Új privát üzeneted érkezett!

Annus - Boldog hónapfordulót Izusnak!!!
Szegény Fancsi, ő a barátnéd? Lóci mekkora? Mondjuk ha 700 a napi adag akkor akörüli mint mi, gondolom! Megy a drukk!!! :wink:

Tényleg Roliról nincs hír?? Már írtam a 2005. őszi babás topicban is, de nem reagál senki! :cry:

Gyöngyi - jó vasalást!! Hálás meló! :? Csak ne utálnám annyira! :oops: :roll: :D Na nekem meg lejárt a fosógépem!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Életem első laptetője :-D Hiába no, nagy dolgok ezek.
Annus megy a drukk Lócinak és a szülőknek. Sejtem mennyire ki lehetnek...

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Ha nem lesz nagy hőség,akkor mennénk,persze csak ha beleférünk a keretbe!
Pusza!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 

 
 

Ja Ancsi is írt ide!!!!Csak itt lakik 1 sarokra! :lol: Kicsi a világ :wink: újonnan érkezők még nem ismerhetik,mostanában nem írt....mesélte h mik voltak náluk,ő vele is volt gond...meg van még 2 gyerek...de néha olvas minket :wink:

annus11
 
 


Gyöngyi - megy a harc itthon, és otthon is az egész családban, hogy kire hasonlít! :lol: Talán leginkább Tesómra, meg Anyukámra, mintha nekem közöm se lenne hozzá! :roll: :D Apjából már most nem sok van benne, bezzeg amikor előbújt? :roll:

Annus-ugye, hogy többnek tűnik? Imádni való kis dumagyáros, vagy éppen hisztigép! :lol: Ja és lehet ismét irigykedni, mert most melegszik az idő!!! Már 18 fok van!!! Csak közben szakad az eső!!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Gyöngyi!
Gratula a laptetőhöz!!!

Hajni!

Igen igen gyertek!!!!(Ugye Barbi,jöhetnek :wink: )Amúgy persze h jöhettek!Szerintem nem lesz nagy meleg,azért raktuk át hétfőre!!!!

annus11
 
 


bocsi a hülye kérdésért, de mi az a laptető??? :oops: :oops: :oops:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Laptető:az első bejegyzés az oldalon :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus-tudtam, hogy rád számíthatok!! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri, hát, ha a te hsz-ed az első az oldalon, az a laptető :-D
A rongyival kapcsolatban... Mivel nem cumizik Marci ezért szerettem volna ha vmihez ragaszkodik, ami segíti az elalvását. Megvettem ezt a báránykás pihepuhaságot (méreg drágán), betettem cici közé, hogy anyaillata legyen...de semmi. Vicces volt, ahogy itthon mászkáltam, melleim közül meg kilógott egy bárányfej :-D, legalább apának okozott némi derültséget...
Szóval maradunk a hagyományos pelenkagyűrögetésnél :-)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Gyöngyi!
Én csak simán mellé tettem!Szerintem az is jó ha az ő illatát veszi át!Aztán az elején csak nézte,mostanában kezdte magához húzni meg bekapni stb

annus11
 
 


Gyöngyi köszi Neked is!!! :wink:

Nálunk a kispárna lett a kedvenc! :lol: Csak mindig attól félek, hogy legurul róla, mert hason fekszik rajta és azt öleli, csak úgy alszik el! Persze a kiságyban! Imádom amikor lelóg róla a fejecskéje, mert annyira azért lemászik! :D Édes pofa!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Annus, megnéztem a blogodon a játszós fotókat, édes ahogy Iza a fejére húzza a rongyit...és az a kék ruci...azt hiszem addig szülök, amíg nem lesz egy lányom :-D
Én el is köszönök mára, mert indulunk haza a szülőkhöz Bodajkra. Sajnos a férjem édesapja meghalt múlt héten, az ő temetése lesz.
Szorítsatok, mert ez lesz az első éjszaka, amit Marci nem itthon tölt. Úgy felpakoltunk, mint a málhás szamár.
Szép (szebb) napot mindenkinek!

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Jó reggelt!
Annus boldog hófordulót Izusnak!!!Nekünk is nagyon jó éjszakánk volt,így akkor mi is ufók vagyunk!!!
Fabri,Hanna nagyon szép és sokat változott mióta nem láttuk!Mi Hannusunknak is ilyen a cumikája. :)
Nóri,Vili nagyon szép kisfiú,jöhet udvarolni. :D
Fancsiéknak drukkolok,biztos minden ok lesz Lócival.Amúgy elvileg nekünk is többet kéne ennünk,de nem tom megtömni.De azért 600 felett eszik mindig.
Gyöngyi,nekünk is van morzsikendő,Hanna szereti.Azzal alszik,már van rajta büfifolt is.Grétike sem fogadott el anno semmit,csak a textilpelust.Pufunak hívja mai napig és csak azzal alszik el,szaglássza.Hanna is kb 1 hete öleli a macis morzsikendőt magától.
Itt most van szél,nem szeretem.
Tegnap megint rájöttem séta közben hogy mennyire gyűlölök itt élni.
Megállít egy idős néni(ugye itt mindenki ismer mindenkit) és gügyög Hannának,aki alszik.Én sietnék,mert fürdésre haza akartam érni.Grétike meg ment kismotorral.Erre nézi a nő Hannát és kérdezi:-Csak nem baba lesz megint???
Én:-Mi csoda??Honnan tetszik gondolni????-Ott álltam tök értetlenül.
Mire ő:-Csak a kövér hasad miatt kérdezem!!!-és lökött egyett a hasamon.
Én:-Nem nem lesz több.-gyors elindultam,mielőtt csúnyát mondtam volna.
Szóval elegem van most már mindenből.Itt még azt is tudják ha ki mersz az ajtón lépni.Komolyan úgy elköltöznék,de nem megy. :evil: :(
Ráadásnak Sanyi is tiszta ideg volt tegnap,persze az anyagiak miatt.Így fasza házassági évfordulónk volt.Szépen a kicsik elaludtak,fürödtem és egymásnak háttal aludtunk.Nem is beszéltünk semmit,szinte nappal sem.Szóval elég volt minden téren.
Na nem panaszkodom tovább.
Grétike nézi a Nicsak ki beszélt,felvettem neki.
Megyek addig takarítok.
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Gyöngyi :(
Jó utat nektek!

annus11
 
 


Gyöngyi,gondolok rátok!!!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


na szebb reggelt..
emlitettem h apa ma itthon van.
meg is kertem h reggel etesse meg a gyereket es akkro alszom egy jot.
ebbol persze oriasi uvoltozes lett. sikitott a gyerek.. mondtam apanak h a gyerekszobaban etessen.
mert altatni se kell.. o egybol vissza alszik magatol elso kaja utan.
apa a nappaliban etetett.
a gyerek uvoltott. ott nem aludt vissza persze.
most is uvolt a jarokban. aludnia kene.. borzaszto faradt. total karikas szem.. o meg 4 orat rahuz az elso hami utan :x
ugyhogy ha nem sikerul aludnia most akkor az egesz napja ilyen nyugos lesz.
MEG JO h apa itthon van :x
inkabb ment volna dolgozni de tenyleg..
en ugyis kialudhattam volna magam.. :(

Netti
Kép
maumau
 
 


ees IZUSnak boldog harmadik honapocskat :oops:

Anita,sajnalom h nektek se telt fenyesen a tegnap.

Itt is vihar volt amugy, ablakot be kellett csukni :x

Netti
Kép
maumau
 
 


Anita :(
Én ilyenkor végig nézek a pici családomon,és rájövök h ennél több nem kell!Mindenki egészséges,boldog,és csak ez számít!Tudom a pénz nem boldogít,de jó ha van...viszont ha az embernek nincs sok belőle,akkor "sokkal őszintébb a szeretete",ezt most lehet nem tudom jól megfogalmazni....de inkább éljek boldogan egy szép családban mint legyek milliomos és boldogtalan.Szerintem ha több pénzünk lenne,már nem is lenne az igazi....És mindig lesz jobb is!!!majd meglátod! :wink:

annus11
 
 


Netti,akkor neked sem indult jól a nap,sajnálom.Alszik már Boró??
Annus,olyan szépen megfogalmaztad.Igazad van,mi is így gondoljuk.Csak hát ugye a csekken sajna határidő is van.Meg persze nem egy csekk van.De tudom hogy jobb is lesz majd.Egyszer fenn,egyszer lenn.Ilyen az élet.
Hanna megjavult.Tökre beállt a napi rend nála és olyan jó kislány!!!! :D
Annus,ilyenkor már szenvedtél!De megérte!!! :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Köszönjük a köszöntéseket! :wink:

Anita!
Hát ha nagyon vészes a sok csekk,akkor egyik hónapban az egyik felét,másikban a másik felét fizesd csak...így akkor csak 1 hónap csúszás lesz mindig,és nem az összes csekkel...aztán ha befut vmi lóvé kifizetitek az elmaradt dolgokat!Bár szerencsére eddig erre nem került sor nálunk :wink: Nekem az első h mindent kifizetek...aztán marad ami marad :wink:



Kedves májusi Anyukák és Babák!!!

Közkívánatra csinálnék egy összeállítást, egy kis klipet a babákról, mamákról, papáról!

Aki szeretne benne részt venni kérem küldjön képeket az email címemre: afancsali@freemail.hu

A következő kategóriákban várom a képeket: megszülettem(kórházas kép), anyával, apával, fürdés közben, alvás közben, játszom(tornáztatóval vagy körforgóval), családi kép, még pocakos kép, babaszobáról kép, ultrahangos kép illetve egyéb pl „szépen tartom a fejem” , vigyorgok teli szájjal, ordítok stb.
Nem baj ha vki nem tud minden kategóriába küldeni képet, ha csak a felére küld az is jó természetesen!!!!!

Ötleteket várnék h milyen zenére legyen az egész!

Képek beküldési határideje: 2009.júli 27.!!!!!!!!

A tabló is készül közben, várom a képeket ahhoz is.(vagy csak a baba, vagy baba-mama, vagy baba-mama-tesó(k)

annus11
 
 


Netti :roll: Remélem Boró nem zökken ki teljesen a napi dolgokból...lehet h nem is lesz nyügi! :wink:

annus11
 
 


Jó reggelt!
Csatlakozom Annushoz.Jó éjszakánk volt megint. Riki aludt 21-től 7-ig.Dani egyszer felébresztett, hogy becsukja az ablakot nálunk a nagy szél miatt, mondtam ok és aludtam tovább.
Isten éltesse Izust!!!!! Annus,én abban akartam a segedelmedet kérni, hogy majd hogyan kell feltenni a blogba.Én nem akarom semmi nyilvánosra kitenni a klipet.
Na én is túl a tornán, a hajfestésen,mindjárt moshatom le, meg a reggelin.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
Abban tudok segíteni :lol: Majd szólj!

annus11
 
 


Anita, Hanna baba is gyönyörű, akár ti is eljöhetnétek! :lol: A mai kifordult világban! :D

Netti, szegény Te! Persze az apák mindent jobban tudnak, mert nehogy már egy ANYA mondja meg a nagy tutit!! :?

Annus, nagyon jól látod. A pénz nem boldogít, de jó lenne, ha lenne! A boldogságot nem pénzben mérik! Erre szerintem elég sokan rájöttünk amint anyákká váltunk! :D

Gyöngyi, vigyázzatok magatokra az úton. Egyébként a falucska nevéből is látszik, hogy ez a te "nagybajom"!! :lol:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hanna és Vilcsi tündéri szépek!!!!!!
Lócinak meg megy a drukk ezerrel!!!+++++++++
Tegnap este a kisfiúra is sokat ondoltam.Istenem mit élhetnek most át a szülők?Meg hallottátok a 9 éves kissrácot az Aqua Parkban.Kész.Borzalmas dolgok. :cry: :cry: :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na, Csani visszaludt este hamar. Vlszleg a szél meg az időjárás volt a ludas kis prüntyikémnél!

Izusnak boldog negyedéves szülinapot!

Jaj, de édesek a bausok!

FAncsinak szorítok!

Puszi!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Ja, Anita, még neked akartam sok kitartást írni! Olyan szép, hogy így szeretitek egymást, ott az a két gyönyörű kislány! Semmiből is lehet mesevilágot építeni!
Én egy másfél szobás albérletbe születtem, ahol a nagyobb szobában a főbérlő cslád élt 3-an, mi meg a fél szobában 3-an! Mégis, nagyon boldog kisgyerekkorom volt!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Manó alszik,megyek főzni.
Nálunk is leállt a hatalmas kajálás,
de azért olyan 700 körül megeszi.
Ahogy olvsatam,másnál is kevesebbet eszik a babus.
De gondolom a meleg miatt is.
Hanna naponta iszik kb 2 deci vizet is.
Az szerintetek elegendő?
Pár oldallal ezelőtt láttam,dobtatok képeket.
Rólunk is van wiw-en(ha véletlenül érdekelne vkit) :oops: :D
Fábri Hajna néven vagyok(lányom albumát csak az ismerősök láthatják,) :) .

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Lányok,köszi a kedves szavakat!!!Olyan jól esik.
Kutyafüle már kíváncsi vok a videódra!Milyen lett a hajad???
Nóri,igazad van,mi is mehetünk! :D Annyi itt a szép baba,hogy választani sem tudnék vőlegényt Hannusnak!
Engem ez a rohadt idő úgy álmosít!
Fabri megleslek titeket! :)

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita: hű, de sz@r lehetett ez tegnap. :? Remélem, azóta már kibékültetek és ma bepótoljátok a házassági évfordulós hangulatot. AZ urad olyan romantikus tud lenni!

Vili tényleg nagyon szép kisfiú!

Fancsiéknak drukkolok, ne legyen kórház!!!

Kép
Kép
tinu
 
 


Fabri nagyon szépek vagytok!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Köszi Anita!Csakúgy,mint minden baba itt! :D
Nektek sokkal jobb légkört mára,és a továbbiakban.
Nálunk is voltak nehezebb napok apával,
de sztem a pasiknak meg kell küzdeniük azzal,
hogy már nem ők az elsők,bár nálatok most más volt a helyzet.
Ancsiéknak megy a drukk!!!

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Tinu,hát nem volt jó,az biztos.De ma reggel bocsánatot kért és minden ok újra.Persze most nincs itthon,de délután elvileg velünk lesz.
Amúgy mi az esküvőnkön is vitatkoztunk. :oops: Persze nem miattunk,mások miatt.De már a végén nevettük.
Meg nem igazi viták ezek,csak utánzatok :lol: Komolyabban még nem veszekedtünk.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Hajna-én bejelöltelek, csak nem tudom, hogy elmentette-e, mert az iwiwet úgy utálom amióta átvariálták, hogy csak na! Az én képeimet is csak az ismerősök láthatják, ha valakit érdekel. Nem sok Molnár Nóra szaladgál Hudiksvallban! :lol:

És akkor íme a kispárnás történet, amire persze fel is ébredt, hogy Anya te csak ne nagyon fotózgass engem álmomban!

Kép Kedvenc kispárna!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


De édesen alszik.Hanna is szeret kispárnán,én azon etetem,hogy ne melegedjünk össze.
Így sokszor azzal együtt rakom az ágyba.
Nóri bejelöltelek!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jajj olyan bunkó vok!!!!Tegnap elfelejtettem hívni a sógorom és felköszönteni szülinapján.És rosszul is esett neki.Persze ma hívtam rögtön,és ezerszer bocsánatot kértem, de akkor is gáz. :cry: :cry: De mi a manóval még sose viseltük ilyen rosszul a meleget. Itthon nem bírtuk, aztán menni kellett ügyintézni,hát pokoli volt. A bevásárlóközpontokban nyomatják ezerrel azt a nyamvadt klímát, nem igaz, hogy nem létezik középút.... És így elmaradt. :cry:
Anita!Annyira megértelek, nálunk is mindig ez van.Annyival vagyunk szerencsésebb helyzetben, hogy anyósoméknak jól megy, ők segítenek sokat, meg ha nagy a baj faterom is tud segíteni,mert ő is el van jól eresztve. De csak végső esetben kérünk segítséget. Még eddig csak egyszer kellett,mikor totál kár lett a kis Marutink.De amúgy hol egyikünk-hol másikunk mindig búsul, hogy olyan pindur a lakás, hogy élettere sem lesz a manónak, hát mégha ketten lesznek. De ennek tudjuk fizetni a rezsijét, meg ezt tudtuk annó venni,elég ez a törlesztőrészlet. De gondolj arra, hogy a gyerekeknek nem milliónyi játék meg lom kell. Szeretet, és móka. Olyan sok minden tud örömöt okozni,ami nem kerül pénzbe. Menjetek el kettesben valami emlékezetes szép helyre a faluban, és koccintsatok. Mi az egyik évfordulónkat ünnepeltük úgy, hogy hagytam itthon egy cetlit, hogy ide-meg oda jöjjön(persze verses formában) ott vártam két pezsis pohárral meg egy üveg pezsgővel. Ez pont a Tisza part volt, ahol régen mindig randiztunk.Ott leültünk a fűbe, beszélgettünk meg pezsgőztünk. Alig került valamibe, de nagyon emlékezetes és romantikus volt. Persze, ha meg tudod oldani, hogy 1-2 órára valaki vigyázzon a lányokra. :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Annus, Izusnak boldog hófordulót :)

Fruzsi az esti nyolcas kaja után megint reggel nyolcig aludt :) Ő 900 grammot eszik egy nap, azt négy részletben. Reggel és este telepakolja a hasát (300 meg 270 gramm körül eszik), napközben kevesebbet :)

Zsófi egyszer alszik napközben, akkor két órát kb.

Ma mi is elutazunk férjem szüleihez, vasárnap este jövünk haza.

tinu: azért ám Zsófinál nem ez az általános, hogy szó nélkül megy aludni :wink:
Vendég
 


Kutyafüle,nagyon romantikus lehetett.Ma megyünk sógornőmet látogatjuk,ma jön ki a kórházból.Hannára jön hugom vigyázni,mert én nem sétálok 4km-et oda-vissza.
Panndi jó utat!
Na lépek én is takarítok,majd jövök még.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Nagyon aranyosak vagytok, köszi a dícsérő szavakat. Tudatos tervezés gyümölcse! első nekifutás!! :oops: :lol: Minden babóka gyönyörű. A topicot bárki megirigyelheti babó ügyileg!


Anita, próbálom elfogadni, de ez egy átok amióta belekavartak! :?

kutyafüle, ne aggodalmaskodj a tegnapon, szerintem sógorod is megérti, hogy mi a helyzet! Nem járhat a dátumokon az ember agya!! :idea: Szerintem bőven van más ami/aki az eszemben legyen a nap 24 órájában! Ez a házassági évfordulós sztori tök romantikus! Tisza-part? Szegednél?

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


na még ilyet nem írt ki soha:
404-es hiba, azaz a keresett erőforrás nem található. /iwiw, hajrá!, gratulálok!/

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri,nem Szegednél,Szolnoknál.Sajna nem Szegeden élünk, bár próbálkoztunk,csak nem találtunk munkát. :cry:
Panndi, jó hétvégézést!!!
Anita,sajnálom,hogy elmarad az ünneplés.Hogy van sógornőd? Jó,hogy túl lett rajta!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Jó reggelt,

Izusnak boldog 3 hónapot :) szalad az idő :)

Álmosnak nagyon bejön a járóka, bár elveszik ebben a 120x120as dühöngőben :)

voltunk gyúrni, jó fáradt lettem.

Panndi,
Fruzsinak jó alvókája van :)

na visszaolvasok.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Csajok,
egy gyors kérdés - megkaptuk ma az oltást, Bogi megkapta a kúpot, viszont 10 perc múlv kb. kakilt... A kakiban nem láttam már a kúpot, szóval feloldódott. szerintetek ennyi idő alatt felszívódik? A doki csak 12-től rendel :(

Köszi!!!!

emese1979
 
 


Emese!
Bár fogalmam nincs,de ha kúp nem jött vissza akkor valószínű h felszívódott addigra!Amúgy is azért van a kúp,mert ha jól tudom az hat a leggyorsabban,pont emiatt h gyorsan felszívódik!De szerintem ne aggódj!!!Kúp nélkül se lesz baja!!!Mérd 2 óránként h van e láza és kész!

annus11
 
 


Emese: szerintem sem gond, ha nincs kúp, azért az a ritkább, ha a babáknál valami reakciót okoz az oltás. És szerintem az is elég, ha akkor méred a lázát, ha melegnek érzed. Amúgy hihetetlen (legalábbis én sose bíztam magamban), de tényleg megérzed, ha lázas, mert akkor valahogy sokkal melegebb, mint normálisan.

Kép
Kép
tinu
 
 


Mesi,ha nem láttad benne akkor felszívódott.Én mondjuk nem adok neki előre.Mivel a kúp láz csillapításra van,de szerintem nem előzi meg.Legalábbis nekem így a logikus.Ha a gyógyszerek megelőzésre lennének,akkor mindig szednénk és soha nem lenne beteg ember,nem?Fölöslegesen nem gyógyszerezem,nem akarom hozzá szoktatni.De ez persze csak az én véleményem. :wink:
Az előbb kiteregettem,hát nem is megyek ki ma már.Dög meleg van.
Hanni ma álomkóros :roll: Eszik,picit vigyorog és alszik.Gondolom nem bírja a meleget ő sem.Én úgy sajnálom a pelus miatt.Néha szoktam hagyni pocoskodni,de általában pisilik olyankor.És nevet!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Esztó!
Rakok majd képet a fiúkról is, csak most nem a saját gépemről írok, hanem apáéról :wink:
Békülés megvolt?

Hajna!
Persze, hogy jöhettek Ti is, jóóóó nagy a lakás, elférünk :wink: :D

Incike!
de izgi ez a filmezés, édes Benji nagyon a képeken!

Annus!
Nekem nagyon bejön a hajad, lehet elmegyek a fodrászodhoz :wink:
Izusnak Boldog hófordulót!

Nóri!
Vili is nagyon cuki! :D

Panndi!
Jó az alvókája Fruzsinak, mondjuk én se panaszkodom :D

Tegnap 9-kor feküdt le Léna és 1/2 7 után kelt, 15 perc szopi után még 10-ig aludt :D
Ja és ő is nagyon keveseket eszik egy pár napja, nem tudom, hogy van-e köze ehhez, hogy hétfőn kakilt utoljára........
Még soha nem volt ilyen, eddig több kaki is volt naponta :?
Ha holnap se lesz semmi, lehet adok neki egy fél kúpot......

Roliról semmi hír nincs, ma csinálták a ct-t, hogy ép-e az agyszerkezet, de eredményt még nem tudunk......

Ja és utólag leírom, de nagyon nem tartottam fair-nek rögtön a szülői felelőtlenséget felhozni, amikor még nem is tudjuk, hogy pontosan mi történt :(
Én ismerem a családot, a kisfiút, anyukát is személyesen is, ezért érint gondolom mélyebben a dolog.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Jajj, tényleg nagyon szorítok Roliért!!!!! Sokat volt eszemben tegnap este. :cry:
Annus, elkészült.Közel sem olyan profi,mint a Tiéd, de legalább kész. Akkor plíííz help me!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na a blogban oda kell menni ahol a bejegyzéseket kell írni(ha ez nincs meg szólj)És ott van ilyen kis ikon jobbra az egyik a kép feltöltés a másik a videó!Na megvan???

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: