Új privát üzeneted érkezett!

Éredekes irtam és elszált :? .

Én is nagyonnagyon küldöm a pozitiv energiát, remélem van remény.

Anita, nagyon jól nézel,néztél ki, nekem a hátsómról soha nem megy már le a felesleg.

Emese, enyém gyerek is megtanult már böfizni cicin is ha jön akkor ugy is kijön.
A meghivót igen az öcsémmel ketten szerkesztettük,Köszi :)

Jaj ma Jázmin nélkúl voltam annyira hiányzott amire pedig meg érkezett nagyonnagyon fáradt volt már, alig tudtam vele beszélni.

Esztó, remélem ki békúltetek.

Jó éjt nektek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára agi25 2009.07.22 21:43-kor.

Kép
Kép
agi25
Nagyvarad
 
 


Hahó,
megjöttem potterből, király volt, de hogy én ezt a gyerekemnek nem engedném megnézni az is biztos...mondjuk a könyv még durvább...

hát semmi változás. ő most kint ül a teraszon és várja a rókákat, már rájuk lőtt...de jönnek vissza.
szóval nem beszéltünk. nem is látom hogy annyira akarna...

na visszaolvasok majd holnap, most sztem megyek aludni.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Sziasztok!
Rolira gondolok minden nap.Szegényke, :(
Szofi,Csani olyan mint Te!!Aranyos.!
Tinu,nagyon szép voltál az esküvőn!!!
Most őrülök meg.Apa zuhanyzott és a fürdő közepén lévő lefolyó kiöntött. :evil: Állt a fürdőben a víz.Szinteltolásos,így kisebb vízesés keletkezett.kellett ez nekem??? :roll: :evil: :evil:
Most Apa szerel,tesztel.Zuhanyt megnyitotta,kádból is engedi a vizet még a mosdóból is.Lesz ami lesz.Másnem kacsaúsztatónk is lesz. :lol:
Ha végzett felmosok ,megszárad és végre zuhanyozhatom én is.
Hú,4 évvel ezelőtt ilyenkor alig tudtam már aludni az izgalomtól.
Szép álmokat!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 

 
 

Sziasztok!
Nah, megint találtam valamit :)

anyettka irta:
mozza ! A TÁPSZERT NEM SZABAD FRISSEN ADNI NEKEM AZ ORVOS AZT MONTA ESTE CSINÁLJAM MEG A MÁSNAPI ADAGOT TEGYEM BE A HÜTŐBE ÉS VISSZAMELEGÍTVE AGGYAM NEKI MERT AKKOR VÁLIK KIVÁLÓ MINŐSÉGŰVÉ ! Amúgy praktikusabb is mert nem kell folyton kapkodni ! :)

Anyettka!
Könyörgöm, hülyeségeket ne reklámozz!!!! Ki a dokid aki ekkora hülyeséget mondott???

Mozza!
A már elkészitett tápszert, amibe beleeszik a gyerek, ki kell önteni! Tilos újra melegiteni, félretenni, felhasználni! MINDIG frissen kell elkésziteni, ha nagyobb adagot, akkor hűtőbe, de nem szabad újra felmelegiteni!
Sterilizálás:
Én használat után szoktam a mikrósban, utána hagyom száradni és úgy teszem el. Vizet mindig előtte forralok, ha több kell, elteszem termoszba a kp. hőmérsékletűt, és csak hozzá kell öntnei a porhoz. Ha kihűl, a VIZET lehet melegiteni mikróban.

Mikró
Azért kell vele vigyázni, mert nem egyenletesen melegit és megégetheti a baba a száját.
Anyatejet TILOS mikrózni, mert szétesnek az értékes összetevői...

Babák cukik!

Kutyafüle!
Boldog szülinapot!

Tinu!
Jó, hogy visszajöttél ;)
Vendég
 


Helló!

Esztó, minnyá megsárgulok az irigységtől!

Anita, Te olyan édes vagy mindig!

Emese, az enyém nem tud. Csak tekereg, függőlegesbe kell emelnem, hogy kijöjjön a böfi...

Én is és a férjem is szeretünk otthonos rendetlenségben élni. Mondjuk a disznóól már nem tartozik ebbe, de nekem herótom van a beállított szőnyegrojtoktól is... :roll:

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Szofi,köszi.Ez most jól esett a lelkemnek.
Petrus hogy bírják az ikrek a meleget??
Annus,megpróbálkoztam megint a küldéssel.Elvileg 4 mailt küldtem.Megkaptad?????
Jóéjt lányok,megyek mert még dolgom van!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó rég nem jártam erre, de már elegem van a munkából és már nagyon hiányoztatok! (A gépemet meg ki fogom hajítani valahová. Most már menetrendszerűen kéthetente elromlik.)

Esélytelen a visszaolvasás, csak két oldalt sikerült.

Tinu! Nem tudom mikor tértél vissza, de nagyon örülök!

Barbi! Hétfőn tali? Ugye itt laktok a XI. kerületben? Szívesen mennék, ha lehet! Leírnád nekem a részleteket, hogy mikor, hol stb? Bocs, biztos már mindent leírtál, de nem tudok visszakeresni!

Napirend: Nálunk nem igazán van, de nem is erőltetem, majd idővel úgyis kialakul. Áron akkor eszik, amikor akar, akkor alszik amikor álmos, stb. Így persze elég nehéz előre tervezni, de cserébe nyugodt baba.

Esztó! Ugyan nem tudom, mi volt a baj, de remélem hamarosan kibékültök!

Kép

Kép
hean
 
 


Jó reggelt!

Hajnalban üzent a barátnőm, aki 36+5, hogy este 10 óta 4 percesei vannak. Most fognak indulni a kórházba, remélem minden rendben lesz. Gondolom ennyi idősen már nem akarják visszatartani a babát. Drukkoljatok neki légyszi!!

Kép
Kép
g_reny
 
 


joreggelt

tok boldog vagyok. olyan jo a kislanyom :roll:
sajat maga alakitotta ki a rendjet..
pedig mekkora fejetlenseg volt az elejen :lol:
most meg feltunt par napja h 21 utan mar eleg almos.. elotte is.
es tegnap megfurdettuk fel8kor es 8kor volt vacsi.
Aztan kidolt es 6kor evett most. Es alszik.
Ilyenkor olyan 10ig szokott meg aludni.
Vegulis csak annyi valtozott,h eddig 22-6ig aludt majd evett aztan 10ig visszaalvas (+/- fel ora)
Most meg fel9tol alszik kb igy..

kivallo minosegu tapszer az vicces lehet masnaposan :lol: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Na itt!!!

Gyorsan a tegnapról!
Izusnak délután fájt a pocija...vmit ehettem,de hogy mit...szóval apa tornáztatta alábát,én meg simiztem a fejét,meg vissza rakosgattam a cumit,így elaludt....Aztán mi is kidőltünk mellette!Öcsém meg le is fotózott!majd megmutizom hogy alszik a Borsi család 8) (apa ültében aludt el...neki a foga fájt amúgy)
És utána olyan fáradtak voltunk h nem fürdettük meg,szopi és alvás!Olyan 3/4 6 körül etettem :wink:

Hétvégén megint egyedül...apa holnap reggel elmegy és csak hétfőn jön délután :(

Ági!
Keresztelőre a meghívó szupi!!!

Anita!
Sok sook boldogságot kívánok nektek!!!!!!Remélem ez a nagy szerelem örökké tart!!!!!!!A kacsaúsztató meg jól jöhet ilyen melegben :lol: :roll: Remélem sikerült megcsinálni....
Ja és ha ebbe a gatyába most beleférsz akkor írtó csini lehetsz most is!!!


Reny!
Nagyon cuki a picilány!!!!!Látom ő is imád fürödni!!!

Eszti!
:roll: Huuu,én nem bírnám ilyen sokáig!Mondjuk sose feküdtünk még úgy le h ne békültünk volna ki!Amúgy békülés után a legjobb a sex 8)

Petra!
Olvastam a blogodat!!!A szösszenet oldalt nagyon tetszett!!!!Én is gondoltam h feliratozni kéne a babakocsit...tegnap is tescoban:mennyi idős a baba,kislány v kisfiú...ja látom lány,rózsaszín a takarója....stb :roll:

Netti!
Te milyen sűrűn jársz fodrászhoz? :shock: Én örülök ha legközelebb egy 3-4 hónap múlva el tudok menni!!!


Hean!

Blogbanvan Barbi címe!!!Hétfőn 11 től vár mindnekit!!!Olvastad h klippet csinálunk????Blogban benne van,de küldtem emailt is!!!!Hétfőig még küldhetsz képet!!!!!!

Reny!
Barátnődnek megy a drukk!!!!

Na megyek,nézema blogot meg a leveleket!!!!

11től áramszünet...nem leszek pár órát :lol: meg vendégem is lesz :wink:

annus11
 
 


Jó reggelt!

Bogika 6.15-kor kelt, kajcsizott, és most visszaaludt a lelkem :) reggelizem, aztán visszafekszem én is...

Szofi,
Csani annyira édes a második képen!!! Meg kell zabálni!!!! És azok a hatalmas szemek... :D :D

Petrus,
gyönyörűek az ikrek is!! Hogy viselkednek egymás mellett? Mennyire érzékelik egymást?

Reny,
barinődnek drukk, biztos minden okés lesz, már nagy a baba! Majd írjál, ha megtudsz vmit!

Anita,
sikerült a fürdőben a lefolyó szerelés? Nálunk anyuméknál van, néha kiöntött az is...

Hean,
Áron mekkora már? Sztm kb. kétszer akkora lehet, mint Bogi :)

Esztó,
mi a helyzet? Ne legyetek lükék, tessék most már szépen kibékülni... (a hülye férjem mániája ráégebben az volt, h veszekedés után pukizott egy hatalmasat, amitől én elkezdtem röhögni - ő meg közölte, h egy nagy puki mindig jobb kedvre deríti az embert... - no comment, nem 100-as...)

Van egy fél üveg Gripe Waterem, 1-2szer használtuk csak (a többi kiborult...) ha vkinek kell, hétfőn szívesen elviszem ajcsiba!

emese1979
 
 


Annus, havonta :lol:
de sok mindent nem csinalunk.
fruufruum vagja meg a veget frissiti.
meg amikor szukseges festjuk.
meg imadom a hajam fodrasz utan :roll:
ugyhogy ezert jarok tulkepp.
annyira nem lenne szukseges :lol:

Eszto, jol birod.
en mar tennem a cinikus megjegyzeseimet.
bar altalaban addig jutunk h hiaba nem mondok semmi csunyat.. de olyan hangsullyal h ugyis megakarja beszelni.
En azt nem birom ki h ne szoljak hozza,mert idegesit.
Az meg megnyugtat ha latom h en is idegesitem ot vmivel :roll:

Netti
Kép
maumau
 
 


Emese :lol: :lol: :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Anita!!!
Megkaptama képeket!!!!!


na akkor eddig képet kaptam a klipphez:Adraci,Anita,Anyettka,Barbi,Böbi,Edua,Emese,Eszti,Fabri,Moncsi,Harhaj Kutyafüle,Mozza,Nozavi,Petra,Pumukli,Reny,Susycat,Szofi,Tinu,Trixi,Zsüci

Aki nincs a listán és küldött az szóljon,mert akkor nem kaptam meg!!!!!

annus11
 
 


Na velem együtt23!!Ez már alakul!!!

annus11
 
 


Tinu!
Megszerkeztettelek!!!Nem tudom mért így tette be a dolgokat......Jó lesz így?majd nézd meg!

Emese 8)

annus11
 
 


Sziasztok!
Vilikém először negyed 4kor kelt! :shock: Most meg még alszik, feltornázta magát a kiságy végébe, ahol meg belecsimpaszkodott a bébiörzőnek az antennájába, így folyamatosan jelez nekem ez a sz.r! :?

Lehet már tudni Roliról valamit? Tegnap nagyon koncentráltam rá! Nagyon sajnálom őt is, de a szüleit is. Sőt a szülőket talán még jobban, mert Roli az most elvileg nem érez semmit! :cry:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


És persze az ikrek gyönyörűek,Csani gyönyörű,Tinu gyönyörű...szóval mindenki gyönyörű 8)

annus11
 
 


Olyan emilt kaptam, ezt megosztom veletek! Kicsi humor sose árt:

Magyarország térképét újra kell rajzolni, mert a tudósok rájöttek, hogy Magyarország a csodával határos! :lol:

Mindenki jó valamire, ha másra nem elrettentő példának! :lol:

Ez a legjobb:

Akármilyen rossz is a gyerek, adókedvezménynek megteszi!!! :lol:

Na jó befejeztem, nem írom le mindet, de naon teccik! Alatta persze képek! Na léptem is, mert Manó még alszik és addig felakarok legalább porszívózni!

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Jó reggelt!

Szofi, Csani tényleg nagyon cuki azokkal a hatalmas szemeivel.
Az oltással kapcsolatban remélem, hogy tényleg csak 24 óra a lázasodás ideje, mert sikerült tegnap hőemelkednünk. Szerencsére ma reggelre teljesen normalizálódott a hője, most bizakodom, hogy már így is marad. Nagyon büszke vagyok a kisfiamra, mert látszott, hogy fáj is neki, (jól be is pirosodott mindkét combija) de olyan hősiesen viselte, alig nyügizett. Este kicsit később aludt el, jobban igényelte a babusgatást mint általában, de utána nagyon jót aludt reggelig. Én mondjuk virrasztottam mellette jó sokáig, ameddig nem ment lejjebb a hője, nem mertem elaludni.

Netti, Boró nagyon ügyes, akkor már tök jókat tudtok éjjel pihizni.
Ákoskám kb. 10-kor alszik el, és általában 5 vagy 6-kor kel (+/- félóra) szóval mi sem panaszkodhatunk :)

Esztó, tényleg jól bírod, nekem tuti nem menne ennyi ideig. Én dacoskodok egy darabig, meg csendes terrorkodom, de egy idő után, ha már elgurul a gyógyszer, finoman támadásba lendülök. Szerencsére erre azért ritkán kerül sor, mert a férjem nálam is rosszabbul viseli, ha nem beszélünk, és igyekszik rendezni a sorokat. Általában Ő, mert én elég makacs vagyok :oops:

Emese, ez ám a konfliktuskezelés netovábbja :lol: :lol: :lol:

Rolikának nagyon szorítunk!!! :(

KépKép
novygirl
 
 


Jó reggelt!
Lefolyónk jó,de hála neki és a takarításnak sikerült 1 után lefeküdnöm.Most kicsit kipihent vok. :twisted: Alig látok. :lol:
Reny,barátnődnek drukk.nekem anno 36 hetesen nem tartották vissza. :? Mira gyönyörű baba!!!
Annus,de jó!Végre sikerült elküldeni akkor.
Petrus nagyon aranyosak az ikrek és mennyit nőttek!
Hanna 7 kor kelt elöször!!!Kis ügyes.
Köszönjük a köszöntéseket.
Puszi

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Jó reggelt :)

Fruzsi este nyolckor evett, és most kelt, nyolckor, már vártam :lol:
Visszaolvasok :)
Vendég
 


Jó reggelt,
hát este még jobban összevesztünk... én nem bírtam, megkérdeztem, hogy megbeszéljük vagy így maradunk örökre? ez is baj volt szerintem, mert hogy miért nem tudtam várni még egy napot míg lenyugszunk :shock:
persze én voltam megint a hülye és a cigi és én nem értem meg, hogy mennyire stresszes a melója stb :shock: :cry: :cry:

elegem van...ugye mi már majdnem váltunk egyszer most megint mondtam neki, ha nem gondolkozik el ezen hogy normális e amit csinál, hogy nem fogadja el az embert olyannak amilyen akkor ennek nincs értelme. Én nem fogok senki kedvéért úgy mozogni mint egy marionett bábú. Nyilván kompromisszumot kell kötni egy kapcsolatban, de teljesen azt érzem, ha nem úgy cselekszek ahogy azt ő elképzeli, akkor balhé van, ahogy régen is...rengeteget változtam kettőnkért és amióta terhes lettem, és megszületett Álmos de úgy látszik ez se elég...

na mindegy, nem panaszkodok tovább, ma sztem nem jövök többet, úgyis csak káromkodni tudnék...

Roli babáért nagyon szurkolok!!!!

Szofi,
szólok, ha megvan az új rész :) jah, mondta a home entertainment-es pasi aki beszélt mielött elkezdődött volna a film, hogy az utolsó részt ketté fogják eszedni, így 8 rész lesz és 2011-ig lesz potter film. hát én azt nem fogom kibírni, ha szétszedik az utolsót :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Fruzsi is ügyes!
Esztó sajnálom.Próbáld megbeszélni vele.Álmos miatt.Nem lenne jó neki ha válnátok.Erre neki is rá kell jönnie.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Rolikáért imádkozom!

Esztó: az gáz, ha a békülési kísérletre is így reagált... :(
Vendég
 


Eszter :( :roll: Nem gondoltam h ilyen súlyos a helyzet...azért remélem nem lesz ebből válás :shock:
Hozzáteszem itt a házban az elsőn 2 csaj is egyedül maradt a picivel...még 1 évesek se voltak a lurkók és mindkettő elvált....mondtam is az uramnak h remélem a 2.emelet szerencsésebb lesz!!!! :roll: Bár jelenleg nem tudom elképzelni h annyira összeveszünk...azt se tom elképzelni h megcsal...de ha kihül a szerelem...huuu,az kemény lenne :roll:
Igaz férjemék most kapnak egy csajt munkatársnak....vmi fiatal asszony...de nem tudják h ez mit takar 8) Mert ugye neki csak férfi munkatársai vannak,csak a humánosok meg az anyagos nő,de ők is öregebbek voltak eddig...Szóval ha vmi sexi picsát kapnak ki...azt hiszem sűrűn fogok bejárni :lol: :lol: :lol:

Na lépek,szopi time!Aztán bolt,aztán áramszünet!!!!!A legnagyobb melegben..nehogy azt a nyamvadt ventillátort be tudjam kapcsolni :evil:

annus11
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Anita, remélem jobb a kedved!

Hean, mindenképp gyere a talira!

Tinu, Tünci jobban van? Jöttök hétfőn Barbihoz?

Annus, de jó, hogy már ilyen sok kép van!

Esztó, ne hülyülj, két nap botrány miatt még nem kell válni! De abban igazad van, hogy elvett feleségül, elfogadott, ahogy vagy (cigivel), akkor most utólag ne reklamáljon!
Két külön rész lesz, egy év különbséggel? NEEEEEEMMMÁÁÁÁRRR!!!

Köszönöm, Csani-dicsiket, szerintem is tök cukipofa!

Novygirl, hát Nagyim első dédunokája, ráadásul 5 lányunoka után egy fiú dédi, gondolhatod hogy örül. Nem akarod megmondani priviben a neved, vagy csak nem olvastad? Szivesen elmesélném Nagyinak, hogy ismerlek, biztos tökre örülne!

Na ennyi ma reggelre! Vigyázzatok a kánikulában!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Nyilván nem válóok ez még,de most elegem van...eddig elröhögtem a veszekedést,de most már nem megy...nem értem miért kell így reagálni...mindegy, vhogy csak lesz...

Szofi,
Cssani gyönyörű! szépek vagytok. a férjed picit álmosnak tűnik a képen :)

Tinu,
szép menyasszony voltál. nem változtál sokat :)

Petrus az ikrek is jól kikerekedtek, szépek :)

Mira milyen kis husi, ő is nagyon szép.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó
durva, hogy egy cigi miatt ekkora a balhé. Nincs valami más nyűgje emellett? Mi ez a stresszes meló?

Tinu
nagyon csini menyasszony voltál. A szőke melír tök jól állt. Most nincs, ugye?

Tegnap nem tudott kimenni a fejemből Roli baba. Olvasgattam, de állandóan beugrott. Aztán egyszer csak ránéztem a mobilomra, és 22:00-volt. Igy én percre pontosan küldtem +++++++.

Nem tudom mi történt, de ezekkel a medencés, vízpartos bulikkal nagyon kell vigyázni. Nővéremék egy távoli ismerősüknél meghalt egy kislány, grilleztek haverokkal és volt 1 medence a kertben, térdig érő vízzel. És volt ott több orvos is, de nem tudták megmenteni... Én is para-mami lettem asszem.

Anita
vagány vagy a farmerben, meg már jó vékony.
Én is nézegettem, hogy mi jönne rám az esküvőre. És rámjött a 34-es mango fekete térdgatyám, csak lestem. Persze sokat nem ehetek, mert azért határeset :-)
pumuklii
 
 


Repül az idő! MÁr 3 hónapos babáink is vannak. :-)
Ikrek is milyen szépek, nagyok!
Csani is cukorfalat :-)

Holnap meg már Izus is 3 hónapos. (ezt könnyű megjegyeznem, egy napon születtek Majával)
pumuklii
 
 


De irigyellek benneteket a kánikula miatt!!! Itt megint csak 12 fok van! Nem bírom!! Manó meg tüsszög! :?

Esztó, erre nem számítottam én sem!! Szofinak igaza van, benne volt a demo verzióban a cigi, meg minden úgy ahogy vagy, ha akkor jó volt, akkor most ne szítsa a tüzet!

Netti, Anita, Novygirl - irigyirigy a jó alvókáért!!! Én is, én is!!! Nem panaszkodom, mert nem a gyerek tehet róla, hogy én mindig éjfél fele fekszek le. :?

Szorítsatok, mert ma befogok vállalni egy kengurus sétát, a múltkor még a lakásban nem jött be, hátha a levegőn! :?: :roll:

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Kedves Kismamik!

gremese vagyok a "2007 szeptemberi babák" topikból.
Szeretnék nektek bemutatni pár saját készítésű MEI TAI-t, amelyet meg is vásárolhattok tőlem.

A MEI TAI egy ősi ázsiai babahordozó eszköz. 3-4 hónapos kortól (de azért egészen piciket is (1 hónaptól) lehet) 15 kg-ig (vagy ameddig a mama elbírja) használható.

Pár fontos információ a megkötésről:

A MEI TAI pántokat mindig csomóra kössük.
A baba hasa simuljon hozzánk, akkor elég szoros a hordozó.
Még nem ülő babáknak a háta mögött kössük a vállpántot.
Már ülő babáknak a feneke alatt köthetjük a vállpántot.
MEI TAI háti hordozást először másik felnőtt jelenlétében gyakoroljunk, ágy mellett.
A pántok a vállunk közepén menjenek, ne a nyakunknál.

Elöl hordozásnál az ajánlott kor: 1-6 hónap, csípőhordozásnál: 3-10 hónap, háti hordozásnál: 3-24 hónap, vagy ameddig elbírjuk csemeténket.

Az általam készített MEI TAI kétoldalasan hordható, megerősített varratokkal készül, bélelt derék- és vállpántokkal, bélelt combrésszel, és a vállpántokon akasztó fülecskékkel ("színén és fonákján" is, jó minőségű anyagokból!)

Ára: 5300 Ft helyett Babanetes kismamiknak: 4700 Ft!

Amennyiben felkeltettem valakinek az érdeklődését, több képet szeretne látni a hordozókról, az kérem írjon privit.

További kellemes babázást!
:D :D :D
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
gremese
 
 


Pumukli,
nem, ez a cigi dolog a baja. Mert szerinte vissza fogok szokni...hiába mondom hogy inkább a fitness bérletre költöm a 10ezrest és nem akarok visszaszokni, egyik fülén be, a másikon ki...
Stresszes a melója, mérnök az egyik multinál, csomó melo van most, kapott új feladatokat és sokat dolgozik. ezt meg is értem, de mindíg próbálok itthon nyugodt körülményeket biztosítani, levenni a válláról a nyomást, és felvidítani. ehhez képest azt vágta a fejemhez hogy én nem értem meg őt, stb...ez is nagyon rosszul esett...

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Szofi, küldtem privit.

KépKép
novygirl
 
 


Nóri
holnap még kánikula, de szombat már esős idő max 23. Mi meg megyünk balatonra. Jövő héten hétközben persze már megint 30 felett.
pumuklii
 
 


Nóri!
Én a 12fokot is irigylem tőled!!!!!De jöttök haza és majd hiányozni fog az a 12 fok.....Kenguruhoz sok sikert!!!!!

annus11
 
 


Hahó!
Ikrek jófejek, este hisztiznek csak együtt, amikor apa is itthon van, napközben megbeszlik és beosztják, nehogy unatkozzam :) Külön kell őket altatni, mert Lucának napközben kiságy undora van, most is itt szenved a kanapén, de hason addig fekvőtámaszoznak, amig elfáradnak és elalszanak :) Bence igazi pasi, csak cicin nyugszik meg... Pedig 4 féle cumit is bevetettem...
Amúgy Luca kopp-kopp elvan, játszószőnyegen vagy pihiszékben elszórakoztatja magát :) Bence nem... csak ha én szórakoztatom :) De már nagyon sokat mosolyognak, dumálnak a macikkal, nagyon cukik!!!
Megyünk 3 hós oltásra, lesz nagy sirás-rivás :(
Vendég
 


pumukli ó, ez gáz! De azért szoritok, hogy Lajosunktól kezdve Noémin keresztül egészen Szilárd Luciáig mind tévedjen!!! :wink:

Annus-hidd el nem jó, mondjuk amikor Anyukámék is mondják, hogy rettentő kánikula van, én csak annyit mondok, hogy nem egészséges az..., közben meg a guta üt meg egy kis jó időért! :D Azért sem jó a hideg, pont ez a köztes állapot, mert fogalmam nincs, hogy hogy öltöztessem Vilit, azért kicsit gáz július közepén bundazsák!!! Amikor vásároltam neki otthon hát kicsit hülyének néztek, hogy májusi gyereknek bundazsákot akarok venni! :lol: Na de ez van! A raktár mélyéről bányászták elő! :twisted:

Esztó, visszanéztem az kb, oldallal ezelőtti képeket, olyan szépek vagytok, akár dugd az orra alá! Nem volt régen! :roll: VAn már valami változás?

Olyan gyönyörű gyerköceink vannak, hogy csak na! Ez az áprilisi-májusi széria kifogástalan! :wink:

Ti mit szóltok ehhez a MEI TAI-hoz? Nekem olyan kenguru, meg a kendő közti állapot! :?:

Van már valami hír Rolikáról???

Nóri

Kép

Kép
nozavi
 
 


Nóri
nekem van mei tai. Maja nem szerette a kengurut (lehet túl pici volt még mikor próbáltuk), őt kenguruban vittem, de azt mecerásabb megkötni. Mei tai-t könnyű.
pumuklii
 
 


Eszto, megertem h ideges vagy.
vannak olyan emberek akik ugy vannak vele h inkabb csend par napig. es utana minden rendben vagy lehet megbeszelni.
(en pont az a tipus vagyok aki nem birja ki addig es ha nincs megbeszeles es bekules akkor addig nem vagyok tul kedves)
de sztem nyugodtan mondhatnad neki h a gyerek is megerzi ha nem stimmel vmi.... :x

Petrus, ikrek rengeteget nottek :shock:
le a kalappal h birod, ket gyerekkel :roll:

Nori, Boro se szereti a kengurut a hazban, meg az udvaron se viseli el, azt ugyan nemtudom miert.. de amint kinyitom a kaput es kimegyunk mar minden rendben. Levegon biztos jo lesz :wink:

Semmi kedvem ehez a meleghez most..voltunk kint udvaron de mar sut a nap ide... :cry:

Kaki sztori..
Boroka reggelente kakil mindig egy jo nagyot. mostanaban plusz minusz 20p de kb ugyanakkor. amikor masodjara hamizunk kozben :x
ilyenkor leultetem a pihenoszekbe (kakiloszek)
ugyanis egyenlore csak arra jo. utalja a rezgest..
hallottam h jo nagyokat rottyan megminden :roll:
mondtam az apjanak akivel epp telon beszeltem h meg pisilek aztan kiszedem a gyereket a kakibol.
Ez kb 1 p volt..
jovok fele es hallom h jo nagyokat rohog.. meg csapdossa a kezet... raneztem.. az olebe egy adag kaki.. mind ketto kezet csapdossa bele.. mar szetkente majdnem mindenhol magan. a pihenoszek ket oldala.. a fold.. minden!!
oltari budos is lett persze.
Aztan ahogy kiemeltem belemcsimpaszkodott vigyorogva es rugdosott a talpijaval ami szinten tiszta kaki volt.
Ezaltal en is jo kakis lettem .
Mentunk a mosdoba mosakodni. Az meg tetszett neki. utana visitott tovabb a kajaert,de hat meg kellett tisztitanom a dolgokat mert olyan budos lett :lol:
Ilyen meg nem volt velem. Kaki sose jott ki.. csak pisi.
Lehet amugy h a 6orasi pelusozas nem sikerult olyan jol felalomba :roll: :oops:

Netti
Kép
maumau
 
 


Sziasztok!

Roliról semmi hír egyelőre :(
Nagyon arik vagytok, köszi a drukkokat!

Hean!
Blogban van a címem, gyertek Ti is! :wink:

Tinu!
Nagyon szép menyasszony voltál és szerintem jól állt a melír is! :D

Szofi!
Jóóóó a családi kép :wink:

Ma megyünk dechatlonba új úszószemüveget venni a fiúknak, meg dm-be, bankba.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


na most kaptam szerelmes levelet, hogy ne haragudjak...hát majd meglátjuk du, hogy mi lesz...

Netti,
ő pont az az ember volt, aki 5 perc után már békült mindíg és én meg a haragtartó, hagyjatokbékénötnapig típus.
De amióta itt van Álmos, megváltoztam, és mivel nem szeretném, ha a gyerek az idegbeteg szüleit látná, ezért is hagytam fel a daccal. erre meg ő kattan be.

Jó a kakis sztori :)

ez a düh arra jó, hogy elkezdtem ezerrel takarítani :) és így levezetem a feszültséget is :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Barbi,
Leonról és Noelról nem raksz képet? nagyon tetszik a nevük :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó na végre.Remélem kibékültök.
Netti,nem semmi lánykád van. :lol:
Szofi köszi,talán már kicsit jobb.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok,
apa vagyok a Babanet csapatából és érdeklődni szeretnék, hogy jöttök-e a szombati találkozóra a Millenárisra? Tökéletes helyszín topiktalira, pocakosoknak, babásoknak egyaránt.
Bővebben itt olvashattok:

http://www.babanet.hu/lazi/hetrol_hetre ... id=0907161

Mindenkit szeretettel várunk!

apa :)
apa
 
 


Eszto, du biztos jo lesz, csak ne vesszetek jobban ossze :wink:
En is sokat valtoztam, en olyan fejedhez vagom meg egy honap mulva is tipus voltam :roll:
Amugy meg toled tanulta akkor :lol:
Ah amugy biztos szar napjai voltak.. de mostmar nem viheti haza, mert harman vagytok :roll:
na legalabb akkor rend lett :lol:

Netti
Kép
maumau
 
 


Nóri
unokatesómék Stockholm felett vannak, asszem Sandviken. Mond neked valamit. Augusztusban jön a 3. gyerek, itthon szülnek, aztán majd mennek vissza.
pumuklii
 
 


Fruzsi reggel evett 310 grammot, aztán elmentem a csajszikkal a postára, hazajöttünk, kiköltöztünk a teraszra, Fruzsi végig játszott, hangosan nevetett, sikongatott, 11:25-kor betettem az ágyába, rögtön elaludt :lol: Kíváncsi vagyok, mennyit fog enni, ha felébred, ő már csak négyszer eszik egy nap, nem fér bele az idejébe az öt :roll:

meitai jó, én szeretem, és a fenti meitai készítőjét, Mesit is, a lányainkkal egy topicban vagyunk :wink:
Vendég
 


panndi :lol: :lol:
brutaaal hogy ennyit megtud enni egyszerre,tok jo!
mondjuk en mar az 5nek is tok orulok... :lol:

postarol jut eszembe..dunakeszin a postan mindig van par idiota.
de eddig nem volt olyan h bementem es nem volt vkivel vmi gond.
mindig van vmi veszekedes :shock:
legutobb elore engedtem egy terhes kismamit. oriasi pocakkal volt... tolatott durvan es fogta a hasat fajasai is voltak. (ferjevel volt)
A mogottem levo no meg beugatott h ha ennyire raerek akkor o is elem all. es beallt elem. mondom ennyire nem erek ra,de nem latja h nincs jol a holgy?! kitert a hitebol. a csaj ferje meg beszolt neki.. Aztan kozolte h ot 3gyerek varja a kocsiban. megkerdeztem h igen, es hany evesek? 10alatt egyik se volt. Mondtam h akkor nem mehet elem mert engem egy 7 hetes baba var :lol:
ugyhogy ott uvoltozott vegig :shock:
de mindig van vmi..

Netti
Kép
maumau
 
 


Hali!

Na én mosott sz*r vagyok...Lili eg. éjjel 1-2 órás szünetekkel nyafizott.... :?
Tegnap délután is már elég nyügi volt....én hulla ezért 1 órával korábban fürdettük és fektettük le....majd éjjel 1 körül indult a műsor....melege volt....aztán szomjas volt...aztán már felébefdt és nem akart aludni stb.
Első körben beküldtem a férjemet, hogy nézze meg mi baja a gyereknek és próbálja orvosolni....éhes nem lehetett....nem szokott legkorábban csak 6-7 körül enni ált.
Bement...kb. 5 perc után Lili visítását hallom.....bemegyek, hogy megnézzem mégis mit csinálnak.....
Erre:
Férjem éjjel 2kor úgy gondolta biztos fáj a pocija Lilinek(btw, melege volt és szomji) és a villanyt felnyomva a pelenkázón elkezdte TORNÁZTATNI!!!!!ÉJJEL 2KOR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil:
Na, ezzel elindult az ördögi kör.....
Férjem biztos félreértett valamit, nem felébreszteni, hanem altatni kellett volna a gyereket.... :x
Szóval f11ig ment az üvöltés....megszoptattam ma 3.szor (ez normális esetben olyan 15:00felé szokott lenni), Lili már most 500at evett eddig....nem tudom....ma 1000rel fogunk zárni? :shock: :? :roll:
Kész vagyok. ma vendégek is jönnek, kezdhetek rámolni, meg főzni....nullát aludtam....áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Reny!
Cukik vagytok Mirával. Mira orra nagyon hasonlít Liliére! :shock: :lol: Bár nekünk is egyre 'hegyesebb'....természetesen a turcsi kategórián belül! :lol:
Hason pancsiztattad a lánykád?

Petrus!
Én most úgy fogom csinálni (várom véleményedet, hogy szted jó lesz e így), hogy felforralok vagy 2 liter vizet, a lábast lezárva be a hűtőbe. Ha kell tápihoz, akkor kiveszek belőle kb. 90ml-t, azt pedig vagy egy kislábasban, vagy mikróban felmelegítem és úgy adom a tápihoz. Férjem szerint a mikró káros.....legalábbis folyadékokat nem szabad benne melegíteni....nem tudom mi az elmélete...egyik fülemen be, másikon ki....de majd megkérdezem tőle miért is nem.....

Esztó!
ÁÁÁÁ, férjed tuti 'nem' volt sresszes....este a teraszon rókára vadászva..... :lol: :lol: ....jól időzítettél, hogy akkor akartad megbeszélni! :lol:
Mintha csak én csináltam volna! :roll:
Nálunk ilyenkor csak tovább gyűrűzik a balhé....mert én plusszban még 'rásértődök'.
Ahogy olvastam te is... :lol:
Én anno ilyenkor fogtam magam és elmentem itthonról....aztán 5 perc múlva már hívott, meg küldte az smseket....naná, hogy nem vettem fel....most Lili óta ezt már nem csinálom....a gyerekkel nem szúrnék így ki!
Nem mentek ma el vacsizni és kicsit lazítani...jobb ezeket nyugiban 2esben megbeszélni!
Jót tenne! Én férjem is full stresszes kvázi nonstop.....nagyon nehéz néha elviselni....én rengeteget változtam és sokkal toleránsabb lettem....anno én voltam a nehezebb eset.
De azért vagy egy pont, amit nem érdemes átlépni! Nem az apád, hanem a férjed és csapja össze a 2 kezét, hogy vagy neki, így ahogy vagy, miért kellene a másikat megváltoztatni?
Napi 2 szál cigitől te még nem leszel rossz feleség, vagy rossz anya....nem ezen múlik!
Az jobb lenne, ha eg. nap otthonkában ennéd a pacalt?
Örülhetne hogy ilyen fitt neje van....
Sztem néha inkább neki kellene veled lazulni és nem a meló miatt stresszelni....miért nem megy ez a pasiknak?????

Netti!
Te totál úgy 'durcizol' mint én. Van valami kéjes öröm abban, hogy úgy húzom tovább az idegeit, hogy nem is mondok semmi rosszat.... :twisted: :lol:
Ha én ezen agyalok és rosszul érzem magam, akkor nehogymár ne éreztessem.... :roll: :twisted:

Na, megyek....jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ne.....................lakás romokban.......................aludni akarooooook!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mozza 2009.07.23 10:52-kor.

Kép
mozza
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: