Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Angel,
Azért akartunk menekülni, mert már "öregeknek" éreztük magunkat a kempingezéshez: közös budi, duhajkodó részeg fiatalok, 60 fok meleg a lakókocsiban stb., stb. :lol: De aztán végülis nagyon jól sikerült! Köszi a képdicsiket!

Eszike,
Jól megtréfált a vonid, azt hittem Szeder ír. :D
Sajnálom, hogy ilyen problémás Noncsi, és tudom, hogy nem vigasztal, de legalább nagyon büszke lehetsz rá, mert annyira okos és ügyes, a legtöbb baba - köztük Juli - még egyáltalán nem tart ilyen szinten!

Sietnem kell sajna, nehogy a párom azt lássa, csak ülök, és nem pakolok. Ugyanis lépünk le a Balatonra barátainkhoz. Julihoz meg úton a nagyi, vele lesz pár napot! Úgyhogy el is köszönök!
Jó nyaralást vagy otthoni hűsölést mindenkinek!

Kép
hbetti
 
 


Szióka mindenkienk!

Elköltöztünk anyáékhoz,igy még ritkábban jövök.Kb. 1 hónap mire beköltözünk az uj házba. :( Na mindegy egyszer madj csak el jön az is.

Nagyon édes Bius a szivárvány parókában :D

Eszike!
Jó,hogy jöttél.Édes Noncsi akalapban.Sajnálom,hogy nehéz vele,de szerintem ez vár ránk is idövel.

Bocs,de ez német billentyüzet és néhány betü hiányzik.

Márti!
BOLDOG SZÜLINAPOT KAVÁNOK!

Kép
Kép
a.m.
 
 


Honey!

Ezt csak utólag olvasod majd,de jó nyaralást kivánok :D

Kép
Kép
a.m.
 
 

 
 

Starlark még neked akartam írni, hogy köszönöm a horgász nevében :). Én is valószínű december-január környékén védek, ha sikerül persze leadnom szeptember végéig a szakdolgozatot. Már elkezdtem írni, de még nagyon az elején vagyok. Munka, új ház=rengeteg meló, Doncek mellett neked hogy lesz rá időd? :shock:

Betti, akkor jó Balcsizást újfent! :)

A.m. nektek meg erőt és kitartást ebben a kánikulában a költözéshez, pakoláshoz! Már önmagában is kemény menet, nemhogy kisgyerekkel, pláne pocakosan. Azért hajrá, hajrá, de csak óvatosan!

Kép
**angel**
 
 


Sziasztok!

Vissza kell olvasnom.. de addig is pár kép Adél első strandolásáról :)


Anyával :)
Kép

Már menekül előlünk.. olyan fürgén szedi a lábait, hogy estére kifáradok a hajszolásában.. jó kis fogyókúra :)
Kép

Hinta a vízen :)
Kép

Szépséges úszógumisom :)
Kép

Csupa boldogság :)
Kép

szeder74
 
 


szeder :)
de ééééédes :)


megjött a székleteredmény:
szalmonella :shock: :shock: :evil: :evil:
Fogalmam sincs, honnan és hogyan szedte össze :( Ráadásul már 1 hónapja lazább a széklete/megy a hasa. Doki szerint hónapokig is elhúzódhat... Klassz :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Szeder: szuperek a képek! Az arcodból ítélve tényleg szépen lefogytál, gratulálok! Olyan szép kislány Adél, hozhatnál sűrűbben képet!
Ugye nem baj, hogy most én is ezt a vonalzót választottam? Csak a szülinapig, és utána választok másikat...
Fasírt még tart?

Többiek???? Hol vagytok ebben a dög melegben????

Minyu: hát nagyon sajnálom a szalmonellát. Én is elkaptam kiskoromban, és emlékszem elég gáz volt, még kórházba is fektettek 1 hétre a fertőző osztályra. Akkor most mi a teendő?

A.m: azért majd néha nézz be!

Konan????


Babák hogy bírják ezt a meleget? Nálunk elég katasztrófális a helyzet. Egész nap hiszti van.
Vendég
 


Ági, eszike megkaptátok a pü-t??
drkingus
 
 


Kedves Babanetes Közösség!

Egy topiklakó kisfiú, Roli, nagyon nagy bajban van. Vízbe esett és most tág pupillákkal, agyműködés nélkül fekszik. Kérünk Titeket, hogy ki-ki hite, világszemlélete szerint imádkozzon, szorítson Roliért, drukkoljon a felépüléséért. A közös akarat sokszor csodákra képes, és most erre van szükség. Mától minden este tíz órakor Rolira fogunk gondolni, az ő gyógyulására. Kérünk Titeket, tartsatok velünk!

2005 ősziek


Kép

KépKép
KépKép
fedi
 
 


Szeder!
Nem fogytál? Mintha vékonyabb lenne az arcod. Nagy nagy gratula hozzá!!
Nagyon cuki Adél minden képen.
Na, most látom, tényleg fogytál, Eszike is írta.

Minyu!
Hú, sajnálom az eredményt, akkor nem csoda, hogy ment a hasa. Drukk a mielőbbi gyógyuláshoz.

Drkingus!
Köszönöm, én igen, megkaptam, és szerintem mindjárt írok is egy másikat, mert időközben még eszembe jutott valami. bocs, hogy nem jeleztem vissza. :oops:

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


kingus!

küldtem pü-t, remélem megkapod.

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Szegény kisfiú! :cry: Mi szorítunk, hogy mielőbb meggyógyuljon!

Angel!
Nem dolgoztam még Hr területen, majd talán ezután! És te is most végzel?

gwini
 
 


Roliért nagyon szorítunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Rengeteg erőt kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minyu! Szalmonella???? Huhh... Gyors gyógyulást!!!!!!!!!!

Szeder! Adél tüneményes! Nagyon hasonlít az unokahúgomra! az utolsó a legjobb kép! Gratulálok Adélhoz! Nagyon jól sikerült! :)

Bejci! Parókás kép!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
blúmi
 
 


Jó reggelt!

Most, hogy így szóba jött a meló, engem érdekelne, hogy ki milyen területen dolgozik/dolgozott szülés előtt. Persze ha publikus.
Tudom egyszer még pocakosan beszélgettünk erről, de azóta sok új topiclakónk van, meg az már olyan régen volt, hogy nem emlékszem. :shock:


Ma megint útnak válunk. Holnap megyünk személyit csináltatni Noncsinak, ezért ma be kell mennünk anyukámhoz, hogy holnap oda tudjunk érni délelőtt 11-re az okmányirodába. (mert nekem az elindulás sosem egyszerű)
Szombaton meg apukámnál lesz banzáj, vasárnap meg a páromnál leszünk szokás szerint. Hétfőn jövünk haza, de kedden már megint programom van Pécsen, reumatológiára megyek. Más is szenved derék, gerinc, hátfájdalmaktól mióta szült? Vagy csak én lettem ilyen rehabos?

Mindenkinek jó hétvégét, jó pihenést, jó nyaralást!
Vendég
 


Kedves Kismamik!

gremese vagyok a "2007 szeptemberi babák" topikból.
Szeretnék nektek bemutatni pár saját készítésű MEI TAI-t, amelyet meg is vásárolhattok tőlem.

A MEI TAI egy ősi ázsiai babahordozó eszköz. 3-4 hónapos kortól (de azért egészen piciket is (1 hónaptól) lehet) 15 kg-ig (vagy ameddig a mama elbírja) használható.

Pár fontos információ a megkötésről:

A MEI TAI pántokat mindig csomóra kössük.
A baba hasa simuljon hozzánk, akkor elég szoros a hordozó.
Még nem ülő babáknak a háta mögött kössük a vállpántot.
Már ülő babáknak a feneke alatt köthetjük a vállpántot.
MEI TAI háti hordozást először másik felnőtt jelenlétében gyakoroljunk, ágy mellett.
A pántok a vállunk közepén menjenek, ne a nyakunknál.

Elöl hordozásnál az ajánlott kor: 1-6 hónap, csípőhordozásnál: 3-10 hónap, háti hordozásnál: 3-24 hónap, vagy ameddig elbírjuk csemeténket.

Az általam készített MEI TAI kétoldalasan hordható, megerősített varratokkal készül, bélelt derék- és vállpántokkal, bélelt combrésszel, és a vállpántokon akasztó fülecskékkel ("színén és fonákján" is), jó minőségű anyagokból!

Ára: 5300 Ft helyett Babanetes kismamiknak: 4700 Ft!

Amennyiben felkeltettem valakinek az érdeklődését, több képet szeretne látni a hordozókról, az kérem írjon privit.

További kellemes babázást!
:D :D :D

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Sziasztok!

Nem igazán tudtam netezni az elmúlt néhány hétben, sajnos volt némi gond idehaza. Nem ígérem, hogy visszaolvasok, de próbálok ismét bekapcsolódni.

Zalán jól van, már hatalmas, éjszaka már csak 1-2szer ébred, akkor is csak vissza kell tenni a cumit a szájába. :) Hozok majd fotót is. :)

Kép
kistiggrincs
 
 


Sziasztok!

Eszike!
Bocsi,bocsi,bocsi! Itt vagyok, megvagyunk és jól vagyunk! Csak hát időm nincs semmire! Rohanok, kapkodok és nem jutok semmire sem. :? Már alig várom azt a pár nap pihenést a jövő héten. Szerdán megyünk Sikondára. A találkának nem lennék ellenére, csak nem nagyon leszek mozgásképes! :lol: Apa automata kocsijával megyünk és szégyen, nem szégyen, azt én nem tudom vezetni.....

Szóval jól vagyunk. Anna is jól van, tegnap voltunk méreckedni: 8 kg 40 dkg. Van 8 foga és jönnek a rágófogak. Azzal már nem szenved annyira, viszont mindig a köldökéig nyálas. :lol: Csorgatja szegénykém mindenhol és mindenhová. Az éjszakáink is rendbejöttek. Szépen átalussza az éjszakákat! Este 8-9 között alszik el, viszont reggel 6-7 körül kelünk. Napközben már csak 1x alszik. Borzasztóan élvezi, hogy tud két lábon menni! :D Próbálgatja, gyakorolja rendületlenül és fáradhatatlanul. Reggeltől estig mozog. Egyfolytában!!! :lol: Hihetetlen energia szorult belé!
Folyton mutogat. Néha azt is tudom, hogy mit akar.... 8) :wink: Integet, inni, enni kér. A "szi-szi" - az inni, a "hammm" az már egyértelműbb! :D És folyton és mindent eszik! :shock: Ha beebédel, és már elfordítja a fejét, hogy nem kér többet, akkor is ha utána mi is nekiállunk ebédelni, jön és kunyizik. Addig nem hagy senkit békén, amíg az előtte lévő kaját végig nem kóstolja! Persze nem csak a kaját kóstolja végig, hanem fát-füvet-kavicsot, ..... mindent!!! Állandóan a nyomában kell lenni, hogy éppen mit akar megenni! Egy kis éhenkórász! :mrgreen:
Pár napja voltunk a Veres-i tónál strandolni, de drága kislányom édes anyukája olyan béna volt, hogy elvitte ugyan a fényképezőgépet, de egy fia fényképet sem készített vele! Majd legközelebb!
Probléma Tamáskámmal van, de arról itt nem szivesen írnék!

És egy pár kép a kis éhenkórászomról:

Kép Ezt én megkóstolom, amíg anya barackot pucol!

Kép Ez fincsiiiii!!!

Kép Be is falom mind!

Kép Ja, és ez is fini!

Kép
Kép
konan
 
 


Halihó :)

Petra: Nagyon aranyos Róza, jól néztek ki együtt :)
Ha kúszik annyira nem baj ha kihagyja a mászást.

Hbetti: Tök jók a balcsis képek :) Itt van a Balaton nekünk 1 óra autóútra de még nem sikerült lejutnunk...

Eszike: Noncsi csuda édes :) Ha nekem ennyit kéne mászkálnom mint ahogy ti csináljátok tuti meghülyülnék :) Annyira otthonülös fajta vagyok én meg :)

Az akaratosságról olyan mintha Doncekről írtál volna. Ha dühös van hogy csapkod, kiabál, ha vmiért rászólok hogy nem szabad (pl kuka kirámolása) lefekszik arccal a földre és sír..
Ha apája nem engedi a számítógéphez mert épp dolgozna rajta jön a megahiszti.

Meló: Vetőmagfelügyelő mérnök vagyok, szemlézek, fémzárolok :)

Minyu: Remélem hamar ki tudjátok kúrálni azt a salmonellát.
A szomszédokat én is nézem mikor lehetőségem van rá. Jó nosztalgiázni :)

Bejci: Tündér kis bohóckád van :)

AM: Szurkolok hogy minden flottul menjen és zökkenőmentesen tudjatok költözni :)

Angel: Most is írnám de szezon van így céges segítséget se tudnék kapni hozzá, de mivel ez szakmérnöki már így gyakorlatilag a munkámról fogok írni így könnyebb lesz. No meg van jó pár nap szabim. Doncek ne egy problémás eset így miatta nem aggódom :)
Inkább magam miatt mert tudod én az a típusú ember vagyok akinél ha nem lenne utolsó pillanat akkor büdös életbe nem készülne el semmi :)
Miről írod a diplomamunkád ha nem titok?

Szeder: Azannya de jól nézel ki :) Adél kis szökős huncutka, látszik élvezte a strandolást :)

Fedi: Gondolok Rolira! Sok erőt a szüleinek!


Rólunk:
Minden ok. D ügynök egész jól viseli a meleget, a délutáni alvás előtt letusolom azért Ő Picuságát. :)
Tegnap bizony Kicsi D. elindult. 3 pici lépés már megy egyedül kapaszkodás nélkül :)

És képzeljétek páni félelem kapja el a tankos snickers reklámtól. Rettenetes üvöltés sírás lesz ha nem kapcsolunk el addigra míg meg nem szólal az a nagydarab néger fazon.

Kép

Kép
starlark
 
 


Valamit csináltam és eltűnt amit még írtam....! :evil:

Szóval:

Minyu!
Jobbulást a kis szalmonellásnak! :(

A.m.! Honey! Márti!
Remélem nagyon jól érzitek magatokat!!! Pihizzetek amennyit csak lehet és vigyázzatok ebben a nagy melegben! És még mindig irígy-irígy-irígy!!! :D

Szeder!
Tényleg klasszul lefogytál a kép alapján!!! Gratulálok! Én folyton kínzom magam és semmi eredmény! :(
Adél csodás kislány! És hogy élvezi a vizet....!!! :D Nagyon tündéri!
Ja! Én lemaradtam! Valami konfliktus volt otthon?

Tiggrincs!
Mi a gond? Publikus? Ha nem, privi? Segíthetek ha tudok?

Kép
Kép
konan
 
 


Konan: Csuda ügyesen eszik Annácska önállóan :) D inkább a hajára szokta kenni a kaját vagy az etetőszék asztalára

Sikonda nekünk sincs annyira messze ha lesz vmi tali szóljatok hátha mi is tudunk menni :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!

Életjel! Hazaértünk a nyaralásból, csak Apa még a héten itthon van, így próbáljuk tartalmasan tölteni az időt. Állatkertben jártunk kedden, de ma nem megyünk semerre ebben a hőségben :evil: Gyerekek alszanak én pedig itt hűsölök a légkondi alatt, így kibírható.

Visszaolvasni még nem tudtam, csak a képeket néztem meg, egytől egyig nagyon édesek a babák!

Szeder, tényleg nagyon sokat fogytál! Ügyi vagy! Adél tüneményes!

Konan, Annácska micsoda csupaszem csajszi! :lol:

Petra, nagyon csinik vagytok!

Betti, Julcsiról a második kép a kedvencem, olyan kis huncut! :)

Bejci, szenzációs Bius abban a parókában! :lol: Hol szerezted?!

Eszike, engem is jól átvert a vonalzód! :) Noncsi igazi kis hölgy már!

Én is hoztam pár képet a nyaralásról. Nagyon jó volt, ÁDám nagyon élvezte a vizet, hatalmasakat pancsolt! :lol:
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Honey, ugye jól emlékszem, hogy Ti szemeztetek a szállodával? Szerintem ha tudtok, mindenképpen menjetek el, nagyon jó hely! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hello csajok!! :)

Eszike: Kitartás!!! Szerintem nincs gond azzal, hogyan nevelitek Noncsit! Egyszerűen ő pörgősebb mint az átlag! Az akaratosság lehet, hogy most még kicsit ijesztő számodra, de pár év múlva kifejezetten Noncsi előnyére fog válni, hogy amit akar, azt eléri! Amúgy pedig egy roppant intelligens, okos kislányod van, akira nagyon büszke lehetsz! :) :wink:

Meló: Én majd priviben elküldöm annak, akit érdekel, nem szívesen tenném ki ide a nyilvános fórumra! 8) :wink:

Betti: Én Biusom jól bírta a strandot Görögországban is, meg Balcsin is! Kinnt általában 8-1/9-kor lementünk, ő 9-től aludt egy nagyot a napernyő alatt, amikor pedig ébren volt, akkor vagy a vízben volt, vagy a csónakjában a parton, vagy a napágyon!

Tigrinc
s: Mi volt a probléma? A házzal volt? Vagy veletek? Nem publikus? Hátha tudunk segíteni!

Szeder: Tényleg szuperek a képek!!! És tényleg jó vékony az arcod! Fogadjunk, hogy az idegtől fogytál!!!! :?

Konan: Annácska csak 8 kg 40 dkg??? Akkor tuti mindent lemozog!! Ezek szerint az én 9 kg-ós Biankám lehagyta! :oops: Kicsit aggódom, hogy nem lesz e dundi a kiscsajom?! :?

Anyoooka: Nagyon jó képeket hozutál! CSak én mindig téged hiányollak a képekről!!! Mindig apjával vannak a gyerekek!! Hozhatnál olyat, amin Veled vannak! :)

Minyu: Szalmonella????!!!!! :shock: :shock: :shock: Szegány Csongi!!! Még jó, hogy nem lett komolyabb!! Nándi vagy a Ti nem kaptátok el? Van még vele teendő?

A.m: Várunk vissza!! Azért ha tudsz, néha jelentkezz! :)
Vendég
 


Konan!
Milyen nagy lett és hogy megváltozott Annácska.

Anyooka!
De jó, hogy te is jöttél. A grimaszos kép nagyon jó!!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Starlark: Sikerüüült!!! Kaptam tápit!!! :lol: Holnap postázom!
Szegény Doncek! Bius a turmixgéppel van így... meghallja a hangját és ... vvááááá...

Már nem tudom ki kérdezte: Bius fejére az anyósoméknál került ez a paróka! A sógornőmé volt...

Mit szóltok a sertésinfluenzához?? :? :? :?
Vendég
 


Szeder: Hívtalak, de ki vagy kapcsolva! :( Ugye minden O.k??!!! Majd még hívlak!!
Vendég
 


Anyooka: Nagyon jók a nyaralós képek a grimaszos pedig egyenesen díjnyertes :)

Bejci: Nálunk a botmixerre D. táncolni szokott, ütemes a hangja ugye :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!

:oops: :oops: Irulok, pirulok, hogy ilyen sokan észrevettétek,hogy fogytam, és , hogy meg is dicsértetek, az külön köszönöm. Majd teszek egész alakos képet is.. (de azért még korántsem vagyok tökéletes!
Ja fogytam.. konkrétan a 30 kg azaz harminc kilóból, ami a terhesség alatt jött rám abból már "csak" 2,5 kg van rajtam.. vagyis 27,5 kg fogytam..!

Bejci!
Láttam,hogy hívtál! Kaptam sms-t is! DE "atttól" csak 2kg ment le.. azóta szó szerint zabálok és attól félek,hogy visszaköltöznek a leadott kilóim.
Konkrétan minden!! Ruhám rám jön!! Minden! Még az a feszes sexi fehér gatyám is, amit álmodtam,hogy csak feltudok ismét venni.
Majd teszek képet priviben.. csak legyen ki lefotózzon :wink: Mert mégis csak ciki,hogy szépen felöltözöm csinibe.. Gyuszit meg megkérem,hogy fotózzon le.. mit gondolna szegény, hogy milyen weboldalra teszem fel a képet .. :lol: :lol:

Kesze-kusza még minden, de már kezdek oké lenni.. ne aggódjatok ennyit értem :wink: :wink: Bár jól esik nagyon!!!


Anyooka!
De jó képeket hoztál! Látszik a fotókon,hogy nagyon jól éreztétek magatokat!! Ádám egy édes pasi!

Eszike!
Akkor nálatok is minden mozgásban van.. folyamatos gondok, aztán meg kevésbé erős gondok.. hát ez lesz a gyermek 3 éves koráig intenzíven!

Konan!
Milyen sokat nőtt ismét ez a kis tündér Annácska :shock: Olyan érett kis arca van, mint egy kétévesnek! Hihetetlen!
Fiad, hogy van??? Mesélj már priviben egy kicsit!!!

Starlak!
Hozz nekem képet Donátról!!!

Blúmi!
Olyan jól esnek a szavaid, hogy jólsikerültgyerekAdél! A lényeg nekem: hogy okos is lesz már most látom rajta! A legfontosabb az ész.. -szerintem :oops:

Tigrnics!
Mi a baj?????

Ne haragudjatok, hogy most nem írok mindenkinek.. de ahogy tudok úgyis jövök!!!

Megyek, mert még le sem zuhanyoztam, ma is strandolni voltunk, de most anyukámmal és Adéllal. Olyan jóóóó volt!

szeder74
 
 


Bejci, Konan, Szeder, privi ment, ide nem akarom beírni, természetesen nem a topikos mamik miatt.

Kép
kistiggrincs
 
 


Tigrincs: Ment a válasz!
Vendég
 


Kistiggrincs: Remélem nincs nagy baj!

Szeder:
Minden kívánságod ilyen gyorsan teljesüljön :) Pont ma bohóckodott D. Ügynök így videóztam picit :)

No előtte egy kép:

Kép

vidi:

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára starlark 2009.07.23 21:10-kor.

Kép

Kép
starlark
 
 


sziasztok! :D
vagyok, csak mi is balcsizunk, meg ez-az!
bejci: hősök vagytok, h. így bírta bius az utat!!és egész nap strandon voltatok?azt h.bírta??mászkált össze-vissza??volt árnyék?
eljátszott?
szeder: hol strandoltatok ma? és ahol a képek készültek?mert úgy láttam h. kevesen voltak....én is ilyen helyet vadásznék...adél nagyon csajos!
remélem lassan visszakerültök a régi kerékvágásba..

megyünk balcsira több hétre, hát komolyan a fél lakást össze kell pakolnom......nemsemmi....

doncek irtó édi, panna is szokott mindenfélével a szájában rohangászni, annyira viccesek!

megjött ma a liliputi cipellőnk, majd holnap ráadom. felső két fogunk negyede kintvan, meg sem érezte, hál isten. jah és egész nap pakol és pakol a játékai nem érdeklik.

csajok!tényleg van kedvetek leírni a napjaitokat?kiváncsi lennék, ki hogyan tudja beosztani a napját...komolyan most a legdurvább a gyerkőmmel, még jó h. nem kell főznöm.....mostanában mivel nem voltunk itthon, ő is konzerveket evett, mert komolyan alig enged valamit csinálni. azért én teszem a dolgom mondjuk, takarítás meg mosás pakolás, de néha sivít...ez van......az élet nem áll meg....sokszor csüng a lábamon, én úgy nem tudok semmit sem csinálni...azért ami fontos az megcsinálom.

kellemes estét mindenkinek!

Kép
winona
 
 


Starlak!
D.Ügynök eszméletlen :lol: :lol: látom álcázta magát a cumisüveg kupakjával :lol: :lol: :lol: olyaaan édes, helyes kisfiú!!

Winona!
Dagály a képek ott készültek.
A mai Agárdon voltunk.. ott van fedett rész és mivel olyan hőség volt,hogy a kinti medencében sem lehetett viselni, így tökéletes volt a belső tér.
http://www.aqua-world.hu/gallery.php most erre "gyúrok" az elkövetkezendő időkben. Állítólag csúcs a hely.

Megyek aludni.
Adél ismét végig alussza az éjszakákat.
Indulok is én is kezdem!

Jó éjt!

szeder74
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök, mert holnap megyünk a Balcsira vasárnapig. Addig mindenki vigyázzon magára. Jó hétvégét!

Családient.hu vonalzók

Családient.hu vonalzók
ági78
 
 


Na akkor most gyorsan leírni, hogy ki merre megy hétvégén Balcsizni! :) Úgy látom sokan leszünk lennt!!
Mi Bogláron leszünk!

Stalark: Annyira cuki ez a videó!!!!! :lol: :lol: :lol: Tök édes D. ügynök!!!

Ági: Hova-hova? :wink: :wink:

Winona: Most a pesti menetrendet írom, mert az tök más, ha fűzfőn vagyunk, de most itthon szívjuk a " finom, friss levegőt" ! :(
Mi reggel lemegyünk sétálni-vásárolni 8-kor, általában fél 9-re már alszik. :) kb 10-ig, fél 11-ig (amíg ő alszik) megfőzök, felmosok, mosok- ha kell-.
Alvás után kaja, aztán játék ebédig. Ebéd után megint játék, aztán 4-től alvás 5-1/4 6-ig! Akkor hazaér apa és övé a csajszi! :)

Szeder: Pont most halt meg egy kisfiú az aqua world szörf medencéjében :(
Vendég
 


STARLARK:


Kép
Vendég
 


bejci: köszi, és ilyenkor végig játszol vele??én nem nagyon tudok pannával, mert a menés és a szétpakolás izgatja, így én -normális keretek közt persze-hagyom.

Kép
winona
 
 


Winona: Én is hagyom... az önálló játék híve vagyok :mrgreen: akkor kuporodok mellé, ha már unatkozik, vagy "extra okosítást" kap! :wink:
Vendég
 


köszi, néha lelkifurim van, h. eleget foglalkozom-e vele, persze egész nap vele vagyok meg beszélek neki, de akkor is.. :oops:
jah és képzeljétek, h. ha ilyen formaberakós játékot játszunk, tök ideges lesz mindig :shock: gondolom azért, mert még nem tudja.....de tök fura, már többször teszteltem. más játék nem vált ki b előle ilyet, de az igen. na majd később biztos szeretni fogja.

biusnak van kedvenc játéka?vagy mi köti le legjobban?

kellemes hétvégét mindenkinek!!

Kép
winona
 
 


a szél ellenére, dög meleg van...kicsit lehűlhetne már, mert szétolvadok.

Kép
winona
 
 


Bejci!
Tudom.. én is hallottam.. :cry: :cry: szörnyű.. bár eddig az elmúlt 8 évben nyáron mindig volt valamelyik strandon tragédia.. nem is értem,hogy miért nem lehet körültekintően megépíteni egy strandot.. édes kisfiú.. :( :( :(

Winona!
Én is Adéllal, ahogy Bejci Biussal, hagyom, hogy játsszon magában, és , ha már unja, akkor megyek és énekelek -a fa hangommal- de már rengeteg dalt ismer.. :wink: mondókákat mondok neki. Amúgy nem is igazán lehet még egy csecsemővel úgy játszani, ahogy egy 2-3-4 éves gyermekkel.
Néha nekem is van lelki ismeretfurdalásom, ha hagyom sírni, ha épp dolgom van, de ez által tanulja meg a türelmet is a baba. Nekem sajátos filozófiám van a csecsemő ellátása és nevelését illetően.. de Adélon azt veszem észre,hogy bejön neki is a stílusom 8)

Szép napot!

szeder74
 
 


sziasztok!

szalmonellával egyelőre nincs teendő, vagyis, ugye mindent fertőtleniteni, és valszeg nekünk is küldei kell kakamintát. Inárcsi barátosnémmel beszélgettünk néhány hónapja, hogy a két gyerkőce szalmonellás lett, a lánykának 1 hónapig ment a hasa, és utána még 2 hónap kellett, hogy negativ leletet produkáljon...

starkalrk :)
nagyon klassz a vidi :D

Mi is elolvadunk a melegtől... Dehát most ennek van szezonja. :P

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


sziasztok,

megint egy jó meleg napon túl :shock: Az idén is elhatározott barnaságomnak fuccs, mert egyszerűen nincs lelkierőm kiülni az 50 fokba. Sehol egy szellő, szinte remeg a levegő, komolyan, azt várom, mikor robog el előttem egy ördögszekér..

Gwini, ha minden jól megy, jövőre kapom meg a diplomámat, védésre két időpontunk van, egy téli és egy tavaszi. Szerencsére a tanulós, előadásra bejárós, vizsgázós részen túl vagyok, neked akkor kitartást az utolsó félévhez. :roll:

Eszike, én kereskedelemben dolgoztam anno. Hátfájással én is küzdök, nem kicsit, kb. két éve meghúzódott és azóta nem az igazi. Kamaszkoromban hirtelen nőttem sokat, akkor is fájt néha, aztán a terhesség alatt felszedett kilók, meg Tomi cipelése még tetőzi mindezt. Masszázs nem segített, igaz gyógymasszázson még nem voltam, de manuálterápiát javasoltak ill. háziorvos biztos tud adni beutalót vmilyen kezelésre. Következő baba előtt én is szeretném kikúrálni.

Starlark, teljesítményértékelésből írom.
Doncek a rövidgatyós képen olyan kisfiús már :) és tök ügyes, a videót elnézve. Tomátó is szokta az itató kupakját így a szájába venni, engem mindig arra emlékeztet, mintha oxigénmaszkot húzna. :lol:
Lenne egy kérdésem: ha jól tudom, te jársz futni. Sportmelltartóban műveled ezt vagy miben, mert én is gondolkodtam hasonlóban, de visszatart, hogy mivel tudom elkerülni futás közben dájng-dájng-ot? :)

Anyoooka, szia, mi még nem "találkoztunk", jók a képek, amiket hoztál, nekem is a grimaszolós tetszik a legjobban. :) Meg a békás cumi. :) Azt a szállodát én is láttam már, de csak kívülről, ha megyünk Velencére, ott megyünk el. Tényleg nagyon szép, ezek szerint jó is.

Kép
**angel**
 
 


Petra, Tomi sem mászik még. Kúszás páros kéz-páros lábbal megy, felül ill. mostanában dolgokra felmászik, és ha meg tud kapaszkodni valamiben, akkor feláll. Lehet, hogy Róza is előbb fog állni, mint mászni.

Fedi, Rolira én is gondolok, nincs ennél nagyobb csapás, erőt és kitartást kívánok a családjának és persze neki is.

Minyu, szalmonella mondjon le!

Szeder, gratulálok a fogyásodhoz, szép eredmény, lehet tudni a módszert? Ha jól tudom, te is szoptatsz még. Én is, ezért vagyok óvatos és nem merek sem bogyeszokat szedni, sem aktívan sportolni. ( Legalábbis erre fogom.) Kajára figyelek, több-kevesebb sikerrel.
Gratula Adélhoz, nagyon aranyos a képeken, a szaladós kép, meg az utolsó nyelvkidugós, pancsizós nálam a tuti. :) Látszik, hogy nagyon élvezte.

Konan, szia, az én kisfiamnak hasonló jó evőkéje van, mint a te Annádnak. Lekopogom, de eddig nem volt olyan, amit nem evett volna meg. Kaja közben folyamatosan belekukkant a tálba, hogy biztos van-e még. Ha megette és rakom el az üres tányért, jön a reklamálás, rosszabb esetben a csapkodás.
A kislányodhoz gratula, nagyon szép kék szeme van. :)

Winona, üdv, nálunk is előfordul, hogy sír és nem tudom felvenni. Rossz hallgatni, próbálom elkerülni, de vannak helyzetek, mikor nem megy.
Egy napunk itthon: kb. hét körül kelés, szopi, reggel én teszek-veszek, addig ő játszik. Kilenc körül egy-másfél óra alvás, kaja, játék. Változó, de többnyire két-három óra után kidől, megint másfél óra alvás, kaja, játék, séta, gyümi, szopi, játék, játék, mi kidőlünk :) és kb. 21 órakor alvás.
Ez a napirend borul, ha olyanja van (alvás és játék ügyileg) ill. ha megyünk valahova.

Ági, jó Balcsizást nektek!

Na eldugulok, jó éjt mindenkinek!

Kép
**angel**
 
 


Szép Hűvös Reggel! :)

Winona: Nálunk is előfordul hogy Ő Picusága rajtunk csüngne mikor nem tudunk vele olyan intenzíven foglalkozni.
Napirend váltzó a melótól függően. Ami biztos hogy 8-9 körül kel és este 9-kor takarodó van. Nappal még alszik kétszer ezek 1 ritkábban 2 órásak.

Bejci: Köszönöm a köszöntést aranyos vagy!:)

Angel: Sport melltartóban nyomulok igen :) És végre újra rám jön a régi :)
Még a decathlonban vettem őket sajátmárkás volt olcsó, tartós és nagyon jó. A melómhoz sem árt hordanom mert terepjáróban föld úton zötykölődni ezerszer jobb bennük :)

Szeder: Tőled akartam még kérdezni. Adél sosem írtózott a fűtől?
Kicsi D. egyszerűen nem hajlandó hozzáérni sem ha mégis akkor visszakapja a kezét és összerázkódik. A te lánykád pedig vígan futkározik benne meztelen talpakkal :)

Kép

Kép
starlark
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk, mert még javában tart a nyaralás...
A szálloda (Spirit) szuper!!! Ilyen jó szállóban itthon még életemben nem voltam!!!

A képek csúcsszuperek!!!

szeder,
húúúúúú de le vagy fogyva!!!

Velem minden ok, a barnázás elmúlt. A tünetek egyre erősebbek és pont fordítva vannak, mint Flóránál.

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


minyu,
bocsi, hogy ezzel nyaggatlak... de nagyon szögetütött a fejemben, amit Csongiról írtál (kaki témában)
Írok neked privit!

Kép

Kép

KépKép
honeymoon
 
 


Jó reggelt! :P

Adél ma is 12 órát aludt egyhuzamban.. már éjszaka néztem,hogy vesz-e levegőt, mert olyan szinten mozdulatlanul aludt,hogy kezdtem aggódni, pedig a légzésfigyelő zölden villogott, ami ugye azt jelenti,hogy vesz levegőt.. de hát ilyen mozdulatlanul még soha nem aludt, mert átszokta "járni" a kiságyát éjszaka.
Én bezzeg nem tudtam végig aludni az éjszakát, mert már nagyon hozzászoktam, hogy nem "lehet".

Angel!
Hát nincs semmi titkom. Nem tudom,hogy tudod-e,hogy nekem van egy Bencém, Ő 14 éves, és egy Mátém, Ő 11 éves.
Mindkét fiúval, és Adéllal is sajnos 30 kg híztam, de mindig sikerült leadnom. Valahogy így vagyok kódolva.. terhesség=30kg=gyerek születése=szép lassan 1 év alatt visszafogyni. Ezt egyébként azért a szoptatás felgyorsította valószínű. Még mindig szoptatok, de semmit-semmit nem szedek, azt gondolom,hogy aki szoptat az hatalmas felelősséget vállal magára, mert a gyermek mindent megkap a tejen keresztül, amit az anya is fogyaszt.
Majd még szeretnék fogyni, de azt a módszert csak szoptatás után lehet alkalmazni..
Jártam alakformálásra.. de ott csak 2 kg körül fogytam.. inkább a centiben mérhető fogyás volt sikeres.

Honey!
De jó,hogy minden rendben Veled!! De azért vigyázz magadra! Sárváron vagytok?????
Flóra?? Kezd járogatni?? Hol tartotok mozgásfejlődésben??

Márti???????????

Startlak!
DE biza! Adél is iszonyat, hogy mennyire irtózott a fűtől! Pont gondoltam is rá a héten, hogy jaj.. de jóóó lesz a strandon.. majd Adél elücsörög a pléden.. én naííííííííííív.. jaaa azon nyomban,hogy letettük a plédre.. levettem a szandiját, zokniját, és már pattant is és olyan hevesen tepert a fűben, hogy tátott szájjal néztük,hogy ez egy csoda, mert soha meg nem mozdult volna a fűben.. csak úgy,hogy óvatosan nyúl és lassan megfontoltan teszi a kezét le.
Most meg olyan mértékben felpörgött, hogy máshol van és olyan boldog volt ettől, hogy elfelejtett félni és irtózni a fűtől. :lol: :wink: A gyermeki boldogság és öröm határtalan. Így van ugye??


Minyu!
Huuhh nem semmi,hogy ilyen "nyavaját" szedtetek össze. ÓÓÓ szegény Csongi!
Hát akkor most még óvatosabban kell takarítani... óó te szegény!!!

Megyek vásárolni, mert kezdek éhen halni és semmi sincs itthon..

Szép napot!

szeder74
 
 


Honey!
Most látom,hogy még ott vagytok :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: Pihenj sokat!
Ja és melyikre mentetek.?? 3 fizet 5 kap-ra???
All inclusive vagytok??

szeder74
 
 


Szeder :)
ne is mondd, amint elalszik Csongi, rögtön gumikesztyűt ragadok, és takaritok ezerrel. Most mindent átmosok flóraszeptes vizzel, olyat is, amit csak sima vizzel szoktam lemosni. Már túl vagyok a korlátokon, ajtókon, kilincseken, villanykapcsolókon, még hátra vannak a játékok, a konyha, és a kiságyat is át akarom törölgetni.
Most leültem kicsit a gép elé, mert már kivan a derekam... :roll:

Honey :)
ment a válasz :)

Eszike :)
Számítástechnika tanári diplomám van, és a TNT-nél dolgoztam először mint SQA-s (szolgáltatás minőség elemző adminisztratív dolgozó + belső auditor), szülés után meg a pénzügyre vettek vissza, számlázó+tarifáló

Kép
Kép
Kép
minyu
 
 


Szép jó reggelt!

Bejci!
Mindent lemozog!!! Annyi időre áll meg, amíg alszik! :shock: Nekem is meglepő, hogy amennyit eszik, ahhoz képest nem valami dundika. Nem úgy mint anyukája...... :?

Winona!
Szívesen leírnám a napunkat, de nincs két hasonló nap egymás után. Minden Annától függ! Ő pedig nem egy rendszer-ető! :lol: Az állandó a reggeli és az esti program: 6-7 között kelünk, lejövünk a nappaliba, Anna bekerül az utazóágyba, amíg én felmosok és elkészítem a tejcit/kakaót neki. Azt Ő szépen elfogyasztja az ölemben, utána kezdődik a nap. Ami belefér. Főzni biztosan főzök valamikor. Általában mosok is (de azt elvégzi a mosógép). A többi pedig tényleg csak attól függ, hogy Anna mikor és mennyit alszik és mennyit van el "egyedül". Anna fél 1 és 2 között ebédel (ha éppen nem akkor alszik). Este 7-kor vacsi, utána fürdés és az esti tejci/kakaó. Utána el is alszik, legkésőbb 9-kor. Az éjszakát pedig már végigalussza.

Szeder!
Mindjárt küldök privit....

Kép
Kép
konan
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?