Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Dóri,e jó,hogy jöttél!!Milyenek voltak a táborok???
Elment a nap nagyon. Ma volt az atya utsó vasárnapi miséje.Elmentünk rá.Cicó nagyon ügyi volt és végigaludta.Mondjuk még egy hétig lesz,még manót is ő kereszteli szombaton.Na megyek,szerintem valaki éhes.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Netti!
Én is ezt csinálom....megértelek, tudom miről beszélsz....én már nagyon rutinból nyomom, 1 felesleges mozdulatom nincs...és így is min. 45 perces mutatvány (persze, ha minden be van készítve, sterilizálva, forralva, melegíte stb.)

Cukiiiiiii a cicafüles hajpánt! :D Nekem nagyoooon bejön. Farmer...Lilinek még nincs farmerja. :( :roll: Majd megkockáztatok talán egy Lilis C&A-t is....az Óbudait(stop shop) vajon felújították már? Ott tudok közvetlenül a bolt előtt parkolni.... :roll:

Lili most F1et néz....a papájával! Cukik!!!!! :lol:

Kép
mozza
 
 


mozza

hat nem egy egyszeru eset igy etetni igen ..


ott voltunk ma , obudai C&A :lol:
nagyon fogyoban a gyerekruci..... gondolom a nagy learazas miatt.
Camponaban meg tobb a valasztek :roll:
Boro jo kislany volt amugy.. nezelodott majd szundizott.. de kenguruban. mostanaban autosulesben nem merem bevinni sehova.
felkel es sokszor reklamalni kezd :roll: ugyhogy atpakolom mindig es ugy nyugi van :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 

 
 

jaah es vettem magamnak is azert par dolgot. nehogymar csak Boroka kapjon mindent :oops:

Annus, Boldog Nevnapot :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus Isten éltessen!

KépKép

KépKép
anika78
 
 


Adraci, Mozza, Tinu, köszi! A jelek szerint minden gyerek kamikaze-alvó! :D

Böbivel mi van??

Inci, de gyönyörű a történeted! Elhiszem, hogy jó példa sok intézetis srácnak! :)

A ti férjetek/párotok mennyivel idősebbek/fiatalabbak nálatok? Csak mert ma kaptam egy ilyen beszólást, hogy az András most nem elég érett hozzám (1 évvel idősebb), később meg le fog cserélni egy korban hozzá illő nőre...? Érdekes...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi :lol:
sztem ez vicces..
az enyime 6 evvel idosebb.
Nem hinnem h ezen mulna h lecserel :roll:
bar vannak ilyen tevhitek.
de ennyi erovel en is lecserelhetnem kesobb :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi: az enyém 5 évvel fiatalabb! :lol: Most már reszketek. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus,Anikók Boldog Névnapot!!!!!
Szofi az én férjem 1,5 évvel fiatalabb.Hát ez hülyeség szerintem.De ha le akar cserélni tegye.Majd rájön mit veszített. :wink: :wink: :lol:
Jajj én már le sem merem írni:úúúúúútálom Schumit.Miatta hagytam abba a F1 nézést. Akkor néztem,mikor a baleset miatt jópár versenyt kényszerült kihagyni.Amúgy mindent utálok,ami német,szörnyű ez a ki ha én nem mentalitás.Legalábbis a sportban.Mert azért az Audi,mint német gyermek az én szívemnek is csücsöke. :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szofi,

Böbiék lementek vidékre. írtam vmelyik nap, hogy nem tudott elköszönni és én köszöntem el helyette :)

köztünk 6 év van.

na jól elkiabáltam, megint összevesztünk...idióta. már komolyan nem tudok mit mondani rá...

Kutyafüle ,
miért nem tetszett HP? nekem nagyon bejött.

Mozza,
Lili nagyon szép :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Azt hiszem Izánál előjött a 3 hós növekedési ugrás....majd leírom mi van,csak mennem kell..... :roll:

annus11
 
 


Na szóval nem tudom h mi van pontosan...Mi 5zör eszünk,nincs is semmi gond,kivéve a 4.kaját...vmi miatt nem akar szopizni...nem ömlik a szájéába vagy nem tudom,vagy nem elég éhes,passz!De közben meg sír,néha elhallgat,aztán rákezd,van h csak kiabál...szóval nem értem mi baja van...most sikerült megetetni....remélem nem sokáig játsza ezt....
Szerintetek mi lehet?
2 babás anyukák,ez a 3 hós ugrás?Vagy csak hülyít a lányom? :lol:

annus11
 
 


Szofi,
akkor én is retteghetek, de pont az ellenkezője miatt... a párom előző kapcsolatában a nő 17 évvel volt idősebb... és nagy szerelem volt... roll: Engem egy idősebbre cserélhetne le ennek alapján...
vanni
 
 


Ja köztünk 3 év van az uram javára :wink:

annus11
 
 


Annus, ahogy írtam, nálunk az utolsó etetés dettó ugyanez. De konstans a jelenség, tehát nem tudom a növekedési ugrás számlájára írni. Gondolom nincs bedugulva az orra, mert még ez is okozhatja a sírást.

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Aha,hát nekem tegnap csinálta meg ma,nem,nincs bedugulva neki....
Meg napi 1szer csinálja csak...és eddig mindig a 4.szopinál....fogalmam nincs :roll:

annus11
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk. Miről maradtam le? Valaki összefoglalja nekem? :-)

Jó volt, dobok pár képet, aztán olvasgatok.

Kép
Kép
Kép
pumuklii
 
 


Annus: Csongi is szivat 2 napja. Mikor rájön, akkor nem szopizik, csak ordít. Mindegy, ha éhes lesz, eszik. :)

Pumukli: mesélj! Kolos egyre jobban hasonlít Majára! Szívdöglesztő pasi lesz. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Köztünk majdnem 10 év van.

Kép
Kép
incike
 
 


Nálunk én vagyok idősebb 1,5 évvel.

Helló, Pumuklii! :) Mesélj! Jók a képek! :)

Nekem is meséljetek! Reménytelen a kb 30 oldalt végigolvasni... :( :)

Annus, Anikók, Isten éltessen benneteket! :)

A tábor elég jó volt, én nem sokat tapasztaltam belőle, mert gyerekeztem. De azért néhány programon részt tudtam venni. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Akkor nem tudom mi lehet ez,furi h több baba is ezt csinálja...lehet a szél miatt?Másra nem tudok gondolni....

Pumukli!
Gyönyörűek vagytok!!!!Kolos meg nem is tudom kire hasonlít.....de mindenesetre felvettem a vőlegény listámra 8)

Dóri!
Akkor tudod küldeni kedd reggelig a képeket?

annus11
 
 


pumukli!
Kolos sztem is nagyon hasonlit Majara, na meg rad :wink:
nagyon helyes,micsoda seroja van :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja és előbb hívott apa :roll: mondta h hiányzunk neki :(

annus11
 
 


Netti!
Tőled se kaptam még képet!!!

annus11
 
 


Annus, hogy birod ilyenkor?
tok durva :roll:
en nagyon nem viselnem jol. halistennek nalunk mindig itthon van este mar,max ha sok a munka dolgozik itthonrol is :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Tudom tudom :oops:
De mar csak egy kep hianyzik .... berakosgattam mindet egy kis mappaba. aztan az utolso kepre varok. ha nem keszul el holnapig akkor kuldom anelkul :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Ki jön a holnapi talira?

Kép
Kép
tinu
 
 


Annus, nálunk ugyanez a műsor, már 2 hete, majdnem minden este, a fürdés utáni utsó etetésnél, de néha napközben is. Fogalmam sincs, mi okozza. Én ilyenkor hagyom a cicit, felveszem a bébet, kicsit ringatom, játszunk, és kb. 20 perc múlva próbálkozom újra, akkor gond nélkül elfogadja a kajcsit. Majd kinövi. :D

Kép

Kép
zsüci
 
 


Annus, igyekszem... :roll:

Incike, szép a történeted. :) Én sokat gondolkotam örökbefogadáson, mert annyi az otthontalan gyermek. Nem kizárt, hogy most, hogy már Apa is elmúlt 26, még örökbe is fogadunk vkit. Meglátjuk.

Nem tudom a talit, de ha van rá 1 mód, elnézünk oda. Csak most rám vannak bízva teljesen a Nagyik, szüleim Gyulán nyaralnak.

Zsüci, ha kell tej, ahogy Tinu is felvetette, lehet, hogy tudok segíteni. Nem biztos egészen, mert mostmár jönni fognak a napokban a tejért az Anyatejgyűjtő Állomásról, megvannak a vizsgálataim, de még nem kerestek, szóval van még 1 kis idő. Most, hogy táboroztunk nem mértem, csak itattam a lefejt tejet Samuval, de előtte kb fél liter volt fölösleges naponta. Ha megissza Kamilla, vmennyi fagyasztott tejet is tudok sztem adni. ???

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Hát igen, ez a korkülönbség szerintem marhára nem példa és nem is ellenpélda semmire. A kapcsolat vagy működik, vsagxy nem, de kár sztereotípiákat felállítani. Nem viselt meg nagyon (haverom barátnője), de azért furcsálltam!

Tinu, mi megyünk Csanival! Tovább küzdünk Iza kegyeiért! :wink:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Jaj, Pumukli, annyira jól nézel ki azona képen! Persze a gyerekek is!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Annus,nálunk dettó.Remélem szerencsésebb leszel,Riki kb. 2 hete ezt csinálja az utolsó két evésnél. :roll:
Esztó,nem tom.A vége nem lett befejezve.Úgy nem volt nekem kerek a sztori,nem volt kidolgozva. Mintha nem is lett volna története. Amúgy 3D-s vagy miért kerül olyan sokba a jegy?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Pumukli,nagyon szépek a képek!!!!
Ja,amúgy Zsücihez hasnlóan,kicsit én is hagyom az ölemben elvan,aztán cicit cserélek,és abból gond nélkül szopizik tovább.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Helló! Tönkrement a körforgónk (felhúzós volt - kinyúlta rugója), és Csani imádja. Másikat kéne venni. Van valami tanácsotok, ötletetek, hogy milyenbe érdemes beruházni? Kinek milyen van, és hogy vált be? Mechanikus vagy elemes legyen pl.??

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


szofi
tobbeknek van tiny love-os ugyanolyan. es akiknek ez van mindenki jokat irt rola itt is!
Boro is imadja.. ha altatni akarok elveszem a forgo reszet es a zenere elalszik. ha jatszunk akkor mostmar fel orakra is mgara tudom akar hagyni,mert egyedul is elvan vele. (ezzel az eggyel vagyunk igy)
mai nap termese: 4x fel ora forgozas :roll:

http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

Netti
Kép
maumau
 
 


vateran meg teszveszen szokott ilyen lenni 6000-7000-8000 ert is.

Netti
Kép
maumau
 
 


Szofi: én márkát nem tudok, meg nálunk nem vált be egyik gyereknél sem a körforgó, szívesebben időznek társaságban. :lol: De az biztos, hogy a felhúzósak eléggé gyatra minőségűek. Én a tesómék kölcsön körforgóját törtem el Tücinél. :oops: Most kaptunk egyet a sógornőmtől, azt csak meg kell nyomni és elemes. Mivel nem feszül semmi, nem törik el semmi rajta.

Kép
Kép
tinu
 
 


Hehe, most néztem, pont ilyen van nekünk is, amilyet Netti belinkelt. :P

Kép
Kép
tinu
 
 


annus: Lili is ezt csinálja pár napja...szopizik...kiköpi síkit, böfiztetem de nem akkro is ordít...vissza cici, ott meg hadonászik feszít...mintha nemis tudom mi lenne, megint síkit, rákap mintha 2 hete nem evett volna...nem értem, de azért mindig sikerült jóllakni :D pedig ő még pici "hozzátok képest"

Kép
Kép
mniki84
 
 


forgó
Szofi! nekünk is tiny love van, imádja Marci.... csak ajánlani tudom! Akár használtan is, a régebbi verziók is jók, nekünk egy másik van, nem az, ami most kapható a Brendonban, és nagyon bejött...

Pumukli!
nagyon szépek vagytok!

Zdori!
mégegyszer nagyon köszönöm, hogy a múltkor hazahoztatok a taliról!
Samu szépen issza a lefejt tejet?Ez nagoyn klassz! :) És tudja, hogy ez a mami teje? :) Cicizni nem akar tényleg? (Remélem nem bánod, hogy ezt kérdezem? nekem volt egy ismerősöm, és még 6 éves korában is rájárt a kistesónak köszönhetően kéznél lévő cicire:) A másik is,merősömet a nagypapája cikizte 3 évesen, mikor még cicizett, mondta neki, hogy már katona leszel mindjárt, és mág mindíg szopizol? Erre a kisfiú:gyors lerázó hangsúllyal "hagyjál békén:)"

Barbapapa!
Na én a térdem miatt nem is tudok menni a talira a végén... :roll: Sajnálom....

Ezen a héten csak 18dkg-ot gyarapodott.. lassul le a gyarapodási ütem... nem is baj... már 6230gr... az orvos is szumósnak hívta... pedig nem eszik csak kb 550-600grammot naponta.... legalábbis mikor mérem... ebből max 100 a pótlás, amit megkövetelt, 50-60 anyatej, a többi 40-50 tápszer....
vanni
 
 


Mozza,
még majd írok ám a napirend probléma miatt... nem volt eddig rá dőm:) :) :) :oops:
vanni
 
 


Hát én is azt csinálom h várok,aztán később ő is eszik!Csak azt nem értem mit szenved előtte?Eddig ilyen nem volt!!!Na mindegy,csak lesz vhogy!De mindenképp szaporítanom kell,mert este még vagy 50 pótlást kapott a lefejtből :shock: Szóval muszáj leszek hajnalban kelni és fejni....


Netti!
Oké,akkor várom a képeket!Hát amíg nem volt Iza jobban viseltem,mostanában elég nehezen viselem ha odavan több napra is...de ha hazajön!Jaj utána olyan jó! :wink: Csak ez vigasztal!

Tinu!
Nekünk is,mi is kaptuk!De Böbinek is ilyen van,meg még vkinek :lol:

Szofi!
Mi megyünk!!!!Helyes helyes!Ti is a vőlegény listán vagytok Csanival,méghozzá előkelő helyen :lol: :lol: :lol:

Igaz pont ebben a élutáni időben van Iza hülyéskedése.....szóval lehet megint sírni megyünk csak :oops: :lol: :lol: De majd megint a fiúkra fogom :wink: :lol:

annus11
 
 


mi is megyünk Novygirl-el,de mi már sztm fél12 körül ott leszünk, a reggeli szopit tudjuk indulásügyileg összehangolni :)
Többiek mikor jönnek?

jó ez a Tiny love-os körforgó, nekem is tetszik nagyon, Boginak is tetszene asszem, de most nincs rá keret :)

Dóri,
jó, h jöttél! Gyertek holnap ha tudtok, a fiúkat szeretném élőben is megcsodálni :)

Pumukli,
jók a képek :) Kolos nagyon jó kis pasi :)

Vanni,
jobbulást a térdednek!!!

Tinu,
Tüci jobban van?

Na megyek, lassan fürcsi...

emese1979
 
 


Mondom en h csomo mindenkinek van ilyen korforgoja :lol:
de ezek szerint bejott mindenkinek :)
elemes,teljesen jo, van hozza ilyen taviranyito is,aminek nem latom sok ertelmet mert 1-2 meterrol jo csak :lol:
szoval a mi szobankbol nemtudom benyomni.. :lol:
de igyis tokeletes ... :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Barbi: ha minden igaz, és közbe nem jön semmi, én két gyerekkel mennék, ha nem baj. Elindulunk 10-kor és odaérünk, mikor odaérünk. Elvileg lehetséges, hogy már 11 előtt egy kicsivel ott leszünk, mert azért egy óra nem kell az utazásra, de lehet, hogy lassabban haladok, mint amúgy. De sokkal hamarabb nem érnénk oda, mint 11, kb. háromnegyedre, ha nem baj. És eljönnénk már olyan 1 óra körül, mert Tücinek aludnia kéne 2-kor és addigra haza kéne érni. És mindkét gyerekem egészséges (Tücinek már tegnap sem volt láza, Csongi mégse náthás, csak beijesztett egy kicsit).

Kép
Kép
tinu
 
 


Az a baj, hogy holnap vendégek jönnek hozzánk, és még mindig nem jutottam a tegnapi érkezés utáni rendezgetés végére... Szóval áll itthon a bál, és mi lesz, mit fognak látni a vendégek???... :roll: Ezért nem tudom a holnapi talit... De lenne kedvem... :roll:

Vanni! Igen, megissza csak úgy is, de leginkább kakaósítva szereti... :) Nem kínáltam neki szopizni cicit, ő sem kérte, nem tudom, mit tennék, ha kinyilvánítaná, hogy ő is szeretne szopizni. Ha előáll ez a szitu, majd eldöntöm. :)

Nekünk már ezer éve tönkrement a felhúzája a körforgónak (még Samuval), azóta minden reggelre az a játék, hogy Samu leszedegeti a körforgón libegő állatkákat. Játszik velük. :)

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Pontosan hova is kellene menni? Bocs, hogy még egyszer, de nem találom a címet... :oops:

Kép
Kép
Kép
zdori
 
 


Eszto, most epp min vesztetek ossze? :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti,
hülyeségen, le se írom :)

Pumukli,
hihetetlen mennyire hasonlít Maja és Kolos. Nagyon szépek vagytok, jól nézel ki.

Kutyafüle,
a könyvet olvastad? szerintem jó volt. a 3D-s nem tudom miért drága.

Jövőhéten megyek megbeszélni a keresztelőt a lelkésszel. Jóban van nagyapóval, és megengedi hogy nagyapó keresztelje meg Álmost.

Dóri ,
jó hogy jöttél, már hiányoztál :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Vanni,
jobbulást!

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: