Új privát üzeneted érkezett!

Enyém a laptető! Akkor szülhetek? :wink: :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Lois, :lol:

Skrisz,nélkülem nem!!!Majd elsején szülünk együtt :D
Vendég
 


Skrisz, Nyulasz,
igen-igen, támogatom az elsejés szülést, akkor együtt meglátogatnálak Titeket!!! :wink: (Nem úsztok ám meg :wink: :lol: )

Megjöttem vvtelről, most nem a szülőszobán, hanem a csecsemős részlegen lévő nővérszobában vették le, egy fiatal, molett szülésznő. Szemben meg az újszülöttek "beszélgettek", olyan jó volt hallani :D
(Atyaég, de mesze még az október :roll: :oops: )

Lois
:lol: :lol: :lol: teccik a sztori :wink: lesz ez még "ígyebbül" is :lol:

tillidian
 
 

 
 

Till,szőke,hosszú haja volt a szülésznőnek?
Vendég
 


Csajok,nálam megint kezdődik...a fejem elkezdett fájni,az elöbb sikerült hánynom is...ettől mondjuk a fejem sokkal jobb lett...hasam viszont ma nem megy...én most így a végére leszek rosszul?Az elején egyszer hánytam csak,még émelygés sem volt :roll:
Vendég
 


Háááááááááááááááááát Nyuszi :P , minden lehet :wink:
Beszélj a srácaiddal, hagyjanak még Neked 1 hetet :wink:

Lois :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Rani: örülök, hogy rendben vagytok! Rolikát nagyon sajnálom.... :(

Lois: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Annyira jót röhögtem, a könnyem is folyik! :lol: :lol: :lol:

Nyulasz, Skrisz: 1-én jövünk haza, addíg tessék egyben maradni!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Lois,
jól van, tud a fiad! :lol: :lol:

Maki is bír fosni, volt hogy keresztbe csinálta az inkut, mindent cserélni kellett, ami bent volt.
Mi is mindig hülyére röhögjük magunkat! :D

nyafi? sokéig nem voltam mellette a nap 24 órájában, de vhol kéthós kora körül kezdte észrevehetően... de hát nem trv szerű :wink:
angel37
 
 


Köszi lányok,elsejéig hányok,utána szülünk :wink:
Vendég
 


Lois :D
Marci csak lepisilt, bár azt rendszeresen.

Nyulasz, biztos?:shock:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hanna
Nagyon szépen köszönjük!! :)

Skrisz, nyulasz

Gondolok Rátok!! Hajrá lányok!! :)

Lois
:)
Jó sztori. Ilyenek nekünk is vannak. Egyszer a tenyerembe csinált bele Kincső. :) Le akartam mázsálni és pont akkor. :) A fürdővízbe is rendszeresen jut.

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Én meg fogom kérdezni kedden a dokimat, hogy ha elsejéig nem történik semmi, akkor lehetne-e indítani mesterségesen. Én nála akarok szülni, nem a helyettes dokinál. Elvégre akkor már meglesz a negyven hét is.

skrisz72
 
 


Sziasztok!!!

Lois itt ülünk apával a gép elött és mi is könnyesre röhögjük magunkat!
Ezért elnézést kérünk KisZétől!! :lol: :lol: :lol:

Skrisz remélem hamar túl leszel ezen rosszulléten!
( Te mindent fordítva csinálsz? :lol: )

Nyulasz Skrisz tényleg szupi lenne ha együtt kapnánk a hírt a picik születéséről.

Nálam semmi extra nincs dokibácsi csökkenti az összes gyogyim a progiból holnaptól egyet kapok és azt is csak keddig.
Picit aggódom de Harcika mindíg rám szól ,hogy ez amúgy is már felesleges a placenta már működik és az mindent rendbe tart.
(Tudjátok milyen vagyok! :roll: )
Ha nem baj feltennék két kedvenc mai UH képet.
Az egyiken olyan mint egy teknős alulról fotózva a másokon meg mintha szopná az ujjacskáját. :lol: :lol:
ÓÓÓ és amit amúgy nagyon sajnálok lassan "kitesz" dokibácsi csak telefonon értekezünk.(egyik felem sír a másik nevet (persze jobban RÖHÖGÖK :lol: :lol: ))

Kép Teki Kép Szopi

Kép

Kép
raniko
 
 


Timi megnéztem a képeidet iszonyú cukik!
Aztán az egyik pocakosnál meglepődtem (17hét)!
Oldalról vagy lefényképezve és lehet látni egy anyajegyet a hasadon, ha hiszed ha nem akár én is lehetnék pont ugyan ott van nekem is!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:14-kor.
seszi
 
 


Hunci – köszi a választ, hétfőn megyünk endokrinológushoz, úgyhogy az tuti felírja, meg szerencsére a mi házidokink is jó fej.

Pálgi - örülök, h minden OK veled.

Lois - izgatottan várom a story-t :D

Kép

Kép
leo50
 
 


Sziasztok!

Rani,cuki a kis teknősbékád :D Én is sajnáltam Krizsa dokit,úgy a szívemhez nőtt...kár,hogy szülést nem vállal.

Seszi,van egy icipici cukorproblémám,már ha a 2.1-es terhelés annak számít :roll: Asszem nem egymással üzenünk Skrisszel :lol:
Vendég
 


Jelentkezem. :D
Imádom ma az időt. Kellemes hűvös van. Legyen szép napotok!

Rani, most már egyenesben vagy! Nemsoká elhagyod a gyógyikat is!

skrisz72
 
 


Skrisz,rendes kislány vagy :D így kell ezt :wink:
Vendég
 


Utánaolvastam a programozott szülésnek. Egy csomó feltétele van. Méhszáj, méhnyak állapota, gyerek helyzete, érettsége, a kiírt dátum betöltése.

Lois, neked ezek mind megvoltak már?

skrisz72
 
 


Jó reggelt! :D

Yesssssss!!!! Hűűűűvös!!! :lol:

4. 15-ig virrasztottam, mert Lencsi légtornász mutatványokba kezdett, aszittem, kirúgja a ház falát :shock: nem tudtam feküdni, rendesen fájt, ahogy rugdalt, bárhová fordultam, így jobb híjján ültem és sorozatokat néztem :roll:
(ezután fél éjszaka arról álmodtam, hogy szülünk.................)

Nyulaszka,
asszem barnás haja volt, félhosszú, és mintha szemüveget is viselt volna :roll:

Rani,
télleg cuki a kis Teki :lol:

Rakok majd Lencsi UH-t, de Apára várok, egyedül nem megy :lol:

Mék bevásárni, szép napot, Lányok! :P

tillidian
 
 


Skrisz,
mekkora a pocid most? :D 39 héééét!!! :D

(én most tartok 96 cm-nél, Vackorral 98-cal már szültem :shock: 41 héte... )

tillidian
 
 


Lányok mondja meg már valaki, hogy mikor fogok szülni:
Utolsó mensi napja: 2008.10.21.
Punkció: 2008.11.05.
Beülti: 2008.11.10.

Ezekből hogy kell számolni?

Tilli, 108 cm a pocakom.

skrisz72
 
 


punkció minusz 2 hét, azt írd be a kalkulátorba mint a mensi utolsó napja
Vendég
 


Köszi Hunci, akkor eszerint javítottam a vonalzót. Nem mintha számítana.... Jön, amikor jönni akar.... :roll:

skrisz72
 
 


üdv!

Nyulasz, Krisz,
na tegnap kibírtam, nem mondtam, de ma már ma van: közeleg az időtök! :) :) egyre jobban! :wink:

Krisz,
remélem sikerül úgy csinálni, hogy a legjobb legyen!

Nyulasz,
ez jó, hogy nem egymásnak üzentek Krisszel! :lol:

Rani,
Harcikának hihetsz, nyugi! :wink:
angel37
 
 


Angel, mondogasd csak nyugodtan. A vonalzómon is ez van. :wink: Védőnő is csak annyit mondott, hogy bármikor egy perc alatt beindulhat a dolog, ne türelmetlenkedjek. De én nem vagyok egy türelmes fajta. :oops:

skrisz72
 
 


Till,akkor az nem az én szülésznőm...

Úgy látszik az én kölkeim imádják a hidegfrontot,ma egész nap meg sem állnak :D
Vendég
 


Angel,látom mostmár én maradok elöl a listádon :lol:

Egyébként a legjobb az,amikor azt mondják,minden nap ajándék...mintha végstádiumban lennék :shock: pedig az igazi élet mégcsak most kezdődik :D
Vendég
 


Nyulasz, az én kicsikém nem nagyon mocorog. 3 napja elég kevés aktivitást mutat. Evés közben mocorog, meg este.

skrisz72
 
 


Örülök lányok hogy tetszett a "fosós" sztorim :D

Angel!
Na az inkubátor-keresztbe trotty is szép produkció lehetett :D

Rani!
Édes Manócska :D

Skrisz!
Nem tudom mire gondolsz.... Mármint ezek közül a kritériumok közül milyen stádium számít alkalmasnak indításra. Én 2 ujjnyira voltam nyitva külső és belső méhszáj egyaránt, méhnyakam nem tudom mennyire volt megrövidülve, szerintem 2 centire.
Gyerek helyzete, normál fejvégű, érezhető volt a buksija a méhszájvizsgálatnál. Érettnek érett, 36.-ik héten már 3 kilóra taksálták.
A terminus nem telt le, pont annyi idős voltam mint te ma :wink: De mivel éjfél után lett meg, szóval 39+4 volt a vége :)

Nyulasz!

Velem is tökre így volt, főleg utolsó nap.... mintha szépen leketyegne az időm és vége a dalnak......... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz,
már biztosan koncentrál és készülődik :wink:
Beszélgess Vele sokat!!! :D

(én is elmondom majd Lencsinek, hogy cseppet se féljen a procedúrától, legyen nagyon bátor :D - annyira várom máááár!!!! :roll: :P )

Nyulaszka,
bizony hogy most kezdődik a java!!! :D Mindjárt megtudod :wink:
(Ki a Te szülésznőd? :P - megváltoztatták a Péterfy honlapját, mert eddig fényképpel voltak fenn a dolgozók, most meg csak nevek vannak :? )

Lois,
cupp Nektek! :D

tillidian
 
 


Lois, igen ezekre gondoltam. Akkor ezek szerint nem vártátok meg a 40. hetet, és már két ujjnyira nyitva voltál. Na ettől félek, hogy én meg "atomsatu" vagyok még mindig. Hát majd kedden kiderül.
Cicid fáj? Vagy sikerült úgy szoptatni, hogy ne ázzon fel?

Tilli, olyan ingerült vagyok ma. Biztos ez a hülye idő is közrejátszik.

skrisz72
 
 


Ezt írrják a Péterfy honlapon:
"A kitolási szak általában 30-60 percig szokott tartani, de először szülőknél néha 90 percig is eltarthat."

Nna, ezt aztán nem tudjuk alátámasztani (igaz, Lois? :D )
Vackor konkrétan max 3 perc alatt, 2 tolófájásra "kilőtt", mint az ágyúgolyó :lol:

Skrisz,
tudom, milyen ez :oops: Kitartás, tudd, hogy ezek a leghosszabb napok :roll: - Vackor 40+4-en jött ki, az utsó 7 nap hosszabbnak tűnt, mint maga a terhesség :oops:
de mindjárt vége, és Anyuci leszel!!! :D

tillidian
 
 


Till,a dokim asszisztensnője egyben a szülésznő is,akivel dolgozik.
Ildikónak hívják...
Ha jövőhéten szülnék,nincs a dokim,akkor dr.Kiának ad át.Nagyon jó dolgokat olvastam róla,egy arab doki,láttam is többször,egy tündérpofa :D ...úgyhogy nem aggódom. :wink:

Lois,vége a dalnak :lol:

Krisz,akkor egyél többször :lol:
Vendég
 


Rani,beleolvastam a 2005 őszi topicba :cry:
Vendég
 


Nyulasz, dr. Kiáról csak jókat hallottam. Ügyes és nagyon finoman dolgozik. Engem dr. Tarnóczi vesz át, ha Eszter belehúz a 40. hét utánra.

skrisz72
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:12-kor.
seszi
 
 


Már szült Anyucik,
nálatok magától elfolyt a magzatvíz? (Angelt tudom...)

Nálam úgy kellett "lecsapolni", leeresztették, mint valami tartályt :roll: :lol: Az ügyeletes doki csinálta, amíg vártunk az én akkori dokimra...

tillidian
 
 


Seszi, :lol: :lol: :lol: na jó, befejeztem a rinyálást!

skrisz72
 
 


tillidian írta:Már szült Anyucik,
nálatok magától elfolyt a magzatvíz? (Angelt tudom...)

mindkétszer el.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.22 14:13-kor.
seszi
 
 


Jó reggelt!

Nyulasz, hol vagy? :wink: Már vizsgálaton, vagy még szundizol?

skrisz72
 
 


Skrisz,egyiksem...csak este 8 körül megyünk nst-re,úgyhogy ha nem jön sms,akkor csak holnap írom meg,hogy mi volt.

Aludni? :roll: már 4-5 között felkelek mindennap,persze egész nap kómázok,mert éjszaka is kétóránként fenn vagyok...
Vendég
 


Én is sokszor felébredek éjjel, mert fáj a fordulás, de igyekszem azonnal visszaaludni.

Rani, boldog névnapot!!!!

Kép

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Rani!
De jó,mindjárt elhagyhatod a progipótlást!
Ja,és boldog névnapot kívánok!

Nyulasz!
Várlak én is az nst eredménnyel!

Skrisz!
Nekem mindíg az utolsó mens. ip-ját kérdezték az előző terhességemnél és ahhoz is igazították a vizsgálatokat is.Mondjuk akkor a 15. nap volt a punkcióm,most meg a 14-en.

Till!
Magzatvízet kérdezted:nekem is elfolyt....

Lois!
Én is jót nevettem a fosos sztorin. :lol: Aranyos!Engem a gyerekeim nem tiszteltek meg ilyennel,de a fiam amikor pár hós volt többször lepisilt.De olyankor a pelenkázó és környéke is tiszta pisi lett.Sőőőt,többször a legényke még fejen is vizelte magát. :lol: Kellett idő,míg rájöttem a technikára....kukacot rögtön eltakarni!

Angel!
Mennyit nyom most a lánykád?Gondolom szépen belehúzott már a gyarapodásba!

Leo!
Elkiabáltam a múltkor,még mindíg barnázgatok. :evil:

Csajok,meddig normális ez?Már nagyon idegesít,hogy mindíg van vmi maszat.Hol kevesebb,hol több. :? De ami megnyugtat,hogy öklendezem,émelygek,sokszor sz@rul vagyok,tehát gondolom jól van Kistesó,csak mégis bosszantó ez a barnázás.Kedden megyek uh-ra,addig csak kibírom vhogy. :?

A másik:tudtok arról vmit,hogy ha vki (pl.én) az elsőt császárral szülte,akkor mennyi esély van egy újabb csaszira?Főleg úgy,hogy a 2 szülés között 1,5 év lesz?
Megmondom őszintén nem bánnám,ha Őt is császárral szülném. :oops:

Puszi mindenkinek és szép hétvégét még amennyi hátra van belőle!

Ági
pálgi
 
 


pálgi írta:A másik:tudtok arról vmit,hogy ha vki (pl.én) az elsőt császárral szülte,akkor mennyi esély van egy újabb csaszira?Főleg úgy,hogy a 2 szülés között 1,5 év lesz?

99%
HACSAK nem olyan az orvosod, aki elvállalja, hogy hüvelyen keresztül szüljél.
De ha te nem kardoskodsz emellett, akkor 100%ra veheted, hogy császár lesz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lányok,valaki nem tudja,hogy hol kapok szúnyoghálót ikerkocsihoz?

Ági,sajnálom,hogy még mindig tart...kedden okosabbak leszünk...

Annáknak,Anikóknak sok boldogságot!
Vendég
 


Tilli! :D
Kitolás 30-60-90 perc?? :shock: Akkor az hány tolófájás?? :shock: Nekem 3 vagy 4 volt, nem jutottunk konszenzusra, a férjem 3-at mond, és Ő végül is csak jobban képben volt, mint én .... :roll:
Nekem értelemszerűen nem folyt el a víz, burkot repesztett a dokim. Egyáltalán nem gáz.

Skrisz!

Valamennyire mindenképpen felázik. Kenegettem gyulladáscsökkentővel, egy picit kisebesedett, de nekem azt mondták ez elkerülhetetlen. Nem volt vészes.

Pálgi!

Fejen pisilés is megvolt már :D De most már résen vagyok :wink:

Rani!
Boldog névnapot! :)
Én is paráztam a progi elhagyása miatt, ezért nagyon lassú levezetést csináltam, nekem így megnyugtatóbb volt (Allacsony volt a progim, azért kaptam pótlást, szurit is, tablettát is)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyuszi!
Férjem is pont tegnap vett (Brendonos), de még az egyes kocsira is nagyjából nulla választék, ikreset nem is látok :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: