Új privát üzeneted érkezett!

Dike!
Elvileg július 8-án volt pém. Amúgy tegnap kellett volna és volt is barnázás (ami nekem még soha nem volt) mert ha megjön akkor megjön, mondjuk ma délelőtt is volt egy kicsi. Ja Dike nem merem beleélni magam. Tod ha kell innentől kezdve nem pisilek 6ig. Szabin mentek valahova?
arew
 
 


na most talán sikerül :twisted:

KépKép
dike
 
 


Pompom!

Köszi! Reméljük nem kell befeküdni!

Dika!
Ha rákattintok látom :twisted: :twisted: :twisted:
lamásza
 
 

 
 

Bocsi!
Dike :oops: :oops: :oops:
lamásza
 
 


Dike!
Ahogy nézem a vonalzód (mondjuk attól függ meddig leszel szabi) akár :lol:
arew
 
 


és neem váá h tegyem ki a vonalzóm???

próbáld meg nem beleélni magad, és akkor még nagyobb lesz az öröm, ha meg nem akkor nem csalódsz akkorát! :)
a balatonra lenézünk, de amugy van más melónk is a párommal, úgyh nem akkora szabi ez.

Kép

KépKép
dike
 
 


jéééé sikerült!!! :D

KépKép
dike
 
 


arew!nem értem amit utoljára írtál nekem!

lamásza! előbb elfelejtettem írni h gyógypuszi Szabinak!

KépKép
dike
 
 


Jó lett a vonalzód! :lol: :lol:
Köszi ráfér!
lamásza
 
 


Szia lamásza! Én is szorítok, hogy minden rendbe legyen
Szabival!!!

Dike! Biztos a tudatlanságom és előre is elnézést de én csak arra gondoltam, akár spontán :wink: is beköltözhet a pocaklakó a szabi alatt vagy után. Nem vagyok jártas ebben :oops: vagy neked spontán már nem is lehet :oops: Ne haragudj, véletlenül sem akarlak megbántani :oops: :oops: :oops: De most látom, hogy elolvastam az időpontot :oops: Bocsi tiszta dinnye vaok :oops:
arew
 
 


de h bántottál meg!nem tudom h lehet e még spontán...
de most lesz a 2.inszemem ha a jobb oldalamon érik a tüsző. 8)

KépKép
dike
 
 


Arew!
Látom Debreceni vagy :P :P :P Én is!
lamásza
 
 


Dike! Szorítok a tüszőidnek :lol:

Lamásza! Örülök, hogy összefutottunk itt a neten :lol: ki tudja lehet már találkoztunk is :lol:
arew
 
 


Arew!
Irtam privit!
lamásza
 
 


Lamásza! Én meg (remélem) válaszoltam!

Dike! Aszem mostmár értem miért mondják a reggeli pisit :lol: majdnem becsurog :lol:
arew
 
 


Helló mindenki!
Se időn túl se azon belül nem zebrásodtam :( még halványan sem látszik :( de akkor meg mi a .... van fent még mindig a hőm :? és akkor miért nem barnázok :?: most még a sz.r is ízetlen :oops: akkor inkább pirizek és kezdek egy új hónapot csak akkor jöjjön mán meg :?
arew
 
 


arew!sajnálom!(de amíg nem jön meg lehet reménykedni)Azért reggel ugyanabban az időpontban mint ma mérd meg megint hónaljban, de utána nézd meg hüvelybe is.
én is így szoktam érezni, most is ez volt...ha nem vok az jöjjön már meg!

KépKép
dike
 
 


Dike! Ha elmész a balcsira azért PIHENJÉL is kicsit!!!
Nem tom mit csináljal! Az utrotól lehet magas a hőmim? és a barna is megszűnt!

Most jött haza az én drága férjem és vacsit követel...
arew
 
 


Hali!

Arew!
az utrotól sajna lehet magas a hőd(progeszteron van benne), babásan is azért magas mert a terhességi sárgatest progit termel és igy magas a hő, de holnap reggelj tesztelj egyet! :)

Lami!
Szabinak jobbulást!csak nem kerültök kórházba :shock: :?
Vendég
 


Ja, képzeljétek voltunk ma du Balcsin :lol: tök jó fás, árnyékos strandon és alig voltak 8) Lilla imádta, végigszunyálta a hűsben :lol: olyan jó volt :wink:
Vendég
 


Szia Vicuska25!
OK! Holnap reggel hőmizés teszt és utánna önhatalmulag eldöntöm, hogy szedem vagy sem az utrót mert sajna egyik teszt sem meggyőző :cry: Nektek meg jó pihizést a Balcsin :lol: hogy bírjátok ezt az őrült meleget?

Amikor (eddig 2x voltam babás) úgy fájtak a cicijemim, azt hittem le fognak szakadni...(amikor a lépcsőn mentem le alá kellett fognom), olyan éhes voltam állandóan mint aki életében sosem evett, képes voltam du is aludni, most semmi :(
arew
 
 


Sziasztok!

Már nem emlékszem pontosan ki kérdezte,hogy hogy állunk.Hát most kell ráhúznunk a 7végén apával.
A teákat folyamatosan iszom,már harmadik hónapja.
Lelkesen járok a masszás ágyra is.Bár most két hétig szabin lesznek.Már előre hiányzik,komolyan.Jobb a közérzetem.
Bár a hét elején megijedtem egy kicsit.alig bírtam haza vonszolni magam,úgy fájt a bal oldalam.Gondolom kezdi kifejteni az ágy a hatását.mégis csak 60-an fokon megy.
De amilyen gyorsan jött a fájdalom olyan hamar el is múlt.Azóta minden rendben.
Most próbálok időpontot kérni az itthoni dokimhoz,hogy jó lenne ha tudna csinálni egy uhut hogy mi a helyzet.Mert eltelt fél év hogy nem szedek semmi gyógyszert,csak teázom,és most meg ágyra járok.Kíváncsi vagyok hogy mi van a bal oldalammal,mert januárba azt mondta hogy van ott is egy ciszta.Remélem eltűnt,vagy kisebb már.

Lami!

jobbulást Szabinak!
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Csak nagyon-nagyon villámban scrolloztam végig. Most 3 napig a telken voltunk anyáékkal és a kicsivel, nagyon jó volt. Tegnap este hazajöttünk, mert hogy ma jön a doktornő oltani a kicsit, erre telózott hogy nem tud jönni, majd hétfőn... :? Na mindegy, legalább elszaladok bevásárolni meg takarítok.

Látom jelentkeztek a hiányzók is, örülök! :wink:

Tünde :D Na milyen lett a séród?

Vicky :D Most akkor nega a tesóteszt? :roll:

Vicus :D Nekem vizet is iszik a kicsi, nagyon tolja befelé. Sőőőt, az elmúlt 2 napban adtam neki egy kis frissen csavart almalét, ízlett neki. :wink: Most már elkezdek neki gyümit adni, bizti ízleni fog neki. :wink:

Húú küldöm mert lemerülök
fenci
 
 


Na vok megint, battery töltődik...

Arew :D Üdv köztünk és mielőbbi babásodást! Na most akkor milyen lett a mai teszted, arról lemaradtam...

Sleepinke :D Te csavargóóóóó! Reggel híttalak ma, de nem voltatok. :wink: Majd még hííílak.

Dike :D Most akkor nem sikerült? :( :roll:

húúú, futok, felsírt a gyerek.

Tsok
fenci
 
 


Na még csak annyit, hogy Susy, nagyon boldog születésnapot! :D
fenci
 
 


Szia Fenci!
A mai teszt nem készült el mert az utro(progipótló) mellett is lesett a hőm 36,6ra. Sőt így már ma reggel be sem "vettem" az utrót. most azon vekengek, hogy jól tettem -e :?
arew
 
 


Sziasztok!

A szombati viharban tönkrement a modemünk és az egyik gépünk, tegnap méltóztatták megcsinálni végre :evil:

Iszonyat kánikula van itt a Balatonnál, hiába fúj a szél is, bent a lakásban éjjel nyitott ablakoknál, ajtóknál is 29 fok van! Nappal meg... Őrület :roll:

Vasárnap kirándultunk egy kicsit a Köcsi tónál. Bár víz már nincs benne, de a bozótos erdős részen jót sétáltunk... Nesze neked nyitott méhszáj, pihenés :oops:

Hétfőn Füreden voltunk élményfürdőben. Albert és apa nagyon jót pancsoltak, én csak térdig merészkedtem a vízbe :cry: Rossz volt így, de a lényeg, hogy a lurkó nagyon élvezte. Amikor már didergett, lilult a szája, akkoris alig tudtuk kivinni a vízből :lol: A hazaútról meg nem is mesélek, végig üvöltött a medencétől az autóig 8)

Azóta meg ki sem mozdulunk. A gyerek menne le az udvarra, de árnyékban és napernyő alatt is kibírhatatlan a klíma.
Már vége lehetne ennek a hőségnek, mert nagyon nehezen viseljük így!


Csak röptében futottam át az utolsó oldalt.
Látom, új emberke is csatlakozott,
Arew :) üdv köreinkben :wink:


Lami :)
Jobbulást pici fiadnak :!:


Vicuska :)
Merre van az a jó kis fás, árnyékos strand???
Pancsiztál is?


Pompom :)
Névválasztás :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Hehe, nekünk sem volt egyszerű, de tán már megvan a név :wink:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.07.24 11:52-kor.
Vendég
 


Szia Haga!
Azt hallottam, jön megint a vihar, lehülés...stb
arew
 
 


Sziasztok!

Köszi a gyógypuszikat! Hatni látszik végre! :P :P :P
Tegnap katunk antigyogyit, és ma más csak hőemelkedése van, de könyörgöm ha vasárnap az ügyeleten adtak volna, ma nem tartanánk itt, hogy a kicsinek akkora a mája, meg a lépe , mint egy rossz alkoholistának!! :evil: :evil: :evil: a labor eredményről meg nem is beszélve!!!!

Suzy!!!
Kép

Haga!
Mi is elakartunk menni a hétvégén a Balcsira, de most Szabi miatt le kellett modanunk a szállodát is! A nagyok nagyon szomorúak, és ezzel vége is a szabimnak, valszeg ősszel elmegyünk valahova egy hosszú hétvégére!
lamásza
 
 


Lamásza!
NAGYON NAGYON ÖRÜLÖK hogy jobban van Szabi! :lol: :lol: :lol:
Remélem 7végére már teljesen jól lesz :lol:
arew
 
 


Arew!
Köszike! Mi is örülünk!

Fenci!
Én is adtam nekik vizet, és 1 majdnem 1 éves korukig szopiztak, nálunk a cumisüveg nem keltett szopizavart, bár minen gyermek más!

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


Sziasztok csajok!

Ma délelőtt voltam dokinál méhszájvizsgálaton, és nem romlott, nem nyílt, ugyanúgy 2000-et kaptam rá. :) Megkönnyebbültem, megint... és kicsi fiúnk is jól van, mikor uh-n nézte a doki, épp a hólyagomat dolgozta, most épp faros, a feje búbja a köldökömtől jobbra van, és lefelé tapos szorgosan. :)
Megkaptam a beutalóimat, kenetet is vettek, vizelet nega, vérnyomásom is jó, úgyhogy minden szuper.

Lamásza, remélem hamar legyőzitek a maradék bacit!

Haga, én se nagyon bírom a hőséget, nem is értem szegény mindenórás kismamák hogy lehetnek ilyenkor...
Elárulod majd a választott nevet? :)

Susy, nagyon boldogot!

Arew, hát ez a hőleesés nem sok jót ígér.. :( Most hogy érzed magad? Valami mensielőjel?
Vendég
 


Pompom!!!!
Én Márkot augusztus végén szültem! Háááááááááááát.... nem részletezném!

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


Hali! :D

Lami!
Szabinak továbbra is küldöm postán a gyógypusszancsokat. :D basszus, mér nem adtak előbb gyógyit? :evil: szegéynkéim, h le kellett mondani a Balcsit is :( de örülök h már jobban vagytok :wink:
jó az avatarod meg a vonalzóis is újak,igaz? :oops: :roll:

Arew!
sajnálom a hőleesést, de sajnos valszeg akkor nem sikerült :(

Pompom!
gratula h minden oksika veletek :D

Haga!
a görög faluban voltatok a csúszdásnál?amit most festettek át?eddig kékfehér volt,az jó hely? :roll:
na, az árnyékos ingyenes strand Aligán van, ahogy a körforgalomnál lemész a dombon szembe van pont a nagy strand és tőle balra kell menni a lenti úton kb.500 m-t és ott van egy szabadstrand! :lol: olyan kis primitiv, de van hamburgeres meg fagyizós :wink: meg hideg sör is :D
én is fürödtem
:lol:

Fenci!
klassz h már gyümilevet is adsz neki :D

Suzy!
Boldog szülinapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P
Vendég
 


Vicus!
És sört is ittál???????????????? :twisted: :twisted: 8) 8) :lol: :lol: :lol:

Igen újak! És köszi a puszikat, azé még gyűjtjük őket!!! Hogy miért nem adtak gyógyszert??? :evil: :evil: :evil: Tudod, hogy most legszivesebben a laborerdményekkel, meg az UH eredménnyel oda állnék elé, és megkérdezném tőle miért is kapta a diplomáját????? :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


Bejelentkezek azért én is... :)

Tegnap fürödtünk délelőtt is (strand) meg délután is (ismerősnél), ugye nem kell mondanom, hogy Bende élvezte. :) Undorító ez a hőség. :evil:

Haga, mi sem sokat tudunk kint lenni Bendussal, ezért mentünk strandra, mert ott még elviselhető, de kint az udvaron... se árnyékban se sehogy nem elviselhető. Hangyákkal mizu? Nevekre én is kíváncsi vagyok. Bár itt nem árultad el, milyen nemű... :)

Én nem tudom, milyen a méhszájam, nem nézte a doki (nem szokása) én meg el is felejtettem megkérni, ha minden igaz a nyaralás előtt még mennem kell, majd rászólok. :)

Cukorterhelés mikor? 22. hét környéke ugye?

Lamásza, remélem Szabi mostmár meggyógyul az antibiotól. Normaflore-t szoktál adni utána? Sajnálom a Balcsit. :(

Vicuska, na, sikerült strandolni. :) Annyi picurt láttam ebben a rekkenő hőségben a strandon.

Hehe, épp rizsfelfújtat csinálnak a paprika tv-n. :) Lehet az övék szebb lesz... :)

Fencikém, én csavargó??? Akkor Te... :) Piacoltunk reggel. Este felcsöröglek, csak mindig későn jut eszembe, mert locsolás, állatok ésatöbbi... mire beérünk nálatok is pancsiidő...

Arew, sajnálom. :(

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ja igen, Vicus, mi is ilyen szabadstrandra szoktunk menni Velencei tónál. Szerintem tök jók. :) Ott is van büfé (hideg sörike, kaja, jégkrém...) és jó nagy. Semmivel sem kevesebb, mint a fizetős társaik. :)

Ja és Haga, sajnos nem megyünk Balcsira, legalább is Akarattyára nem, mert nincs kedvem azt a pár napot azzal tölteni, hogy idegeskedjek, hogy amikor alszik a gyerek, ki ront rá részegen. Sajnos kör e-mailt írtak a barátiank és számítok rá, hogy iszonyú sokan lesznek. Erre nem vagyok kíváncsi. Meg a gyerek szem akarom, hogy részegek között legyen... Most nem mondom, hogy néha nem fér bele, de az társaság nem az a fajta... na nem részletezem... :( + akkor lesz amikor Szlovákiában leszünk (pedig tudják, minden évben akkor megyünk) így elég sokan nem is fognak menni, hanem jönnek a jólbevált szlovákokhoz. :) Így jártak.

Szebb lett az ő rizsfelfújtuk. :lol: Bár tök más anyaghányadokkal csinálták. :shock:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ünnepélyes keretek között Ditkére ruházom a laptetűt!!! Remélem azért nem én fogok minden oldalt kezdeni... :shock: :?

Kép
Kép
sleepin
 
 


Kedves Sleepin!

Csak nem???????????????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Szabi megint lázas! 38.1, de már nem 39 az is valami??

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


Vicuska :)

Igen, a görög falu melletti Annagorában voltunk. Jó hely :wink:
Üdülési csekkel mentünk,mert baromi drága a mi kasszánknak...
De van bébipancsoló is, a legmélyebb része kb. 15 centi :lol:
Pici babák is pancsoltak benne, lehetett némelyik 1 hónapos...
Meg van a gyerekmedence, az mélyebb, 60 centi a legmélyebb része :wink:
Aliga...hát végülis nincs messze, de ha a benzinpénzt kiszámítom, akkor ott tartok, mintha itt lemennék helyben a fizetős strandra :twisted:


Sleepin :)

Hangyák már nincsenek, legalábbis a vörösek...
Az ártalmatlan kis feketék még előbukkannak, de nem sokan. Persze ebben a melegben olyan forró a homok még este is, hgoy nem megyünk játszani.
Nálunk cukiterhelés a 24. héten van. Albertnál pedig a 28.héten volt, de hát az más megye, más szokás.
Kedden megyek dokihoz, és megmondom neki, felejtse el a cukros löttyös dolgot, mert a mai napig reggelente még rosszul vagyok. Ha nem eszek szilárd kaját ébredés után fél órával legkésőbb, akkor öklendezek, hányingerem van. :roll: :?

Sajnáálom Akarattyát, de ilyen társaságba én se vinném a gyereket, meg magamat sem... Majd egyszer valamikor talizunk:wink:
Ez a belső vizsgálat olyan érdekes. Van amelyik doki nézi, van amelyik nem. Én jobban örülök, ha megnézik. Mert ha esetleg nyílik a méhszáj, akkor pár dolgot nem szabad csinálni...
Rizsfelfújt elfogyott? Én is a múltkor csináltam először, és finom lett.

Lami :)

Bakker...
Mi a fene hogy megint lázas a gyerkőc???? :roll:
Nincs más doki, akihez elvihetnéd???
Jobbulást+++++++++++++++++
Vendég
 


Hali! :lol:

jujj, most tűnt fel, h nem is Aligára járunk, hanem Akarattyára :oops: :lol:
és naná, h ittam hideg sört :wink:

Lami!
Szabinak+++++++++++++++++++++++ :)
Vendég
 


Köszönöm lányok a köszöntést! Arik vagytok!!!! Kép
susy75
 
 


Sziasztok!

Arew!
Üdv itt! Kívánom, hogy mihamarabb babás legyél! :wink:

Vicuska, Haga!
Irígy a Balcsi miatt! :twisted: :lol: :lol: Hideg sört nem irígylem az alkoholmentest én is nyomatom. :lol:

Lamásza!
Jobbulást a fiacskádnak!

Fencike!
Nem híttál! :cry: Tudom elfoglalt vagy,m pusszancs Márknak!

Sleepin!
Mikor mentek Szlovákiába? Mi lesz a pocaklakó neve?

Képzeljétek, tegnap este mikor mentem szoptatni Matyi iszonyatosan sírt, hisztizett, dobálta magát az inkubátorban és visított. Még sosem láttam ilyennek. Nővér vagy 10 percig sehol, nekem Málnát kellett szoptatnom, mikor bejött a nővér, egy legyintéssel elintézte Matyit, hogy majd kap enni. Hátmajd felrobbantam és persze megszakatt érte a szívem. A vége az lett, hogy Málnát negyed óra után visszaraktuk az inkubátorba és Matyit is megszoptattam, persze így egyiknek se volt elég ideje és mindkettőt cumisüvegből kellett pótolni, de legalább Matykó megnyugodott. Szegény Málnát meg úgy sajnáltam, úgy szopott volna még. Az a baj, hogy bent nem nagyon engedik az együtt szopit, mert ahhoz segíteniük kéne és lusták, nincs idejük. :evil: Nagyon várom már, hogy megkapjam ú,őket és ilyen ne fordulhasson elő. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Szép jó reggelt!

Pompom
Ez jó duma, hogy apa már adja a vezetéknevet meg a nemét a babónak. :lol: Milyen igaz!Örülök, hogy a leleteid jól vannak és, hogy a méhszáj nem nyílik tovább.

Haga
Én is úgy akartam strandra menni a hétvégén, a szomszédékkal a nyaralójukba, de mégsem érnek rá most. :( Nektek jó strandolást...igaz így, hogy csak "kívülről" nézed a vizet, nem az igazi. :?

Zsófi
Sajnálom az incidenst, meg hogy ilyenek a nővérek. :twisted:
Remélem mihamarabb kikerültök onnan!!!+++

Sleepin
Jó hűsölést nektek is!
Neked még nem nézték a méhszájat?

Nekem is csak most csüt-ön.
De azt mondta a dokim, hogy olyan zárt, hogy nagyon! :D Azon se ki se be egyenlőre.Engedélyezte a kismamatornát, sőt meglepetésemre neki az uszoda ellen sem volt kifogása...szerinte is nagyon jót tesz a víz, a lebegés, esetleg a lájos úszás a kismamának is meg a lepény keringését is javítja.Mondom neki, hogy tudom, hogy jót tesz, de mindenki óvott a víztől (főleg a védőnő) a lehetséges fertőzések miatt. DE ő azt mondta, hogy fertőzést sajna bárhol összeszedhetek, nem kell ahhoz uszoda....úgyhogy ha mégis összeszednék valahol vmit, majd ad rá vmit és kikezeljük.A terhesség szerinte nem betegség.Már megint azzal jött, hogy hízok...de sztem benne még az a kép él, amikor 3-4-5 éve jártam hozzá és még csak 57 kiló voltam, de mondom, hogy 63-al lettem terhes, azóta meg 5-6 kilót híztam "csak".Mindegy, akkor is mondta, hogy mit egyek és mit ne...bla bla.Na mindegy, inkáb mozgok is mellé...úgyis engedélyezte. A házaséletre azt mondta, hogy óvatosan, ne bökdössük nagyon a méhszájat.Mondom neki, házasélet közben sosem éreztem annyira mint amennyire most, amikor ő megbabrálta. :D Meg hát tényleg nem visszük túlzásba a dolgot mostanában...biztos a meleg, na meg stresz is vvolt elég.

De apa megkapta az állást a Duna House-nál! :D Sok pozitív élménnyel tért vissza a múltkor Pestről. Nagy reményeket fűz hozzá, tetszik neki a nagy cég is, a kis csapat is, a munka is...reméljük pénz is lesz benne. (A boltnál sztem csak jobb lehet. :? )Vettünk neki szép új ruhákat a minap:képzeljétek bezárt nálunk a Charles Wögele (vagy hogy írják), lett helyette egy outlet, ami a készlet cuccait és még sok mást hatalmas árengedményekkel kínál:szövetnadrágok 7000 helyett 1000-1500 max 2500-ért.Vettünk is 4-et.Na meg főleg rövidujjú nagy menő divatos ingeket. :D Olyan jól néz ki bennük apa! :lol:
Ja, és akkor apa holnap megy Pestre a tanfolyamra és csak 10 nap múlva, szerdán, jön haza.Én nem megyek vele, szóval facér leszek. :shock:

Kép
vizkriszisback
 
 


Reggelt!

Haga!
A kórházas dokinőnk szabin van, ha hétfőig sem megy le a lázas, akkor a helyetteséhez bevihetem, de a Klinikára akkor sem viszem! A házidokinkkal nincs semmi baj, ő kiirta a gyógyszert, és ő szerinte is ha megkapja vasárnap mikor az ügyeleten voltunk, akkor már minden rendben lenne!

Kukac!
Nálunk is ez megy a Klinikán, ezért nem akarom oda vinni Szabit! Csak azt nem értem az ilyen emberek miért dolgoznak egészségügyben! :evil: :evil:

A gyógypuszikat továbbra is köszönjük!

Kép
Kép
Kép
lamásza
 
 


Kukac!
nagyon rossz lehetett hallani ahogy szegényke sír..... :( de már nincs sok hátra és együtt lehettek :D

Lami!
Szabikának gyógypuszi :D

Krisz!
gratula apának!sajnálom h 10 napig nem lesz veletek :? :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kukac!

Sajnálom hogy ilyen nővérek vannak a kórházba.Az ilyeneknek nem az egészségügybe lenne a helyük.

Krisz!

Örülök hogy párodnak sikerült jó helyet találni.10 nap kicsit hosszú,de sokat jössz ide és hipp-hopp eltelik. :)

Lami!

Remélem hamar kikeveredtek ebből a betegségből.én is küldök gyógypuszikat.



Na lassan el kell kezdenem készülődni,mert ma van a céges buli.
Vendég
 


Zsófikám, nagyon rossz lehetett ez a sírós dolog. Nemsokára tényleg együtt lesztek és nem lesz ilyen többet!!! Én is néha bele sem merek gondolni, mik történtek odakint az "alvóhelyen" amíg kórházban voltunk. :( Elhiszem, hogy kevesen vannak, sok a dolguk, nade Uram bocsá' Ő vállalta... Én sem dobhatok el ollót mindent, ha épp nincs kedvem hozzá... :evil:

Szlovákiába a szokásos időben aug. 20-a környékén (19-e valószínűleg) megyünk. Még nem tudom, hány napra, majd ahogy esik, úgy puffan. :) Idő és Bende-függő a dolog.

Név, ne is kérdezd... Már kb. 10 néven átrágtuk magunkat, de vagy nekem nem, vagy Apának nem, vagy más miatt nem (nem lehet becézni, vagy nem tetszik a becézése stb...). Nekem nagyon nagyon tetszik az Ákos, de Apa nincs vele kibékülve, + Bende keresztapukáját is úgy hívják. :? Ez gáz szerintetek? Szerintem nem...

Krisz, szerintem zárt a méhszájam. Ezt nem tudom, honnan szedem, nem vizsgálgatom magam, de csak érezném, ha nyílna... Vagy lenne "tünete". De azért kövi vizsgálaton rákérdezek. Én strandolok, sőt még fejest is ugrottam 2-t. Anyós ki is volt. De mondtam Neki, hogy tudok fejest ugrani, nem hasas lesz. :D Nem is éreztem utána semmit. :) Imádok vízben lenni... Én is utálom, ha a terhességet betegségnek tekintik. Jajj ne szedj meggyet a fáról terhesen. Basszus, nagyanyáinknak is le kellett aratni a gyümölcsöt zöldséget, ha terhes volt, ha nem... :twisted:
Sajnálom a 10 napot, de ha Apának ennyire tetszik az új munka, akkor hajrá! :) Örülök, remélem, bejön Neki!!

Lami, jobbulást Szabinak továbbra is!!!! :( Kedve milyen? Eszik, iszik azért???

Reggel Apával rendet raktunk, takarítottunk, fél 11-re készen is voltunk, leültünk és elkezdtünk gondolkodni, hogy most mit csináljunk. :) Aztán boltba mentünk, kitakarítottuk a nyuszit, addig Bende kergette a kertben. Mindkettő élvezte. :) Mármint a nyúl és Bende is. :) Ebédet tegnap megfőztem... Jó kis nap... :) De Bende nem evett, csak és kizárólag kenyeret üresen volt hajlandó enni. :shock: Másnál elfordította a fejét. Elcsócsált vagy 1,5 szeletet. Szerintem jön foga és jól esett Neki a csócsa. :roll:

Kép
Kép
sleepin
 
 


Voltunk végre kirándulni! :D A bükk fennsíkon:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Szép jó éjszakát mindenkinek!!!

Kép
vizkriszisback
 
 


Halihó! Sehol senki? :shock:

Krisz, szép helyeken jártatok. Ma végre mi is mászkáltunk egy kicsit apával, bár az ilyen kiruccanások mostanában abból állnak, hogy wc-t, illetve kajáldát keresünk nekem, felváltva. :)
Grat a párod új munkájához!

Sleepin, én is a 24. héten cukorterhelődök, a löttyel. Dokit már kérdeztem, ha esetleg megtalálná az utat visszafelé (nekem sem túl stabil a gyomrom), akkor jöhet a tej+zsemle. Hát.. kíváncsian várom, mindenesetre viszem a kis citromomat. :)

Zsófi, sok erőt mindenhez! Hamarosan otthon lesztek!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?