Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

Nyulasz,
csatlakozom Vanda és többiek által írtakhoz :wink:
ez lehet "az" :)

Krisz,
:? biztos nem kellemes :?
de nemsoká vége! :wink:

Katerina,
++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Köszi,vettem be algopyrint...nem tudtam,hogy így a vége felé lehet-e még...remélem használ.

Angel,lehet "az",hiszen,ahogy mondani szoktad,közeleg az időnk :lol:

Seszi,én még bízom a vadasban :lol:
Vendég
 


Az elöbb jó mérges lettem,tegnapelött nyaltam ki a lakást,erre,leborult egy csomó süti a földre,és az egész étkező tiszta kókuszreszelék lett :evil: pórszívózhattam újra.
Vendég
 

 
 

Megjöttünk!

Hajdú doktornő nagyon dícsérte a babákat, csupa jót és szépet mondott és egyértelműen, határozottan két kislányt látott. A babáim nagyon szépen megmutatták magukat, nem takarták egymást, a méhlepényük külön van, mindkettőjé a hátsó falon. Az egyik baba kicsit kisebb és ő volt az, aki nagyon édesen nyitogatta a száját. :D

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi - nagyon örülök :-)

Csajok - valaki küldje el nekem a gmailes hozzáférést pls.

Kép

Kép
leo50
 
 


Timi, de szuper! Akkor apa veheti a vadászpuskát! :wink: Gratulálok a kislányokhoz!

Nyulasz, szóval kókuszos sütit eszegetsz? :lol: Ja, és persze, hogy a vadas a bűnös.... mi "más" lehetne.... :wink: :mrgreen:

skrisz72
 
 


Kép

Kép

Egy kicsit büszkélkedem a szépséges lányaimmal! :oops:

Skrisz: hát igen, a légpuska és a csúzli kevés lesz azt hiszem. :lol:

Nyulasz: vadast ettél? Na, most irigykedem! Még a gyomorrontásos tüneteidet is átvállalnám, ha most itt teremne egy-két adag!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Timi,gratulálok a puncisokhoz :D :D :D mostmár teljesen nyugodtan mehettek nyaralni,ha Hajdú dr-nő mindent rendben talált,akkor rendben is van!!! :wink:
Vadast én is imádom,persze rosszullét nélkül.

Skrisz,ja,kókuszos kockát...a földről :lol:

Leó,küldöm :wink:

Vettem be egy algopyrint,el is nyomott az álom,viszont sokkal jobban vagyok.Magyaros vajkrémes kenyeret eszem,paradicsommal,nem kívánom a lencsefőzeléket...viszont valami tejszínes-gombás húst,rizzsel,azt most nagyon szívesen ennék...érdekes dolgokat kívánok így "gyomorrontás" után :roll: vagy ez is a szülés előjele? :D

Katerina is már biztosan babázik :D :D :D
Vendég
 


Timi, na de hol a nuni? :lol: :lol: :lol:

Katerinával mi lehet? Ki hoz hírt róla?

Kép

skrisz72
 
 


Nyulasz! Remélem már jobban vagy.

Tényleg, Katerina már babázik.

Krisz! Nem tudom, ki hozza a hírt.
Te hogy vagy?

Timi! Gratula a Csajokhoz! Apának annyi. :lol:

Leo! Nyulasz küldi. :) A többit megdumáltuk. :wink:

Seszi! Köszi! A g-mail-re, te is töltsél már fel Bálintról képeket!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!!!

Nyulasz igen Ő Roli!!!!
Én is róla beszéltem, csak nem tudom mennyie akarta a barátnőm, hogy publikus legyen. :roll:
Így már ugye nincs semmi "titok" így én is kérlek benneteket, hogy szorítsatok neki.


Timi gratulálok a két kiscsajhoz!!!!!! :wink:
Te voltál Hajdú doktornőnél a 12 héten is?


Én holnap megyek még a Kaáliba egy UH-ra!
Nagyon izgulok már!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Twist most látom csak, hogy kiscsajszi lesz, mikor tudtad meg?
Hány hetes voltál? :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Krisz,köszi a táblát :D Asszem Tillnek üzen Katerina :roll:

Rani,holnapra nagy drukk! :D ...szegény kisfiú,nagyon drukkolok neki!

Hanna,igen,most sokkal jobban vagyok.
Vendég
 


Skrisz: csak a pofijukról kaptunk 4D képeket sajna, de majd a babamozi a nyaralás után!

Hanna: én is ezt mondtam, de a doktornő jó fej volt, mondta, hogy ááááá, majd kényeztetve lesz ennyi nő között. :lol:

Raniko: nem voltam nála a 12 hetesen, akkor mezei kórházas uh-n voltam a saját dokimnál. De így legalább van összehasonlítási alapom. Ill. nem is lehet a kettőt összehasonlítani, akkora a különbség.

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz! Akkor jó. :)

Rani! Drukk a holnapi uh-hoz.
Nekem a 14. héten mondták biztosra, hogy kisfiú.
Nagyon sajnálom, ami Rolikával történt. :(
Drukkolunk mi is neki. Van azóta friss infód?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszi lányok a drukkokat!

Timi én pont a 12 héten megyek hozzá.


Hanna azta már a 14 héten de izgi!! :lol:
Alíg várom már.
Igaz már most vannak befutó neveink! :wink: :lol:


Hanna sajnos nincs semmi más ma beszélt a férjem az apukával.
Reménykednek és bíznak a csodában.
Holnap ha inden igaz meg lesznek a vizsgálatok szóval a holnapinap több szempontból is nagyon jelentős!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Jajj, lányok mostaztánmár tényleg irulok-pirulok :roll: De gondoltam ez a pillanat tényleg megérdemli hogy a teljes képet megmutassam, nem a magamutogatási kedvem szárnyalása miatt :wink: , hanem mert tényleg annyira csodás élmény volt :roll:

Szüléstörténet még várat magára.... de igyekezni fogok, hogy a véghajrás lányokat még itt érjem vele.... :wink: Bár Nyuszikám ez nálad már nem biztos, hogy összejön, tényleg gyanús vagy ... :wink:
Lehet félreérthető voltam, még nem tettem fel képeket a gmail-re, csak ígértem, szólni fogok, ha fenn lesznek :roll:

Skrisz!
Szívből sajnálom, hogy ilyen keserves a vége, de már tényleg csak nagyon kicsit kell kibírni. :roll:

Nyuszi!
Köszi a képdicséretet, én csináltam, gyakorlatilag minden kh-i kép ágybeli perspektívában készült, nem voltam annyira ágyból kipattanós hangulatban, hogy körbefotózzam, inkább a kocsiját forgattam :oops:
Pelustéma:
Ma kipróbáltuk a Libero 2-4-est, az is teljesen rendben van.

Angel!
Nem úgy értettem, hogy a 8 pelus irreális, hanem hogy abban az első pár napban nem kell még annyi. Nekünk a kh-ban csak mecóniumos kaki volt, a tejem csak itthon lövellt be, ergó itthon kezdtük el pusztítani a pelusokat. A többi kismamánál is ezt láttam benn. Persze ha egy baba hamarabb kezd el érdemben enni, mert már van rendesen tej, akkor gondolom több pelenka fogy már benn is.
Amúgy a "beetetés" továbbra is tart, egyelőre tehát megtartom :D

Katerináról van valami hír??

Timi!
Gratulálok a csajszikhoz :P :P :P Nagyon szépségesek :D

Rani!
Nagyon szomorú ami a kis Rolival történt, remélem pozitív változás lesz az állapotában :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.07.23 20:34-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
Ja igen, tejcsivel minden oké, pont tegnap csináltunk egy 24 órás végigmérést, még túl is teljesítettük az óhajtott mennyiséget.
Tartottam amúgy a dologtól, aztán úgy döntöttem nem parázom túl a témát, persze kaptam a sok egymásnak ellentmondó bölcsességet, aztán úgy döntöttem magamra hallgatok :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Megjöttünk!!! Ééééés egyből jó hírekkel!!! :D

Katerina sms:
"július 23-án 1.41 perckor megszületett Littikénk természetes úton, 54 cm és 3220 gr :D"

Isten éltesse az egész Családot!!!! :D :D :D
Kat, szuper ügyes voltál!!! Gratulaaaaa :D :D :D

tillidian
 
 


Sziasztok!

LOIS kedves !Egyszerűen csodálatos vagy ,még szülés után is .Vagy most vagy a legszebb ,hiszen Édesanya lettél .Ez a legszebb szó.Gyönyörűek vagytok KisZé is álom baba .Örülök ,hogy minden rendben .Puszi


Katerina !Gratulálok Kislányod születéséhez .Szép nevet választottál .
Üdvözöllek .Dalmi
dalmácia
 
 


Timi, :D
hatalmas gratula a kis Nunisokhoz!!! :D :D

Skrisz,
hogy vagy/tok? :roll: :P

Twistről honnan jött infó? (vagy nem olvastam vissza rendesen? :roll: ) :P

Megyek, csomagolom Apa cókmókját, éjjel indulnak külföldre melózni...Vackorom nagyinál hűsöl, én meg itthon - 28,4 fok a szobában, ez a "még bírom" kategória széle :roll:
Holnap vvtel, mert az őssejthez levették néhány szűrővizsgálathoz, de hívott a kontakt, hogy elnézést, de menek má' újra, mert véletlen a jégakkura tették a kémcsövet és befagyott a minta :shock: :lol:

tillidian
 
 


Katerina drága! Nagyon sok boldogságot kívánok nektek! Litti, isten hozott ezen a szép nagy világon. Tudom még kicsit világos van idekint, de majd megszokod! :lol:

Lois, te egy mázlista vagy! :wink: Úgy örülök, hogy ilyen pozitív vagy és boldog!

Hanna, megvagyok. Bár a lábam szinte nem tudom behajlítani térdnél, meg nem tudok leguggolni, annyira fáj. Egyébként meg semmi gond. Ma nem is fájtam. Szerintem még tuti egy hét mire Eszter megérkezik.

skrisz72
 
 


Tilli, Twist-tel rendszeresen levelezek. Szinte minden nap. Hát igazából még nem 100% hogy kislánya lesz, de UH-on azt mondták neki, hogy kislány gyanús. Két hét múlva megy genetikai UH-ra, ott már tuti kiderül. De nagyon kislányt szeretne. :lol:

skrisz72
 
 


Katerina,Isten hozta Littit,sok boldogságot az egész családnak!!! :D :D :D

Till,köszi az infót....vv :shock: :evil:

Lois,azért megvárnám én is a történeted :D

...bár csajok,ma apa hazajött,vacsizik,néz-néz,és azt mondja most neki most furának tűnök,olyan más az arcom...na akkor mondtam neki,hogy ti miket írtatok...így nézett :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


Katerina: gratulálok a kislányhoz! Sok boldogságot, egészséget kívánok!

Köszönjük a gratukat! :oops:

Nyulasz: te tényleg gyanús vagy!

KépKép
timi76
Ráckeresztúr
 
 


Nyulasz, akkor már mindenki bogarat ültetett a füledbe! Kíváncsi vagyok ezek után hogy fogsz aludni éjjel.... :roll:

skrisz72
 
 


sziasztok!

Katerina,
hatalmas gratuláció, üdvözlöm Littit a kinti világban!
:D :D
majd gyere, ha tudzs, beszámolni! :)

Timi,
gratu a dupla nunihoz! :D :D

Lois,
OK, pelenka értve :wink:
szuper, hogy megtartod :lol:
Maki idővel lett ám nyafibb :wink:
és a tejhez gratu, na bölcsességek azok vannak csőstül :roll: jól teszed, ahogy érzed! (én is úgy csinálom)

Nyulasz, Krisz,
na most már tényleg ti jöttök!! :wink: :wink:
és Nyulasz, most téged írtalak előre! :)

Hanna,
örülök, hogy Olivér jobban van! :D
angel37
 
 


Csajok,én nem látom magam másnak...és nem is fáj a pocim,semmi jelét nem látom annak,hogy itt valami lenne...én amúgy is augusztusban szeretnék szülni...az se baj,ha elsején,de én már régóta azt mondogatom nekik,augusztusig maradjanak benn...bár tudom nem kívánságműsor,de hátha szót fogadnak :D
Vendég
 


Katerinának nagy gratula!!!!

Nem leszek pár napig (utazunk).

nyuszikám!
Az ikresben a telefonkönyvben fent van a számom. Dobjál már egy sms-t, ha netán mégis nekem lenne igazam.... :wink:
vovanda
 
 


Sziasztok!

...ez a vadas jól megtréfált :D

Vanda,jó pihit,elmentettem azért a számod :wink:
Vendég
 


Szép reggelt!

Katerina!Gratulálunk, nagyon sok boldogságot, egészséget, minden szépet kívánunk Nektek!Gyere majd képekkel! :)
Timi!Lánykák :) Gratu!
Nyulasz, ha augusztust szeretnél, akkor arra szorítunk, szegényem, azért tudtál aludni?
Lois!Ügyesek vagytok!
Jó utat Vanda, érezzétek jól magatokat!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu,igen,köszi,tudtam aludni :D Örülnék augusztusnak :wink:
Vendég
 


Katerinának szívből gratulálok Littihez :D

Nyuszikám :P
Rólad ki híradózik????
Őőőőőő, esetleg én szívesen...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!

Seszi!
Köszi az érdeklődést!Barnázgatás előfordul (már 1 hete tart,a hócipőm tele ).Van,amikor azt hiszem,hogy vége,elmúlt,aztán délután újra van vmi....Pihenek amennyit lehet 2 ördögfióka mellett (főleg a fiam egy rontombontom :lol: ).Van 1 állandó segítségem,aki jár heti2x hozzánk,de Őt pont ma műtik gerincsérvvel,így kiesik kb. 2 hónapra. :? De szerencsére szereztem egy másik segítséget,Ő az ism.-öm anyukája,aki heti 3x jön,amíg az "eredeti" fel nem épül.

De a kistesó biztos jól van,mert eddig csak öklendeztem reggelente,de ma sikerült egy kiadósat rókáznom....ennek azért örültem,mert így kapom a jelt odabentről. :D

Katerinának hatalmas gratula és én is jó egészséget kívánok Nekik!

Nyulasz!
Furi az arcod? :shock: :lol: Igen,ez is egy jel lehet! :wink: Ha aug. 1-jéig kibírnátok,akkor az enyémekkel ünnepelnék majd a szülinapot,csak 1 év különbséggel! :wink:

Timi!
Gratulálok a kiscsajokhoz! :D Olyan megnyugtató kijönni a H.K. dr-nőtől,mindíg olyan jókat szokott mondani és amit Ő mond,az tuti!

Én a 12. heti genetikán az ikrekkel nála voltam és akkor a kisfiamra már 70%-os biztonsággal mondta,hogy kisfiú. :D A kislányomat (máshol) a 16. héten mondták meg. :D

Vanda!
Jó utat,érezzétek jól magatokat!
(Itt nem szólt a moderátor,hogy az elutazásokat stb. nem írjátok ki nyílvánosba?Sokan olvassák a fórumot,sokan fent vagytok névvel,arccal stb.,nem nehéz utána nyomozni,hogy ki hol lakik és ha kikerülnek olyan infók,hogy mikor üres a lakás,nehogy meglepi érjen vkit! :roll: )A másik fórum ahova írogatok,ott már pü-ben jelezzük,hogy hánykor megyünk uh-ra,nyaralni stb...így nem izgulnak a többiek,ha pár napig nem jelentkezünk be.
Csak tipp,érdemes elgondolkodni rajta!Az ottani modit rámolták már így ki! :cry:

Na,bocsi, a kicsit komorabb befejezésért....megyek...nyűgi a kicsilány,álmos.

pusssz

Ági
pálgi
 
 


Litti-babának egészséget, boldogságot kívánunk.

Leo, fentiben írtam már, csak akkor elírtad az inzulint, szóval kell a met, biztosan, első körben valószínűleg 3*500, majd célszerű (akár saját szakállra is) 2 hónap után emelni 3*850-re de minimum 2*850-re, mert a 3*500 nem mindenkinek használ. Ha 6 hó után nincs javulás, akkor kell váltani.
A körzeti CSAK és kizárólag endokr.javaslatára de kiírhatja a metet.Anélkül nem.Kivéve ha maga is endokrinológus.

Timi, grat a kiscsajokhoz :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Katerina! Nagy gratula Litti babához!

Kiscsillag! Boldog névnapot Kincsőnek!

Hunci! Nekem felírta a dokim és én 2x850-et nyomattam.

Nyulaszkám! :)

Krisz?

Lois! Tart még a demó időszak? :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Ági,mennyi progipótlást kapsz?

Szandra,köszi :wink:

Hanna,láz nem jött vissza,ugye?
Vendég
 


Nyulasz!
3x2 utrot nyomok.
Kedden megyek uh-ra,nézessek progi szintet is? :roll:

Ági
pálgi
 
 


Lois,
megkésve ugyan, de gratulálok a ksifiadhoz, szépséges!

Pálgi,
örülök, hogy itt látlak, gratula a legkisebbhez!

Finiselő kismamiknak mennek a drukkok!
20140901102739
 
 


Hanna, a körzetid csak "úgy" felírta?Mert nem szokták :shock: Mázlista :lol: Elméletben körzeti, nődoki nem írhatja fel, a kaális dokik mégis felírják és akkor néhány körezetis is.Az én körzetim mondjuk felírja, de mert vittem a Tűű dr -féle papírt, hogy ires és pcos-s vagyok és azalapján írja, nem tudom, amúgy felírta volna-e brahiból pcos-ra és ir-re :roll: , bár lehet, mert rendes, de nem reszkíroztam.
Vendég
 


Ági,szerintem mond meg a dokinak mi van,jó lenne egy progiszintet nézni,mert attól lehet barnázás,ha alacsony.

Skrisz,merre vagy?
Vendég
 


...megnéztem Skrisz blogját,nem szült meg,védőnőnél volt...
Vendég
 


Sziasztok!!!

Katerina ilyen, jó híreket hatalmas gratula nektek jó egészséget kívánunk Littikének. (még mindíg nem tudok kiemelt szöveget írni :roll: :twisted: )

Sajnos lányok és egy jó és egy tragikus hírt hozok.
Nem is tudom írhatok e most magamról nálunk minden ok volt a mai UH-n és nagyon édes a kicsi szopizta az ujjait!!!!!!! :lol:


A tragikus hír Rolikával kapcsolatos a mai vizsgálat eredménye a lehető leg rosszabb lett.
Nincs agyműködés. :cry: :cry: :cry: :cry:
Sajnos az esélyek így véget értek.
Írtam a 2005 -ös őszi babákhoz ha valaki akarja ott elolvashatja. :cry:

Kép

Kép
raniko
 
 


Nyulasz, hát hol lennék? A teraszon. :lol: :lol: :lol: Mindjárt átírom 08.01.-re a szülés dátumot, mert most vettem észre, hogy a kiskönyvemben az van írva.

Rani, hát ez nem jó hír. Mármint Rolika. :cry: Neked viszont örülök.

skrisz72
 
 


Sziasztok,
csak bekukk :P Megyek vvtelre - ismét...

Raniko,
gratula, hogy Nálatok minden rendben!!!! :D

(másik hírre nincsenek szavak :cry: :cry: :cry: )

Kiemeltet úgy tudsz írni, hogy mikor beírod a szöveget, a kék csík alatt ("új válasz küldése") - ugyanúgy, mint a wordben - tudsz szöveg-szerkeszteni. Találsz ott betűszínt, méretet, képet is feltölthetsz, stb.

(Én élvezem a pihizést, és így, hogy egyedül vok a lakásban, egy szál bugyiban feszítek :oops: :lol: psszt! :lol:)

tillidian
 
 


Rani,örülök neked nagyon!...szegény kicsi fiú :( erre tényleg nincsenek szavak...

Skrisz,azért reggelente egy bejelentkezés jó volna :wink:

Till,hajrá bugyis pihenés :D
Vendég
 


Nyulasz, nem volt időm rá reggel, mert mentünk a védőnénihez. :oops: Anya, ne szidjál már meg mindenért! :wink: :lol: Olyan szigorú vagy! :lol: :lol:

skrisz72
 
 


Halihó Csajok!
Én is jelen, de persze, nekem már nem kell naponta jelentkeznem, mi már nem vagyunk "túinván ":wink:

Katerina!!
Hatalmas gratula a Kiscsajszihoz!!!! :D :D


Dalmikám!
Köszönöm széped, tündér vagy, elvárom ám a személyes vizitet is :wink:

Skrisz!
Annyira sajnállak, most már füstöld ki onnan a királylányt :lol:

Angel!
És mikor jött a nyafiság?? :) :) :)
Tegnap hatalmasat alakított KisZé, szokás szerint lepisilte magát, a pelenkázón peluscsere közben, okos Anyja felvette, pisis textilpelus alóla ki, alul komódajtó nyit, tiszta pelus elő, eközben a Kölök szó szerint belefosott a pelenkázó komódba. Végig az összes tiszta textilpelust, a tiszta lepedőket az Anyját, etc. Én meg alig bírtam a röhögéstől feltakarítani.... :D :D

Hunci!

Nekem a metet simán felírta a nődokim is, a házidokim is simán bemondásra. Máshogy nem is ment volna, lévén sosem jártam endokrinológusnál :roll: Nagy feneket nem kerített neki egyik orvos sem. Meg simán felírták a heparint is, csak mert kértem.

Leo!
Alacsonyabb inzulinnal szedtem 3*500-at én is.

Hanna!
Bizony, még mindig "anyakímélőbe" nyomjuk :lol:

Hajni!
Köszönöm szépen :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois :lol: :lol: :lol: :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lois, kezdőőőőőődik..... :lol: :lol: :lol: Emlékszel milyen jót röhögtünk Vanda vagy Szandra fosós történetein? :wink: Nesze neked! :lol:

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: