Új privát üzeneted érkezett!

Annus Boldog Névnapot

Kép
kriszpiri
 
 


Mezso: sajnálom a a Ábelt!! Nagyon remélem nem lessz semmmi komoly baj,hisz még olyan kicsike :( :( :( :( :(

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


[quote="mezsó"]N írta:mezsóa most tudtam meg anyutól hogy 12óra hosszán át fog infúzión lenni,ez kb.délután 3-4 órától...És 1 hét alatt 60dkg-ot fogyott Ábel. :cry: :cry: Hát kíváncsi vagyok kiderítenek-e valamit.A vérében kezdődő kiszáradás jeleit találták...


hát ez borzasztó... sajnálom a történteket, remélem hamar meggyógyul!!!!

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 

 
 

Szegénykém remélem hamar jobban lessz!!

Kép
kriszpiri
 
 


Annus sok boldog névnapot kívánunk :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Vendég
 


Köszi lányok a drukkokat!!! :wink: Majd tudósítok ha van fejlemény...

:evil: :evil: :evil: dühös vagyok :evil: Már megint megjött a 300ft-ról az értesítőm a telcsimen...Pannonos vagyok,küld figyelmeztetést. :evil: :evil: Csak apával beszélek ha beszélek,20ft/perc díjjal.Már az ő telcsijét fel se töltöm csak az enyémet,és én hívom csak.Így próbálunk valahogy spórolni.Komolyan nem győzöm már tölteni a telcsimet.Pedig nem trécselünk,csak annyit dumálunk amit egy hozzátartozó dumál a kh-ban fekvő családtaggal.Hihetetlen... :evil: :evil: :evil: Hová száll el mégis a sok pénz a telcsimről?Hiába nincs már szinte semmi pénzem erre a hóra muszáj legalább 1ezrest rányomnom holnap a kártyámra,mert olyan nem lehet hogy semmi se legyen rajta... :cry: Áááá bizti megőrülök... :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Kép egy mai kép Reni jovoltábol

Kép
kriszpiri
 
 


Jajjjj de kis éééééédes!!!Eszem megfelé mindjárt. 8) Hogy nyújtózkodik!!!!Nagyon aranyos Milán!! :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Probálkozom még majd jobb képeket is felrakni amint lehetezt tudtuk összehozni

Kép
kriszpiri
 
 


ilyenkor döbbenek le hogy Blankám is volt pici valamikor?? :shock: :lol: Olyan hamar megnőnek!!!Kriszpiri élvezd ki még pici!!!Husss elszáll ez a pár hónap míg ennyire picike csomagocska. :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Tudom már nekem most nagynak tünik

Kép
kriszpiri
 
 


Hát nagyon édes :)
Ennivaló..meghlehet zabálni :)

és igen sztem is élvezd ki...már nekem Patrik is olyan "nagy" :D

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Hát még Blanka milyen nagy!! :lol: :lol: 15kg,és kezd szűköcske lenni a 92-es body.Még jó,de már érezni hogy nőtt sokat!!Legutóbb 87cm volt. :wink: Augusztus első hetében kell mennünk szurira,majd akkor szeretném leméretni hát kíváncsi vagyok! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


nagyon nagyon édes :)

Mezsó
mi apával "ingyen" beszélümk.előfizetésesek vagyunk és havi 900ft-ért korlátlanul beszélhetünk
Vendég
 


Mezsó, sajnálom szegény Ábelt. Nagyon szorítok, hogy hamar meggyógyuljon!!!

Krisz, nagyon édes Milán!! :D

anitapo20
 
 


Krisz:nagyon édes Milán

Mezso:sajnálom Ábelt remélem nem lesz semmi komoly

000kata
 
 


Köszi lányok az újabb drukkokat! :)

Lekri: és milyen ez az előfizetés?Kinél és hogy? Csak kíváncsiságból...Sajnos az ingyen beszéléssel ki kell várnunk az augusztust hogy az iskolák kinyissanak legalább ügyeletre,mert sógorom egy általános iskolában gazdasági igazgató,és ő mondta hogy fű alatt tud vmi előfizetést elintézni,kedvezőbb feltételekkel mintha bármelyik mobilszolgáltatóhoz civil ügyfélként bevonulnánk. Csak ehhez meg kell várni az augusztust. :cry: :cry: Csak addig nem tudom hány ezer ft-ot fogok napok alatt sebtében eltelefonálni,és közben meg alig beszélünk.Ez borzalmas... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Annus, megkérdezhetem hogy kell olyan üzenőfalat készíteni a blogra amilyen neked is van? Én is szeretnék de nem tudom hogyan kell. Köszi. :D

anitapo20
 
 


Mezsó!
jaj szegény!!!mielőbbi gyógyulást neki!!!!Tudják már mi lehet a baj?És mitől???

Krisz!
Még képet még!!!!Annyira édes!!!!Az én lányom is már olyan nagy!! :shock:

Köszönöm a köszöntéseket!!!

Anita!
Nyomj rá ott vhol alul arra h cbox,és akkor feljön az oldal ahol csináltam!Szólj ha esetleg nem megy!

Mezsó!
Amúgy jó a vonalzód :wink: Tudod most mit akarok csinálni?digi scrapbookot!Lehet háttérrel si megpróbálkozom...aamúgy ilyen scrapbookot már csináltam,csak nem digitálisat :wink: Csak valószínű már nem lesz időm,mert 1én megyünk el....addig meg be vagyok táblázva!De majd utána!

annus11
 
 


sziasztok!!!


Nagyon jó időre keltünk..remélem ma már eltudunk menni csavarogni :)

Mindenkinek szép napot!!!

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Annus: Ábelről sajnos még semmit sem tudunk! :cry: Köszi a vonalzó dicséretet!!! :wink: Igen láttam az egyik scrapbookos blogon,hogy te is akarsz ilyennel próbálkozni. 8) Kíváncsian várom!! :) Nekem ez bonyolultnak tűnik,úgyhogy én el vagyok mások munkájával,majd szemezgetek a te scrapbookjaidból is. 8) Ha nem baj! :oops: :lol: Hová mentek 1-jén?Ja várj...mintha Karcagot már emlegetted volna... :oops:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Mezso: Várjuk a fejleményeket a kis Ábelről!!Remélem ma már jobban van

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!Köszönjük a bokokat!! :)

Képzeljétek van már légzésfigyelőnk :D ami tök jo csak annyi a gáz h nem ugy működnek rajta a gombok ahogy kéne,jo volt éjjel ezzel szenvedni mire letudtuk kapcsolni garantálom már mindenki fent volt :lol:

Kép
kriszpiri
 
 


Krisz: milyen légzésfigyelőtök van?örülök,hogy sikerült szerezni.Vettétek?

000kata
 
 


http://www.gyertyagyujtas.hu/index.php/9583.gyertyai

Itt lehet Roliért gyertyát gyújtani :cry: :cry: :cry:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Kriszpiri: remek hogy már van is légzésfigyelő!!! :) :) :) :) Remélem nem fog riasztani!Az baj hogy a gombok nem úgy működnek rajta ahogy kellene,remélem hamar kitapasztaljátok hogyan kell helyesen használni!!!!

Reni:
köszi megyek gyújtok én is... :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


ezek szerint lemaradtam.... megyek, én is gyújtok gyertyát

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Istenem szegénykém :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
kriszpiri
 
 


:(:( Szegényke:(:( Gyertya meggyújtva:(

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek apukám féltékeny!2 napig vidéken voltunk anyosnál!Tegnap a gyerek nyügös volt 2orátol este aludt ugy h kocsikáztunk vele!
Erre kitalálta mert mindig megyünk vele és nem tesz jot neki és vigyük anyoshoz de ne ilyen sűrűn :o
(amint haza érünk rendszerint már kikapja a kezemből a gyereket és már viszi is magával mintha napok ota nem látta volna)

Csak mosolyogni tudok ezen,anyu ugyan ezt csinálta keresztlányommal azért lett szoba gyerek mert azt még az anyjával se akarta elengedni ha pl vásárolni ment! Kép Pár évvel ezelőtti kép

Kép
kriszpiri
 
 


Rennye-én is gyújtottam...de mi történt? :roll:

Mezsó-mi van Ábel babával?Jól van?Minden ok?

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Tegnap haza engedték őket!!!Általános állapota jó,a kedélye,étvágya is már.A széklet vizelet eredmény majd még eztán lesz csak meg.Kontroll vérvételen ma voltak,és mai álláspont szerint valószínű herpesz vírusfertőzése van/volt.Ennek van egy olyan válfaja állítólag ami ilyen pici babákat,gyerekeket betegít csak,és ilyen tüneteket okoz mint Ábelnek.És azért gyanús ez,mert mára kiütései is lettek.../Amúgy jófejek voltak a kh-ban,mert papíron még bent fekszenek javában,csak a jó álltalános állapot miatt elengedték őket haza./

Roli beesett a strandon egy medencébe,és leállt az agyműködése. :cry:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Szegény Rolika :cry: :cry: :cry:

mezso:örülök hogy már hazaengedték öket.

000kata
 
 


KEVIN MÁR MEGINT NYÜGI FÁJ AZ INNYE :cry: PEDIG MOST BUJT KI 2 FOGA AZT HITTEM EGY PICIT NYUGI LESZ.SZEGÉNYKÉM

000kata
 
 


Sziasztok!

Kata! Nem akarlak elszomorítani, de valószínű, hogy gyorsan mind a 8 első fogát kinöveszti Kevin. De így még mindig jobb egyszerre :wink:

Timi! Örülök, hogy mindenki javulgat. És Te? Hogy van a hasad?
Én nem tudtam, hogy strandon történt, "csak", hogy vízbe esett. Hol olvastad? Kerestem őket, de már rég anyatanyán laknak.

Aida! Apa kérdés: szuper :wink: Nem semmi nagylegény már Noli. Nagyon szép kisfickó.

Krisz! Sajnálom a fulladást. :( Nálunk ilyen szerencsére nem volt, ennek ellenére nem tudtam volna nyugodtan aludni légzésfigyelő nélkül :roll: , úgyhogy nagyon örülök, hogy szereztetek egyet!! A kislány a képen a keresztlányod? Nagyon arik vagytok rajta. :)
Ja, és Milán nagyon szép baba. Édi a képen. Még-még!!!

Annus! Utólag is boldog névnapot!! Iza képeit megnéztem, gyönyörű a kislány!!! Az együttalvós kép naggyon cuki :D

Beo! Gratula a fejemeléshez. Szupi, hogy jó a Dévényes!! A vérzés :shock: :shock: nem semmi a kisfiú miket tud már csinálni :lol:

Lekri! A fiaid hatalmasat nőttek :shock: Még mindig csaj-csábítóak!!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Egyébként bocsi, hogy ilyen ritkán jövök, tisztára betolakodónak érzem néha magam. Baromira hiányoztok, de teljesen szét vagyok csúszva. Bár múlt héten nyaraltunk ( :arrow: net- és tévémentesen; igazán család-összetartó élmény!!), ez a hét dupla annyi munkát ígér, és még a fiúk is itthon vannak két hétig.
Pár kép, ha nem haragszotok:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


Ami Rolikával történt ez felfoghatatlan :cry:

És szegény Ábel hmm gyerekek még istenem :cry:

rennye jo h jöttél te is hiányzol nekünk és a képekért miért haragudna bárki is :) nagyon szépek a fiuk puszi

Kép
kriszpiri
 
 


Én is gyújtottam gyertyát ... :(

Mezsó, örülök, hogy hazaengedték őket!!!

Renye, nagyon helyesek a fiúk! :D Dehogy haragszunk, hogy hozol képeket! :D

Nekünk pedig áttörte Levi két alsó első foga az ínyét!!!!!!!!!!!!!!! :D Még nem bújt ki teljesen, de már látszik!!!!!!!!!!!!!! :D Ráadásul kettő egyszerre!! :shock: Szerencsére nem nagyon viseli meg (kop kop kop) Éjszakánként kicsit nyugtalanabbul alszik, elég sokszor nyöszörög, de szerencsére végig alszik!! Olyan boldog voltam mikor kint játszottunk és megláttam neki a két fogacska növekedését! :D :D :D

anitapo20
 
 


Köszi csajok :)


Anita! Gratula nektek is a fogacskákhoz!! Drukkolok, hogy mindegyik foga ilyen nyugisan jöjjön ki!

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


sziasztok


rennnye de rég láttalak,üdv itt újra!!!!!!:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Anita grat a 2 fogacskához:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Szia Nyuszi!

Na igen. Totál el vagyok havazva, és mire elolvaslak Titeket, addigra nem marad időm/energiám írni.
Jól vagytok?

Ja! Éviéket miért nem engedték haza olyan sokáig?
Jó nagy a babája, pedig milyen fiatal :shock: :shock:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennnye: Velünk minden oké...Patrk már nagyon ügyeskedik..oldalrafordul és már próbálgat oldalról a hátára de még nem megy :) Nagyon jó gyerek.....persze amióta vidéken vagyunk...itt eszik alszik játszik egy keveset :) Nem panaszkodom:)
Veletek??? Látom jól sikerült a nyaralás!!!:)


mezso: örülök,hogy semmi komoly baja nem lett Ábelnek!!!Petivel mi a helyzet??,

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Szegény Rolika, jó korán itt hagyott minket...én nem is élném túl az biztos. :cry:
Örülök,h.Ábel babuci jobban van.

Örülök a pici fogacskáknak!Hamarosan jönni fognak felül is.Majd mikor vicsorit az szupi lesz. :lol: Hála Atticy max.3x csinálta.Gratula hozzá csajok!

rennye-hozz nyugodtan képeket!Én boldogan nézem az összes gyönyörű babát-gyereket! :wink:

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ja amatőr vagyok ebben de csináltam egy honlapot....még csinosítgatom...de szeretném ha megnéznétek...semmmi extra nincs bennne...Patrikról néhány kép :)

http://gyogyo.mlap.hu/

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nagyon édi lehet :)

Mi is jól vagyunk, szerencsére mostanában nem betegek a fiúk (lekopogom gyorsan).
Kaptak egy tengerimalacot, Levi adott neki nevet: "Tengerimalac Virsli Kuputa". Mindenkinek azt mondja, hogy így hívják :lol:

Reni
Kép
Kép
rennye
 
 


rennnye:Jó kis neve van ..Én nem is biztos,hogy megtudnám jegyezni :) De ugye Ők még kreatívak:)
Milyen volt a bölcsi???Dolgozol még??

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!!

Kata: ááá a fog növesztés sajnos nem kíméli a babucikat... :( :( Kitartás!!

Reni: lekri olvasta valahol...és ő írta,de ma benne volt az RTL esti híradójában is. :cry: Köszi vagyogatok. Hasam érzékenyen még mindig tud reagálni dolgokra,de a májusi hónap óta kipp-kopp annyira carul még nem voltam.Tükrözésen voltam június közepén,nem tudom ebben képbe vagy-e,maga a vizsgálat alatt semmit nem láttak,tehát az egy az egyben negatív lett,biopsziát vettek 3 helyről is a bélrendszeremből,és annak az eredménye meg aspecifikus vastagbélgyulladás lett.Ezzel pedig csak akkor kell foglalkozni ha tünetet okoz,és az a tünet makacsul fennáll mint májusi hónapban is tette ugyebár.De mint mondottam kipp-kopp egy ideje egész jól vagyok már.Nem mondom hogy némi hasmenéses jelleg alkalmanként nem gyötör,de pikk-pakk elmúlik ha van...Remélem így is marad mostmár!!!A nyaralásos képek szuperek!!!Norbi rengeteget nőtt,szerintem rajta nagyon látszik! :) És egyébként hogy vagytok?Úgy általában?Srácok?Mivel vagy ennyire elhavazva?Picit mesélj!!!

Anita: gratula Levinek az első kettő áttört fogacskához! :wink: Blankának is egyszerre tört át először az alsó kettő foga!! :)

Kép

Kép
mezsó
 
 


Virsli kuputa? :shock: :shock: :D Aztaaa ez ám a gyermeki fantázia!!!!! :lol: :lol: :lol: Ezt vajon honnan találta ki? :wink:

Kép

Kép
mezsó
 
 


Apával ma megint remek volt együtt. :wink: :cool: Mára is kijutott a szeretgetésből rendesen. :cool: :cool: :embarassed: :embarassed: :cool: Annyira nagyon de nagyon de nagyon szerelmetes érzések röpködnek közöttünk...Ezeket az érzelmeket le se lehet már írni!!!Komolyan!Annyira nem hétköznapi. :wink: Szerintem a megváltozott élethelyzetünk teszi...Vagy tényleg mindketten jobban szeretjük a másikat?Valaki nálam bölcs ezt megmagyarázná?? :cool:

Egyébként ma tett mankó segítségével 3 lépést,csak elájult...
:cry: :cry: a vérnyomása a béka feneke alatt van sajnos... :cry: Azt mondják a dokik,hogy ez ellen a vérnyomásgond ellen csak az az orvosság hogy minél kevesebbet feküdni.Ezerrel rá kell hajtania mostmár a járásra.De érdekes dolog ez,mert a bal lábszárán lévő bőrpótlásnak meg nem tesz jót ha igénybe van véve...Fáj is neki amikor feláll,meg be is szokott vérezni.Mert még ugye nincsen teljesen begyógyulva.De közben meg erőltetni kell a felállást.Fura dolgok ezek... :roll:

Kép

Kép
mezsó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?