Új privát üzeneted érkezett!

raniko írta:Sziasztok!


Még soha nem írtam ide és nagyon sajnálom, hogy én leszek a tagikus hír hozója.
Remélem Kriszti érzéseit nem sértem meg, ha megírom a mai sms-t.
Tudom, hogy ti is, és más topikba is nagyon drukkoltok Rolikáért.
Sajnos a mai sms nem hozott jó híreket.
A vizsgálat eredmény a lehető legrosszabb lett. :cry: :cry: :cry: :cry:
Nincs Rolikának agyműködése és így sajnos remény se arra, hogy ujra köztünk legyen. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Nem tudok én se többet.
Még én se mertem zavarni a Krisztit, de szerintem és ha kérhetem most senki ne zavarja őket.
Nem tudok mást mondani ez egy felfoghatatlan, és hatalmas tradédia és én is itt üzennék inkább a Krisztinek.

Drága Barátnőm!

Nem is tudom szavakba önteni mennyire sajnálom és hányan vagyuk akik vissza forgatnák az idő kerekét ha tehetnénk.
Veled vagyunk és sokat gondolunk rád, rátok!!!
Ha valamibe tudunk segíteni tudod mindíg elérsz!!!
A legnagyobb fájdalommal: Anikó


Őszinte Részvétem Az Egész Családnak!

Kép
Kép
incike
 
 


:(

annus11
 
 


Annus köszönöm!!!
Jajj,Istenem!!!!!Annyira sajnálom!!!Őszinte részvétem!!!! Rengeteg erőt kívánok a családnak!! :cry: :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Sziasztok!
köszi Lányok a kúpos tanácsokat!!

Ha belázasodik, akkor a szuri után mennyivel jelentkezhet ez?

Utolsjára sztm a kórházban, a születése után volt ennyire punyadt a lányom, még a kajáért sem követelődzött... kapott 10-kor enni utána bealudt, most a 14órás kajcsi után is... de legalább pelenkázásnál vigyorgált kicsit :) igaz peluscsere közben is bekummantott...

Barbi,
esetleg adjál Lénának kis kamillateát, vagy ha nem issza meg, vagy nem kap teát, akkor próbálj te bevedelni egy jó literniyt, hátha segít!

Kutafüle,
Tescocban van egy rahedli fehér body, asszem Szolnoknál is van Tesco.

A babák nagyon szépek!!

Fabri,
jó hogy jöttél :)
Futással viszont óvatosan, nekem a nődoki azt mondta, h a rázkódás miatt a tejcsatornák sérülhetnek, és inkább még ne fussak.

emese1979
 
 


Bocsi,csak közben elmentem teregetni.Annus azt írja video feldolgozása vagy 5 perce.Hát nem egy villám a gépem.Remélem jól csinálom. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
Biztos!Várni kell....ennyi!Remélem hamar meglesz!!!!!

annus11
 
 


Őszinte részvétem a családnak, kívánok nekik rengeteg erőt és kitartást, hogy fel tudják dolgozni a tragédiát :cry: :cry:

emese1979
 
 


Sikerült.De tényleg nem olyan jó. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szegény Roli! :( Őszinte részvétem a családnak,nehéz most nekik nagyon!!! :(

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Kutyafüle!
Én már meglestem!!!Nem rossz az!!!Ha esetleg megfogatsz egy ötletet!Az effektek amik a képek közt vannak picit gyorsak.Jobban el kéne nyújtani mert a zene meg lassú.Remélem érted mire gondolok,elég bénán írtam....Tehát be lehet állítani h az effekt meddig tartson,azt szerintem hosszabb időre kéne h a zenére legyen az üteme(lehet h így ki kell venni egy képet mert lejár közben a zene)Meg a végén az utolsó képet keverd le vhogy.
Amúgy az enyémbe se jó teljesen ez a zenére ütemesen mennek a képek dolog...de már nem akartam vele tovább szenvedni :lol: :lol:
Amúgy nagyon szép,és a családnak nagyon fog tetszeni!!!!!!

annus11
 
 


Kutyafüle,
szerintem nagyon jó lett!!! könnyű volt megcsinálni? Éni s akarok :)
Szegény Stella, lemaradt az uccsó kockáról 8)

na megyek pedikűrözni meg lakkozni :wink: ha már ennyi szabadidő szabadult rám :)

emese1979
 
 


Kutyafüle,nagyon szép!!!Ezt is megkönnyeztem!!!Ilyen videóm nem lesz soha,nem lesz kisfiam már! :wink:
Viszont van 2 gyönyörű lánykám!!!Fel is ébredt.. :arrow:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus,na épp ez nekem is a bajom.Nem tudtam nyújtani őket.Én windows movie makerrel csináltam, és sem a kockák idtartamát,sem az áttűnéseket nem könnyű benne szabályozni.
Hát mindegy.Ilyen lett.
Emese sajnos le, mert azt Dani csinálta hármónkról. :oops:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Niki!
Ja értem...amivel én csináltam abban nagyon egyszerűen lehet ezt is állítani,azért gondoltam h azzal is lehet....de ez a rokonoknak nem fog feltűnni :lol: :lol: Gyönyörű fiúcskáról csak gyönyörű klippet lehet csinálni :wink:

annus11
 
 


Cicu annyira aranyosan alszik a szobában.Ott most kellemes hűvös van.Nincs is szívem felkelteni.
Ja még akartam.Olyan effekt sincs a progiban,ami mondjuk ráközelít egy képre vagy távolodik tőle. Pedig azok úúúúgy tetszenek.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
Tök jó lett a klip, naggggyon tetszik! :wink: :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Annus Te melyik progit használtad?Elvileg van még időm addig,lehet megpróbálnám azzal. :roll:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus,nagyon aranyos vagy!!!!!És a többiek is, azért köszönöm.Sajna én nem vagyok egyébként sem túl ügyes az ilyenekhez. :oops:
Szopi idő van,a melleim érzik,cicu nem. Szerintem kicsit fejek belőle ha hamarost nem kel.
Sógórom megvette a keresztelőruhát.Anyósomék hozzák vasárnap.Úúúúgy izgulok,mert még nem láttam,látatlanban vettem.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


memories on tv,én ezzel csináltam.

annus11
 
 


Na akkor egy-két kép a fiúkról is :wink:

Még tavasszal
Kép

Itt Leon szemét megcsípte egy szúnyog.....
Kép

Kocsiban várakozva
Kép

Családi kép húsvétkor: Nagyin, mostohaapám, napszemcsiben anyukám, elől öcsém és a barátnője, na meg a fiúk :P

Kép

Telken medencéznek
Kép

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi, édesek a gyerkőceid! :D

Rolika :cry: a szülőknek erőt!

Emese, remélem Bogival minden ok lesz!

AndrisMarci megszerette a vizet! :lol: 2 szopcsi között behúz egy jó adagot.

Ja, és valahogy rászokott a 2órási kaja utáni alvásra. Végre! :lol:

Panndi, jó pihenést!

Kép

Kép
adraci
 
 


Ja, Nóri, azt álmodtam, hogy Svédországban voltunk és oda akartunk költözni. :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


Barbi!
Szépségesek a fiúk!!!!Jó kis egyen rucijuk van,tán nem NEXT?

Tesóm most hívott h vesz Izusnak vmi bodykat a NEXTben :lol:


Adraci!
Látom ez a 12 fok nagyon megmaradt benned!Én még oda is költöznék...csak kéne ott meló.....


Mozza,Netti?
Picurok nyűgösek napközben??


Ja Iza ki akart szabadulni a kiságyból....nekünk olyan az ágy h len vana matrac alul,és az oldalát lehet letolni.Eddig lenn is volt.Körben rácsvédő...Erre ma bemegyek,Iza lába a rácsvédő tetején!!!Beakadva a rács közé!Hogy a fenébe tornászta fel olyan magasra a lábát :shock: Most totál felhúztam a rácsot és a rácsvédőt is amíg csak lehet......Tegnap is kérdezte az apja h gyertyába akar állni a gyerek?!
Amúgy nem lett baja,nem szorult úgy be,meg nem sírt,csakott pihentette a lábiját...... :roll:

annus11
 
 


Barbi,nagyon szépek a fiúk!!!
Izus kis szabaduló művész lesz???Hanna is sokszor csinál hasonlót.Tegnap pl,a kiságy tetején volt a lába. :shock: Meg a macis forgókáját is elérte valahogy.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Annus vagy itten?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Barbi gyönyörűségesek a fiúk!
Jó az egyenruci!!! :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Szent Atyaúristen! Én ezt nem is értem! És most ilyenkor mi van??? Mi lesz Rolival??? Gépen lesz, amíg a szülők el nem engedik? A szívem szakad meg az egész családért!Nagyon sokat gondolok rájuk ismeretlenül is...

Barbi, a fiúk is gyönyörűek!!!!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


csajok,
segítsetek, a popsi lázmérőt mivel fertőtlenítitek?? alkohol?

emese1979
 
 


Emese!
Én még sose mértem popóban....hónaljban nekem könnyebb mindig!

Kutyafüle!
Mondd!
Most vagyok :wink: Amúgy 1én megyek Szolnokra és jópár napot lenn leszek!Ha lesz időd és gondolod akkor talizhatunk vhol :wink:

Barbi!
Még akartam kérdezni h nálatok van lift?Csak h mivel menjek :wink:

annus11
 
 


Ja ami lemaradt...

Izát alig tudtam megszoptatni 1kor is meg most is.....amint tettem volna mellre ordított torka szakadtából és nem akart szopizni.....Aztán próbáltam vizet,nagy nehezen pár kiskanállal a szájába tettem...aztán vhogy a cumit elfogadta és lenyugodott.Lefektettem a nagyágyra,cumi ki,cici be és szopizott...széttett kezekkel,lábakkal...én meg mint vmi légtornász próbáltam a cicit a szájában tartani :roll: :lol: Állítom fogytam a mutatvány közben vagy 10 kilót 8) Picit fújtam a nyakát is közben...aztán bealudt,de fel is kelt,megint nézelődik....

És azt hiszem lassan átfordul,és nem csak azért mert a nagy feje áthúzza!Már nem sok kell neki,félig már megvan a trükk :wink:

annus11
 
 


Annus,ok,én szívesen benne vagyok!!Legalább Riki is csajozik picit! :wink:
Azt szerettem volna kérdezni, hogy van a progiban valahol olyan, hogy lehet antikolni egy képet?

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Hát jó kérdés...mindjárt megpróbálom kideríteni....lehet h olyan pont nincs,bár csak sejtem mire gondolsz...van olyasmi h ilyen homályt tesz rá,vagy olyan mintha régi diát játszana le,az én klippem elején van ilyen diavetítés szerű.Meglesem mindjárt h mik vannak még ami ilyesmi!

annus11
 
 


Na csak ez a régi film lejátszás van....de max előtte vmi képszerkesztővel meg tudod csinálni!Jobb ötletem nincs!

annus11
 
 


Emese: igen, alkohol.

Kép
Kép
tinu
 
 


Sziasztok!

Visszaolvasnom esélytelen.. :(
Tegnap voltunk az IKEA-ban, és sztem babatali volt ott is. Tök egykorú babák voltak, vagy 6-an...
Mindannyian az éttermi résznél, két asztalt összetolva ültek körben. :)
Kicsit elkeserített, hogy akárhány bébit etettek, mind tápszert kapott. Tényleg ennyire rossz az arány?

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Kép [img]http://www.babanet.hu/tarsalgo
/attachments/1248457520.4842.jpg[/img] Kép Kép

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Annus, hat Boro erdekes volt.. egesz jo kislany volt.
Voltunk vasarolni! auchan,C&A es vegig fent volt nezelodott es ket kezzel a szajaban logott :lol:
de amikor kaja ido volt.. kb mint Izus.. de megetettem szerencsesen jelentem :lol:
mostmar azthiszem szundimano van :roll:

trixi
van aki csak akkor etet tapszerrel ha nincs otthon vagy epp olyan helyen van.
mi vegyes taplalkozasuak vagyunk :lol:
de biztos vagyok abban h mindenki megprobalt mindent annak erdekeben h tudjon szoptatni..
ha nem jon ossze hat ez van.
de nem szabad letorni :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus!
Na megcsináltam emezzel is.Szerintem jobb lett, de szeretném, ha megvéleményeznéd.Nem tom MSN-en át lehet e küldeni a félkész klipet.Na majd holnap megnézem,ha vállalod a feladatot. :lol:
Jó éjt mindenkinek!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Maumau!

Az a baj,hogy sajnos ebben én nem vagyok annyira biztos!
Sajnos könnyen a táphoz nyúl az ember,mert azt hiszi kényelmesebb, pedig dehogy!
Félreértés ne essék,én nem ítélem el azokat, akik NEM TUDNAK szoptatni, viszont nagyon sokan vannak, akik NEM AKARNAK!
Ez nagy különbség!
Olyan, mint amikor a vajúdást el akarja kerülni valaki,ezért császárt akar. Vagy nekem pl volt olyan ismerősöm,aki kijelentette, hogy ő nem is akar együtt lenni a babájával a szülés utáni 3 napban, mert neki az a pihenés jár!
:twisted:

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


Sziasztok!
Gyerek alszik, remélem, 37,2-őt mértem most este, remélem holnapra visszakapom a kis hisztimanómat :)
Szegénykém, nem szereti a kúpot sem :(

Tinu,
köszi a fertőtlenítésre az infót!

Adraci,
köszi :)
AndrisMarci akkor lassan szintén kisanygal lesz :) Ügyes kisfiú ám Ő is!

Trixi,
szerintem sokan azért is nyúlnak tápszerhez, mert sajnos mindenhonnan az jön, h van-e elég teje az anyukának, meg az anyukék sokszor paráznak rajta, elég-e a babának (én is...).
Viszont én is hallottam olyan anyukét, akinek volt teje bőven, de szándékosan elapasztotta az 1 hónapos baba mellett.
A kórházban (Jahnban) velem lehett a baba éjjel, első éjjel nem, második éjjel velem volt - de én akkor annyira elfáradtam (egész éjjel fent voltam), hogy a rákövetkező éjszakára beadtam... idegileg is kivoltam, mert már mentem volna haza, meg hulla fáradt is voltam, még egy éjszakát tutira nme voltam volna képes végigvirrasztani :( :(

emese1979
 
 


bocs, tele van helyesírássi hibákkal a kreálmányom...

emese1979
 
 


Sziasztok!
Trixi,sajna mi is táposak vagyunk.Pedig annyira szerettem volna most megtudni milyen jó sokáig szoptatni.Remélem köv életemben sikerül.De én is ismerek olyat,aki elapasztotta első perctől,mondván hogy csúnya lesz a melle.Az olyanra mérges vok.
Mesi,holnap már bizti minden ok lesz Bogival.Puszild meg helyettem is!!!
Hannát itt hagytuk 2 órára hugomra,mi meg elmentünk anyósék .Hanna élvezte hogy kényeztetik a seggét.
Azt hiszem most már ideje feküdni,jó éjt mindenkinek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


hat trixi, halistennek en ilyennel meg nem talalkoztam :shock:
sztem sokkal bonyolultabb tappal etetni mint szoptatni.. mindig fel kell pakolni ha elmesz itthonrol meg megcsinalni.. a cici meg mindig keznel van.
szoval sz tem alap esetben ez sokkal sokkal egyszerubb.

Netti
Kép
maumau
 
 


Szerintem ez mindenkinek a saját döntése, hogy hogy etet.......
Nem szabad senkit elítélni, még ha nem is akar szoptatni, akkor sem!
Attól ő még lehet jó anya, hogy valami miatt nem akar szoptatni.
Én megértem......
A fiúkat is szoptattam 7-8 hónapos korukig, Léna is csak szopik még, VISZONT én nem szeretek szoptatni.......alig várom, hogy nagyobb legyen és elkezdhessük a hozzátáplálást.
Nem hiszem, hogy ettől én rosszabb anya lennék, mint aki 3 éves korig szoptat!
Nekem elég sok a tejem, könnyen indul mindig a szopi, azért vagyok vele úgy, hogy ha van tej, akkor szopizzon a gyerek, végül is csak ez a legjobb neki. Viszont ha probléma lenne, tuti nem fejegetném, meg adnám neki üvegből, stb. :?
Ildire is ezért nagyon felnézek, hogy így csinálja a fejést rendszeresen és üvegből adja oda Larának!! Nekem tuti nem menne....

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Trixi, én egyetértek veled. :wink: Bár abban igaza van Barbinak, hogy nem kell ítélkezni, hiszen az van a köztudatban, hogy a tápszeren is fel lehet nőni (fel is lehet persze), engem csak az szokott zavarni, hogy az az érzésem, hogy sokan csak parából tápszereznek és nem azért, mert tényleg szükséges (és nem is akarnak, legalábbis látszólag, mert arról panaszkodnak, hogy nincs elég tej, nincs elég tej). CSak a legtöbb gyerekorvos és védőnő inkább támogatja a tápszerezést (vagy csak rábólint), mert az megnyugtatja az anyukát, és abból nem lehet baj (akkor és közvetlenül).

Barbi: én is megértem, ha valaki nem akar szoptatni, azt is, ha valaki nem akar gyereket, csak azt gondolom róla, hogy annak oka van (lelki) és érdemes lenne vele foglalkozni, hátha utána meg akarna. :wink: (Nekem nem egy barátnőm van, aki tudatosan nem akar gyereket. Ők elfogultnak minősítenek engem, ha azt mondom, hogy szerintem pedig hozzátartozik a gyerek a teljes élethez. Szerintük nem.)

CSonginak szívni kell az orrát. :? Úgy látszik, tényleg a kánikulában lehet a legjobban megfázni... Asszem a ventillátor lehetett a ludas.

Kép
Kép
tinu
 
 


na itten!

Hát lényegében nekem mindegy ki mivel eteti a gyereket,én szoptatom amíg tudom!Nagyon örülök neki h tudom szoptatni!!!Nem gondoltam volna....

Emese!
Nekem is csak 1 éjszaka volt kinn a baba!Ebben nincs semmi,mondjuk én császáros voltam,nekünk mondták is h nyugodtan vigyük be!Még nappalra is,bár én folyton kihoztam :lol: annyi volt a látogató :wink: Bár elég hülyén alakult,mert ugye péntek éjjel örzőben voltam,szombat délután volt velem meg vasárnap,mivel hétfőn meg kékfény....de azóta a legtöbb időt most voltunk külön mikr a fodrásznál ültem 2,5 órát :roll:

Én is ismerek amúgy olyat aki nem szeretett szoptatni,és 3 hós korban ő elhatározta fejben h nem akar,és el is apadt neki....én ilyenkor csak azt nem értem h mért?De ő dolga!

Nekem bizti hiányozna h a kis kezét az oldalamhoz nyomkodja,hogy fellessen és huncutul vigyorogjon miközben folyik ki a tej a szájából...aztán egy nagy tátott szájal "rábukjon".Ilyenkor megzabálom!!!!!Meg Iza hangosan eszik,morog hozzá vagy mi,olyan édi!!!!

Amúgy ha felhívnak a nagyszülők,első kérdés h szopik a pici,van elég tejem?És nem tudom soha h mért kérdezgetik....nekem "természetes" hogy szopizik még.....tehát hetente 2-3 szor tuti elmondom h igen,szopizik,van tejem,sok tejem,el is teszek stb :lol: :lol:

Netti!
Na,az tök jó!Akkor nem volt gond a reggeli rossz altatásból :wink:

Mozza???
Hogy viseltétek a frontot???

Kutyafüle!
Huuu,nem tudom h át tudod e küldeni...attól függ h mekkora....lehet egyszerűbb a blogba és majd onnan kitöröljük,szerinted?

Trixi!
Jópofa ez a kép!Én is fenn vagyok myvipen,de nagyon ritkán járok arra....kevés ott az ismerős!

Anita!
Na volt kis ünneplés???
Én tegnap már nosztalgiáztam,pedig van még 1-2 hét a házassági évfordulóig!
Amúgy Karcagon is sokat leszek most,ha véletlenül arra jártok majd szólj!Elméletileg netem lesz,de h mennyit tudok majd ott ülni....nem tudom :roll:

Na megint hüvős van...éjjel esett!

annus11
 
 


Tinu!

Szerintem nem feltétlenül tartozik hozzá a gyerek a teljes élethez!!!Vkinek igen,gondolom itt mindenkinek!De van aki nem szeretne,szereti a gyerkőcöket,de sajátot nem akar!Ebben nincs semmi szerintem!Nem vagyunk egyformák,nem lehet mindenkinek ugyan az az életcélja stb.
Mi is a legnagyobb melegben fáztnk meg a múltkor...remélem h most nem fogunk....semmi kedvem megint szívni neki :roll: Meg éjjel is mikor leteszem még dög meleg van,hajnalban meg már hűvösebb...jaj de nehéz ez :lol:

annus11
 
 


Annus: nézd, egész életünkben erre készül a testünk minden hónapban (mármint a gyerekre). Ez nem lehet véletlen. Persze van, aki valamilyen oknál fogva a természet, a gének, a felsőbb akarat stb. szavát nem akarja, nem tudja meghallani, de attól még az szól hozzánk. LEhet szeretni a gyerkőcöket, de ez nem anyaság. Anyának lenni szerintem a nemünk egyik fontos aspektusa. MIért lenne férfi és nő, ha nem kéne ezt meg is élnünk? Meg lehet élni a nőiséget sokféleképpen, de ha kimarad belőle az anyaság, akkor ez van, kimaradt belőle valami. ÉN gyerekvállalás előtt is így éreztem, mióta gyerekem van, már tudom is, hogy mennyire megváltoztat az anyaság. Nem a viselkedésemet, hanem mélyen belül valami megváltozik és teljesebb lett az személyiségem. HOgy van, akiért felelősséget vállalok szívemmel, lelkemmel és egész életen keresztül a nap minden percében. Ez szerintem fontos része az életnek és semmi más nem adhatja meg. Na jó, egy kutya valamelyest hasonlít rá. :lol: De nem ugyanaz azért, hiszen egy kutya emberi értelemben sose nő fel, már pedig az is fontos lecke, hogy megtanuld elengedni azt, akit annyira szeretsz, hogy úgy érzed, sose fogod tudni. Na jó, nem ragozom, te érted, de szerintem mélyen belül az is érti, aki nem akar gyereket, csak nehéz beismerni (kifelé és befelé egyaránt). Én még nem találkoztam olyan emberrel (persze nem ismerek MINDEN emberr), akinél ne lett volna lelki oka, hogy nem akar gyereket. LEhet ezzel együtt élni, értékes életet élni, de akkor is kimarad valami fontos.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Hát értem persze amit mondasz,én mondjuk találkoztam olyannal aki teljes és boldog életet él,gyerek nélkül!És nem tudok lelki gondot,ők így boldogok.Esküvő és gyerek nélkül együtt több mint 15 éve!!!
Hozzáteszem bennem már tizenévesként is az volt h mindenképp gyereket szeretnék,nem is egyet!Alig vártam h a férjem azt mondja h oké,jöhet a baba!
Viszont van olyan aki minderre csak 30 éves kora után vágyik stb.Tehát ha ebben ekkora különbség van,akkor mért ne lehetne olyan is aki nem szeretne?Persze vmi oka biztos van,de nem hiszem h vkit "rá lehetne beszélni" egy gyerekre.Tehát h olyan oka lenne ami orvosolható :wink: Az h kimarad vmi fontos...de épp ez az!Hogy számára nem ez a fontos!Csak azért tudom beleélni magam az ő helyzetükbe,mert nagyon közeli családtag az akiről beszélek :wink: Én nem látok ebben semmi kivetnivalót!Max helyettük is "csinálunk" pár gyerkőcöt,egye fene :wink: :lol:

Atyám kora reggel ilyenről elmélkedni...megártott a tegnapi front 8) :lol:

annus11
 
 


Kicsit félreérthető amit írtam...szóval azok akik tényleg nem akarnak gyereket azoknál mindegy mit csinálsz,nem lehet meggyőzni őket!
Olyan viszont van h vki fél a felelősségtől,attól h rossz anya lesz,attól h nem tudja majd ellátni a babát,vagy csak nem akar szaros pelust cserélni.Ebben az esetben "meggyőzhető" az illető h nyugodtan vállaljon gyereket,mindent prímán fog csinálni stb!
Mondjuk szerintem nagyon kis százalék az aki egyáltalán nem szeretne.Szerintem többen vannak azok akik szeretnének,de nem lehet vagy nem merik bevállalni az anyagiak miatt..... :wink:

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: