Új privát üzeneted érkezett!

Vevikk
Mi az, hogy a hasad 24 cm ??

Kép
Kép
rilla_
 
 


Hahó, Mindenki!!!!!

Itt vagyok. Tegnap voltunk 4d-sen (van, aki már tudja), és minden ok. Nem bírtam megnyugodni a dög AFP-m miatt....
Baba normál méretű, megvan mindene...Vagyis, majdnem mindene... :lol:
LÁÁÁÁNY!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon boldog vagyok! Párom is.Ennél többet nem is kívánhattam volna. Most már csak annyi, hogy egészségesen megszülessen majd, ha itt lesz az ideje.
Mindenkinek hasonló jókat kívánok!!!!!!!!
Dita, Neked külön drukk a puncisért!!!!!!!!!!!!!!!!

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi!
Gratula a csajszikához!
Remélem, előbb-utóbb én is ilyen híreket kapok! :lol:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 

 
 

BRIGI
Már alig vártam hogy megírd hogy mit láttatok!

Nagyon nagy gratula a nunishoz, most már nagyon bízom benne hogy az én Bogyóm is lányka és hogy holnap már ki fog derülni.

Eszméletlen hogy még mindig nem tudom a mai technika mellett, pedig már a 6. virágban csücsül őkelme.... :? :? :?

dita75
 
 


Kakti, Dita!

Köszi!!! Drukkolok, és várom a híreket!!!

Kakti! Te is lányt????
Látom, akkor vagyunk páran!
Dita!
Holnap tuti kiderül!!!Látod, én nem bírtam ki...Tegnap úgy mentem, hogy addig fel nem kelek onnét , amíg meg nem mondja, de nem kellett sokat várni. Ez volt az első "adat". Szerintem holnap Nálatok is "lehull a lepel". :lol:
Hányra mész????Mikor tudjuk meg???Gyere ám a hírekkel!

Cséz a másikból hamarosan UH-ra megy.Majd utána írok Neki. Odapofátlankodok...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Sziasztok Kismamik!!Dita!!!Akkor holnap minden kiderul!!!Szoritok nagyon!!!Brigi!!!Orulok,hogy minden rendben!!!ha elavult ez a vizsgalat,akkor mert nem csinalnak egy masikat???Csak beparaztatjak a kismamakat!!!Afonyacsaka!!!Azert csak hasznalt a pihenes!!!Rilla!!Klassz,hogy mar be is vagy pakolva,es meg lagzizni is voltal!!!Mi csak 20 perces autoutat vallalunk,es a legtobb jobb programot agusztusra toltuk,bizvan roka-koma odebb all.Eddig meg nem ugy tunik.Na puszika mindenkinekVicky!!Jol emlekszem,te is jovoheten mesz 12 heti uh=ra,mint en???En is izgulok.Dita!!Egyebkent nekunk is samsung hutonk van,es imadom!!!Onolvasztos,es jo benne pakolni!!!Colin!!24....???En sem ertem.
zoe33
 
 


Sziasztok!

Látom beindult végre a topic, amíg nem voltam netközelben. :wink:

Rilla: megpróbálok csinálni majd egy pocifotót még a héten.
El fogtok ájulni! :lol:

Brigi: gratulálok a kislányhoz! :wink:
Adj át egy kicsit a szerencsédből Ditusnak is! örülök, hogy minden ok, hol voltál 4D-n?

Ditus: most már rajtad a világ szeme! :wink:
Holnapra mennek a drukkok ezerrel, aztán nagy ováció legyen ám a dokkernél, ha kiderül, hogy nunis rejtőzik odabent. :lol:

Zoe: az elején én sem hittem, hogy a terhesség idején valaha is jobban fogom magam érezni, de szerencsére a 12. héttől csökkentek, majd a 14. héttől teljesen megszűntek a rosszullétek.
Drukkolok nagyon, hogy neked is elkotródjon mihamarabb Szmöre. 8)

Beutaló témához: nekem soha nem írt még védőnő beutalót, csak a nőgyógyász ill. a háziorvos. Mindenhol más a bevett szokás.

Tegnap megkaptam a légzésfigyelőt, atom újszerű állapotban van. Most nagyon örülök, mert jó vétel volt. :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Trix!
Savoya-ban voltunk. Az van közel hozzánk...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Brigi: ja, most hogy írod, már emlékszem, hogy megemlítetted és jó volt? Mennyibe kóstált, vannak jó képek?

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Sziasztok,

Ritkábban jelentkezem, mert bár itthon vagyok, nem nagyon van energiám leülni a meleg szobában, estére meg nagyon kiütöm magam és korán lefekszem. Szóval átmentem téli álmot alvósba. Konkrétan eszem, alszom és amikor fent vagyok próbálom apránként előkészíteni a még hátralévő babadolgokat és vezetni a háztartást, de csak félálomban:)

Képzeljétek, tegnap a férjemet megkértem, hogy rakja be a babu maradék cuccait a mosógépbe és indítsa el. Kimosta a pelusokat, a polar plédet, amit a szülőszobára viszünk és a pólyát a mi mosószerünkkel és öblítőnkkel.... Most erősen gondolkodom, hogy kimossam-e még egyszer, vagy csak öblítsem ki sima vízzel? Vagy túlparázom????:)Az összes többi cuccát dreft-tel (babással) mostam.

Bikkmakk, Rilla, ti hogy bírjátok a finisht?

Remény,
Nagyon örülök, hogy semmi baja a babónak. A technika ördöge néha nagyon gonosz tud lenni…
Köszi az aggódásod, igyekszem mindent megtenni a következő 3 hétben, mert elmegy a dokim szabira és nála szeretnék szülni :oops:
Levendula nagyon jó molyok ellen és még szép is, mint dekoráció :lol:
A babamozgás nekem is kb. a 25. héttől vált nagyon aktívvá.

Ditta,
Nem vagy semmi, honnan ez a sok energia?:) Ventilátor? Milyet lőttél?

Trix,
Hogy sikerült a lekvár?:) Nincs is jobb a házinál :lol: De ebben a melegben is megcsináltad? A többi dolog is elkészült?

Vicky,
Bizony, nemsokára kint van, de jobb ha vár aug. 17-ig…akkorra már lesz a doki.

Zoe,
Kaptam rá Monural port. Azt mondta a doki, hogy bár ez antibiotikum, de csak a húgyúti szervekben választódik ki, így a babu nem kap belőle.

Colin,
Üdv a kisfiúsok táborában:)
Sikerült megvenni a hálózsákot?

Rony,
Teljesen megértelek. Én a lombik előtt hagytam két hónapot. Bejött:)

Brigi,
Örülök, hogy ilyen normális dokinővel találkoztatok. Tényleg ritka.

Rillus,

Te aztán fitt csajszi vagy.:) Én már le vagyok tiltva a hétvégi esküvőről. Utazással és ottalvással már amúgy sem esne jól…

Áfonyácska,
gondolok rád, hogy a végén minden rendben legyen:)

Akire,
Nekem bár nagyon fiatal a védőnőm elég sok hasznos infót adott a végén. Az elején még én is kételkedtem, hogy van-e ennek értelme. De mindig néz súlyt, pocakkerületet, szívhangot, vizeletet, elhozza majd a gyerekorvos által felírt kenceficék receptjét. Adott bevásárló listát, amit meg is osztottam azzal aki kérte. És egy listát arról, hogy milyen papírokat kell beszerezni, elintézni, ha megvan a babu.

Ti gondolkoztatok már a fertőtlenítésen. Folyadék, vagy mikrós, elektromos?

Ma mi megyünk megint 4D-re, bár már nem akartunk….Furcsán mozog Kismór: olyan mintha rángatózna és nem a csuklással tévesztem össze. Inkább olyan, mint amikor a kutya rázza magát és eltart kb. egy percig…Lehet, hogy csak para az egész, de a nyugalom mindennél többet ér…
Majd megírom, mi volt.


Puszi és vigyázzatok magatokra:):)
Kép
swanny
 
 


Brigi,

nagy, nagy gratula a kiscsajhoz:)
Kép
swanny
 
 


Brigi, gratulálok a kislányhoz. Remélem majd lehet nálam is kistesója a fiamnak, s akkor kislányt szeretnék...

Swanny, pihengess is sokat, ebben a melegben nem is lehet sok mindent csinálni.
Éppen tökfőzit csináltam, de nekem már ez is elég volt a tűzhely mellett :)

Köszi a levendulát, lehet veszek a piacon, ha ez a dög meleg elment...

remény73
 
 


Swanny: szombat délutánra készült el a fini-mini sárgabari lekvár :lol: isteni jó lett, már elosztogattunk belőle a családnak 4 kis üveggel, egyébként 24 lett, 10 kiló bariból. Megkóstoltattam velük, mindenkinek nagyon ízlett.

Drukkolok az uhu-hoz, hogy minden rendben legyen. Egyébként biztos minden rendben is van! :wink: :)
Pihenj sokat, amennyit csak tudsz, mert aug. 20-tól nem nagyon lesz rá alkalmad! :wink:

Szivesen lennék már így én is a finisben, de még azért van időm. Bár mostanában már pikk-pakk telik az idő! :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Swanny, remélem minden ok a fiaddal, várjuk a jelentkezésed.

Dita, remélem ma kiderül a neme...várunk a hírekkel...

remény73
 
 


Trix, gratula a lekvárhoz. A sárgabarit én is imádom. Anyukám is csinált, de nem sokat.

Én is várom már hogy minden ok legyen, de még ettől messze vagyok.Remélem aug. végére én is elkészülök amit beterveztem, s moshatok.


Nekem anyukám mondta simán moshatok és öblíthetek amit használok. Igaz átálltam a szenzitív öblítőre, egyik ismerős is azt használt végig.

remény73
 
 


Remény: köszi!
Én is szeretnék mindent befejezni augusztus végéig, de nagyon sokminden van még hátra addig. :wink:
Ma hívunk fel egy festő ismerőst és megbeszéljük vele a babaszoba festését. Valószínűleg aug. első hétvégéjén már tud is jönni, előzetesen már tudott a dologról. :)
Már nagyon várom, hogy rendezgessük a babaszobát.
Délután felhívok egy helyet ahol egy ruhásszekrényt ill. egy pelenkázó komódot néztünk ki.
Kíváncsi vagyok, mennyi ideig tart a rendelés. Én kb. 4-6 hétre számítok. Ha így van, a héten még el kellene mennünk megnézni élőben a bútort és megrendelni.

Én még nem döntöttem mivel fogok mosni, egyelőre a foltos kisruhákat kimostam normál mosóporral ill. vanish-el.
Később majd még átmosom mégegyszer...

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


swanny,
jó, hogy meggyógyultál! Pihengessél, hallom, hogy Mo-n dög meleg van.
Én teljesen jól vagyok, de hozzá kell tenni, hogy itt most 25 fok alatt van a levegő, és a szobában sem érte még el egyszer sem a 24-et... Szóval nagyon szerencsés vagyok, pláne mert állítólag Heidelberg egy katlan szokott lenni nyaranta...

Én a babaruhákat csak annyiban mostam speciálisan, hogy sensitive öblítőt vettem hozzá: van rajta babafénykép (Lenor asszem). Ami fontos még (úgy hallottam), hogy folyékony legyen a mosószer, de én mindig olyat használok, így ezen a téren nincs változás.

Sterilizálás: nekem nem nagyon van mit, mert optimista vagyok... :D
Cumit egyelőre nem vettünk, mellszívót sem, egy darab cumisüvegem van, amit nem tervezek használni, de ha mégis úgy adódna, akkor szerintem ki fogom főzni citromos vízben.
A babaholmikat kivasaltam.

Komóddal mi újság? :roll:
Drukkolok, hogy minden ok legyen a babával, de biztos úgy is van!

Trix,
nagyon kíváncsi vagyok már a hasadra :wink: :wink: :wink:
Lekvár: jaj de jó nektek, mi is beszéltünk róla, rá is kellene vegyem magamat, még mielőtt megszülök...

Dita,
mikor is mész: ma vagy holnap? Drukkolok, hogy leánka legyen :)
Párod is azt szeretne egyébként? És a kisfiú? Lány- vagy fiútesót?


Brigi,
gratula a csajszihoz!!! :wink:

Kép
bikmakk
 
 


Sziasztok!!

swanny persze,hogy megvettem még pénteken mikor kiderült,hogy kis kukis. Ez az egyetlen dolog ami eddig van neki. Na ez értelmes mondta lett. :lol: :roll: :lol: :roll:
brigi33 gratula a kiscsajszihoz.
Tegnap voltam a dokinál és ismét sikerült 1 kg hiznom 4 hét alatt. Ma a védőnőnél voltam aki ellátott jó tanácsokal ismét. A cumi témához visszatérve rákérdeztem és neki az a véleménye,hogy legyen egy tartalékban azért otthon de nem fontos beletuszkolni a szájába ha nem akarja. A légzésfigyelőt is ajánlotta,hogy mindenképpen szerezzünk be.

Puszi

Kép
Kép
colin
 
 


Brigi
Gratulálok a KISLÁNYHOZ !!! :D

Dita
Neked meg drukk holnapra, hogy végre kiderüljön, hogy Neked is kislányod van ! :D

Trix
Aztán nemám elfelejteni a pocakfotót ! :wink:

Zoe
Mostmár csak elhagy Téged a rókakoma ! :?

Swanny
Én a kisruhákat ugyanavval a mosóporral+öblitővel mostam ki, mint amivel a sajátunkat mosom !
Sterilizáló : még nem vettem, de elektromosat szeretnék majd !
Mi volt ma a dokinál ??

Remény
Mára én is tökfőzit csináltam ! :D

Kép
Kép
rilla_
 
 


Sziasztok,

Na, hát Kismórral az UH szerint minden rendben, de sajnos a furi mozgás oka nem lett meg… Remélem, abbamarad és akkor el is felejtem gyorsan az egészet:)
2800g és most aug 19-et jelzett a gép. De nagyon lent van a feje viszont teljesen zárt a méhszáj. Dokim meg most lépett le szabira. Nem tudom milyen lenne ügyeletesnél szülni…De nem szeretnék:) Próbálom a babut is meggyőzni:)

Remény,
Tökfőzelék, nyamm nyamm, anyósom hozott oldalassal, két napig azt ettem. Most meg szójatejjel (tejfehérje és laktóz allergiám van) csináltam gyümölcslevest, azt is eszek minden nap:) Nagyon fini hidegen:)

Trix,
Átküldenéd a sárgabari lekvár receptjét?:)) Nagyon jól hangzik,, talán jövőre én is csinálok:)
A finishről én is azt gondoltam, majd milyen klassz lesz, de így visszagondolva, mindig klassz volt:) Végig lehet élvezni:)
Hű, szép lehet és főleg kellemes most nálatok:)
Folyékony mosószerrel mosta ki a férjecském, úgyhogy lehet, csak átszaladok rajta vasalóval.:)
A komód még mindig kényes kérdés, állítólag, a legfrissebb infók szerint meglesz hónap végére. :) Lehet fogadásokat kötni:)

Colin,
Akkor még leheet kapni???:))
Én már kaptam egy 0-3 hónapos korig jót. Majd vettem a Tescoban egy 6-12 hónaposig jót (1850 Ft volt és macis:)) és kellene közé egy, ezért fenem rá a fogam:)

Ditus,
Én is nagyon várom az eredményt:)



Puszi nektek,
s.
Kép
swanny
 
 


Köszi a gratukat!

Trix!
13 volt.1 dvd+1 kép.Nem a legolcsóbb...Genetika miatt mentem. Gondoltam, nézzék meg alaposan. Ha később megyek, lehet, hogy máshová mentem volna. Olyan 10 körül láttam, ahol hasonlóak a körülmények...
Rendes volt a nőci, de szerintem az ilyen helyeken mindenhol normálisak. Ennyiért lehetnek is.
Kértem számlát, mert van Patika-pénztáram. Akinek van eg.pénztára, érdemes szerintem....Más helyeken is van szerződésük a pénztárakkal, ahogy néztem. Nekünk még Érd jött számításba. Az van közel. Nem akartunk messzire menni ebben a hőgutában.
Rettenetes meleg van most is.
Gondolom, mindenkinél. (kiv. ahol van klíma). Nálunk nincs, és idén nem is lesz, azért is nem folytam bele a klíma-témába.
Én csak annyit tennék hozzá, hogy jó lenne...

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Húha, kapkodom a fejem...Mosópor, steriliza...
Nem tudom. Én ilyeneken nem is agyaltam. Nagylányomnál mindenből olyant használtam (mosószer, öblítő), amit magunknak.
Sterilizálónk nem volt a szoptatás miatt. A cumit forró vízben mostam meg-el.Bízom benne, hogy nem nagyon kell most sem semmi extra.Vagy ez manapság már nem is annyira az. Viszont őrzőt mindenképpen szeretnénk majd....
A többit meglátom....

Brigi
Kép
Kép
Kép
brigi33
 
 


Swanny: ment a leki recept priviben! :wink:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Bocsi lányok, hogy egy kicsit eltüntem, ebben a melegben lefeküdtem délután alukálni egy kicsit. Túl vagyok a terheléses cukron és 1/2 5-re megyek ekg-ra a háziorvoshoz. Remélem addigra már nem lesz ennyire meleg. Lehet, hogy kiíratom magam egy kicsit, mert ebben a melegben ugyan jó a bent légkondi, de az oda-meg a hazautat már nem viselem olyan jól. Majd meglátom mit szól hozzá a háziorvos, de nem szokott akadékoskodni, ő a 15. hétig egyébént is itthon tartott volna.

zoe: Jövő héten kedden megyek a 12 hetes uh-ra.

swanny: akkor drukk, hogy megvárja a baba a dokibácsit. Örülök, hogy minden rendben van..

brigi: Gratula a kislányhoz!
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Már túl is vagyok az EKG-n, negatív lett. Mármint volt szívverésem, de jó lett, bár valami megjegyzést írt, de azt mondta, hogy ezzel együtt sincs semmi bajom. A pulzusom persze megint 80 lett, pedig most a vérnyomásom sem volt magas. Kiírattam magam a jövő hét végéig táppénzre, mert nem akarózik ebben a melegben kibkv-zni a munkahelyemre meg haza. Azt modta, hogy addig maradok, ameddig csak akarok, tőle akár szülésig is. Rendes dokinénim van.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk délután az AFP kontrollról. A helyzet változatlan, minden ok. (Sok értelme nem volt a vizsgálatnak.)
De legalább most látták, hogy valszeg tényleg is tökös. :)

Jól kifáradtam, mert reggel volt a vizsgálat, de utána egész nap kutyagoltunk Szolnokon.
Vettünk egy csomó mindent a kis Toldinak.
matracot, ágyneműt, pelenkázó szivacsot
nekem mellszívót, és mindkettőnknek szopi párnát.
Tök jó árakat sikerült kifogni. Kaptam minden boltban törzsvásárlói kártyát, még ott is, ahol nem vettünk semmit. Így legalább mindig jár kedvezmény, ha azokban a boltokban vásárolunk.

Ma van a házassági évfordulónk, és legalább egész nap együtt lehettünk a párommal, meg persze babóval.

Brigi!
Gratula a kislányhoz!

Dita!
Holnap szurkolok, hogy végre megmutassa a kislányod a nuniját! :)

Most megyek pihenni, mert tényleg kivagyok.

Ja! Rilla,
A hasamat úgy mérte a védőnő, hogy fekve, alulról felfelé (amíg ő úgy gondolta, hogy az a méhem). De a doki a múlt héten sokkal lejjebre tapogatta (kb. a köldököm fölött 1-2 cm) a méhem, úgyhogy nem értem, de mindegy is.

Kép

Kép
vevikk
 
 


Sziasztok,
Na én is hunytam egyet. Nagyon nagy zabálásokat tartok, nem is ismerek magamra…Minden főétkezést duplázok: :lol: Utána meg persze megy a szuszogás:)

Brigi,

Igen a mi dokinénink is rendi volt. Ő Lotz Károly 14-ben volt. Először 17-18 hét között mentünk, mert szerettem volna tudni a nemét ( a dokim pont akkor ment el két hétig sielni
Akkor 12 ezer volt, CD-vel, DVD-vel és egy kinyomtatott képpel együtt. Most mivel csak belekukkantottunk a 4 D-be és inkább a 3D-vel vizsgálta, szerencsére csak 6 ezret kért. Bár én már mindent kifizettem volna, csak biztos legyen, hogy semmi baja. Tiszta bolond vagyok :D

A sterilizálós és mosós témához: nekem is lazábban kellene venem, bár a védőnő tanácsolta a folyadékot és a mosószert, mert hogy még olyan kis érzékenyek az első hat hétben. Viszont volt olyan barinőm, aki dettó ugyanazt mondta, mint te a mosásra. Ő még vasalni sem vasalt, bár azt gondolom megcsinálta az anyukája, azért nem emlékszik rá :D
Köszönöm, hogy megírtátok a véleményeteket :lol:

Klíma nekünk is jól jönne :oops: tényleg igaz az, hogy még a mobil klímának is szüksége van egy az ablakon kivezető csőre?

Trix,
Köszönöm szépen:)

Vicky,

Nem is érdemes kockáztatni, jól tetted, hogy kiírattad magad:)

Vevikk,
Boldog házassági évfordulót:)

Puszi,
Gömböc:)
Kép
swanny
 
 


swanny: Valahol ki kell vezetni a mobil klímánál is egy csövet, amin a meleg levegőt kiengedi. Ez lehet ablak, de szerintem lehetne a szellőzővel is intézni valamit. Ez is jó lehet, bár ezt csak én gondolom. A kolléganőmmel beszélgettük, hogy nekik a klímának elég széles cső volt, amit valahová el kellett vezetniük, ők a padlásra küldték a meleg levegőt. Családi házban ez egyszerűbb. Egyébként lehet hogy a benti klímát még vissza fogom sírni a héten.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Dita!

Mit találtatok Bogyó lába közt? Vagy nem ma volt az UH??? Már tűkön ülök! :lol:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok,

Vicky,
Igen, én is úgy láttam, hogy valahová el kell vezetni a levegőt. Padlás? Nem is rossz ötlet:) Legfelül lakunk, de akkor nem értem mitől mobil… ezek szerint mindenhová kellene egy kivezetőcső, ahol használni szeretnénk. Szépen nézne ki a lakás…csövek lógnának le mindenhonnan:)

Dittus,
Már én is nagyon várom az eredményt:)

Na, megoldottam a mosás problémát. Ami ki lett mosva a mi mosószerünkkel, azt szépen kivasalom és kész. Nem bonyolítom a dolgokat. - :D

Hihetetlen, hogy mire képesek a hormonok:) Nekem soha nem volt központi téma az evés, de ma reggel rá voltam kattanva a virslis lecsóra, férjemmel meg is beszéltem este, hogy csak a felét viszi el ebédre és képzeljétek elfelejtette, elvitte az egészet. Olyan dühös voltam rá, amikor rájöttem :D :D :D :D :D :D Nem hittem el, hogy képes velem ezt tenni :D :D :D Igazság szerint még mindig az vagyok. :lol: :lol: Tényleg megbolondultam egy kicsit, mert a kajáért harapok :lol: :lol:

Puszi,
S.
Kép
swanny
 
 


Sziasztok!!

swanny hol,merre vagy?? Viszek neked virslis lecsót ezért ne legyél dühös.

Kép
Kép
colin
 
 


Colin:)
Drága vagy, de már befenyítettem szegényt, hogy a maradékot hozza haza:) Már nem merek lemenni a 3.ról (=magasföldszint + kb 4 m-es belmagasság) mert nincs lift és hihetetlen megleg van. Egyébként leugornék a boltba. Nem vicceltek tényleg 40 fok van:)

Egyébként a Margit hídnál sültcsirkéskedem:( Te merre vagy?:)
Olvastam a BMC-s topicban, hogy csézjang tényleg jön:) Olyan szuper, úgy örülök:)

Ti hogy bírjátok ezt a hőséget?

P.
Kép
swanny
 
 


swanny: Legalábbis lukakkal lenne tele a lakás. Talán mégis könnyebb egy lyukat vágni, mint beépíttetni. Virslis lecsó biztos finom, de jelenleg én most nem kívánok semmit.

Én elértem a 11. hetet. Meg is ünnepeltem egy kiadós hányással és egy múlni nem akaró fejfájással. Valószínűleg összefügg a kettő. Még most kezd meleg lenni a lakásban, biztos nem ez okozta. Még jó hogy ma nem mentem dolgozni.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


swanny nem vagyok töled messze. Békásmegyeren lakom kb 20 percre töled.
Hozzánk olyan délután 3 óra körül kezd el nagyon sütni a napocska. Addig meg iszom nagyon sokat és járok pisilni sokat.

Kép
Kép
colin
 
 


Dita!
??????
Tűpárna van a seggem alatt! :lol:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Kakti! Jó az új vonalzó. :lol:

Kép
tigriske1978
 
 


THX! :wink:

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Dita tényleg jó sokáig nem jössz, pedig már nagyon kíváncsiak vagyunk, hogy Bogyó kislány. Legalább 30-szor néztem ma már meg a fórumot. :lol:

Kép
tigriske1978
 
 


Dita
Nekem is fúrja már az oldalamat a kíváncsiság ! :wink:

Kép
Kép
rilla_
 
 


Nem is írtam, ma kihagytam már a déli utrót, remélem nem lesz barnázás. Valamikor csak el kell kezdeni a csökkentést.

Dita biztos pancsizik a kislányával. :D Gondolom legkésőbb este csak bejelentkezik a jó hírekkel.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Csajszik!

Szerintem jó, ha Dita este tud jelentkezni egyáltalán.
Valamelyik nap írta, hogy a szülei lesznek náluk látogatóba 3 napig.
Biztos most együtt ünneplik a kislány érkezését! :wink: :lol:

Legyünk egy kicsit türelemmel! :lol: 8)

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Persze ez nem azt jelenti, hogy én vagyok baromi kíváncsi! :wink: :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


Fiút váró lányok!Egy ismerősöm fiai szakadás és foltmentes kinőtt farmer nacijait kérdezte kérem-e. A nacik 0-6 hós korig vegyesen vannak. Nekem nem kell már nadrág, és kantárosokat vettem, ezek sima nacik. Ha valakit érdekel, azt mondta 400-ért odaadja darabját. Ha nem leadja turiban.
Akit érdekel írjon privit. A nacik nincsenek nálam, de ha van érdeklődő idehozatom, s fényképezek, mérek, stb.
Köszi.

remény73
 
 


helyesbítek....nem vagyok baromi kíváncsi.... :lol:

Kép

puszi Trix
trix78
 
 


remény73: Szerintem nyugodtan hozd el a nacikat, egy párra én is benevezek, mindegy hogy fiam lesz-e vagy lányom.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Szasztok!

Bocsi nem olvastam bele csak épp hogy felületesen, most jöttünk meg a partról. Hát kurva nagy kínzás hogy én csak a fa hűséből figyelhetem a pancsoló bandát! :(

A dokim is meglépett szabadságra, én már egyébként nem is csodálkozom, éreztem hogy ma sem lesz szerencsém ultrahang ügyben. Ilyen az én formám, Bogyó egyszerűen nem akarja hogy tudjam mi van a lába között.

Alig aludtam valamit, mert éjjel 1-ig fent voltak tesómék aztán meg párom kapott köhögőrohamot egy órán át, reggel fél 7-kor meg már locsoltam a kertet meg mentem ki kifliért a bandának hogy tudjuk reggelizni.
4-en se ettünk meg annyi kiflit mint a párom fia egyedül, mert vettem 10 zsemlét a partra, meg 7 kiflit a reggelire és a 7 kifliből maradt 3,5 db. Szóval inkább anyuékat fogadom örökbe. :)

A lényeg az hogy most asszem pancsi és fekvés lesz, majd holnap elolvasom a termést. Jó éjt!

dita75
 
 


Sziasztok,

Vicky,
Szerintem a 12. hét végére, de legkésőbb a 14.-re Róka koma biztosan elköltözik, legalábbis a többiek beszámolójából ez derült ki:)
A melegtől nekem is fáj a fejem, próbálj meg napjában többször zuhanyozni, de nekem az is bejött, hogy fújkálom magam vízzel:)

Colin,
Jól teszed, hogy sokat iszol :lol: Attól is fájhat a fejünk, ha nem iszunk eleget.
Tényleg nem vagy messze :lol:

Dita,

Szerintem ezek után, tuti, hogy lány:) Szereti izgalomban tartani a topicot:)

Remény,
sajnos én még nem tudom, hogy 6 hónapos koráig adok-e rá farmert, de ha nagyon cuki és másnak is fényképezel, szívesen megnézném:)

Jó éjt nektek,
S.

Kép
swanny
 
 


Dita!

Nincs igazság a Földön! :) Szemérmes a lelkem, aztán így intézi a dolgokat! :lol:

Vicky!
Swannynak igaza van! Én is hordok magammal kis pumpás flakonban vizet, és sprickolom magamra, ha már nem bírom! :)

Kakti

KépKép

KépKép
kakti
 
 


Sziasztok!

Én is Dita miatt vagy 10 szer benéztem :)

Szerintem Bogyi tuti kislány lesz, azért nem látni semmi lógót a lábai között!!!!!

Puszi

Lilypie Pregnancy tickers
heni77
 
 


Köszi lányok a biztatásokat, ma már jobban vagyok. A tegnapi tüneteket azért nem értettem igazán, mert korán reggel kezdődtek és nem is volt melegem. Utána meg ki se mozdultam a besötétített szobából és ment a léghűtő, amikor már kezdett meleg lenni. Szerintem a melegfront végzett ki, pedig sosem voltam rá érzékeny. Mindegy, ma még diétázom és jobban vagyok egyébként is. Éjszaka meg alig aludtam, mert itt olyan szélvihar volt egész éjszaka, hogy csak úgy mozgatta a redőnyt meg az ablakokat.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?