Új privát üzeneted érkezett!

Gyöngyi!
:lol: :lol: felismertem a padot,én is sokat jártam oda terhesen...azóta se voltam,hiányzik is....
Hát az bizti h többszínű! :wink: :lol:

annus11
 
 


Annus nekem nagyon tetszik a hajad.Iza még mindig meseszép,a többi képet is meglestem.
Hanna felébredt,hami,aztán még kimegyünk picit.
Szép estét

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!
Pumukli!!Nem semmi!!!Jól belehúzott Kolos!!!!! Jó pihenést a hétvégére!!
Annus, nagyon jó lett a hajad!
Netti Boró is hatalmas akkor!!!!!Nagyon gyarapodik a kiscsaj.
Anita, hidd el, úgy lesz!!! :wink:
Megjártuk a plébániát.Hát iszonyat meleg volt. Szegény kismókus rosszul is viselte láthatóan. De mostmár semmi akadálya a jövő heti keresztelőnek. Komolyan izgulok.Vajon fog-e tetszeni majd a klip meg a torta???
Nem is írtam.Este elmentünk koktélozni,megünnepeltük magunkat. Olyan jó volt beszélgetni kicsit. És isteni volt a koktél, mindkettőnké.Igaz virgin volt, de akkor is!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 

 
 

Annus,hatalmas az a kep amin alszotok :lol:
Iza tenyleg nagyon szep!!!
szereti ha fenykepezik,mindenhol nezi :lol: :lol:
Boronak tok tetszik ha ott van es addig emeli a bucijat amig nem bamulhat a szemembe!
ja es ma konyokolt is :lol:
o ugye nem szokott,csak hasizombol emelkedni.. na ma egyszer konyokolt!! majd teszek kepeket este.
amugy mar osszeszedtem majdnem mindent a klipphez.. apat gyozkodom meg.. de holnap itthon lesz. itthonrol dolgozik.. szoval estere remelem at is kuldom a kepeket :roll:

sztem Borot megviseli most az ido..
nem akart aludni egyaltalan,de kb 20mp-kent asitott meg uvoltott.. aztan felvettem letettem.. ezt jatszottuk. a visitastol mar bukott is persze.
az elobb meg felvettem es par mp alatt total kidolt. olyan nehez lett.. es lecsempesztem :roll:
remelem legalabb 1orat alszik.. addigra apa is hazaer.

Netti
Kép
maumau
 
 


Ja lanyok. holnap este szopi utan megiszok egy lightos koktelt.
mojitot. van itthon hozza alapanyag :oops:
regen sokat ittunk estenkent. imadoooom.

kutyafule,bizony hatalmas :shock:
64centi volt legutobb.. nagyon hosszu is :roll:

amugy azt hittem a 68 meret hosszabb legalabb.. de igy pelussal pont meret.. az ujjanal bo mondjuk :lol:
de azert legalabb egy masfel centivel lehetne hosszabb is.. elferne.. auchanban volt 71 centis body,de csak hosszujju. na az tok jo lenne :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Iza gyönyörű! Látszik rajta, hogy vidám kiegyensúlyozott baba! :D

Lili(alias durocellili) kemény 1 órát volt hajlandó d.u.aludni....enni sem nagyon evett...tápit nem is kért...elég volt neki most a cici....
totál beállt egy fix napi mennyisége (800g) és ha 12-szer, vagy ha 4szer enne, akkor is ennyi lenne.... :shock: :lol:
Na, ma jönnek férjem haverjai....megnézik nyuszkót...remélem nem riaszt el megint pár embert a gyerekvállalástól.... :roll:

Kép
mozza
 
 


mozza :lol: :lol:
hat Boronak ma tuti sikerulne elriasztani akarkit.
extra nyugi...... :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Kép apa fincsii

Netti
Kép
maumau
 
 


Mozza :lol: :lol: :lol: :lol:

Kutyafüle!
Majd megmutizod nekünk is a klippet????Létszi!!! :wink:


Netti!
Koktél közben létszi erősen gondolj rám!!!!!!! 8)

Örülök h tetszik a sajátos hormontól megzavarodott fejszerkezetem :lol: :lol: :lol: És én még vörös csíkokat is akarok beletenni...hogy fogok akkor kinézni :shock: ezt addig még átgondolom.....

annus11
 
 


Borónak de cuki sapija van!!!Látom imádja apát...megenni :lol: :lol:

annus11
 
 


Annus, koszi :lol:
Igen, izlett neki nagyon, el se akarta engedni :lol:
mostanaban mindent a szajaba vesz.
az elobb egy kis textil pelust a felsommel es a kezevel egyutt tomkodte a szajaba.. en meg nemtudtam mit szenved. mondtam neki h egyszerre csak az egyiket :lol: kis moho......
Majd gondolok am.lesz benne egy icipici bacardi.... majd egybol szopi utan iszom.. szoval ra 10orara fog ujra cicit kapni.
Az a keves nem hiszem h megart :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Annus ersze!!Csak még az utolsó percig kivárok a képek miatt,hátha készül addig valami nagyon tuti.
Meg a Te segedelmed is kéne majd. :wink:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!
Oké!Szülj!ha tudok segítek...bár nem garantálom,én is csak 1szer csináltam ilyet!!!De menni fog,tuti!!!
Azt hittem h már kész van :oops: de akkor félreértettem :wink:

Netti!
Iza is töm mindent...a pelust,a kis játékát...a kezét :roll:

annus11
 
 


Jaj, sziasztok! Csaninak ma hasfájós-nyűgi napja van, nem nagyo n jó... alig tudlak titeket követni...
Ezt leszámítva minden OK, lecseréltem a ruhatárát a 62-esre.
Hát ennyi...
Jaj, Iza meg Boró nagyon édik. Meg Tinu, még neked: sztem is marha jó volt a szőke melír! a harmadik gyerek neve
Tinu, harmadik gyerek neve Misi legyen szerintem! Vörösmarty után :)

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Iza-képek nagyon szépek!!!

Szofi: én is Misire gondoltam a fenti ok miatt, de mi van, ha lány lesz? :lol:

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu :lol: :lol: :lol: Hát pedig vmit ki kell találni...nehogy megsértődjön a kis drága!Amúgy lesz tesóka még???Mikor??? :lol:

annus11
 
 


Na teszek pár képet, ma csináltam és szerkesztettem őket:

Kép
Kép
Kép

Iza gyönyörű kékszemekkel van megáldva.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillre kukk. Hallottatok már valamit Roliról???
Este 10!!!+++++++++++++++++++++++

Nálunk is tömés baj van, csak Vili még nyáladzik is mellé!!!
:roll:

Szépek a lyányok, na meg a legények is!

Holnap derékfájás ide, derékfájás oda, megint kenguruban lesz a séta, egészen apa elé a kórházhoz, ami kb. 2 km. Már fáj! :cry: De muszáj!!! :wink:

További szép estét nektek, Esztónak külön is!! Rem úgy telik ahogy tervezte!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Milyen programmal szerkesztitek a képeket? Photoshop??

Tinu- gyere ki ide szülni harmadikat, így a lányoknak is lehet fiú neve, aztán otthon majd néznek, de nem tudnak neki mit csinálni, anyakönyvezik! :lol: :lol: :lol: Mi is gondolkozunk valami ilyen poénon a következő gyereknél! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri
Én office picture manager-rel, keretet meg photoshine-nal.

Kép
Kép
incike
 
 


Netti,
ugyanilyen satyija van Álmosnak :D :D :D
a mojito-ban mi van?

Iza nagyon szép. nem is nagy a feje, miket beszélsz Annus? :)

Benji is tünemény, olyan a sérója mint Fruzsinak :)

béke van, kopp kopp :) megkaptuk a járókát, holnaptól új helyen bulizhat Álmos (vagyis új helyen aludhat :D )

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Inci!
Jók ezek a képek!!!!

Eszter!

Éljen!!!Majd mesélj hogy tetszett neki a járóka...bár valószínű fel se fogja h új helyen van...

Iza nem aludt 5ös szopi után,csak úgy elvolt.Heherészett meg minden!Aztán néha hasra tettem,szegény még ruha nélkül is izzadt...aztán meg fordítva tettem le mikor már nyűgösebb volt.A feje ott volt ahol eddig a lába!Olyan csendben figyelt hogy csak na!Mert h ott meg tigris van :lol: őt még nem látta :wink: Tehát jó kis trükk,fordítsatok a gyerkőcön és elvan az új látvánnyal!

annus11
 
 


incike-köszi, megpróbálom majd holnap letölteni, mert most már a lapitopival vagyok, és miközben ide lesegetek, nézem a múlt heti barátok köztet, kicsit le vagyok maradva vele, és már csak a héten van! Jó éjt!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Kép
Benji és Marci

Kép
Kép
incike
 
 


Eszto, saapi nagyon tutttii
mojito : feher rum,angostura,cukorszirup,szodaviz,mentalevel,limees sok jegkockaaaaaaaa :wink:


Annus,en ma hiaba forgattam Izust,sehogy se tetszett neki a latnivalo :roll: :lol:
extra nyugi volt.

De. apa holnap itthon van.. juheeeejjj

Netti
Kép
maumau
 
 


Netti!
Mikor forgattad a lányom? :shock: :lol: :lol: :lol:

Tudom értsem jól 8)

annus11
 
 


:lol: :lol: :lol:
Jolvan na faradt vagyok :lol:
majd megforgatom ot is :lol:
megyek is alszom inkabb :roll:

joeeeeejt :wink:

Netti
Kép
maumau
 
 


Esztó végre!!!!
Képek nagyon jók Incike!
Boro nagyon szép.
Hulla vok,sétáltunk egy csomót.
Jó éjt!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Incike!

Nekem két gyönyörű fiam van, ha esetleg hallasz vmit!?

:D

Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickers




Trixi
trixi78
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Csani elaludt, és most meg felébredt!! Miérttt??? Az apja már altatja vissza. Gutaütés rules, összeesek a fáradtságtól...

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Gyöngyi! Üdv itt! Jó sokan vagyunk már Szent Imrések.

Pumukli! Hú, Kolos jól belehúzott, mindjárt lehagyja Áronomat! Ő most 6500g és két hete 62 cm volt, bár szerintem több, mert a 62-es rucik kicsik rá.

Súlygyarapodás: Elvileg tényleg 6 hós korra kell duplázni, de senki ne essen kétségbe, ha az ő gyerkőce ezt nem teljesíti. Születési súlytól is függ. Alíz lányom csak 11 hós korára duplázott és semmi baja. (3750-nel született) Áronnak szerintem menni fog, pedig nem bánnám, ha lassítana, mert már most sem bírja a derekam.

Tinu! Megértem, ha nem vállalod a hosszú utat ilyen melegben. Szombaton nekünk is hasonló piacos sztorink volt, de nálunk az lett a vége, hogy én szinte ahogy megérkeztünk, indultam is haza az üvöltő gyerekkel, apa meg bevásárolt kettesben Alízzal. A vilamoson meg néhányan kioktattak, hogy ilyet nem lehet csinálni egy gyerekkel, de helyet csak a második megállónál adtak át.

Szofi! Kitartás!

Kép

Kép
hean
 
 


Jut eszembe még lógok 1 nyuszis Marci képpel.
Most felteszem:

Marci és Merci nyuszi
Kép

Trixi
Vettem az adást. :lol:

Kép
Kép
incike
 
 


Jó reggelt!

Eszméletlen "jó" iccakánk volt! Fél 1, 3/4 5!!! :shock: Már hova feküdjek vissza, mikor úgy is csörög mindjárt az óra! Mára ennyi jutott! :? És mennyi meló is vár rám, takarítok, de közben megint a lakás foglyai leszünk, mert tegnap este óta szakad az eső folyamatosan, szóval kengurus séta a kórházig lefújva, de majd élvezzük az erkélyen! Juhéjj! :roll: Már látom, hogy xar napom lesz!
De felvillanyoz a gondolat, hogy már holnap szombat, és IKEA!!! Imádom! :wink:

Szofi-mi van CSanival, hgy ilyen nyugtalan? Örülnék ha rájönnél, mert Vilivel detto ilyen bajaim vannak, csak fogalmam sincs, hogy mitől van! :shock: :roll: Talán ketten többre megyünk, ha TE kisilabizálod, én meg bevetem! :D :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jó reggelt!

Szofi,
remélem Csani gyorsan visszaaludt!!!

Nozavi,
sajnálom az esőt :( Nem, hogy inkább ide jönnének azok a fránya esőfelhők :D

Nekünk is rossz éjszakénk volt, keltünk 2.30-kor is, persze 5 perc szopi után visszaaludt... most meg kb. 5.30 óta fent vagyunk már, gyerek nem éhes, csak nyögdécsel, tornászkodik, néha nézelődik... érzi a vesztét, 9-re megyünk szurira :? :?

emese1979
 
 


Sziasztok Csajok!


Nagyon szépek a kis csajok-és kis pasik!
Minden baba gyönyörűen fejlődik. :D Klasszak a blogos képek is!!

Nem vesztem teljesen el,csak annyi minden van mostanában.
Mi nyáron elég menősek vagyunk,bár természetesen ez idén
Hannával a felére csökkent. :D
Kicsit rólunk:
Jól vagyunk,beállt a napi ritmusunk.
Kajcsi:5-8-11-14-17-20 órákkor.
Napközben a játszószőnyeg-tornáztatón játék-alvás. :D
Autózni,babakocsizni imád.Olvastam,hogy nem mindenki mer egyedül autózni a babussal.
Én már kb. egy hónapos kora óta megyek vele.A városban is jól elvan,de ha vidékre megyünk(kb.100 km)akkor sincs gond. :)
Ha ketten vagyunk,akkor előre mellém,ha apával akkor ők ketten hátul(nálunk csak én vezetek).
Amint beleteszem a hordozóba,már a lakásban elhallgat(persze utál öltözni,így indulás előtt sírás van).
Kb.két hete elkezdetem vele babakocsival szigetezni,
csak a bal térdemnek nem tetszett a futás(alig tudtam két nap után ráállni),így pihenőre fogtam. :( Fokozatosan kell majd terhelnem.)
De amint rendbe jön a lábam,igyekszem újra menni.
A reggeli 8-as kajcsi után mentünk,és Hanna nagyon élvezte. :D
Tündéri jó kislány,nyugodt baba. :D Nem is gondoltam volna,hogy két ilyen pörgős embernek,mint mi a férjemmel,lehet ilyen nyugis kislányunk. :lol:
Hanna két hónapos,egy hetes 60cm,és 5,4 kg.
Nagyon jól viselte az oltásokat(kötelező,és Prevenal),kedden kapta őket,nem lázasodott,de igazából még nyűgi sem volt.
Igazi mosolygós,kis 'dumagép'.Annyit tud gagyogni,sztem olyan lesz mint én,csak a levegővétel miatt... :oops: :oops: :lol:

Üdv az újonnan csatlakozó mamiknak!
Dobok pár képet,és igyekszem sürübben jönni! :)

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Csatlakozom a rossz éjszakát maguk mögött tudókhoz! :x Nekem már napok óta sajnos. Ma Csongin kívül a szél ébresztett. Másnál nem volt szélvihar éjjel? Nálunk be kellett csukni minden ablakot, én még azt is érezni véltem, hogy kileng az épület (a tizediken lakunk). Félelmetes volt. PErsze Tüci is felébredt. Nem tudtam visszaaludni, annyira zörgette az ablakokat a szél...
Nálunk Csongó még mindig sokat ébred éjjelenként. Ma is az első ébredése 1-kor volt, pedig nem alszik el túl korán este. Ha már 4 órát átalszik egyszerre, én boldog vagyok. Pedig volt már, hogy ő is kihagyta az egyik szopit és aludt 7 órát, de az egyetlen egyszer volt.

Hean: micsoda bunkóság, hogy nem adta át a helyet senki! Pedig ilyen picivel át szokták adni általában. Jobban átadják, mint a terheseknek. Mondjuk előfordult már velem is, hogy a tömött metrón nem adták át a helyet, mikor kenguruval mentem Tücivel, de egy kezemen meg tudom számolni, hányszor fordult ilyen elő, mikor gyerekkel voltam.

Inci: Benjinek milyen mókás feje van ezzel a hajjal. :lol: Nem csoda, ha kiválasztották a főszerepre. :wink:

Kép
Kép
tinu
 
 


Emese, tinu - Front van a gyerkőcök körében? :? De az egészben az a "szép", hogy most meg alszik, bár közben morog, de nem merek lefeküdni, mert lehet, hogy még rosszabb lesz!
Eső!!! Még az erkélyre sem tudom kivinni, mert áll az eső rajta :?: !! kicsit ledöbbentünk amikor kinéztünk, mert oké, hogy itt elég sokszor esik, na de nem ilyen bolond szél kíséretében, hogy az erkélyen álljon meg a víz! :? Mindegy! A mai napnak lőttek!

fabri-mi még nem "találkoztunk". Nekem Vilike kisfiam május 18-án született, most kb. 59 cm, és 4940 gramm. Most minden este mérjük, mert várjuk az 5 kilós átlépést ünneplésre! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


A képek: Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


fabri-nagyon édes Hanna! Édes, kis husigombóc ő is! :D

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Hát nekünk jó éjszakánk volt!
Iza 8kor már aludt,és reggel fél7 után keltünk :shock: Én is,na ilyen se volt még h hajnalban nem keltem fejni!!!De azért fél7kor én fejtem az egyiket a másikat meg lazítottam,mert csak folyt volna Izára....


Szofi...lehet a nagy szél?
Itt akkora szél volt éjjel,be kellett csukjam az ablakokat!!!És kidőlt egy fa a sarkon,reggel láttam meg....

Tinu!
Látom te is írtad a szelet..itt is az volt....de Iza aludt....

Hean!
Csak azt nem értem h mért baj ha sír egy baba...ez az élet rendje!!!!Pici,akármitől sírhat pl h megijed a sok hülyétől...legközelebb ha ilyen esz akkor azt mondom h azét sír mert ránéztek :lol: :lol:

Emese!
Most látom nálatok is sz*r volt az éjszaka :(

Nóri!
És nálatok is rossz éjszaka volt :( :shock:

Na Iza tényleg ufó 8) De Álmi is biztos aludt :wink:


Hajni!
Igen,gyere sűrűbben!!!!Hanna tisztára mint az é Izám :lol: :lol: Akkor babatalira nem jöttök?????

annus11
 
 


Hajni!
Hát Hanna milyen picike abban a pihiszékben!!!Egyem is meg de kis tündér!!!!

Na és mától kettesben Izával...egész héten 5en voltunk itt....most 3 napig csak 2en leszünk!Örülök is meg nem is...apa azért itt lehetne...de ő csak hétfő du jön :( Talán vasárnap ki tudok majd szaladni hozzá...majd elválik!

annus11
 
 


Én is rakok egy pár újat már! :)

Kép Mi zörög ebben??? Kép Vilcsi

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


incike-az második kép Benjiről olyan gyűrűk urásra sikeredett... :lol: De nagyon édes mindegyiken! :wink:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri!
Vili is olyn nagynak tűnik!!!Mármint idősebb babának :wink: Azok a szemek...elolvadok így kora reggel :wink:

Iza meg ma 3 hónapos!!!Ilyenkor már vajúdtam vele,egyem is meg :lol:

Ja és kéretik drukkolni FAncsinak is!!!Szegény kis Lóci nem eszik...most ott van a mérlegünk náluk,és mérik h mennyit eszik.....700at bele kell tuszkolni,különben infúzió.....Vmi vírus félét kaphatott be vagy ilyesmi...a pici gyomra nem jó most....remélem h sikerült azóta enni neki!!!!!+++++++++++++++++++

annus11
 
 


Jó reggelt Minden Babának és Mamának!

Hean, Fabri, köszi az üdv-öt. Hanna nagyon édes azzal a hatalmas cumival, igazi kis husibébi. Nektek bejött a rongyi (amit a kiságyban látok, ugye az?) Marcinak én is szerváltam egy bárányosat, de eddig még nem igazi a siker. Bezzeg a pelenka!!! Az az igazi nagy haver, már meg sem kísérlem éjszaka ráfektetni, 5 perc múlva úgyis gombóccá gyűrve hever vhol :D
Nálunk is befigyelt a rossz éjszaka, de nem Marcinál, hanem persze nálam. Most először aludt 21.00-5.00-ig megszakítás nélkül (amúgy van egy hajnali kelése 2-4 között), de én meg megébredtem először a viharra, aztán meg a hülye álmom... Álmomban bolyongtam a Szent Imrében, Marcival a kezemben és könyörögtem, kerítsenek egy üres ágyat, hogy megszoptathassam, mert nagyon éhes. De persze nem volt üres ágy, aztán bekéretőztem egy szobába, ahol 3 pasi (!) lakott (mintha vmi kollégiumi szoba lett volna) és megengedték, hogy ott megetessem, mondván majd elfordulnak. De közben jöttek-mentek az emberek körülöttem. Arra ébredtem hajnali 3-kor, hogy a melleimmel ölni tudnék annyira meg vannak telve, szóval irány fejni, mert Marci nem bírta volna tartani a tempót, ha akkor cicire teszem...
Hát ilyen volt az éjszaka... Remélem a többieknek jobban alakult.
Szép napot (6 óta vasalok :-(

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 


Annus!
Iza is kis husi,tündérbaba! :D
Azért nem mindent tudtam elovasni :oops: ,hol lesz a köv babatali,én mikor?
Köszi a dícséreteket!
Nóri!Vilike is kis édes,szép baba! :D

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Gyöngyi!Igen nekünk az a Szeri baba,és imádja,el sem alszik nélküle.

Üdvözlettel:Hanna és Hajna
Kép
fabri
 
 


Gyöngyi!

A blogomban van kép pont egy ilyen morzsikendőről!Iza imádja!!!!

Éjszaka....jó hülye álom :wink: Szerintem ne vasalj 8) ilyen melegben isten elleni vétek!!!! :lol:

annus11
 
 


Hajni!!!

Most hétfőn Barbinál!!!11től lehet menni,a Móriczon lakik!!!Cím a blogban!

annus11
 
 


Nóri, Vilinek gyönyörű szeme és már igazi karakteres arca van, kire hasonlít? Imádom, ahogy egyre kifejezéstelibb lesz az arcuk. Ő is hogy tud már figyelni :-) Benji is nagyon édes, az a sámsoni séró meg tényleg filmre kívánkozik :-D
Annus, sok boldog Isten éltessét Izának :D 3 hónap!!! Micsoda nagy vízválasztó, innen pörögnek csak fel majd igazán az események...gondolom :)

Üdv
Gyöngyi

Kép

Kép
aerfen
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: