Új privát üzeneted érkezett!

Katám minden rendben? mitől volt?
Szirom édesek srácok
Szezsó igen, csinálok :wink:
Vendég
 


irtam tegnap Fedinek a Hőmérösök nevében remélem nem gond hátha tud bővebbet ezt válaszolta biztos nem bánja ha megosztom veletek
"Sajnos nem tudunk mi sem részleteket, SMS-t, írt, hogy Roli vízbe került, és ez történt vele.
Az orvosok nem nagyon bíztatják, pénteken derül ki, hogy van-e még remény, nagyon drukkolunk neki, meg kell hogy gyógyuljon!!!
Köszi az együttérzést az ő nevükben is!
Fedi"

én imádkozom! ti is tegyétek ezt! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Coca, gyönyörű Hanna, azok a szemek, a fiúknak annyi! :D És nagyon jó képeket csinálsz róla!!

Boni, írtam privit.

Szirom, nagyon helyesek a srácok, már iskolába megy a nagyobbik? Hogy telik az idő!! És a kicsinek mekkora szeme van, szép nagyon!!

Jelentem barna a múlté akkor volt egyszer azóta nem....

Baba mai adag Vuk(1-3) ragasztók+++++++++++++++++++++++++++++! :lol:

Kép
kata05
 
 

 
 

Én is nagyon sokat gondolok Rolira. Meg vagyok döbbenve és drukkolok nagyon! Olyan erősek ezek a picik, Rolinak is sikerülnie kell!


Köszi dicséreteket a fiúk nevében. Kata, Miksa nem megy még suliba, októberben lesz 6 éves, majd jövőre.

szirom, Miksa és Ede

Kép

Kép
szirom
 
 


Sziasztok!

Felfoghatatlan...... :cry:
Pár napja láttam egy másik topikban hogy drukkolni kell egy Babanetes kisfiúnak!Minden nap lestem van-e hír!Kutattam a neten,hogy mi történhetett! :( Erre most meg kiderül hogy Csikken kisfia! :cry: Azóta sem tudok megnyugodni!
IMÁDKOZOM ÉRTED ROLIKA!!!!FEL KELL GYÓGYULJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Baba!
Nagyon nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szirom!
Jó Téged is látni!

Puszilok Mindenkit!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


De jó, hogy a régiek is előbújtak!

természetesen én is drukkolok Rolinak!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


CSIKKEN!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Végtelen meg 1 drukk hogy felébredjen Roli! :cry:
szilbee
 
 


[quote]C írta:oca:és végül hogy jöttél rendbe?

Baba! Egyszercsak elmúlt.

Köszi lányom at méltató szavakat!

Roli! Gondolunk Rád!

Kép
zölddisznó
 
 


elutazunk Balatonra kedden jövünk

mindenkinek puszi :lol

Rolinak folyamatosan megy a gyógyitó energy ! vissza kell jönnie!

Zöldi lenntről üzenek oszt tali

Babim minden nap gondolok réd kisvukkokra, kívánom hogy rókakoma szerencsésen ragadjon nálad pár hónapra és te örülj neki :wink: :lol:
Vendég
 


Jó pihenést Boni család!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Boni, jó pihizést! Utáni talizunk!

Baba+++++++++++++++++++++++++++++++++++!

Szirom :oops: .

Ancsa, írj magatoktról egy picit.

Kép
kata05
 
 


Boni jó nyaralást!

Babim babaragacs, pozitív energy mennek!!!!!!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Jééé, babaragacs :) De régen "hallottam" ezt a szót!

Szóval Zöldi ragacs is Babának!

Roli! Gyógyulj meg!

Kép
zölddisznó
 
 


Szirom, Ancsa és Szilbee kérnénk egy kicsit több infot magatokról, skacokról és képeket is!!!!!!!!!!!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Coca, hát mert ritkán jársz nálunk. ragi begyűjtve.puszi érte.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Most olvastam ezt az a 2005. őszi babáknál.

[quote="raniko"]S írta:ranikoziasztok!


Még soha nem írtam ide és nagyon sajnálom, hogy én leszek a tagikus hír hozója.
Remélem Kriszti érzéseit nem sértem meg, ha megírom a mai sms-t.
Tudom, hogy ti is, és más topikba is nagyon drukkoltok Rolikáért.
Sajnos a mai sms nem hozott jó híreket.
A vizsgálat eredmény a lehető legrosszabb lett. :cry: :cry: :cry: :cry:
Nincs Rolikának agyműködése és így sajnos remény se arra, hogy ujra köztünk legyen. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nem tudok én se többet.
Még én se mertem zavarni a Krisztit, de szerintem és ha kérhetem most senki ne zavarja őket.
Nem tudok mást mondani ez egy felfoghatatlan, és hatalmas tradédia és én is itt üzennék inkább a Krisztinek.

Drága Barátnőm!

Nem is tudom szavakba önteni mennyire sajnálom és hányan vagyuk akik vissza forgatnák az idő kerekét ha tehetnénk.
Veled vagyunk és sokat gondolunk rád, rátok!!!
Ha valamibe tudunk segíteni tudod mindíg elérsz!!!
A legnagyobb fájdalommal: Anikó


Tegnap olvastam, hogy mi történt és nagyon megrázott.
Rettenetesen sajnálom és őszinte részvétem! :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Babim, tőlem is mennek a babaragacsok+++++++++++++++++++

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Istenem, Csikken.................... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sok erőt Csikken! Imádkozunk tovább!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Csikken, nagyon sok erőt kívánok!!

Kép
kata05
 
 


Tegnap mondta Szirom mi tortent:((
azota nem tertem magamhoz.

Csikken, en szoritok, imadkozok, remelek. Sok sok erot!!

Purc

Kép

Kép
purc
 
 


Purci! Yeeeeeah! Hú, már neked sem sok van vissza! De jóóóó!

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok, mi történt Rolival ?!!! mindjárt visszaolvasok.

Csikken: nagyon gondolok Rád és imádkozom értetek!


Nézzétek meg már a tesztjeimet, most nagyon komolyan reménykedünk, erősödik is a tesztem, ez az elmúlt három nap termése, de nem eléggé látványos. Szerintetek?

Kép Kép

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Helló Vercsi! Mi még nem "ismerjük egymást" de nagyon király a csíkod! És abszolút erős! Hará tovább!

Rolcsi!WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Baba%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

Kép
zölddisznó
 
 


[quote="zölddisznó"]H írta:zölddisznóelló Vercsi! Mi még nem "ismerjük egymást" de nagyon király a csíkod! És abszolút erős! Hará tovább!

Rolcsi!WWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

Baba%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%



szia zölddisznó, dehogynem :))) Vera vagyok, csak újra kellett regelnem, mert elfelejtettem a jelszavamat....

gyönyörű a babád

Vercsi

WEBÁRUHÁZAM:
www.babaproject.hu
vercsi4
 
 


Jaaaaaa! Húúúú, de jóóóóóóó!
Köszi!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Régóta olvaslak már titeket,igaz nem napi rendszerességgel,de nagyjából mindenkit ismerek innen(mármint a történeteiteket).Én egy másik topic tagja voltam sokáig,ami sajnos széthullott,de olvasni visszahúz a szívem. Már nagyon sokszor terveztem,hogy írok,de sosem volt merszem.Esetleg csatlakozhatnék?

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Csikken, nem találok szavakat, szerintem ilyenkor nem is lehet, mit mondani. Nagyon-nagyon sajnálom és őszinte részvétem! :cry:

kispiskóta
 
 


Vercsi, nagyon szépek ezek a csíkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zöldi, Hanna egyszerűen Gyönyörű!!!!!!!!!!

Szirom a te fiaid is szívdöglesztő pasik lesznek! :wink:


Kép

kispiskóta
 
 


Szia Anubias várunk szeretettel!

Kispiskóta ez a fotó gyönyörű!

Vera szuper a teszted!+

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Sziasztok!

Csikken,őszinte részvétem. :cry:
Kispiskóta,ez a fotó ujságba való. :wink:
Klarissza,köszönöm szépen a szíves fogadtatást! :D

Ha nem veszitek tolakodásnak én is mutatok képet,nemrég értünk haza a nyaralásból a balcsiról,én is megmutatom a fiúkat,akikkel megosztom a napjaimat.Számszerint 3-an vannak, a két kicsi,meg a férj,azaz a legnagyobb gyerek.Magamról pár szó: A kicsi elég nehezen lett,volt néhány vetélésem,kémiai terhességem,kiderült,hogy lisztérzékeny vagyok és ez okozza a sikeretelenséget.A terhességem sem volt sajna zökkenőmentes,de végül siker koronázta a kitartásunkat és megszületett a kistesó. Nem leszünk többen,de nagyon boldog vagyok,hogy sikerült. És persze mondanom sem kell,hogy anna a hőmérőzést lestem el tőletek,így lett Domi.
Kép Kép :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Zsú! Köszi!
Annnnyira jó ez a kép rólatok!

Helló Anubias!

Csikken! Fájdalommal búcsúzom én is Rolikádtól... :cry:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek. :wink: Hogy telt az éjszakátok?Nálunk viccesen. A nagy fiam rosszat álmodott és felkiabálta a családot,erre alig bírtunk visszaaludni. Mire végre ment volna kelt Domi,aki odakéreszkedett mellém és gyakorlatilag csak a fejemen volt hajlandó alukálni. :) Képzelhetitek milyen pihent vagyok. :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 


Anubias, üdv itt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Istenem, milyen tragédiára jövök vissza. :cry:
Csikken, megrendülten olvastam a hírt Rolikáról. Őszinte részvétem a családodnak, kívánok nektek emberfeletti erőt, hogy fel tudjátok ezt dolgozni. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Egyébként mi történt Rolival? Baleset volt? :cry:

Bettike, köszi a hiányolást, megvagyunk. Jártunk nálatok Egerben, Bükkszéken nyaraltunk egy hetet anyuékkal. Lalit le se lehetett robbantani a várban az ágyúkról. :D
Sajna tegnap nagyon beteg lett, kérem a gyógyító drukkokat.
Magas láza van szinte folyamatosan, éjjel-nappal, hólyagok vannak a torkában és mindkét füle be van gyulladva. :(

Baba, sokat gondoltam Rád, és az útközben látott 623 gólyát mind küldtem neked és Puszinak!!! :D

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, ez nagyon kedves Tőled :oops:
Tegnap volt egy kis barna, persze kétségbesett sírás, stb...gondolhatod. Így 5. beültetésnél azért már nagyon pánikol az ember mindenen. :cry: A 2 ampulla Progesteron injekciómat felemelte a dokim 3-ra és szünetelteti az Aspirint. Azóta (kopp-kopp) nem volt barna. Remélem, sosem jön vissza.


Boniék még nyaralhatnak?

Többiek?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Anubias, üdv közöttünk! Szépek a csemetéid!

Vera, szép teszt! Hogy vagy?

Baba, Boniék ma jönnek haza, ha minden igaz! Hál isten hogy elmúlt a barna, ez nagyon jó jel!! :wink: Teszt?

Szilcsi, jobbulást Lalinak!

Kép
kata05
 
 


Tegnap csináltam, de negatív.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Csikkenéknek részvétem, nagyon megrendített, ami történt, sokszor gondolok rájuk :cry: úgy olvastam, Rolika mélyvízbe esett, de nem tudok részleteket...
-------------------------------------------------------------------
Anubias: üdv itt! :-D Helyesek a gyerekeid! A gyerekek közti korkülönbség miatt gondoltam, hogy nem volt egyszerű "életed" ezen a téren... Itt is vagyunk páran - de ha olvastál minket úgyis tudod :-D - akinek szintén nem volt egyszerű...de most már lassan mindenki be fog babásodni :-D

Szilcsi: örülök, hogy jó volt a nyaralás Lalival, és jobbulást neki! Szegénykém..Ez valami durva vírus lehet???

Babim: sajnálom, hogy Kisvukok rádijesztettek, de örülök, hogy barna elmúlt. Vérvételre mikor mész?

Kata: lábdagadással hogy állsz? Az én bokám is rákezdte :roll: Pénteken majd számolj be, mi volt a magzatvíz ellenőrzésen. Amúgy mire utal, ha a mennyisége eltér a normálistól? :roll:
Pociképet nem teszel?

Zsu: nagyon édes ez a kép, olyan meghitt :-)

Bettike: puszi Nektek!

Coca: enyém Babuci is nagyon szokott alien-kedni mostanában, olyankor mindig eszembe jut a Te pocid Hannaliennel :-)

Boni: remélem nyaralás jól telt :-D ez jó hír, hogy csinálsz rendelésre is babát, majd tárgyalunk :wink:

Szirom: Ti is szépek vagytok! :-)

Vercsi: nem igazán értem a tesztjeidet :roll: a felső az egy tök erős pozitív :shock: és azt írod nem látványos az erősödés? :shock:

Rólam: lassan elkészülök a babacuccokkal, az utolsó adagot mosom, vasalom. Most márcsak a komódra várunk, hogy legyen mibe pakolni, de az is meglesz hamarosan egy kis hercehurca után (ahol eredetileg kiválasztottuk még júniusban, ott egyszerűen nem rendelték meg a gyártótól, így máshol kellett intéznünk :evil: )
Este Apával csináltatok pociképet :-)

Szép napot Mindenkinek! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso: szombaton.

A dagadt lábra tegyetek vizes borogatást.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szezso, azt le se írom mitől lehet több, nem akarok ijeszgetni senkit. De nekem minden eredményem negatív így aggodalomra nincs ok, csak kontrollálják. Lábdagadás, most annyira nincs, helyette a szeméremcsontom kezdett el fájogatni. Én végeztem a kisruhákkal teljesen, ha végre hazatudnánk költözni akkor minden kész lenne. Persze hálás köszönetem anyukámnak aki nagyon sokat segített.
Viszont a vérnyomidat mérd ha dagadsz. Keményedéseid hogy vannak?

Baba, köszi a tippet, de nem vált be. Ha dagad akkor csak egy dologra reagál, ha szívvonal fölé polcolom a lábam.
Boni tipp még a grapefruit volt, már ránézni sem tudok de a víz nem ment le. :lol:

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Ezeket most találtam a neten:

http://www.hirtv.hu/belfold/?article_hid=280636
http://atv.hu/hircentrum/090728_ujabb_gyermektragedia__elmenymedencebe_esett__meghalt_.html

Babim, nagyon drukkolok, szombatra extra hiper mennyiségben mennek (meg persze addig is)!

Anubias, semmi tünete nem volt a lisztérzékenységednek? A tesóm miatt kérdezem, neki a 8-9. héten halnak el rendszeresen a babák, most mennek majd genetikára, amúgy már mindenre vizsgálták és minden negatív.
Gyerkőcök nagyon szépek!

Zsú, annyira édesek vagytok!

Szirom, a te fiaid is nagyon szépek, és teljesen összenőttek :)

Velünk amúgy semmi különös, Adrienn napközben már bilizik, ha elmegyünk valahová meg éjszakára van pelus. Réka lovagolni jár és amikor végez persze a kicsinek is fel kell ülni, úgy ül a lovon, mintha ráragasztották volna :)
Múlt héten voltunk pár napot a Balatonnál, ahol ha tehették volna egész nap a vízben áztak volna.

Kép
Kép
robcsi03
 
 


Kata, sajnálom.
Robcsi, köszi, de ma megint megjelent a barna! :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Babaimi én nagyon drukkolok neked.A barna valóban nem jó,de van aki barnázgatva kezd normál terhességet is és nem lesz semmi gond.Fő az optimizmus.Mikor kell visszamenned a dokihoz?Szívből kívánom,hogy most sikerüljön.

Robcsi! Ez jó kérdés,mindíg vékony alkat voltam és gyors volt az anyagcserém,de pár alapvető vizsgálat után nem foglalkoztak a tüneteimmel a gasztroenteorológusok. Aztán a 3. vetélés után találtam egy dokit,aki végre megtámogatta a terhességem utroval,így végre nem halt el,lökődött ki...,én pedig rohamosan fogytam,hánytam,hasmenésem volt és kórházba kerültem. Félidős terhesen volt vastagbéltükrözésem(ott is találtak gyulladást), és gyomortükrözésem,amikor vettek vékonybélből biopsziát. Ez igazolta a lisztérzékenységet.De nálam igazán semmi nem utalt a lisztérzékenységre.Javasold a tesódnak,hogy menjen el gasztora és kérjen immunológiai vérvételt,abból kiderül,ha az lenne.

Kata!

A petrezselyem jó vízhajtó,kismamáknak is javasolják. Egyél sok petrezselymes krumplit,rizst,de azért sajna nem tesz az sem csodát.

Szezso! Köszi a gyerkőcök dicséretét. :wink: Jajj de jó is vasalgatni az utolsó pillanatokban. Én ezt imádtam. Hát valóban rögös volt az út a két tesó közt,de ki bánja, ha sikerült. :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Most értünk az egész hétvégén bíztam abban, hoyg nem erre a hírre jövök haza! Megszakad a szívem értetek Kriszti! Rengeteg erőt küldök a túléléshez, a feldolgozáshoz.

gyújtottam egy gyertyát a kis Angyalkátoknak!

http://www.freeweb.hu/mjd/gyertya/gyertya.php

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Kata: mikor tudtok beköltözni? Vagy még bizonytalan?
Vérnyomásom normális :-) Gondolom Lőrincbaba csinálja a helyet magának azért fáj a szeméremcsontod :-)

Anubias: azért annyira nem élvezem a vasalás részét, kicsit meleg van hozzá :-)

Babim: a franc essen a barnába :evil: tudom, hogy progiszurit kapsz, de az tuti elég? :roll:

Pocikép:
Kép

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


REggelt!

Anubias gyönyörű a családod, örülök,hogy köztünk vagy.

Vercsi ezek 10es vagy 20as tesztek? ++++++++++++++++++++


ZSu ez a ké hármótokról egyszerűen fantörpikus!

Szilcsi örülök,hogy Lalinkó kiágyúzta magát!

Babim minden nap gondoltam rád! szurok szurok szurok!

Szezsókám ez a pocak dönörű

Katám juj végre nemsoká hazamehetsz :lol:

Zöldi majd ittfennt :lol:

tegnap este mindenhol Rolika tragédiájával volt tele a média. nem tudok túllépni rajta...




ma takarítok

egyébként nyaralás jó volt,barátainkkal voltunk az ő nyaralójukban a mi üdülési csekkünkből telezabbantottuk magunkat , volt gárdedámom a 11 éves Szani, és a másik kislányuk Lucusunk 4 hónapos múlt,felváltva sírtak, mondták a magukét Zsigával, este redőny hiányában fél 9kor feküdtünk csak, de utána csend volt mindkét gyereknél. csak 1szer kelt Zsiga, és bár vékony gipszkarton falak vannak, nem zavarták egymást, amit a húgomnak is mondtam :lol: bár szombaton vasárnap nem fürödtünk, mert olyan erős szél volt, hogy még az esővédőt is fel kellett tennem babakocsira. de Zsiga élvezte a vizet, Pénteken úszógumiban pancsizott sikongatva a boldogságtól Hétfőn még neki hideg volt a víz így kis csónakban vittük be! csak kár,hogy vége. :lol: :lol:

esténként Tokaji boroztunk Unoztunk, Scrabbleztűnk, jó volt.
Lucusunk imádja a Luca babáját, vigyorog rá, morzsolgatja a kis kezével és rágcsálja .cukker!

és képek!

szerelem! Kép
golyófej Kép
kavicsgyűjtés Balcsin Kép
gárdedámmalKép
csak a lábacskámat Szani ! Kép
elfáradtam Kép

és végül Zoé hajpántban hugi küldte
Kép
Vendég
 


Ma is barnázok, a teszt negatív a 9. napon. A biokémiainál is pozitív volt már a 7.napon. A pocimban az az érdekes feszülés a görcsölések után már eltűnt. Az eddigieknél, ha egy icipici hcg-m volt, nekem azonnal hányingerem volt (nem bebeszéltem, tényleg!) és bizonyos ételek szagától undorodtam, büdösnek éreztem őket. Ez mindig egész addig tartott, míg teljesen kiürült a szervezetemből a hcg.
Mindenezek alapján biztosra veszem, hogy itt nemhogy 3 baba nincs, de egy sem.
NE MONDJÁTOK nekem most azt, hogy még most ágyazódtak be, csak a 9. nap, lesz ez még pozitív, mert nem akarom beleélni magam, hogy szombaton teljesen kikészüljek. El kell fogadnom, hogy én ilyen szerencsétlen vagyok és kész. Az sem megy ki a fejemből, hogy beültetéskor mondta a dokim, hogy a többi embrióból sok áll blasztó előtti állapotban, de nem lesznek fagyasztva, mert nincs értelme, mert elkezdtek szétesni a sejtek. Csak tudnám MI BAJUK??? Jó, tegyük fel, hogy ők nem voltak elég fejlettek, stb..de ez a 3, akire a biológus is azt mondta, hogy tényleg nagyon szépek?Kaptak tapadás elősegítőt is!Én is mindent megtettem értük!Én ezt egyszerűen nem értem...
Feladtam!Nem bírok tovább reménykedni és úgy érzem, így 2 inszemináció és 5 beültetés után:nem bírom tovább. Crying or Very sad Crying or Very sad

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim :cry: :cry: :cry: :cry: ((((((((((((((((())))))))))))))))))))
Vendég
 


Jó reggelt!

Boni: örülök, hogy jó volt a nyaralás, milyen nagy már Zsigi!!!! :-)

Babim: ölelést küldök :-( a tapadás segítőn a hatchinget érted? Az jutott eszembe, hogy esetleg egy intézmény váltás esetleg segíthetne. Talán máshol más anyagokkal, kicsit más módszerekkel dolgoznak...

csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?