Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :D

Későnkelő Till és Lencsi - (mától Ficánka)jelentkezik! :lol:
kiscsajszim 4.20-ig "ropta" odabent :roll: :P

Magzatvizes válaszokat köszi! (tudom, még távol van, de olyan kíváncsi vok, milyen lehet, amikor otthon folyik el, nem a szülőágyon, lavórba csapolják :roll: )

Raniko,
Isten éltessen! :P

Pusz, mentem konyhát takarítni...

tillidian
 
 


Orsi!
Köszi a csaszis választ!Azt tudom,hogy a dokim nem császár párti,de az ikreknél szóba sem került,hogy simán is szülhetek.Szerintem így akkor most is az lesz,kicsit megnyugodtam. :oops:

Lois!
Látom tapasztalt Anyuka vagy! :lol: :wink:

Nyulasz!
Szúnyogháló ügyben nem tudok segíteni. :cry:

Till!
Nekem fekve folyt el a magzatvizem!Olyan volt,mint amikor menstruálás alatt egy nagyobb adag kijön.(bocsi a részletezésért)
Én már akkor a klinikán feküdtem,és úgy ahogy voltam,vizes gatyóban kellett lebattyogjak a szülőszobába,még zuhanyozni sem engedtek. :roll: Hááát,nem volt kellemes,pedig én panent tiszta állapotban szerettem volna szülni.
De ez Neked még tényleg odébb van!

Elköszönök,éhes a család nagyja.Az apraját már megetettem.

Ja,és a Panniknak is boldog névnapot!Kicsi lányom is az. :wink:

Pusssz

Ági
pálgi
 
 


Nyulasz! Szúnyogháló helyett nem lehet valamilyen hasonló anyagot kapni méteráruban? Azt csak ráterítenéd a kocsira. Mondjuk, én függönyanyagot teszek rájuk, ha kint alszanak apósomnál. Persze az utcán így nem tudnék közlekedni velük, igaz ott nem is kell szúnyogháló.

Magzatvíz nekem is elfolyt 34. héten.

Annáknak, Anikóknak szintén sok boldog névnapot.

Skrisz, 2naponta kukkantok be, van-e valami fejlemény. Hát, nem sok van hátra, amennyit csak lehet, tessék pihenni. (Mondom én, aki már 2-3 órákat aludt a végén. Éjszakánként megettem 2 üveg meggybefőttet és 3 kg mandarint, a kórházi ágy és a WC volt a kedvenc lakberendezési tárgyam.)

Puszi Mindenkinek: Zámolyiikrek

Mini babaruhavásár: http://picasaweb.google.com/zamolyiikrekKép
szöcske
 
 

 
 

Szöcsi, már tényleg csak pihenek, mert fáj a mozgás. :D Kéne egy jó szobapincér. :wink:

skrisz72
 
 


hahó!

Krisz, Nyulasz,
:wink: :wink:
most Kriszt írtam előre! :)

kedden megyünk a Péterfybe, lesz ott vajon valaki? :)

Pálgi,
3190 :)
11. héten elkezdtem vérezni, rendesen, pirosan, utána még pecsételt, maszatolt vagy három hétig :?
komolyan a végén már szinte hiányzott, megszoktam az a kicsit, mikor elállt, jobban idegesített, hogy újra kezdődhet :wink:

Panninak boldog névnapot! :)

Raninak is boldog névnapot! :)

Tilli,
nekem ijesztő volt :roll: 3 hónappal később, vagy akár kettővel, már nem lett volna az.
összetéveszthetetlen volt, lépni se tudtam, alig tudtam elmenni a mobilomért, elázott a kis fürdőnk, hirtelen pánikomban wc papírral próbáltam felfogni (őrült, reménytelen ötlet volt), aztán wc-n ülve folyt...
és írtam már vmeyik nap, nem vittek le a mentősök, gyalog mentem 2 emeletet +sáron keresztül tudtam csak a mentőbe szállni. mindenem elázott mire beértünk.

nahát a pisihez meg:
Makikám nunis létére kipisil :wink:
szereti megvárni azt a pillanatot, mikor épp kihúzom a használt pelenkát és még nincs alatta az új. bármennyit várok :roll: néha azért sikerül. újabban azt várja ki, míg bekenem a fenekét :wink: és akkor csurgat.
:D
angel37
 
 


Angel!
Nagyon szép már a súlya a gyönyörűségnek! :D
Emlékszem,én is alig vártam,hogy az enyémek elérjék a 3 kg-ot.
(Ők 31+5 napra születtek és Panni 1740-el,Ábel 1820-szal.)
De ma már mindkettő nagy cula,főleg Ábel. :lol:

Köszi Neked is a nyugtatást pecsételés,barnázás ügyben.

Na,ennyi volt,nyűgösek,álmosak.
Még később megpróbálok benézni Nyulasz miatt.

Ági
pálgi
 
 


Nyuszi :P
Ilyen sok a szúnyog? Nekünk pl. nincs, mert én teljesen úgy érzem, hogy nem kapnak alatta levegőt a gyerekek :roll:
De kérdezd meg az ikresen :wink: Ott valakinek tuti van 8)

Orsi :P
Szerintem ide kellene feltedd a babakocsit, nem a 2008-asba :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!!

Nagyon köszönöm a sok köszöntést!! :lol: :lol:

Tilli drága akkor igen nehéz éccakád volt.

Mi most hétvégén a nyaralónál ügyködtünk a kissebb házat festettük ki és hoztuk rendbe igen elfáradtam. :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


xandra_73 írta:Orsi :P
Szerintem ide kellene feltedd a babakocsit, nem a 2008-asba :wink:

a zapp nem dönthető, futkosós kocsi, itt még korai lenne :D

ide a buzzt kellene tenni :D de már nem árasztom el a babanetet Lili kocsijaival :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Én most nem leszek egy hétig.

Skrisz: mire hazajövök valószínű, hogy már a karodban tartod Esztert! Nagyon drukkolok nektek és szép szülést kívánok!

Nyulasz: azért te megvárhatnál! :wink:

Kicsik nőjenek nagyra!

Szép hetet mindenkinek!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi!!

Jó pihit nektek!!!
Vigyázz nagyon magatokra!

Kép

Kép
raniko
 
 


Timikém, az isten szóljon belőled! Jó nyaralást! :lol:

Angel, én kedden megyek a Péterfy-be. 9:30-ra van nst időpontom. Ti hány óra körül jöttök?

skrisz72
 
 


Skrisz :P
mi kedden utazunk Vackorral nagymamázni (ez enyém-féle nagyi :P ), és vasárnap jövünk...ha épp még bent lesztek, mindenképp meglátogatlak :wink: - de meg ne várj! :lol:

Timi,
jó nyaralást! :P

Raniko,
biza, soká' virrasztottam...de ma hátha más lesz :P

Angel
:oops: nehéz lehetett!!! De a lényeg: kezedben tarthatod Diókát :wink:

IR-es Lányok,
kinek vannak IR-hez jó süti receptjei? (Majd meghalok valami édességért :oops: :lol: - de a hagyományos recepteket hiába csinálnám fruktózzal v édesítővel, fogalmam sincs, mennyi a CH-juk :roll: ) bitteee, please :oops: :lol:

tillidian
 
 


Lányok,
mi a közös gmail felhasználóneve? (jelszó megvan :wink: )

tillidian
 
 


tillidian írta:de a hagyományos recepteket hiába csinálnám fruktózzal v édesítővel, fogalmam sincs, mennyi a CH-juk :roll: )

ki kell számolni :wink:
belerakod, amit szoktál, abból kijön egy összCH mennyiség, majd a végén megméred, mennyi lett az össz süti. A kettőt elosztod egymással és máris tudod, mennyi ch van 100 grban.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi :P
ez igaz, de eredetileg cukorra van kiszámolva egy-egy sütirecept...azt nem tudom, hogy a fruktóznak pl mennyi a CH tartalma, mondjuk 100 grammnak :roll:

tillidian
 
 


Ojjééé, Lányok! :)

Sikerült feltennem képeket a közös gmailre (kaalisbabak - ez a cím, megtaláltam, visszaolvastam :D )!
Tettem 4D-t is meg családiakat is :)

Viktu, Skrisz, Mó, Lois, Hanna :D
gyönyörűek, amik fent vannak!!! :D

tillidian
 
 


tillidian írta:Orsi :P
ez igaz, de eredetileg cukorra van kiszámolva egy-egy sütirecept...azt nem tudom, hogy a fruktóznak pl mennyi a CH tartalma, mondjuk 100 grammnak :roll:

meg kell nézni egy ch táblázatot :D

(egyébként _szerintem_ pont ugyanannyi, 100, csak más a felszívódása... de a ch tartalma ugyanannyi ill. más az íze, így kevesebb kell belőle)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


A mi történetünk:

1267020130.1216.doc
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2010.02.24 15:02-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Erre érdemes volt várni :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lois,
még pityeregtem is :oops: :roll: :lol:

(sok minden hasonlóan történt nálunk Vackor érkezésekor :P )

tillidian
 
 


Lois: :D csodás történet!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Sziasztok!

Még szabadlábon :D

Nst-n rendben volt minden,egy durvább fájásom volt csak,akkor hetven valamennyire ment fel,éreztem is,de rendben vagyunk.

Balázs nem tudja elképzelni,mi van ilyenkor a hasamon,és végig lökdöste a tappancsot,már akkor is,amikor Noémit néztük csak.Szerdán reggel megyek újra,lesz vv,nst meg uhu is,ha minden okés,akkor aug 13-ára be vagyok írva csaszira.Ha a méhlepény már nem táplálja rendesen valamelyiket,akkor hamarabb...én úgy érzem,nem húzzuk addig,de majd kiderül.Olyan jó lenne,ha magától indulna meg,még akkor is ha éjszaka kell befutnunk,de akkor tudnám,hogy már ők is jönnének...

Timi,nagyon jó pihit kívánok! :D

Lois,mindjárt én is elolvasom...
Vendég
 


Lois,nagyon szép történet...köszönjük :D
Vendég
 


Lois :P
Gyönyörű szülés történet :D
Kicsit irigy is lettem :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Lois drága, humorral teli nagyon kedves történet a tiétek. Olyan jó volt olvasni. Így kéne történnie mindenkinél. Legyen ez a nap örömünnep, ne pedig fájdalmas emlék. Minden pocakostársamnak ilyet kívánok! Meg persze magamnak is. :wink:

Nyulaszkám, örülök, hogy szabadlábon védekezel még mindig!

skrisz72
 
 


Loisom: köszönöm, hogy elolvashattam a történeteteket, csodálatos lehetett. Sok boldogságot hármasban! (Alig várom már, hogy láthassam KisZét élőben is!)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lois, csodálatos volt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Pusz, csak gyors bekukk sütés - főzés közben (Apának szülinap, anyósék "támadnak" délután :lol: )

Látom, Mindenki egyben van :D

tillidian
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:13-kor.
seszi
 
 


Lois !

Nagyon klassz volt olvasni ,annyira meghatódtam .Még a 24 -et is belevontad nem vagy semmi .Klassz volt nagyon ,ezt vártam tőled ,belevaló szuper csaj vagy .Clark apukának is nagy gratulációm .


Dalmi
dalmácia
 
 


Till, boldog szülinapot apának!

skrisz72
 
 


Lois nagyon szép történet! :D
Nagyon jó volt olvasni, és szinte láttam magam elött "minden"-t.

Kép

Kép
raniko
 
 


Hali!
Itt vagyok (nem olvastam vissza). Cirmikém hányás-hasmenéssel jött haza. :?

Till!
Magzatvizen megakadt a szemem...
Anyukám irodájában csücsültem a számítógépnél (keresetlevelet írtam). Felálltam és végigdőlt rajtam a magzatvíz... :P
vovanda
 
 


sziasztok!

Lois,
:D :D aranyos, szép történet :D nagyon cuki a kép :D
világ legszebb fejebúbja :wink: :lol:

mit mondjak, én is szívesebben éltem volna meg egy ilyet... :(
no de Diókám megvan, gyönyörű, szintén világszép fejebúbbal :oops: :wink:


Krisz,
a koraosztályra fél11-re megyünk, ott van a 3.-on! :)
ott gyors kontroll, vv, pár szemcsepp, szemészetre fél12-re kell majd átmennünk!
össze lehet vhogy hozni? :wink:

Tilli,
jó ünneplést! :)


ezt a gmailes oldalt most már meg kéne látogatnom :oops: :wink:
angel37
 
 


Angel, hát majd meglátjuk. Anyukám jön értem. Nem tudom, dokira is mennyit kell majd várnom. Megvan a számod, majd küldök sms-t, hogy hol tartok.
G-mail-es oldalra tényleg tegyél fel képeket, mert irgum-burgum. :D

skrisz72
 
 


Aki még nem babás, az is kaphat esetleg gmailes jelszót? :oops: Szívesen nézegetném a babáitokat. :oops: :)

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Lányok,
annyira aranyosak vagytok, köszönöm szépen :roll: De higgyétek el megélni volt csak igazán jó :D

És a másik tartozásom:
G-mailt elárasztottam képekkel :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, megnéztem a képeket. Annyira édesek vagytok mindhárman. Szerintem apára hasonlít Zé. :lol: Te hogy látod?
Látom szinte állandóan veled van a kicsi. Nagyon helyes. :D

Tilli, a ti kis családotok is klassz. Vackor nagyon szép kisfiú. Biztos Lencsi is szép kislány lesz.

skrisz72
 
 


Skrisz!
Na tettem még két Apás képet ezen felbuzdulva :)
Nem tudom, én valahogy képtelen vagyok egy kisbaba pofijában egy felnőtt ember vonásait felfedezni. genetikailag alkalmatlan vagyok rá, szerintem a babák magukra hasonlítanak :D

És persze én is megcsodáltam az összes képecskét, mindenki nagyon szép, rakjatok fel még!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Pusszantás,

bagoly Till jelentkezik :P

Csak bekukk, reggel utazunk nagyizni (Apa marad itthon, dolgozik...), de ott is van net, jövök majd! :D

Puszikám,
privi ment!

tillidian
 
 


Én is szeretném nézegetni a babáitokat, még ha ide nem is tartozom MÉG. :oops:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Megjöttem. Méhszáj egy ujjnyira átjárható. Fájástevékenység nincs. Eszter szuperül érzi magát a pocakomban. A dokim ellenzi a szülés megindítását, úgyhogy akkor szülünk, ha Eszter jönni akar. Vasárnapig még bármikor bejön miattam, de hétfőn már nem vezet le szülést. Pénteken újabb nst.

Angel, bocsi, hogy nem találkoztunk, de sokat csúsztam, mert a doki műtött, anyuék meg rám vártak a kocsiban.

skrisz72
 
 


sziasztok.

tali:
mivel, senki sem jelezte, melyik ip a jó, így legyen 15-e szombat ebéd után,13 ó után, ki-ki ahogy ideér.
Kérem jelezzetek vissza,ki jönne és küldöm püben az adatokat.
Vendég
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:13-kor.
seszi
 
 


Szépek a babák, de túl kevés a kép! :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Lois!
Nagyon szép volt a szüléstörténeted!

Nyulasz!
Örülök,hogy minden rendben volt az nst-n! :D

Skrisz!
Eszter tudja a dolgát,jön amikor jönni akar,de reméljük nem a hétfőt választja.

Nekem is meg volt az uh.Kistesóval minden okés,legutóbbi uh óta sokat nőtt. :D Már mocorgást is lehetett látni. :D
A dokim jól átnézett odabent és mondta,hogy vérzésre utaló jeleket nem lát,csak valami pirinyóságot ahonnan a barnázás jöhet,de az sem vészes.
Így megnyugodtam.
El is köszöntem a Kaáliból,de a dokim (K.P.) mondta,hogy ha a terhességem alatt bármilyen kérdésem van és ki akarom más orvos véleményét is kérni a saját dokimon kívűl,akkor nyugodtan hívjam,még uh-ra is mehetek hozzá. :D Megbeszéltük az utro csökkentését is ill. a pajzsmirigy gyógyim szedését is.
Szóval ismét tovább léptem.Legközelebb 13-án megyek a dokimhoz és kezdődhetnek a kivizsgálások. :D

Puszi mindenkinek

Ági
pálgi
 
 


-
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:13-kor.
seszi
 
 


Seszi!
Mi amikor elkezdtük az egész lombikot 2006. jan-ban,akkor mi a Kaáliban vetettük le.Akkor 1x megcsináltattuk és utána már nem is kérték.(7 lombikot csináltunk végig)
Az árára nem emlékszem,de talán nem volt húzós. :roll:

Előnye,hogy a vv-re szinte nem is kell várni.Én azért szeretek/szerettem mindent ott levetetni,mégha fizetni is kellett érte.

Remélem tudtam segíteni!

Ági
pálgi
 
 


Sziasztok!

Na végre idejutottam...reggel rám jött a pánik,hogy holnap lehet már haza sem engednek...gyorsan nekiálltam mosni,takarítani,aztán anyósom szólt,hogy felkarikázott és besózott két tököt,de nincs jól rántsam ki én...szóval az 50 szelet tököt vagy másfél óráig csináltam,aztán le kellett dőlnöm,mert majd leszakadt a derekam...most meg folytatom a takarítást...

Ági,hű,ezek nagyon jó hírek :D

Seszi,mi is a kaáliban vetettük le,párezerért.de biztos van ahol megcsinálják ingyé...

Skrisz,mond meg Eszternek,ari,hogy megvár minket :D na nem a 13-át,hanem az elsejét :D

Till,ismét jó pihit :D

...na lépek takarítani,majd még bekukk...
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: