Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Felbuzdulva sorstársam esetén én is borzolom itt kicsit a kedélyeket. Na meg feldobom a topikot! Felajánlani sajnos nem tudok semmit, aki kitalálja, hogy ki vagyok.

Kép

Na ki lehetek?

Tesztecske
tesztecske
 
 


Sziasztok,

Sajna veget ert a nyaralas, de ujra itt. Visszaolvasni, hat nem tudom mikorra sikerul.

Kismamiknak nagy gratula!!!!

Gomboc,
Gyogyszertarban lehet kapni cinkes kenocsot ami nagyon jo a popsira. Ha tudod irasd fel a dokival, mert ugy olcsobb, de mar recept nelkul is kaphato. Jucus is f*sott otthon en akkor vettem es par nap alatt rendbe jott a popsija.

Angi
angela2
 
 


Sorstárs? Zsuzsi74!KépKépKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

 
 

De ezért lehet hogy zsuzsi agyoncsapKép
És pont most akarok elmenni Emmával itthonrólKép nem érKép Kifúrja az oldalam a kíváncsiság.
manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Na jó, este megmondom ki vagyok!

tesztecske
tesztecske
 
 


Estére itt leszekKép De azért mondhatnád hogy hideg vagy meleg vagy tűzKép Pl ha zsuzsi vagy akkor tűz. ha nem zsuzsi de 3. vagy 4. baba, akkor langyos, és ha "csak" második babóca akkor hidegKépKépKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Tesztecske: Norka? Timici?

Mano,
Kép Latom addig nem nyugosztok, amig belem nem beszelitek a negyediket! Kép

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Nadine?
zsuzsi74
 
 


En megint Norkara tippelek. Kép
Esetleg Elli vagy Beu? Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Andy78 Kép?

F.
franyo
 
 


Csajszik nem en vagyok! Kép De azert koszi!Megigerem, ha ketcsikosom lesz ezerrel beharangozom!!!! Kép Kép
Norka
norkini
 
 


Sziasztok

Megint valaki borzolja az idegeinket? Ki vagy Tesztecske? Már este van.

Gombóc Kicsi Zsombid jobban van már?
A sós dolgok tényleg jók, a smecta is, a sok folyadék, de nem tejtermék.

Lányok, Tudtok valami jó természetes fejfájás csillapítót?

Ma már vége az ovinak. Ti hogy bírjátok két vagy tobb gyerekkel otthon?

Valaki említette, hogy nem tud bizonyos betűket írni. Én se. A rovid Ő és a felkiáltójel nem megy.

Nelli
hnelli
 
 


Zsuzsi!

Hát gondoltam a sorstárs azt jelenti hogy a 4. jönKép

Zulu???

Vagy Timici? Elli szerintem nem, mert ők akarnak, és gondoloma sorstárs jelző akkor a véletlenkére vonatkozikKép


Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Angi
Udv. itt ill ott! Kép
Milyen volt itthon?

Tesztecske
Nalam is esteledik mar! Kép

Norka
norkini
 
 


Sziasztok!

Nem én vagyok.

De mostmár engem is nagyon érdekell kilehet a tesztecske.

Andy
andy78
 
 


Na sziasztok!

Látom én is borzolom a kedélyeket.

Igen Zsuzsi telibe találtál. Nadine vagyok. Kép Küldenék egy virtuális tortát, de nem találtam most így hirtelen.

Most kicsit örülök, kicsit aggódok, hogy mi lesz. Na jó nagyon örülök!!!! KépKépKépKépKépKép

Egyébként nálam még csak most kezd esteledni...

Tesztecske v. Nadine
tesztecske
 
 


Szia Nadine
Nagy nagy gratula nektek és sok boldogságot.

Andy
andy78
 
 


Nadineeee!
Tyuhuuu! Gratulalok!!!! Kép Kép Kép Kép Remelem nem lesz semmi gond!Sok pihi (haha tudom gyerkoc mellett..) es puszi!
Norka
norkini
 
 


Nadine,
én is nagyon gratulálok! Kép

F.
franyo
 
 


Nadine,
hatalmas gratula! Jó gömbölyödést és vigyázz Magatokra!!!KépKépKép

Zsuzsi74,Manó,
köszönöm, hogy gondoltatok rám csíkilag, de én attól sajnos még fényévekre vagyok.Kép Azért nagyon jól esettKép

Bence csak 1,5órát aludt délben, ennek megfelelően most már nagyon nyafi, úgyhogy megyek is, talán még este benézek...
Szt. István park????
pusza,
Timici
timici
 
 


Köszönöm a gratulációkat! Viszont van egy gyors kérdésem. Mit tudtok a dermiod cisztaáról terhesség esetén? Minden info érdekel. A hasüregemben van bal oldalt a petefészkem mellett. Remélem semmi gond nem lesz vele. Az orvosom azt mondta, hogy ha megjön menjek vissza hozzá, de nem akarok addig várni, igaz megértitek Kép Elvileg a jövőhéten megyek hozzá, mert most szabin van.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Gombóc,
Hogy van a kis beteg?

Nadine,
Hatalmas gratula!KépKépKépKép

Maci_2
maci_2
 
 


Nadine,
gratula!!!KépKépKép

Timici,
mijaz hogy fényévek? Nem szilveszterben állapodtunk meg?Kép

Manó,
köszi a rámgondolástKép, de én még nem szállok ringbe, legalábbis szántszándékkal tuti nem Kép.

Gombóc,
remélem már jobban van Zsombi!Kép

mindenkiek sok pusszKép,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Mi van itt már megint?????

Tesztecske!
Már este van!!!!!

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

nadine!

Gratulálok! Én mint mindíg arar vagyok kivi hogy hogy lett tesztecske?Kép Bár már hallottunk rewmek tippeket, ugye öreg kondom, Sofka története meg olyna bonyolult hogy követni is alig bírtamKép

Zsuzsi!

te meg áruld már el hogy hogy jöttél rá? Kép

Zulu!

Hát nem is úgy gondoltam hogy szánt szándékkal. De Sofka sorstársaként írt tesztecske, így véletlen babó és gondoltam miért ne?Kép

Timici!

Szintén így gondoltam hogy uyge véletlen bebától egyáltalán nm bizti hogy fényélvekre vagy. Lehet csak pár hétreKép

és ez az állítás bármelyikünkre igaz lehet.Kép

Beu!

Már elárulta magát! Illetve Zsuzsi ki is találta, elsőre!

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Azt még hozzátezsem hogy ahog ytovább gondolkodtam egyre tutibb voltam benne hogy Zulu, már épp be is akartam írni hogy biztos vagyok benen hogy Zulu, d emire jöttem már felfedte magát tesztecskeKép valami miatt én 3. babára tippeltem.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Beu,

én Rád gondoltam, bevallom, de aztán mire írtam volna, már felfedte magát a kismamaKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Nadine,
GRATULÁLOK!!!!!!KépKép

Gombóc!
Jobbulást Zsombinak!+++++++++

Arra, hogy én várok babát miért nem gondol soha senkiKép

Réka
muki
 
 


Mano,
Hat ugy talaltam ki, hogy mindjart 3-4-et tippeltem. Igy konnyu!
Kép
Meg abban is eleg biztos voltam, hogy nem en vagyok!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Jéééé, tényleg!

Nadine!
Hát gratulálok!!!!!

Jó ez a találgatós, kár, hogy csak a végére értem ide!

Zulu, Gombóc! Most már nem is érzem olyan lehetetlennek, hogy jöjjön a következő, bár csak jövőre tervezzük. Ha addig Lőrinc hajlandó lenne abbahagyni a szopizást, és ezáltal utat nyitni egy második baba lehetőségének.Kép

Beu
beu
 
 


Na de Beu?! Hoppa, miket irsz te itt??? Kép

Nadine
cisztarol sajna nincs infom Kép

Reka
Mail ment(megint Kép )
Most nezem a profilodban!?!!! Montazs v komoly?

Lanyok
Holnap lelepunk du. Fenyvesre par napot pihizunk. Lecci intezzetek nekunk jo idot!!! Kép
Norka
norkini
 
 


Réka!

Rám sem gondol senkiKép Még én magam sem, gyógyszer mellett eléggé meglepődnék, és az itteni tapasztalatok is azt mutatják hogy az egyéb módszerek járnak ilyne szupi eredménnyelKép(lehet módszert kéne váltanunk?Kép)Így nem is esik rosszuk ha nem gondolnak rám. Na, ha ezek után mégis jön nálam egy véletlen baba tuti csak a tesztcsíkot teszem be én is, hagy találgassatokKépKépKép szerintem tedd te is eztKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Akkor megmondom miért sorstárs: Azért mert a dokim azt mondta hogy most nem lenne jó hogyha terhes lennékm, a cisztát akarta volna kivenni kb 2 hét múlva, én meg mondtam hogy túl vagyok a középidőn, sorry. És most lettem az, mikor nem kelett volna,eddig meg nem jött össze február óta. Na puff, de mi akartuk sajna későn szólt. Így úgy mond véletlenke, szándékoska..... Hogy most mi lesz, na azt nem tudom, egy biztos, baba marad, ha se neki se nekem nincs bajom a cisztától akkor az is, míg meg nem szülök.

Zsuzsi
Hogy is mondják "Vak tyúk is talál szemet" Bocsi nem személyeskedés, de tényleg jól eltalátad, igaz 3-ra.

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Fúú, megint miről maradtam le...
Gratula Nadine Kép

Beu,
én bizton állíthatom, hogy a szopi nem befolyásolja a dolgot Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


ja igen, Beu!

Ezt én is akartam írni, hogynagyon sokan terhesek már szopi mellett itt a babanet topicjaibanKép Sőt, szopttanak egyszerre kettőt is! Úgyhogy hajrá!

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Nadine,
drukk,hogy ciszta nyugton hagyjon benneteket Kép
Zs.
zsuzso
 
 


NadineKép nagy-nagy gratula a zebrához!KépKépKép

GombócKép remélem, jobban van már Zsombi! Igen, csak 1 fajta Smecta van, írja, hogy milyen életkorban mennyit, milyen napi eloszlásban.

Olyan csendes a ház a nagyok nélkül. Hogy is lehet meglenni csak 1 gyerekkel?Kép Julka is nyafisabb, valszeg hiányoznak neki a tesói, akik biztos szuperül érzik magukat, mert semmi hír felőlükKép

Urszila
urszila
 
 


Norka,
remélem jó időtök lesz!Kép

Réka,
legközelebb kézséggel meggyanúsítalak, ezek szerint hamarosan már lesz miértKép.

Zsuzsi,
rád az ékezetek miatt nem gondoltamKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Beu
Zsani is szopik még, igaz pár napja érzem hogy kevesebb, de már nem is tejért szopizik, hanem az odabújás miatt. Szerintetek szedjek egy kis Utricat??? Az segít ilyenkor?

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Nadine,
Oooooo, ize, gratulalni elfelejtettem! Kép
Problemamentes pocakosodast kivanok, cisztanak meg koss utilaput a talpara (altalaban fel szokott szivodni, remeljuk nalad is ezt teszi)!

Mano, Zsuzso,
Azert van, akinel mukodik a szoptatas fogamzasgatlo hatasa! Kép
Bar mondjak, ha mar nincs ejszakai szopi (vagy tobb, mint 6 ora telik el a szopik kozott), akkor mar nem tuti. Eddigi tapasztalataim alapjan nalam ez a szunet 24 ora kell, hogy legyen. Tehat amint totalisan befejeztuk az anyatejes taplalast csak akkor indul ujra a gepezet! Ilyen is van!
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok,

NAdine,
aztaaaaa, de jo!
NAGYON NAGYON SOK BOLDOGSAGOT KIVANOK NEKTEK! KépKépKépKépKép
Mi az a dermiize ciszta? Nekem volt ZSombival cisztam, a petefeszkem mellett vagy benne (ezt sohasem ertettem meg teljesen Kép), 8 cm-ig nott, aztan 2 hettel a mutet elott magatol felszivodott. Kép

Reka,
en Rad is gondoltam, hatha Te vagy Tesztecske, de haromnal tobb nevre mar nem mertem tippelni. Kép

Beu,
nem er szegeny Lorincre fogni Ketteske hianyat. Kép Sokan esnek am teherbe szopi mellett is....KépKépKép

Koszonom szepen az aggodast Zsombiert, szegenyke ma dietas napot tartott, bar mivel a dieta alapja a ropi es a haztartasi keksz volt, igy nem viselte meg Ot tulsagosan a dolog. KépKépKép Mar csak 2x volt hasmars, a gyakori peluscserek alkalmaval mindig lemostam a feneket vizzel es hagytam kicsit szaradni szabadon. Nagyon elvezte, bar engem meg a frasz kerulgetett a vajszinu agytakaronkra leselkedo veszely miatt. Kép A feneket elkezdtem gyogyszertari cinkes vagy milyen kremmel kenni, szerintem mar kicsit szebb, de meg mindig langvoros tobb helyen es kiuteses. Kép NAGYON SZEPEN KOSZONOM A TANACSAITOKAT, NAGYON SOKAT SEGITETTETEK! KépKépKépKépKépKépKép

+1, a mai napunk poenja: delutan elmentunk bevasarolni a CORA-ba, es amikor nezelodtunk a gyerekjatekoknal, kitoltak ket kontener omlesztett cuccot. Volt egy csomo _fel_ par jegkorcsolya, gorkorcsolya stb es minden 1000 FT-ba kerult. (Kulonben el nem tudom kepzelni, hova tuntek a fel par korik, kinek es minek kellett 1 db korcsolya??? Na mindegy.) Es SasszemGombóc kiturkalt egy teljes par 43-as hokikorit, igy Apajat eros terrorral ravettem, hogy azonnal probalja fel es vegyuk meg Neki. (Sajna, 38-asbol mar csak egy bal labast talaltam, pedig nekem egy nagyon regi bőr korim van. Kép) Igy jovo telen Apaja semmilyen hulye indokra hivatkozva nem tudja majd megvetozni a korizast, mint tette ezt az elmult 3-4 evben. KépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Zulu,
Andy78-ra en meg azert nem, mert eladta a racsosagyat! Kép
Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Norka!
Enyém mél is mentKép
Profil nem komoly, bár én természetesen meg vagyok győződve róla, hogy az énfiam volt 2003-ban a Man of the YearKép Bár ha a lánykádnak akarsz meztelen képeket a 64. oldalról, azt is megbeszélhetjükKép

Manó!
Én nem lepődnék meg magamon,mert én nagyon szeretnék kistesót.Kép

Urszila!
Ezen szavaidra, miszerint "hogy is lehet meglenni csak 1 gyerekkel" emlékezz majd akkor is ha mindegyik otthon vanKép

Réka
muki
 
 


Reka,

A profilod csudajo! Kép
Akkor varjuk am a ketcsikos tesztedrol a fotot mihamarabb! Kép

Es mar most boritekolom, a legkozelebbi ketcsikos tesztrol szolo fotonal a tippjeim: Norka, Beu, Reka....Kép

Gombóc

ui. Azt nem is irtam, Zsombitol ma barmit meg lehetett kerdezni, mindenre azt valaszolta, hoyg NYEM es razta is a fejet hozza. Csudi jopofan jott ki nagyon sokszor...Kép
gombóc
 
 


Helló Lányok!

Húú vannak itt izgalmak böven!Kép

Nadine!
Hatalmas gratula és persze jó egészség!Kép

MOmo, Nelli!
Diósdon lakunk hozzánk közel van a dél-budai régió (mint, Budatétény, Budafok, Budaörs, Törökbálint, stb.)
M7-Mo, 70-es út, 6-os út, M1-Mo, M7-Törökbálint, kb. ennyi irányból megközelíthetö a terep.Kép
Természetesen ha kirajzolódik a végleges dátum, emailben mindnekinek küldök útleírást és térképet.
A kutyók készülnekKép
Ja! Momokám, azért ne most kezdj el vadul tornázni a 2. trimeszterbenKép Vigyázz magatokra!Kép

Sofka!
Hál Istennek jobban van Orsi! Hallottam már én is a torokban lévő bárányokról, nem semmi!

Andi!
Kicsit megkésve, de boldog szülinapot! És jó a tortádKép
Dani értó édes az etetöszékes fotón!Kép

Andy!
Szegény Márk! Mi újság fogacska ügyben? Étvágya van már?

Akkor házi-kerti-tali: eddigi (be)jelentkezök
tündér
 
 


Ja bocsi, az ott fentebb a neveknél nem egy TOTO tábla akart lenni, csupa döntetlennelKép, hanem egy táblicsku....hát erre még gyúrni, kell mert elég béna lett, bocsiKép

Notepad-en jobban nézett kiKép
tündér
 
 


Szia Tündér,
Ma delutan kiderult, nekunk is csak a jul. 10. a jo. Kép Akkor most gyorsan jelentkeznek is. Kép
Es mi mit vigyunk Hozzatok?
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Remélem nem maradt le senki!

na mostmár tényleg eldugulok.

Jó éjt!
T
tündér
 
 


Gombóc!

Szerintem üdítö, ásványvíz, vagy sör az Apáknak.
Szóval az innivaló részében a segítséget megköszönnénkKép
Na és aki tud sütni..............Kép

Na mostmár tényleg megyekKép

Jó éjt neked is Gombóc és a jelentkezésedet vettem. (hányan jöttök?)

na balra el....
T
tündér
 
 


Lanyok
Utolso azaz nagyon utolso mai hozzaszolas. Filozom mar egy ideje,hogy jo volna felmenni erre a Tunderek fele bulira Kép tud valaki esetleg jo+olcso szallast 1 ejszakara? Mert akkor felmennenk elozo este es vegre jol megneznelek titeket magamnak Kép
Csatlakozik valakinek a pasija a bulira,mert akkor vinnem az enyiimet is, ha nem akkor csak a csajszimmal vonatoznank 1et. Lehet,hogy mar megint bator vagyok...
Tunder- akkor mi meg nem iratkozunk fel, csak LEHET . Majd meg visszajelzek mindenkepp!!!

na joccakat!
Norka
norkini
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?