egy kicsit,hogy ebben a hónapban nem lesz UH és nem tudom mi zajlik le bennem.

Vera!
Köszi a biztatást,de én akkor is tartok tőle.Igaz az vígasztal,hogy egy lehetséges okot ismét kizárhatunk majd.Most ez a hónap a döntő.

Mindenkinek minden jót!
Puszi: Viki
Kép
Vendég
 


Moni!
A főnökök már csak ilyenek!Nem érdekli őket más ember sorsa,csak hogy minden simán történjen stb. Engem nyárra elküldött,így munkanélküli vagyok, és persze tanévkezdésre ismét visszavesz!
Én sem vállalnám a helyedben a kockázatot ott bármilyen fertőzést elkaphatsz.Magasról sz... le a főnököt Ő is azt csinálja az alkalmazottakkal!
Jó lenne ha majd minden apró részletről beszámolnál nekünk arról a 3-cm babóról!

Böbe!
Neked is jó egészséget!Ti mióta próbálkoztatok?
Én most pénteken elkezdem a 14.napon az utrot szedni csak az aggaszt egy kicsit,hogy ebben a hónapban nem lesz UH és nem tudom mi zajlik le bennem.

Vera!
Köszi a biztatást,de én akkor is tartok tőle.Igaz az vígasztal,hogy egy lehetséges okot ismét kizárhatunk majd.Most ez a hónap a döntő!

Mindenkinek minden jót!
Puszi: VikiKép
Vendég
 


Jó sokszor elküldtem!!!
Vendég
 


A gépünk kicsit kiakadt!
Vendég
 


Sziasztok!

Móni, ne idegeskedj, tudod, az nem jó a babának! Szerintem tojj magasról a fejére, én már eldöntöttem, hogy csak a 12. hét után jelentem be a dolgot(mivel semmilyen fertőzésveszély nem fenyeget Kép ), de ha csak egy rossz szót szólnak, vagy ferdén néznek rám, megfenyegetem őket, hogy már másnap nem jövök.... Szóval szerintem ne foglalkozz vele, tedd amit jónak látsz... (egyébként az én főnököm is, akivel egyébként nagyon jó viszonyban vagyunk, amikor megtudta, hogy zöld utat adtunk a bébinek, elsőként azt kérdezte: velem mi lesz? Hát kit érdekel Kép --- gondolom utána meg örült, hogy nem jön össze...)

Viki, tavaly télen hagytam abba a tablettaszedést, aztán próbálkoztunk, próbálkoztunk, végül novemberben kimaradt egy hónap teljesen és amikor januárban is gond volt a ciklusommal, akkor mentünk dokihoz... Én tavaly március óta számolom úgy, hogy próbálkozunk, a párom idén január óta.... Úgy fest, szerencsénk volt Kép ...

Dodo, Isten hozott!!!!! Kép Most mikorra kellene megjönnie? mit mond a doki?

Puszi
Böbe
baba76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?