Új privát üzeneted érkezett!

Anita,

Most olvasom csak Bogit...GRATULA!!!Ügyes lány!:)
Vendég
 


Judit, a 18. hetes genetikai UH-on azt mondta nekem is a doki, hogy 95%, hogy lány lesz, mert az égvilágon semmi nincs a lábai között, ami fiúra utalna... ehhez képest a 24. héten ott virított a szerszám :lol: Szóval ez még nálatok is változhat :D

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Zorkánál nekem is azt mondták a 18.héten, hogy valószínű, hogy lány, de csak 70%... Úgy is maradt.
Most viszont Hajdú doktornőnél voltam, aki az ország legjobb ultrahangosa(állítólag)..Rögtön az első másodpercben mondta, hogy lánynak látszik, aztán jó sokáig voltam bent a többiekhez képest, mert a kezeit felhúzta a gyerek és az ujjait szerette volna a doktornő megszámolni. Közben többször is beterpesztett és állítólag a szeméremajkak is látszottak. A végén kérdeztem, hogy tutira nincs kuki? Azt mondta tutira. Úgyhogy most már inkább ne nőljön ki:))
Ráugorhatok a névkeresésre...
Vendég
 

 
 

Hát nem Leontina lesz? :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Judit, legalább nem kell ruhákat venni. :) Hajdú drnô nekünk is a 18. héten megmondta már hogy lány!

Kata, köszi, már van papucsa Eszternek, éjjel-nappal abban van.

Szandra, múlt héten egyik nap mi is a Praktiker játszóházban hûsöltünk...

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Hát már nagyon ráragadt a Leontina:) De azért én inkább még keresgélnék...:)
Vendég
 


Judit!
Mielőtt még kinyitottam volna a topikot itthon azt mondtam hangosan, hogy szerintem a Juditnak lánya lesz és bejött. :)
Szerintem jó a két lány felállás!!

Boginak gratu az úszóbajnokoskodáshoz!!!

Orsi!
Mindig elfelejtem de mi is boldog szülinapot kívánunk!!

szandrakiss
 
 



Szandra!

Hát, erről a praktikeres buliról, mint dógózó nő lemaradtam :cry: :cry:
Pedig már hiányzól és nagyon vágyom a társaságodra :lol: Mondjuk a csajok mégjobban a medencétekre :oops: :lol: :lol:


Judit!!

Gratulálok az újabb kiscsajhoz!! Jó lesz meglátod! Bár én megértelek, ha szerettél volna egy gyereket magadnak is! :lol: :lol:
És a Leontina nagyon szép név :? :? :?

Anita!

Boginak gratulálok! szuper ügyes!


Ma voltunk fülészeti vizsgálaton az I. Gyerekkklinikán. Szuper volt a dokinéni, de meglepő lett a vizsgálat eredménye: Mari hallása rosszabb, mint a Sáráé. Így 6-ára ki lett írva műtétre. Hacsak addig a bárányhimlő közbe nem szól! :? :lol: Hétvégére várjuk, úgyhogy aki vágyik rá, csak szóljon! :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!
Beszéltem apával és tök be van parázva, Magdival akart beszélni de mondtam, hogy szabin van. Azt mondta, hogy ha szerintem a Magdi beleegyezne akkor vigyem a csajokat. Szóval (bár vasárnap nincs autóm mert apa dolgozik) akkor szólj ha aktuális!

Sz

szandrakiss
 
 


Mi is, mi is, mi is!!!!!!!!!!!! Akarunk bárányhimlőt, de idáig sehonnan nem sikerült összeszedniük :roll:

Anita
putyu
 
 




Délután megyünk Gyömrőre a tóhoz, ha valaki keresné a kedves társaságunkat ott megtalál :wink:

Anita
putyu
 
 


Nahát Anita!!! vágysz a hideg vízre???? :lol: :lol:
Mi is oda készülünk délután :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Szandra,

Köszi, hát várjuk ki a végét, mert lehet, hogy Zorka fog átkerülni a másik csoportba, ha meglátják szülőin a pocakomat.
Én nagyon nem szeretném a vegyes csoportot, de balhézni sem szeretnék...
Vendég
 


Lányok, vihar készül ismét, biztos nem olyan durva, mint a múltkor, de azért én nem vágyom már szélre...
http://www.met.hu/hunalarm/

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Anita! Akkora nem lett, szerencsére. De nekem ez a hőmérséklet csökkenés sem jön be :-( :?

Néhány hónappal korábbi link alapján én is készítettem képet... így tényleg gyorsabb. Ez a prototípus (még van mit fejleszteni):

Kép

Ati ma utazott :-) Meglátogattuk a Dédit Tapolcán. Nem volt Balcsis idő :-(

Kata, Judit, Évi!!! Hogy vagytok??? És a kis himlővadászok??

Mindenki pihen, úgy látom :-) Jó éjt!
almi
 
 


Drága Ancsi!
Boldog névnapot!

Kép


Anikó!
Neked pedig Mona Lisa mosolyával kívánunk nagyon boldog névnapot! :D :wink:

Kép

Anita
putyu
 
 


Drága kicsi Ancsi!

NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!

Kép

Anikó,

NAGYONBOLDOG NÉVNAPOT!!!
Kép
Vendég
 


Rohantam vissza! Tegnap Kismogyorót kifelejtettem a pocakos érdeklődésemből, pedig ő is itt van :-) Bocsánat!

Ancsinak, Anikónak nagyon sok boldog névnapot kívánok én is!
almi
 
 



Anikó! Boldog névnapot kívánok!!!!

Kép

Ancsinak is boldog névnapot kívánok, de szerintem nem ma tartja :oops: hiszen ő Annamária : Katus hogy is van ez?? :lol: :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi, ez volt a beugratás :lol: :lol: :lol: reggel volt még :oops:

Lilka,
Akkor most valós időben is boldog névnapot!

Kép






Anikó mosolyát senki nem díjazza? :D :oops:

Anita
putyu
 
 


http://www.nevenapja.hu/nevnapok/annamaria_nevnap.html

Eszerint vagy ma van Ancsi névnapja, vagy lemaradtunk róla...

Liliána is ma van?

Akkor Lilkának NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!:)
Vendég
 



Sziasztok!

Ancsinak és Anikónak mi is nagyon boldog névnapot kívánunk, és Lilkának is ha tényleg most van :-)

Képzeljétek, MA KIBÚJT LEVIKE 2. FOGA! :lol:

Judit,
van már igazi lányneved? :wink:

Mi újság bárányhimlő ügyben? Kijött valakin?

Orsi, Levi és Boti Baba

KépKép

KépKép
mondokorsolya
 
 


Sziasztok!


CSajok, nagyon aranyosak vagytok :D Ancsi Annamária, júli 1-el. De a mi családunkban annyira nem dívik a névnapünneplés, hogy mindig elfelejtjük, a sajátunkat is :D DE továbbítom Ancsinak a képeket, nagyon szuperek!

Anikó,
BOLDOG NÉVNAPOT :D Szuper a mosolyod Anitánál :D

Judit,
találtam Nektek lánynevet: Bojana, lehet Janának becézni :D Nekem tényleg tetszik :D

Reni,
ügyes vagy ;)Mi jól vagyunk, bár a húgyúti fertőzésemre szedett antibiotikum eléggé taccsra vág. Voltunk pénteken vitorlázni Atti cégével, szombat vasárnap pedig a Balatonon múlattuk az időt, ugyanazzal a társasággal, csak gyerekestül. Jó volt :D

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Katus,
visszanéztem, felköszöntöttük elsején :lol: de jobb kétszer, mint egyszer sem :lol:
Bojana jó :D

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Lilkának boldog névnapot kívánok!

Húú ORsi!

Újabb fogacska!! -nem semmi. Csajoknak 8 hónaposan jött ki az első, de állítom, hogy MArit 4 hós kora óta kínozta :cry:
Bárányhimlő nálunk van, ahogy "terveztem". Nagyon jól viseli a nagylány! :lol: 3X volt nem magas láza, pöttyei vannak rendesen, de nem viszketnek (még) és nagyon jó az általános állapota. Ezért is nehéz elviselni a karantént :lol: :lol: És se fürdés, se homok...ja, és se műtét :? :?

Anita!!

Nekem is tetszik Anikó monalisa mosolya :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Bojána nem tetszik:)
Három név van talonban.( Anett, Szandra nem nevetni!:) )
Szóval a három név: Tamara, Szonja, Zita.
Illetve azt hiszem lassan leszűkül a kör a Tamarára és a Zitára.
Zorkát is megkérdeztük, ő a Tamarára szavaz, én is, párom meg a Zitára. Majd meglátjuk:)
Vendég
 


Ancsinak, Anikónak, Lilinek boldog névnapot kívánunk!

Levinek is gratulálunk a 2. fogacskához! (lassan beéri Marcit, akinek még mindig csak 4 van)

Gyöngyi, Mariettának jobbulást!

Kismamák, hogy vagytok? Azt mondják, hogy ma jó idő lesz, csak holnap kezdődik újra a kánikula, grrrrrr!

Én éppen most pakolom össze a kórházi pakkomat... Holnap Péter megint levisz Anyuhoz, mert a héten nem tud senki Vecsésre jönni, úgyhogy viszek magammal mindent. Ki tudja, mikor és hol akar Zalán kibújni...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

Hú nem semmi, most nézem a vonalzódat, hogy Zalán tényleg bármikor kibújhat:)

Én jól vagyok, hétvégén elviselhető volt az időjárás, ki is használtuk, tegnap egész nap kertészkedtünk, ráfért már a kertre...persze még mindig van mit csinálni.
Hétvégén megyünk le Balatonra, remélem addigra felmelegszik a víz is újra, mert most rendesen lehűlt. Addig meg csak kibírjuk valahogy:)
Vendég
 



Hová jártok ti fagyizni?
Csütörtökön piacozni készülök, tuti nem találkozok senkivel :wink:

Judit,
egy szavazat a Zitára :D (tetszik a Tamara is, de a Zita ritkább)

Anita
putyu
 
 


Sziasztok!

Köszönöm szépen a köszöntéseket! Jól esett, hogy gondoltatok rám.

Anita,
Köszi a képet :lol:

Lilka,
Boldog névnapot!

Katus,
Már itthon is vagytok? Azt hittem hosszabb időre mentek.

Orsi,
Gratula az újabb kis foghoz :-) Ákos is nyálzik ezerrel, de egyenlőre sehol semmi.

Gyöngyi,
Jobbulást Mariettának.
Más nem kapta el? Vagy még lappang? Volt közös "buli"?

Reni,
Jó a montázsod :-)

Kata,
Hú, már nagyon a végén jársz...de izgi :-)

Ha ébrednek a gyerkők megyek le velük Világosra. Csütörtök este jövünk. Addig is sokat írjatok, hogy legyen mit olvasnom pénteken :D

Anikó

KépKép
KépKép
zumpfi
 
 


Anikó,

Nem mondod, hogy 8 órakor mindkét gyerök aludt még?:)Ha még olvasol jó pihit!!!De nem ér ám ítéletidőt vinni a Balatonra, hétvégén mi is megyünk...
Vendég
 


Drága Botond!

Nagyon BOLDOG NÉVNAPOT kívánunk!!!

Kép
Vendég
 


Sziasztok,

Anikó, utólag is nagyon boldog névnapot! Érezzétek jól magatokat a Balcsin! Mi is megyünk hétvégén, úgyhogy csatlakozom Judithoz...

Lilka, nagyon boldog névnapot Neked is!

Kata, vigyázz magatokra! Ebbôl már Zalános bandázás lesz! :)

Katus, kitartás, holnap már vége!

Gyöngyi, Mariettának jobbulást! Sára nem kapta el?

Anett, milyen volt Gyömrôn? 2 hete indulunk mi is, de hétvégén nem vagyunk itthon, kettesben meg nem szeretnék.

Reni, nagyon jó lett a montázs!

Judit? Hova mentek hétvégén? Mi Badacsonyba...

és akkor pár kérdés:

1. Meddig adjak még Eszternek tápszert? Még reggel és este kapja, de már gondolkodom rajta, hogy az egyiket kiváltom tejjel, majd mindkettôt. milyen tejet adjak Neki?

2. Nagyon sokat izzad a feje, sokat tépi a haját + múltkor olvastam a Zsidrótól, hogy le kell vágni a babahajat, hogy erôsödjenek a hajhagymák és addig nem tanácsos csatot+gumit rakni bele. hetek óta ezen gondolkodom, de most a hétvégi esküvô után szerintem levágatom Neki pár cm-esre. DE úgy félek, hogy más színû lesz és nem göndörödik majd. :? Vélemény?

3. Tud valaki megbízható varrónôt Vecsésen? nem valami extra dologról van szó.

Köszi,

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 


Sziasztok!

BOTONDNAK Sok boldog névnapot kívánunk :D
Kép

(Rájöttem, hogy valami vacak naptáram van, mert szerinte ma csak Szabolcs van.)

Viki,
tápszerrel szerintem lassan már leállhattok. Minél magasabb zsírtartalmú és nem tartós tejet ajánlanak a babáknak. Én hosszanfriss tejet szoktam venni, a LIDL-ben és a Pennyben egész jó áron kaphatóak, 2,8 vagy 3,5 %-osakat.
HAjügyben én is tanácstalan vagyok. VAn egy barátnőnk, aki még sosem vágta le a lánya haját, sűrű, loknis, fenékig érő haja van a kislánynak, most 4 és fél éves. Nem tudom, hogy Anikóék vágták-e MAja haját, de neki is egyre sűrűbb és szebb a haja. Szerintem ez genetikailag kódolt... Vagy nem?
Viszont, ha zavarja, akkor lehet, hogy érdemes levágni.

Anikó,
szuper időt, jó nyaralást :D Nem, ez most csak ilyen rövid volt.

Atti feltöltött az oldalára egy rövid videót Ancsiról, ahogy atengerben fürdött. HA érdekel valakit, nézze meg! stelczer.neobase.hu

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Anikó, Viki, Judit, de jó Nektek!!!! Érezzétek jól magatokat, legyen jó időtök!

Botinak boldog névnapot kívánunk!

Viki, nem tudom, hogy a táppal kapcsolatban mit/hogyan érdemes tenni, lassan a kérdés nálunk is aktuálissá válik. Magdát kérdezted erről?
A hajjal kapcsolatban: Marcinak már kétszer vágták le tök rövidre a haját, lassan harmadszor is vinni kell, olyan gyorsan nő, és nagyon klasszul besűrűsödött. Bár azért egy lánynál más a helyzet, nekik lehet, hogy annyira nem áll jól a tengerészgyalogos frizura...

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Viki,

Tej-ügyben csatlakozom Katushoz, mindenben egyetértek vele:) Nyugodtan mehet már, Zorka már 1 éves korában kapta.
Zorkának is csak a frufruja volt vágva, meg egyszer-egyszer kiegyenesítettem neki hátul, és mostanában indult nagyon be neki.
Szerintem Eszternek is majd beindul lassan.
Majának sem volt még vágva a haja, csak a frufruja.

Katus,

Az én naptáramban sincs mára Botond, de biztos forrásból tudom, hogy ma tartja:) És az utónévkönyvben benne van a mai névnap is:)
Vendég
 


Viki

Balatonfüredre megyünk. Nem leszünk messze egymástól:)
Vendég
 


Kerestem Zorkáról hajas-képeket.

Tavaly nyáron ilyen volt:

Kép

Most meg már ekkora copfot lehet csinálni neki:
Kép
Vendég
 


Judit, ha Füredre mentek, hozzatok nekem légyszi pizzagolyókat az Arany Csillagból! :lol: :lol: :lol: Az az egyik kedvenc törzshelyünk, a sült hekk és sajtos-tejfölös lángos mellett ezekről a golyókról szoktam álmodni mostanában :lol: :lol: :lol: (Ti is ilyen gyagyák voltatok a terhesség végén? ) 8)

KépKép
KépKép
kevinszpészi
 
 


Kata,

A Cream Cafe-ban is van pizzalabdácska tök finom fokhagymás vajjal. Kóstoltad már?:)
Vendég
 


Sziasztok!

Tápszerrel kapcsolatban semmi ötlet mert nekem egysik sem kapott soha!

Hajvágással kapcsolatban pedig nem kell mást alkalmazni:

VÁGNI!!!! VÁGNI!!!! VÁGNI!!!! VÁGNI!!!!

Saját tapasztalat alapján és orvosi utasításra (Magdi) vágtam le Edó haját (Tamiét alapból vágtam mert neki ez a fazon állt jól és neki nagyon sűrű is lett a haja). Kicsit szomorú voltam, hogy Edó haja nem lesz olyan sűrű de a Magdi mondta, hogy vágjam, vágjam mert sűrűbb lesz. És tényleg a duplája lett a réginek.

Engem nem nagyon érdekelt a hosszúsága mert az egy év alatt nő egy csomót de a sűrűségén egy idő után már nem lehet változtatni!!!!!!!!!!!!!!!!

Azzal meg ne törődj, hogy utána nem lesz esetleg hullámos vagy más lesz a színe, neki olyan lesz a haja és kész!! Inkább legyen iszonyat sűrű!!

Szandra

szandrakiss
 
 


Nekem pedig egy közeli fodrász-ismerősöm azt mondta, hogy tévhit, hogy a hajvágástól dúsabb lesz a haj. Ugyanis a hajhagymák mennyisége adott, azon a vágás nem változtat. Esetleg erősebbek lesznek a hajszálak és attól tűnhet dúsabbnak a haj.
Vendég
 


Köszönjük!!! :D

Haj: Boginak a fekete babahaja kihullott egy szálig, helyette szőke nőtt, de sokkal vékonyabb szálú, soha nem vágtuk le csak a végét. mindig tele van a feje új kis hajjal :) Botondnak mindig vágva van, de annyival nem tűnik erősebbnek...

Varrónőt tudok :)

Babatej: Boga 1-2 éves koráig kapott tej helyett, és hátha jobban alszik a gyerek címszóval :-) Botond 1,5 éves korától kapott tejet.

Anita
putyu
 
 


Botondnak, nagyon boldog névnapot kívánunk!

Köszi a rengeteg választ, a tápszert elkezdem kiváltani, a haját meg levágatom, úgyis kinô, max. sûrûbb lesz! :)

Viki

KépKép
KépKép
wiki12
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?